5 ZMIJOZELSKÝCH, KTEŘÍ BOJOVALI PROTI LORDU VOLDEMORTOVI!

3 867
41
 
Komentáře
Lóth Nún-Ethuil
Lóth Nún-Ethuil - Před 7 hodinami
Napadlo mě, co udělat video o tom, co jsou neživí a proč to není totéž, co zombík? Plus ještě něco o mozkomorech, jak vznikli a kam zmizli po Pastorkově zásahu?
Martin Suchý
Martin Suchý - Před dnem
Ahoj, odkud jsi čerpal informace o Kráturovi a Regulusovi? V Knihách to nebylo.
Maspi
Maspi - Před dnem
Relikvie smrti kapitola 10. Kráturův příběh ..
Zero Two
Zero Two - Před 2 dny
Nestudovala Andromeda v Mrzimoru?
grilovax 22
grilovax 22 - Před 2 dny
To je the top ne? 😂
Milan Kudrnáč
Milan Kudrnáč - Před 2 dny
Jo je
Tomáš Mlejnecký
Tomáš Mlejnecký - Před 3 dny
The top?
Janka Michael Fabová
Janka Michael Fabová - Před 3 dny
Toto je moje detstvo ... vďaka za video :) to so Snapom bolo najlepšie ... 7 častí ho nenávidíte a v poslednej zistíš že vlastne bol dobrý ... to sa mi najviac páčilo a veru som si aj poplakala :(
Pavel Mudrik
Pavel Mudrik - Před 3 dny
To je Vojta z the top
MerstynTV
MerstynTV - Před 3 dny
Vojta The TOP?
Eirun De Virot
Eirun De Virot - Před 3 dny
Bráchokámo, poloviční moták Neville by to měl hodně zajímavý, kdyby si Voldík vybral jeho. A když už jsme u těch motáků... jdu mrknout, jestli tu máš něco o Filchovi.
Iron Man
Iron Man - Před 3 dny
🎉
StandaCZE
StandaCZE - Před 3 dny
Severuse mně bylo nejvíc líto, chudák, všechno chtěl pro Harryho a chtěl,aby Voldemort umřel, prostě jsem jeho smrt strašně oplakal
angelonewarrior
angelonewarrior - Před 3 dny
Voldemort bol jeden z najzlomysejnejsich zaporakov ever. Myslienky ktore Slizolin a cistokrvny preferovali upozadil voci ziskavaniu moci nad druhymi, manipulovaniu a strachom naplnenou honbou za hlupym sposobom nesmrtelnosti. Inak je Voldemort dost zaujimavy v podani Rowling.
Johny - Mobile Gamer CZ
Johny - Mobile Gamer CZ - Před 4 dny
Udivuje mě, že někdo ještě tvoří videa ne téma Harry Potter, ale je to dobře, sám jsem velký fanoušek. Ikdyž jsem četl všechny knihy, v tomto videu byly věci, které jsem v knihách nezaznamenal (např. nějaké ty rodinné vztahy). Je to opravdu hodně obsáhlé téma. Dávám odběr. 😉
Maspi
Maspi - Před 2 dny
@Caged Dragon Moje druhý ❤ u tohohle videa :O
Caged Dragon
Caged Dragon - Před 3 dny
Tak to díky 😅 já ani nikoho jiného neznám, takže není těžké vyniknout
Maspi
Maspi - Před 4 dny
Mě třeba udivuje že je to první člověk v ČR co to dělá pořádně :D
Greece Hellas SVOBODA NEBO SMRT
Skvělé video jako vždy
Freeboys Team
Freeboys Team - Před 4 dny
Tvl on má hlas jak Vojta z kanálu the top
250 D 1986
250 D 1986 - Před 4 dny
Má hůlka sama o sobě moc, co se stane když hůlkou mávne mudla?
Eirun De Virot
Eirun De Virot - Před 3 dny
To samé, co se stane, když s ní mávne Hermiona. :D
FF_Flameable_
FF_Flameable_ - Před 5 dny
Vojta z THE TOP ?
Milan Kudrnáč
Milan Kudrnáč - Před 2 dny
@Freeboys Team kdyt to je on
Freeboys Team
Freeboys Team - Před 4 dny
FF_Flameable_ že jo ?
vojxy cz
vojxy cz - Před 5 dny
Top 5 nejmocnějších
smrtijedů
Tomáš Svoboda
Tomáš Svoboda - Před 5 dny
To je THE TOP.
Josef Rieger
Josef Rieger - Před 5 dny
Ahoj, hodně by mě zajímal Olivanderův největší konkurent Gregorovitch...
Gliamerdergame
Gliamerdergame - Před 5 dny
Koukám, že by se sem kldiěn mohla zařadit i Merula Snyde ze hry Hogwarts Mystery, ta ho nesnáší, protože její rodiče byli Smrtijedi, kteří pak skončili ve vězení. Je však studentkou Zmijozelu a jednu dobu hodně jde proti hlavní postavě. Hra sice stojí za prd, ale tenhle příběh je trochu zajímavý.
Kapitán Lampion
Kapitán Lampion - Před 6 dny
Ty jsi asi viděl celou sérii tak 39x, ne ? :DDD Skvělé video, výtečně zpracované.
Jindriska D
Jindriska D - Před 6 dny
U tý Narcisi se mi to nezdá úplně tak, že vyloženě chtěla pomoct dobru, spíš chtěla vidět syna.
PTTHDgirl **
PTTHDgirl ** - Před 2 dny
Eirun De Virot spíš jí v tu chvíli bylo nějaký dobro a zlo ukradený🤷‍♀️😂
Jindriska D
Jindriska D - Před 3 dny
Eirun De Virot Vlastně ani dobru pomoct nechtěla takže bych řekla, že ne
Eirun De Virot
Eirun De Virot - Před 3 dny
A to není dobro? :D
Lukáš Pecko
Lukáš Pecko - Před 6 dny
ten koniec madostal :) nice
Michaaeela
Michaaeela - Před 6 dny
Draco byl. smrtijed, jinak by Voldemort zabil někoho z jeho rodiny!! A proto že jeho otec nesplnil úkol, který dostal!
Movie Fan
Movie Fan - Před 7 dny
Severus Snape , navždy v našich srdcích
Miško Richnák
Miško Richnák - Před 7 dny
Ja len dúfam že ďalšia časť magickej sedmičky bude mať 9 bodov 😂
Sem Nakl
Sem Nakl - Před 7 dny
Děkujeme 🙂
OZZY THE WOLF
OZZY THE WOLF - Před 7 dny
Jak jsi řekl že Toho jehož jméno nesmíme vyslovit, mohl porazit buď Harry nebo Nevil, vpodstatě ho porazil Nevil tím že zabil hada pak ho Harry odzbrojil a pak Voldemort zemřel. Kdo mu podle tebe uštědřil tu konečnou ránu?
Katerina V
Katerina V - Před 5 dny
Neville "jen" zničil poslední viteál, a tím bylo možné ho zabít fyzicky. Tedy vlastně ho zabili všichni ti, kdo zničili viteály - Brumbál, Harry, Ron, Hermiona, Crabbe (nevědomky), Neville, a Voldemort sám sebe dvakrát (prvně viteál, který žil v Harrym, a pak odraženým kouzlem)
Maspi
Maspi - Před 6 dny
Přečti si poslední kapitolu 7. knihy .. (Voldemort se zabil sám)
john frok
john frok - Před 7 dny
No, video celkem fajn, ale chybí mu dost přesnost a je vidět, že jsi knihy moc nečetl (myslím několikrát, ne že jsi si je 2x pustil v audiu)... Některé věci jsou očividně jen domnělé tebou i když je předáváš jako fakta. Můžeš tím udivovat lidi, kteří viděli všech 5 filmů, ale chtělo by to dotáhnout víc... :)
Katerina V
Katerina V - Před 5 dny
@Caged Dragon podle mě obojí, protože dál v knize potom Hermiona říká něco v tom smyslu, že je typické, že Voldermort skřítky podceňoval. A mám pocit, že tam mluvila i o přemisťování - právě o tom, že se skřítci mohou přemisťovat i tam, kde je to proti přesmisťování zabezpečené. U Andromedy jsem měla stejný problém - v knize nikdy nebyla její kolej uvedena, ačkoliv Zmijozel zní celkem logicky.
Caged Dragon
Caged Dragon - Před 6 dny
Andromedina kolej je uvedena na Pottermore, což nemusí být úplně věrohodný zdroj, ale v tomto případě ho beru. (myslím, že i Sirius říkal, že byl po strašně dlouhé době první, kdo nebyl zařazen do Zmijozelu, ale tímto si jistý nejsem). O Lily jsem neřekl, že mu to vadilo, ale MĚLO vadit, protože k ostatním mudlovským šmejdům se hezky nechoval. Co se týče křiklana, v tom máš asi pravdu. U Krátuty bych ale řekl, že ne. Určitě máš pravdu v tom, že ji LV nezabezpečil proti přemísťování skřítků. Ale podle toho, co Krátura řekl, se dokázal z jeskyně dostat díky příkazu a ne proto, že by byl v ohrožení života. Když so ho na to Harry, Ron a Hermiona ptali, tak řekl: “Krátura se měl vrátit domů” ne “přemístil jsem”. Z toho usuzuji, že nebýt toho přímého rozkazu, dost možná by se z jeskyně nedostal. Jinak děkuji, snad se ti budou líbit i další videa. 🙂
john frok
john frok - Před 7 dny
​@Caged Dragon Kde je uvedeno, že Andromeda Tonksová byla ve Zmijozelu? Neřekl bych, že Snapovi vadilo, že je Lili z mudlovské rodiny. Řekl bych, že chování Horácia Křiklana je určitě naprosto typicky zmijozelské. Pro zmijozeláky je typické spíše ovlivňovat lidi z dálky, než sami vyjít na světlo (zejména úplatky, ale ani protislužby nejsou jim cizí), zároveň určitě nepatří k hrdinům, co by otevřeně přiznali svou chybu, když by to snad mohlo jim samotným ublížit - což je typicky Křiklanův přístup, kdy zdrhá jak před Voldemortem, tak Brumbálem a posléze i Harrym. Skřítčí kouzla nejsou stejná jako kouzelnická, tedy Krátura se nedostal z jeskyně silným poutem s Regulusem, ale prostě proto, že Pán Zla nezajistil jeskyni proti skřítčím kouzlům... atd. Ale jak říkám, jsou to spíše detaily, tvá videa jsou dle mého celkem nad očekávání - například tvá práce o nehůlkové magii mě velmi zaujala, ačkoli se v této oblasti příliš neorientuji, přijde mi vcelku pravděpodobná... :)
Caged Dragon
Caged Dragon - Před 7 dny
john frok OZZY THE WOLF Prosím o vypsání oněch nepřesností, takto mi to moc nepomůže ve zlepšení. Netvrdím, že jsem někde neudělal chybu, ale jsem téměř přesvědčený o tom, že dohledám jakoukoliv pasáž knihy, ze kterých jsem čerpal do tohoto videa. Pokud jde o domněnky, tak si myslím, že když nějaké ve videu jsou, tak to jde z videa dost znát a tím pádem je snad jasné, že to neprezentuji jako fakt. btw. 3. - 7. audiokniha je určena nesyšícím a je to tak kompletní přečtená kniha, takže ve čtení a poslechu není rozdíl. Rozdíl je jen v tom, že já si daleko lépe pamatuji mluvené slovo než text. (možná, že i 1,2 jsou kompletní, ale nejsem si tím jistý, navíc jsou doplněné o hudbu a zvuky.)
torry art
torry art - Před 7 dny
Zařadila bych tam i Albuse Severuse Pottera😔
Maspi
Maspi - Před 6 dny
Však kvůli němu a Scorpiusovi se málem vrátil ne :D ?? (V prokletém dítěti se moc neorientuju)
Nikÿ ÿ
Nikÿ ÿ - Před 7 dny
Prosím 5 nebelvírský který bojovali za Voldyho... 😂
Eliška lula
Eliška lula - Před 7 dny
A ještě Albus Potter a Skorpius Malfoj
Topgear_Mike
Topgear_Mike - Před 8 dny
Nevím jak v knize, ale ve filmu to vypadalo, že klobouk chtěl Harryho poslat do Zmijozelu. Proč? Vždyť v mnoha ohledech se výrazně lišil od těch, co ve Zmijozelu byli. Proto mi volba Nebelvíru přijde mnohem rozumnější.
AleStur
AleStur - Před 3 dny
Topgear_Mike Maspi má pravdu. Harry byl svým způsobem byl ctižádostivý, odvážný a taky bylo třeba řečeno, Zmijozel by mu dopomohl k velikosti
Maspi
Maspi - Před 3 dny
@Topgear_Mike Byl docela mocný čaroděj, nepochopený. Jeho otec byl z čistokrevné rodiny. Chce dokázat že je nejlepší. Udělá cokoli proto aby dokončil svůj úkol (+hadí jazyk) O Nebelvíru jsem se dočetl jen to že tam jsou jen odvážní a klidní lidé .. A Harry zrovna moc klidnej nebyl. Do Nebelvíru se dostal jen kvůli tomu že poprosil klobouk jinak by se asi dostal do Zmijozelu
Topgear_Mike
Topgear_Mike - Před 3 dny
@AleStur Ano, o tom jsem mluvil. Ale právě naopak mi přišlo, že Harryho charakter se spíš blížil k Nebelvíru. Kvůli jakým Harryho vlastnostem si myslíte, že by se spíš hodil do Zmijozelu?
AleStur
AleStur - Před 3 dny
Zmijozel je normální kolej, která měla jen špatné lidi. Jen abych byla pochopena. Každá kolej má nějaké svoje heslo, "charakter". A Harryho povaha se blížila blíže ke Zmijozelu.
Jana Šimáková
Jana Šimáková - Před 7 dny
podle mě to způsobovala ta část Voldemorta v něm. Plus jeho "chuť ukázat co všechno dokáže" nebo jak to ten moudrý klobouk řekl... :)
Propa
Propa - Před 8 dny
Zaujíma ma z kade majú Malfoyovci toľko peňazí. Vie mi to niekto vysvetliť ? Z kade má starý Malfoy príjmy ?
cyril myšoň
cyril myšoň - Před 7 dny
Rodinné dědictví
AnOnEmOs
AnOnEmOs - Před 8 dny
Podle Pottermore jsem zmijozel
Roman Keprt
Roman Keprt - Před 4 dny
Já havraspar
lps Dina
lps Dina - Před 8 dny
Skus udělat video top7 největších fanoušků Harryho Pottera.
Michaela Pribylova
Michaela Pribylova - Před 8 dny
Myslíš, že by jsi mohl udělat video " Jak se stát smrtijedem " nebo převyprávět, o čem je vlastně ta poslední kniha Prokleté dítě?..
Nebo třeba taky něco o Fantastických zvířatech..(o filmu)..
Nina K
Nina K - Před 8 dny
Je super že jsi natočil další video, už jsem všechny z tvého kanálu měla zkouknutý a nemohla jsem se dočkat na případné další. Mám návrh na další video:top (např.) 10 předmětů že světa kouzel jako jsou bleskobrk, čidlo tajností,sladkosti z medového ráje s účinky apod.
Sygauras
Sygauras - Před 8 dny
Právě kvůli takovým věcem, doporučuju každému přečíst si knihy, popřípadě poslechnout audioknihy, protože třeba já osobně jsem si po shlédnutí Relikvií smrti (filmů) dlouhou dobu myslela že Harry je synem Severuse Snapa. Ve filmech je totiž dost zmateně vystavěno vzpomínání Snaepa + nebylo pořádně vysvětleno proč má Snape jako patrona Laň (Harryho patron je taky Laň a proto jsem si myslela že je jeho syn) a celkově je v knihách více vysvětlen vztah Severuse a Lily a proč se odcizily atd. Až po přečtení knih a poslechu audioknih s mou neteří, jsem vlastně pochopila jak to celé je.
Ve filmech je taky dost odfláknutě popsáno že Brumbál je v podstatě manipulativní šmejd a já jsem na něj změnila názor právě až po přečtení knih.

Dodatek : filmy jsem viděla ve věku kdy by je asi měl vidět každý a to když mi bylo 13 - 16 let. Když se na filmy dívám dnes, nedokážu přehlížet ty špatné a nelogické věci které se tam dějí a které si v jednotlivých dílech vlastně i navzájem odporují a popírají nastavená pravidla předchozích dílů.
Sygauras
Sygauras - Před 6 dny
@Maspi Ano, v knize je to jasně vysvětleno, což ve filmu nevyznělo ani z daleka tak jasně.
Maspi
Maspi - Před 6 dny
@Sygauras Brumbál je v podstatě manipulativní šmejd ??
Sygauras
Sygauras - Před 8 dny
@jidinachuj 2 nejsem odborníkem na zvířata.
jidinachuj 2
jidinachuj 2 - Před 8 dny
Harryho patron je jelen
Youtube Channel
Youtube Channel - Před 8 dny
Velmi by mě zajímalo proč jsou kouzelnické věci tak zastaralé narozdíl od mudlovských. Kouzelníci píšou brkem na pergamen v době kdy mudlové jezdí autama. A to je jen jedna věc z mnoha.
Eirun De Virot
Eirun De Virot - Před 3 dny
A víš co? Mně se ten nádech středověku líbí! :D
Al Capone
Al Capone - Před 8 dny
„To je ovšem dojemné, Severusi,“ pravil vážně Brumbál. „Že by vám ten chlapec nakonec přece jen přirostl k srdci?“
„Ten chlapec?“ zaječel Snape, „Expecto patronum!“
Ze špičky jeho hůlky vyrazila stříbrná laň. Dopadla na podlahu pracovny, jediným skokem se přes ni přenesla a vyskočila z okna. Brumbál sledoval, jak odlétá, a když její stříbřitá záře pohasla v dáli, otočil se znovu ke Snapeovi. Oči měl plné slz.
„Po takové době?“
„Navždycky,“ ujistil ho Snape.

Tohle je nejlepší část jak knihy tak filmů a dělá to ze Snapea jednu z nejlepších postav vůbec.
Al Capone
Al Capone - Před 3 dny
Janka Michael Fabová no taky mi u toho vzdycky nekdo kraji cibuli 😅
Janka Michael Fabová
Janka Michael Fabová - Před 3 dny
to keď som prvýkrát čítala som sa rozplakala ... čo ti poviem, ženy :D
Al Capone
Al Capone - Před 8 dny
@LPS Lucy Movies CZ ano, tím myslel svoji lásku k Lily, pro kterou to všechno dělal i po její smrti.
Karolína Rauchová
Karolína Rauchová - Před 8 dny
Naprosto úžasné video! Skvělé téma i Tvůj hlas 😊 jen za mě osobně je R. A. Black velmi nedoceněný. Za mě by mohl být v žebříčku výš než Horacio. Jinak se moc těším na další díl a hlavně na další lets play, který mi pokaždé zvedne náladu. 😇
Jan Tlasek
Jan Tlasek - Před 8 dny
Prosím o vysvětlení proč harry nezemřel v lese
Kamatayon
Kamatayon - Před 3 dny
Keď Voldemort ,,zabil Harryho" tým zničil horcrux (viteál) ktorý omylom vytvoril keď zabil Harryho rodičov
Katerina V
Katerina V - Před 5 dny
a taky proto, že měl Voldemort ve svém těle Harryho krev, a tudíž Lillyinu oběť. Brumbál to někde v knize vysvětloval, že tím vlastně nechtěně zapříčinil to, že tato ochrana bude žít, dokud bude žít i Voldemort. Musela bych dohledat konkrétní citát.
PTTHDgirl **
PTTHDgirl ** - Před 8 dny
Shambler Dimensional A navíc byl Harry pánem bezové hůlky a vzhledem k povaze té hůlky... mohlo pomoct i to, že ho hůlka zabít „nechtěla”. To samotné by podle mě nestačilo, ale když k tomu přičtete ten viteál...🤷‍♀️🤷‍♀️🤷‍♀️
Shambler Dimensional
Shambler Dimensional - Před 8 dny
@LittleChristin ano, ale měl zemřít spolu s ní. Brumbál to sám řekl, jenže v tu dobu byl Harry pán všech relikvií, takže byl "pán smrti"? Samotný kámen vzkříšení jen ukazuje nějaké obrazy/iluze mrtvých osob. Se kterými lze komunikovat.
LittleChristin
LittleChristin - Před 8 dny
Takhle kámen vzkříšení nefunguje, pokud vím. Harry nezemřel, protože měl v sobě část duše Voldemorta, kterou sám Voldemort zabil, když chtěl zabít Harryho. Zabil sebe v něm, možná proto 🤷🏻‍♀️
JcBCzech
JcBCzech - Před 9 dny
Dobrou noc.😇
Keistline
Keistline - Před 9 dny
Myslím že zmijozel je největší fail celé té série.. Chci říct, neměli tam skončit "buřičský, krvežízniví, hrubí a natvrdlí paka" ale "cílevědomí a ctižádostiví, popř. čistokrevný", ne? To není odkladiště odpadu, ale plnohodnotná kolej! Nebelvír má McLegena, Mrzimor má Smithe, havraspár má Cho, tak proč nemůže ve Zmijozelu v Harryho věkové kategorii být někdo slušný? Nějaký klaďas? Kamarád? Harryho usmíření s Dracem Rowlingová odflákla stejně jako to s Dudleym, ale nějaká další postava by tam klidně přijít mohla! Když o tom tak přemýšlím, ničemu by nepřekáželo kdyby ve Zmijozelu skončila Ginny... Každopádně někdo tam být měl! Absence slušných lidí v hadí koleji je jedna z nejhorších chyb, jakých se kdy Rowlingová dopustila (a že jich nenadělala zrovna málo!!!!) Co myslíte?
TinaBo
TinaBo - Před 6 dny
súhlasím!!! moje slová.
David Rendek
David Rendek - Před 9 dny
Pro mě byla nejdojemnejší chvíle odhalení Severuse.
Keistline
Keistline - Před 9 dny
Odhad před shlédnutím (po úvodu):
Křiklan
Snape
Narcisa
Draco
Regulus

Edit: Ehm no tak o Andromedě jsme věděli už z páté knihy, a do jaké chodila koleje to nevím, ale budu předpokládat že sis to ověřil😉 a u Křiklana mi nějak chybělo, že se celou dobu až v podstatě do bitvy choval jak největší srab. To jsi neřekl. Pořád chtěl vycouvat a byl neustále hrozně rozklepaný. To že nakonec neutekl s ostatními má být především ikona té jeho závěrečné proměny...
Jo a taky se nějak nemůžu dopočítat..? Není to ani magická 7, ani 5 studentů zmijozelu😕
Keistline
Keistline - Před 9 dny
@Caged Dragon ono je to asi tím, že nemám zas tak velký výběr😜
Caged Dragon
Caged Dragon - Před 9 dny
skoro kompletní zásah (respektive, kdybych nedal Narcisu a Draca do jednoho bodu, tak to tam máš :D)
WIZI
WIZI - Před 9 dny
Super, ale máš tam pár chyb. Lidí ze Zmijozelu co se mu postavilo bylo mnohem, ale mnohem více. I když kolikrát na poslední chvíli. Ve filmu a knize se mluví min. v poslední bitvě o desítkách členů Zmijozelské koleje apod.... On totiž Voldemort sám porušoval kodex zmijozelu už jen tím že byl paradoxně sám "mudlovský šmejd" a navíc jeho činy byly dost brutální i na klasické zvyky Zmijozelových potomků. Nemusím mluvit že i tuna lidí celkově z temnější části kouzelnického světa se mu postavila, např. studenti a lidi z Kruvalu ale i nesnášený Černokněžník u Kruvalu ze kterého chtěl v knize Voldemort vymučit kde bezová hůlka je, sám byl v minulosti téměř jako Voldemort, ale mocnější a původně se Voldemort inspiroval právě jím a to byl sám Grindelwald, kterého mučil v jeho vězení ale i na jeho poměry byl Voldemort zrůda, film to sice vysvětlil až moc jednoduše, ale v knize i přes mučení sám pouznačil že Voldemortem opovrhuje a neřekl mu kde hůlka je, Voldemort mu musel násilně nabourat mysl. Ono až na pár tisíc smrtijedů nesnášelo Voldemorta většina i temné části kouzelnického světa. Ale jen ze strachu se proti němu nespojila prostě většina.... Něco jako Nacistické Německo kde vládlo reálně jen 16 milionů Nacistů z 95 milionů obyvatel. Ale jako zlé bylo bráno celé Německo až po Wermacht který nesnášel sám nacismus, ale jen plnil rozkazy velení které bylo Nacistické..... Myslím že na tohle právě J.K. Rowlingová dala v Lore Pottera menší vsuvku.
Katerina V
Katerina V - Před 5 dny
@PTTHDgirl ** byl napůl mudla. Což se vlastně o Harrym říct nedá, i když nebyl čistokrevný - ale už oba jeho rodiče byli kouzelníci.
PTTHDgirl **
PTTHDgirl ** - Před 8 dny
WIZI Voldy nebyl mudlorozený
Cestujeme stopem
Cestujeme stopem - Před 9 dny
Strašně rád bych si přečetl nějakou biografii o Snapeovi 🙂 Bylo by fajn se dozvědět více o jeho životě 🙏
lukas T
lukas T - Před 9 dny
Mne sa tento diel asi zatiaľ najviac páčil. Len tak ďalej. 😂
Grog cz
Grog cz - Před 9 dny
Sem rád že videa vychází
Matyáš Siegel
Matyáš Siegel - Před 9 dny
Co fínis?
Hanka Skalová
Hanka Skalová - Před 9 dny
@PTTHDgirl ** Asi mysli Phineas Nigellus Black 😄 Matyáš Siegel: Ano, ten se taky postavil Voldemortovi, ale az po smrti (prostrednictvim obrazu) 😄
PTTHDgirl **
PTTHDgirl ** - Před 9 dny
Matyáš Siegel kdo?😃
bukaj99
bukaj99 - Před 9 dny
Výborné video. Mimochodem do žebříčku bych zařadil ještě Phinease Nigelus, který se tky nějákou tou částí podílel na pádu Voldemorta.
Extra Videos ́
Extra Videos ́ - Před 9 dny
super jako vždy!
Ondřej Porteš
Ondřej Porteš - Před 9 dny
Extra Videos ́ Nápodobně.
tomet123
tomet123 - Před 9 dny
Malé doplnění k tomu proč voldemort nechtěl zkontrolovat jestli harry žije, bylo to hlavně kvůli tomu že se mrtvých štítil.
Deimos
Deimos - Před 9 dny
Ahoj, chtěl bych požádat o vysvětlení, ať už od Dragona nebo od jiného fanouška, co dobře znají Harryho Pottera.. Nečetl jsem knihy a nikde jsem na takovou odpověď nenarazil a proto mě zajímá - Proč nezrušili nebo nějak nepřeformovali Zmijozel? Bylo známo, že spousta lidí ze Zmijozelu se nějakým způsobem přiklání k "temné straně" a jsou "zlí".
Katerina V
Katerina V - Před 5 dny
ale vždyť to je podstata knihy, ukázat, že dobro i zlo jsou prostě přítomné, nelze je škatulkovat, a i zlo je veřejně tolerované, atd. A taky, že nic není absolutně dobré, ani absolutně zlé...na tyhle věci nejde koukat takhle prvoplánově. Vždyť i Harry málem ve Zmijozelu skončil - prvotní vlastnosti jsou nějak dané, ale vždycky záleží na tom, jak s nimi člověk naloží a s jakým záměrem.
Hanka Skalová
Hanka Skalová - Před 8 dny
@Deimos Ano, hlidat by je mohli casteji, to je pravda :-D
Klara K.
Klara K. - Před 9 dny
@Deimos To je taky možnost, ale neměl bys zapomínat, že kolej neurčuje, jestli budeš zlý. Peter Petigrew chodil do Nebelvíru a taky se přidal na temnou stranu. Albus Severus Potter (syn Harryho) a Scorpius Malfoy (syn Draca) taky nebyli špatní.
Deimos
Deimos - Před 9 dny
@Hanka Skalová Tak třeba nějak hlídat :D když se o nich vědělo a tak nějak i předpokládalo, že se přidají na stranu Voldemorta
Hanka Skalová
Hanka Skalová - Před 9 dny
Deimos: V knizce se tohle nevysvetluje. Nikdo nikdy neuvazoval nad tim Zmijozel zrusit. Salazar Zmijozel byl jednim ze zakladatelu Bradavic, tak ho nejde jen tak vyskrtnout :-) Ale i kdyby Zmijozel zrusili, tak ti studenti by museli chodit budto do Nebelviru, Havrasparu nebo Mrzimoru, a i tak by stale byli "zli" :-) Moudry klobouk rozrazuje studenty podle povahy a schopnosti, to nejde jen tak zmenit, a tak maji svoji kolej, kde jim aspon bude dobre 😄
Jakub Schmidt
Jakub Schmidt - Před 9 dny
Uděláš i opak? Něco jako 5 nezmijozelských smrtijedů?
Markéta Přikrylová
Markéta Přikrylová - Před 4 dny
@cyril myšoň ještě Quirinus Quirrell-byl pravděpodobně v Havraspáru
cyril myšoň
cyril myšoň - Před 7 dny
V běžné realitě je takový jen jeden - Peter Petigrew. Jinak ve změněné realitě je to ještě Cedric. Jinak nikdo.
Martin Vilím
Martin Vilím - Před 7 dny
@KrauZajs to prokleté dítě vypadá jako pěkná kokotina
KrauZajs
KrauZajs - Před 8 dny
@Zyx Zyyx Ano. Po cestování časem ho zachránili, on se přidal ke smrtijedům, zabil Nevilla a úplně se změnila budoucnost. Nějak takhle to bylo :D
Zyx Zyyx
Zyx Zyyx - Před 9 dny
Terez W po změnění budoucnosti?? To je něco z prokletýho dítěte?😀nečetl jsem to tak se ptam....😀
Loony Lovegood
Loony Lovegood - Před 9 dny
Mohl by jsi prosím udělat samostatné video o Snapeovi ?
Tommy Keller
Tommy Keller - Před 9 dny
Bylo by dobrý taky zmínit Merlina. Sice nebojoval proti Pánu zla ale byl na dobré straně a byl největší čaroděj v dějinách
Jaroslav Brümmer
Jaroslav Brümmer - Před 5 dny
@Andromeda Blackon jej někdo zná jinak než jako Merlina, rádce a přítele krále Artuše?
Andromeda Black
Andromeda Black - Před 8 dny
Celým jménem?
Tommy Keller
Tommy Keller - Před 9 dny
@Andromeda Black nejslavnější student zmijozelské koleje co se proslavil pomáháním mudlům
Andromeda Black
Andromeda Black - Před 9 dny
Merlina?
Další v pořadí