TESLA CYBERTRUCK - MEGAFAIL NEBO REVOLUCE? [4K]

4 357
154
 
Komentáře
ales hejral
ales hejral - Před dnem
Mnozí to tu už napsali. Auto je tak nezvyklý, že to chce čas. Čím víc o něm vím a čím dýl se na něj dívám, tím víc si zvykám a víc se mi líbí. Stejně jak s dělenými světly u Octavie. :-)
Vladimír Hrbata
Vladimír Hrbata - Před 2 dny
První dojem hrozný, ale po přečtení informací si říkám proč ne. Tak mu fandím, protože provokuje a vyvolává údiv i nenávist. Chtěl bych zažít ten pocit přijet a zaparkovat před naším panelákem . Taky je to hranatý jako krabice ....😂
Miroslav Mušálek
Miroslav Mušálek - Před 2 dny
Ahoj Petře, jak je na tom ta bezpečnost ... ve filmu Demolitionman byla bezpečnostní pěna .. :D
David Bascheri
David Bascheri - Před 4 dny
ochrana chodců-0, výhled z auta-0, parkování - 0, smysluplnost elektro-0
/budoucnost je ve vodíku/- podrtženo sečteno Musk stejně jako Jobs
vyrobí levně nesmysl, kterej bombasticky představí a rybky to kupujou:)
David Bascheri
David Bascheri - Před 4 dny
ochrana chodců-0, výhled z auta-0, parkování - 0, smysluplnost elektro-0
/budoucnost je ve vodíku/- podrtženo sečteno Musk stejně jako Jobs
vyrobí levně nesmysl, kterej bombasticky představí a rybky to kupujou:)
Marcel Blažek
Marcel Blažek - Před 5 dny
Auto Homer.
Petr Hoffmann
Petr Hoffmann - Před 6 dny
Ahoj Petře, mně se zatím nelíbí. Pravděpodobně proto, že mám rád organické designy, ale to je věc subjektivního vkusu. Snažím se respektovat všechny způsoby uměleckého vyjádření, takže i takový design auta. Nicméně se mi zdá, že tohle auto bude díky ostrým hranám a zmiňované extrémně pevné karoserii hodně nebezpečné pro všechny živé bytosti v okolí. Vem si situaci, že přehlédneš důchodkyni za autem, která se snaží odšourat do bezpečí a drcneš do ní, byť jen v pětikilometrové rychlosti. Když ji trefíš nešikovně zadní hranou... nechci domýšlet čelní střet do padesáti a to po městě jezdíme i rychleji. :) Trochu mě to nutí uvažovat nad tím, jakými hodnotami se Musk řídí, když tohle nechá projít "ven"... Z celého toho uvedení mám zvláštní pocit.
Díky za pěkné video ;)
Josef Vacek
Josef Vacek - Před 6 dny
K 11:09 Sklo zkoušeli rozbít před prezentaci několikrát - neúspěšně. Viz. Muskův Twitter.
Tomáš Touha
Tomáš Touha - Před 6 dny
Díky!
mirek hruby
mirek hruby - Před 7 dny
Stejné dojmy... Počáteční šok a pocit že si někdo dělá srandu. Dnes to začínám chápat a líbí se mi každým dnem víc a víc.
[ EvolvE ]
[ EvolvE ] - Před 8 dny
U toho skla nejde o to aby neprasklo ,ale proto aby co nejméně věcí prošlo přes něj. A jak jsme mohli vidět tak neprošlo! Takže sklo svůj účel 100% splnilo.
Michal Pacovský
Michal Pacovský - Před 8 dny
Moc se mi Líbí.
Samuel Duda
Samuel Duda - Před 8 dny
13:15 Zrychlení z 0 na 100 za nějakých 2,9 km/h XDD
Yiri
Yiri - Před 8 dny
Já jsem se na to představení díval několikrát a říkám si, jestli to nebyl záměr. Kdyby se to všechno povedlo tak jak mělo, tak se o tom dozví jen skalní fandové. Tahle "nehoda" jim zaplatila masivní reklamu po celém světě. Navíc to v mnoha lidech vyvolá různé emoce (soucit, výsměch, cokoliv), díky kterému jim to v hlavě zůstane déle.
Captain Deadpool
Captain Deadpool - Před 8 dny
mám rád ostré rysy na autech, ale tahle sedlová střecha je fakt hnus... Taková auta jsem kreslil ve školce a nejsem na to hrdý :D
P O
P O - Před 8 dny
Jako dobry ale jako tak se jim neco dosere a ty hned z toho delas cernobyl
Milan Procházka
Milan Procházka - Před 9 dny
Za mě patří obří jednička marketingovému týmu TESLY. Dostat informaci o produktu i k milionům lidí, kteří se o téma nezajímají je perlou v marketingu. Vyrobí se situace, kdy jako něco selže. Firmu to jako poškodí poklesem akcií ...... na chvíli. Jde o to, že sklo vyrábí někdo jinej, Tesla nemá sklárnu a velmi rychle se na to zapomene alevšichni o něm budou vědět !
sarkano
sarkano - Před 9 dny
Mě se to auto libi
Fooler Cz
Fooler Cz - Před 9 dny
Mě zajímá hodnocení euroncap
Tomáš  Semančík
Tomáš Semančík - Před 9 dny
Hnus to je
Kate Kozakova
Kate Kozakova - Před 9 dny
Asi tady patřím do té méně četné skupiny a to auto se mi nelíbí. Nechápu proč všichni tak moc blbnou s elektroauty, když zdroj elektřiny je z větší části z uhelných elektráren. Nejdříve by to chtělo efektivní ekologický zdroj energie a až na to adaptovat auta. Jako poměrně efektivní mi přišli auta na vodík, kdy jako vedlejší produkt jízdy vznikala čistá voda.
J D
J D - Před 10 dny
Projde to STK? :D
herrlogan17
herrlogan17 - Před 10 dny
Myslím, že pavouk na okně byl celkem promyšlený tah :)
notm sacrert
notm sacrert - Před 10 dny
podle mně elektro auta nemají budoucnost když vydržej 20 let dejme tomu,normální auto vydrží dýl nebo se na tom musí dýl makat než bude elektro auto plnohodnotný produkt
Arpád Rubint
Arpád Rubint - Před 10 dny
Je to proste "Amerika"...mohutná, extrémne výkonná , pohodlná a veľkolepá
Vladimír Zábranský ml.
Vladimír Zábranský ml. - Před 10 dny
Mě se líbí. Vytvořil tvary které v 60 a 70 letech představovaly dalekou budoucnost. Jules Verne letal ve svých knihách na měsíc a byl to jen snílek kterého nikdo nechápal! A dnes?? Já bych ho bral hned!! Mám rád neobrutalismus a dotohoto stylo to auto naprosto zapadá. Je to auto jak z Demolition Man! Dnes se tomu každý směje a za několik desetiletí to bude mít každý. Konečně se našel někdo kdo si prosadil svoje. Je čas se posunout dál. A né 50 let stát na jednom místě.
Famim
Famim - Před 11 dny
Nejsem nějaký Fanda Tesly ,ale to prasknutí skla nebyl fail.Diky tomu ,že to sklo prasklo ,tak mluví každý ,takže se tesla dostane víc do podvědomí . A to že vůbec ta železná koule neproletěla sklem na což už nikdo nehledí ,tak to je ten wow efekt .
Karel Suck
Karel Suck - Před 11 dny
Nelíbí. Tenhle desing byl in v 80-90 letech. Ta roleta se bude klepat ve vyšších rychlostech. Tesla nedomýšlí své návrhy do konce a na to dojede. Návrh cybertrucku neunikl, protože ten kdo ho našel a měl ukrást, nevěřil že tohle Tesla myslí vážně.
maXXik1337
maXXik1337 - Před 11 dny
Rekneme si to uprimne. Kdyby se takovyto prezentacni trapas stal JAKEKOLIV konvencni automobilce, tak si z ni udelate uprimnou srandu. To je proste MEGA FAIL. Trochu mi vadi, ze se tomuto cloveku, respektive jeho firme, odpusti kde co. Ano, nikdo neceka vse perfektni, ale samotna "build quality" tesel je - na pomery premiovych znacek - uz davno znamy problem, ackoliv na tom snad pracuji (trva to dnes uz roky).
Josef Jebavy
Josef Jebavy - Před 11 dny
Ty mapy možná budou OpenStreetMap
Shadow Wraith
Shadow Wraith - Před 11 dny
Mně se líbí.
Likekinkajou
Likekinkajou - Před 11 dny
Tohle fakt nechápu Octávku 3 generace s těma rozdělenýma světlama všichni pomlouvají a říkaj že je hrozná přitom je skvělá a tenhle kontejner na kolečkách všichni milujou a každej řekne že to je bezvadný 😐
matkat cz
matkat cz - Před 11 dny
To auto je super
FLESI
FLESI - Před 11 dny
Co ?? Za 100$ předobjednat? To je nějak málo ne, na takový auto.
最好_Denda05
最好_Denda05 - Před 11 dny
Podle mě super auto už na to začínám šetřit
Filip Marčík
Filip Marčík - Před 11 dny
Mě se cybertruck líbí.
Lenka Dubska
Lenka Dubska - Před 11 dny
#9:39 Bum bác
mr._ jan Videos
mr._ jan Videos - Před 11 dny
Zlatej dodge ram 😂😃
Flowee Music
Flowee Music - Před 11 dny
Chtěl bych tě malinko opravit s těmi okny. Okna praskla kvůli tomu, že byly naprasklé růžky po tom co bouchali do těch dveří. Jinak výborné video
Flowee Music
Flowee Music - Před 9 dny
Jiri D. Neříkám že nemáš pravdu. Ale udělat srandičku která způsobila 16.1 miliardový pád v akciích nevím kdo udělá :)
Jiri D.
Jiri D. - Před 10 dny
Pokud by jste někdy viděl neprůstřelné sklo,tak by jste takovouto blbost nikdy nenapsal. Byl to záměr rozbít ty skla a dělat,že se něco nepovedlo. Ten člověk si to může dovolit,dělat si takovéto srandičky z lidí ví,že se to ihned roznese do celého světa. Sám bych o nějakém autě nevěděl,pokud by se všude neřešilo prasklé sklo. Takže asi tak. ;-)
Tomas Rabl
Tomas Rabl - Před 11 dny
Za mě je to revoluční auto (ne jen elektro). Desing a další vlastnosti auta budou ostatní automobilky do několika let kopírovat. Podobně jako Apple a iPhone.
Možná to teď řada lidí bude odsuzovat, ale nebylo to tak i u iPhonu?
Další v pořadí