VAPET
VAPET
 • 237
 • 63 108 517
 • 100
 • Registrace 14. 05. 2016
VAPET Production přináší do vašich domovů atraktivní a zábavné filmy z celého světa. Vstupte do světa zábavy, akce a pohádek. Filmy od VAPET Production jsou zárukou zábavy na každý den.

Video
VYHNANEC / Bridge of Dragons cz celý film
VYHNANEC / Bridge of Dragons cz celý film
Před 9 dny
Vyhnanec - Bridge of Dragons Moci chtivý generál Ruechang se snaží v post-apokalyptickém světě ovládnout sousední království. Chce se oženit s krásnou princeznou a následnicí trůnu po zemřelém králi. Když ale princezna krátce před svatbou zjistí, že právě Ruechang zavraždil jejího otce, uprchne z paláce a spojí se s rebely. Generál vyšle neporazitelného Warchylda, kterého sám vychoval a vycvičil v chladného zabijáka, aby princeznu našel a dopravil zpět do paláce. Stane se ale něco, co nikdo neočekával. Warchild se do princezny zamiluje a spolu s ní se postaví proti svému adoptivnímu otci.
VITEJTE U HARTMANNOVYCH / Welcome to Germany / Willkommen bei den Hartmanns cz celý film
VITEJTE U HARTMANNOVYCH / Welcome to Germany / Willkommen bei den Hartmanns cz celý film
Před 11 dny
U Hartmannů se stále něco děje: vše začne tím, že se Angelika po návštěvě uprchlického domova rozhodne „adoptovat“ žadatele o azyl Dialla, k velké nevůli svého manžela. Příchod hosta do domu s sebou přirozeně přinese i řadu turbulencí a nedorozumění… O něco později se v rodném hnízdě objevuje i dcera Sophie - věčná studentka postrádající životní cíl je na útěku před manickým stalkerem. A aby toho nebylo málo, přichází i psychicky rozhozený syn Philip se svým synem Bastim. Konflikty jsou na tomto sjezdu pitoreskních osobností nevyhnutelné…Vítejte u Hartmannových je komedie roku 2017, která získala Německou filmovou cenu za nejnavštěvovanější snímek.
DON CAMILLO celý film cz
DON CAMILLO celý film cz
Před 18 dny
Don Camillo Italská filmová komedie s Terence Hillem v hlavní roli. Hlavním hrdinou bláznivého příběhu je svérázný služebník církve, který své ovečky na italském venkově objíždí na terénním motocyklu, ve chvílích volna trénuje místní fotbalovou jedenáctku, mezi kazatelnou a zpovědnicí jezdí na kolečkových bruslích a žádná ze světských radostí mu není cizí. Proti němu stojí jeho věčný soupeř, místní starosta Peppone, který hájí barvy italské komunistické strany. Oba zarytě bojují o přízeň místních lidí a používají k tomu všechny možné i nemožné metody, včetně svérázných a mnohdy originálních pokusů o diskreditaci toho druhého.
TŘI SVATBY NAVÍC / Three Many Weddings celý film cz
TŘI SVATBY NAVÍC / Three Many Weddings celý film cz
Před 25 dny
Tři svatby navíc - Tres bodas de más - Three Many Weddings Ruth (Inma Cuesta) touží po štěstí a příteli, který ji bude milovat. Na univerzitě, kde pracuje jako mořská bioložka je obklopena jen samými ženami. Příjemně ji překvapí, když je jí přidělen jako stážista mladý pohledný muž (Martiño Rivas). Když ji postupně pozvou na svatbu tři její bývalí přátelé a Ruth nedokáže pozvání odmítnout, požádá stážistu Daniho o doprovod. Španělská romantická komedie, která získala na festivalu Goya filmovou cenu Best Comedy.
PRŮSERÁŘI / Blb a blbec celý film cz
PRŮSERÁŘI / Blb a blbec celý film cz
Před 20 dny
Můj milý synu Travisi, dlouho jsme se neviděli, Vánoce se blíží a my bychom se měli zase sejít... Všechno začíná tímto dopisem s maminčiným přáním a zmínkou o tajemném pokladu. Informace o pokladu se stává veřejným tajemstvím a všichni si dělají plány. Začíná western plný divokých jízd, přestřelek a nezvládnutelných situací. Jak dopadne honba za pokladem, se všichni dozví až o slavnostní vánoční noci.
VICHR 3 / Rychlý jako vítr 3, Windstorm 3, Ostwind 3 celý film cz
VICHR 3 / Rychlý jako vítr 3, Windstorm 3, Ostwind 3 celý film cz
Před 19 dny
Vichr 3 - Rychlý jako vítr 3: Cesta do Ory - Ostwind :Aufbruch nach Ora - Windstorm 3 Na počátku třetího dílu Vichr žije na koňské farmě u své babičky, která se zabývá léčebnou terapií těchto ušlechtilých zvířat. Miku její nepokojná duše nutí hledat další dobrodružství, a tak po jedné zvláště ostré hádce s babičkou vyrazí s Vichrem do Andalusie, kde tuší předky svého koně. Když se ocitne na haciendě dona Pedra, je omylem pokládána za jinou dívku z Německa a začne místo ní pracovat. Ve volných chvílích vyjíždí do okolí a tak jednoho dne v pustině objeví starou haciendu se zdrojem vody, kolem kterého se pohybuje stádo divokých koní. Don Pedro se rozhodne prodat svoji farmu a všechny pozemky chamtivému podnikateli, který má v úmyslu likvidaci koňů a využití půdy pro jiné účely. Mika se snaží změnit jeho úmysl a vše má rozhodnout tradiční závod koní, kterého se zúčastní Mika se svým Vichrem...
PRAVÁ A LEVÁ RUKA ĎÁBLA / Lo chiamavano Trinità
PRAVÁ A LEVÁ RUKA ĎÁBLA / Lo chiamavano Trinità
Před 18 dny
Pravá a levá ruka ďábla V italské westernové komedii se dva známí výtečníci Joe (Terence Hill) a Bambino (Bud Spencer) setkají v jednom městě. První z nich je podvodník se šerifskou hvězdou, druhý je čestný chudák. Hrou náhody se spojí a bojují pak společně proti odpornému, ale bohatému rančerovi a jeho banditům, aby uhájili práva bezmocných osadníků. Bojují samozřejmě způsobem, jež je pro ně zcela typický.
DJANGO CELÝ film cz
DJANGO CELÝ film cz
Před 17 dny
Django, Klasický westernový příběh vás zavede do prostředí, kde první i poslední slovo má zbraň, vše rozhoduje přesnější muška a kde nechybí krásná žena. Django (Franco Nero) na své cestě pouští zachrání krásnou Marii ze spárů kumpánů velmi obávaného majora Jacksona, který má ve zvyku zabíjet lidi jen tak pro zábavu. Nikdo se mu zatím neodvážil postavit. Až teď. Djangovým cílem je zabít Jacksona, ale je na to úplně sám…
GANGSTER, POLDA, ĎÁBEL / The Gangster, The Cop, The Devil cz celý film
GANGSTER, POLDA, ĎÁBEL / The Gangster, The Cop, The Devil cz celý film
Před měsícem
Czech synopsis: V Čchonanu je v autě brutálně ubodán muž. Případu se ujímá detektiv Jung Tae-seok. Spolu se svým parťákem Bae Soon-hoem Jung si jako jediní případ spojí s dalšími vraždami, které byly spáchány stejným způsobem. Je jasné, že je má na svědomí sériový vrah. Když tentýž vrah napadne a pobodá i šéfa gangu Jang Dong-sua, všem aktérům dojde, že musí spojit síly, aby ho dopadli. Každý ovšem sleduje svůj vlastní cíl.
VRÁTILA JSEM SE Z HROBU / Reborn celý film cz
VRÁTILA JSEM SE Z HROBU / Reborn celý film cz
Před 28 dny
Czech synopsis: Ne příliš slavné herečce se narodí mrtvé dítě. Nebo si to alespoň myslí. Dítě v márnici zásahem elektrického proudu ožije a tamější zaměstnanec si jej odnese s sebou domů. Po 16 letech se dívka jménem Tess dožaduje své matky a zbavuje se všech, kteří jí stojí v cestě.
DOBRODRUH / Renegade cz celý film
DOBRODRUH / Renegade cz celý film
Před 3 měsíci
Dobrodruh - Renegade Luke se toulá po amerických silnicích ve starém džípu s přívěsem, ve kterém vozí svého milovaného koně. Jeho toulky jednoho dne přeruší návštěva starého kamaráda Moose, který ho požádá, aby se postaral o jeho syna Matta. Luke tedy společně s nevychovaným puberťákem vyráží na usedlost, kterou Moose pro syna koupil. Tedy, vlastně nekoupil, vyhrál v pokeru. Zpočátku si Luke a Matt strašně lezou na nervy, ale během cesty se z nich stanou skvělí parťáci. Když dorazí na místo, zjistí, že jakýsi pan Lawson usiluje o skoupení všech pozemků v okolí. Pro dosažení svého cíle neváhá použít jakékoliv donucovací prostředky. Ačkoliv je pan Lawson zjevně velmi nebezpečný muž, Luke se nezalekne a rozhodne se bezmocným starousedlíkům pomoct.
ŠŤASTNÝ LUKE / Lucky Luke celý film cz
ŠŤASTNÝ LUKE / Lucky Luke celý film cz
Před 3 měsíci
Městečko Sedmikráskov nutně potřebuje šerifa. A kdo by se na tuto práci hodil víc než Šťastný Luke (Terence Hill), pistolník rychlejší než vlastní stín? Během krátké doby se mu podaří zbavit Sedmikráskov všech banditů a jiných podvratných živlů. Někteří obyvatelé si ale myslí, že se jich zbavil až moc důkladně. Luke proto pověsí svou šerifskou hvězdu na hřebík a odejdez města. Sotva ho však opustí, obyvatelé. Sedmikráskova si uvědomí, že bez Šťastného Luka se zkrátka neobejdou.
Vítejte v Řecku, pane inspektore / Highway to Hellas celý film cz
Vítejte v Řecku, pane inspektore / Highway to Hellas celý film cz
Před 4 měsíci
Jörg Geissner, zaměstnanec AVO-Bank v Mnichově, přijíždí na ostrov Paladiki, aby zkontroloval cenné papíry, které mu byly poskytnuty před lety jeho bankou. Potvrdí se jeho podezření, že tyto akcie jsou bezcenné, protože nemocnice a elektrárna ve skutečnosti neexistují. Ale Řekové nejsou hloupí, mají spoustu nápadů, jak jej přesvědčit o opaku. A tak se naprosto ohromený Geissner ocitá sám proti zbytku ostrova. Jeho stálým společníkem je chytrý německo-řecký gigolo Panos, který se postará o to, aby Geissnerovo hledání elektrárny nikam nevedlo. Mezitím se starosta Spyros zoufale snaží vykouzlit něco, co by mohlo vypadat jako elektrárna. Ztráta půjčky by totiž byla pro ostrov katastrofou.
NEPOLAPITELNÝ PADĚLATEL / Project Gutenberg celý film cz
NEPOLAPITELNÝ PADĚLATEL / Project Gutenberg celý film cz
Před 3 měsíci
Hongkongská policie pátrá po šéfovi bandy zavražděných padělatelů, který se skrývá za přezdívkou Malíř (Yun-Fat Chow). Pomoci jim v tom má přeživší člen bandy, neúspěšný malíř, ale skvělý padělatel Lee Man (Aaron Kwok), který je uvězněn v thajském vězení. Případ vede inspektorka Ho (Catherine Chau), která nechá vydat Lee Mana zpět do Hongkongu, a on jí začne vyprávět svůj životní příběh
DOBYTÍ TYGŘÍ HORY / The Taking of Tiger Mountain celý film cz
DOBYTÍ TYGŘÍ HORY / The Taking of Tiger Mountain celý film cz
Před 3 měsíci
Po japonské kapitulaci v druhé světové válce, lidová osvobozenecká armáda se musí bránit proti banditům, kteří zaútočili na sklady japonských zbraní. Shao Jianbo, známý pod kódovým jménem kapitán 203, velí skupině 30 mužů. Muži jsou bez jídla a mají málo munice. Jeden z jejich problémů je vyřešen, když odstraní skupinu banditů oblečené jako PLA, kteří hlídali zásoby munice. Posily dorazí vlakem jako valeční zdravotníci Yang Zirong a Bai Ru a jsou srdečně vítani, jelikož přivezli jídlo. Kapitán 203 vede své muže v uniformách PLA do vesnice bojovat s bandity a cestou potkávají mladého chlapce, který ztratil svou rodinu po útoku banditů. Ačkoli chlapec zpočátku nedůvěřuje vojákům PLA, karta se obrátí v okamžku, kdy ho vysvobodí z rukou špiona banditů.
POLICAJT DRÁBEM celý film cz
POLICAJT DRÁBEM celý film cz
Před 3 měsíci
Komisař Rizzo přezdívaný Velká noha odmítá nosit zbraň. V boji proti zločinu si vystačí se svými pěstmi, díky nimž si získal respekt celého neapolského podsvětí. Avšak Rizzovy netradiční metody práce začnou být velmi záhy trnem v oku novému policejnímu náčelníkovi, který se rozhodne, že svého podřízeného předělá k obrazu svému. Jenže na malicherné spory si nevybere právě nejvhodnější dobu. Ve městě se totiž objeví nové smrtelně nebezpečné drogy, jež si velmi záhy vyžádají i prvé oběti. Rizzo se pouští do boje s marseilleským překupníkem, na jehož stopu se dostane díky poslednímu tipu zavražděného informátora Pepita. Naštvaný hromotluk v policejní uniformě chce překupníka dostat za každou cenu. A můžete vzít jed na to, že když si Rizzo něco vezme do hlavy, nezastaví ho ani přesila mafiánských zabijáků, ani jeho nadřízený. A rozhodně to udělá po svém.
BUBU, MALÝ DUCH / The Little Ghost cz celý film
BUBU, MALÝ DUCH / The Little Ghost cz celý film
Před 3 měsíci
Bubu, malý duch - The Little Ghost Malý duch žije na hradě Eulenstein. Probouzí se vždy přesně jednu hodinu po půlnoci. Jenže by rád aspoň jednou viděl svět za bílého dne. Jedné noci se do hradu vypraví děti Karl, Hannes a Sophie a narazí zde na ducha. A ten se příštího dne probudí až ve dvanáct - ne však v noci, ale v poledne! Jeho radost zmizí ve chvíli, kdy jej první paprsky slunce promění v černý přízrak, kterého se místní obyvatelé děsí. Je pronásledován policií a tak požádá děti o pomoc. Ty zjistí, že každý duch se řídí jinými hodinami. Během každoroční inspekce byly hodiny na radnici posunuty o dvanáct hodin, a proto se malý duch probouzel během dne. Karl zařídí správné nastavení hodin a náš malý duch se pak konečně může vrátit domů.
POLICAJT V AFRICE celý film cz
POLICAJT V AFRICE celý film cz
Před 3 měsíci
Policajt v Africe Neapolský policejní komisař Rizzo přezdívaný Velká noha se právě vrátil z Hong Kongu, kde se velmi razantně očistil od obvinění, že je překupníkem drog. Jenže klidu si příliš neužije. Okamžitě se musí pustit do dalšího případu. Tentokrát však nejde jen o drogy, ale také o krádež a pašování diamantů. Na prodej drog i nelegální obchod s diamanty ho upozorní africký kolega, který je ovšem vzápětí zavražděn. Stopy vraha vedou do Johannesburgu, kam se Rizzo neprodleně vydává. Ještě před odjezdem se ale setká s bývalým strážmistrem Caputem a s Bodem, synkem zavražděného policisty, kteří se ochotně stávají jeho pomocníky v boji proti dobře informované narkomafii. Od prvního okamžiku, kdy nenápadná trojka vystoupí z letadla, musí komisař čelit najatým zabijákům, kteří nevynechají jedinou příležitost, aby se ho nepokusili zabít. Ale Rizzo poněkud přihlouplé a nešikovné protivníky s přehledem likviduje pádnými pěstmi i důvtipem. Kromě toho stále pátrá po vrahovi afrického kolegy. Stopa ho zavede až k odhadci drahých kamenů Spyrosovi a jeho šéfovi, jenž se neštítí žádného zločinu...
HROŠI V AFRICE / Io Sto Con Gli Ippopotami cz celý film
HROŠI V AFRICE / Io Sto Con Gli Ippopotami cz celý film
Před 3 měsíci
Hroši v Africe - Io sto con gli ippopotami Bláznivý příběh dvou kamarádů, kteří se pokouší zbohatnout a téměř proti své vůli jsou zataženi do dobrodružství, kde mohou naplno využít své pádné pěsti a důvtip. Tentokrát se rozhodnou pro podnikání v oblasti cestovního ruchu a otevřou si cestovní kancelář pod tropickým africkým sluncem. Jako rození smolaři však nemají lehký život a na jejich výpravy šokovaní turisté jen tak nezapomenou. Zejména pokud měli tolik nerozumu, že si s nimi chtěli zahrát karty. Hůř už totiž mohli dopadnout jen ti, kdo si dovolili ohrožovat zvířata, která oba svérázní průvodci potřebovali pro své podnikání.
POMOC, ZMENŠIL JSEM RODIČE / Help, I Shrunk My Parents celý film cz
POMOC, ZMENŠIL JSEM RODIČE / Help, I Shrunk My Parents celý film cz
Před 3 měsíci
Pomoc, zmenšil jsem rodiče - Help, I Shrunk My Parents Fantasy dobrodružná komedie o studentu Felixovi, který se snaží zachránit své rodiče a také celou školu. Volné pokračování rodinného hitu Pomoc, zmenšil jsem učitelku.
JESTLI SE ROZZLOBÍME, BUDEME ZLÍ / Altrimenti ci arrabbiamo celý film cz
JESTLI SE ROZZLOBÍME, BUDEME ZLÍ / Altrimenti ci arrabbiamo celý film cz
Před 3 měsíci
Dva automobiloví závodníci, velcí soupeři a rivalové, musí spojit své síly, chtějí-li dosáhnout spravedlnosti a vymoci si náhradu škody na mafii. Nemohli se sice zprvu dohodnout, komu bude ta krásná nová žluto-červená bugina patřit, ale teď se rozhodně nechtějí smířit s tím, že nebude patřit ani jednomu. Nejdříve na to šli vcelku po dobrém, mafiánští bossové však nehodlali věnovat pozornost jejich oprávněnému nároku, čímž neústupnou dvojici rozzlobili. A to neměli dělat (viz název filmu). - Bud Spencer a Terence Hill v hlavních rolích opět vytvořili osvědčený komediálně akční tandem, který s těžkotonážním humorem řeší problémy rychlostí facky. Jestli se rozzlobíme, budeme zlí má všechny atributy jejich nejlepších filmových dobrodružství a i po letech stojí za to potěšit se pohledem na nekomplikovanou rozvernou „mlátičku“. Je skoro neuvěřitelné, kolikerými rozličnými způsoby je možné složit člověka a neztratit při tom grácii - divák v tomto ohledu musí obdivovat invenci tvůrců. Zkrátka jak praví staré pořekadlo: Škoda rány, která padne vedle.
STORM A TAJNÉ PSANÍ / Letter of Fire cz celý film
STORM A TAJNÉ PSANÍ / Letter of Fire cz celý film
Před 4 měsíci
Snímek Storm - Letter of Fire se odehrává na pozadí reformace 16. století, kdy byla v Evropě ohrožena svoboda projevu. Příběh se točí kolem Storma, dvanáctiletého syna antverpského tiskaře Klaase Voetena, který tajně tiskne zakázané texty. Když se Klaas rozhodne vytisknout zakázaný dopis, který napsal kontroverzní reformátor Martin Luther, je přistižen a zatčen. Storm zvládne včas uprchnout s originálem dopisu, ale stává se tak objektem pátrání vedeného novým inkvizitorem. Dostane se mu nečekané pomoci od osiřelé dívky Marieke, která žije v podzemních tunelech města. Storm se snaží zachránit svého otce před upálením na hranici, ale nemá času nazbyt. Komu všemu může věřit ve světě, který propadl náboženskému fanatismu?
ROBBY A TOBBY A LÉTAJÍCÍ STROJ / Robbi and Toby’s fantastic Voyager cz vod
ROBBY A TOBBY A LÉTAJÍCÍ STROJ / Robbi and Toby’s fantastic Voyager cz vod
Před 4 měsíci
Příběh Tobyho - jedenáctiletého chlapce a nejkreativnějšího vynálezce pod sluncem. Jednoho dne do jeho života vstoupí malý robot Robby. Při havárii kosmické lodi se oddělil od svých robotických rodičů a teď je hledá. Toby mu navrhne pomoc a stávají se z nich přátelé. Dají hlavy dohromady, aby spolu sestavili vynález, který může létat, plout i jet po silnici - prostě fantastický Voyager. V patách je jim však bezohledný Sir Joshua se svými zlomyslnými agenty. Dělají si zálusk na Robbieho a jeho Voyager, s nimiž mají zlé úmysly. Jenomže ani nejprohnanější agenti by nikdy v životě neměli podceňovat schopnosti tandemu nejlepších přátel.
OPERACE RUDÉ MOŘE / Operation Red Sea cz celý film
OPERACE RUDÉ MOŘE / Operation Red Sea cz celý film
Před 4 měsíci
Čínské námořnictvo je po obdržení tísňového volání vysláno do Yewairy, kde má zachránit unesené čínské občany, které drží pirátská teroristická organizace Zaka. Ta se snaží získat uranový koncentrát a vyrobit špinavé bomby.
ŠIMON A MATOUŠ JEDOU NA RIVIERU / Simone e Matteo un gioco da ragazzi cz celý film
ŠIMON A MATOUŠ JEDOU NA RIVIERU / Simone e Matteo un gioco da ragazzi cz celý film
Před 4 měsíci
Šimon a Matouš, dva smolaři neustále prchající před policií, najdou dva řidičáky na nákladní auto a řeknou si, že vydělat si poctivě nějaké peníze by nemuselo být špatné. Bohužel se ale nevědomky zapletou do pašování a tak v domnění, že vezou přípravky proti hmyzu, jedou s náklaďákem plným zbraní. O náklad má však kromě jeho majitele zájem i banda zločinců, v čele s Šéfem Morganem, která je pronásleduje celou cestu. Bláznivé scény, honičky a rvačky prošpikované humorem na sebe nedají dlouho čekat...
BŮH ODPOUŠTÍ, JÁ NE! / Dio perdona... Io no! celý film cz
BŮH ODPOUŠTÍ, JÁ NE! / Dio perdona... Io no! celý film cz
Před 4 měsíci
Lupič Bill San Antonio se svou bandou přepadnou vlak převážející značné bohatství určené na výplaty mezd, všechny postřílí a svou kořist dobře ukryje. Hlavní postavou klasického westernového příběhu je pistolník na straně zákona přezdívaný Doc, který chce dostat Billa i jeho lup. Vláká ho do partie pokeru, a když se objeví falešná karta, je z toho souboj, při kterém bleskurychle tasící Doc udělá s lupičem krátký proces. Potom se spojí s vyšetřovatelem pojišťovny Earpem Hargitayem, aby našel ukrytý lup. Ani jeden z nich netuší, že Billy nezemřel a jakmile je to možné, vydá se svými muži po stopách Doca a Earpa, aby se pomstil.
SNĚHOVÁ KOULE / Palla di neve cz celý film
SNĚHOVÁ KOULE / Palla di neve cz celý film
Před 5 měsíci
Divadelní herec (Paolo Villaggio) si užívá svůj důchod. Na parníku, kterým cestuje, potká malého chlapce Tea a postupně se stanou přáteli. Teo mu poradí, aby si důchodové doklady schoval do láhve, kde budou v bezpečí. Náš hlavní hrdina je ovšem nešika a tak se stane, že mu láhev spadne z paluby přímo do tlamy bílého delfína. Začíná hon na delfína s jediným cílem - získat své doklady zpět. Delfín, který unikl ze zajetí zlého tyrana s robotickou botou, jenž plánuje bombové útoky na lodě, si našeho hrdinu oblíbí, ale ten myslí jen na to, jak ho dostat. Postupně se „lovec důchodů" dostane do situace, kdy má již svoji láhev nadosah, avšak místo aby delfína chytil, pomůže mu a zneškodní jeho zlého majitele. Stanou se z nich dobří přátelé a dojde i na komické vrácení láhve.
CHYTRÁK A DVA SPOLEČNÍCI / Un Genio, due compari, un pollo cz celý film
CHYTRÁK A DVA SPOLEČNÍCI / Un Genio, due compari, un pollo cz celý film
Před 5 měsíci
Joe Dík (Terence Hill) je pistolník, podvodník a tak trochu i kouzelník, zkrátka od všeho něco. Je známý svými geniálními plány jak kohokoliv napálit. Teď zrovna mu jde o 300 000 dolarů, které by moc rád získal pro sebe a své dva společníky. V hlavě už se mu rodí nápad, jak se peněz zmocnit.
CHYTRÁK A DVA SPOLEČNÍCI / Un Genio due compari e un pollo celý film cz
CHYTRÁK A DVA SPOLEČNÍCI / Un Genio due compari e un pollo celý film cz
Před 4 měsíci
Joe Dík (Terence Hill) je pistolník, podvodník a tak trochu i kouzelník, zkrátka od všeho něco. Je známý svými geniálními plány jak kohokoliv napálit. Teď zrovna mu jde o 300 000 dolarů, které by moc rád získal pro sebe a své dva společníky. V hlavě už se mu rodí nápad, jak se peněz zmocnit.
NEZVRATNÁ DIAGNÓZA / All Things Fall Apart cz celý film
NEZVRATNÁ DIAGNÓZA / All Things Fall Apart cz celý film
Před 5 měsíci
Deon měl všechno - peníze, úspěch u žen, zdraví a slibnou kariéru v americkém fotbale. Jeho hvězda strmě stoupala a fanynky mu ležely u nohou. Pár týdnů před uzavřením kontraktu s nejlepším a nejslavnějším fotbalovým týmem se mu ale život obrátil naruby kvůli neúprosné diagnóze. Do života mu zasáhla rakovina! Agresivní zhoubný nádor v blízkosti srdce zničil veškeré jeho plány. Léčba byla úspěšná a Deon měl naději žít jako dřív. Jenže nemoc zaútočila znovu... Hlavní roli ve filmu natočeném podle skutečné události si zahrál Curtis „50 Cent” Jackson, který přenesl do filmu opravdový příběh svého blízkého přítele.
PRAVÁ LÁSKA NEREZAVÍ / Coyote County Loser cz celý film
PRAVÁ LÁSKA NEREZAVÍ / Coyote County Loser cz celý film
Před 5 měsíci
Lauren Hartford je hvězdou rádia K-RAP v ospalém pouštním městečku Coyote County. Jako diplomovaná poradkyně pomáhá lidem najít opravdovou kásku a její rozhlasová show je velmi populární. Poklidný život v městečku i Laurenin život náhle naruší moderátor Jack Proctor, který se ve městě náhodou zastaví na své cestě do L. A. Svými radikálními názory naprosto převrací její doporučení. A co je horší, lidem se to líbí! Začíná bitva dvou pohlaví, ve které se oba vrhnou do šílené sázky. Jack musí dát dohromady toho největšího zoufalce v celém městě s nejatraktivnější a nejnedostupnější ženou široko daleko. Jak sázka dopadne? Jaká je pravda o lásce? A je láska i pro zoufalce?
VŠECHNY CESTY VEDOU DOMŮ / All Roads Lead Home celý film cz
VŠECHNY CESTY VEDOU DOMŮ / All Roads Lead Home celý film cz
Před 5 měsíci
Dvanáctiletá Belle přišla při autonehodě o matku. Její otec Cody se jí snaží být oporou, jejich vztah je ale čím dál horší. Belle má problémy ve škole a Cody už neví, co by měl dělat, jak by se měl chovat, aby byla Belle zase aspoň trochu šťastná. Zkusí ji poslat na prázdniny k dědečkovi, který už ale od oné osudné nehody také není ten milý člověk jako dřív. Zpočátku to vypadá, že Belle nikdy nenajde s dědečkem společnou řeč. Postupem času se však věci začínají měnit...
ŠERIF A MIMOZEMŠŤAN 2 / Chissà perché... capitano tutte a me celý film cz
ŠERIF A MIMOZEMŠŤAN 2 / Chissà perché... capitano tutte a me celý film cz
Před 5 měsíci
Pokračování filmu Šerif a mimozemšťan o chlapci z vesmíru popisuje jeho další dobrodružství. H7-25, jak se tento mimozemšťan jmenuje, se opět ocitá u šerifa Halla (Bud Spencer), který se ho na čas ujímá a pojmenuje ho Charlie. Hall je v té době přesunut do jiného města, kde má vykonávat práci šerifa. Nejprve si musí zjednat respekt u zločinců. Ti však nejsou hlavním problémem. Nedaleko městečka se nachází záhadná vědecká základna. Charlie zjistí, že tito "vědci" jsou ve skutečnosti mimozemskými vetřelci, kteří chtějí ovládnout lidstvo. Městečko už ovládají. Hall chlapci nevěří. Když je ale Charlie mimozemšťany unesen, musí se vydat ho zachránit. Navíc se proti němu postaví i vedení města. Uspěje na své misi a zachrání chlapce?
DIVOKÝ HŘEBEC / The Wild Stallion celý film cz
DIVOKÝ HŘEBEC / The Wild Stallion celý film cz
Před 5 měsíci
Příběh o dvou dívkách, z nichž jedna žije na ranči a druhá přijede na návštěvu z velkoměsta, aby nafotila pro školní projekt divoké koně. Z dívek se stanou nerozlučné přítelkyně a dokonce odhalí spiknutí, které mělo ohrožovat tyto divoké mustangy. Traduje se, že existují stovky, snad tisíce divokých mustangů, co se potulují po západě Spojených států. Jsou žijícími symboly Západu a jeho dobrodružného osídlování. Americký mustang je mimořádně krásný, přirozený a tajemný tvor. V posledních letech byly ovšem nejčastěji zmiňované, nejzajímavější a nejpoutavější příběhy o divokém černém hřebci. Někteří říkali, že je přímým potomkem Arabů, které s sebou do nového světa přivezli dobyvatelé, jiní tvrdili, že je to duch koně, kterého nemůže nikdo spatřit ani zaslechnout, ale který se vždy objeví proto, aby přepadl místní stáda kvůli klisnám, které si pak v noci odvede
ZNOVU SE ZAMILOVAT / Love Hurts celý film cz
ZNOVU SE ZAMILOVAT / Love Hurts celý film cz
Před 5 měsíci
Z Bena Binghama (Richard E. Grant) se stal nudný chlap ve středních letech a jeho žena Amanda (Carrie-Anne Moss) ho opustí. Muž propadá apatii, z níž ho vytrhne až jeho sedmnáctiletý syn. Pokud však Ben chce získat Amandu zpět, musí pro to něco udělat. Americká romantická komedie vypráví o Benu Binghamovi, jehož opustila energická manželka Amanda, protože propadl pasivitě středního věku a nehodlá s tím nic dělat. Ben začne pít, odmítá si sundat pyžamo a utápí se v sebelítosti, dokud ho jeho sedmnáctiletý syn Justin nepromění v úplně jiného člověka. Než se otec naděje, stane se nejžádanějším nezadaným mužem ve městě, jemuž je v patách nejedna žena. Když se však Justin poprvé zamiluje, začne se mu zdát tátův životní styl poněkud povrchní. Ben musí znovu najít sám sebe a získat zpět milovanou Amandu, která mezitím hledá štěstí po boku jiného muže.
MY LAI / My Lai Four celý film cz
MY LAI / My Lai Four celý film cz
Před 5 měsíci
Ve Vietnamu zuří válka. Ticho střídá hrozivý zvuk samopalů. Ztráty na životech probouzejí v amerických vojácích touhu po pomstě mrtvých kamarádů. Terčem jejich běsnění se však stávají bezbranní obyvatelé vesnice My Lai. Pod jejich palbou umírají nevinní lidé...
TAJEMNÝ POKLAD / Noémie: Le secret celý film cz
TAJEMNÝ POKLAD / Noémie: Le secret celý film cz
Před 5 měsíci
Noémie je nesmírně zvídavá malá slečna, ale má velmi pracující rodiče, takže je často sama. Naštěstí je tu sousedka, paní Lumbagová, která ji miluje babičkovskou láskou a má kočku, kanárka, ale hlavně spoustu času. Noémie věří, že v sousedčině bytě je ukrytý poklad, o kterém vyprávěl starý pán Lumbago, když ještě žil. Rozhodne se poklad najít.
ŠERIF A MIMOZEMŠŤAN celý film cz
ŠERIF A MIMOZEMŠŤAN celý film cz
Před 5 měsíci
Hall (Bud Spencer) působí jako oblíbený šerif ve svém městě. Na jedné z obhlídek města potká zvláštního chlapce, který tvrdí, že pochází z vesmíru. Šerif se snaží zjistit jeho jméno a vrátit ho rodičům. To se mu však nedaří, protože kluk stále prohlašuje, že pochází z cizí planety a že se jmenuje H7-25. Halla přesvědčí až svoji technikou. Šerif mu začíná věřit. O chlapci se však také dozvídá armáda, která s ním má své plány. Hocha unesou a šerifovi nezbývá než se vydat malého mimozemšťana osvobodit z vojenské základny, aby si jej mohl včas vyzvednout jeho otec, který se právě blíží k Zemi.
LÁSKA SI NEVYBÍRÁ / Not Since You celý film cz
LÁSKA SI NEVYBÍRÁ / Not Since You celý film cz
Před 5 měsíci
Je to už pěkných pár let, co byli všichni pohromadě. Na univerzitě se stali nerozlučnými přáteli, ale život každého z nich zavedl na jinou cestu. Všichni se nakonec potkají na jedné svatbě a radostnou událost začínají protkávat nitky minulosti. Sam se po letech setká se svou Amy, která je teď už ale vdaná. O svobodnou Victorii zase soupeří dva nejlepší přátelé a Sarah, jenž si své panenství schovávala pro toho pravého, možná potká muže, na kterého celá ta léta čekala. O svatebním víkendu se vše zkomplikuje, na povrch vyplouvají dávné lásky a emoce. Obstojí jejich přátelství i po tolika letech?
LÁSKA V HORÁCH / Greener Mountains celý film cz
LÁSKA V HORÁCH / Greener Mountains celý film cz
Před 5 měsíci
Sirotek JP nikdy nebyl dál než třicet kilometrů od domu. Proč taky, když miluje přírodu, jezero i místní lidi? Se svým životem byl spokojený až do chvíle, kdy potkal Alice, svobodomyslnou a scestovalou malířku z New Yorku. Jeho život se rázem převrátil naruby, po uši se zamiloval a začal si před ní o sobě vymýšlet. Nechtěl vypadat jako venkovský balvan. Čím více si ale JP vymýšlel, tím pro něj bylo těžší se s dívkou sblížit,až mu nakonec úplně zmizela. Aby získal Alice zpět,bude muset JP nejprvepřijmout to kým je!
Kocourek Fiškus - Pettson and Findus celý film cz
Kocourek Fiškus - Pettson and Findus celý film cz
Před 5 měsíci
Starý Pettson žije na malebné farmičce, kde tráví čas výrobou hrnků, chytáním ryb a marným povídáním se slepicemi. Má vlastně vše, co si starý muž může přát, přesto se cítí trochu osamělý. Jeho sousedka Beda Anderssonová mu dá malého nalezeného kocoura, aby mu dělal společnost. Pettson se nejdříve trochu zdráhá, ale nakonec se začne o kocourka starat. Dá mu jméno Findus a nechá si ho na farmě. Findus začne mluvit a Pettson má ohromnou radost. Spolu zažívají úžasná dobrodružství. Jsou z nich prostě nerozluční přátelé.
UPÍŘÍ SESTRY 3 / Vampire Sisters 3 cz celý film
UPÍŘÍ SESTRY 3 / Vampire Sisters 3 cz celý film
Před 6 měsíci
Rodina mladých sester upírek se bude potýkat s novým dobrodružstvím i zlem. Tentokrát se sestry Dakaria a Silvania musí vydat do Transylvánie a zachránit svého bratříčka před velkým nebezpečím. Upíří královna Antanasia unesla malého Franze, aby z něj udělala následníka trůnu. V cestě jim bude stát mnoho nástrah, jak si s tím mladé upírky poradí?
HNĚV BOJOVNÍKA / Wrath of Wajra celý film cz HD
HNĚV BOJOVNÍKA / Wrath of Wajra celý film cz HD
Před 6 měsíci
Jako malý chlapec byl Vajra odtržen od své rodiny v Číně a přinucen zabíjet pro japonský kult smrti zvaný Hádův chrám. Tomu však Vajra nikdy neodpustil, že zavinil smrt jeho bratra, a o mnoho let později se rozhodne chrám zničit. Ve 30. letech, předtím, než západní mocnosti vstoupily do druhé světové války, dostal japonský kult smrti zvaný Hádův chrám za úkol výrazně přispět k psychické destrukci Číny. Postupoval při tom až děsivě efektivně - unášel děti svých nepřátel a trénoval z nich zabijáky sloužící japonskému císaři. Jeden z chlapců, mladý Vajra, byl výjimečně nadaný, přísahal však, že pomstí smrt svého bratra. Teď, když vyrostl v dospělého muže a stal se z něj špičkový nájemný zabiják v chrámu, se Vajra rozhodne utéct zpět do Číny, vydat se cestou ochrany nevinných a zničit všechny, kteří jsou zodpovědní za jeho výcvik a proměnu v živou zbraň.
Repli - Kate celý film
Repli - Kate celý film
Před 11 měsíci
Repli-Kate Student genetiky Max měl vždycky problémy s dívkami. Ten poslední se mu přihodil, když omylem naklonoval novinářku Kate, dívku, o jaké vždy snil. Zničit tak půvabný klon by ale bylo škoda. A tak se Max, s pomocí svého kamaráda Henryho, pustí do dalšího experimentování. Z Repli-Kate se stane dokonalá žena! Prostě ji stačí nastavit tak, aby se chovala jako chlap. Kate popíjí pivo, sleduje fotbal, věnuje se žhavému sexu a zanedlouho se stane nejpopulárnější dívkou na škole. Ale nic netrvá věčně a Max zjistí, že ani tohle nastavení zas až tak ideální není.
DROGOVÁ VÁLKA / Drug War celý film cz
DROGOVÁ VÁLKA / Drug War celý film cz
Před 7 měsíci
Ťinchajská protidrogová jednotka v čele s kapitánem Čangem jde neúnavně po výrobcích a překupnících drog. Po jedné akci se jim podaří zatknout vlastníka drogových varen. Ten, aby se vyhnul trestu smrti, souhlasí, že s nimi bude spolupracovat a pomůže jim pozatýkat ostatní členy kartelu.
LOV NA PŘÍŠERY / Monster Hunt celý film cz
LOV NA PŘÍŠERY / Monster Hunt celý film cz
Před 10 měsíci
Lidé a příšery žili kdysi pospolu. Lidé jim ovšem vyhlásili válku. Vyhráli ji a příšery vyhnali do vzdálených hor. Na obranu hranic vytvořili Úřad pro lov příšer, který byl tak úspěšný, že lidé již zapomněli, že příšery existují. Ale starý král příšer je zabit a těhotná královna prchá před novým králem do světa lidí. Před svou smrtí vloží v nouzi svůj plod do mladíka Song Tianyina
1597: BITVA U MYEONGRYANG / DER ADMIRAL ROARING CURRENTS celý film cz
1597: BITVA U MYEONGRYANG / DER ADMIRAL ROARING CURRENTS celý film cz
Před 11 měsíci
Po 1. korejsko-japonské válce byl I Sun-sin propuštěn ze služby a uvězněn kvůli podezření ze špionáže. Když ale Japonci korejské loďstvo zničí, král I Sun-sina omilostní a pověří ho opět velením flotily. Aby Japonce porazil, vymyslí I Sun-sin odvážný plán a jen s 12 loděmi se v úžině Mjongnjang postaví japonské přesile.
OHNIVÁ BOUŘE / Firestorm celý film cz
OHNIVÁ BOUŘE / Firestorm celý film cz
Před 11 měsíci
Skupina plne vyzbrojených kriminálnikov na čele so smutne známym Namom (Hu Jun) počas dňa na hlavnom námestí úspešne prepadáva ďalší obrnený transportér. Nemajú zmilovanie s nikým, kto sa im dostane do cesty. Táto situácia stavia políciu do nepríjemnej situácie, v ktorej musí čeliť hanbe a pokore. Drsný policajný inšpektor Lui (Andy Lau) je rozhodnutý s ozbrojenými zločincami skoncovať a znovu nastoliť poriadok. Čoskoro však naráža na neefektívne policajné praktiky, ktoré znemožňujú dolapenie ozbrojencov. Extrémny zločin si vyžaduje extrémnu spravodlivosť aj za cenu prekročenia morálnych hraníc. Bývalý trestanec Tou (Lam Ka Tung) sa stáva Luiovým informátorom, aby mohol začať odznova. Netuší však, do akej nebezpečnej situácie dostáva seba i svoju priateľku.
VĚZENÍ BEZPRÁVÍ / PRISON celý film cz
VĚZENÍ BEZPRÁVÍ / PRISON celý film cz
Před 11 měsíci
Policista je odsouzen a musí za mříže, protože zavinil nehodu se smrtelnými následky. Brzy přijde na to, že celé nápravné zařízení, do něhož se dostal, je v moci jednoho trestance, který za spolupráce ředitele a bachařů ovládá vězení vysloveně mafiánskými metodami.
LEGENDA O PERLÁCH NAGA / Legend of the Naga Pearls cz celý film
LEGENDA O PERLÁCH NAGA / Legend of the Naga Pearls cz celý film
Před 11 měsíci
Před lety vládce Okřídleného kmene vyhlásil lidem válku, kterou ovšem prohráli a poté ztratili schopnost létat. Královský potomek Vlad (Simon Yam) se snaží nalézt perly Naga, aby lidi zničil a pomstil svůj kmen. Jeho plány mu ovšem zhatí zloděj Ni Kung-kung (Darren Wang), který mu ukradne tajemnou schránku. Při tom se setká se strážkyní Tygřího úřadu Hej Jü (Tianai Zhang) a princem Herleym. Společně se pak vydávají na cestu, aby schránku otevřeli a pomstili se Vladovi.
RED FORCE 4 celý film cz
RED FORCE 4 celý film cz
Před 11 měsíci
Příběh začíná v Seattlu, kde místní policie dostane posilu z Hongkongu v podobě inspektorky Madam Yeung Lai-Ching (Cynthia Khan). Nedobrovolně má s inspektorkou spolupracovat i seattleský policista Donny Yan (Donnie Yen). Mají za úkol sledovat a zatknout hongkongské drogové dealery. Pátrání nečekaně dopadne tak, že inspektorce Yeung hlavní šéf drogového gangu (Yuen Shun-Yee) uteče a Donnyho parťák Peter Woods (Blaine Lamoureux) je zabit při přestřelce. Do přestřelky se ve špatné době a na špatném místě nechtěně zaplete dělník a dlouhodobý imigrant Luk Wan-Ting (Yuen Yat-Chor). Ten se stává hlavním podezřelým jak pro policii, tak zároveň jako nepohodlný svědek a hlavní terč i pro mafiány, kteří na něj pošlou zabijáky s cílem za každou cenu svědka umlčet. Lukovi se podaří před ostatními utéct a ze strachu se vrací do Hongkongu, kde žije jeho matka (Lisa Chiao). Tam je ihned po příjezdu dopaden inspektorkou Yeung s Donnym. Po nečekaném útoku nájemných vrahů, kterým se tentokrát podaří Luka postřelit, takže skončí v nemocnici, dostane Madam Yeung podezření, že někdo v řadách policie je zrádcem, který vyzrazuje informace mafiánům. Tvrdohlavý Donny však této teorii odmítá uvěřit a rozhodne se pátrat na vlastní pěst.
TENKRÁT V ČÍNĚ A AMERICE / Once Upon A Time In China And America cz celý film
TENKRÁT V ČÍNĚ A AMERICE / Once Upon A Time In China And America cz celý film
Před 10 měsíci
Další volné pokračování příběhů o legendárním čínském mistrovi. Wong Fei-Hung se tentokrát vydává až na Divoký západ, aby zde pomohl čínským přistěhovalcům. Čelit zde musí nejen jazykovým bariérám, ale také lupičské bandě, indiánům i ztrátě paměti.
NOC ÚPLŇKU / LOVEC DEMONOW / The Restless cz celý film
NOC ÚPLŇKU / LOVEC DEMONOW / The Restless cz celý film
Před rokem
Velkolepá fantasy o věčné lásce plná fascinujících triků, bojových umění a šermířských soubojů. Yi-Gwak je slavný lovec démonů. Osud mu připravil strastiplnou cestu. Během života ztratil mnoho přátel, ale největší ranou byla smrt jeho lásky, nevinné dívky Yon-hwa. Yi-Gwak vstupuje před bránu nebe, místo, kde žijí démoni a duchové, kteří nebyli vpuštěni do nebe. Chce tam najít svou milovanou a pokusit se vrátit ji zpět na Zemi. Netuší, že nejsilnějšího protivníka potká teprve zde. Jeho zesnulý učitel Ban-chu se stal temným vládcem… Legenda o věčné lásce a odvaze, která boří hranice mezi nebem a zemí.
MONSTRUM / Hwayi Monster Boy cz
MONSTRUM / Hwayi Monster Boy cz
Před rokem
HWAYI: MONSTER BOY - MONSTRUM Banda kriminálníků, která tvoří pseudo-rodinu se zástěrkou podnikání v zahradnictví unese malého chlapce. Pojmenují ho Hwayi, společně ho vychovají jako vlastního syna. Když Hwayi povyroste, učí ho jejich řemeslu. Poté, co přijmou zakázku na odstranění pana Ima, začnnou na světlo vyplouvat tajemné souvislosti.
TICHÝ ZABIJÁK / Silent Assassin Commitment cz celý film
TICHÝ ZABIJÁK / Silent Assassin Commitment cz celý film
Před rokem
SILENT ASSASSIN - TICHÝ ZABIJÁK Agent Li Young-ho je severokorejskou tajnou službou prohlášen za zrádce, popraven a obě jeho děti jsou umístěny do pracovního tábora. Tam osmnáctiletého syna Li Myung-hoona navštíví plukovník Moon a nabídne mu svobodu za podpis spolupráce .Li ovšem musí podstoupit výcvik, infiltrovat se jako špion do Jižní Koreje a plnit jeho rozkazy. Proběhne-li vše podle plánu, dostane se z tábora i jeho mladší sestra.
BERLÍNSKÁ MISE / Berlin File cz celý film
BERLÍNSKÁ MISE / Berlin File cz celý film
Před rokem
BERLÍNSKÁ MISE Režisér Ryoo Seung-wan se z nadšence s touhou točit adrenalinové akční filmy vypracoval na jednoho z předních hitmakerů korejské kinematografie. Ve svém posledním projektu naplnil ambici vytvořit dravý špionážní thriller ve stylu bourneovských filmů. Příběh severokorejského agenta, jenž je po sabotovaném obchodu se zbraněmi v Berlíně odepsán a ocitá se na útěku před svými zaměstnavateli i jihokorejským konkurentem, strhne bravurně inscenovanými akčními sekvencemi, ikonickými mezinárodními lokacemi a dravým tempem.
DOKTOR WAI, KRÁL DOBRODRUŽSTVÍ / Dr. Wai In The Scripture With No Words cz celý film
DOKTOR WAI, KRÁL DOBRODRUŽSTVÍ / Dr. Wai In The Scripture With No Words cz celý film
Před rokem
DR. WAI IN THE SCRIPTURE WITH NO WORDS - DOKTOR WAI, KRÁL DOBRODRUŽSTVÍ Autor dobrodružných seriálů Chow Si-Kit cítí, že jeho reálný život v nevydařeném manželství s chladnou Monikou ho deprimuje. Proto z nudy každodennosti uniká do barevného a dobrodružného světa seriálu, kterého je autorem. Tam je tím neohroženým hrdinou, pravým „Králem dobrodružství”! S pomocí svého zmateného pomocníka Shinga bojuje proti sokyni Cammy s tváří jeho ženy Moniky a jejím ďábelským přisluhovačům...
MISTR CZ celý film
MISTR CZ celý film
Před rokem
MISTR Čínský mistr kung-fu Tak žije v Americe, kde má malý krámek s léčivými bylinami. Majitel jedné americké školy kung-fu se ho snaží zabít, aby dokázal, že jeho styl a jeho škola jsou nejlepší. Po tvrdém souboji se Tak dostává do zdravotních problémů, nemůže pracovat a jeho obchod je zavřen. Naštěstí za ním přijíždí jeho nejlepší žák Jet, který nejen že pomůže svému mistrovi znovu otevřít obchod, ale především udělá vše pro to, aby zlikvidoval jeho největší nepřátele.
IP MAN 3 celý film cz
IP MAN 3 celý film cz
Před rokem
IP MAN 3 V nejnovějším pokračování série o legendárním mistru Wing Chun Ip Man (Donnie Yen) čelí nejen hongkongskému gangu, jehož hlavu si zahrála boxerská legenda Mike Tyson, ale musí se vypořádat rovněž s vlastním rodinným životem. Ve městě protkaném korupcí, ve kterém se ho zároveň neustále pokouší konfrontovat konkurenční mistr Wing Chun, to však nemá jednoduché.
MILIÓNOVÝ BROUK celý film cz.
MILIÓNOVÝ BROUK celý film cz.
Před rokem
Neapolský policista Rizzo přezdívaný Velká noha právě úspěšně dořešil případ v Johannesburgu, kde poněkud razantnějším způsobem převychoval překupníky a pašeráky narkotik. Po dobře odvedené práci si chtěl trochu odpočinout, ale místo toho se musí okamžitě pustit do dalšího případu. Tentokrát se vydává po stopách vrahů mladého Araba Omara Hakima a současně únosců, kteří se zmocnili botanika Cerulla. Ten se nechal jen pár dní před únosem slyšet, že objevil brouka, s jehož pomocí bude možno odhalit dosud skryté prameny nafty.
POLICAJT V AFRICE celý film cz.
POLICAJT V AFRICE celý film cz.
Před rokem
Neapolský policejní komisař Rizzo přezdívaný Velká noha se právě vrátil z Hong Kongu, kde se velmi razantně očistil od obvinění, že je překupníkem drog. Jenže klidu si příliš neužije. Okamžitě se musí pustit do dalšího případu. Tentokrát však nejde jen o drogy, ale také o krádež a pašování diamantů. Na prodej drog i nelegální obchod s diamanty ho upozorní africký kolega, který je ovšem vzápětí zavražděn. Stopy vraha vedou do Johannesburgu, kam se Rizzo neprodleně vydává.
POLICAJT DRÁBEM celý film cz.
POLICAJT DRÁBEM celý film cz.
Před rokem
Komisař Rizzo přezdívaný Velká noha odmítá nosit zbraň. V boji proti zločinu si vystačí se svými pěstmi, díky nimž si získal respekt celého neapolského podsvětí. Avšak Rizzovy netradiční metody práce začnou být velmi záhy trnem v oku novému policejnímu náčelníkovi, který se rozhodne, že svého podřízeného předělá k obrazu svému. Jenže na malicherné spory si nevybere právě nejvhodnější dobu. Ve městě se totiž objeví nové smrtelně nebezpečné drogy, jež si velmi záhy vyžádají i prvé oběti.
Kung fu zabiják
Kung fu zabiják
Před rokem
Mistr bojových umění a policejní instruktor kung-fu Hahou Mo při souboji omylem zabije svého soupeře a je odsouzen na 5 let vězení. Po 3 letech však v Hongkongu začne někdo zabíjet mistry bojových umění a Hahou Mo nabídne policii pomoc, pokud ho z vězení propustí. Společně s policejní jednotkou se tedy pouští do pátrání po obzvlášť brutálním pachateli.
ŽÁDNÁ VOLBA - celý film
ŽÁDNÁ VOLBA - celý film
Před rokem
Wing-čchi odjede po neshodách s otcem, hongkongským inspektorem Leem, do Thajska za svou kamarádkou Jenny. Po pár dnech ovšem obě beze stopy zmizí. Zoufalý Lee letí do Thajska a spolu s pattajskými policisty Kitem a Takem se pouští do pátrání po své dceři.
OPERACE MEKONG - celý film
OPERACE MEKONG - celý film
Před rokem
5. října 2011 došlo na řece Mekong k vraždě 13 čínských rybářů, kteří převáželi 900 000 pilulek metamfetaminu. To odstartuje společnou operaci Číny, Thajska, Barmy a Laosu, jejíž cílem je objasnit, k čemu toho dne skutečně došlo, a hlavně dopadnout drogové dealery, kteří za tím stojí.
MISTR MEČE - celý film
MISTR MEČE - celý film
Před rokem
Šermíř Yen Shih-san touží změřit síly s Třetím Mistrem ale dozvídá se, že je již mrtvý. Ztrácí chuť dál bojovat, stáhne se do ústraní a usadí se na hřbitově poblíž malého městečka. V místním nevěstinci se objeví neznámý mladík Ah Chi. Sblíží se s prostitutkou Li a začne pomáhat její rodině. Po čase se Yenovy a Ah Chiho cesty zkříží. V tu chvíli začne na povrch vyplouvat i Ah Chiho tajemství.
KRÁLOVSTVÍ BÍLÉ ČARODĚJNICE - celý film
KRÁLOVSTVÍ BÍLÉ ČARODĚJNICE - celý film
Před rokem
Nový velmistr Wutangu Čuo I-chang je po odchodu z paláce neprávem obviněn z otrávení císaře. Na cestě za svým dědem potká tajemnou Nefrit, která bojuje proti zkorumpovaným úředníkům a chrání chudý lid. Když je napadnou vojáci, uchýlí se spolu s ostatními do pevnosti Luna. Císařský dvůr za ním vyšle tajnou stráž a k ní se připojí i wu-tangští mistři. Aby I-chang očistil své jméno, musí opustit pevnost i svou milovanou Nefrit.
NA POKRAJI ŠÍLENSTVÍ - celý film
NA POKRAJI ŠÍLENSTVÍ - celý film
Před rokem
Sai Gau je zbrklý policista, který při jednom zátahu s parťákem A-dem zabaví pašované zlaté cihly. Když jdou po podezřelém Chengovi, A-de je unesen a Sai Gau se pouští po jeho stopách. Při tom zjistí, že Cheng se snaží ukrást svému šéfovi zlaté cihly ze dna moře.
ZÓNA SMRTI: ČAS ODPLATY / Sha Po Lang cz celý film
ZÓNA SMRTI: ČAS ODPLATY / Sha Po Lang cz celý film
Před rokem
Kartel unáší lidi z Hongkongu a v thajském vězení jim odebírá orgány. Šéf kartelu má sám nemocné srdce, ale kvůli vzácné krevní skupině nemůže najít dárce. Hongkongská policie se snaží kartel zničit, a proto do něj nasadí Kita - policistu v utajení. Krytí je ale prozrazeno a Kit skončí v thajském vězení. Setkává se strážcem Chaiem, který má nemocnou dcerku a ta též potřebuje transplantaci srdce.
ZÁSAHOVÁ JEDNOTKA / Motorway cz celý film
ZÁSAHOVÁ JEDNOTKA / Motorway cz celý film
Před rokem
Cheung je mladý, zbrklý policista, který má rád rychlou jízdu a závodění. Jeho parťákem je postarší Lo Fung, který čeká na důchod a vše již bere s klidem. Jejich životy se zkomplikují ve chvíli, kdy se do Hongkongu vrátí zkušený řidič Jiang, aby z vězení na jejich policejní stanici dostal ven zločince Wonga.
RÁZOVÁ VLNA celý film cz
RÁZOVÁ VLNA celý film cz
Před rokem
Pyrotechnik JS Cheung pracuje v utajení v bandě teroristy Peng Honga. Po vyloupení banky provede policie zátah, Pengova bratra zatkne ale Peng uteče. Po nějaké době se Peng vrací zpět do Hong Kongu, zablokuje Cross-Harbour Tunnel a vyhrožuje, že pokud policie nepropustí jeho bratra z vězení, vyhodí tunel do vzduchu i se všemi rukojmími.
BŮH VÁLKY / God of War cz celý film 2
BŮH VÁLKY / God of War cz celý film 2
Před 2 lety
Během 16. století operují podél čínského pobřeží japonské pirátské skupiny. V roce 1561 opět zaútočili na pobřežní města Číny. Města Xinhe a Taizhou se brání pod vedením velitele Qiho. I když většina vojáků i členů jeho rodiny je umístěna v Xinhe, Qi se rozhodne jít do Taizhou a nechá svou ženu v čele boje proti pirátům v Xinhe, protože je přesvědčen, že porážka pirátského elitního týmu v Taizhou přinese dlouhotrvající mír oběma pobřežním městům.
V OBLEŽENÍ / Call of Heroes celý film cz
V OBLEŽENÍ / Call of Heroes celý film cz
Před 2 lety
Generálův syn Cchao Šao-lun (Louis Koo) po příjezdu do vesnice Pchu-čcheng bezdůvodně zabije tři nevinné občany. Je zatčen a odsouzen k smrti. Než ovšem dojde k popravě, přijíždí do vesnice velitel Cchaovy armády, Čang I (Jacky Wu), který dá vesničanům ultimátum - buď Šao-luna propustí, nebo vtrhne do vesnice s armádou a všechny je pozabíjí.
ŽELEZNÝ OCHRÁNCE / The Bodyguard cz celý film
ŽELEZNÝ OCHRÁNCE / The Bodyguard cz celý film
Před 2 lety
Po smrti svého mistra přichází mladý bojovník (Yue Song) do města za svým dávným přítelem Ťiangem (Yu Xing) a začne pro něj pracovat jako bodyguard. Jeho prvním úkolem je chránit rozmazlenou a bohatou Fa-jie, kterou se snaží unést nepřátelé jejího otce. Zjišťuje, že s Fa-jie ho spojuje víc, než si myslel, a konečně se dokáže vypořádat se svou minulostí.
VRAŽDNÝ ÚTOK / Assassination cz celý film
VRAŽDNÝ ÚTOK / Assassination cz celý film
Před 2 lety
V roce 1933 je Korea okupována Japonskem. Prozatímní vláda je v exilu a existuje množství hnutí za svobodu, které se snaží svými činy oslabit Japonce a přispět tak k osvobození Koreje. Jedno z těchto hnutí sídlící v Šanghaji vysílá do Soulu tři své členy pod vedením An Ok-jun (Ji-hyeon Jeon), aby spáchali atentát na japonského generála. Několik událostí však trojici bojovníků tento úkol značně zkomplikuje.
KLAN LÉTAJÍCÍCH DÝK / House of Flying Daggers cz celý film
KLAN LÉTAJÍCÍCH DÝK / House of Flying Daggers cz celý film
Před 2 lety
Režisér Zhang Yimou proslul svými nádhernými citlivými portréty Číny. Spíš než za odborníka na akční film se pokládá za nadšeného studenta tohoto žánru. Už po prvním výpadu do filmů o Wuxia (filmy o bojových uměních), kde byl Hrdina nominován na cenu Akademie, Zhang zcela propadl akčním filmům. Tentokrát už jsem odvážnější a na žánr jsem si zvykl, říká nejvíce opěvovaný čínský režisér, Dá se říct, že tenhle film je pocta filmům o kung fu.
HRDINA / Hero cz celý film
HRDINA / Hero cz celý film
Před 2 lety
Rozpočet historického válečného velkofilmu HERO několikrát překročil prostředky vložené do oscarového filmu TYGR A DRAK. Režisérem filmu je dvojnásobný laureát Zlatého Medvěda a ceny BAFTA, třikrát nominovaného na Zlatou Palmu Zhang Yimou. Hereckými hvězdami jsou Ziyi Zhang (která zazářila v již zmiňovaném filmu Tygr a drak) a Jet Li (Romeo musí zemřít). Děj se odehrává před 2000 lety za vlády dynastie Qin a vypráví příběh hrdinného válečníka a ochránce krále, před kterým stojí obrovský úkol - sjednotit Čínu a krále tak učinit Imperátorem. Producenti při natáčení spolupracovali s čínskou armádou a tak mohly vzniknout jedny z nejefektnějších scén dějin historického válečného filmu. Tvůrci zvedli laťku pořádně vysoko.
POZDRAV OD MIKA / De Groeten van Mike celý film cz
POZDRAV OD MIKA / De Groeten van Mike celý film cz
Před 2 lety
Mike je v nemocnici už řadu měsíců a chce jít domů. Když jej ake konečně pustí, máma si jej nepřijde vyzvednout. Den před Vánocemi je Mike poslán do domova. Jak to udělat, aby mohl oslavit Vánoce doma se svou mámou?
KUNDO celý film cz
KUNDO celý film cz
Před 2 lety
1862 - v tomto roce doléhá na rolníky jedna rána za druhou. Epidemie, špatná úroda a hladomor. Šlechtici se starají jen o rozmnožování svého majetku a nepřestávají chudáky vykořisťovat. V té době je pro rolníky jedinou nadějí Kundo, bojechtivá skupina, která je schopná nahnat boháčům opravdový strach. Rodinu řezníka Dolmuchiho dá urozený pán Jo-yoon zabít a podobný osud chystá i samotnému řezníkovi, který neplní dvoustrannou dohodu. Ale řezník vražedný útok přežije, přísahá šlechtici pomstu a připojí se ke Kundu.
ŽELVÍ NINDŽOVÉ 2 celý film
ŽELVÍ NINDŽOVÉ 2 celý film
Před 2 lety
Díky záhadné tekutině je možné vytvořit nové zmutované tvory. Zlý Trhač je chce použít proti želvím nidžům. Mladý chlapec Keno rozváží pizzu. Při jedné rozvážce přistihne bandu lupičů, kteří kradou zboží. Jelikož dobře ovládá bojová umění, postaví se neohroženě proti nim, a než se vzpamatuje, má po boku tři želví nindži, s jejichž pomocí lupiče porazí. V téže době se probouzí k životu Trhač, který nindžům přísahá pomstu. Mezitím urychleně pokračuje likvidace odpadu na skládce podniku TGRI; právě tekutina, která odtamtud kdysi unikla, způsobila mutaci želv a krys a stále ještě ohrožuje vše živé. Profesor Jordan Perry už zlikvidoval prakticky všechny láhve, zbývá jen jedna jenomže ta se dostane do rukou Trhače a jeho pěšáků, Trhač navíc zajme i samotného profesora, jehož donutí, aby vytvořil další příšerné zmutované tvory, kteří by mu pomohli nindži zprovodit ze světa.
POLICE STORY 3 celý film
POLICE STORY 3 celý film
Před 2 lety
Nejlepší hongkongský policajt je vyslán do Číny s úkolem zneškodnit drogového magnáta. Aby se dostal až k němu, musí pomoci jeho bratrovi uprchnout z pracovního tábora, získat si jeho důvěru a proniknout tak do organizace. V celé akci mu pomáhá půvabná čínská agentka. Nešťastnou náhodou je ale jejich utajení prozrazeno. Z už tak dost nebezpečného úkolu se stává boj o život.
PĚST PLNÁ HNĚVU celý film
PĚST PLNÁ HNĚVU celý film
Před 2 lety
Ve svém nejlepším filmu hraje Bruce Lee studenta bojových umění, který se vrací do školy svého bývalého mistra. Návrat je to tragický, protože jeho učitel byl zavražděn. Stopa vede k jedné z konkurenčních škol. Když se ale ukáže, že místní úřady nemají příliš zájem na vyšetření mistrovy smrti, rozhodne se žák pomstít svého mentora po svém. Někoho to bude hodně bolet. Při premiéře v roce 1972 během filmu aplaudovalo publikum ve stoje. Nastal čas si to zopakovat.
HRA SMRTI / Game of Death celý film
HRA SMRTI / Game of Death celý film
Před 2 lety
V r.1972 natočil během jednoho týdne legendární hongkongský herec a mistr bojových umění Bruce Lee tři akční scény ke svému nově připravovanému filmu Game of Death. V tomto snímku chtěl Bruce představit svůj vlastní bojový styl Jeet Kune Do a měl ztvárnit titulní roli bojovníka, který se musí dostat na vrchol pětipatrové pagody, přičemž každé patro hlídá strážce, jenž je mistrem jiného bojového umění. Natáčení však bylo záhy přerušeno, neboť Bruce dostal nabídku natočit svůj první film v Hollywoodu(Enter the Dragon, 1973). Po jeho dokončení se k projektu Game of Death vrátil,ale pouhý měsíc nato předčasně umírá a nedokončený materiál je na pět let uložen do trezoru.
PRAVDA JE JEN SLOVO / Trials of Cate McCall celý film
PRAVDA JE JEN SLOVO / Trials of Cate McCall celý film
Před 2 lety
Advokátka, která se léčí ze závislosti na alkoholu, dostane případ neprávem uvězněné klientky. Ovšem z počátečního jasného pochybení při vyšetřování se vyklube zcela něco nového. V průběhu filmu ještě vidíme snahu advokátky o přisouzení dcery do péče, jenž jí byla odebrána kvůli závislosti na alkoholu.
NOVA ZEMBLA celý film
NOVA ZEMBLA celý film
Před 2 lety
Film vypráví příběh holandského mořeplavce Willema Barentse, který se společně se svoji posádkou pokouší najít tzv. severovýchodní průjezd do Číny a Indie, proplutím nezmapovaných vod při severním pobřeží Ruska. Posádka lodi se překvapivě dostává až k ostrovu Nová země, kde je loď uvězněna ledem. Barentsova výprava je tak nucena přečkat nehostinnou arktickou zimu za polárním kruhem. Scénář filmu je založen na zápiscích z cestovního deníku Gerrita de Veera, jednoho z kartografů a členů výpravy. Tento film režiséra Reinouta Oerlemanse byl v Nizozemsku natočen jako první pomocí nové 3D technologie.
DVA NOSÁČI TANKUJÍ SUPER celý film
DVA NOSÁČI TANKUJÍ SUPER celý film
Před 2 lety
Jedním z nejcennějších exponátů městského muzea jsou Tygří oči, dva velké diamanty v ceně šesti milionů marek. A právě ty přišli ukrást lupiči. Když se rozdrnčí poplašné zařízení, ukryjí zločinci kameny do dvou nádherných motorek vystavených v přízemí. Den nato tam zabloudí naši staří známí Mike a Thomas, náhodou jsou stotisícími návštěvníky - a vyhrávají ony motocykly!
DVA SUPERNOSÁČI celý film
DVA SUPERNOSÁČI celý film
Před 2 lety
Dva kamarádi Mike a Thomas založí soukromou detektivní agenturu. Oba se totiž domnívají, že pro tuto práci mají mimořádné nadání a správný nos. Po vzoru Sherlocka Holmese využívají mistrných převleků, aby se ke sledovaným osobám dostali co nejblíže.
DVA NOSÁČI A VIDEO celý film
DVA NOSÁČI A VIDEO celý film
Před 2 lety
Tommy (Thomas Gottschalk) a Mike (Mike Krüger) jsou nejlepší kamarádi. Tommy už léta píše svůj první román, a mezitím pracuje jako "holka pro všechno" u blízké benzinky a Mike posledních osm let strávil za rýsovacím prknem a u psacího stolu, kde vymýšlel svůj velký vynález. A světe div se, zatímco Tommy napsal sotva předmluvu, Mike vymyslel svůj přístroj, kterým se snadno může dostat do filmového světa, ale ne za kameru, nýbrž přímo před ni doprostředka příběhu. A dva nosáči tak zažívají dobrodružství, o jakých se jim nesnilo ani v dětství...
ODVÁŽNÁ HYENA 2 celý film cz
ODVÁŽNÁ HYENA 2 celý film cz
Před 2 lety
Lung žije se svým otcem, od kterého se naučil dokonale ovládat bojová umění. Netuší však, že otec se skrývá před členy znepřáteleného klanu, jehož stoupenci mají jediný cíl - zabít všechny své protivníky. Mezi ně počítají i Lunga. Čeká ho obtížný souboj s nejsilnějšími nepřáteli, s jakými se kdy setkal.
PŘÍBĚH POLICAJTA celý film cz
PŘÍBĚH POLICAJTA celý film cz
Před 2 lety
Inspektor Eddie Chan (Jackie Chan) dostane za úkol chránit bohatého hongkongského magnáta pana Wonga. Navzdory jeho snahám ale dojde k únosu a při náročné akci zemře i pár policajtů. Neznámí zločinci požadují výkupné šedesát milionů dolarů, a proto je třeba vypátrat, kdo za únosem stojí dříve, než se Wongova žena rozhodne zaplatit nehorázně vysokou sumu peněz. Vyšetřování zavede Chana do Taiwanu, kde při policejní razii dostane podezření, že do únosu je zapletený přímo jeden z jeho kolegů....
VOLAVKA II / Infernal Affairs 2 celý film cz
VOLAVKA II / Infernal Affairs 2 celý film cz
Před 2 lety
Dva kadeti vedou paralelní a stejně nebezpečný život. Jeden je vyslancem mafie, infiltrovaný v policejním prostředí jako vyzvědač a druhý naopak vyzvědačem policie v kruzích mafie. Špionážní drama pokračuje na obou stranách. Naproti vzrůstající důvěře začíná tak jako mafie, i policie cítit šikovný podvod. Stres se zvyšuje a Chan a Lau musí jen jediné. Dostat se z této hry živí.
HEATSTROKE cz celý film
HEATSTROKE cz celý film
Před 2 lety
Otec (Stephen Dorff) se svojí dcerou (Maisie Williams) a přítelkyní (Světlana Metkina) se vydají na výlet do africké pouště, aby pozorovali život hyen. Ne všechno však probíhá podle plánu, když se nečekaně připletou mezi obchodníky se zvěří. V rozlehlé africké poušti pak začíná boj o přežití.
POLICE STORY 2 cz celý film
POLICE STORY 2 cz celý film
Před 2 lety
Jackie Chan se po neúspěchu a zklamání ze svého prvního amerického filmu OCHRÁNCE rozhodl natočit honkongskou předělávku. Hraje zde policistu Jackieho, který po tvrdém pronásledování zatkne drogového dealera. Šéf mu přidělí úkol - chránit hlavní svědkyni, která má proti dealerovi vypovídat. Je však unesena a na Jackieho hodí vraždu policisty. Vše končí slavným finále v obchodním domě, při němž Chan utrpěl jedno ze svých nejhorších zranění - málem ochrnul, když si při sjezdu z tyče zlomil sedmý a osmý obratel. Kaskadéři to také neměli lehké - na cukrové sklo nebylo (film stál 1 milion dolarů, tedy tolik, kolik stály jedny šaty v Kleopatře 1963) a tak všechno sklo ve filmu je pravé. Sám Jackie Chan považuje tento film za jeden ze svých nejlepších a někdy by chtěl natočit remake.
TENKRÁT V ČÍNĚ celý film cz
TENKRÁT V ČÍNĚ celý film cz
Před 2 lety
Lékař Chuang Fej-chung příjíždí do Pekingu, kde se právě chystá prestižní soutěž bojových umění. Nečeká ho ale oddech a zábava. Musí obstát před lstivými soupeři a ukázat lidem, že smysl kung-fu není v soutěžení nebo ubližování nepříteli. Je především o srdci a poznávání vlastního nitra.
ŽELEZNÝ OPIČÁK / Iron Monkey  Cz celý film
ŽELEZNÝ OPIČÁK / Iron Monkey Cz celý film
Před 2 lety
Železný Opičák je ve svém městě něco jako Robin Hood - bohatým bere a chudým dává. Wong Kei-Ying se dostane do rvačky se zloději, kteří se ho snažili okrást. Vojáci si toho všimnou a je zatčen spolu s mnoha občany, kteří jsou podezřelí z toho, že se vydávají za Opičáka. Wong Kei-Ying slíbí pomoc při dopadení lupiče. Jeho podmínkou je, že propustí ostatní lidi. Bohužel jeho syna si tam nechají jako záruku, aby jim spolu neutekli.
BOŽSKÁ RELIKVIE cz celý film
BOŽSKÁ RELIKVIE cz celý film
Před 2 lety
Dobrodruh a hledač pokladů Jackie odvážně získá v jednom starobylém městě v poušti zbraň patřící k výzbroji bohů. Ovšem strážci zbraní nejsou ochotni vzdát se svého pokladu. Členové kmenu unesou Jackieho přítelkyni Loreleii, aby ho tím přinutili k vydání všech zbraní patřících k výzbroji bohů. Vysvobození dívky není snadným úkolem, jelikož na cestě jsou uložené různé nástrahy, číhají na něj odvážné amazonky a zlostný čaroděj. Jméno Jackie Chan je už dobře známo nejen mezi milovníky bojových umění, kteří se kochají pohledem na jeho bravurní kung-fung scény…
michal hucko
michal hucko - Před 13 hodinami
dobrej film xdddd
Charlotte English
Charlotte English - Před 14 hodinami
Udělej pls 2 díl aby Richie a devon spolu chodili
Meit Rendla
Meit Rendla - Před 19 hodinami
Dislike za milion reklam..!
nehty nehty
nehty nehty - Před 19 hodinami
Moc hezký film. Děkuji
Václav Karpíšek
Václav Karpíšek - Před 20 hodinami
Ten film bych vynechal a nechal jen reklamy..., smutné a ubohé... :-(
venomx93
venomx93 - Před 21 hodinou
"Nezlobte se šerife, bylo to dílo osudu..." "Počkeeeej! Jdi do pekla i s tím svým osudem a sestrama a bratrama a předkama a krávama a vůbec se vším!" TOP hlášky, TOP film! :D
Julius Maco
Julius Maco - Před 23 hodinami
Dobrý film
Kamila NGUYENOVÁ
Kamila NGUYENOVÁ - Před dnem
Škoda že jsou ti Japonci takoví zmrdi. Chtěl jsem si do Japonska udělat výlet, ale už tam nechci
Žlababa 8
Žlababa 8 - Před dnem
Kdo chce zpatky dobu 90- satek .Pekny film dik ❤️💞
Nguyen Rose
Nguyen Rose - Před dnem
xD
Kaca 15
Kaca 15 - Před dnem
Prosím prosim vraťte 4💖💟💖💟💖💖
Kaca 15
Kaca 15 - Před dnem
Počkát proč jste smazali ten 4 díl??? 😢🥵
Jiri Zajicek
Jiri Zajicek - Před dnem
tak to je slušná sračka
Sando Ziga
Sando Ziga - Před dnem
kto ma broblem s reklamamy tak nech stiahne adblock
Kristýnka Valentová
Kristýnka Valentová - Před dnem
Super pokračování!
Zdenek Chlebna
Zdenek Chlebna - Před dnem
Super,děkuju
LPS JENNY
LPS JENNY - Před dnem
Kde je 4 viděla jsem kousek a už to nemohu najít
Natalie Marisova
Natalie Marisova - Před dnem
Prosím , prosím , prosím :-) o 4 díl :-) někde jsem ho už vyděla ale ne v cz , prosím moc o čtyřku :-) kdo taky ať dá like :-)
Christian Bertok
Christian Bertok - Před dnem
Tak toto je fakt dobra komedia , uz davno som nevidel nic podobne ........
Schleich kobylka Enny
Schleich kobylka Enny - Před dnem
Trosku jsem to spletla ja jsem videla 4 ale 3 ne
Viera Šteflovicova
Viera Šteflovicova - Před dnem
Pekný film...chytil za srdce
Sugar Elish
Sugar Elish - Před dnem
Vratis díl ostwind 4 ?prosím.🥺🥺
Lucie Štemberková
Lucie Štemberková - Před 2 dny
Můžu se zeptat proč jste vymazali vichr 4? Viděla jsem sice jen začátek ale je to supermegahustý
walda12
walda12 - Před 2 dny
Prosím prosím videí tu čtyřku vím že už jsi ji vydal ale nechal sis i pro sebe tak prosím mi ji chceme totiž taky vidět a nemůžeme jít nikde sehnat
Ludmila Pivodova
Ludmila Pivodova - Před 2 dny
pohadka
Ladislav Grinfeld
Ladislav Grinfeld - Před 2 dny
Perfektny film👍👍👍😨😨😨😨Stare film boli najlepsie👍👍👍👍👈
Václav Tobiáš
Václav Tobiáš - Před 2 dny
Dekuji za tento film. Diky takovym filmum jde cela evropa do ◇😂😂😂😂😂😂
Jerry Heartlead
Jerry Heartlead - Před 2 dny
Toto je totálne radikálna klasika. Bomba film.
žádné jméno
žádné jméno - Před 2 dny
Se kterou holkou by jste se spíš bavili já s Dakou
Kateřina Pršková
Kateřina Pršková - Před 3 dny
Pěknej film 😃
Bozenka Vaculkova
Bozenka Vaculkova - Před 3 dny
Krásný film🙂
Kim M
Kim M - Před 3 dny
Super celá tato řada filmů ,,Ostwind" je skvělá a dojímá mě, už jsem stihla i 4 a je škoda že je teď už jen soukromá😥
Mentoska Vlog's
Mentoska Vlog's - Před 3 dny
kde je 4 včera tam byla a dnes už ne proč ??????
Jan Korman
Jan Korman - Před 3 dny
VAPET prosím vás kedy bude 4. Už bola vydaná ale už tam nie je a ja by som ti chcela pozrieť je to môj najobľúbenejší film prosím, 💖😍
viky asusmaster 16
viky asusmaster 16 - Před 3 dny
Vite do vam reknu ze kdyby jste nepsali ty komentare o tom kdo take je tak by to nesmazali!
Jan Korman
Jan Korman - Před 3 dny
Vapet prosím vás kedy bude 4?
Schleich Haflingerská kobylka
Schleich Haflingerská kobylka - Před 3 dny
Prečo ste včera vymazali ostwind 4 cz?
Viki
Viki - Před 3 dny
Prosím das sem i vichr 4
profik evzen
profik evzen - Před 3 dny
A jéjej...hned první scéna a mám porod, jak šudlá ten zablácený kukr :D :D :D
Laurika 123
Laurika 123 - Před 3 dny
Preco si zmazal/a vichr 4??
Antonia Steelgirl
Antonia Steelgirl - Před 3 dny
Proč si smazal 4😭
Michaela Mocová
Michaela Mocová - Před 3 dny
PROČ JEŠTĚ VČERA BYL OSTWIND 4 NORMÁLNĚ A DNES JE V SOUKROMÉM VIDEU? 😭😭
Ella Probst
Ella Probst - Před 3 dny
Proč si smazal 4 díl?
ottomahr skroucený
ottomahr skroucený - Před 3 dny
jen tak dál to ale mega hustá sr..ka
Tereza Doubravová
Tereza Doubravová - Před 3 dny
Proč jste smazali 4 díl česky ?😢
ottomahr skroucený
ottomahr skroucený - Před 3 dny
bentley cisitalia lancia bugatti alfa romeo lotus maserati jaguar ferrari mergl bimmer porsche......,ale ty vyzábliny z koncetráku se k veteránům vůbec nehodí až je to poněkud jsou sem tam někde vidět........ nej závod byl 1930 tazio nuvolari a achille varzi s jízdou za tmy bez světel....nebýt oldtimerů tak bych tu sr..ku vypnul tu červenů knihovnu :D
Eliška Noskova
Eliška Noskova - Před 3 dny
16:18 nebyla to nahodou 33.?
tomex FuFik
tomex FuFik - Před 3 dny
Cus proc jsi. Smazal flimy jako vitr 4
Helen Bulakova
Helen Bulakova - Před 3 dny
vcera som zacala pozerat 4ku no bola som tak unavena som sla spa ze si ju dopozeram teraz a uz ju nejde najst...kua.. to co zas
Lilly 12
Lilly 12 - Před 3 dny
Proč je zase smazana 4 včera tu jeste byla
SpringtraP
SpringtraP - Před 3 dny
-husty vide-
Vali's Style
Vali's Style - Před 3 dny
kdy bude 4 ???
Irena Urbanová
Irena Urbanová - Před 3 dny
Brečela jsem na konci jak želva
Cerberus Magnus
Cerberus Magnus - Před 3 dny
Prosím : Leathernecks
viky asusmaster 16
viky asusmaster 16 - Před 3 dny
Vapet dejte na CHvideos ostwind 4 koukala jsem na to ale nedokoukala protoze here to smazali
Magdalena Marflakova
Magdalena Marflakova - Před 3 dny
Milujem ten film a Osta
Klárka Kothánková
Klárka Kothánková - Před 3 dny
Mohu se zeptat proč tě včera smazali ostwind 4
Leona Ježková
Leona Ježková - Před 3 dny
Proč jste smazal 4???
reny-star malkova
reny-star malkova - Před 3 dny
Bude 4díl ostwind
kaja schleich
kaja schleich - Před 3 dny
Hele. Dneska rano tan jeste byl 4 dip ty blbce tak. Ho vrat
Adela Formankova
Adela Formankova - Před 3 dny
Doufám že vyjde 4
Tomáš Zábranský
Tomáš Zábranský - Před 3 dny
Tak vy nepijete víno a nešoustáte ..ne ? mlusk :D :D
Korny 08
Korny 08 - Před 3 dny
Proč jsi smazal Vichr4?😔😔😔
Varia 123
Varia 123 - Před 3 dny
Prečo ste 4 zmazali?
Bohumila Janíková
Bohumila Janíková - Před 3 dny
Kde zmizela ta 4?
Alena Nemcova
Alena Nemcova - Před 3 dny
Proč jsi smazal film rychlý jako vítr 4
D . D . L
D . D . L - Před 3 dny
Ahoj už tady na tomto kanále 4 byla ale než jsem ji stihla dokoukat tak si ji vymazala proč?
Adam Virag
Adam Virag - Před 3 dny
za 7 min tri reklamy
Ax12
Ax12 - Před 3 dny
Proč je Vichr 4 soůkromí koůkám na to a najednou to video je soukromí chybělo mi jen 29min tak co to je😠😤
Anthony Welch
Anthony Welch - Před 3 dny
Jako kdybych to točil s Markusem
Michal Koleno
Michal Koleno - Před 3 dny
Odporúčam 👍
Monika Vírusová
Monika Vírusová - Před 3 dny
Paci sa mi je skvely film
Pupka Kolackova
Pupka Kolackova - Před 3 dny
Taky se mi líbí, ale vadí mi, že je to utopie. Není možné, aby žena žila kdesi mezi koňmi a nic jí nescházelo. To se jako s nimi pase? A jak řeší hygienu?
Marie Kasalová
Marie Kasalová - Před 3 dny
Pěkný a napínavý film. Doporučuji!!!
Michal Zelenka
Michal Zelenka - Před 3 dny
to není Bškovej film ale Cečkovej :-D
SlizrS SlizzarD
SlizrS SlizzarD - Před 3 dny
Ta hééérečka je hustá :D
etno2010
etno2010 - Před 3 dny
stara kvalita...stara myslienka...stale ma co povedat...
MikyTV
MikyTV - Před 4 dny
18:59 chcipam
jiri slovacek
jiri slovacek - Před 4 dny
no, to není ani Béčkovej film :(
Cerberus Magnus
Cerberus Magnus - Před 4 dny
:D :D :D
jano laco
jano laco - Před 4 dny
2 vystrašení faunové, byli to asi dve defky které hledali zákazníky. Top :D
D P X 新 ドラゴン
D P X 新 ドラゴン - Před 4 dny
Velice emocionální :)
Martin Žitňák
Martin Žitňák - Před 4 dny
chujovina, klasicka dvojka BS/TH ma nesmrtelne filmy, tohle je jen parazitování
Tomáš Mládek
Tomáš Mládek - Před 4 dny
Ty hodiny na stěně u "Tygra" v kanclu při natáčení moc nepořešili :D Jinak super film, mám je oba moc rád.
Ondrej Jajcaj
Ondrej Jajcaj - Před 4 dny
Neskutočne zbytočný film.
Magdalena Marflakova
Magdalena Marflakova - Před 4 dny
Ost je krásny
Jun Nata
Jun Nata - Před 4 dny
😄😂🤣
Wanda Klinkova
Wanda Klinkova - Před 4 dny
To je tak smutný ja sem na konci brečela😭😭😭😭😭😢😢😢😢😢ale inak nádherný 😍😍😍😍😍😘😘😘😘😘😘🤩🤩🤩🤩🤩🤩
mmatm 1 010
mmatm 1 010 - Před 4 dny
Super film každej si to oblíbí
Eva Homolková
Eva Homolková - Před 4 dny
To nedám. Na TV se nedívám kvůli reklamám, zde jsou každé 4 minuty. Může být jakkoliv dobrý film, tohle ho degraduje. Po 20 minutách jdu pryč.
Magda Skalova
Magda Skalova - Před 4 dny
ja jsem taky v 5b
lubomíra kubincová
lubomíra kubincová - Před 4 dny
dojímavý film,je tam veľa pravdivých myšlienok zo života,psík je nádherný,ďakujem za film a těším sa na ďalší
i'm nothing
i'm nothing - Před 4 dny
Ci musi jebac...
Richard Jurkovic
Richard Jurkovic - Před 4 dny
no nič asi skúsim niečo iné
Alena Zebirkova
Alena Zebirkova - Před 4 dny
máš v očích nenávist :-DD
FREE KLIMOŠKA_
FREE KLIMOŠKA_ - Před 4 dny
DOSLOVA TÝPKA MŮŽE ODJEBAT KAŽDÝ VIRUS NEBO HO OSLABIT A ON SI LEHNE MEZI VYJEBANÉ HOLUBY
DO_MI_ NI_KA
DO_MI_ NI_KA - Před 4 dny
Tento film milujem❤️... Je to úžasné spojenie človeka a koňa❤️... Mam doma knižku z 1 dielu, stále čakám pokiaľ vyde ďalší diel ❤️😄... Videla som už aj 4 diel v pôvodnom znení, v nemčine... Ale rada by som si ho pozrela v slovenčine 😄... Dúfam že ho sem dáte😄❤️
Andrea Dunková
Andrea Dunková - Před 4 dny
jsem normalne zamilovana jen tak dal... jinak moc super klobouk dolu !!! :* :*
Nachcanej pořád
Nachcanej pořád - Před 5 dny
co 3 minuty reklama :D Mykozu na vas ...... vic reklam nez odberatelu :D opet tleskam
Viktória Semeráková
Viktória Semeráková - Před 5 dny
Čo je s tym strasne to seka