Tomáš Klus & Tamara Klusová - My

7 217
1 022
 
Komentáře
Jitka Havlíková
Jitka Havlíková - Před 7 hodinami
Petr Kolář se kdysi taky kál..tak snad dopadnete líp..Klusáci
Lia *
Lia * - Před 7 hodinami
Jasně, Tomáš udělá psí oči, sepne ruce a slíbí, že už to neudělá 🤦
Tanka
Tanka - Před 7 hodinami
Ať si každý říká co chce, ale ta písnička je krásná a procítěná. Lidi co píšou některé ty komentáře tak si asi nezažili některé věci a pak soudí.
olda vokurek
olda vokurek - Před 8 hodinami
Nic horsiho jsem dlouho neslysela :)
Lenka Štadlerova
Lenka Štadlerova - Před 9 hodinami
Ach bože. Vážně si mysli,že někoho zajímá jejich problémy v milostném životě? Byl a vždycky to pro mě bude šašek co je absolutně mimo.
Andrea Smržová
Andrea Smržová - Před 12 hodinami
Mně přijde dost zarážející, jak tu mnozí velice rychle odsoudí. Mně přijde, že tato píseň je o dopuštění všeobecně. Dívat se na druhého jako lidskou bytost a ne rigidne něco jsi prodělal, tak jsi špatný už navždy. O případné nevěře mezi nimi a okolnostimi ví jen oni sami a sáhněme si do svědomí, kdo někdy v životě neudělal kravinu, různého typu. Navíc je to o těch dvou, nic není černobílé. A mně přijde, že tito dva si z té situace vzali to nejlepší pro sebe a obrátili to v dobré. Pojďme míň odsuzovat a posuzovat a dívat se na sebe jako na lidi. Možná nám všem bude líp.
Lenka Zemanová
Lenka Zemanová - Před 15 hodinami
Ježiš to je trapný
Klára Červená
Klára Červená - Před 15 hodinami
Tuhle píseň mám ráda. Mám jí ráda kvůli tomu, že mi mluví z duše. Myslím, že k pochopení těch všech slov je třeba to zažít. Špatně se soudí, když jste si neprošli tím, že jste byli podvedeni a stejně chcete s dotyčným zůstat. Špatně se soudí, když nevíte, co to je. Rozumím tomu, že to pro mnohé může být využívání situace pro peníze, ztrapnění se nebo to, že je teď nevěra oukej. Ale i přesto věřím tomu, že po takovéhle věci se dá dát vztah do pořádku, můžeme začít zase věřit a cítit, že je to tak čistý jako to bylo kdysi.
Myslím, že nejvíc ze všeho záleží na tom, zda jste to zažili nebo ne. A z toho se pak taky odvíjí názor na věc. A ikdyž s tím nemusí každý souhlasit, akceptovat by měli všichni.
ZA SEBE kříčím DÍKY, protože je boží, že umíme odpustit.
radimtoman
radimtoman - Před 17 hodinami
Láska nezná strach; dokonalá láska strach zahání, vždyť strach působí muka, a kdo se bojí, nedošel dokonalosti v lásce. 1. Janův milující dopis 4,18 Díky za píseň od srdce.
sarka taubrova
sarka taubrova - Před 19 hodinami
Vzdyt je snim jen kvuli popularite a penezum.
A Tomas? Kdysi byl muj idol, měla jsem ho na tapetách v telefonu, na plakátech ba zdi.
Můžete mi vysvetlit, co se stalo?
Tva hudba se neda poslouchat. A ty Tamaro? Pokud by si mela hrdost, tak by si odesla. Ale proc? ..... No jasne. At si kazdy rika co chce, ale byla by si nic bez neho, ze?.
Tak at nam tu nebulikujete jak se desne milujete. Jen dalsi tah, aby se o vas mluvilo.
Meli by jste si pripustit, ze vase manyry nikoho nezajimaji.
Petra Taskeova
Petra Taskeova - Před 21 hodinou
Na to, jaky byl vzdycky T.K. poeta,tenhle text je pro me hodne spatny. Skoro jak kdyby slova tahali jak sazka cisla.
Davidko
Davidko - Před dnem
Obdivuju Toma jak je statečný a dokaže se vyjádřit ohledně tak citlivého téma, jeho manželka je fakt dobrá prcal bych ji
Milan Kobr
Milan Kobr - Před dnem
@Davidko máš dobrý názor aspoň někdo to vidí tak jako já :-)
Davidko
Davidko - Před dnem
@Milan Kobr cenim tvuj nazor Milane
Milan Kobr
Milan Kobr - Před dnem
souhlasím
hodysh
hodysh - Před dnem
Přehrávám si to porád dokola a přemýšlým do jaké míry je to upřímnost, nebo kalkul jak využít maximum ze všeho. Asi jim to ale věřím.🤔
Oni jsou totiž takoví blázni 🙂
hodysh
hodysh - Před dnem
To video mohlo být uděláno asi o něco lépe.Takto opravdu působí poněkud prvoplánově. Chápu tu kritiku co se tady ozývá.Všechny lidi opravdu nezajímá že si Klusovi vylévají svoje srdíčka do éteru.
Stačilo by přitom málo,kdyby tam nebyli třeba vůbec vidět... Stejně by si to každý domyslel. Asi by to mělo větší půvab než tato exhibice"..
Ale písnička je to dobrá.A Tamara má hezký hlas.
Josef Walter
Josef Walter - Před dnem
Idiot
Milada Nesrovnalová
Milada Nesrovnalová - Před dnem
Hmm, oblíbení muzikanti a jejich rodiny to mají někdy těžký.
janwmtwl teď
janwmtwl teď - Před dnem
Nemám ho rád moc sluníčkář
Adela Dolezalova
Adela Dolezalova - Před dnem
Je to šašek, pardon..
PACIENT ÚKÁVON
PACIENT ÚKÁVON - Před dnem
tak to je hrůza :-o
Daniela Marešova
Daniela Marešova - Před dnem
Sorry ale je to faleš. Není podle mého názoru který ale nikomu necpu upozorňují předem prostě normální podvádět svoji manželku se kterou mám tři nádherný a zdraví děti a ohrožovat tak náš vztah a to jenom kvůli chvílce vzrušení Tomáš může být rád že má tak přehnaně tolerantní ženu protože ja bych ho nakopla do zadku no tak ženský nějaká hrdost taky.
Jaromír Tanhauser
Jaromír Tanhauser - Před dnem
Návod jak si dělat co chceš.Lhát,podvádět mazat med kolem huby a pak se přeci stačí jen omluvit.No tomu Já říkám něžná legalizace. A nakonec je to přeci hrdina národa a bojovník za spravedlnost.
Jarmila Pešková
Jarmila Pešková - Před dnem
Miluju vás oba. Lásku vaší rodině ❤️
Trubadúr
Trubadúr - Před dnem
...mistře Kluse, zpívat o lásce věru umíte - nejspíš jí i denně žijete a soudě podle spokojeného výrazu tváře Vaší ženy budete také zručný milovník... Pravím Vám, že byste mohl nazpívat mnoho dalších krásných duetů o lásce s našimi předními pěvkyněmi (Dusilová, Poláková, Bílá, Kožená, etc.....) Ať se dílo daří mistře Kluse!
Michaela
Michaela - Před dnem
Dneska se po nevěře nazpívá písnička a všechno smáznutý, hezká doba. :D
Nina Kašparová
Nina Kašparová - Před dnem
Oprava jmena: Klause ne, KLUSE👍
Nina Kašparová
Nina Kašparová - Před dnem
Písničky Tomáše Klause mám moc ráda, výborný zpěvák, výborný hlas👌👋nemůžu si zvyknout na Tamaru, že zpívá?!......Pani Tamara je hoooodne podobná Lucii Vondrajde. Tamara👍Lucie👎Zatím ve dvojici-manzele zpívající nic moc, moc nic🙄😁
Karin
Karin - Před dnem
Musím sa priznať že Tomáš Klus bol pre mňa vzorom a dokonca som chcela byť ako on. Veľmi som ho vždy obdivovala...brala som ho ako veľmi úprimného človeka ,veľmi pozitívneho stále hovoril o tom aký by sme všetci mali byť a aký by sme byť nemali a zrazu sa ku mne dostala informácia že podviedol ženu s ktorou má 3 deti...otec rodiny ...Neskutočne ma to sklamalo a úplne som ho prestala počúvať a zo všadiaľ vymazala. Táto pesnička mi príde len ako chabý pokus o obhajobu. On teraz o sebe hovorí zas ako o Bohu lebo on sa priznal...to je ale milý Tomáš každému jedno lepšie by bolo keby si si udržal vercajg v gatiach a neublížil svojej žene a celej svojej rodine. Nech sa na to pozriem z akéhokoľvek uhla tak už na neho nenachádzam iného slova ako pokrytec. Mal by sa za seba hanbiť. A toto je asi prvý hejt ktorý som kedy na internet napísala. PEACE
Marie is Bored
Marie is Bored - Před dnem
Pinkity Drinkity
miu vesemi
miu vesemi - Před dnem
Je to strašná písnička vubec mi nesedla taková nijaka 🙈 a jejich vztah no tak proste Tamaru ma na háku pry laska 😂😂😂😂😂😂
Lucka Michal
Lucka Michal - Před dnem
Me se to nelibi.
Lukáš Randák
Lukáš Randák - Před dnem
To je třeba fakt divný. Hrozně mě rozčiluje, jak je klavír oproti zpěvu nevýrazný. Smyčce jedou pořád to samé dokola. A ten text je tak násilný, že ho prostě nevstřebávám. Fakt nechápu proč by něco takového dělali...
s videnska
s videnska - Před dnem
Chybí mi starý Tomáš Klus takový ten milý kluk s kytarou...tohle už není on..😔😔
Ann Piernikova
Ann Piernikova - Před dnem
Očividně má každý jinou představu o trendech, protože absolutně nechápu, jak tohle může být #1...
Lucie Brůžová
Lucie Brůžová - Před dnem
Všeobecně je nevěra palčivé téma, o kterém se nemluví. Nicméně byť to absolutně odsuzuju, je jen na daném páru jak se k věci postaví, myslím si, že každý člověk má právo na to selhat a je jen o tom druhém, jak se k tomu postaví. Za mě, už jen to, že se k tomu přiznal a veřejně a ještě měli sílu na to, to dát do písně. Je krok k tomu, aby spolu mohli žít dál, s odpuštěním.. bez odsuzování
Monika Kofroňová
Monika Kofroňová - Před dnem
To je hrozná konina. Když si vzpomenu, jak pěkné písničky měl Tomáš než se mu do toho začala cpát Tamara.ách jo :(
Jara Pecha
Jara Pecha - Před dnem
Radoby zpevaci velka nuda bez napadu a melodie. Kdyz to pane klus neumite tak bezte makat treba do vyroby.
di black
di black - Před dnem
Bože to je hovno
boyvip 2000
boyvip 2000 - Před dnem
hay vl
FotoStudio MADAM
FotoStudio MADAM - Před dnem
Velice hluboké poznání a přijetí, co bylo chybujícího v soužití a přijetí vlastního přičinění k selhání (Tomáš to řešil únikem s někým jiným a Tamara zas jinak..). Nevěra není nikdy jen jednostranná a cítím i z této písničky, že to pojmuli každý za sebe a i za jejich vztah. Je jednoduché vše zabalit a odejít, ale je mnohem moudřejší, pokud láska nevyprchala, odpustit, vyrůst a jít společně dál. Písnička mi vehnala slzy do očí, protože je to opravdu příběh ze života a i já jsem zažila partnerovu nevěru, ale neměli jsme děti a tak jsme se rozešli, ale těch důvodů bylo víc, než nevěra... Všichni hateři se můžou jít zahrabat, protože se bojí sami svých emocí a tak tu blyjou nějaký hnusy, protože ta hloubka jde mimo nich.. to je smutný, ale chápu vás taky. Potřebujete být vidět.
Michaela Svatova
Michaela Svatova - Před dnem
O ničem, totální traparna. Kluse jsem měla moc ráda. Byla jsem i na jeho koncertech, zobala jsem mu texty z ruky. Ale teď už je to někdo jiný. Jen ty jeho politické agitky, jsou extrém. Škoda že nezůstal u původní tvorby...takhle za mě ne...
Další v pořadí