TOP Zaujímavosti
TOP Zaujímavosti
  • 437
  • 33 465 667
  • 100
  • Registrace 18. 06. 2013
TOP Zaujímavosti je kanál, ktorý je zameraný prevažne na TOP 5 a taktiež aj na zaujímavé a inšpirujúce príbehy ľudí z celého sveta. Nezabudni nás odoberať a zaškrtni si zvonček, aby ti neušlo žiadne naše zaujímavé video!

Video
MATKA PORODILA DVOJČATA, O 30 MINUT POZDĚJI PŘIŠEL DOKTOR A ŘEKL "JE MI TO LÍTO"
MATKA PORODILA DVOJČATA, O 30 MINUT POZDĚJI PŘIŠEL DOKTOR A ŘEKL "JE MI TO LÍTO"
Před 17 hodinami
📩Business/spolupráca: topzaujimavosti1@gmail.com MATKA PORODILA DVOJČATA, O 30 MINUT POZDĚJI PŘIŠEL DOKTOR A ŘEKL "JE MI TO LÍTO" Hudba v pozadí: chvideos.net/AvybYif-lsw-video.html For copyright matters, please contact us at: topzaujimavosti1@gmail.com ------------------------------------------------------------------- Upozornenie: Video je určené na edukáciu, má za úlohu diváka niečo naučiť alebo ho naopak upozorniť. Vo videu sú použité články a fotky, ktoré patria svojim autorom, teda nie som vlastník autorských práv. Ak by niekomu vadilo, že sa jeho článok alebo fotka nachádza v tomto videu, napíšte mi na vyššie uvedený mail a po dohode video zmažem, ďakujem.
DÍVKA JE ALERGICKÁ NA VZDUCH. PODÍVEJTE SE, CO MUSÍ DĚLAT, ABY NADÁLE ŽILA
DÍVKA JE ALERGICKÁ NA VZDUCH. PODÍVEJTE SE, CO MUSÍ DĚLAT, ABY NADÁLE ŽILA
Před dnem
📩Business/spolupráca: topzaujimavosti1@gmail.com DÍVKA JE ALERGICKÁ NA VZDUCH. PODÍVEJTE SE, CO MUSÍ DĚLAT, ABY NADÁLE ŽILA Martina Baker YT: bit.ly/2kZP7CX Hudba v pozadí: chvideos.net/AvybYif-lsw-video.html For copyright matters, please contact us at: topzaujimavosti1@gmail.com *Thumbnail used from CHvideos channel Extreme Trends* ------------------------------------------------------------------- Upozornenie: Video je určené na edukáciu, má za úlohu diváka niečo naučiť alebo ho naopak upozorniť. Vo videu sú použité články a fotky, ktoré patria svojim autorom, teda nie som vlastník autorských práv. Ak by niekomu vadilo, že sa jeho článok alebo fotka nachádza v tomto videu, napíšte mi na vyššie uvedený mail a po dohode video zmažem, ďakujem.
NIKDO ZA NÍ DO NEMOCNICE NECHODIL, PAK PŘIŠLA ZDRAVOTNÍ SESTRA A TOHLE UDĚLALA...
NIKDO ZA NÍ DO NEMOCNICE NECHODIL, PAK PŘIŠLA ZDRAVOTNÍ SESTRA A TOHLE UDĚLALA...
Před 2 dny
📩Business/spolupráca: topzaujimavosti1@gmail.com NIKDO ZA NÍ DO NEMOCNICE NECHODIL, PAK PŘIŠLA ZDRAVOTNÍ SESTRA A TOHLE UDĚLALA... Hudba v pozadí: chvideos.net/AvybYif-lsw-video.html For copyright matters, please contact us at: topzaujimavosti1@gmail.com *Thumbnail used from CHvideos channel Extreme Trends* ------------------------------------------------------------------- Upozornenie: Video je určené na edukáciu, má za úlohu diváka niečo naučiť alebo ho naopak upozorniť. Vo videu sú použité články a fotky, ktoré patria svojim autorom, teda nie som vlastník autorských práv. Ak by niekomu vadilo, že sa jeho článok alebo fotka nachádza v tomto videu, napíšte mi na vyššie uvedený mail a po dohode video zmažem, ďakujem.
PŘEZDÍVALI HO NETVOR KVŮLI JEHO VZHLEDU. PAK SE STALO NĚCO NEČEKANÉHO...
PŘEZDÍVALI HO NETVOR KVŮLI JEHO VZHLEDU. PAK SE STALO NĚCO NEČEKANÉHO...
Před 3 dny
📩Business/spolupráca: topzaujimavosti1@gmail.com PŘEZDÍVALI HO NETVOR KVŮLI JEHO VZHLEDU. PAK SE STALO NĚCO NEČEKANÉHO... Mnoho ľudí by si mohlo vziať príklad z príbehu tohto mladého človeka. Pred nástupom do školy sa v jeho živote udial obrovský neúspech, ktorý ho trvalo ovplyvnil. Ale to, čo odvtedy urobil, je skutočne inšpirujúce. Hudba v pozadí: chvideos.net/AvybYif-lsw-video.html For copyright matters, please contact us at: topzaujimavosti1@gmail.com ------------------------------------------------------------------- Upozornenie: Video je určené na edukáciu, má za úlohu diváka niečo naučiť alebo ho naopak upozorniť. Vo videu sú použité články a fotky, ktoré patria svojim autorom, teda nie som vlastník autorských práv. Ak by niekomu vadilo, že sa jeho článok alebo fotka nachádza v tomto videu, napíšte mi na vyššie uvedený mail a po dohode video zmažem, ďakujem.
CHLAPÍK PŘEŠEL PĚŠKY 5 TISÍC KILOMETRŮ A TOHLE SE MU STALO...
CHLAPÍK PŘEŠEL PĚŠKY 5 TISÍC KILOMETRŮ A TOHLE SE MU STALO...
Před 3 dny
📩Business/spolupráca: topzaujimavosti1@gmail.com CHLAPÍK PŘEŠEL PĚŠKY 5 TISÍC KILOMETRŮ A TOHLE SE MU STALO... Dnes sa pozrieme na príbeh, ktorý sa začal 9. novembra 2007, keď Christoph Rehage, 26-ročný Nemec, začal svoju 45 000 kilometrov dlhú túru po Číne. Svoje dobrodružstvo zdokumentoval v rôznych médiách, ale najmä v päťminútovom časozbere, čo v angličtine znamená time lapse. Hudba v pozadí: chvideos.net/AvybYif-lsw-video.html For copyright matters, please contact us at: topzaujimavosti1@gmail.com ------------------------------------------------------------------- Upozornenie: Video je určené na edukáciu, má za úlohu diváka niečo naučiť alebo ho naopak upozorniť. Vo videu sú použité články a fotky, ktoré patria svojim autorom, teda nie som vlastník autorských práv. Ak by niekomu vadilo, že sa jeho článok alebo fotka nachádza v tomto videu, napíšte mi na vyššie uvedený mail a po dohode video zmažem, ďakujem.
JEJÍ SYN CHODIL DOMŮ S BOLESTMI HLAVY. PAK MATKA ZJISTILA HNUSNOU PRAVDU
JEJÍ SYN CHODIL DOMŮ S BOLESTMI HLAVY. PAK MATKA ZJISTILA HNUSNOU PRAVDU
Před 4 dny
📩Business/spolupráca: topzaujimavosti1@gmail.com JEJÍ SYN CHODIL DOMŮ S BOLESTMI HLAVY. PAK MATKA ZJISTILA HNUSNOU PRAVDU Rovnako ako mnoho iných matiek, aj Beth Paulette sa snaží svojim synom poskytnúť výživnú a zdravú stravu. A tak, keď jej chlapci začali trpieť hroznými bolesťami hlavy, nemala tušenie, čo ich spôsobuje. Paulette a jej rodina žili v King and Queen County vo Virgínii, kde jej dvaja dospievajúci synovia navštevovali miestnu strednú školu. Z väčšej časti boli chlapci relatívne zdravé deti. Hudba v pozadí: chvideos.net/AvybYif-lsw-video.html For copyright matters, please contact us at: topzaujimavosti1@gmail.com *Photo used from CHvideos channel Extreme Trends* ------------------------------------------------------------------- Upozornenie: Video je určené na edukáciu, má za úlohu diváka niečo naučiť alebo ho naopak upozorniť. Vo videu sú použité články a fotky, ktoré patria svojim autorom, teda nie som vlastník autorských práv. Ak by niekomu vadilo, že sa jeho článok alebo fotka nachádza v tomto videu, napíšte mi na vyššie uvedený mail a po dohode video zmažem, ďakujem.
VÍCE NEŽ 60 LET SI NEUMÝVAL VLASY. TOHLE JE DŮVOD, KTERÉMU NEBUDETE VĚŘIT
VÍCE NEŽ 60 LET SI NEUMÝVAL VLASY. TOHLE JE DŮVOD, KTERÉMU NEBUDETE VĚŘIT
Před 4 dny
📩Business/spolupráca: topzaujimavosti1@gmail.com VÍCE NEŽ 60 LET SI NEUMÝVAL VLASY. TOHLE JE DŮVOD, KTERÉMU NEBUDETE VĚŘIT Niektoré veci v našom živote považujeme za samozrejmé. Za samozrejmé považujeme veci, ako je napríklad jedlo v našej chladničke, topánky na nohách a pravidelné sprchy. Tento iránsky muž sa už vyše 60 rokov sprchoval ani nijak neumýval. Hudba v pozadí: chvideos.net/AvybYif-lsw-video.html For copyright matters, please contact us at: topzaujimavosti1@gmail.com *Thumbnail used from CHvideos channel Mind Warehouse* ------------------------------------------------------------------- Upozornenie: Video je určené na edukáciu, má za úlohu diváka niečo naučiť alebo ho naopak upozorniť. Vo videu sú použité články a fotky, ktoré patria svojim autorom, teda nie som vlastník autorských práv. Ak by niekomu vadilo, že sa jeho článok alebo fotka nachádza v tomto videu, napíšte mi na vyššie uvedený mail a po dohode video zmažem, ďakujem.
BABIČKA SI MYSLELA, ŽE UMÍRÁ. PAK ALE DOKTOR NAŠEL V JEJÍM TĚLE TOHLE...
BABIČKA SI MYSLELA, ŽE UMÍRÁ. PAK ALE DOKTOR NAŠEL V JEJÍM TĚLE TOHLE...
Před 5 dny
📩Business/spolupráca: topzaujimavosti1@gmail.com BABIČKA SI MYSLELA, ŽE UMÍRÁ. PAK ALE DOKTOR NAŠEL V JEJÍM TĚLE TOHLE... Ten pocit, keď sa dozviete, že sa po prvýkrát stanete starým rodičom, musí byť veľmi vzrušujúci. Možno si spomeniete na časy, kedy váš syn alebo dcéra boli malé. V oku vašej mysle môžete vidieť, ako sa hrajú a behajú ako deti. Teraz budú mať svoje vlastné. Hudba v pozadí: chvideos.net/AvybYif-lsw-video.html For copyright matters, please contact us at: topzaujimavosti1@gmail.com *Photo used from CHvideos channel Extreme Trends* ------------------------------------------------------------------- Upozornenie: Video je určené na edukáciu, má za úlohu diváka niečo naučiť alebo ho naopak upozorniť. Vo videu sú použité články a fotky, ktoré patria svojim autorom, teda nie som vlastník autorských práv. Ak by niekomu vadilo, že sa jeho článok alebo fotka nachádza v tomto videu, napíšte mi na vyššie uvedený mail a po dohode video zmažem, ďakujem.
BYL PŘIPOUTÁN NA 20 LET. PODÍVEJTE SE, CO UDĚLAL, KDYŽ HO KONEČNĚ OSVOBODILI
BYL PŘIPOUTÁN NA 20 LET. PODÍVEJTE SE, CO UDĚLAL, KDYŽ HO KONEČNĚ OSVOBODILI
Před 6 dny
📩Business/spolupráca: topzaujimavosti1@gmail.com BYL PŘIPOUTÁN NA 20 LET. PODÍVEJTE SE, CO UDĚLAL, KDYŽ HO KONEČNĚ OSVOBODILI Bojovníci za práva zvierat pomaly víťazia v ich boji proti cirkusom. Toľko z nich bolo odhalených ako miesta, kde sa so zvieratami zaobchádza kruto a sú nútení robiť veci, ktoré sú neprirodzené a nebezpečné. Hudba v pozadí: chvideos.net/AvybYif-lsw-video.html For copyright matters, please contact us at: topzaujimavosti1@gmail.com ------------------------------------------------------------------- Upozornenie: Video je určené na edukáciu, má za úlohu diváka niečo naučiť alebo ho naopak upozorniť. Vo videu sú použité články a fotky, ktoré patria svojim autorom, teda nie som vlastník autorských práv. Ak by niekomu vadilo, že sa jeho článok alebo fotka nachádza v tomto videu, napíšte mi na vyššie uvedený mail a po dohode video zmažem, ďakujem.
RODIČE HO OPUSTILI, PROTOŽE BYL OŠKLIVÝ. PAK SE STALO NĚCO NEČAKANÉHO...
RODIČE HO OPUSTILI, PROTOŽE BYL OŠKLIVÝ. PAK SE STALO NĚCO NEČAKANÉHO...
Před 7 dny
📩Business/spolupráca: topzaujimavosti1@gmail.com RODIČE HO OPUSTILI, PROTOŽE BYL OŠKLIVÝ. PAK SE STALO NĚCO NEČAKANÉHO... Takmer každý, kto má dieťa, vám povie, že on má to najroztomilejšie dieťa na svete. A bez ohľadu na to, či je maličké trochu špinavé alebo mu tečú sliny, každá matka miluje svoje dieťa najviac na svete, a je pravdepodobné, že má v telefóne niekoľko fotografií, ktoré je pripravená hrdo niekomu ukázať, kto ju o to požiada. Hudba v pozadí: chvideos.net/AvybYif-lsw-video.html For copyright matters, please contact us at: topzaujimavosti1@gmail.com ------------------------------------------------------------------- Upozornenie: Video je určené na edukáciu, má za úlohu diváka niečo naučiť alebo ho naopak upozorniť. Vo videu sú použité články a fotky, ktoré patria svojim autorom, teda nie som vlastník autorských práv. Ak by niekomu vadilo, že sa jeho článok alebo fotka nachádza v tomto videu, napíšte mi na vyššie uvedený mail a po dohode video zmažem, ďakujem.
PŘEZDÍVALI HO KRÁLÍK KVŮLI JEHO ZUBŮM. O PÁR LET POZDĚJI SE STALO NĚCO NEČEKANÉHO...
PŘEZDÍVALI HO KRÁLÍK KVŮLI JEHO ZUBŮM. O PÁR LET POZDĚJI SE STALO NĚCO NEČEKANÉHO...
Před 10 dny
📩Business/spolupráca: topzaujimavosti1@gmail.com PŘEZDÍVALI HO KRÁLÍK KVŮLI JEHO ZUBŮM. O PÁR LET POZDĚJI SE STALO NĚCO NEČEKANÉHO... V roku 2012, mal Evn Hill, chlapec žijúci na Novom Zélande, 12 rokov. Aj keď bol známy ako priateľské a láskavé dieťa, jeho fyzický vzhľad ho urobil obeťou neúnavných posmeškov a podpichovaní. Evan sa narodil s dvoma neuveriteľne veľkými prednými zubami, ktoré mu sťažovali rozprávať a dokonca aj zavrieť ústa. Jeden ortodontista povedal, že to bol najhorší prípad, ktorý zažil za posledných 25 rokov. Hudba v pozadí: chvideos.net/AvybYif-lsw-video.html For copyright matters, please contact us at: topzaujimavosti1@gmail.com ------------------------------------------------------------------- Upozornenie: Video je určené na edukáciu, má za úlohu diváka niečo naučiť alebo ho naopak upozorniť. Vo videu sú použité články a fotky, ktoré patria svojim autorom, teda nie som vlastník autorských práv. Ak by niekomu vadilo, že sa jeho článok alebo fotka nachádza v tomto videu, napíšte mi na vyššie uvedený mail a po dohode video zmažem, ďakujem.
KDYŽ SE NARODILA, ROZHODLI SE, ŽE UŽ NIKDY NECHTĚJÍ MÍT DĚTI. PAK SE STALO TOHLE...
KDYŽ SE NARODILA, ROZHODLI SE, ŽE UŽ NIKDY NECHTĚJÍ MÍT DĚTI. PAK SE STALO TOHLE...
Před 10 dny
📩Business/spolupráca: topzaujimavosti1@gmail.com KDYŽ SE NARODILA, ROZHODLI SE, ŽE UŽ NIKDY NECHTĚJÍ MÍT DĚTI. PAK SE STALO TOHLE... Boh často koná zázraky a pravdepobone tomu tak bolo aj v tomto prípade. Niekedy môžete vidieť alebo zažiť veci, ktorým vôbec nerozumiete, no až po čase im začnete chápať. Pooja Ganatra a jej rodina mali práve takýto zážitok z obdobia, keď sa Pooja narodila do ich rodiny. Aj keď sa narodila ako normálne a zdravé dieťa, jej nápadné rysy a nedostatok podobnosti s kýmkoľvek v rodine pre ňu trochu komplikovali život. Hudba v pozadí: chvideos.net/AvybYif-lsw-video.html For copyright matters, please contact us at: topzaujimavosti1@gmail.com ------------------------------------------------------------------- Upozornenie: Video je určené na edukáciu, má za úlohu diváka niečo naučiť alebo ho naopak upozorniť. Vo videu sú použité články a fotky, ktoré patria svojim autorom, teda nie som vlastník autorských práv. Ak by niekomu vadilo, že sa jeho článok alebo fotka nachádza v tomto videu, napíšte mi na vyššie uvedený mail a po dohode video zmažem, ďakujem.
SMÁLI SE MU, DOKUD SE NESTAL DÍKY TOMUHLE MILIONÁŘEM
SMÁLI SE MU, DOKUD SE NESTAL DÍKY TOMUHLE MILIONÁŘEM
Před 11 dny
📩Business/spolupráca: topzaujimavosti1@gmail.com SMÁLI SE MU, DOKUD SE NESTAL DÍKY TOMUHLE MILIONÁŘEM V dnešnej dobe je takmer úplne bežné, že ľudia majú tendenciu odhovárať vás od vašich snov, ale s čistým odhodlaním a vierou bude vaša tvrdá práca prinášať ovocie rovnako ako tomuto Afričanovi, ktorého príbeh si ukážeme v dnešnom videu. Hudba v pozadí: chvideos.net/AvybYif-lsw-video.html For copyright matters, please contact us at: topzaujimavosti1@gmail.com ------------------------------------------------------------------- Upozornenie: Video je určené na edukáciu, má za úlohu diváka niečo naučiť alebo ho naopak upozorniť. Vo videu sú použité články a fotky, ktoré patria svojim autorom, teda nie som vlastník autorských práv. Ak by niekomu vadilo, že sa jeho článok alebo fotka nachádza v tomto videu, napíšte mi na vyššie uvedený mail a po dohode video zmažem, ďakujem.
MYSLELA SI, ŽE JEJÍHO PSA JEN ŠTÍPL HMYZ, POTOM VŠAK ZJISTILA DĚSIVOU PRAVDU...
MYSLELA SI, ŽE JEJÍHO PSA JEN ŠTÍPL HMYZ, POTOM VŠAK ZJISTILA DĚSIVOU PRAVDU...
Před 13 dny
📩Business/spolupráca: topzaujimavosti1@gmail.com MYSLELA SI, ŽE JEJÍHO PSA JEN ŠTÍPL HMYZ, POTOM VŠAK ZJISTILA DĚSIVOU PRAVDU... Ľudia a psy sa na seba spoliehajú už tisíce rokov. Pomáhali nám loviť a chrániť nás, ale v súčasnosti sú psy viac spoločenskými zvieratami. Zatiaľ čo psy sú najlepšími priateľmi mnohých ľudí, iní sú ich naopak najhorší nepriatelia. Niektorí ľudia sú proste krutí a násilníci patria medzi tých najhorších. Hudba v pozadí: chvideos.net/AvybYif-lsw-video.html For copyright matters, please contact us at: topzaujimavosti1@gmail.com ------------------------------------------------------------------- Upozornenie: Video je určené na edukáciu, má za úlohu diváka niečo naučiť alebo ho naopak upozorniť. Vo videu sú použité články a fotky, ktoré patria svojim autorom, teda nie som vlastník autorských práv. Ak by niekomu vadilo, že sa jeho článok alebo fotka nachádza v tomto videu, napíšte mi na vyššie uvedený mail a po dohode video zmažem, ďakujem.
HOLKY HO NECHTĚLY KVŮLI JEHO VZHLEDU, PAK ALE ŠEL K HOLIČI A TOHLE UDĚLAL...
HOLKY HO NECHTĚLY KVŮLI JEHO VZHLEDU, PAK ALE ŠEL K HOLIČI A TOHLE UDĚLAL...
Před 12 dny
📩Business/spolupráca: topzaujimavosti1@gmail.com HOLKY HO NECHTĚLY KVŮLI JEHO VZHLEDU, PAK ALE ŠEL K HOLIČI A TOHLE UDĚLAL... Skúsili ste už niekedy sledovať určitý trend, či už na odevoch alebo fyzickom vzhľade, ale po vyskúšaní je váš výsledok smiešny? Toto sa stalo jednému mužovi s prezývkou Walter Whiteboy16. Hudba v pozadí: chvideos.net/AvybYif-lsw-video.html For copyright matters, please contact us at: topzaujimavosti1@gmail.com ------------------------------------------------------------------- Upozornenie: Video je určené na edukáciu, má za úlohu diváka niečo naučiť alebo ho naopak upozorniť. Vo videu sú použité články a fotky, ktoré patria svojim autorom, teda nie som vlastník autorských práv. Ak by niekomu vadilo, že sa jeho článok alebo fotka nachádza v tomto videu, napíšte mi na vyššie uvedený mail a po dohode video zmažem, ďakujem.
DEJTE SI ČESNEK POD POLŠTÁŘ A S VAŠÍM TĚLEM SE STANE ZÁZRAK...
DEJTE SI ČESNEK POD POLŠTÁŘ A S VAŠÍM TĚLEM SE STANE ZÁZRAK...
Před 13 dny
📩Business/spolupráca: topzaujimavosti1@gmail.com DEJTE SI ČESNEK POD POLŠTÁŘ A S VAŠÍM TĚLEM SE STANE ZÁZRAK... Cesnak sa veľmi podobá cibuli a napriek svojej silnej aróme je to jedna z najkonzumovanejších potravín na svete. Cesnak je veľmi bežné jedlo, ktoré sa vyskytuje v mnohých domácnostiach po celom svete a existuje už stovky rokov. Aj keď sa hlavne používa na ochutenie jedla, už roky sa pridáva do rôznych domácich liekov. Hudba v pozadí: chvideos.net/AvybYif-lsw-video.html For copyright matters, please contact us at: topzaujimavosti1@gmail.com ------------------------------------------------------------------- Upozornenie: Video je určené na edukáciu, má za úlohu diváka niečo naučiť alebo ho naopak upozorniť. Vo videu sú použité články a fotky, ktoré patria svojim autorom, teda nie som vlastník autorských práv. Ak by niekomu vadilo, že sa jeho článok alebo fotka nachádza v tomto videu, napíšte mi na vyššie uvedený mail a po dohode video zmažem, ďakujem.
POKUD HNED ZÍTRA ZAČNETE DĚLAT KAŽDÉ RÁNO TOHLE, STANE SE ZÁZRAK...
POKUD HNED ZÍTRA ZAČNETE DĚLAT KAŽDÉ RÁNO TOHLE, STANE SE ZÁZRAK...
Před 14 dny
📩Business/spolupráca: topzaujimavosti1@gmail.com POKUD HNED ZÍTRA ZAČNETE DĚLAT KAŽDÉ RÁNO TOHLE, STANE SE ZÁZRAK... Aby ste mohli mať produktívny deň, sú veci, ktoré by ste mali robiť každé ráno a to určite nezahŕňa len pitie veľkého množstva kávy. Poďme sa spoločne pozrieť na TOP 5 vecí, ktoré ak budete robiť každé ráno, život sa vám zmení k lepšiemu. Hudba v pozadí: chvideos.net/AvybYif-lsw-video.html For copyright matters, please contact us at: topzaujimavosti1@gmail.com ------------------------------------------------------------------- Upozornenie: Video je určené na edukáciu, má za úlohu diváka niečo naučiť alebo ho naopak upozorniť. Vo videu sú použité články a fotky, ktoré patria svojim autorom, teda nie som vlastník autorských práv. Ak by niekomu vadilo, že sa jeho článok alebo fotka nachádza v tomto videu, napíšte mi na vyššie uvedený mail a po dohode video zmažem, ďakujem.
TOP 5 ROZTOMILÝCH ZVÍŘAT, OD KTERÝCH MUSÍTE CO NEJRYCHLEJI UTÉCT
TOP 5 ROZTOMILÝCH ZVÍŘAT, OD KTERÝCH MUSÍTE CO NEJRYCHLEJI UTÉCT
Před 16 dny
📩Business/spolupráca: topzaujimavosti1@gmail.com TOP 5 ROZTOMILÝCH ZVÍŘAT, OD KTERÝCH MUSÍTE CO NEJRYCHLEJI UTÉCT Existujú niektoré druhy zvierat, ktoré na prvý pohľad vyzerajú ako jedny z najdesivejších na svete, ako sú pavúky, netopiere a záhradné hady, ale napriek ich vzhľadu sú maximálne neškodné. Naopak, existujú však aj mimoriadne krásne a roztomilé stvorenia, ktoré na prvý pohľad vyzerajú slušne a neškodne, ale v skutočnosti sú veľmi nebezpečné. Dnes sa pozrieme na TOP 5 zvierat, ktoré sa zdajú byť priateľské, ale v skutočnosti vám môžu ublížiť. Hudba v pozadí: chvideos.net/AvybYif-lsw-video.html For copyright matters, please contact us at: topzaujimavosti1@gmail.com ------------------------------------------------------------------- Upozornenie: Video je určené na edukáciu, má za úlohu diváka niečo naučiť alebo ho naopak upozorniť. Vo videu sú použité články a fotky, ktoré patria svojim autorom, teda nie som vlastník autorských práv. Ak by niekomu vadilo, že sa jeho článok alebo fotka nachádza v tomto videu, napíšte mi na vyššie uvedený mail a po dohode video zmažem, ďakujem.
KDYŽ SE JIM TOHLE PODAŘILO NALÉZT, NEVĚŘILI VLASTNÍM OČÍM
KDYŽ SE JIM TOHLE PODAŘILO NALÉZT, NEVĚŘILI VLASTNÍM OČÍM
Před 16 dny
📩Business/spolupráca: topzaujimavosti1@gmail.com KDYŽ SE JIM TOHLE PODAŘILO NALÉZT, NEVĚŘILI VLASTNÍM OČÍM! Thor je veľmi známa postava vo filmoch a komiksoch a tiež aj v modernej populárnej kultúre. Pre Vikingov bol Bohom hromu a blesku a na druhom mieste za Odinom v nórskom Panteóne. Jeho kladivo Mjollnir malo magické vlastnosti a urobilo ho takmer neporaziteľným, čím zabil svojich nepriateľov a mnoho príšer. Hudba v pozadí: www.youtube.com/watch?v=ntusB... For copyright matters, please contact us at: topzaujimavosti1@gmail.com ------------------------------------------------------------------- Upozornenie: Video je určené na edukáciu, má za úlohu diváka niečo naučiť alebo ho naopak upozorniť. Vo videu sú použité články a fotky, ktoré patria svojim autorom, teda nie som vlastník autorských práv. Ak by niekomu vadilo, že sa jeho článok alebo fotka nachádza v tomto videu, napíšte mi na vyššie uvedený mail a po dohode video zmažem, ďakujem.
TENTO KŮŇ VYPADÁ JAKO ÚPLNĚ OBYČEJNÝ, DOKUD NEOTOČÍ SVOU HLAVU...
TENTO KŮŇ VYPADÁ JAKO ÚPLNĚ OBYČEJNÝ, DOKUD NEOTOČÍ SVOU HLAVU...
Před 17 dny
📩Business/spolupráca: topzaujimavosti1@gmail.com TENTO KŮŇ VYPADÁ JAKO ÚPLNĚ OBYČEJNÝ, DOKUD NEOTOČÍ SVOU HLAVU... Kôň je pomerne bežné a v stredoveku tiež veľmi užitočné zviera, pretože sa využíval veľa ako dopravný prostriedok. Dneska je jazda na koni skôr relaxačná, stále sa ale jedná o obľúbený šport mnoho ľudí. Ako vyzerá kôň, asi každý vie, ale v niektorých znakoch sa môžu líšiť. Dnes vám však ukážem koňa, ktorý sa líši natoľko, že si zaslúži samostatné video. Hudba v pozadí: www.youtube.com/watch?v=ntusB... For copyright matters, please contact us at: topzaujimavosti1@gmail.com ------------------------------------------------------------------- Upozornenie: Video je určené na edukáciu, má za úlohu diváka niečo naučiť alebo ho naopak upozorniť. Vo videu sú použité články a fotky, ktoré patria svojim autorom, teda nie som vlastník autorských práv. Ak by niekomu vadilo, že sa jeho článok alebo fotka nachádza v tomto videu, napíšte mi na vyššie uvedený mail a po dohode video zmažem, ďakujem.
TOP 5 MOBILNÍCH APLIKACÍ, KTERÉ BYSTE MĚLI OKAMŽITĚ VYMAZAT
TOP 5 MOBILNÍCH APLIKACÍ, KTERÉ BYSTE MĚLI OKAMŽITĚ VYMAZAT
Před 18 dny
📩Business/spolupráca: topzaujimavosti1@gmail.com TOP 5 MOBILNÍCH APLIKACÍ, KTERÉ BYSTE MĚLI OKAMŽITĚ VYMAZAT Google Play je skvelým miestom pre nových vývojárov, ktorí chcú vytvárať svoje vlastné aplikácie. Nie je žiadnym tajomstvom, že niektoré aplikácie môžu spotrebovať veľké úložisko alebo batériu vášho telefónu, alebo že si napríklad niektoré automaticky účtujú peniaze, zhromažďujú údaje o kreditných kartách alebo zdieľajú vaše osobné údaje. Hudba v pozadí: www.youtube.com/watch?v=ntusB... For copyright matters, please contact us at: topzaujimavosti1@gmail.com ------------------------------------------------------------------- Upozornenie: Video je určené na edukáciu, má za úlohu diváka niečo naučiť alebo ho naopak upozorniť. Vo videu sú použité články a fotky, ktoré patria svojim autorom, teda nie som vlastník autorských práv. Ak by niekomu vadilo, že sa jeho článok alebo fotka nachádza v tomto videu, napíšte mi na vyššie uvedený mail a po dohode video zmažem, ďakujem.
TOP 5 CO SE STANE, KDYŽ BUDETE JÍST 2 VEJCE DENNĚ
TOP 5 CO SE STANE, KDYŽ BUDETE JÍST 2 VEJCE DENNĚ
Před 19 dny
📩Business/spolupráca: topzaujimavosti1@gmail.com TOP 5 CO SE STANE, KDYŽ BUDETE JÍST 2 VEJCE DENNĚ Vajcia - varené, pošírované alebo miešané, sú skvelým spôsobom, ako začať svoj deň. Vajcia sú hlavne skvelým zdrojom bielkovín a aminokyselín. Bielkoviny sú stavebnými kameňmi života. Každá bunka v ľudskom tele obsahuje proteín. Základnou štruktúrou proteínu je reťazec aminokyselín. Každý z vás potrebuje bielkoviny vo vašej strave, ktoré pomôžu telu opraviť bunky a vyrobiť nové. Hudba v pozadí: www.youtube.com/watch?v=ntusB... For copyright matters, please contact us at: topzaujimavosti1@gmail.com ------------------------------------------------------------------- Upozornenie: Video je určené na edukáciu, má za úlohu diváka niečo naučiť alebo ho naopak upozorniť. Vo videu sú použité články a fotky, ktoré patria svojim autorom, teda nie som vlastník autorských práv. Ak by niekomu vadilo, že sa jeho článok alebo fotka nachádza v tomto videu, napíšte mi na vyššie uvedený mail a po dohode video zmažem, ďakujem.
VŠICHNI JE VAROVALI, ABY SI TUHLE HOLČIČKU NEADOPTOVALI. ONI ALE NEPOSLECHLI...
VŠICHNI JE VAROVALI, ABY SI TUHLE HOLČIČKU NEADOPTOVALI. ONI ALE NEPOSLECHLI...
Před 19 dny
📩Business/spolupráca: topzaujimavosti1@gmail.com VŠICHNI JE VAROVALI, ABY SI TUHLE HOLČIČKU NEADOPTOVALI. ONI ALE NEPOSLECHLI... Bernie a Diane Lierow majú päť synov a vždy snívali o rozšírení rodiny. Keď ich deti vyrástli a odišli z domu, pár si uvedomil, že majú väčšiu lásku ponúknuť dieťaťu v núdzi. Po tom, ako štyria z ich piatich synov vyrástli a presťahovali sa, rozhodli sa pridať k svojej rodine dcéru. Hudba v pozadí: www.youtube.com/watch?v=ntusB... For copyright matters, please contact us at: topzaujimavosti1@gmail.com ------------------------------------------------------------------- Upozornenie: Video je určené na edukáciu, má za úlohu diváka niečo naučiť alebo ho naopak upozorniť. Vo videu sú použité články a fotky, ktoré patria svojim autorom, teda nie som vlastník autorských práv. Ak by niekomu vadilo, že sa jeho článok alebo fotka nachádza v tomto videu, napíšte mi na vyššie uvedený mail a po dohode video zmažem, ďakujem.
NECHTĚLI HO PUSTIT DO LETADLA, PAK SE STALO NĚCO, CO NEČEKAL NIKDO...
NECHTĚLI HO PUSTIT DO LETADLA, PAK SE STALO NĚCO, CO NEČEKAL NIKDO...
Před 20 dny
📩Business/spolupráca: topzaujimavosti1@gmail.com NECHTĚLI HO PUSTIT DO LETADLA, PAK SE STALO NĚCO, CO NEČEKAL NIKDO... Jediná vec, ktorú si Brooks Lindsey želal viac než čokoľvek iné na svete bola, aby videl, ako jeho žena privedie na svet ich dcérku. Vojak opustil svoju tehotnú ženu a zamieril na misiu, ale plánoval byť doma dva týždne pred tým, ako sa jeho dcéra mala narodiť. Veci sa však kruto zvrátili, keď videl, ako jeho manželka porodila bez jeho prítomnosti, ako plánovali. Hudba v pozadí: www.youtube.com/watch?v=ntusB... For copyright matters, please contact us at: topzaujimavosti1@gmail.com ------------------------------------------------------------------- Upozornenie: Video je určené na edukáciu, má za úlohu diváka niečo naučiť alebo ho naopak upozorniť. Vo videu sú použité články a fotky, ktoré patria svojim autorom, teda nie som vlastník autorských práv. Ak by niekomu vadilo, že sa jeho článok alebo fotka nachádza v tomto videu, napíšte mi na vyššie uvedený mail a po dohode video zmažem, ďakujem.
TATO OBROVSKÁ VILA SE PRODÁVÁ JEN ZA 230 KČ. MÁ TO VŠAK JEDEN HÁČEK...
TATO OBROVSKÁ VILA SE PRODÁVÁ JEN ZA 230 KČ. MÁ TO VŠAK JEDEN HÁČEK...
Před 21 dnem
📩Business/spolupráca: topzaujimavosti1@gmail.com TATO OBROVSKÁ VILA SE PRODÁVÁ JEN ZA 230 KORUN. MÁ TO VŠAK JEDEN HÁČEK... Vlastniť kaštieľ či obrovskú vílu je niečo, čo by chcel takmer každý z nás, ale väčšina z nás o tom tak maximálne snívať. Je vtipné si predstaviť, ako sa po dlhom pracovnom dni vrátite domov do olympijského bazéna, domáceho kina a do horúcej vírivky. Má to však jednu chybičku, že sú tak neskutočne drahé! Hudba v pozadí: www.youtube.com/watch?v=ntusB... For copyright matters, please contact us at: topzaujimavosti1@gmail.com ------------------------------------------------------------------- Upozornenie: Video je určené na edukáciu, má za úlohu diváka niečo naučiť alebo ho naopak upozorniť. Vo videu sú použité články a fotky, ktoré patria svojim autorom, teda nie som vlastník autorských práv. Ak by niekomu vadilo, že sa jeho článok alebo fotka nachádza v tomto videu, napíšte mi na vyššie uvedený mail a po dohode video zmažem, ďakujem.
POLICIE VARUJE VŠECHNY OBČANY O TOMTO NOVÉM ZLOČINU
POLICIE VARUJE VŠECHNY OBČANY O TOMTO NOVÉM ZLOČINU
Před 21 dnem
POLICIE VARUJE VŠECHNY OBČANY O TOMTO NOVÉM ZLOČINU Čerpacie stanice sú často obeťami rôznych zločinov a je známe, že zločinci sa už roky zameriavajú práve na tieto miesta. Keďže sú čerpacie stanice nepretržite otvorené, obsluhujú ich zamestnanci s nízkymi mzdami a obsahujú registračné pokladnice, stávajú sa obľúbeným terčom pre zlodejov. Aj keď tieto podniky nie sú cudzie týmto druhom problémov a zlodeji tu pravidelne vyčítaňajú, polícia si všimla ďalší nový trestný čin. 📩Business/spolupráca: topzaujimavosti1@gmail.com Hudba v pozadí: www.youtube.com/watch?v=ntusB... For copyright matters, please contact us at: topzaujimavosti1@gmail.com ------------------------------------------------------------------- Upozornenie: Video je určené na edukáciu, má za úlohu diváka niečo naučiť alebo ho naopak upozorniť. Vo videu sú použité články a fotky, ktoré patria svojim autorom, teda nie som vlastník autorských práv. Ak by niekomu vadilo, že sa jeho článok alebo fotka nachádza v tomto videu, napíšte mi na vyššie uvedený mail a po dohode video zmažem, ďakujem.
PROČ BYSTE MĚLI IHNED PŘESTAT SPÁT NA BŘIŠE
PROČ BYSTE MĚLI IHNED PŘESTAT SPÁT NA BŘIŠE
Před 22 dny
PROČ BYSTE MĚLI IHNED PŘESTAT SPÁT NA BŘIŠE Pýtate sa, či je zlé spať na bruchu? Jednoduchá odpoveď je znie „áno“. Aj keď spánok na bruchu môže znížiť chrápanie a spánkové apnoe, vášmu chrbtu a krku to rozhodne neprospieva. To práve môže viesť k slabému spánku a nepohodliu počas celého dňa. Ak ste dokonca tehotná, mali by ste byť obzvlášť opatrná pri spaní a ak je to možné, vyvarujte sa spánku na bruchu. 📩Business/spolupráca: topzaujimavosti1@gmail.com Hudba v pozadí: chvideos.net/ntusBO2utKg-video.html For copyright matters, please contact us at: topzaujimavosti1@gmail.com *Photo used from CHvideos channel BRIGHT SIDE* ------------------------------------------------------------------- Upozornenie: Video je určené na edukáciu, má za úlohu diváka niečo naučiť alebo ho naopak upozorniť. Vo videu sú použité články a fotky, ktoré patria svojim autorom, teda nie som vlastník autorských práv. Ak by niekomu vadilo, že sa jeho článok alebo fotka nachádza v tomto videu, napíšte mi na vyššie uvedený mail a po dohode video zmažem, ďakujem.
TOP 5 CO SE STANE, KDYŽ BUDETE PÍT POUZE VODU PO DOBU 30 DNÍ
TOP 5 CO SE STANE, KDYŽ BUDETE PÍT POUZE VODU PO DOBU 30 DNÍ
Před 23 dny
TOP 5 CO SE STANE, KDYŽ BUDETE PÍT POUZE VODU PO DOBU 30 DNÍ Voda je pre náš organizmus nesmierne významná. Z každej strany denne počúvame aké je dôležité piť dostatok vody. Ale čo je dostatok vody? Koľko fliaš vody denne máme piť? Ak pijete iba čistú vodu ako svoj primárny nápoj, môžu sa diať až neuveriteľné veci. Toto sú vecí, ktoré sa môžu stať, keď budete piť iba vodu po dobu 30 dní, bez toho, aby ste menili stravu alebo cvičenie. 📩Business/spolupráca: topzaujimavosti1@gmail.com Hudba v pozadí: chvideos.net/ntusBO2utKg-video.html For copyright matters, please contact us at: topzaujimavosti1@gmail.com ------------------------------------------------------------------- Upozornenie: Video je určené na edukáciu, má za úlohu diváka niečo naučiť alebo ho naopak upozorniť. Vo videu sú použité články a fotky, ktoré patria svojim autorom, teda nie som vlastník autorských práv. Ak by niekomu vadilo, že sa jeho článok alebo fotka nachádza v tomto videu, napíšte mi na vyššie uvedený mail a po dohode video zmažem, ďakujem.
11 LETÝ CHLAPEC NAŠEL V PÍSKU ZAŽIVA POHŘBENOU HOLČIČKU. PAK SE JÍ STALO TOHLE...
11 LETÝ CHLAPEC NAŠEL V PÍSKU ZAŽIVA POHŘBENOU HOLČIČKU. PAK SE JÍ STALO TOHLE...
Před 23 dny
11 LETÝ CHLAPEC NAŠEL V PÍSKU ZAŽIVA POHŘBENOU HOLČIČKU. PAK SE JÍ STALO TOHLE... Pláž je zvyčajne miestom, kde si môžete užívať horúce slnko a baviť sa so svojimi priateľmi či rodinou. Často si tam ľudia chodia oddýchnuť, zrelaxovať, deti sa vybláznia a každý si jednoducho užíva prítomnosť jeden druhého. Vo všeobecnosti sa majú ľudia na pláži celkom dobre. Pre jedného chlapca sa však tento slnečný deň na pláži rýchlo zmenil na nečakaný šok. 📩Business/spolupráca: topzaujimavosti1@gmail.com Hudba v pozadí: chvideos.net/ntusBO2utKg-video.html For copyright matters, please contact us at: topzaujimavosti1@gmail.com ------------------------------------------------------------------- Upozornenie: Video je určené na edukáciu, má za úlohu diváka niečo naučiť alebo ho naopak upozorniť. Vo videu sú použité články a fotky, ktoré patria svojim autorom, teda nie som vlastník autorských práv. Ak by niekomu vadilo, že sa jeho článok alebo fotka nachádza v tomto videu, napíšte mi na vyššie uvedený mail a po dohode video zmažem, ďakujem.
TOP 5 CHYB RODIČŮ, KTERÉ NIČÍ VAŠE DĚTSTVÍ
TOP 5 CHYB RODIČŮ, KTERÉ NIČÍ VAŠE DĚTSTVÍ
Před 24 dny
TOP 5 CHYB RODIČŮ, KTERÉ NIČÍ VAŠE DĚTSTVÍ Všetci rodičia majú svoj vlastný jedinečný spôsob výchovy svojich detí. Snažia sa ich vychovávať, ale nikto nie je dokonalý. Preto, keď sa obzeriete späť, všetci chcú opraviť niektoré chyby, ktoré urobili v minulosti. Tu je TOP 5 vecí, ktoré vaši rodičia možno ľutujú. Preto sa môžete vyhnúť rovnakým chybám. 📩Business/spolupráca: topzaujimavosti1@gmail.com Hudba v pozadí: chvideos.net/ntusBO2utKg-video.html For copyright matters, please contact us at: topzaujimavosti1@gmail.com *Photo used from CHvideos channel BRIGHT SIDE* ------------------------------------------------------------------- Upozornenie: Video je určené na edukáciu, má za úlohu diváka niečo naučiť alebo ho naopak upozorniť. Vo videu sú použité články a fotky, ktoré patria svojim autorom, teda nie som vlastník autorských práv. Ak by niekomu vadilo, že sa jeho článok alebo fotka nachádza v tomto videu, napíšte mi na vyššie uvedený mail a po dohode video zmažem, ďakujem.
ZDE JE DŮVOD, PROČ NA VÁS PES VYSKOČÍ, KDYŽ PŘIJDETE DOMŮ
ZDE JE DŮVOD, PROČ NA VÁS PES VYSKOČÍ, KDYŽ PŘIJDETE DOMŮ
Před 24 dny
ZDE JE DŮVOD, PROČ NA VÁS PES VYSKOČÍ, KDYŽ PŘIJDETE DOMŮ Skákanie je bežným problémom správania sa psov. Váš vzrušený, príliš rozjašený pes na vás môže vyskočiť v okamihu, keď vojdete do vlastného domu či bytu. V skutočnosti to však môže byť nebezpečné pre malé deti, ľudí so zdravotným postihnutím, niektorých starších ľudí a ľudí, ktorí nie sú pripravený na takýto pozdrav od vášho psa. 📩Business/spolupráca: topzaujimavosti1@gmail.com Hudba v pozadí: chvideos.net/ntusBO2utKg-video.html For copyright matters, please contact us at: topzaujimavosti1@gmail.com ------------------------------------------------------------------- Upozornenie: Video je určené na edukáciu, má za úlohu diváka niečo naučiť alebo ho naopak upozorniť. Vo videu sú použité články a fotky, ktoré patria svojim autorom, teda nie som vlastník autorských práv. Ak by niekomu vadilo, že sa jeho článok alebo fotka nachádza v tomto videu, napíšte mi na vyššie uvedený mail a po dohode video zmažem, ďakujem.
OPICE UKRADLY 5-LETOU HOLKU JEJÍ RODIČŮM, TOHLE SE STALO O 30 LET POZDĚJI...
OPICE UKRADLY 5-LETOU HOLKU JEJÍ RODIČŮM, TOHLE SE STALO O 30 LET POZDĚJI...
Před 25 dny
OPICE UKRADLY 5-LETOU HOLKU JEJÍ RODIČŮM, TOHLE SE STALO O 30 LET POZDĚJI... Marina Chapman sa narodila začiatkom 50. rokoch v Kolumbii. S rodičmi žila normálny, tichý život až do svojich piatich rokov. Jedného dňa, keď sa hrala na záhrade s hrachovými strukmi, vedľa nej zastavil zvláštny nákladný automobil. 📩Business/spolupráca: topzaujimavosti1@gmail.com Hudba v pozadí: chvideos.net/ntusBO2utKg-video.html For copyright matters, please contact us at: topzaujimavosti1@gmail.com ------------------------------------------------------------------- Upozornenie: Video je určené na edukáciu, má za úlohu diváka niečo naučiť alebo ho naopak upozorniť. Vo videu sú použité články a fotky, ktoré patria svojim autorom, teda nie som vlastník autorských práv. Ak by niekomu vadilo, že sa jeho článok alebo fotka nachádza v tomto videu, napíšte mi na vyššie uvedený mail a po dohode video zmažem, ďakujem.
POUŽÍVÁTE TO KAŽDÝ DEN, ALE AŽ DOSUD JSTE NEVĚDĚLI, NA CO TO SLOUŽÍ
POUŽÍVÁTE TO KAŽDÝ DEN, ALE AŽ DOSUD JSTE NEVĚDĚLI, NA CO TO SLOUŽÍ
Před 25 dny
POUŽÍVÁTE TO KAŽDÝ DEN, ALE AŽ DOSUD JSTE NEVĚDĚLI, NA CO TO SLOUŽÍ Žijeme v modernom veku a sme neustále obklopení najrôznejšími technológiami. Sme na to tak zvyknutí, že si ani nevšimneme, ako dômyselne je všetko navrhnuté. 📩Business/spolupráca: topzaujimavosti1@gmail.com 🔥Každý, kdo klikne na ODBĚR a ZVONEK, dostane zlatého bludišťaka! A TO SE VYPLATÍ!🔥 Hudba v pozadí: chvideos.net/ntusBO2utKg-video.html For copyright matters, please contact us at: topzaujimavosti1@gmail.com ------------------------------------------------------------------- Upozornenie: Video je určené na edukáciu, má za úlohu diváka niečo naučiť alebo ho naopak upozorniť. Vo videu sú použité články a fotky, ktoré patria svojim autorom, teda nie som vlastník autorských práv. Ak by niekomu vadilo, že sa jeho článok alebo fotka nachádza v tomto videu, napíšte mi na vyššie uvedený mail a po dohode video zmažem, ďakujem.
NAŠLI ZAMRZLOU HOLKU, ALE TO, CO SE STALO POTOM, ŠOKOVALO VŠECHNY...
NAŠLI ZAMRZLOU HOLKU, ALE TO, CO SE STALO POTOM, ŠOKOVALO VŠECHNY...
Před 25 dny
NAŠLI ZAMRZLOU HOLKU, ALE TO, CO SE STALO POTOM, ŠOKOVALO VŠECHNY... Jean Hiliard , 19 ročná teenagerka z Lengby v Minnesote, ktorá prežil závažné 6-hodinové zmrazenie pri -30 °C. Tento podivný a neuveriteľný príbeh sa skutočne stal vo vidieckej severozápadnej Minnesote v Spojených štátoch. 📩Business/spolupráca: topzaujimavosti1@gmail.com 🔥Každý, kdo klikne na ODBĚR a ZVONEK, dostane zlatého bludišťaka! A TO SE VYPLATÍ!🔥 Hudba v pozadí: chvideos.net/ntusBO2utKg-video.html For copyright matters, please contact us at: topzaujimavosti1@gmail.com ------------------------------------------------------------------- Upozornenie: Video je určené na edukáciu, má za úlohu diváka niečo naučiť alebo ho naopak upozorniť. Vo videu sú použité články a fotky, ktoré patria svojim autorom, teda nie som vlastník autorských práv. Ak by niekomu vadilo, že sa jeho článok alebo fotka nachádza v tomto videu, napíšte mi na vyššie uvedený mail a po dohode video zmažem, ďakujem.
LETADLO ZMIZLO, PŘISTÁLO O 37 LET POZDĚJI A PAK SE STALO TOHLE...
LETADLO ZMIZLO, PŘISTÁLO O 37 LET POZDĚJI A PAK SE STALO TOHLE...
Před 26 dny
LETADLO ZMIZLO, PŘISTÁLO O 37 LET POZDĚJI A PAK SE STALO TOHLE... Podivný príbeh filmu Pan Am Flight 914 je často zdieľaný blogmi UFO a webmi zameranými na sprisahanie, akoby expertov upchával už desaťročia. Táto „nevyriešená“ udalosť údajne zahŕňa lietadlo, ktoré vzlietlo z New Yorku v roku 1955 s 57 cestujúcimi, zmizlo na 37 rokov, potom sa znovu objavilo a pristalo v Miami, akoby sa nič nestalo. 📩Business/spolupráca: topzaujimavosti1@gmail.com 🔥Každý, kdo klikne na ODBĚR a ZVONEK, dostane zlatého bludišťaka! A TO SE VYPLATÍ!🔥 Hudba v pozadí: chvideos.net/ntusBO2utKg-video.html For copyright matters, please contact us at: topzaujimavosti1@gmail.com *Photo used from CHvideos channel BRIGHT SIDE* ------------------------------------------------------------------- Upozornenie: Video je určené na edukáciu, má za úlohu diváka niečo naučiť alebo ho naopak upozorniť. Vo videu sú použité články a fotky, ktoré patria svojim autorom, teda nie som vlastník autorských práv. Ak by niekomu vadilo, že sa jeho článok alebo fotka nachádza v tomto videu, napíšte mi na vyššie uvedený mail a po dohode video zmažem, ďakujem.
PROČ KRÁLOVNA ALŽBĚTA NOSÍ VŽDY A VŠUDE KABELKU?
PROČ KRÁLOVNA ALŽBĚTA NOSÍ VŽDY A VŠUDE KABELKU?
Před 27 dny
PROČ KRÁLOVNA ALŽBĚTA NOSÍ VŽDY A VŠUDE KABELKU? Na takmer každej fotografii, kde je kráľovná zachytená, drží v ruke svoju kabelku. Čo je v tej kabelke? Čo je také dôležité, aby ju anglická kráľovná mala vždy so sebou? 📩Business/spolupráca: topzaujimavosti1@gmail.com 🔥Každý, kdo klikne na ODBĚR a ZVONEK, dostane zlatého bludišťaka! A TO SE VYPLATÍ!🔥 Hudba v pozadí: chvideos.net/ntusBO2utKg-video.html For copyright matters, please contact us at: topzaujimavosti1@gmail.com ------------------------------------------------------------------- Upozornenie: Video je určené na edukáciu, má za úlohu diváka niečo naučiť alebo ho naopak upozorniť. Vo videu sú použité články a fotky, ktoré patria svojim autorom, teda nie som vlastník autorských práv. Ak by niekomu vadilo, že sa jeho článok alebo fotka nachádza v tomto videu, napíšte mi na vyššie uvedený mail a po dohode video zmažem, ďakujem.
CO SE STANE, KDYŽ VYSKOČÍTE Z LETADLA BEZ PADÁKU?
CO SE STANE, KDYŽ VYSKOČÍTE Z LETADLA BEZ PADÁKU?
Před 28 dny
CO SE STANE, KDYŽ VYSKOČÍTE Z LETADLA BEZ PADÁKU? Vyskočenie z lietadla bez padáka... Nepotrebujete vysokú školu na to, aby ste vedeli, že je to zlý nápad. Jeden celkom zrejmý dôvod je spôsobený smrteľnými dôsledkami takéhoto kúsku. Čo ak však budete musieť náhodou vyskočiť z pohybujúceho sa lietadla? Aké sú teda šance na prežitie voľného pádu z tisícov metrov nad zemou? 📩Business/spolupráca: topzaujimavosti1@gmail.com 🔥Každý, kdo klikne na ODBĚR a ZVONEK, dostane zlatého bludišťaka! A TO SE VYPLATÍ!🔥 Hudba v pozadí: chvideos.net/ntusBO2utKg-video.html For copyright matters, please contact us at: topzaujimavosti1@gmail.com ------------------------------------------------------------------- Upozornenie: Video je určené na edukáciu, má za úlohu diváka niečo naučiť alebo ho naopak upozorniť. Vo videu sú použité články a fotky, ktoré patria svojim autorom, teda nie som vlastník autorských práv. Ak by niekomu vadilo, že sa jeho článok alebo fotka nachádza v tomto videu, napíšte mi na vyššie uvedený mail a po dohode video zmažem, ďakujem.
KDYŽ UVIDÍTE SKVRNU NA BANÁNU, OKAMŽITĚ HO VYHOĎTE A ZAVOLEJTE POMOC!
KDYŽ UVIDÍTE SKVRNU NA BANÁNU, OKAMŽITĚ HO VYHOĎTE A ZAVOLEJTE POMOC!
Před 28 dny
KDYŽ UVIDÍTE SKVRNU NA BANÁNU, OKAMŽITĚ HO VYHOĎTE A ZAVOLEJTE POMOC! Čo by mohlo byť tak zle na banánoch? Sú chutné, výživné a potenciálne zdravé. Tak ako môže jeden malý banán ublížiť? Prvý obrovský prípad otvorenia tohto potenciálneho ovocia potiahnutého draslíkom sa stal v roku 2013. Začalo to dosť nevinne, kde si 29-ročná angličanka práve kúpila pár banánov. Na jednom z nich si všimla biele rozmazané škvrny, ale zistila, že to bola iba pleseň na šupke. Keď však olúpala banán, aby ho zjedla... 📩Business/spolupráca: topzaujimavosti1@gmail.com 🔥Každý, kdo klikne na ODBĚR a ZVONEK, dostane zlatého bludišťaka! A TO SE VYPLATÍ!🔥 Hudba v pozadí: chvideos.net/ntusBO2utKg-video.html For copyright matters, please contact us at: topzaujimavosti1@gmail.com ------------------------------------------------------------------- Upozornenie: Video je určené na edukáciu, má za úlohu diváka niečo naučiť alebo ho naopak upozorniť. Vo videu sú použité články a fotky, ktoré patria svojim autorom, teda nie som vlastník autorských práv. Ak by niekomu vadilo, že sa jeho článok alebo fotka nachádza v tomto videu, napíšte mi na vyššie uvedený mail a po dohode video zmažem, ďakujem.
96 LETÁ ŽENA PRODÁVA SVŮJ DŮM. NEBUDETE VĚŘIT, JAKÝ POKLAD UKRÝVÁ UVNITŘ!
96 LETÁ ŽENA PRODÁVA SVŮJ DŮM. NEBUDETE VĚŘIT, JAKÝ POKLAD UKRÝVÁ UVNITŘ!
Před 29 dny
96 LETÁ ŽENA PRODÁVA SVŮJ DŮM. NEBUDETE VĚŘIT, JAKÝ POKLAD UKRÝVÁ UVNITŘ! Pre realitných maklérov je to vždy veľký hazard, keď vchádzajú do staršieho domu. Dom môže byť po rokoch zanedbávania zneuctený a určite nebude v najlepšom stave. Tento dom bol ale úplne iný. 📩Business/spolupráca: topzaujimavosti1@gmail.com 🔥Každý, kdo klikne na ODBĚR a ZVONEK, dostane zlatého bludišťaka! A TO SE VYPLATÍ!🔥 Hudba v pozadí: chvideos.net/ntusBO2utKg-video.html For copyright matters, please contact us at: topzaujimavosti1@gmail.com ------------------------------------------------------------------- Upozornenie: Video je určené na edukáciu, má za úlohu diváka niečo naučiť alebo ho naopak upozorniť. Vo videu sú použité články a fotky, ktoré patria svojim autorom, teda nie som vlastník autorských práv. Ak by niekomu vadilo, že sa jeho článok alebo fotka nachádza v tomto videu, napíšte mi na vyššie uvedený mail a po dohode video zmažem, ďakujem.
CO SE STANE S VAŠÍM TĚLEM, KDYŽ VÁS ŠTÍPNE KOMÁR?
CO SE STANE S VAŠÍM TĚLEM, KDYŽ VÁS ŠTÍPNE KOMÁR?
Před měsícem
CO SE STANE S VAŠÍM TĚLEM, KDYŽ VÁS ŠTÍPNE KOMÁR? Každoročne je komármi uštipnutých nespočetne veľa ľudí , no každé uštipnutie sa na človeka môže prejaviť odlišne. Keď vás komár uštipne, odoberie vám krv počas toho, ako vám vstrekne časť svojich slín. Ich sliny obsahujú antikoagulanty a bielkoviny. Ak vás už komár uštipne, je veľmi dobré vedieť, aké prostriedky dokážu zmierniť svrbenie... 📩Business/spolupráca: topzaujimavosti1@gmail.com 🔥Každý, kdo klikne na ODBĚR a ZVONEK, dostane zlatého bludišťaka! A TO SE VYPLATÍ!🔥 Hudba v pozadí: chvideos.net/ntusBO2utKg-video.html For copyright matters, please contact us at: topzaujimavosti1@gmail.com ------------------------------------------------------------------- Upozornenie: Video je určené na edukáciu, má za úlohu diváka niečo naučiť alebo ho naopak upozorniť. Vo videu sú použité články a fotky, ktoré patria svojim autorom, teda nie som vlastník autorských práv. Ak by niekomu vadilo, že sa jeho článok alebo fotka nachádza v tomto videu, napíšte mi na vyššie uvedený mail a po dohode video zmažem, ďakujem.
POKUD UVIDÍTE PŘI VAŠEM AUTĚ TĚCHTO MUŽŮ, ZAMKNĚTE AUTO A IHNED ZAVOLEJTE POLICII!
POKUD UVIDÍTE PŘI VAŠEM AUTĚ TĚCHTO MUŽŮ, ZAMKNĚTE AUTO A IHNED ZAVOLEJTE POLICII!
Před měsícem
Zdroj: Polícia Slovenskej republiky: bit.ly/2yHoBl9 Kristína Kovešová: bit.ly/2MOqjcJ POKUD UVIDÍTE PŘI VAŠEM AUTĚ TĚCHTO MUŽŮ, ZAMKNĚTE AUTO A IHNED ZAVOLEJTE POLICII! 📩Business/spolupráca: topzaujimavosti1@gmail.com 🔥Každý, kdo klikne na ODBĚR a ZVONEK, dostane zlatého bludišťaka! A TO SE VYPLATÍ!🔥 Hudba v pozadí: chvideos.net/ntusBO2utKg-video.html For copyright matters, please contact us at: topzaujimavosti1@gmail.com ------------------------------------------------------------------- Upozornenie: Video je určené na edukáciu, má za úlohu diváka niečo naučiť alebo ho naopak upozorniť. Vo videu sú použité články a fotky, ktoré patria svojim autorom, teda nie som vlastník autorských práv. Ak by niekomu vadilo, že sa jeho článok alebo fotka nachádza v tomto videu, napíšte mi na vyššie uvedený mail a po dohode video zmažem, ďakujem.
TAJNÉ MÍSTO NA LIDSKÉM TĚLE! ZATLAČTE NA 5 MINUT A STANE SE ZÁZRAK...
TAJNÉ MÍSTO NA LIDSKÉM TĚLE! ZATLAČTE NA 5 MINUT A STANE SE ZÁZRAK...
Před měsícem
Zdroj informácii: bit.ly/2YGmFb7 TAJNÉ MÍSTO NA LIDSKÉM TĚLE! ZATLAČTE NA 5 MINUT A STANE SE ZÁZRAK... 📩Business/spolupráca: topzaujimavosti1@gmail.com 🔥Každý, kdo klikne na ODBĚR a ZVONEK, dostane zlatého bludišťaka! A TO SE VYPLATÍ!🔥 Hudba v pozadí: chvideos.net/ntusBO2utKg-video.html For copyright matters, please contact us at: topzaujimavosti1@gmail.com ------------------------------------------------------------------- Upozornenie: Video je určené na edukáciu, má za úlohu diváka niečo naučiť alebo ho naopak upozorniť. Vo videu sú použité články a fotky, ktoré patria svojim autorom, teda nie som vlastník autorských práv. Ak by niekomu vadilo, že sa jeho článok alebo fotka nachádza v tomto videu, napíšte mi na vyššie uvedený mail a po dohode video zmažem, ďakujem.
PO ZHLÉDNUTÍ TOHOTO VIDEA SI VODU V PLASTOVÉ LÁHVI UŽ NIKDY NEKOUPÍTE!
PO ZHLÉDNUTÍ TOHOTO VIDEA SI VODU V PLASTOVÉ LÁHVI UŽ NIKDY NEKOUPÍTE!
Před 2 měsíci
Zdroj informácii: bit.ly/2MAcTkl PO ZHLÉDNUTÍ TOHOTO VIDEA SI VODU V PLASTOVÉ LÁHVI UŽ NIKDY NEKOUPÍTE! 📩Business/spolupráca: topzaujimavosti1@gmail.com 🔥Každý, kdo klikne na ODBĚR a ZVONEK, dostane zlatého bludišťaka! A TO SE VYPLATÍ!🔥 Hudba v pozadí: chvideos.net/ntusBO2utKg-video.html For copyright matters, please contact us at: topzaujimavosti1@gmail.com ------------------------------------------------------------------- Upozornenie: Video je určené na edukáciu, má za úlohu diváka niečo naučiť alebo ho naopak upozorniť. Vo videu sú použité články a fotky, ktoré patria svojim autorom, teda nie som vlastník autorských práv. Ak by niekomu vadilo, že sa jeho článok alebo fotka nachádza v tomto videu, napíšte mi na vyššie uvedený mail a po dohode video zmažem, ďakujem.
POKUD VÁM PŘIJDE TENHLE EMAIL, V ŽÁDNÉM PŘÍPADĚ NA NĚJ NEKLIKEJTE A OKAMŽITĚ VYPNĚTE POČÍTAČ!
POKUD VÁM PŘIJDE TENHLE EMAIL, V ŽÁDNÉM PŘÍPADĚ NA NĚJ NEKLIKEJTE A OKAMŽITĚ VYPNĚTE POČÍTAČ!
Před 2 měsíci
Zdroj informácii: TEXT + FOTO bit.ly/2YQbIny Portál, odkiaľ tento článok pochádza: zn.sk/ POKUD VÁM PŘIJDE TENHLE EMAIL, V ŽÁDNÉM PŘÍPADĚ NA NĚJ NEKLIKEJTE A OKAMŽITĚ VYPNĚTE POČÍTAČ! 📩Business/spolupráca: topzaujimavosti1@gmail.com 🔥Každý, kdo klikne na ODBĚR a ZVONEK, dostane zlatého bludišťaka! A TO SE VYPLATÍ!🔥 Hudba v pozadí: chvideos.net/ntusBO2utKg-video.html For copyright matters, please contact us at: topzaujimavosti1@gmail.com ------------------------------------------------------------------- Upozornenie: Video je určené na edukáciu, má za úlohu diváka niečo naučiť alebo ho naopak upozorniť. Vo videu sú použité články a fotky, ktoré patria svojim autorom, teda nie som vlastník autorských práv. Ak by niekomu vadilo, že sa jeho článok alebo fotka nachádza v tomto videu, napíšte mi na vyššie uvedený mail a po dohode video zmažem, ďakujem.
POKUD MÁTE MÉNĚ NEŽ 4 ČÁRY NA VAŠEM ZÁPĚSTÍ, TOHLE BYSTE MĚLI IHNED VĚDĚT!
POKUD MÁTE MÉNĚ NEŽ 4 ČÁRY NA VAŠEM ZÁPĚSTÍ, TOHLE BYSTE MĚLI IHNED VĚDĚT!
Před 2 měsíci
Zdroj informácii: bit.ly/2Kq3au9 POKUD MÁTE MÉNĚ NEŽ 4 ČÁRY NA VAŠEM ZÁPĚSTÍ, TOHLE BYSTE MĚLI IHNED VĚDĚT! 📩Business/spolupráca: topzaujimavosti1@gmail.com 🔥Každý, kdo klikne na ODBĚR a ZVONEK, dostane zlatého bludišťaka! A TO SE VYPLATÍ!🔥 Hudba v pozadí: chvideos.net/ntusBO2utKg-video.html For copyright matters, please contact us at: topzaujimavosti1@gmail.com ------------------------------------------------------------------- Upozornenie: Video je určené na edukáciu, má za úlohu diváka niečo naučiť alebo ho naopak upozorniť. Vo videu sú použité články a fotky, ktoré patria svojim autorom, teda nie som vlastník autorských práv. Ak by niekomu vadilo, že sa jeho článok alebo fotka nachádza v tomto videu, napíšte mi na vyššie uvedený mail a po dohode video zmažem, ďakujem.
SPRCHUJETE SE KAŽDÝ DEN? TOHLE JE DŮVOD, PROČ BYSTE S TÍM MĚLI IHNED PŘESTAT!
SPRCHUJETE SE KAŽDÝ DEN? TOHLE JE DŮVOD, PROČ BYSTE S TÍM MĚLI IHNED PŘESTAT!
Před 2 měsíci
Zdroj informácii: bit.ly/2KoBohz SPRCHUJETE SE KAŽDÝ DEN? TOHLE JE DŮVOD, PROČ BYSTE S TÍM MĚLI IHNED PŘESTAT! 📩Business/spolupráca: topzaujimavosti1@gmail.com 🔥Každý, kdo klikne na ODBĚR a ZVONEK, dostane zlatého bludišťaka! A TO SE VYPLATÍ!🔥 Hudba v pozadí: chvideos.net/ntusBO2utKg-video.html For copyright matters, please contact us at: topzaujimavosti1@gmail.com ------------------------------------------------------------------- Upozornenie: Video je určené na edukáciu, má za úlohu diváka niečo naučiť alebo ho naopak upozorniť. Vo videu sú použité články a fotky, ktoré patria svojim autorom, teda nie som vlastník autorských práv. Ak by niekomu vadilo, že sa jeho článok alebo fotka nachádza v tomto videu, napíšte mi na vyššie uvedený mail a po dohode video zmažem, ďakujem.
CO SE STANE S VAŠÍM TĚLEM, KDYŽ NEBUDETE SPÁT 24 HODIN?
CO SE STANE S VAŠÍM TĚLEM, KDYŽ NEBUDETE SPÁT 24 HODIN?
Před 2 měsíci
Zdroj informácii: bit.ly/2KoBohz CO SE STANE S VAŠÍM TĚLEM, KDYŽ NEBUDETE SPÁT 24 HODIN? 📩Business/spolupráca: topzaujimavosti1@gmail.com 🔥Každý, kdo klikne na ODBĚR a ZVONEK, dostane zlatého bludišťaka! A TO SE VYPLATÍ!🔥 Hudba v pozadí: chvideos.net/ntusBO2utKg-video.html For copyright matters, please contact us at: topzaujimavosti1@gmail.com ------------------------------------------------------------------- Upozornenie: Video je určené na edukáciu, má za úlohu diváka niečo naučiť alebo ho naopak upozorniť. Vo videu sú použité články a fotky, ktoré patria svojim autorom, teda nie som vlastník autorských práv. Ak by niekomu vadilo, že sa jeho článok alebo fotka nachádza v tomto videu, napíšte mi na vyššie uvedený mail a po dohode video zmažem, ďakujem.
4 VĚCÍ, KTERÝCH SE AŽ 90% KLUKŮ BOJÍ, ALE NIKDY TO PŘED HOLKAMA NEPŘIZNAJÍ!
4 VĚCÍ, KTERÝCH SE AŽ 90% KLUKŮ BOJÍ, ALE NIKDY TO PŘED HOLKAMA NEPŘIZNAJÍ!
Před 2 měsíci
Zdroj informácii: bit.ly/2M0B782 4 VĚCÍ, KTERÝCH SE AŽ 90% KLUKŮ BOJÍ, ALE NIKDY TO PŘED HOLKAMA NEPŘIZNAJÍ! 📩Business/spolupráca: topzaujimavosti1@gmail.com 🔥Každý, kdo klikne na ODBĚR a ZVONEK, dostane zlatého bludišťaka! A TO SE VYPLATÍ!🔥 Hudba v pozadí: chvideos.net/ntusBO2utKg-video.html For copyright matters, please contact us at: topzaujimavosti1@gmail.com ------------------------------------------------------------------- Upozornenie: Video je určené na edukáciu, má za úlohu diváka niečo naučiť alebo ho naopak upozorniť. Vo videu sú použité články a fotky, ktoré patria svojim autorom, teda nie som vlastník autorských práv. Ak by niekomu vadilo, že sa jeho článok alebo fotka nachádza v tomto videu, napíšte mi na vyššie uvedený mail a po dohode video zmažem, ďakujem.
POZOR NA NOVÝ TYP PODVODŮ. NA TYTO TELEFONÁTY NEREAGUJTE, JINAK MÁTE PROBLÉM!
POZOR NA NOVÝ TYP PODVODŮ. NA TYTO TELEFONÁTY NEREAGUJTE, JINAK MÁTE PROBLÉM!
Před 2 měsíci
Zdroj informácii: bit.ly/31iwOrX POZOR NA NOVÝ TYP PODVODŮ. NA TYTO TELEFONÁTY NEREAGUJTE, JINAK MÁTE PROBLÉM! 📩Business/spolupráca: topzaujimavosti1@gmail.com 🔥Každý, kdo klikne na ODBĚR a ZVONEK, dostane zlatého bludišťaka! A TO SE VYPLATÍ!🔥 Hudba v pozadí: chvideos.net/ntusBO2utKg-video.html For copyright matters, please contact us at: topzaujimavosti1@gmail.com ------------------------------------------------------------------- Upozornenie: Video je určené na edukáciu, má za úlohu diváka niečo naučiť alebo ho naopak upozorniť. Vo videu sú použité články a fotky, ktoré patria svojim autorom, teda nie som vlastník autorských práv. Ak by niekomu vadilo, že sa jeho článok alebo fotka nachádza v tomto videu, napíšte mi na vyššie uvedený mail a po dohode video zmažem, ďakujem.
POKUD SE ČASTO PROBOUZÍTE MEZI 3:00 A 5:00 RÁNO, TOHLE BYSTE MĚLI IHNED VĚDĚT!
POKUD SE ČASTO PROBOUZÍTE MEZI 3:00 A 5:00 RÁNO, TOHLE BYSTE MĚLI IHNED VĚDĚT!
Před 2 měsíci
Zdroj informácii: bit.ly/31e8tn6 POKUD SE ČASTO PROBOUZÍTE MEZI 3:00 A 5:00 RÁNO, TOHLE BYSTE MĚLI IHNED VĚDĚT! 📩Business/spolupráca: topzaujimavosti1@gmail.com 🔥Každý, kdo klikne na ODBĚR a ZVONEK, dostane zlatého bludišťaka! A TO SE VYPLATÍ!🔥 Hudba v pozadí: chvideos.net/ntusBO2utKg-video.html For copyright matters, please contact us at: topzaujimavosti1@gmail.com ------------------------------------------------------------------- Upozornenie: Video je určené na edukáciu, má za úlohu diváka niečo naučiť alebo ho naopak upozorniť. Vo videu sú použité články a fotky, ktoré patria svojim autorom, teda nie som vlastník autorských práv. Ak by niekomu vadilo, že sa jeho článok alebo fotka nachádza v tomto videu, napíšte mi na vyššie uvedený mail a po dohode video zmažem, ďakujem.
CO SE STANE S VAŠÍM TĚLEM, KDYŽ VYPIJETE JEN JEDNU PLECHOVKU COCA-COLY? (Důležité)
CO SE STANE S VAŠÍM TĚLEM, KDYŽ VYPIJETE JEN JEDNU PLECHOVKU COCA-COLY? (Důležité)
Před 2 měsíci
Zdroj informácii: bit.ly/2Kj21G6 CO SE STANE S VAŠÍM TĚLEM, KDYŽ VYPIJETE JEN JEDNU PLECHOVKU COCA-COLY? (Důležité) 📩Business/spolupráca: topzaujimavosti1@gmail.com 🔥Každý, kdo klikne na ODBĚR a ZVONEK, dostane zlatého bludišťaka! A TO SE VYPLATÍ!🔥 Hudba v pozadí: chvideos.net/ntusBO2utKg-video.html For copyright matters, please contact us at: topzaujimavosti1@gmail.com ------------------------------------------------------------------- Upozornenie: Video je určené na edukáciu, má za úlohu diváka niečo naučiť alebo ho naopak upozorniť. Vo videu sú použité články a fotky, ktoré patria svojim autorom, teda nie som vlastník autorských práv. Ak by niekomu vadilo, že sa jeho článok alebo fotka nachádza v tomto videu, napíšte mi na vyššie uvedený mail a po dohode video zmažem, ďakujem.
POKUD UVIDÍTE BANKOVKU ZA STĚRAČI AUTA, ZAMKNĚTE AUTO A NEVYSTUPUJTE Z NĚJ!
POKUD UVIDÍTE BANKOVKU ZA STĚRAČI AUTA, ZAMKNĚTE AUTO A NEVYSTUPUJTE Z NĚJ!
Před 2 měsíci
Zdroj informácii: bit.ly/2OGiOHb POKUD UVIDÍTE BANKOVKU ZA STĚRAČI AUTA, ZAMKNĚTE AUTO A NEVYSTUPUJTE Z NĚJ! 📩Business/spolupráca: topzaujimavosti1@gmail.com 🔥Každý, kdo klikne na ODBĚR a ZVONEK, dostane zlatého bludišťaka! A TO SE VYPLATÍ!🔥 Hudba v pozadí: chvideos.net/ntusBO2utKg-video.html For copyright matters, please contact us at: topzaujimavosti1@gmail.com ------------------------------------------------------------------- Upozornenie: Video je určené na edukáciu, má za úlohu diváka niečo naučiť alebo ho naopak upozorniť. Vo videu sú použité články a fotky, ktoré patria svojim autorom, teda nie som vlastník autorských práv. Ak by niekomu vadilo, že sa jeho článok alebo fotka nachádza v tomto videu, napíšte mi na vyššie uvedený mail a po dohode video zmažem, ďakujem.
4 TYPY HOLEK (Nejhorší holky)
4 TYPY HOLEK (Nejhorší holky)
Před 2 měsíci
Zdroj informácii: bit.ly/2yKnJMh Web, z ktorého obsah pochádza: chlap20.sk/ 4 TYPY HOLEK (Nejhorší holky) 📩Business/spolupráca: topzaujimavosti1@gmail.com 🔥Každý, kdo klikne na ODBĚR a ZVONEK, dostane zlatého bludišťaka! A TO SE VYPLATÍ!🔥 Hudba v pozadí: chvideos.net/ntusBO2utKg-video.html For copyright matters, please contact us at: topzaujimavosti1@gmail.com ------------------------------------------------------------------- Upozornenie: Video je určené na edukáciu, má za úlohu diváka niečo naučiť alebo ho naopak upozorniť. Vo videu sú použité články a fotky, ktoré patria svojim autorom, teda nie som vlastník autorských práv. Ak by niekomu vadilo, že sa jeho článok alebo fotka nachádza v tomto videu, napíšte mi na vyššie uvedený mail a po dohode video zmažem, ďakujem.
INCIDENT Z ČESKA: DÍVKA CHTĚLA PLATIT LÍSTEK STOVKOU, ŘIDIČ SE NAŠTVAL A UDĚLAL JI NĚCO HROZNÉHO!
INCIDENT Z ČESKA: DÍVKA CHTĚLA PLATIT LÍSTEK STOVKOU, ŘIDIČ SE NAŠTVAL A UDĚLAL JI NĚCO HROZNÉHO!
Před 3 měsíci
INCIDENT Z ČESKA: DÍVKA CHTĚLA PLATIT LÍSTEK STOVKOU, ŘIDIČ SE NAŠTVAL A UDĚLAL JI NĚCO HROZNÉHO! Zdroj: iDNES.cz - bit.ly/2JNwv3R 📩Business/spolupráca: topzaujimavosti1@gmail.com 🔥Každý, kdo klikne na ODBĚR a ZVONEK, dostane zlatého bludišťaka! A TO SE VYPLATÍ!🔥 Hudba v pozadí: chvideos.net/ntusBO2utKg-video.html For copyright matters, please contact us at: topzaujimavosti1@gmail.com ------------------------------------------------------------------- Upozornenie: Video je určené na edukáciu, má za úlohu diváka niečo naučiť alebo ho naopak upozorniť. Vo videu sú použité články a fotky, ktoré patria svojim autorom, teda nie som vlastník autorských práv. Ak by niekomu vadilo, že sa jeho článok alebo fotka nachádza v tomto videu, napíšte mi na vyššie uvedený mail a po dohode video zmažem, ďakujem.
TĚCHTO 6 ZLOZVYKŮ VÁM NIČÍ ŽIVOT, PROTO BYSTE S NIMI MĚLI CO NEJDŘÍVE PŘESTAT!
TĚCHTO 6 ZLOZVYKŮ VÁM NIČÍ ŽIVOT, PROTO BYSTE S NIMI MĚLI CO NEJDŘÍVE PŘESTAT!
Před 4 měsíci
Zdroj informácii: bit.ly/2YHOr30 TĚCHTO 6 ZLOZVYKŮ VÁM NIČÍ ŽIVOT, PROTO BYSTE S NIMI MĚLI CO NEJDŘÍVE PŘESTAT! 📩Business/spolupráca: topzaujimavosti1@gmail.com 🔥Každý, kdo klikne na ODBĚR a ZVONEK, dostane zlatého bludišťaka! A TO SE VYPLATÍ!🔥 Hudba v pozadí: chvideos.net/ntusBO2utKg-video.html For copyright matters, please contact us at: topzaujimavosti1@gmail.com ------------------------------------------------------------------- Upozornenie: Video je určené na edukáciu, má za úlohu diváka niečo naučiť alebo ho naopak upozorniť. Vo videu sú použité články a fotky, ktoré patria svojim autorom, teda nie som vlastník autorských práv. Ak by niekomu vadilo, že sa jeho článok alebo fotka nachádza v tomto videu, napíšte mi na vyššie uvedený mail a po dohode video zmažem, ďakujem.
TOHLE SE STANE S VAŠÍM TĚLEM, KDYŽ VYPIJETE JEN JEDNU PLECHOVKU ENERGY DRINKU! (Důležité)
TOHLE SE STANE S VAŠÍM TĚLEM, KDYŽ VYPIJETE JEN JEDNU PLECHOVKU ENERGY DRINKU! (Důležité)
Před 4 měsíci
Zdroj informácii: bit.ly/33bJ6nY TOHLE SE STANE S VAŠÍM TĚLEM, KDYŽ VYPIJETE JEN JEDNU PLECHOVKU ENERGY DRINKU! (Důležité) 📩Business/spolupráca: topzaujimavosti1@gmail.com 🔥Každý, kdo klikne na ODBĚR a ZVONEK, dostane zlatého bludišťaka! A TO SE VYPLATÍ!🔥 Hudba v pozadí: chvideos.net/ntusBO2utKg-video.html For copyright matters, please contact us at: topzaujimavosti1@gmail.com ------------------------------------------------------------------- Upozornenie: Video je určené na edukáciu, má za úlohu diváka niečo naučiť alebo ho naopak upozorniť. Vo videu sú použité články a fotky, ktoré patria svojim autorom, teda nie som vlastník autorských práv. Ak by niekomu vadilo, že sa jeho článok alebo fotka nachádza v tomto videu, napíšte mi na vyššie uvedený mail a po dohode video zmažem, ďakujem.
LIDL ROZHNĚVAL TISÍCE ČECHŮ A SLOVÁKŮ, LEGENDÁRNÍ KAREL GOTT A JEHO NOVÝ SONG SRDCE NEHASNOU!
LIDL ROZHNĚVAL TISÍCE ČECHŮ A SLOVÁKŮ, LEGENDÁRNÍ KAREL GOTT A JEHO NOVÝ SONG SRDCE NEHASNOU!
Před 4 měsíci
Zdroj informácii: bit.ly/2ZxWYqo bit.ly/2GOX8lX LIDL ROZHNĚVAL TISÍCE ČECHŮ A SLOVÁKŮ, LEGENDÁRNÍ KAREL GOTT A JEHO NOVÝ SONG SRDCE NEHASNOU! 📩Business/spolupráca: topzaujimavosti1@gmail.com 🔥Každý, kdo klikne na ODBĚR a ZVONEK, dostane zlatého bludišťaka! A TO SE VYPLATÍ!🔥 Hudba v pozadí: chvideos.net/ntusBO2utKg-video.html ------------------------------------------------------------------- Upozornenie: Video je určené na edukáciu, má za úlohu diváka niečo naučiť alebo ho naopak upozorniť. Vo videu sú použité články a fotky, ktoré patria svojim autorom, teda nie som vlastník autorských práv. Ak by niekomu vadilo, že sa jeho článok alebo fotka nachádza v tomto videu, napíšte mi na vyššie uvedený mail a po dohode video zmažem, ďakujem.
DEN PŘED SVATBOU ZJISTILA, ŽE JEJÍ SNOUBENEC JI PODVÁDÍ. ROZHODLA SE MU POMSTIT NEČEKANÝM ZPŮSOBEM!
DEN PŘED SVATBOU ZJISTILA, ŽE JEJÍ SNOUBENEC JI PODVÁDÍ. ROZHODLA SE MU POMSTIT NEČEKANÝM ZPŮSOBEM!
Před 4 měsíci
DEN PŘED SVATBOU ZJISTILA, ŽE JEJÍ SNOUBENEC JI PODVÁDÍ. ROZHODLA SE MU POMSTIT NEČEKANÝM ZPŮSOBEM! 📩Business/spolupráca: topzaujimavosti1@gmail.com 🔥Každý, kdo klikne na ODBĚR a ZVONEK, dostane zlatého bludišťaka! A TO SE VYPLATÍ!🔥 Hudba v pozadí: chvideos.net/ntusBO2utKg-video.html ------------------------------------------------------------------- Upozornenie: Video je určené na edukáciu, má za úlohu diváka niečo naučiť alebo ho naopak upozorniť. Vo videu sú použité články a fotky, ktoré patria svojim autorom, teda nie som vlastník autorských práv. Ak by niekomu vadilo, že sa jeho článok alebo fotka nachádza v tomto videu, napíšte mi na vyššie uvedený mail a po dohode video zmažem, ďakujem.
KDYŽ MATKA UVIDĚLA, CO LEKÁŘ DĚLÁ JEJÍM DĚTEM, NEVĚŘILA VLASTNÍM OČÍM! VZALA KAMERU A NATOČILA TO...
KDYŽ MATKA UVIDĚLA, CO LEKÁŘ DĚLÁ JEJÍM DĚTEM, NEVĚŘILA VLASTNÍM OČÍM! VZALA KAMERU A NATOČILA TO...
Před 4 měsíci
KDYŽ MATKA UVIDĚLA, CO LEKÁŘ DĚLÁ JEJÍM DĚTEM, NEVĚŘILA VLASTNÍM OČÍM! VZALA KAMERU A NATOČILA TO... 📩Business/spolupráca: topzaujimavosti1@gmail.com 🔥Každý, kdo klikne na ODBĚR a ZVONEK, dostane zlatého bludišťaka! A TO SE VYPLATÍ!🔥 Hudba v pozadí: chvideos.net/ntusBO2utKg-video.html ------------------------------------------------------------------- Upozornenie: Video je určené na edukáciu, má za úlohu diváka niečo naučiť alebo ho naopak upozorniť. Vo videu sú použité články a fotky, ktoré patria svojim autorom, teda nie som vlastník autorských práv. Ak by niekomu vadilo, že sa jeho článok alebo fotka nachádza v tomto videu, napíšte mi na vyššie uvedený mail a po dohode video zmažem, ďakujem.
DÍVKA BYLA 4 ROKY UVĚZNĚNÁ VE SVÉM TĚLE. KDYŽ SE PO LETECH PROBRALA, ODHALILA DĚSIVOU PRAVDU!
DÍVKA BYLA 4 ROKY UVĚZNĚNÁ VE SVÉM TĚLE. KDYŽ SE PO LETECH PROBRALA, ODHALILA DĚSIVOU PRAVDU!
Před 5 měsíci
DÍVKA BYLA 4 ROKY UVĚZNĚNÁ VE SVÉM TĚLE. KDYŽ SE PO LETECH PROBRALA, ODHALILA DĚSIVOU PRAVDU! 📩Business/spolupráca: topzaujimavosti1@gmail.com 🔥Každý, kdo klikne na ODBĚR a ZVONEK, dostane zlatého bludišťaka! A TO SE VYPLATÍ!🔥 Hudba v pozadí: chvideos.net/ntusBO2utKg-video.html ZEK: bit.ly/zekyoutube ------------------------------------------------------------------- Upozornenie: Video je určené na edukáciu, má za úlohu diváka niečo naučiť alebo ho naopak upozorniť. Vo videu sú použité články a fotky, ktoré patria svojim autorom, teda nie som vlastník autorských práv. Ak by niekomu vadilo, že sa jeho článok alebo fotka nachádza v tomto videu, napíšte mi na vyššie uvedený mail a po dohode video zmažem, ďakujem.
DVĚ KAMARÁDKY SE ROZHODLY, ŽE SE MĚSÍC NEBUDOU SPRCHOVAT. NEUVĚŘÍTE, CO SE STALO S JEJICH TĚLEM!
DVĚ KAMARÁDKY SE ROZHODLY, ŽE SE MĚSÍC NEBUDOU SPRCHOVAT. NEUVĚŘÍTE, CO SE STALO S JEJICH TĚLEM!
Před 6 měsíci
DVĚ KAMARÁDKY SE ROZHODLY, ŽE SE MĚSÍC NEBUDOU SPRCHOVAT. NEUVĚŘÍTE, CO SE STALO S JEJICH TĚLEM! 📩Business/spolupráca: topzaujimavosti1@gmail.com 🔥Každý, kdo klikne na ODBĚR a ZVONEK, dostane zlatého bludišťaka! A TO SE VYPLATÍ!🔥 Hudba v pozadí: chvideos.net/ntusBO2utKg-video.html ZEK: bit.ly/zekyoutube ------------------------------------------------------------------- Upozornenie: Všetky použité videá patria svojim autorom, teda nie som vlastník autorských práv. Ak by niekomu vadilo, že sa jeho video nachádza v tomto videu, napíšte mi na vyššie uvedený mail a po dohode video zmažem, ďakujem. S pozdravom, TOP Zaujímavosti
MUŽ SE PO 19 LETECH PROBRAL Z KÓMATU A ODHALIL DĚSIVOU PRAVDU! (Šokující příběh)
MUŽ SE PO 19 LETECH PROBRAL Z KÓMATU A ODHALIL DĚSIVOU PRAVDU! (Šokující příběh)
Před 7 měsíci
MUŽ SE PO 19 LETECH PROBRAL Z KÓMATU A ODHALIL DĚSIVOU PRAVDU! (Šokující příběh) 📩Business/spolupráca: topzaujimavosti1@gmail.com 🔥Každý, kdo klikne na ODBĚR a ZVONEK, dostane zlatého bludišťaka! A TO SE VYPLATÍ!🔥 Hudba v pozadí: chvideos.net/ntusBO2utKg-video.html ZEK: bit.ly/zekyoutube ------------------------------------------------------------------- Upozornenie: Všetky použité videá patria svojim autorom, teda nie som vlastník autorských práv. Ak by niekomu vadilo, že sa jeho video nachádza v tomto videu, napíšte mi na vyššie uvedený mail a po dohode video zmažem, ďakujem. S pozdravom, TOP Zaujímavosti
NEJLEPŠÍ TRIK, JAK ZARUČENĚ SBALIT KAŽDOU HOLKU! (Vážně to funguje)
NEJLEPŠÍ TRIK, JAK ZARUČENĚ SBALIT KAŽDOU HOLKU! (Vážně to funguje)
Před 7 měsíci
NEJLEPŠÍ TRIK, JAK ZARUČENĚ SBALIT KAŽDOU HOLKU! (Vážně to funguje) 📩Business/spolupráca: topzaujimavosti1@gmail.com 🔥Každý, kdo klikne na ODBĚR a ZVONEK, dostane zlatého bludišťaka! A TO SE VYPLATÍ!🔥 Hudba v pozadí: chvideos.net/ntusBO2utKg-video.html ZEK: bit.ly/zekyoutube ------------------------------------------------------------------- Upozornenie: Všetky použité videá patria svojim autorom, teda nie som vlastník autorských práv. Ak by niekomu vadilo, že sa jeho video nachádza v tomto videu, napíšte mi na vyššie uvedený mail a po dohode video zmažem, ďakujem. S pozdravom, TOP Zaujímavosti
NEJLEPŠÍ TRIK, JAK VSTÁT BRZY RÁNO A NEZASPAT DO ŠKOLY! (Vážně to funguje)
NEJLEPŠÍ TRIK, JAK VSTÁT BRZY RÁNO A NEZASPAT DO ŠKOLY! (Vážně to funguje)
Před 7 měsíci
NEJLEPŠÍ TRIK, JAK VSTÁT BRZY RÁNO A NEZASPAT DO ŠKOLY! (Vážně to funguje) 📩Business/spolupráca: topzaujimavosti1@gmail.com 🔥Každý, kdo klikne na ODBĚR a ZVONEK, dostane zlatého bludišťaka! A TO SE VYPLATÍ!🔥 Hudba v pozadí: chvideos.net/ntusBO2utKg-video.html ZEK: bit.ly/zekyoutube ------------------------------------------------------------------- Upozornenie: Všetky použité videá patria svojim autorom, teda nie som vlastník autorských práv. Ak by niekomu vadilo, že sa jeho video nachádza v tomto videu, napíšte mi na vyššie uvedený mail a po dohode video zmažem, ďakujem. S pozdravom, TOP Zaujímavosti
CHTĚLA BÝT NEJTLUSTŠÍ ŽENOU NA SVĚTĚ. KDYŽ UVIDÍTE, JAK VYPADÁ DNES, ZTRATÍTE ŘEČ! (Šokující příběh)
CHTĚLA BÝT NEJTLUSTŠÍ ŽENOU NA SVĚTĚ. KDYŽ UVIDÍTE, JAK VYPADÁ DNES, ZTRATÍTE ŘEČ! (Šokující příběh)
Před 7 měsíci
CHTĚLA BÝT NEJTLUSTŠÍ ŽENOU NA SVĚTĚ. KDYŽ UVIDÍTE, JAK VYPADÁ DNES, ZTRATÍTE ŘEČ! (Šokující příběh) 📩Business/spolupráca: topzaujimavosti1@gmail.com 🔥Každý, kdo klikne na ODBĚR a ZVONEK, dostane zlatého bludišťaka! A TO SE VYPLATÍ!🔥 Hudba v pozadí: chvideos.net/ntusBO2utKg-video.html ZEK: bit.ly/zekyoutube ------------------------------------------------------------------- Upozornenie: Všetky použité videá patria svojim autorom, teda nie som vlastník autorských práv. Ak by niekomu vadilo, že sa jeho video nachádza v tomto videu, napíšte mi na vyššie uvedený mail a po dohode video zmažem, ďakujem. S pozdravom, TOP Zaujímavosti
NEJLEPŠÍ TRIK, JAK SE ZBAVIT BŘIŠNÍHO TUKU A ZHUBNOUT! (Vážně to funguje)
NEJLEPŠÍ TRIK, JAK SE ZBAVIT BŘIŠNÍHO TUKU A ZHUBNOUT! (Vážně to funguje)
Před 7 měsíci
NEJLEPŠÍ TRIK, JAK SE ZBAVIT BŘIŠNÍHO TUKU A ZHUBNOUT! (Vážně to funguje) 📩Business/spolupráca: topzaujimavosti1@gmail.com 🔥Každý, kdo klikne na ODBĚR a ZVONEK, dostane zlatého bludišťaka! A TO SE VYPLATÍ!🔥 Hudba v pozadí: chvideos.net/ntusBO2utKg-video.html ZEK: bit.ly/zekyoutube ------------------------------------------------------------------- Upozornenie: Všetky použité videá patria svojim autorom, teda nie som vlastník autorských práv. Ak by niekomu vadilo, že sa jeho video nachádza v tomto videu, napíšte mi na vyššie uvedený mail a po dohode video zmažem, ďakujem. S pozdravom, TOP Zaujímavosti
10 ŠOKUJÍCÍCH VĚCÍ O ŽENÁCH, KTERÉ JSTE URČITĚ NEVĚDĚLI! (Tohle nezná 98% lidí)
10 ŠOKUJÍCÍCH VĚCÍ O ŽENÁCH, KTERÉ JSTE URČITĚ NEVĚDĚLI! (Tohle nezná 98% lidí)
Před 7 měsíci
10 ŠOKUJÍCÍCH VĚCÍ O ŽENÁCH, KTERÉ JSTE URČITĚ NEVĚDĚLI! (Tohle nezná 98% lidí) 📩Business/spolupráca: topzaujimavosti1@gmail.com 🔥Každý, kdo klikne na ODBĚR a ZVONEK, dostane zlatého bludišťaka! A TO SE VYPLATÍ!🔥 Hudba v pozadí: chvideos.net/ntusBO2utKg-video.html ZEK: bit.ly/zekyoutube ------------------------------------------------------------------- Upozornenie: Všetky použité videá patria svojim autorom, teda nie som vlastník autorských práv. Ak by niekomu vadilo, že sa jeho video nachádza v tomto videu, napíšte mi na vyššie uvedený mail a po dohode video zmažem, ďakujem. S pozdravom, TOP Zaujímavosti
6 SIGNÁLŮ, ŽE SE HOLCE LÍBÍŠ! (99% mužů to nezná)
6 SIGNÁLŮ, ŽE SE HOLCE LÍBÍŠ! (99% mužů to nezná)
Před 7 měsíci
6 SIGNÁLŮ, ŽE SE HOLCE LÍBÍŠ! (99% mužů to nezná) 📩Business/spolupráca: topzaujimavosti1@gmail.com 🔥Každý, kdo klikne na ODBĚR a ZVONEK, dostane zlatého bludišťaka! A TO SE VYPLATÍ!🔥 Hudba v pozadí: chvideos.net/ntusBO2utKg-video.html ZEK: bit.ly/zekyoutube ------------------------------------------------------------------- Upozornenie: Všetky použité videá patria svojim autorom, teda nie som vlastník autorských práv. Ak by niekomu vadilo, že sa jeho video nachádza v tomto videu, napíšte mi na vyššie uvedený mail a po dohode video zmažem, ďakujem. S pozdravom, TOP Zaujímavosti
10 DIVNÝCH VĚCÍ, KTERÉ DĚLAJÍ VŠECHNY ŽENY, ALE NIKDY TO NEPŘIZNAJÍ! (Opravdu divné)
10 DIVNÝCH VĚCÍ, KTERÉ DĚLAJÍ VŠECHNY ŽENY, ALE NIKDY TO NEPŘIZNAJÍ! (Opravdu divné)
Před 7 měsíci
10 DIVNÝCH VĚCÍ, KTERÉ DĚLAJÍ VŠECHNY ŽENY, ALE NIKDY TO NEPŘIZNAJÍ! (Opravdu divné) 📩Business/spolupráca: topzaujimavosti1@gmail.com 🔥Každý, kdo klikne na ODBĚR a ZVONEK, dostane zlatého bludišťaka! A TO SE VYPLATÍ!🔥 Hudba v pozadí: chvideos.net/ntusBO2utKg-video.html ZEK: bit.ly/zekyoutube ------------------------------------------------------------------- Upozornenie: Všetky použité videá patria svojim autorom, teda nie som vlastník autorských práv. Ak by niekomu vadilo, že sa jeho video nachádza v tomto videu, napíšte mi na vyššie uvedený mail a po dohode video zmažem, ďakujem. S pozdravom, TOP Zaujímavosti
8 HNUSNÝCH VĚCÍ, KTERÉ DĚLAJÍ VŠECHNY ŽENY I MUŽI! (Fuj, opravdu nechutné)
8 HNUSNÝCH VĚCÍ, KTERÉ DĚLAJÍ VŠECHNY ŽENY I MUŽI! (Fuj, opravdu nechutné)
Před 8 měsíci
8 HNUSNÝCH VĚCÍ, KTERÉ DĚLAJÍ VŠECHNY ŽENY I MUŽI! (Fuj, opravdu nechutné) 📩Business/spolupráca: topzaujimavosti1@gmail.com *Video je reupload. Ospravedlňujem sa, bohužiaľ CHvideos má v poslednej dobe nejaké problémy a demonetizuje väčšinu videí* 🔥Každý, kdo klikne na ODBĚR a ZVONEK, dostane zlatého bludišťaka! A TO SE VYPLATÍ!🔥 Hudba v pozadí: chvideos.net/ntusBO2utKg-video.html ZEK: bit.ly/zekyoutube ------------------------------------------------------------------- Upozornenie: Všetky použité videá patria svojim autorom, teda nie som vlastník autorských práv. Ak by niekomu vadilo, že sa jeho video nachádza v tomto videu, napíšte mi na vyššie uvedený mail a po dohode video zmažem, ďakujem. S pozdravom, TOP Zaujímavosti
8 VĚCÍ, KTERÉ NIKDY NEDĚLEJTE RÁNO IHNED PO PROBUZENÍ! (Tohle opravdu nedělejte)
8 VĚCÍ, KTERÉ NIKDY NEDĚLEJTE RÁNO IHNED PO PROBUZENÍ! (Tohle opravdu nedělejte)
Před 8 měsíci
8 VĚCÍ, KTERÉ NIKDY NEDĚLEJTE RÁNO IHNED PO PROBUZENÍ! (Tohle opravdu nedělejte) 📩Business/spolupráca: topzaujimavosti1@gmail.com 🔥Každý, kdo klikne na ODBĚR a ZVONEK, dostane zlatého bludišťaka! A TO SE VYPLATÍ!🔥 Hudba v pozadí: chvideos.net/ntusBO2utKg-video.html ZEK: bit.ly/zekyoutube ------------------------------------------------------------------- Upozornenie: Všetky použité videá patria svojim autorom, teda nie som vlastník autorských práv. Ak by niekomu vadilo, že sa jeho video nachádza v tomto videu, napíšte mi na vyššie uvedený mail a po dohode video zmažem, ďakujem. S pozdravom, TOP Zaujímavosti
NEJLEPŠÍ TRIK, JAK USNOUT ZA 60 VTEŘIN! (Vážně to funguje)
NEJLEPŠÍ TRIK, JAK USNOUT ZA 60 VTEŘIN! (Vážně to funguje)
Před 8 měsíci
NEJLEPŠÍ TRIK, JAK USNOUT ZA 60 VTEŘIN! (Vážně to funguje) 📩Business/spolupráca: topzaujimavosti1@gmail.com 🔥Každý, kdo klikne na ODBĚR a ZVONEK, dostane zlatého bludišťaka! A TO SE VYPLATÍ!🔥 Hudba v pozadí: chvideos.net/ntusBO2utKg-video.html ZEK: bit.ly/zekyoutube Zdroj (Interez.sk) - bit.ly/2GQx9wH ------------------------------------------------------------------- Upozornenie: Všetky použité videá patria svojim autorom, teda nie som vlastník autorských práv. Ak by niekomu vadilo, že sa jeho video nachádza v tomto videu, napíšte mi na vyššie uvedený mail a po dohode video zmažem, ďakujem. S pozdravom, TOP Zaujímavosti
TOP 10 NEJLEPŠÍCH ČESKÝCH SONGŮ A DISSTRACKŮ! #6 (Museři, SANTA DISS TRACK)
TOP 10 NEJLEPŠÍCH ČESKÝCH SONGŮ A DISSTRACKŮ! #6 (Museři, SANTA DISS TRACK)
Před 9 měsíci
TOP 10 NEJLEPŠÍCH ČESKÝCH SONGŮ A DISSTRACKŮ! #6 (Museři, SANTA DISS TRACK) 📩Business/spolupráca: topzaujimavosti1@gmail.com 🔥Každý, kdo klikne na ODBĚR a ZVONEK, dostane zlatého bludišťaka! A TO SE VYPLATÍ!🔥 Podpor CHvideosrov vo videu: 10. Hendys chvideos.net/x3u3VCJMS_s-video.html 9. Projekt Creep chvideos.net/C4_BTRAphW8-video.html 8. Hendys chvideos.net/40FbtkIEUko-video.html 7. Projekt Creep chvideos.net/LLFZK3esls4-video.html 6. Vadim chvideos.net/tReDh9iGbjs-video.html 5. Nicol & Kate chvideos.net/JJcT6nqfkwY-video.html 4. Naflexx x Yung TT chvideos.net/IVlOKhH01So-video.html 3. VLADA chvideos.net/FS6z1QNzGyg-video.html 2. STN chvideos.net/G1l9WbCVJ0I-video.html 1. FattyPillow chvideos.net/1ZFe_m6nqZQ-video.html ZEK: bit.ly/zekyoutube ------------------------------------------------------------------- Upozornenie: Všetky použité videá patria svojim autorom, teda nie som vlastník autorských práv. Video má za účelom podporiť a urobiť promo CHvideosrom na svoje vlastné songy. Ak by niekomu vadilo, že sa jeho song nachádza v tomto videu, napíšte mi na vyššie uvedený mail a po dohode video zmažem, ďakujem. S pozdravom, TOP Zaujímavosti #museři #santadisstrack #kontroverzní
TOP 7 YOUTUBERŮ, KTEŘÍ ZABILI NINJU VE FORTNITE! (NINJA RAGE)
TOP 7 YOUTUBERŮ, KTEŘÍ ZABILI NINJU VE FORTNITE! (NINJA RAGE)
Před 9 měsíci
TOP 7 CHvideosRŮ, KTEŘÍ ZABILI NINJU VE FORTNITE! (NINJA RAGE) 📩Business/spolupráca: topzaujimavosti1@gmail.com 🔥Každý, kdo klikne na ODBĚR a ZVONEK, dostane zlatého bludišťaka! A TO SE VYPLATÍ!🔥 Hudba v pozadí: chvideos.net/ntusBO2utKg-video.html ZEK: bit.ly/zekyoutube ------------------------------------------------------------------- Upozornenie: Všetky použité videá patria svojim autorom, teda nie som vlastník autorských práv. Ak by niekomu vadilo, že sa jeho video nachádza v tomto videu, napíšte mi na vyššie uvedený mail a po dohode video zmažem, ďakujem. S pozdravom, TOP Zaujímavosti
TOP 5 NEJLEPŠÍCH ČESKÝCH FORTNITE HRÁČŮ! (Alkan VS Artix)
TOP 5 NEJLEPŠÍCH ČESKÝCH FORTNITE HRÁČŮ! (Alkan VS Artix)
Před 9 měsíci
TOP 5 NEJLEPŠÍCH ČESKÝCH FORTNITE HRÁČŮ! (Alkan VS Artix) 📩Business/spolupráca: topzaujimavosti1@gmail.com 🔥Každý, kdo klikne na ODBĚR a ZVONEK, dostane zlatého bludišťaka! A TO SE VYPLATÍ!🔥 ZEK: bit.ly/zekyoutube ------------------------------------------------------------------- Upozornenie: Všetky použité videá patria svojim autorom, teda nie som vlastník autorských práv. Ak by niekomu vadilo, že sa jeho video nachádza v tomto videu, napíšte mi na vyššie uvedený mail a po dohode video zmažem, ďakujem. S pozdravom, TOP Zaujímavosti
TOP 7 NEJVĚTŠÍCH YOUTUBERŮ, KTEŘÍ JEŠTĚ NEODHALILI SVOU PRAVOU TVÁŘ! (HowToBasic, NejFake, GEJMR)
TOP 7 NEJVĚTŠÍCH YOUTUBERŮ, KTEŘÍ JEŠTĚ NEODHALILI SVOU PRAVOU TVÁŘ! (HowToBasic, NejFake, GEJMR)
Před 9 měsíci
TOP 7 NEJVĚTŠÍCH CHvideosRŮ, KTEŘÍ JEŠTĚ NEODHALILI SVOU PRAVOU TVÁŘ! (HowToBasic, NejFake, GEJMR) 📩Business/spolupráca: topzaujimavosti1@gmail.com 🔥Každý, kdo klikne na ODBĚR a ZVONEK, dostane zlatého bludišťaka! A TO SE VYPLATÍ!🔥 CHvideosri vo videu: 7. Cryaotic chvideos.net/u/ChaoticMonki 6. Ownage Pranks chvideos.net/u/OwnagePranks 5.Bad Lip Reading chvideos.net/u/BadLipReading 4. H2ODelirious chvideos.net/u/H2ODelirious 3. HowToBasic chvideos.net/u/HowToBasic 2. Nejfake chvideos.net/u/NejFake 1. GEJMR chvideos.net/u/GEJMR ZEK: bit.ly/zekyoutube ------------------------------------------------------------------- Upozornenie: Všetky použité videá patria svojim autorom, teda nie som vlastník autorských práv. Ak by niekomu vadilo, že sa jeho video nachádza v tomto videu, napíšte mi na vyššie uvedený mail a po dohode video zmažem, ďakujem. S pozdravom, TOP Zaujímavosti
DĚLÁTE SI ZE MĚ P*ČU?! feat. Artix, Ninja, Tfue, Myth | Nejšílenější Fortnite Rage
DĚLÁTE SI ZE MĚ P*ČU?! feat. Artix, Ninja, Tfue, Myth | Nejšílenější Fortnite Rage
Před 9 měsíci
DĚLÁTE SI ZE MĚ P*ČU?! feat. Artix, Ninja, Tfue, Myth | Nejšílenější Fortnite Rage 📩Business/spolupráca: topzaujimavosti1@gmail.com 🔥Každý, kdo klikne na ODBĚR a ZVONEK, dostane zlatého bludišťaka! A TO SE VYPLATÍ!🔥 ZEK: bit.ly/zekyoutube ------------------------------------------------------------------- Upozornenie: Všetky použité videá patria svojim autorom, teda nie som vlastník autorských práv. Ak by niekomu vadilo, že sa jeho video nachádza v tomto videu, napíšte mi na vyššie uvedený mail a po dohode video zmažem, ďakujem. S pozdravom, TOP Zaujímavosti
TOP 6 DĚTI, KTERÉ JSOU MNOHEM LEPŠÍ NEŽ NINJA VE FORTNITE! (Alkanhraje)
TOP 6 DĚTI, KTERÉ JSOU MNOHEM LEPŠÍ NEŽ NINJA VE FORTNITE! (Alkanhraje)
Před 10 měsíci
TOP 6 DĚTI, KTERÉ JSOU MNOHEM LEPŠÍ NEŽ NINJA VE FORTNITE! (Alkanhraje) 📩Business/spolupráca: topzaujimavosti1@gmail.com 🔥Každý, kdo klikne na ODBĚR a ZVONEK, dostane zlatého bludišťaka! A TO SE VYPLATÍ!🔥 Sceptic - www.twitch.tv/sceptic H1ghsky1 - www.twitch.tv/h1ghsky1 Mongraal - www.twitch.tv/mongraal CrazyGoate - www.twitch.tv/crazygoate Wintrrz - www.twitch.tv/wintrrz Alkanhraje - www.twitch.tv/alkanhraje Tvorca Alkanovho zostrihu - chvideos.net/yE-FZB8BkRw-video.html ZEK: bit.ly/zekyoutube ------------------------------------------------------------------- Upozornenie: Všetky použité videá patria svojim autorom, teda nie som vlastník autorských práv. Ak by niekomu vadilo, že sa jeho video nachádza v tomto videu, napíšte mi na vyššie uvedený mail a po dohode video zmažem, ďakujem. S pozdravom, TOP Zaujímavosti
TOP 10 JAK VYPADALI ČEŠTÍ YOUTUBEŘI? #6 || PŘEDTÍM VS DNES (Projekt Creep, Agraelus, Natyla)
TOP 10 JAK VYPADALI ČEŠTÍ YOUTUBEŘI? #6 || PŘEDTÍM VS DNES (Projekt Creep, Agraelus, Natyla)
Před 10 měsíci
TOP 10 JAK VYPADALI ČEŠTÍ CHvideosŘI? #6 || PŘEDTÍM VS DNES (Projekt Creep, Agraelus, Natyla) Minulý diel: chvideos.net/QYQDU_4ODMA-video.html 📩Business/spolupráca: topzaujimavosti1@gmail.com 🔥 Každý, kdo klikne na ODBĚR a ZVONEK, dostane zlatého bludišťaka! A TO SE VYPLATÍ! 🔥 ZEK: bit.ly/zekyoutube ------------------------------------------------------------------- Upozornenie: Všetky použité videá patria svojim autorom, teda nie som vlastník autorských práv. Ak by niekomu vadilo, že sa jeho video nachádza v tomto videu, napíšte mi na vyššie uvedený mail a po dohode video zmažem, ďakujem. S pozdravom, TOP Zaujímavosti
TOP 10 NEJÚSPĚŠNĚJŠÍCH ČESKÝCH YOUTUBERŮ! (Tary, GEJMR, Roumean, Baxtrix)
TOP 10 NEJÚSPĚŠNĚJŠÍCH ČESKÝCH YOUTUBERŮ! (Tary, GEJMR, Roumean, Baxtrix)
Před 10 měsíci
TOP 10 NEJÚSPĚŠNĚJŠÍCH ČESKÝCH CHvideosRŮ! (Tary, GEJMR, Roumean, Baxtrix) 📩Business/spolupráca: topzaujimavosti1@gmail.com 🔥 Každý, kdo klikne na ODBĚR a ZVONEK, dostane zlatého bludišťaka! A TO SE VYPLATÍ! 🔥 ZEK: bit.ly/zekyoutube ------------------------------------------------------------------- Upozornenie: Všetky použité videá patria svojim autorom, teda nie som vlastník autorských práv. Ak by niekomu vadilo, že sa jeho video nachádza v tomto videu, napíšte mi na vyššie uvedený mail a po dohode video zmažem, ďakujem. S pozdravom, TOP Zaujímavosti
TOP 10 ČESKÝCH YOUTUBE KANÁLŮ S NEJVÍCE VIDEÍ!
TOP 10 ČESKÝCH YOUTUBE KANÁLŮ S NEJVÍCE VIDEÍ!
Před 10 měsíci
TOP 10 ČESKÝCH CHvideos KANÁLŮ S NEJVÍCE VIDEÍ! 📩Business/spolupráca: topzaujimavosti1@gmail.com 🔥 Každý, kdo klikne na ODBĚR a ZVONEK, dostane zlatého bludišťaka! A TO SE VYPLATÍ! 🔥 CHvideosri vo videu: 10. Herdyn chvideos.net/u/Mikidusot 9. HouseBox chvideos.net/u/MinecraftBoxCZ 8. Vendali chvideos.net/u/vendaliLP 7. Nakashi chvideos.net/u/NakashiGaming 6. Wedry chvideos.net/u/WedryLP 5. Sterakdary chvideos.net/u/TenSterakdary 4. Pedro chvideos.net/u/PedrosGame 3. Baxtrix chvideos.net/c/UCiHtAViQdUMJeHuPq5cJjVw 2. Agraelus chvideos.net/u/TheAgraelus 1. Gamekeepers_cz chvideos.net/u/gamekeepercz ZEK: bit.ly/zekyoutube ------------------------------------------------------------------- Upozornenie: Všetky použité videá patria svojim autorom, teda nie som vlastník autorských práv. Ak by niekomu vadilo, že sa jeho video nachádza v tomto videu, napíšte mi na vyššie uvedený mail a po dohode video zmažem, ďakujem. S pozdravom, TOP Zaujímavosti
TOP 10 JAK VYPADALI ČEŠTÍ YOUTUBEŘI? #5 || PŘEDTÍM VS DNES (Mína, Sweetiemarket, GEJMR)
TOP 10 JAK VYPADALI ČEŠTÍ YOUTUBEŘI? #5 || PŘEDTÍM VS DNES (Mína, Sweetiemarket, GEJMR)
Před 10 měsíci
TOP 10 JAK VYPADALI ČEŠTÍ CHvideosŘI? #5 || PŘEDTÍM VS DNES (Mína, Sweetiemarket, GEJMR) 📩Business/spolupráca: topzaujimavosti1@gmail.com 🔥 Každý, kdo klikne na ODBĚR a ZVONEK, dostane zlatého bludišťaka! A TO SE VYPLATÍ! 🔥 CHvideosri vo videu: 10. Pjay chvideos.net/c/UC2dYeh7dTSSbkCx8vlsuusA 9. Sweetiemarket chvideos.net/c/UCdUV7UcTwIWg4q1ZsxrpZ8w 8. Vadak chvideos.net/u/VadakGAMER 7. FattyPillow chvideos.net/c/UC_c01No6K3fhgPafCUzEf6w 6. Mína chvideos.net/c/UCFqAjmL_2_YLptLXfg0PYBQ 5. Gamekeepers_cz chvideos.net/u/gamekeepercz 4. Fayne chvideos.net/c/UCisylwC0cvvuT0Vm_iOyFvQ 3. Deethane chvideos.net/u/DeeThaneGaming 2. Gejmr chvideos.net/u/GEJMR 1. Nakashi chvideos.net/u/NakashiGaming ZEK: bit.ly/zekyoutube ------------------------------------------------------------------- Upozornenie: Všetky použité videá patria svojim autorom, teda nie som vlastník autorských práv. Ak by niekomu vadilo, že sa jeho video nachádza v tomto videu, napíšte mi na vyššie uvedený mail a po dohode video zmažem, ďakujem. S pozdravom, TOP Zaujímavosti
TOP 5 ČESKÝCH YOUTUBERŮ, KTEŘÍ SKUTEČNĚ UMÍ DOBŘE ZPÍVAT! #2 (Sweetiemarket, FattyPillow)
TOP 5 ČESKÝCH YOUTUBERŮ, KTEŘÍ SKUTEČNĚ UMÍ DOBŘE ZPÍVAT! #2 (Sweetiemarket, FattyPillow)
Před 10 měsíci
TOP 5 ČESKÝCH CHvideosRŮ, KTEŘÍ SKUTEČNĚ UMÍ DOBŘE ZPÍVAT! #2 (Sweetiemarket, FattyPillow) Sweetiemarket (cover) - chvideos.net/d8t2Tco_9eA-video.html 📩Business/spolupráca: topzaujimavosti1@gmail.com 🔥 Každý, kdo klikne na ODBĚR a ZVONEK, dostane zlatého bludišťaka! A TO SE VYPLATÍ! 🔥 CHvideosri vo videu: 5. Benatar chvideos.net/u/Benatar12CZ 4. Sweetiemarket chvideos.net/c/UCdUV7UcTwIWg4q1ZsxrpZ8w 3. FattyPillow chvideos.net/c/UC_c01No6K3fhgPafCUzEf6w 2. Pjay chvideos.net/c/UC2dYeh7dTSSbkCx8vlsuusA 1. STN chvideos.net/c/UCNMjaTFeJy73QbegRjVpN5w ZEK: bit.ly/zekyoutube
TOP 5 OBLÍBENÝCH ČESKÝCH YOUTUBERŮ, KTEŘÍ DEFINITIVNĚ SKONČILI NA YOUTUBE! (MikeJePan, Jirka Král)
TOP 5 OBLÍBENÝCH ČESKÝCH YOUTUBERŮ, KTEŘÍ DEFINITIVNĚ SKONČILI NA YOUTUBE! (MikeJePan, Jirka Král)
Před 10 měsíci
TOP 5 OBLÍBENÝCH ČESKÝCH CHvideosRŮ, KTEŘÍ DEFINITIVNĚ SKONČILI NA CHvideos! (MikeJePan, Jirka Král) Vito Vodvarka video: chvideos.net/RT2GOUXMH_I-video.html 📩Business/spolupráca: topzaujimavosti1@gmail.com 🔥Každý, kdo klikne na ODBĚR a ZVONEK, dostane zlatého bludišťaka! A TO SE VYPLATÍ!🔥 ZEK: bit.ly/zekyoutube
TOP 5 ČESKÝCH YOUTUBERŮ, KTEŘÍ SKUTEČNĚ UMÍ DOBŘE ZPÍVAT! (Projekt Creep, Earth)
TOP 5 ČESKÝCH YOUTUBERŮ, KTEŘÍ SKUTEČNĚ UMÍ DOBŘE ZPÍVAT! (Projekt Creep, Earth)
Před 10 měsíci
TOP 5 ČESKÝCH CHvideosRŮ, KTEŘÍ SKUTEČNĚ UMÍ DOBŘE ZPÍVAT! (Projekt Creep, Earth) 📩Business/spolupráca: topzaujimavosti1@gmail.com 🔥 Každý, kdo klikne na ODBĚR a ZVONEK, dostane zlatého bludišťaka! A TO SE VYPLATÍ! 🔥 CHvideosri vo videu: 5. Project Creep chvideos.net/u/creep868 4. Mína chvideos.net/c/UCFqAjmL_2_YLptLXfg0PYBQ 3. Vadak chvideos.net/u/VadakGAMER 2. Porty chvideos.net/u/17PortyLP 1. Earth chvideos.net/c/UCZlw23gmMYCnM6wdDP0KLsQ ZEK: bit.ly/zekyoutube
TOP 10 NEJLEPŠÍCH ČESKÝCH SONGŮ A DISSTRACKŮ! #5 (Haha 2, Tajemství)
TOP 10 NEJLEPŠÍCH ČESKÝCH SONGŮ A DISSTRACKŮ! #5 (Haha 2, Tajemství)
Před 10 měsíci
TOP 10 NEJLEPŠÍCH ČESKÝCH SONGŮ A DISSTRACKŮ! #5 (Haha 2, Tajemství) 📩Business/spolupráca: topzaujimavosti1@gmail.com 🔥 Každý, kdo klikne na ODBĚR a ZVONEK, dostane zlatého bludišťaka! A TO SE VYPLATÍ! 🔥 Podpor CHvideosrov vo videu: 10. Hendys chvideos.net/irdR2oSaUuE-video.html 9. Pjay chvideos.net/Rj6NRA26qL4-video.html 8. Kovy chvideos.net/HulCY_lMEBQ-video.html 7. Pjay chvideos.net/y-EQ3A4UXJ8-video.html 6. Naflexx x YUNG TT chvideos.net/hwx-vF7nblc-video.html 5. Pjay chvideos.net/3O-BP-BvmZ4-video.html 4. EARTH - Jupiter chvideos.net/MTlA9wDlP6Y-video.html 3. Porty chvideos.net/-4bBoAb9lkY-video.html 2. Hendys - Haha 2 chvideos.net/GJEmokLRJZY-video.html 1. EARTH - Tajemství chvideos.net/h85f-OKUrqQ-video.html ZEK: bit.ly/zekyoutube ------------------------------------------------------------------- Upozornenie: Všetky songy v tomto videu patria svojim autorom, teda nie som vlastník autorských práv. Ak by niekomu vadilo, že sa jeho song alebo disstrack nachádza v tomto videu, napíšte mi na vyššie uvedený mail a po dohode video zmažem, ďakujem. S pozdravom, TOP Zaujímavosti
TOP 10 NEJLEPŠÍCH ČESKÝCH SONGŮ A DISSTRACKŮ! #4 (Zeď kolem nás, Vibe)
TOP 10 NEJLEPŠÍCH ČESKÝCH SONGŮ A DISSTRACKŮ! #4 (Zeď kolem nás, Vibe)
Před rokem
TOP 10 NEJLEPŠÍCH ČESKÝCH SONGŮ A DISSTRACKŮ! #4 (Zeď kolem nás, Vibe) 📩Business/spolupráca: topzaujimavosti1@gmail.com 🔥 Každý, kdo klikne na ODBĚR a ZVONEK, dostane zlatého bludišťaka! A TO SE VYPLATÍ! 🔥 Podpor CHvideosrov vo videu: 10. Hendys chvideos.net/rDRUH9ph_fc-video.html 9. RiZiPlaysTV chvideos.net/oywdMWHDIZE-video.html 8. NejFake chvideos.net/nUHOHy8D0jk-video.html 7. Kovy chvideos.net/FmZozjJ-aEc-video.html 6. Vadak chvideos.net/Ja7KpeKlHEc-video.html 5. Pjay & Mína chvideos.net/v0kr-kWg04Y-video.html 4. VOJTA D & Mína chvideos.net/XBX1SasTHxw-video.html 3. Vadak chvideos.net/JblhtIeQW0g-video.html 2. STN chvideos.net/miARlEOCWFk-video.html 1. Earth chvideos.net/5Gxb5eetRmI-video.html ZEK: bit.ly/zekyoutube ------------------------------------------------------------------- Upozornenie: Všetky songy v tomto videu patria svojim autorom, teda nie som vlastník autorských práv. Ak by niekomu vadilo, že sa jeho song alebo disstrack nachádza v tomto videu, napíšte mi na vyššie uvedený mail a po dohode video zmažem, ďakujem. S pozdravom, TOP Zaujímavosti
TOP 6 ČESKÝCH YOUTUBERŮ, KTEŘÍ SKONČILI NA YOUTUBE A JIŽ NENATÁČEJÍ!
TOP 6 ČESKÝCH YOUTUBERŮ, KTEŘÍ SKONČILI NA YOUTUBE A JIŽ NENATÁČEJÍ!
Před rokem
TOP 6 ČESKÝCH CHvideosRŮ, KTEŘÍ SKONČILI NA CHvideos A JIŽ NENATÁČEJÍ! 📩Business/spolupráca: topzaujimavosti1@gmail.com 🔥 Každý, kdo klikne na ODBĚR a ZVONEK, dostane zlatého bludišťaka! A TO SE VYPLATÍ! 🔥 CHvideosri vo videu: 6. Gorrdy chvideos.net/u/GorrdensLP 5. Saytyr chvideos.net/u/saytyr 4. Wairy chvideos.net/c/UCy5JuX-9OsKXTsil2xx9NpQ 3. Dvě Lamy chvideos.net/u/myskaandlenka 2. NYTUS chvideos.net/u/nytusovylp 1. Hoggy chvideos.net/u/HoggyCZ Hudba v pozadí: [FREE] Changes J Cole x Kodak Black Type Beat 2018 Soulful Rap Beat Instrumental 2018 ZEK: bit.ly/zekyoutube
TOP 10 NEJLEPŠÍCH ČESKÝCH SONGŮ A DISSTRACKŮ! #3 (VladaVideos, Porty, Pjay)
TOP 10 NEJLEPŠÍCH ČESKÝCH SONGŮ A DISSTRACKŮ! #3 (VladaVideos, Porty, Pjay)
Před rokem
TOP 10 NEJLEPŠÍCH ČESKÝCH SONGŮ A DISSTRACKŮ! #3 (VladaVideos, Porty, Pjay)) 📩Business/spolupráca: topzaujimavosti1@gmail.com 🔥 Každý, kdo klikne na ODBĚR a ZVONEK, dostane zlatého bludišťaka! A TO SE VYPLATÍ! 🔥 CHvideosri vo videu: 10. Hendys chvideos.net/OHwmv6sIDRg-video.html 9. Pjay chvideos.net/B_5zp-8eero-video.html 8. Kovy chvideos.net/mlnooJd1JJg-video.html 7. Vadak chvideos.net/2WvG7CW2qMU-video.html 6. Marty chvideos.net/IXQH9QzPGos-video.html 5. Porty chvideos.net/yPLI1eLHevs-video.html 4. Porty chvideos.net/4A8Z9AGDmNo-video.html 3. Cantzer a Creep chvideos.net/66oSP15eOxY-video.html 2. VladaVideos chvideos.net/UO4nyQGaEVU-video.html 1. Porty chvideos.net/1BVVjefh4Ks-video.html ZEK: bit.ly/zekyoutube Citace: (1) Do práva autorského nezasahuje ten, kdo a) užije v odůvodněné míře výňatky ze zveřejněných děl jiných autorů ve svém díle, b) užije výňatky z díla nebo drobná celá díla pro účely kritiky nebo recenze vztahující se k takovému dílu, vědecké či odborné tvorby a takové užití bude v souladu s poctivými zvyklostmi a v rozsahu vyžadovaném konkrétním účelem, c) užije dílo při vyučování pro ilustrační účel nebo při vědeckém výzkumu, jejichž účelem není dosažení přímého nebo nepřímého hospodářského nebo obchodního prospěchu, a nepřesáhne rozsah odpovídající sledovanému účelu; vždy je však nutno uvést, je-li to možné, jméno autora, nejde-li o dílo anonymní, nebo jméno osoby, pod jejímž jménem se dílo uvádí na veřejnost, a dále název díla a pramen. (2) Do práva autorského nezasahuje ani ten, kdo výňatky z díla nebo drobná celá díla citovaná podle odstavce 1 písm. a) nebo b) dále užije; ustanovení odstavce 1 části věty za středníkem platí obdobně. ------------------------------------------------------------------- Upozornenie: Všetky songy v tomto videu patria svojim autorom, teda nie som vlastník autorských práv. Ak by niekomu vadilo, že sa jeho song alebo disstrack nachádza v tomto videu, napíšte mi na vyššie uvedený mail a po dohode video zmažem, ďakujem. S pozdravom, TOP Zaujímavosti
TOP 3 YOUTUBERŮ, KTEŘÍ SE SVÝMI VIDEI ZAŠLI PŘÍLIŠ DALEKO!
TOP 3 YOUTUBERŮ, KTEŘÍ SE SVÝMI VIDEI ZAŠLI PŘÍLIŠ DALEKO!
Před rokem
TOP 3 CHvideosRŮ, KTEŘÍ SE SVÝMI VIDEI ZAŠLI PŘÍLIŠ DALEKO! 📩Business/spolupráca: topzaujimavosti1@gmail.com 🔥 Každý, kdo klikne na ODBĚR a ZVONEK, dostane zlatého bludišťaka! A TO SE VYPLATÍ! 🔥 CHvideosri vo videu: 3. Roumean chvideos.net/u/RoumeanChan 2. Ondra Vlček chvideos.net/c/UCdHS3OeeodrFwAZvbLIxHVA 1. Rage SK chvideos.net/c/UCCCkl7sTeYmEEyxNqJdba-A ZEK: bit.ly/zekyoutube Citace: (1) Do práva autorského nezasahuje ten, kdo a) užije v odůvodněné míře výňatky ze zveřejněných děl jiných autorů ve svém díle, b) užije výňatky z díla nebo drobná celá díla pro účely kritiky nebo recenze vztahující se k takovému dílu, vědecké či odborné tvorby a takové užití bude v souladu s poctivými zvyklostmi a v rozsahu vyžadovaném konkrétním účelem, c) užije dílo při vyučování pro ilustrační účel nebo při vědeckém výzkumu, jejichž účelem není dosažení přímého nebo nepřímého hospodářského nebo obchodního prospěchu, a nepřesáhne rozsah odpovídající sledovanému účelu; vždy je však nutno uvést, je-li to možné, jméno autora, nejde-li o dílo anonymní, nebo jméno osoby, pod jejímž jménem se dílo uvádí na veřejnost, a dále název díla a pramen. (2) Do práva autorského nezasahuje ani ten, kdo výňatky z díla nebo drobná celá díla citovaná podle odstavce 1 písm. a) nebo b) dále užije; ustanovení odstavce 1 části věty za středníkem platí obdobně.
TOP 10 NEJLEPŠÍCH ČESKÝCH SONGŮ A DISSTRACKŮ! #2 (Zlatokop(ka), E.T.)
TOP 10 NEJLEPŠÍCH ČESKÝCH SONGŮ A DISSTRACKŮ! #2 (Zlatokop(ka), E.T.)
Před rokem
TOP 10 NEJLEPŠÍCH ČESKÝCH SONGŮ A DISSTRACKŮ! #2 (Zlatokop(ka), E.T.) 📩Business/spolupráca: topzaujimavosti1@gmail.com 🔥 Každý, kdo klikne na ODBĚR a ZVONEK, dostane zlatého bludišťaka! A TO SE VYPLATÍ! 🔥 10. Tvtwixx chvideos.net/8Q0PPxYLgFA-video.html 9. Sweetiemarket chvideos.net/x4lwG3U2VjU-video.html 8. Vadak chvideos.net/O2bpe08Swi4-video.html 7. Kovy chvideos.net/I0R92eWVQd4-video.html 6. Pjay chvideos.net/VZ4MmTjougQ-video.html 5. Porty chvideos.net/QNmtsT5ok0E-video.html 4. Earth chvideos.net/1npxbr6Ggnw-video.html 3. FattyPillow chvideos.net/TCo0p4sM5u0-video.html 2. Vadak chvideos.net/3E5poX6BElI-video.html 1. Porty chvideos.net/k0sQBrlVkr0-video.html ZEK: bit.ly/zekyoutube Citace: (1) Do práva autorského nezasahuje ten, kdo a) užije v odůvodněné míře výňatky ze zveřejněných děl jiných autorů ve svém díle, b) užije výňatky z díla nebo drobná celá díla pro účely kritiky nebo recenze vztahující se k takovému dílu, vědecké či odborné tvorby a takové užití bude v souladu s poctivými zvyklostmi a v rozsahu vyžadovaném konkrétním účelem, c) užije dílo při vyučování pro ilustrační účel nebo při vědeckém výzkumu, jejichž účelem není dosažení přímého nebo nepřímého hospodářského nebo obchodního prospěchu, a nepřesáhne rozsah odpovídající sledovanému účelu; vždy je však nutno uvést, je-li to možné, jméno autora, nejde-li o dílo anonymní, nebo jméno osoby, pod jejímž jménem se dílo uvádí na veřejnost, a dále název díla a pramen. (2) Do práva autorského nezasahuje ani ten, kdo výňatky z díla nebo drobná celá díla citovaná podle odstavce 1 písm. a) nebo b) dále užije; ustanovení odstavce 1 části věty za středníkem platí obdobně.
TOP 10 NEJLEPŠÍCH ČESKÝCH SONGŮ A DISSTRACKŮ! (Basic Boy, Zlatokop)
TOP 10 NEJLEPŠÍCH ČESKÝCH SONGŮ A DISSTRACKŮ! (Basic Boy, Zlatokop)
Před rokem
TOP 10 NEJLEPŠÍCH ČESKÝCH SONGŮ A DISSTRACKŮ! (Basic Boy, Zlatokop) 📩Business/spolupráca: topzaujimavosti1@gmail.com 🔥 Každý, kdo klikne na ODBĚR a ZVONEK, dostane zlatého bludišťaka! A TO SE VYPLATÍ! 🔥 10. VladaVideos chvideos.net/Z-WYGn-7n_I-video.html 9. Hendys chvideos.net/c/UCyVSBn3SrSVEFqlt7kdLIoQ 8. Mína & Pjay chvideos.net/8_KC0he0M3c-video.html 7. FattyPillowTV chvideos.net/Q3WdPqz5baI-video.html 6. Kovy chvideos.net/iKTPV-HJsEo-video.html 5. Porty chvideos.net/0KI5FplSmDI-video.html 4. Pjay & Kovy chvideos.net/-BNAvo92LfU-video.html 3. Freescoot chvideos.net/OXn086SaPUw-video.html 2. Cantzer x Project Creep chvideos.net/kodjf3JDOHc-video.html 1. EARTH chvideos.net/rQwekz21raE-video.html ZEK: bit.ly/zekyoutube Citace: (1) Do práva autorského nezasahuje ten, kdo a) užije v odůvodněné míře výňatky ze zveřejněných děl jiných autorů ve svém díle, b) užije výňatky z díla nebo drobná celá díla pro účely kritiky nebo recenze vztahující se k takovému dílu, vědecké či odborné tvorby a takové užití bude v souladu s poctivými zvyklostmi a v rozsahu vyžadovaném konkrétním účelem, c) užije dílo při vyučování pro ilustrační účel nebo při vědeckém výzkumu, jejichž účelem není dosažení přímého nebo nepřímého hospodářského nebo obchodního prospěchu, a nepřesáhne rozsah odpovídající sledovanému účelu; vždy je však nutno uvést, je-li to možné, jméno autora, nejde-li o dílo anonymní, nebo jméno osoby, pod jejímž jménem se dílo uvádí na veřejnost, a dále název díla a pramen. (2) Do práva autorského nezasahuje ani ten, kdo výňatky z díla nebo drobná celá díla citovaná podle odstavce 1 písm. a) nebo b) dále užije; ustanovení odstavce 1 části věty za středníkem platí obdobně.
TOP 10 JAK VYPADALI ČEŠTÍ YOUTUBEŘI? #4 || PŘEDTÍM VS DNES (Porty, Ondra Vlček, Hendys, Kovy)
TOP 10 JAK VYPADALI ČEŠTÍ YOUTUBEŘI? #4 || PŘEDTÍM VS DNES (Porty, Ondra Vlček, Hendys, Kovy)
Před rokem
TOP 10 JAK VYPADALI ČEŠTÍ CHvideosŘI? #4 || PŘEDTÍM VS DNES (Porty, Ondra Vlček, Hendys, Kovy) Prvý diel: chvideos.net/5sNbMIRJ6vI7-video.html Druhý diel: chvideos.net/NebvBTKtf20-video.html Tretí diel: chvideos.net/sdGtUTRUqv0-video.html 📩Business/spolupráca: topzaujimavosti1@gmail.com 🔥 Každý, kdo klikne na ODBĚR a ZVONEK, dostane zlatého bludišťaka! A TO SE VYPLATÍ! 🔥 1. Porty chvideos.net/u/17PortyLP 2. Hendys chvideos.net/c/UCyVSBn3SrSVEFqlt7kdLIoQ 3. Kovy chvideos.net/u/TadyKovy 4. To je ten náš Matúš chvideos.net/u/ToJeTenMatus 5. Duklock chvideos.net/u/DukoveVidea 6. FiFqo chvideos.net/u/FiFqoYT 7. Attack chvideos.net/u/HerodarkLP 8. Tom's Gaming Life chvideos.net/u/TomsGamingLife 9. Ondra Vlček chvideos.net/c/UCdHS3OeeodrFwAZvbLIxHVA 10. peeetaaaTV chvideos.net/u/peeetaaaTV ZEK: bit.ly/zekyoutube Citace: (1) Do práva autorského nezasahuje ten, kdo a) užije v odůvodněné míře výňatky ze zveřejněných děl jiných autorů ve svém díle, b) užije výňatky z díla nebo drobná celá díla pro účely kritiky nebo recenze vztahující se k takovému dílu, vědecké či odborné tvorby a takové užití bude v souladu s poctivými zvyklostmi a v rozsahu vyžadovaném konkrétním účelem, c) užije dílo při vyučování pro ilustrační účel nebo při vědeckém výzkumu, jejichž účelem není dosažení přímého nebo nepřímého hospodářského nebo obchodního prospěchu, a nepřesáhne rozsah odpovídající sledovanému účelu; vždy je však nutno uvést, je-li to možné, jméno autora, nejde-li o dílo anonymní, nebo jméno osoby, pod jejímž jménem se dílo uvádí na veřejnost, a dále název díla a pramen. (2) Do práva autorského nezasahuje ani ten, kdo výňatky z díla nebo drobná celá díla citovaná podle odstavce 1 písm. a) nebo b) dále užije; ustanovení odstavce 1 části věty za středníkem platí obdobně.
TOP 10 NEJVĚTŠÍCH TWITCH DONATŮ NA SVĚTĚ!
TOP 10 NEJVĚTŠÍCH TWITCH DONATŮ NA SVĚTĚ!
Před rokem
TOP 10 NEJVĚTŠÍCH TWITCH DONATŮ NA SVĚTĚ! 📩Business/spolupráca: topzaujimavosti1@gmail.com 🔥 Každý, kdo klikne na ODBĚR a ZVONEK, dostane zlatého bludišťaka! A TO SE VYPLATÍ! 🔥 ZEK: bit.ly/zekyoutube Citace: (1) Do práva autorského nezasahuje ten, kdo a) užije v odůvodněné míře výňatky ze zveřejněných děl jiných autorů ve svém díle, b) užije výňatky z díla nebo drobná celá díla pro účely kritiky nebo recenze vztahující se k takovému dílu, vědecké či odborné tvorby a takové užití bude v souladu s poctivými zvyklostmi a v rozsahu vyžadovaném konkrétním účelem, c) užije dílo při vyučování pro ilustrační účel nebo při vědeckém výzkumu, jejichž účelem není dosažení přímého nebo nepřímého hospodářského nebo obchodního prospěchu, a nepřesáhne rozsah odpovídající sledovanému účelu; vždy je však nutno uvést, je-li to možné, jméno autora, nejde-li o dílo anonymní, nebo jméno osoby, pod jejímž jménem se dílo uvádí na veřejnost, a dále název díla a pramen. (2) Do práva autorského nezasahuje ani ten, kdo výňatky z díla nebo drobná celá díla citovaná podle odstavce 1 písm. a) nebo b) dále užije; ustanovení odstavce 1 části věty za středníkem platí obdobně.
TOP 10 JAK VYPADALI ČESKOSLOVENŠTÍ YOUTUBEŘI? #3 || PŘEDTÍM VS DNES
TOP 10 JAK VYPADALI ČESKOSLOVENŠTÍ YOUTUBEŘI? #3 || PŘEDTÍM VS DNES
Před rokem
TOP 10 JAK VYPADALI ČESKOSLOVENŠTÍ CHvideosŘI? #3 || PŘEDTÍM VS DNES Prvý diel: chvideos.net/5sNbMIRJ6vI7-video.html Druhý diel: chvideos.net/NebvBTKtf20-video.html 📩Business/spolupráca: topzaujimavosti1@gmail.com 🔥 Každý, kdo klikne na ODBĚR a ZVONEK, dostane zlatého bludišťaka! A TO SE VYPLATÍ! 🔥 1. Lukefry chvideos.net/u/lukefry21 2. AtiShow chvideos.net/u/AtiShows 3. Freescoot chvideos.net/u/freescootofficial 4. Selassie chvideos.net/u/menameselassie 5. Asimister chvideos.net/u/AsimisterMT 6. Jmenuju Se Martin chvideos.net/u/JmenujuSeMartin 7. Expl0ited chvideos.net/u/CaukyMnaukyRecordSK 8. Vidrail chvideos.net/u/Vidrail 9. GoGoManTV chvideos.net/u/GoGoManTV 10. MarweX chvideos.net/u/marwex99 ZEK: bit.ly/zekyoutube Citace: (1) Do práva autorského nezasahuje ten, kdo a) užije v odůvodněné míře výňatky ze zveřejněných děl jiných autorů ve svém díle, b) užije výňatky z díla nebo drobná celá díla pro účely kritiky nebo recenze vztahující se k takovému dílu, vědecké či odborné tvorby a takové užití bude v souladu s poctivými zvyklostmi a v rozsahu vyžadovaném konkrétním účelem, c) užije dílo při vyučování pro ilustrační účel nebo při vědeckém výzkumu, jejichž účelem není dosažení přímého nebo nepřímého hospodářského nebo obchodního prospěchu, a nepřesáhne rozsah odpovídající sledovanému účelu; vždy je však nutno uvést, je-li to možné, jméno autora, nejde-li o dílo anonymní, nebo jméno osoby, pod jejímž jménem se dílo uvádí na veřejnost, a dále název díla a pramen. (2) Do práva autorského nezasahuje ani ten, kdo výňatky z díla nebo drobná celá díla citovaná podle odstavce 1 písm. a) nebo b) dále užije; ustanovení odstavce 1 části věty za středníkem platí obdobně.
TOP 10 JAK VYPADALI ČEŠTÍ YOUTUBEŘI? #2 || PŘEDTÍM VS DNES
TOP 10 JAK VYPADALI ČEŠTÍ YOUTUBEŘI? #2 || PŘEDTÍM VS DNES
Před rokem
TOP 10 JAK VYPADALI ČEŠTÍ CHvideosŘI? #2 || PŘEDTÍM VS DNES Prvý diel: chvideos.net/5sNbMIRJ6vI-video.html 📩Business/spolupráca: topzaujimavosti1@gmail.com 🔥 Každý, kdo klikne na ODBĚR a ZVONEK, dostane zlatého bludišťaka! A TO SE VYPLATÍ! 🔥 1. Datel chvideos.net/u/MareValach 2. Herdyn chvideos.net/u/Mikidusot 3. Smusa chvideos.net/u/SimonVojta 4. Marty chvideos.net/u/MartyAndFriendsVIDEO 5. Pedro chvideos.net/u/PedrosGame 6. Roth Wellden chvideos.net/u/AdamJichaVlog 7. Tary chvideos.net/u/parkourbytary 8. TVTwixx chvideos.net/u/TVTwixx 9. petangames chvideos.net/u/petangames 10. Project Creep chvideos.net/u/creep868 ZEK: bit.ly/zekyoutube Citace: (1) Do práva autorského nezasahuje ten, kdo a) užije v odůvodněné míře výňatky ze zveřejněných děl jiných autorů ve svém díle, b) užije výňatky z díla nebo drobná celá díla pro účely kritiky nebo recenze vztahující se k takovému dílu, vědecké či odborné tvorby a takové užití bude v souladu s poctivými zvyklostmi a v rozsahu vyžadovaném konkrétním účelem, c) užije dílo při vyučování pro ilustrační účel nebo při vědeckém výzkumu, jejichž účelem není dosažení přímého nebo nepřímého hospodářského nebo obchodního prospěchu, a nepřesáhne rozsah odpovídající sledovanému účelu; vždy je však nutno uvést, je-li to možné, jméno autora, nejde-li o dílo anonymní, nebo jméno osoby, pod jejímž jménem se dílo uvádí na veřejnost, a dále název díla a pramen. (2) Do práva autorského nezasahuje ani ten, kdo výňatky z díla nebo drobná celá díla citovaná podle odstavce 1 písm. a) nebo b) dále užije; ustanovení odstavce 1 části věty za středníkem platí obdobně.
TOP 10 JAK VYPADALI ČEŠTÍ YOUTUBEŘI? || PŘEDTÍM VS DNES
TOP 10 JAK VYPADALI ČEŠTÍ YOUTUBEŘI? || PŘEDTÍM VS DNES
Před rokem
TOP 10 JAK VYPADALI ČEŠTÍ CHvideosŘI? || PŘEDTÍM VS DNES 📩Business/spolupráca: topzaujimavosti1@gmail.com 🔥 Každý, kdo klikne na ODBĚR a ZVONEK, dostane zlatého bludišťaka! A TO SE VYPLATÍ! 🔥 1. Baxtrix chvideos.net/c/UCiHtAViQdUMJeHuPq5cJjVw 2. Wedry chvideos.net/u/WedryLP 3. Artix chvideos.net/u/Artixekify 4. House chvideos.net/u/MinecraftBoxCZ 5. Ment chvideos.net/u/mentoss97 6. Jirka Král chvideos.net/u/jirkakral 7. Hoggy chvideos.net/u/HoggyCZ 8. Stejk chvideos.net/u/Stejk01 9. VladaVideos chvideos.net/u/VladaVideos 10. DenisTV chvideos.net/u/DennisKubikTV ZEK: bit.ly/zekyoutube Citace: (1) Do práva autorského nezasahuje ten, kdo a) užije v odůvodněné míře výňatky ze zveřejněných děl jiných autorů ve svém díle, b) užije výňatky z díla nebo drobná celá díla pro účely kritiky nebo recenze vztahující se k takovému dílu, vědecké či odborné tvorby a takové užití bude v souladu s poctivými zvyklostmi a v rozsahu vyžadovaném konkrétním účelem, c) užije dílo při vyučování pro ilustrační účel nebo při vědeckém výzkumu, jejichž účelem není dosažení přímého nebo nepřímého hospodářského nebo obchodního prospěchu, a nepřesáhne rozsah odpovídající sledovanému účelu; vždy je však nutno uvést, je-li to možné, jméno autora, nejde-li o dílo anonymní, nebo jméno osoby, pod jejímž jménem se dílo uvádí na veřejnost, a dále název díla a pramen. (2) Do práva autorského nezasahuje ani ten, kdo výňatky z díla nebo drobná celá díla citovaná podle odstavce 1 písm. a) nebo b) dále užije; ustanovení odstavce 1 části věty za středníkem platí obdobně.
TOP 5 ČESKÝCH YOUTUBERŮ, KTEŘÍ SKONČILI NA YOUTUBE A JIŽ NENATÁČEJÍ!
TOP 5 ČESKÝCH YOUTUBERŮ, KTEŘÍ SKONČILI NA YOUTUBE A JIŽ NENATÁČEJÍ!
Před rokem
TOP 5 ČESKÝCH CHvideosRŮ, KTEŘÍ SKONČILI NA CHvideos A JIŽ NENATÁČEJÍ! 📩Business/spolupráca: topzaujimavosti1@gmail.com 🔥 Každý, kdo klikne na ODBĚR a ZVONEK, dostane zlatého bludišťaka! A TO SE VYPLATÍ! 🔥 ZEK: bit.ly/zekyoutube Citace: (1) Do práva autorského nezasahuje ten, kdo a) užije v odůvodněné míře výňatky ze zveřejněných děl jiných autorů ve svém díle, b) užije výňatky z díla nebo drobná celá díla pro účely kritiky nebo recenze vztahující se k takovému dílu, vědecké či odborné tvorby a takové užití bude v souladu s poctivými zvyklostmi a v rozsahu vyžadovaném konkrétním účelem, c) užije dílo při vyučování pro ilustrační účel nebo při vědeckém výzkumu, jejichž účelem není dosažení přímého nebo nepřímého hospodářského nebo obchodního prospěchu, a nepřesáhne rozsah odpovídající sledovanému účelu; vždy je však nutno uvést, je-li to možné, jméno autora, nejde-li o dílo anonymní, nebo jméno osoby, pod jejímž jménem se dílo uvádí na veřejnost, a dále název díla a pramen. (2) Do práva autorského nezasahuje ani ten, kdo výňatky z díla nebo drobná celá díla citovaná podle odstavce 1 písm. a) nebo b) dále užije; ustanovení odstavce 1 části věty za středníkem platí obdobně.
TOP 3 YOUTUBERŮ, KTEŘÍ ODHALILI SVOU PRAVOU TVÁŘ! (Zeddy se odhalil)
TOP 3 YOUTUBERŮ, KTEŘÍ ODHALILI SVOU PRAVOU TVÁŘ! (Zeddy se odhalil)
Před rokem
TOP 3 CHvideosRŮ, KTEŘÍ ODHALILI SVOU PRAVOU TVÁŘ! (Zeddy se odhalil) 📩Business/spolupráca: topzaujimavosti1@gmail.com 🔥 Každý, kdo klikne na ODBĚR a ZVONEK, dostane zlatého bludišťaka! A TO SE VYPLATÍ! 🔥 3. Top5Central chvideos.net/c/UCglYq701IltaH0Fk-z3UsSA 2. VanossGaming chvideos.net/u/VanossGaming 1. Zeddy chvideos.net/u/zeddylp ZEK: bit.ly/zekyoutube Citace: (1) Do práva autorského nezasahuje ten, kdo a) užije v odůvodněné míře výňatky ze zveřejněných děl jiných autorů ve svém díle, b) užije výňatky z díla nebo drobná celá díla pro účely kritiky nebo recenze vztahující se k takovému dílu, vědecké či odborné tvorby a takové užití bude v souladu s poctivými zvyklostmi a v rozsahu vyžadovaném konkrétním účelem, c) užije dílo při vyučování pro ilustrační účel nebo při vědeckém výzkumu, jejichž účelem není dosažení přímého nebo nepřímého hospodářského nebo obchodního prospěchu, a nepřesáhne rozsah odpovídající sledovanému účelu; vždy je však nutno uvést, je-li to možné, jméno autora, nejde-li o dílo anonymní, nebo jméno osoby, pod jejímž jménem se dílo uvádí na veřejnost, a dále název díla a pramen. (2) Do práva autorského nezasahuje ani ten, kdo výňatky z díla nebo drobná celá díla citovaná podle odstavce 1 písm. a) nebo b) dále užije; ustanovení odstavce 1 části věty za středníkem platí obdobně.
TOP 6 CZ/SK YOUTUBERŮ, KTEŘÍ SKONČILI NA YOUTUBE A JIŽ NENATÁČEJÍ!
TOP 6 CZ/SK YOUTUBERŮ, KTEŘÍ SKONČILI NA YOUTUBE A JIŽ NENATÁČEJÍ!
Před rokem
TOP 6 CZ/SK CHvideosRŮ, KTEŘÍ SKONČILI NA CHvideos A JIŽ NENATÁČEJÍ! 📩Business/spolupráca: topzaujimavosti1@gmail.com 🔥 Každý, kdo klikne na ODBĚR a ZVONEK, dostane zlatého bludišťaka! A TO SE VYPLATÍ! 🔥 6. Devin chvideos.net/u/gamesbydevin 5. Nosík chvideos.net/u/NosikLPs 4. Thief Tichy chvideos.net/u/ThiefTichy 3. hysabcze chvideos.net/u/hysabcze 2. Pstruh chvideos.net/u/pstruh103 1. GoGosVlog chvideos.net/c/UCjoj-JPocTAubxbRSYh2MDw ZEK: bit.ly/zekyoutube Citace: (1) Do práva autorského nezasahuje ten, kdo a) užije v odůvodněné míře výňatky ze zveřejněných děl jiných autorů ve svém díle, b) užije výňatky z díla nebo drobná celá díla pro účely kritiky nebo recenze vztahující se k takovému dílu, vědecké či odborné tvorby a takové užití bude v souladu s poctivými zvyklostmi a v rozsahu vyžadovaném konkrétním účelem, c) užije dílo při vyučování pro ilustrační účel nebo při vědeckém výzkumu, jejichž účelem není dosažení přímého nebo nepřímého hospodářského nebo obchodního prospěchu, a nepřesáhne rozsah odpovídající sledovanému účelu; vždy je však nutno uvést, je-li to možné, jméno autora, nejde-li o dílo anonymní, nebo jméno osoby, pod jejímž jménem se dílo uvádí na veřejnost, a dále název díla a pramen. (2) Do práva autorského nezasahuje ani ten, kdo výňatky z díla nebo drobná celá díla citovaná podle odstavce 1 písm. a) nebo b) dále užije; ustanovení odstavce 1 části věty za středníkem platí obdobně.
TOP 7 ČESKÝCH YOUTUBERŮ, KTEŘÍ SKONČILI NA YOUTUBE A JIŽ NENATÁČEJÍ! (MikeJePan, Gameballcz)
TOP 7 ČESKÝCH YOUTUBERŮ, KTEŘÍ SKONČILI NA YOUTUBE A JIŽ NENATÁČEJÍ! (MikeJePan, Gameballcz)
Před rokem
TOP 7 ČESKÝCH CHvideosRŮ, KTEŘÍ SKONČILI NA CHvideos A JIŽ NENATÁČEJÍ! (MikeJePan, Gameballcz) 📩Business/spolupráca: topzaujimavosti1@gmail.com 🔥 Každý, kdo klikne na ODBĚR a ZVONEK, dostane zlatého bludišťaka! A TO SE VYPLATÍ! 🔥 7. Mishovy silenosti chvideos.net/u/MishaCZLP 6. MikeJePan 5. MinecraftOSTRAVSKY chvideos.net/u/MinecraftOSTRAVSKY 4. Mini Piez chvideos.net/u/TheMiniPiez 3. NargonCZ chvideos.net/u/NargonCZ 2. Gameballcz chvideos.net/u/Gameballcz 1. GEJMROVEC chvideos.net/u/GEJMROVEC Song v pozadí: [FREE] RAPDISS BEAT STREAM MUSIC NO COPYRIGHT ZEK: bit.ly/zekyoutube Citace: (1) Do práva autorského nezasahuje ten, kdo a) užije v odůvodněné míře výňatky ze zveřejněných děl jiných autorů ve svém díle, b) užije výňatky z díla nebo drobná celá díla pro účely kritiky nebo recenze vztahující se k takovému dílu, vědecké či odborné tvorby a takové užití bude v souladu s poctivými zvyklostmi a v rozsahu vyžadovaném konkrétním účelem, c) užije dílo při vyučování pro ilustrační účel nebo při vědeckém výzkumu, jejichž účelem není dosažení přímého nebo nepřímého hospodářského nebo obchodního prospěchu, a nepřesáhne rozsah odpovídající sledovanému účelu; vždy je však nutno uvést, je-li to možné, jméno autora, nejde-li o dílo anonymní, nebo jméno osoby, pod jejímž jménem se dílo uvádí na veřejnost, a dále název díla a pramen. (2) Do práva autorského nezasahuje ani ten, kdo výňatky z díla nebo drobná celá díla citovaná podle odstavce 1 písm. a) nebo b) dále užije; ustanovení odstavce 1 části věty za středníkem platí obdobně.
トゥザビジュ
トゥザビジュ - Před hodinou
A haůko ti vždy pomůže 🤔
Ereboos
Ereboos - Před hodinou
já jsem alergický na školu
TheMola
TheMola - Před hodinou
Preco mas titul po cesky?
ČekujFilmy
ČekujFilmy - Před hodinou
Mega video like a jde se dívat <3 si frajer a máš fakt zajímavý videa a btw slováky mam moc rád :) sdílím
Tomáš Zuščák
Tomáš Zuščák - Před hodinou
Myslím že 20. Chromozóm
johanka Ivančákova
johanka Ivančákova - Před hodinou
Preco mas cesky nazov??
Simona Kubikova
Simona Kubikova - Před hodinou
Ble!!!!!!😩
Julie Targova
Julie Targova - Před hodinou
Prosim priste zajimavosti o dejinach deadwoodu
André
André - Před hodinou
ahoj mam 3 ale ten nejoblíbenější je střední chrt
jan jjan
jan jjan - Před hodinou
Čistokrvný labrador
Ladislav Szunyogh
Ladislav Szunyogh - Před hodinou
Pekne
Roman Vodrhanek
Roman Vodrhanek - Před hodinou
Ráno chodím běhat večer plavat a v noci free video...a leštění kopí a pak spím jak dudek......
Roman Vodrhanek
Roman Vodrhanek - Před hodinou
Honit si péro až mi lítají koule....to je pak spánek......
Marek Dirgas
Marek Dirgas - Před hodinou
Málokedy vidím v LIDL-i olomoucké syrečky.
ta_debilni_ Mucsková
ta_debilni_ Mucsková - Před hodinou
ja mam psa a je to yorksir
Doge portal _cz
Doge portal _cz - Před hodinou
Já nejsom alergický ale je to fakt chudera
Orione_of_ Games
Orione_of_ Games - Před hodinou
Já mám bígla 😁❤
CallMeJuzo
CallMeJuzo - Před hodinou
1:20 Ta tejpka vypadá, jak z PornHubu🤭
verča_unicorn 1
verča_unicorn 1 - Před hodinou
Ještě že nemám žádnou alergii
momo lolo
momo lolo - Před hodinou
ja mam hauka rasa: retriever a mam alergiu na peľ
Klara Pou
Klara Pou - Před hodinou
To děvče má ale těžký život 😢
10000 subs without a video challenge
10000 subs without a video challenge - Před 2 hodinami
Čau Kongi
Jakub Denčiak
Jakub Denčiak - Před 2 hodinami
Preco mas nazvy videi v cestine ked si Slovak???!!!
White Leviatan
White Leviatan - Před 2 hodinami
to sou zm*di fakt nechapu jak tohle mužou dělat proto do cirkusu nechodim
Adam Hruska
Adam Hruska - Před 2 hodinami
My mame shih-tzu
DARKON wrestling
DARKON wrestling - Před 2 hodinami
Jako vždy super😁
Finter,The Gaming
Finter,The Gaming - Před 2 hodinami
Najhoršie alergie Vzduch Slnko Pichnutie hmyzu Peľ
mery_ CZ
mery_ CZ - Před 2 hodinami
Och chudák 😖 to jsi člověk nezaslouží.... A ještě tak malinkatá 👶
Karmenka Karmenka
Karmenka Karmenka - Před 2 hodinami
😊😊☺️☺️🙃🙃🙂🙂🙂😊☺️
Lucie Danišová
Lucie Danišová - Před 2 hodinami
Chudáček, takové krásné dítě to bylo😭
Ladislaveu
Ladislaveu - Před 2 hodinami
*Já jsem alergický na tolik věcí (přesněji 11 věcí :D)*
Lola studio
Lola studio - Před 2 hodinami
Mam doma menšieho psíka čivavu
EETxRufus
EETxRufus - Před 2 hodinami
a co se mu stalo mě by to zajímalo jsi to neřekl 😂ale hlavně že to je napsáný v názvu videa "a tohle se mu stalo" hm pokud vím viděl jsem celý video a nic se mu nestalo jinak neberte to jako nějakou urážku nebo něco v tom smyslu ale jen mě to prostě zajímá...
Hanka Široká
Hanka Široká - Před 2 hodinami
Asi jsem jedibá ale nenám ráda psi
Angel Alex
Angel Alex - Před 2 hodinami
Ano
V. V.
V. V. - Před 2 hodinami
Já mám alergii na pěnu do koupele ☹️
Zuzana Jombíková
Zuzana Jombíková - Před 2 hodinami
Ja mám mini čivavu a labrador.
Hanka Široká
Hanka Široká - Před 2 hodinami
Já mám bráchu
We#Are#Not#Your#Kind TV
We#Are#Not#Your#Kind TV - Před 2 hodinami
Našiel liek na nesmrtelnost 😁😁😁😁😁
Maťo Craft
Maťo Craft - Před 2 hodinami
Ja mam volá se Maxo a je to Labrador
pejsek! ;3
pejsek! ;3 - Před 2 hodinami
Já nemám pejska 😞
jo bu
jo bu - Před 2 hodinami
HOAX
Hejtwix CZ
Hejtwix CZ - Před 2 hodinami
Chudák holčička já bych jí nějak chtěl pomoct :( rád pomáhám lidem a zvířátkům 😞 lidi co tyraj děti nebo děti tyraj rodiče či zvířata bych zab**
Tomáš Flögel
Tomáš Flögel - Před 2 hodinami
Jezevcik krizenej s. Vlcakem
Kristina Hlubinova
Kristina Hlubinova - Před 2 hodinami
Ja mám pejska a je to srnčí ratlíček😁
Jaroslava Morávková
Jaroslava Morávková - Před 2 hodinami
Jsou to skvělé miminka a nezáleží jak vypadají ale že je rodiče milují 💘💘💘
Uživatelka CZ
Uživatelka CZ - Před 2 hodinami
Americký Staford
Alex kopicova
Alex kopicova - Před 3 hodinami
Já mám pejska a řasa shicu
Liška Obocná
Liška Obocná - Před 3 hodinami
já sem alergický na tuto komunity vždy se mi dostanou slzy do očí :(
mrjanik3
mrjanik3 - Před 3 hodinami
Nadpis videa je hodny slovenskych bulvarnych platkov. No co take urobil? Presiel sa po prirode. Hotovo. Senzacia. Nalakat na nadpis a obsah iba zvratky. A este si autor pyta odber videi. Tak urciteeeee
Kristyna Kaisersatova
Kristyna Kaisersatova - Před 3 hodinami
Jezevčík
Zbyněk Pavlík
Zbyněk Pavlík - Před 3 hodinami
Já mám psa slovenský čuvač a jsem Čech
like subs
like subs - Před 3 hodinami
Mas nek videa
Marty Pro
Marty Pro - Před 3 hodinami
Já jsem alergickej na ryby
Václav RŮŽIČKA
Václav RŮŽIČKA - Před 3 hodinami
Lol
Andrea Müllerova
Andrea Müllerova - Před 3 hodinami
Já mám psa menuje se Kedy a je to foxteriér je úžasnej ale trochu paličatej🤗
Nick dark wolf
Nick dark wolf - Před 3 hodinami
Mám pejska a jeto pražský krysařík
J&B
J&B - Před 3 hodinami
Ahoj Top Zaujimavosti. Zde ti opět píše tvůj divák Jarda. Natočil jsi video s velice zajímavým příběhem. Příroda je mocná a stále probíhají výzkumy v genetice a to i u různých chorob. Mám návrhy na další videa, a to protože jsem slavista a mám rád Slovensko, vždyť jsme jako taková dvojčátka. Natoč nějaké zajímavé video o vaší zemi, třeba o pohoří Tribeč (Jozef Karika, Trhlina). Určitě se u toho budu dobře bavit. Děkuji, s pozdravem Jarda. 🧢 🎩 😜 😎 ✋🇨🇿🤝🇸🇰👍 👖 🧦
2G8
2G8 - Před 3 hodinami
Ja mam moskovského psa
Kikus Pappova
Kikus Pappova - Před 3 hodinami
My máme husky Bendži a bernskeho salasničkeho Molly
Michal Bales
Michal Bales - Před 4 hodinami
Ja som sa nezasmial 😕
Noob Noobski
Noob Noobski - Před 4 hodinami
Ja psa nemám ale chcem dobermana a rotvajlera=sory že to píšem rotvajler ale neviem to napísať normalne
гєשเɭ๏
гєשเɭ๏ - Před 4 hodinami
Ja by som s radosťou ZABIL UMUČIL takých ľudí čo týraju zvierata (hlavne psov). Zvierata sú oveľa lepšie ako ľudia. Ja mám radšej zvieratá než ľudí.
Haine
Haine - Před 4 hodinami
Taková pěkná holka :((
Slavka Urbanova
Slavka Urbanova - Před 4 hodinami
Send I patrol😄
Adriana
Adriana - Před 4 hodinami
Som tritisíc stoosemdesiata *prvá* XDD
kajoli kajoli
kajoli kajoli - Před 4 hodinami
1:02 vstávám v 5, stačí rozsvítit lampičku?😂
Berenika Schmidova
Berenika Schmidova - Před 4 hodinami
Kdo má taky psa tak like🐶
Žofie R
Žofie R - Před 4 hodinami
mela jsem ale umrel jinak byl to francousky buldocek
Brano Tojejedno
Brano Tojejedno - Před 4 hodinami
ved ho vypustili do ohrady!
TWO GERMAN SPITZS
TWO GERMAN SPITZS - Před 4 hodinami
Já mám doma dva psy (fenečky),obě dvě jsou německý špicové střední a jmenují se Jessi a Annie 😍 Super video, dívky mi je líto 😢
autíčko tutút
autíčko tutút - Před 4 hodinami
Ja mam francúzskeho buldocka ktorý je ako terapeut
Rikardo
Rikardo - Před 4 hodinami
Ja chodím Každý pondelok máme sladké
Domča Ron10
Domča Ron10 - Před 4 hodinami
Já 4 a jsou to jorkšiři
Dogman TV
Dogman TV - Před 4 hodinami
ja ma labradora
enderman neder
enderman neder - Před 4 hodinami
A chúda dievca ja keby mam alergyu na vzduch tak by som si zivot ani nevedel predstevit
enderman neder
enderman neder - Před 4 hodinami
Ja mam doma psika a je to srnčí ratlík
Lubomir Mrovcak
Lubomir Mrovcak - Před 4 hodinami
My máme 4 fenky bastardikov
VayneCheatedOnMe
VayneCheatedOnMe - Před 4 hodinami
Já mám pejska a rasu nevím :D
Marek
Marek - Před 4 hodinami
Přeji Ti hezký den a jsi super!! Dík!
wolfka
wolfka - Před 4 hodinami
Super video👌🐺❤️
Maty YouTube
Maty YouTube - Před 4 hodinami
Ja taky zpivam
Rut Maliskova
Rut Maliskova - Před 4 hodinami
Ja mám bišónika😉😉😉
markin boss
markin boss - Před 4 hodinami
Ja mam čivavu a vola sa Lili
Marianna Rösnerová
Marianna Rösnerová - Před 5 hodinami
Skvěle jako vždy like
MR craft
MR craft - Před 5 hodinami
Si šéf rešpekt
Laura Melicharova
Laura Melicharova - Před 5 hodinami
Mam sa v poho
Ruda Veverka
Ruda Veverka - Před 5 hodinami
Já tě zboznuju
Sofia Tökölyová
Sofia Tökölyová - Před 5 hodinami
Daj aj slovenských (:
Lenka Michalovičová
Lenka Michalovičová - Před 5 hodinami
V obličeji je pekna
Sofia Tökölyová
Sofia Tökölyová - Před 5 hodinami
Vynechal si studiomoontv
Veronika Repaská
Veronika Repaská - Před 5 hodinami
Pekné videjko ( ako vždy ) 😂😂😘
Sofia Tökölyová
Sofia Tökölyová - Před 5 hodinami
Ja sa mám zle lebo mám zlomenú nohu ):
Andreas Malak
Andreas Malak - Před 5 hodinami
Ja mám 2 Akita Inu, Yorkshira
osmák degu
osmák degu - Před 5 hodinami
Já nepřežiju když se nevysprchuji jeden den natož 60 let
AleHar&MaxHar
AleHar&MaxHar - Před 5 hodinami
Stý like som dal inač pozdravujem MR CRAFTA.
Julča 007
Julča 007 - Před 5 hodinami
Vím o tom že na Slovensku je Malkia park který raky zachraňuje zvířata. Maji i svůj instagram. Určité se zajeďte podivat
jkk gbbub
jkk gbbub - Před 5 hodinami
dávám like
10 000 subs without video challenge
10 000 subs without video challenge - Před 5 hodinami
Přeji všem pěkný den.
Šoťák Šimon - Slovak Level Crossing
Šoťák Šimon - Slovak Level Crossing - Před 5 hodinami
Ja by som mu dal operaciu ZDARMA a pre tých ktorí ho nazývali stvora 950€