JdemeŽrát
JdemeŽrát
  • 442
  • 49 421 198
  • 98
  • Registrace 22. 02. 2015
Zdravím všechny milovníky dobrého jídla a pití!
Vítejte na kanálu, kde uvidíte spoustu recenzí jídla, fast foodů, pizzy, burgerů, dovozů a taky nějaký jednoduchý vaření).
A to všechno doplněné o moje kecy.
Když máte tip na zajímavé jídlo či restauraci, tak mi napište, a něco z toho určitě sežereme ;)
E-mail pro obchodní nabídky - jdemezrat@gmail.com

Video
PHO BO, PIZZA A NÁKUPY V RUSKU!
PHO BO, PIZZA A NÁKUPY V RUSKU!
Před dnem
Hrnky a trička JdemeŽrát🍔 ➡️ www.jdemeshop.cz/ Dnes se s vámi podělím o spoustu jídla, nákupů a zajímavých zážitků, které jsem měl při své nedávné cestě do Moskvy! Tak se podívejte, jak to dopadlo a pěkně se spolu se mnou najezte! Obchodní spolupráce: jdemezrat@gmail.com Líbí se ti moje videa a chceš mě podpořit? Staň se členem kanálu JdemeŽrát! - bit.ly/JdemeClenstvi ► INSTAGRAM: instagram.com/jdemezrat ► TWITCH: twitch.tv/jdemezrat ► FACEBOOK: facebook.com/JdemeZrat ► TWITTER: twitter.com/jdemezrat ► Předchozí díl: chvideos.net/heDElOSW1PA-video.html ► Všechny díly JdemeŽrát: chvideos.net/heDElOSW1PA-video.html ► Klikni pro odběr goo.gl/9XFHTm ► SDÍLEJ VIDEO NA FACEBOOKU, UDĚLÁŠ MI RADOST! :) Díky za podporu kanálu: Jana Krausová Pokud se ti video líbilo, tak nezapomeň dát like!)
LIVE RECENZE RUSKÉHO KFC!
LIVE RECENZE RUSKÉHO KFC!
Před 6 dny
Dnes tu pro vás mám sestřih z live streamu v Moskvě, ve kterém jsme živě ochutnali ruské KFC! Tak se podívejte, jak to dopadlo a pěkně se spolu se mnou najezte! Hrnky a trička JdemeŽrát najdeš tady: www.jdemeshop.cz Obchodní spolupráce: jdemezrat@gmail.com Líbí se ti moje videa a chceš mě podpořit? Staň se členem kanálu JdemeŽrát! - bit.ly/JdemeClenstvi ► INSTAGRAM: instagram.com/jdemezrat ► TWITCH: twitch.tv/jdemezrat ► FACEBOOK: facebook.com/JdemeZrat ► TWITTER: twitter.com/jdemezrat ► Předchozí díl: chvideos.net/R81-7zdI-Tc-video.html ► Všechny díly JdemeŽrát: chvideos.net/R81-7zdI-Tc-video.html&list=PLmClRRrcbHZrAHWR032VcbIYIY_Wmozch ► Klikni pro odběr goo.gl/9XFHTm ► SDÍLEJ VIDEO NA FACEBOOKU, UDĚLÁŠ MI RADOST! :) Díky za podporu kanálu: Jana Krausová Pokud se ti video líbilo, tak nezapomeň dát like!)
Curry House - TOPOVÁ INDIE V PRAZE?!
Curry House - TOPOVÁ INDIE V PRAZE?!
Před 6 dny
Hrnky a trička JdemeŽrát najdeš tady: www.jdemeshop.cz Dnes se spolu podíváme na indickou restauraci Curry House a ochutnáme spoustu indických specialit! Tak se podívejte, jak to dopadlo a pěkně se spolu se mnou najezte! Obchodní spolupráce: jdemezrat@gmail.com Líbí se ti moje videa a chceš mě podpořit? Staň se členem kanálu JdemeŽrát! - bit.ly/JdemeClenstvi ► INSTAGRAM: instagram.com/jdemezrat ► TWITCH: twitch.tv/jdemezrat ► FACEBOOK: facebook.com/JdemeZrat ► TWITTER: twitter.com/jdemezrat ► Předchozí díl: chvideos.net/R81-7zdI-Tc-video.html ► Všechny díly JdemeŽrát: chvideos.net/R81-7zdI-Tc-video.html&list=PLmClRRrcbHZrAHWR032VcbIYIY_Wmozch ► Klikni pro odběr goo.gl/9XFHTm ► SDÍLEJ VIDEO NA FACEBOOKU, UDĚLÁŠ MI RADOST! :) Díky za podporu kanálu: Jana Krausová Pokud se ti video líbilo, tak nezapomeň dát like!)
Litevské MRE - ZA TU CENU JSEM TO OPRAVDU NEČEKAL!
Litevské MRE - ZA TU CENU JSEM TO OPRAVDU NEČEKAL!
Před 12 dny
Dnes se spolu podíváme na litevskou vojenskou potravinovou dávku (MRE)! Tak se podívejte, jak to dopadlo a pěkně se spolu se mnou najezte! Obchodní spolupráce: jdemezrat@gmail.com Líbí se ti moje videa a chceš mě podpořit? Staň se členem kanálu JdemeŽrát! - bit.ly/JdemeClenstvi ► INSTAGRAM: instagram.com/jdemezrat ► TWITCH: twitch.tv/jdemezrat ► FACEBOOK: facebook.com/JdemeZrat ► TWITTER: twitter.com/jdemezrat ► Předchozí díl: chvideos.net/oosW9l5tLGk-video.html ► Všechny díly JdemeŽrát: chvideos.net/oosW9l5tLGk-video.html&list=PLmClRRrcbHZrAHWR032VcbIYIY_Wmozch ► Klikni pro odběr goo.gl/9XFHTm ► SDÍLEJ VIDEO NA FACEBOOKU, UDĚLÁŠ MI RADOST! :) Díky za podporu kanálu: Jana Krausová Pokud se ti video líbilo, tak nezapomeň dát like!)
UKRADLA MU ÚČTENKU?! KOMENTÁŘE z Facebooku KFC!
UKRADLA MU ÚČTENKU?! KOMENTÁŘE z Facebooku KFC!
Před 12 dny
Tak se podívejte, jak to dopadlo a pěkně se spolu se mnou najezte! Obchodní spolupráce: jdemezrat@gmail.com Líbí se ti moje videa a chceš mě podpořit? Staň se členem kanálu JdemeŽrát! - bit.ly/JdemeClenstvi ► INSTAGRAM: instagram.com/jdemezrat ► TWITCH: twitch.tv/jdemezrat ► FACEBOOK: facebook.com/JdemeZrat ► TWITTER: twitter.com/jdemezrat ► Žrací merch najdeš tady: www.jdemeshop.cz ► Předchozí díl: chvideos.net/oosW9l5tLGk-video.html ► Všechny díly JdemeŽrát: chvideos.net/oosW9l5tLGk-video.html&list=PLmClRRrcbHZrAHWR032VcbIYIY_Wmozch ► Klikni pro odběr goo.gl/9XFHTm ► SDÍLEJ VIDEO NA FACEBOOKU, UDĚLÁŠ MI RADOST! :) Díky za podporu kanálu: Jana Krausová Pokud se ti video líbilo, tak nezapomeň dát like!)
RUNNING SUSHI - KDO SNÍ VÍC?! JDEMEŽRÁT VS. KAMFIT!
RUNNING SUSHI - KDO SNÍ VÍC?! JDEMEŽRÁT VS. KAMFIT!
Před 15 dny
Žrací merch najdeš tady: www.jdemeshop.cz Dnes tu máme konečně video z running sushi a zároveň i souboj dvou největších žroutů! Tak se podívejte, jak to dopadlo a pěkně se spolu se mnou najezte! Kanál KamFit: chvideos.net/c/UCQj58lsgfXN66Dpj22p0b4A Instagram Katky: instagram.com/jdemezratkatka/ Instagram Kamila: instagram.com/kamfit/ Instagram Amie: instagram.com/amielynn_fit/ Obchodní spolupráce: jdemezrat@gmail.com Líbí se ti moje videa a chceš mě podpořit? Staň se členem kanálu JdemeŽrát! - bit.ly/JdemeClenstvi ► INSTAGRAM: instagram.com/jdemezrat ► TWITCH: twitch.tv/jdemezrat ► FACEBOOK: facebook.com/JdemeZrat ► TWITTER: twitter.com/jdemezrat ► Předchozí díl: chvideos.net/0wyA3d1cFp0-video.html ► Všechny díly JdemeŽrát: chvideos.net/0wyA3d1cFp0-video.html&list=PLmClRRrcbHZrAHWR032VcbIYIY_Wmozch ► Klikni pro odběr goo.gl/9XFHTm ► SDÍLEJ VIDEO NA FACEBOOKU, UDĚLÁŠ MI RADOST! :) Díky za podporu kanálu: Jana Krausová Pokud se ti video líbilo, tak nezapomeň dát like!)
Tikka Masala a BURGER BEZ BULKY od MCDONALD'S!
Tikka Masala a BURGER BEZ BULKY od MCDONALD'S!
Před 16 dny
Žrací merch najdeš tady: www.jdemeshop.cz Dnes se spolu podíváme na novinky od McDonald's - Clubhouse burgery a nové indické Tikka Massala burgery! Tak se podívejte, jak to dopadlo a pěkně se spolu se mnou najezte! Obchodní spolupráce: jdemezrat@gmail.com Líbí se ti moje videa a chceš mě podpořit? Staň se členem kanálu JdemeŽrát! - bit.ly/JdemeClenstvi ► INSTAGRAM: instagram.com/jdemezrat ► TWITCH: twitch.tv/jdemezrat ► FACEBOOK: facebook.com/JdemeZrat ► TWITTER: twitter.com/jdemezrat ► Předchozí díl: chvideos.net/LFCoAuqvS7U-video.html ► Všechny díly JdemeŽrát: chvideos.net/LFCoAuqvS7U-video.html&list=PLmClRRrcbHZrAHWR032VcbIYIY_Wmozch ► Klikni pro odběr goo.gl/9XFHTm ► SDÍLEJ VIDEO NA FACEBOOKU, UDĚLÁŠ MI RADOST! :) Díky za podporu kanálu: Jana Krausová Pokud se ti video líbilo, tak nezapomeň dát like!)
DALŠÍ STALKUJÍCÍ MAJITEL RESTAURACE A ŠÍLENÉ KOMENTÁŘE!
DALŠÍ STALKUJÍCÍ MAJITEL RESTAURACE A ŠÍLENÉ KOMENTÁŘE!
Před 17 dny
Máme tu další díl šílených komentářů z restaurace! Tak se podívejte, jak to dopadlo a pěkně se spolu se mnou najezte! Obchodní spolupráce: jdemezrat@gmail.com Líbí se ti moje videa a chceš mě podpořit? Staň se členem kanálu JdemeŽrát! - bit.ly/JdemeClenstvi ► INSTAGRAM: instagram.com/jdemezrat ► TWITCH: twitch.tv/jdemezrat ► FACEBOOK: facebook.com/JdemeZrat ► TWITTER: twitter.com/jdemezrat ► Předchozí díl: chvideos.net/LFCoAuqvS7U-video.html ► Všechny díly JdemeŽrát: chvideos.net/LFCoAuqvS7U-video.html&list=PLmClRRrcbHZrAHWR032VcbIYIY_Wmozch ► Klikni pro odběr goo.gl/9XFHTm ► SDÍLEJ VIDEO NA FACEBOOKU, UDĚLÁŠ MI RADOST! :) Díky za podporu kanálu: Jana Krausová Pokud se ti video líbilo, tak nezapomeň dát like!)
Frankie's Lunch - FALEŠNÁ RESTAURACE S VÝBORNÝM JÍDLEM?!
Frankie's Lunch - FALEŠNÁ RESTAURACE S VÝBORNÝM JÍDLEM?!
Před 19 dny
Dnes se spolu podíváme na restauraci Frankie's Lunch a ochutnáme jejich burger, řízek a další dobroty! Tak se podívejte, jak to dopadlo a pěkně se spolu se mnou najezte! Obchodní spolupráce: jdemezrat@gmail.com Líbí se ti moje videa a chceš mě podpořit? Staň se členem kanálu JdemeŽrát! - bit.ly/JdemeClenstvi ► INSTAGRAM: instagram.com/jdemezrat ► TWITCH: twitch.tv/jdemezrat ► FACEBOOK: facebook.com/JdemeZrat ► TWITTER: twitter.com/jdemezrat ► Předchozí díl: chvideos.net/h1j6xXu-U1c-video.html ► Všechny díly JdemeŽrát: chvideos.net/h1j6xXu-U1c-video.html&list=PLmClRRrcbHZrAHWR032VcbIYIY_Wmozch ► Klikni pro odběr goo.gl/9XFHTm ► SDÍLEJ VIDEO NA FACEBOOKU, UDĚLÁŠ MI RADOST! :) Díky za podporu kanálu: Jana Krausová Pokud se ti video líbilo, tak nezapomeň dát like!)
SAPA - OCHUTNÁVÁME PRAVÝ VIETNAM V PRAZE!
SAPA - OCHUTNÁVÁME PRAVÝ VIETNAM V PRAZE!
Před 24 dny
Dnes jsme se konečně po 4 letech dostali s kamerou do Sapy, což je asijské obchodní a kulturní centrum v Praze a ochutnali jsme tam grilovanou kachnu a spoustu dalších dobrot v místní restauraci! Tak se podívejte, jak to dopadlo a pěkně se spolu se mnou najezte! Obchodní spolupráce: jdemezrat@gmail.com Líbí se ti moje videa a chceš mě podpořit? Staň se členem kanálu JdemeŽrát! - bit.ly/JdemeClenstvi ► INSTAGRAM: instagram.com/jdemezrat ► TWITCH: twitch.tv/jdemezrat ► FACEBOOK: facebook.com/JdemeZrat ► TWITTER: twitter.com/jdemezrat ► Předchozí díl: chvideos.net/4x9fIf9q_2w-video.html ► Všechny díly JdemeŽrát: chvideos.net/4x9fIf9q_2w-video.html&list=PLmClRRrcbHZrAHWR032VcbIYIY_Wmozch ► Klikni pro odběr goo.gl/9XFHTm ► SDÍLEJ VIDEO NA FACEBOOKU, UDĚLÁŠ MI RADOST! :) Díky za podporu kanálu: Jana Krausová Pokud se ti video líbilo, tak nezapomeň dát like!)
ŠÍLENÉ KOMENTÁŘE Z PIZZERIE KLATOVY!
ŠÍLENÉ KOMENTÁŘE Z PIZZERIE KLATOVY!
Před 23 dny
Dnes se spolu podíváme na další neuvěřitelné reakce majitele restaurace na recenze zákazníků! Tak se podívejte, jak to dopadlo a pěkně se spolu se mnou najezte! Obchodní spolupráce: jdemezrat@gmail.com Líbí se ti moje videa a chceš mě podpořit? Staň se členem kanálu JdemeŽrát! - bit.ly/JdemeClenstvi ► INSTAGRAM: instagram.com/jdemezrat ► TWITCH: twitch.tv/jdemezrat ► FACEBOOK: facebook.com/JdemeZrat ► TWITTER: twitter.com/jdemezrat ► Předchozí díl: chvideos.net/4x9fIf9q_2w-video.html ► Všechny díly JdemeŽrát: chvideos.net/4x9fIf9q_2w-video.html&list=PLmClRRrcbHZrAHWR032VcbIYIY_Wmozch ► Klikni pro odběr goo.gl/9XFHTm ► SDÍLEJ VIDEO NA FACEBOOKU, UDĚLÁŠ MI RADOST! :) Díky za podporu kanálu: Jana Krausová Pokud se ti video líbilo, tak nezapomeň dát like!)
Ochutnávka HASIČSKÉHO MRE - Ostatní můžou závidět!
Ochutnávka HASIČSKÉHO MRE - Ostatní můžou závidět!
Před 26 dny
Dnes se spolu podíváme na potravinovou dávku pro hasiče! Tak se podívejte, jak to dopadlo a pěkně se spolu se mnou najezte! Obchodní spolupráce: jdemezrat@gmail.com Líbí se ti moje videa a chceš mě podpořit? Staň se členem kanálu JdemeŽrát! - bit.ly/JdemeClenstvi ► INSTAGRAM: instagram.com/jdemezrat ► TWITCH: twitch.tv/jdemezrat ► FACEBOOK: facebook.com/JdemeZrat ► TWITTER: twitter.com/jdemezrat ► Předchozí díl: chvideos.net/Kfzntc8n34A-video.html ► Všechny díly JdemeŽrát: chvideos.net/Kfzntc8n34A-video.html&list=PLmClRRrcbHZrAHWR032VcbIYIY_Wmozch ► Klikni pro odběr goo.gl/9XFHTm ► SDÍLEJ VIDEO NA FACEBOOKU, UDĚLÁŠ MI RADOST! :) Díky za podporu kanálu: Jana Krausová Pokud se ti video líbilo, tak nezapomeň dát like!)
EXTRA DIETNÍ GULÁŠ z restaurace U Králů?!
EXTRA DIETNÍ GULÁŠ z restaurace U Králů?!
Před 29 dny
Dnes spolu ochutnáme gulášek, srbské rizoto, vepřové medailonky a další dobroty z restaurace U Králů! Tak se podívejte, jak to dopadlo a pěkně se spolu se mnou najezte! Obchodní spolupráce: jdemezrat@gmail.com Líbí se ti moje videa a chceš mě podpořit? Staň se členem kanálu JdemeŽrát! - bit.ly/JdemeClenstvi ► INSTAGRAM: instagram.com/jdemezrat ► TWITCH: twitch.tv/jdemezrat ► FACEBOOK: facebook.com/JdemeZrat ► TWITTER: twitter.com/jdemezrat ► Předchozí díl: chvideos.net/ePbWvaIsC2k-video.html ► Všechny díly JdemeŽrát: chvideos.net/ePbWvaIsC2k-video.html&list=PLmClRRrcbHZrAHWR032VcbIYIY_Wmozch ► Klikni pro odběr goo.gl/9XFHTm ► SDÍLEJ VIDEO NA FACEBOOKU, UDĚLÁŠ MI RADOST! :) Díky za podporu kanálu: Jana Krausová Pokud se ti video líbilo, tak nezapomeň dát like!)
VODNÍ ŠÍLENSTVÍ v dánském Legolandu!
VODNÍ ŠÍLENSTVÍ v dánském Legolandu!
Před měsícem
Máme tu druhý díl vlogu z naší cesto do dánského Legolandu! Tak se podívejte, jak to dopadlo a pěkně se spolu se mnou najezte! Obchodní spolupráce: jdemezrat@gmail.com Líbí se ti moje videa a chceš mě podpořit? Staň se členem kanálu JdemeŽrát! - bit.ly/JdemeClenstvi ► INSTAGRAM: instagram.com/jdemezrat ► TWITCH: twitch.tv/jdemezrat ► FACEBOOK: facebook.com/JdemeZrat ► TWITTER: twitter.com/jdemezrat ► Předchozí díl: chvideos.net/mXwxiozDQ1I-video.html ► Všechny díly JdemeŽrát: chvideos.net/mXwxiozDQ1I-video.html&list=PLmClRRrcbHZrAHWR032VcbIYIY_Wmozch ► Klikni pro odběr goo.gl/9XFHTm ► SDÍLEJ VIDEO NA FACEBOOKU, UDĚLÁŠ MI RADOST! :) Díky za podporu kanálu: Jana Krausová Pokud se ti video líbilo, tak nezapomeň dát like!)
TROCHU ZVLÁŠTNÍ ČESKÁ KLASIKA v Pivovaru Cobolis!
TROCHU ZVLÁŠTNÍ ČESKÁ KLASIKA v Pivovaru Cobolis!
Před měsícem
Dnes se spolu podíváme na polední menu z restaurace Cobolis! Tak se podívejte, jak to dopadlo a pěkně se spolu se mnou najezte! Obchodní spolupráce: jdemezrat@gmail.com Líbí se ti moje videa a chceš mě podpořit? Staň se členem kanálu JdemeŽrát! - bit.ly/JdemeClenstvi ► INSTAGRAM: instagram.com/jdemezrat ► TWITCH: twitch.tv/jdemezrat ► FACEBOOK: facebook.com/JdemeZrat ► TWITTER: twitter.com/jdemezrat ► Předchozí díl: chvideos.net/92xYqaJR6is-video.html ► Všechny díly JdemeŽrát: chvideos.net/92xYqaJR6is-video.html&list=PLmClRRrcbHZrAHWR032VcbIYIY_Wmozch ► Klikni pro odběr goo.gl/9XFHTm ► SDÍLEJ VIDEO NA FACEBOOKU, UDĚLÁŠ MI RADOST! :) Díky za podporu kanálu: Jana Krausová Pokud se ti video líbilo, tak nezapomeň dát like!)
LUXUSNÍ NEOMEZENÝ BUFET V LEGOLANDU!
LUXUSNÍ NEOMEZENÝ BUFET V LEGOLANDU!
Před měsícem
Dnes si konečně ukážeme i nějaké jídlo z dánského Legolandu - konkrétně All you can eat bufet! Tak se podívejte, jak to dopadlo a pěkně se spolu se mnou najezte! Obchodní spolupráce: jdemezrat@gmail.com ► INSTAGRAM: instagram.com/jdemezrat ► TWITCH: twitch.tv/jdemezrat ► FACEBOOK: facebook.com/JdemeZrat ► TWITTER: twitter.com/jdemezrat ► Předchozí díl: chvideos.net/gKFXj45rUc4-video.html ► Všechny díly JdemeŽrát: chvideos.net/gKFXj45rUc4-video.html&list=PLmClRRrcbHZrAHWR032VcbIYIY_Wmozch ► Klikni pro odběr goo.gl/9XFHTm ► SDÍLEJ VIDEO NA FACEBOOKU, UDĚLÁŠ MI RADOST! :) Díky za podporu kanálu: Jana Krausová Pokud se ti video líbilo, tak nezapomeň dát like!)
BURGER ZA 600 KČ a další dobrodružství v dánském LEGOLANDU!
BURGER ZA 600 KČ a další dobrodružství v dánském LEGOLANDU!
Před měsícem
Dnes pro vás mám první díl z našeho vlogu, který jsme natáčeli v dánském Legolandu ve městě Billund! Tak se podívejte, jak to dopadlo a pěkně se spolu se mnou najezte! Obchodní spolupráce: jdemezrat@gmail.com ► INSTAGRAM: instagram.com/jdemezrat ► TWITCH: twitch.tv/jdemezrat ► FACEBOOK: facebook.com/JdemeZrat ► TWITTER: twitter.com/jdemezrat ► Předchozí díl: chvideos.net/15i1Gjtr6as-video.html ► Všechny díly JdemeŽrát: chvideos.net/15i1Gjtr6as-video.html&list=PLmClRRrcbHZrAHWR032VcbIYIY_Wmozch ► Klikni pro odběr goo.gl/9XFHTm ► SDÍLEJ VIDEO NA FACEBOOKU, UDĚLÁŠ MI RADOST! :) Pokud se ti video líbilo, tak nezapomeň dát like!)
MASO, GRIL A EPICKÝ RETEST PO 2 LETECH!
MASO, GRIL A EPICKÝ RETEST PO 2 LETECH!
Před měsícem
Dnes se spolu skoro dvou letech podíváme na restauraci Čas na jídlo a ochutnáme spoustu jejich grilovaných a dalších specialit! Tak se podívejte, jak to dopadlo a pěkně se spolu se mnou najezte! Obchodní spolupráce: jdemezrat@gmail.com ► INSTAGRAM: instagram.com/jdemezrat ► TWITCH: twitch.tv/jdemezrat ► FACEBOOK: facebook.com/JdemeZrat ► TWITTER: twitter.com/jdemezrat ► Předchozí díl: chvideos.net/J20edXYawSM-video.html ► Všechny díly JdemeŽrát: chvideos.net/J20edXYawSM-video.html&list=PLmClRRrcbHZrAHWR032VcbIYIY_Wmozch ► Klikni pro odběr goo.gl/9XFHTm ► SDÍLEJ VIDEO NA FACEBOOKU, UDĚLÁŠ MI RADOST! :) Pokud se ti video líbilo, tak nezapomeň dát like!)
Matsuko - 4 JÍDLA V JEDNOM BOXU?!
Matsuko - 4 JÍDLA V JEDNOM BOXU?!
Před měsícem
Dnes se spolu podíváme na asijskou restauraci Matsuko a ochutnáme tam sushi, nudle a spoustu dalších asijských specialit! Tak se podívejte, jak to dopadlo a pěkně se spolu se mnou najezte! Obchodní spolupráce: jdemezrat@gmail.com ► INSTAGRAM: instagram.com/jdemezrat ► TWITCH: twitch.tv/jdemezrat ► FACEBOOK: facebook.com/JdemeZrat ► TWITTER: twitter.com/jdemezrat ► Předchozí díl: chvideos.net/a5kc-HbjeNE-video.html ► Všechny díly JdemeŽrát: chvideos.net/a5kc-HbjeNE-video.html&list=PLmClRRrcbHZrAHWR032VcbIYIY_Wmozch ► Klikni pro odběr goo.gl/9XFHTm ► SDÍLEJ VIDEO NA FACEBOOKU, UDĚLÁŠ MI RADOST! :) Pokud se ti video líbilo, tak nezapomeň dát like!)
ZÁBAVNÉ KOMENTÁŘE ZE STARBUCKS!
ZÁBAVNÉ KOMENTÁŘE ZE STARBUCKS!
Před měsícem
Líbí se ti moje videa a chceš mě podpořit? Staň se členem kanálu JdemeŽrát! - bit.ly/JdemeClenstvi Dnes se spolu podíváme na další zábavné komentáře na Facebooku, tentokrát na stránce Starbucks! Tak se podívejte, jak to dopadlo a pěkně se spolu se mnou najezte! Obchodní spolupráce: jdemezrat@gmail.com ► INSTAGRAM: instagram.com/jdemezrat ► TWITCH: twitch.tv/jdemezrat ► FACEBOOK: facebook.com/JdemeZrat ► TWITTER: twitter.com/jdemezrat ► Předchozí díl: chvideos.net/FgaGGASm_2g-video.html ► Všechny díly JdemeŽrát: chvideos.net/FgaGGASm_2g-video.html&list=PLmClRRrcbHZrAHWR032VcbIYIY_Wmozch ► Klikni pro odběr goo.gl/9XFHTm ► SDÍLEJ VIDEO NA FACEBOOKU, UDĚLÁŠ MI RADOST! :) Pokud se ti video líbilo, tak nezapomeň dát like!)
NAPROSTÉ KEBABOVÉ ŠÍLENSTVÍ!
NAPROSTÉ KEBABOVÉ ŠÍLENSTVÍ!
Před měsícem
Líbí se ti moje videa a chceš mě podpořit? - bit.ly/JdemeClenstvi Dnes se spolu podíváme na různé podivné pokrmy od restaurace Tropical Antalya Kebab House! Tak se podívejte, jak to dopadlo a pěkně se spolu se mnou najezte! Obchodní spolupráce: jdemezrat@gmail.com ► INSTAGRAM: instagram.com/jdemezrat ► TWITCH: twitch.tv/jdemezrat ► FACEBOOK: facebook.com/JdemeZrat ► TWITTER: twitter.com/jdemezrat ► Předchozí díl: chvideos.net/KSOmXNwSncM-video.html ► Všechny díly JdemeŽrát: chvideos.net/KSOmXNwSncM-video.html&list=PLmClRRrcbHZrAHWR032VcbIYIY_Wmozch ► Klikni pro odběr goo.gl/9XFHTm ► SDÍLEJ VIDEO NA FACEBOOKU, UDĚLÁŠ MI RADOST! :) Pokud se ti video líbilo, tak nezapomeň dát like!)
Ochutnávka UKRAJINSKÉHO MRE!
Ochutnávka UKRAJINSKÉHO MRE!
Před měsícem
Dnes tu máme konečně ochutnávku ukrajinského vojenského jídla! Tak se podívejte, jak to dopadlo a pěkně se spolu se mnou najezte! Obchodní spolupráce: jdemezrat@gmail.com ► INSTAGRAM: instagram.com/jdemezrat ► TWITCH: twitch.tv/jdemezrat ► FACEBOOK: facebook.com/JdemeZrat ► TWITTER: twitter.com/jdemezrat ► Předchozí díl: chvideos.net/5WmEqJ4kuS0-video.html ► Všechny díly JdemeŽrát: chvideos.net/dapDh31jJVw-video.html ► Klikni pro odběr goo.gl/9XFHTm ► SDÍLEJ VIDEO NA FACEBOOKU, UDĚLÁŠ MI RADOST! :) Kameraman: chvideos.net/u/SuperWhitebullet Pokud se ti video líbilo, tak nezapomeň dát like!)
Nedělní pokec s diváky 😊🍔
Nedělní pokec s diváky 😊🍔
Před 2 měsíci
Příspěvek a zprávu můžete poslat tady: streamlabs.com/jdemezrat
Ochutnávka DIVNÝCH KOREJSKÝCH SNACKŮ!
Ochutnávka DIVNÝCH KOREJSKÝCH SNACKŮ!
Před měsícem
Dnes tu pro vás mám velkou ochutnávka korejských snacků, které mi poslal Pepis ( www.pepis.shop )! Tak se podívejte, jak to dopadlo a pěkně se spolu se mnou najezte! Obchodní spolupráce: jdemezrat@gmail.com ► INSTAGRAM: instagram.com/jdemezrat ► TWITCH: twitch.tv/jdemezrat ► FACEBOOK: facebook.com/JdemeZrat ► TWITTER: twitter.com/jdemezrat ► Předchozí díl: chvideos.net/dapDh31jJVw-video.html ► Všechny díly JdemeŽrát: chvideos.net/dapDh31jJVw-video.html&list=PLmClRRrcbHZrAHWR032VcbIYIY_Wmozch ► Klikni pro odběr goo.gl/9XFHTm ► SDÍLEJ VIDEO NA FACEBOOKU, UDĚLÁŠ MI RADOST! :) Pokud se ti video líbilo, tak nezapomeň dát like!) Video vzniklo v rámci přátelské spolupráce s Pepisem a jeho Pepis shopem :)
OCHUTNÁVÁME PÁLIVÉ INDICKÉ JÍDLO S MENTEM!
OCHUTNÁVÁME PÁLIVÉ INDICKÉ JÍDLO S MENTEM!
Před měsícem
Dnes se spolu s Káťou, Mentem a Sárou podíváme do nepálské restaurace Gurkha v Pardubicích ( www.nepalskarestaurace.cz )! Tak se podívejte, jak to dopadlo a pěkně se spolu se mnou najezte! Mentův kanál: chvideos.net/u/mentoss97 Instagram Káti: instagram.com/jdemezratkatka/ Instagram Menta: instagram.com/ment97/ Instagram Sáry: instagram.com/sarahhamiollava/ Obchodní spolupráce: jdemezrat@gmail.com ► INSTAGRAM: instagram.com/jdemezrat ► TWITCH: twitch.tv/jdemezrat ► FACEBOOK: facebook.com/JdemeZrat ► TWITTER: twitter.com/jdemezrat ► Předchozí díl: chvideos.net/ILAqXYGO4GI-video.html ► Všechny díly JdemeŽrát: chvideos.net/ILAqXYGO4GI-video.html&list=PLmClRRrcbHZrAHWR032VcbIYIY_Wmozch ► Klikni pro odběr goo.gl/9XFHTm ► SDÍLEJ VIDEO NA FACEBOOKU, UDĚLÁŠ MI RADOST! :) Pokud se ti video líbilo, tak nezapomeň dát like!)
NEJLEPŠÍ BURGRÁRNA V PARDUBICÍCH?!
NEJLEPŠÍ BURGRÁRNA V PARDUBICÍCH?!
Před měsícem
Dnes se spolu podíváme do Pardubic a do jejich Burgrárny! Tak se podívejte, jak to dopadlo a pěkně se spolu se mnou najezte! Obchodní spolupráce: jdemezrat@gmail.com ► INSTAGRAM: instagram.com/jdemezrat ► TWITCH: twitch.tv/jdemezrat ► FACEBOOK: facebook.com/JdemeZrat ► TWITTER: twitter.com/jdemezrat ► Předchozí díl: chvideos.net/ys18nz0IdOs-video.html ► Všechny díly JdemeŽrát: chvideos.net/ys18nz0IdOs-video.html&list=PLmClRRrcbHZrAHWR032VcbIYIY_Wmozch ► Klikni pro odběr goo.gl/9XFHTm ► SDÍLEJ VIDEO NA FACEBOOKU, UDĚLÁŠ MI RADOST! :) Pokud se ti video líbilo, tak nezapomeň dát like!)
Shrnutí streamu - Sbírka, odhalení a CO BUDE DÁL S KANÁLEM?
Shrnutí streamu - Sbírka, odhalení a CO BUDE DÁL S KANÁLEM?
Před měsícem
Krátký informační sestřih z našeho charitativního streamu, ve kterém zjistíte, jaké změny přijdou na kanál a co se bude dít dál. Tak se podívejte, jak to dopadlo a pěkně se spolu se mnou najezte! Obchodní spolupráce: jdemezrat@gmail.com ► INSTAGRAM: instagram.com/jdemezrat ► TWITCH: twitch.tv/jdemezrat ► FACEBOOK: facebook.com/JdemeZrat ► TWITTER: twitter.com/jdemezrat ► Předchozí díl: chvideos.net/kr0sJikEwzc-video.html ► Všechny díly JdemeŽrát: chvideos.net/kr0sJikEwzc-video.html ► Klikni pro odběr goo.gl/9XFHTm ► SDÍLEJ VIDEO NA FACEBOOKU, UDĚLÁŠ MI RADOST! :) Pokud se ti video líbilo, tak nezapomeň dát like!)
Vršovická Kozlovna - JAK VYPADÁ RESTAURACE S ŠÍLENÝM MAJITELEM?!
Vršovická Kozlovna - JAK VYPADÁ RESTAURACE S ŠÍLENÝM MAJITELEM?!
Před 2 měsíci
Video s komentáři majitele: chvideos.net/uFs3qmqa4iM-video.html Dnes se spolu konečně podíváme do restaurace Vršovická Kozlovna a zjistíme, jak to tam ve skutečnosti vypadá! Tak se podívejte, jak to dopadlo a pěkně se spolu se mnou najezte! Kanál Kamfit: chvideos.net/c/UCQj58lsgfXN66Dpj22p0b4A Instagram Káti: instagram.com/jdemezratkatka/ Instagram Kamila: instagram.com/kamfit/ Instagram Amie: instagram.com/amielynn_fit/ Obchodní spolupráce: jdemezrat@gmail.com ► INSTAGRAM: instagram.com/jdemezrat ► TWITCH: twitch.tv/jdemezrat ► FACEBOOK: facebook.com/JdemeZrat ► TWITTER: twitter.com/jdemezrat ► Předchozí díl: chvideos.net/0nCs2h5gV8M-video.html ► Všechny díly JdemeŽrát: chvideos.net/EtCWlZB7MN0-video.html ► Klikni pro odběr goo.gl/9XFHTm ► SDÍLEJ VIDEO NA FACEBOOKU, UDĚLÁŠ MI RADOST! :) Pokud se ti video líbilo, tak nezapomeň dát like!)
Bistro Tobiko - POŘÁDNÁ DÁVKA ASIE!
Bistro Tobiko - POŘÁDNÁ DÁVKA ASIE!
Před 2 měsíci
Tak se podívejte, jak to dopadlo a pěkně se spolu se mnou najezte! Obchodní spolupráce: jdemezrat@gmail.com ► INSTAGRAM: instagram.com/jdemezrat ► TWITCH: twitch.tv/jdemezrat ► FACEBOOK: facebook.com/JdemeZrat ► TWITTER: twitter.com/jdemezrat ► Předchozí díl: chvideos.net/XjoxcQZ4_Cs-video.html ► Všechny díly JdemeŽrát: chvideos.net/XjoxcQZ4_Cs-video.html&list=PLmClRRrcbHZrAHWR032VcbIYIY_Wmozch ► Klikni pro odběr goo.gl/9XFHTm ► SDÍLEJ VIDEO NA FACEBOOKU, UDĚLÁŠ MI RADOST! :) Pokud se ti video líbilo, tak nezapomeň dát like!)
Naše dovolená a PEKELNÝ HOTEL v Tunisku!
Naše dovolená a PEKELNÝ HOTEL v Tunisku!
Před 2 měsíci
Dnes tu pro vás mám Žrací vlog z naší poslední dovolené v Tunisku! Tak se podívejte, jak to dopadlo a pěkně se spolu se mnou najezte! Obchodní spolupráce: jdemezrat@gmail.com ► INSTAGRAM: instagram.com/jdemezrat ► TWITCH: twitch.tv/jdemezrat ► FACEBOOK: facebook.com/JdemeZrat ► TWITTER: twitter.com/jdemezrat ► Předchozí díl: chvideos.net/3_CTV8Tnlhk-video.html ► Všechny díly JdemeŽrát: chvideos.net/3_CTV8Tnlhk-video.html&list=PLmClRRrcbHZrAHWR032VcbIYIY_Wmozch ► Klikni pro odběr goo.gl/9XFHTm ► SDÍLEJ VIDEO NA FACEBOOKU, UDĚLÁŠ MI RADOST! :) Pokud se ti video líbilo, tak nezapomeň dát like!)
Zanzibar - RETEST NESKUTEČNÉ RESTAURACE!
Zanzibar - RETEST NESKUTEČNÉ RESTAURACE!
Před 2 měsíci
Původní recenze: chvideos.net/ttBOWcaGAX0-video.html Dnes se spolu skoro po roce podíváme na epickou restauraci Zanzibar ( bar-zanzibar.cz ), která nás minule překvapila cenou a kvalitou jídla! Tak se podívejte, jak to dopadlo a pěkně se spolu se mnou najezte! Obchodní spolupráce: jdemezrat@gmail.com ► INSTAGRAM: instagram.com/jdemezrat ► TWITCH: twitch.tv/jdemezrat ► FACEBOOK: facebook.com/JdemeZrat ► TWITTER: twitter.com/jdemezrat ► Předchozí díl: chvideos.net/RKLpcRNX22k-video.html ► Všechny díly JdemeŽrát: chvideos.net/RKLpcRNX22k-video.html&list=PLmClRRrcbHZrAHWR032VcbIYIY_Wmozch ► Klikni pro odběr goo.gl/9XFHTm ► SDÍLEJ VIDEO NA FACEBOOKU, UDĚLÁŠ MI RADOST! :) Pokud se ti video líbilo, tak nezapomeň dát like!)
OCHUTNÁVKA KANADSKÉHO MRE - Máme se co učit!
OCHUTNÁVKA KANADSKÉHO MRE - Máme se co učit!
Před 2 měsíci
Dnes spolu rozbalíme a ochutnáme vojenskou potravinovou dávku Kanady! Tak se podívejte, jak to dopadlo a pěkně se spolu se mnou najezte! Obchodní spolupráce: jdemezrat@gmail.com ► INSTAGRAM: instagram.com/jdemezrat ► TWITCH: twitch.tv/jdemezrat ► FACEBOOK: facebook.com/JdemeZrat ► TWITTER: twitter.com/jdemezrat ► Předchozí díl: chvideos.net/4Acb2GS2rI8-video.html ► Všechny díly JdemeŽrát: chvideos.net/4Acb2GS2rI8-video.html&list=PLmClRRrcbHZrAHWR032VcbIYIY_Wmozch ► Klikni pro odběr goo.gl/9XFHTm ► SDÍLEJ VIDEO NA FACEBOOKU, UDĚLÁŠ MI RADOST! :) Pokud se ti video líbilo, tak nezapomeň dát like!)
ŠÍLENÉ REAKCE MAJITELE RESTAURACE!
ŠÍLENÉ REAKCE MAJITELE RESTAURACE!
Před 2 měsíci
Dnes se spolu podíváme na další neuvěřitelné reakce majitele restaurace na recenze zákazníků! Tak se podívejte, jak to dopadlo a pěkně se spolu se mnou najezte! Obchodní spolupráce: jdemezrat@gmail.com ► INSTAGRAM: instagram.com/jdemezrat ► TWITCH: twitch.tv/jdemezrat ► FACEBOOK: facebook.com/JdemeZrat ► TWITTER: twitter.com/jdemezrat ► Předchozí díl: chvideos.net/4Acb2GS2rI8-video.html ► Všechny díly JdemeŽrát: chvideos.net/4Acb2GS2rI8-video.html&list=PLmClRRrcbHZrAHWR032VcbIYIY_Wmozch ► Klikni pro odběr goo.gl/9XFHTm ► SDÍLEJ VIDEO NA FACEBOOKU, UDĚLÁŠ MI RADOST! :) Pokud se ti video líbilo, tak nezapomeň dát like!)
Bratan Burger - KARBOŠ V HOUSCE ZA 2 KILA?!
Bratan Burger - KARBOŠ V HOUSCE ZA 2 KILA?!
Před 2 měsíci
Dnes se spolu podíváme na dovoz jídla z restaurace Bratan Burger! Tak se podívejte, jak to dopadlo a pěkně se spolu se mnou najezte! Obchodní spolupráce: jdemezrat@gmail.com ► FACEBOOK: facebook.com/JdemeZrat ► INSTAGRAM: instagram.com/jdemezrat ► Předchozí díl: chvideos.net/4Acb2GS2rI8-video.html ► Klikni pro odběr goo.gl/9XFHTm ► Všechny díly JdemeŽrát: chvideos.net/4Acb2GS2rI8-video.html&list=PLmClRRrcbHZrAHWR032VcbIYIY_Wmozch ► TWITTER: twitter.com/jdemezrat ► TWITCH: twitch.tv/jdemezrat ► SDÍLEJ VIDEO NA FACEBOOKU, UDĚLÁŠ MI RADOST! :) Pokud se ti video líbilo, tak nezapomeň dát like!)
JAK CHUTNÁ VEGANSKÝ PÁREK, SÝR A BURGER? Ochutnávka veganských náhražek!
JAK CHUTNÁ VEGANSKÝ PÁREK, SÝR A BURGER? Ochutnávka veganských náhražek!
Před 2 měsíci
Dnes spolu ochutnáme spoustu veganských a vegetariánských jídel a zjistíme, jak moc se jejich chuť podobá jídlům z masa. Tak se podívejte, jak to dopadlo a pěkně se spolu se mnou najezte! Obchodní spolupráce: jdemezrat@gmail.com ► FACEBOOK: facebook.com/JdemeZrat ► INSTAGRAM: instagram.com/jdemezrat ► Předchozí díl: chvideos.net/4Acb2GS2rI8-video.html ► Klikni pro odběr goo.gl/9XFHTm ► Všechny díly JdemeŽrát: chvideos.net/4Acb2GS2rI8-video.html&list=PLmClRRrcbHZrAHWR032VcbIYIY_Wmozch ► TWITTER: twitter.com/jdemezrat ► TWITCH: twitch.tv/jdemezrat ► SDÍLEJ VIDEO NA FACEBOOKU, UDĚLÁŠ MI RADOST! :) Pokud se ti video líbilo, tak nezapomeň dát like!)
Žrací vlog - LOW BUDGET DOVOLENÁ V ITÁLII?!
Žrací vlog - LOW BUDGET DOVOLENÁ V ITÁLII?!
Před 2 měsíci
Dnes jsem si pro vás připravil vlog z naší dovolené v italském městě Pescara! Tak se podívejte, jak to dopadlo a pěkně se spolu se mnou najezte! Obchodní spolupráce: jdemezrat@gmail.com ► FACEBOOK: facebook.com/JdemeZrat ► INSTAGRAM: instagram.com/jdemezrat ► Předchozí díl: chvideos.net/IQlba9nwSC4-video.html ► Klikni pro odběr goo.gl/9XFHTm ► Všechny díly JdemeŽrát: chvideos.net/IQlba9nwSC4-video.html&list=PLmClRRrcbHZrAHWR032VcbIYIY_Wmozch ► TWITTER: twitter.com/jdemezrat ► TWITCH: twitch.tv/jdemezrat ► SDÍLEJ VIDEO NA FACEBOOKU, UDĚLÁŠ MI RADOST! :) Pokud se ti video líbilo, tak nezapomeň dát like!)
OBROVSKÁ RECENZE ITALSKÉHO MCDONALD'S!
OBROVSKÁ RECENZE ITALSKÉHO MCDONALD'S!
Před 2 měsíci
Dnes se spolu podíváme na exkluzivní burgery v italském McDonald's! Tak se podívejte, jak to dopadlo a pěkně se spolu se mnou najezte! Obchodní spolupráce: jdemezrat@gmail.com ► FACEBOOK: facebook.com/JdemeZrat ► INSTAGRAM: instagram.com/jdemezrat ► Předchozí díl: chvideos.net/Ee6pM7xPHDM-video.html ► Klikni pro odběr goo.gl/9XFHTm ► Všechny díly JdemeŽrát: chvideos.net/Ee6pM7xPHDM-video.html&list=PLmClRRrcbHZrAHWR032VcbIYIY_Wmozch ► TWITTER: twitter.com/jdemezrat ► TWITCH: twitch.tv/jdemezrat ► SDÍLEJ VIDEO NA FACEBOOKU, UDĚLÁŠ MI RADOST! :) Pokud se ti video líbilo, tak nezapomeň dát like!)
NEJHORŠÍ PIZZA V ITÁLII!
NEJHORŠÍ PIZZA V ITÁLII!
Před 2 měsíci
Dnes spolu ochutnáme asi nejhorší pizzu v celé Itálii! Tak se podívejte, jak to dopadlo a pěkně se spolu se mnou najezte! Obchodní spolupráce: jdemezrat@gmail.com ► FACEBOOK: facebook.com/JdemeZrat ► INSTAGRAM: instagram.com/jdemezrat ► Předchozí díl: chvideos.net/QyKDNAjc8Bg-video.html ► Klikni pro odběr goo.gl/9XFHTm ► Všechny díly JdemeŽrát: chvideos.net/QyKDNAjc8Bg-video.html&list=PLmClRRrcbHZrAHWR032VcbIYIY_Wmozch ► TWITTER: twitter.com/jdemezrat ► TWITCH: twitch.tv/jdemezrat ► SDÍLEJ VIDEO NA FACEBOOKU, UDĚLÁŠ MI RADOST! :) Pokud se ti video líbilo, tak nezapomeň dát like!)
VELKÁ ASIJSKÁ OCHUTNÁVKA w/ Pepis
VELKÁ ASIJSKÁ OCHUTNÁVKA w/ Pepis
Před 3 měsíci
Video u Pepise: chvideos.net/Ep7-RBchyhU-video.html Editoval: chvideos.net/u/SuperWhitebullet Dnes tu máme společné video s Pepisem, ve kterém ochutnáme spoustu asijských sladkosti a dobrůtek! (Odkaz na Pepisův obchod: www.pepis.shop/). Tak se podívejte, jak to dopadlo a pěkně se spolu se mnou najezte! Obchodní spolupráce: jdemezrat@gmail.com ► FACEBOOK: facebook.com/JdemeZrat ► INSTAGRAM: instagram.com/jdemezrat ► Předchozí díl: chvideos.net/cMcJlvKptHc-video.html ► Klikni pro odběr goo.gl/9XFHTm ► Všechny díly JdemeŽrát: chvideos.net/cMcJlvKptHc-video.html&list=PLmClRRrcbHZrAHWR032VcbIYIY_Wmozch ► TWITTER: twitter.com/jdemezrat ► TWITCH: twitch.tv/jdemezrat ► SDÍLEJ VIDEO NA FACEBOOKU, UDĚLÁŠ MI RADOST! :) Pokud se ti video líbilo, tak nezapomeň dát like!)
OCHUTNÁVKA VZÁCNÉHO NĚMECKÉHO MRE!
OCHUTNÁVKA VZÁCNÉHO NĚMECKÉHO MRE!
Před 3 měsíci
Dnes spolu ochutnáme německé vojenské jídlo MRE! Tak se podívejte, jak to dopadlo a pěkně se spolu se mnou najezte! Obchodní spolupráce: jdemezrat@gmail.com ► FACEBOOK: facebook.com/JdemeZrat ► INSTAGRAM: instagram.com/jdemezrat ► Předchozí díl: chvideos.net/cMcJlvKptHc-video.html ► Klikni pro odběr goo.gl/9XFHTm ► Všechny díly JdemeŽrát: chvideos.net/cMcJlvKptHc-video.html&list=PLmClRRrcbHZrAHWR032VcbIYIY_Wmozch ► TWITTER: twitter.com/jdemezrat ► TWITCH: twitch.tv/jdemezrat ► SDÍLEJ VIDEO NA FACEBOOKU, UDĚLÁŠ MI RADOST! :) Pokud se ti video líbilo, tak nezapomeň dát like!)
AMERICKÁ RESTAURACE v USA vs. v ČR! TGI FRIDAYS w/ KamFIT!
AMERICKÁ RESTAURACE v USA vs. v ČR! TGI FRIDAYS w/ KamFIT!
Před 3 měsíci
Video u Kamila: chvideos.net/_xU99Iaz5ds-video.html Můj instagram instagram.com/jdemezrat/ Katka instagram.com/jdemezratkatka/ Kamil instagram.com/kamfit/ Amie instagram.com/amielynn_fit/ Dnes spolu ochutnáme spoustu jídla z restaurace TGI Fridays spolu s KamFITem, Katkou a Amie! Tak se podívejte, jak to dopadlo a pěkně se spolu se mnou najezte! Obchodní spolupráce: jdemezrat@gmail.com ► FACEBOOK: facebook.com/JdemeZrat ► INSTAGRAM: instagram.com/jdemezrat ► Předchozí díl: chvideos.net/cMcJlvKptHc-video.html ► Klikni pro odběr goo.gl/9XFHTm ► Všechny díly JdemeŽrát: chvideos.net/cMcJlvKptHc-video.html&list=PLmClRRrcbHZrAHWR032VcbIYIY_Wmozch ► TWITTER: twitter.com/jdemezrat ► TWITCH: twitch.tv/jdemezrat ► SDÍLEJ VIDEO NA FACEBOOKU, UDĚLÁŠ MI RADOST! :) Pokud se ti video líbilo, tak nezapomeň dát like!)
MEKÁČ NÁM UKRADL BIG TASTY?!
MEKÁČ NÁM UKRADL BIG TASTY?!
Před 3 měsíci
Dnes se spolu podíváme na reakce zákazníků McDonald's na nový burger Big Tasty Bacon! Tak se podívejte, jak to dopadlo a pěkně se spolu se mnou najezte! Obchodní spolupráce: jdemezrat@gmail.com ► FACEBOOK: facebook.com/JdemeZrat ► INSTAGRAM: instagram.com/jdemezrat ► Předchozí díl: chvideos.net/o5QBByaUJNM-video.html ► Klikni pro odběr goo.gl/9XFHTm ► Všechny díly JdemeŽrát: chvideos.net/o5QBByaUJNM-video.html&list=PLmClRRrcbHZrAHWR032VcbIYIY_Wmozch ► TWITTER: twitter.com/jdemezrat ► TWITCH: twitch.tv/jdemezrat ► SDÍLEJ VIDEO NA FACEBOOKU, UDĚLÁŠ MI RADOST! :) Pokud se ti video líbilo, tak nezapomeň dát like!)
KŘUPAVÉ NOVINKY OD BANH-MI-BA!
KŘUPAVÉ NOVINKY OD BANH-MI-BA!
Před 3 měsíci
Pro získání dezertu zdarma napiš do poznámky k objednávce "JDEMEŽRÁT" (platí pro objednávky na Uber Eats, Dámejídlo a Wolt do konce června)! Video vzniklo v rámci placené spolupráce s banh-mi-ba ( banhmiba.cz ) Dnes se spolu podíváme na novinky v banh-mi-ba a ochutnáme jejich nové bagety, vepřovou kotletu a dezert! Tak se podívejte, jak to dopadlo a pěkně se spolu se mnou najezte! Obchodní spolupráce: jdemezrat@gmail.com ► FACEBOOK: facebook.com/JdemeZrat ► INSTAGRAM: instagram.com/jdemezrat ► Předchozí díl: chvideos.net/E046yUrzuFo-video.html ► Klikni pro odběr goo.gl/9XFHTm ► Všechny díly JdemeŽrát: chvideos.net/E046yUrzuFo-video.html&list=PLmClRRrcbHZrAHWR032VcbIYIY_Wmozch ► TWITTER: twitter.com/jdemezrat ► TWITCH: twitch.tv/jdemezrat ► SDÍLEJ VIDEO NA FACEBOOKU, UDĚLÁŠ MI RADOST! :) Pokud se ti video líbilo, tak nezapomeň dát like!)
BURGEROVÉ MONSTRUM OD EL CHAPO! #Retest
BURGEROVÉ MONSTRUM OD EL CHAPO! #Retest
Před 3 měsíci
První recenze: chvideos.net/2H2CGysgfXc-video.html První retest: chvideos.net/A747sGiw5kM-video.html Dnes se spolu podíváme na retest restaurace El Chapo ( www.elchapo.cz )! Tak se podívejte, jak to dopadlo a pěkně se spolu se mnou najezte! Obchodní spolupráce: jdemezrat@gmail.com ► FACEBOOK: facebook.com/JdemeZrat ► INSTAGRAM: instagram.com/jdemezrat ► Předchozí díl: chvideos.net/tMhzHkDa9S8-video.html ► Klikni pro odběr goo.gl/9XFHTm ► Všechny díly JdemeŽrát: chvideos.net/tMhzHkDa9S8-video.html&list=PLmClRRrcbHZrAHWR032VcbIYIY_Wmozch ► TWITTER: twitter.com/jdemezrat ► TWITCH: twitch.tv/jdemezrat ► SDÍLEJ VIDEO NA FACEBOOKU, UDĚLÁŠ MI RADOST! :) Pokud se ti video líbilo, tak nezapomeň dát like!)
NEBEZPEČNÁ OCHRANKA A DRZÁ PRODAVAČKA V BILLE?!
NEBEZPEČNÁ OCHRANKA A DRZÁ PRODAVAČKA V BILLE?!
Před 3 měsíci
Dnes tu máme další díl ze série JdemeReagovat a podíváme se spolu na komentáře na Facebookové stránce Billa! Tak se podívejte, jak to dopadlo a pěkně se spolu se mnou najezte! Obchodní spolupráce: jdemezrat@gmail.com ► FACEBOOK: facebook.com/JdemeZrat ► INSTAGRAM: instagram.com/jdemezrat ► Předchozí díl: chvideos.net/CKlGnaE9OeQ-video.html ► Klikni pro odběr goo.gl/9XFHTm ► Všechny díly JdemeŽrát: chvideos.net/CKlGnaE9OeQ-video.html&list=PLmClRRrcbHZrAHWR032VcbIYIY_Wmozch ► TWITTER: twitter.com/jdemezrat ► TWITCH: twitch.tv/jdemezrat ► SDÍLEJ VIDEO NA FACEBOOKU, UDĚLÁŠ MI RADOST! :) Pokud se ti video líbilo, tak nezapomeň dát like!)
Grils - LUXUSNÍ FASTFOOD PRO GURMÁNY?!
Grils - LUXUSNÍ FASTFOOD PRO GURMÁNY?!
Před 3 měsíci
Dnes se podíváme na karlínské bistro Grils (www.grilskarlin.cz) a ochutnáme jejich burgery s trhaným masem a další dobroty! Tak se podívejte, jak to dopadlo a pěkně se spolu se mnou najezte! Obchodní spolupráce: jdemezrat@gmail.com ► FACEBOOK: facebook.com/JdemeZrat ► INSTAGRAM: instagram.com/jdemezrat ► Předchozí díl: chvideos.net/x9TVlGednlU-video.html ► Klikni pro odběr goo.gl/9XFHTm ► Všechny díly JdemeŽrát: chvideos.net/x9TVlGednlU-video.html&list=PLmClRRrcbHZrAHWR032VcbIYIY_Wmozch ► TWITTER: twitter.com/jdemezrat ► TWITCH: twitch.tv/jdemezrat ► SDÍLEJ VIDEO NA FACEBOOKU, UDĚLÁŠ MI RADOST! :) Pokud se ti video líbilo, tak nezapomeň dát like!)
NEJDIVNĚJŠÍ BURGER V MCDONALD'S!
NEJDIVNĚJŠÍ BURGER V MCDONALD'S!
Před 3 měsíci
Dnes se spolu podíváme na černý burger a další asijské novinky v McDonald's! Tak se podívejte, jak to dopadlo a pěkně se spolu se mnou najezte! Obchodní spolupráce: jdemezrat@gmail.com ► FACEBOOK: facebook.com/JdemeZrat ► INSTAGRAM: instagram.com/jdemezrat ► Předchozí díl: chvideos.net/ErhB7caVHNc-video.html ► Klikni pro odběr goo.gl/9XFHTm ► Všechny díly JdemeŽrát: chvideos.net/WDJgfSYwP1U-video.html ► TWITTER: twitter.com/jdemezrat ► TWITCH: twitch.tv/jdemezrat ► SDÍLEJ VIDEO NA FACEBOOKU, UDĚLÁŠ MI RADOST! :) Pokud se ti video líbilo, tak nezapomeň dát like!)
VELKÁ RECENZE JÍDLA V KINĚ!
VELKÁ RECENZE JÍDLA V KINĚ!
Před 3 měsíci
Dnes tu konečně máme velkou recenzi jídla z kina! Tak se podívejte, jak to dopadlo a pěkně se spolu se mnou najezte! Trička, mikiny a hrnky JdemeŽrát: bit.ly/JdemeZratMerch Obchodní spolupráce: jdemezrat@gmail.com ► FACEBOOK: facebook.com/JdemeZrat ► INSTAGRAM: instagram.com/jdemezrat ► Předchozí díl: chvideos.net/TuUF3kiDDAY-video.html ► Klikni pro odběr goo.gl/9XFHTm ► Všechny díly JdemeŽrát: chvideos.net/WDJgfSYwP1U-video.html ► TWITTER: twitter.com/jdemezrat ► TWITCH: twitch.tv/jdemezrat ► SDÍLEJ VIDEO NA FACEBOOKU, UDĚLÁŠ MI RADOST! :) Video vzniklo v rámci spolupráce se Cinestar. Recenze je naprosto objektivní a ničím neovlivněná. Pokud se ti video líbilo, tak nezapomeň dát like!)
Ochutnávka Kazachstánského MRE - NEJBRUTÁLNĚJŠÍ VOJENSKÁ DÁVKA?!
Ochutnávka Kazachstánského MRE - NEJBRUTÁLNĚJŠÍ VOJENSKÁ DÁVKA?!
Před 3 měsíci
Dnes spolu ochutnáme vojenskou potravinovou dávku Kazachstánu! Tak se podívejte, jak to dopadlo a pěkně se spolu se mnou najezte! Obchodní spolupráce: jdemezrat@gmail.com ► FACEBOOK: facebook.com/JdemeZrat ► INSTAGRAM: instagram.com/jdemezrat ► Předchozí díl: chvideos.net/TuUF3kiDDAY-video.html ► Klikni pro odběr goo.gl/9XFHTm ► Všechny díly JdemeŽrát: chvideos.net/TuUF3kiDDAY-video.html&list=PLmClRRrcbHZrAHWR032VcbIYIY_Wmozch ► TWITTER: twitter.com/jdemezrat ► TWITCH: twitch.tv/jdemezrat ► SDÍLEJ VIDEO NA FACEBOOKU, UDĚLÁŠ MI RADOST! :) Pokud se ti video líbilo, tak nezapomeň dát like!)
SALÁT OD MASTERCHEFA a další novinky z Bageterie Boulevard!
SALÁT OD MASTERCHEFA a další novinky z Bageterie Boulevard!
Před 3 měsíci
Dnes spolu ochutnáme salát od Petra Březiny a další novinky z Bageterie Boulevard! Tak se podívejte, jak to dopadlo a pěkně se spolu se mnou najezte! Obchodní spolupráce: jdemezrat@gmail.com ► FACEBOOK: facebook.com/JdemeZrat ► INSTAGRAM: instagram.com/jdemezrat ► Předchozí díl: chvideos.net/RxGmgTzgL5g-video.html ► Klikni pro odběr goo.gl/9XFHTm ► Všechny díly JdemeŽrát: chvideos.net/CnjBSTEiIzY-video.html ► TWITTER: twitter.com/jdemezrat ► TWITCH: twitch.tv/jdemezrat ► SDÍLEJ VIDEO NA FACEBOOKU, UDĚLÁŠ MI RADOST! :) Pokud se ti video líbilo, tak nezapomeň dát like!)
ŠÍLENÉ REAKCE RESTAURACÍ NA KRITIKU!
ŠÍLENÉ REAKCE RESTAURACÍ NA KRITIKU!
Před 3 měsíci
Dnes se spolu podíváme na reakce některých restaurací na kritiku nespokojených zákazníků! Tak se podívejte, jak to dopadlo a pěkně se spolu se mnou najezte! Obchodní spolupráce: jdemezrat@gmail.com ► FACEBOOK: facebook.com/JdemeZrat ► INSTAGRAM: instagram.com/jdemezrat ► Předchozí díl: chvideos.net/805358XcnCg-video.html ► Klikni pro odběr goo.gl/9XFHTm ► Všechny díly JdemeŽrát: chvideos.net/805358XcnCg-video.html&list=PLmClRRrcbHZrAHWR032VcbIYIY_Wmozch ► TWITTER: twitter.com/jdemezrat ► TWITCH: twitch.tv/jdemezrat ► SDÍLEJ VIDEO NA FACEBOOKU, UDĚLÁŠ MI RADOST! :) Pokud se ti video líbilo, tak nezapomeň dát like!)
Kebab Atlas Montes - KDYŽ SE MASEM NEŠETŘÍ!
Kebab Atlas Montes - KDYŽ SE MASEM NEŠETŘÍ!
Před 3 měsíci
Dnes spolu ochutnáme burger, pizzu a spoustu kebabu z Kebab Atlas Montes ( bit.ly/2VVnpDP )! Tak se podívejte, jak to dopadlo a pěkně se spolu se mnou najezte! Obchodní spolupráce: jdemezrat@gmail.com ► FACEBOOK: facebook.com/JdemeZrat ► INSTAGRAM: instagram.com/jdemezrat ► Předchozí díl: chvideos.net/805358XcnCg-video.html ► Klikni pro odběr goo.gl/9XFHTm ► Všechny díly JdemeŽrát: chvideos.net/805358XcnCg-video.html&list=PLmClRRrcbHZrAHWR032VcbIYIY_Wmozch ► TWITTER: twitter.com/jdemezrat ► TWITCH: twitch.tv/jdemezrat ► SDÍLEJ VIDEO NA FACEBOOKU, UDĚLÁŠ MI RADOST! :) Pokud se ti video líbilo, tak nezapomeň dát like!)
Pizza Fresco - LEVNĚ A CHUTNĚ?!
Pizza Fresco - LEVNĚ A CHUTNĚ?!
Před 3 měsíci
Dnes spolu ochutnáme 4 různé pizzy z restaurace Pizza Fresco (bit.ly/2QqAHqE)! Tak se podívejte, jak to dopadlo a pěkně se spolu se mnou najezte! Obchodní spolupráce: jdemezrat@gmail.com ► FACEBOOK: facebook.com/JdemeZrat ► INSTAGRAM: instagram.com/jdemezrat ► Předchozí díl: chvideos.net/A-Ptj2qjPs0-video.html ► Klikni pro odběr goo.gl/9XFHTm ► Všechny díly JdemeŽrát: chvideos.net/fwaSpTiu7qU-video.html ► TWITTER: twitter.com/jdemezrat ► TWITCH: twitch.tv/jdemezrat ► SDÍLEJ VIDEO NA FACEBOOKU, UDĚLÁŠ MI RADOST! :) Pokud se ti video líbilo, tak nezapomeň dát like!)
JdemeReagovat - ZTRATIL 1000 KČ V BURGER KINGU!
JdemeReagovat - ZTRATIL 1000 KČ V BURGER KINGU!
Před 4 měsíci
Dnes tu máme další díl ze série JdemeReagovat, ve kterém se podíváme na komentáře na Facebookové stránce Burger Kingu! Tak se podívejte, jak to dopadlo a pěkně se spolu se mnou najezte! Obchodní spolupráce: jdemezrat@gmail.com ► FACEBOOK: facebook.com/JdemeZrat ► INSTAGRAM: instagram.com/jdemezrat ► Předchozí díl: chvideos.net/fwaSpTiu7qU-video.html ► Klikni pro odběr goo.gl/9XFHTm ► Všechny díly JdemeŽrát: chvideos.net/fwaSpTiu7qU-video.html&list=PLmClRRrcbHZrAHWR032VcbIYIY_Wmozch ► TWITTER: twitter.com/jdemezrat ► TWITCH: twitch.tv/jdemezrat ► SDÍLEJ VIDEO NA FACEBOOKU, UDĚLÁŠ MI RADOST! :) Pokud se ti video líbilo, tak nezapomeň dát like!)
Dilli 6 - VELKÉ INDICKÉ PŘEKVAPENÍ!
Dilli 6 - VELKÉ INDICKÉ PŘEKVAPENÍ!
Před 4 měsíci
Dnes se spolu podíváme na jídlo z restaurace Dilli 6 (bit.ly/2W0Jkys) a ochutnáme spoustu indických specialit! Tak se podívejte, jak to dopadlo a pěkně se spolu se mnou najezte! Obchodní spolupráce: jdemezrat@gmail.com ► FACEBOOK: facebook.com/JdemeZrat ► INSTAGRAM: instagram.com/jdemezrat ► Předchozí díl: chvideos.net/hF7Cj1r69Vc-video.html ► Klikni pro odběr goo.gl/9XFHTm ► Všechny díly JdemeŽrát: chvideos.net/hF7Cj1r69Vc-video.html&list=PLmClRRrcbHZrAHWR032VcbIYIY_Wmozch ► TWITTER: twitter.com/jdemezrat ► TWITCH: twitch.tv/jdemezrat ► SDÍLEJ VIDEO NA FACEBOOKU, UDĚLÁŠ MI RADOST! :) Pokud se ti video líbilo, tak nezapomeň dát like!)
KACHNÍ BURGER v asijském fast foodu!
KACHNÍ BURGER v asijském fast foodu!
Před 4 měsíci
Dnes se spolu podíváme na trochu netradiční podnik Asian Fast Food Střížkov a ochutnáme jejich burgery, křidélka a další jídlo! Tak se podívejte, jak to dopadlo a pěkně se spolu se mnou najezte! Obchodní spolupráce: jdemezrat@gmail.com ► FACEBOOK: facebook.com/JdemeZrat ► INSTAGRAM: instagram.com/jdemezrat ► Předchozí díl: chvideos.net/cL1Ljufgvdo-video.html ► Klikni pro odběr goo.gl/9XFHTm ► Všechny díly JdemeŽrát: chvideos.net/cL1Ljufgvdo-video.html&list=PLmClRRrcbHZrAHWR032VcbIYIY_Wmozch ► TWITTER: twitter.com/jdemezrat ► TWITCH: twitch.tv/jdemezrat ► SDÍLEJ VIDEO NA FACEBOOKU, UDĚLÁŠ MI RADOST! :) Pokud se ti video líbilo, tak nezapomeň dát like!)
VELKÉ SROVNÁNÍ LEDOVÝCH KÁV!
VELKÉ SROVNÁNÍ LEDOVÝCH KÁV!
Před 4 měsíci
Dnes tu máme další obrovskou recenzi ze série Drahý vs. Levný, ve které spolu ochutnáme 12 různých ledových káv a porovnáme je mezi sebou! Tak se podívejte, jak to dopadlo a pěkně se spolu se mnou najezte! Obchodní spolupráce: jdemezrat@gmail.com ► FACEBOOK: facebook.com/JdemeZrat ► INSTAGRAM: instagram.com/jdemezrat ► Předchozí díl: chvideos.net/QXESb9BSnMA-video.html ► Klikni pro odběr goo.gl/9XFHTm ► Všechny díly JdemeŽrát: chvideos.net/QXESb9BSnMA-video.html&list=PLmClRRrcbHZrAHWR032VcbIYIY_Wmozch ► TWITTER: twitter.com/jdemezrat ► TWITCH: twitch.tv/jdemezrat ► SDÍLEJ VIDEO NA FACEBOOKU, UDĚLÁŠ MI RADOST! :) Pokud se ti video líbilo, tak nezapomeň dát like!)
Ochutnávka ČÍNSKÉHO VOJENSKÉHO JÍDLA (MRE) - 2. DÍL!
Ochutnávka ČÍNSKÉHO VOJENSKÉHO JÍDLA (MRE) - 2. DÍL!
Před 4 měsíci
Pro získání NordVPN se 75 % slevou použij kupón "jdemezrat" na nordvpn.org/jdemezrat (3letý plán za $2.99/měsíc) + měsíc zdarma navíc. Sleva platí při platbě za 3 roky dopředu. Dnes spolu ochutnáme další čínskou vojenskou potravinovou dávku, tentokrát menu 4! Tak se podívejte, jak to dopadlo a pěkně se spolu se mnou najezte! Obchodní spolupráce: jdemezrat@gmail.com ► FACEBOOK: facebook.com/JdemeZrat ► INSTAGRAM: instagram.com/jdemezrat ► Předchozí díl: chvideos.net/EtCWlZB7MN0-video.html ► Klikni pro odběr goo.gl/9XFHTm ► Všechny díly JdemeŽrát: chvideos.net/EtCWlZB7MN0-video.html&list=PLmClRRrcbHZrAHWR032VcbIYIY_Wmozch ► TWITTER: twitter.com/jdemezrat ► TWITCH: twitch.tv/jdemezrat ► SDÍLEJ VIDEO NA FACEBOOKU, UDĚLÁŠ MI RADOST! :) Video vzniklo v rámci placené spolupráce s NordVPN. Pokud se ti video líbilo, tak nezapomeň dát like!)
Kozlovna Na ráně - VELKÝ RETEST PO ROCE!
Kozlovna Na ráně - VELKÝ RETEST PO ROCE!
Před 4 měsíci
První recenze: chvideos.net/XCB11DEDB_0-video.html Dnes se spolu po 9 měsících podíváme na restauraci Kozlovna Na ráně a ochutnáme jejich polévky, svíčkovou, kachnu a další jídlo! Tak se podívejte, jak to dopadlo a pěkně se spolu se mnou najezte! Obchodní spolupráce: jdemezrat@gmail.com ► FACEBOOK: facebook.com/JdemeZrat ► INSTAGRAM: instagram.com/jdemezrat ► Předchozí díl: chvideos.net/EtCWlZB7MN0-video.html ► Klikni pro odběr goo.gl/9XFHTm ► Všechny díly JdemeŽrát: chvideos.net/EtCWlZB7MN0-video.html&list=PLmClRRrcbHZrAHWR032VcbIYIY_Wmozch ► TWITTER: twitter.com/jdemezrat ► TWITCH: twitch.tv/jdemezrat ► SDÍLEJ VIDEO NA FACEBOOKU, UDĚLÁŠ MI RADOST! :) Pokud se ti video líbilo, tak nezapomeň dát like!)
JdemeVařit - LUXUSNÍ DOMÁCÍ CLUB SANDWICH!
JdemeVařit - LUXUSNÍ DOMÁCÍ CLUB SANDWICH!
Před 4 měsíci
Za poskytnuté nádobí děkujeme www.chefshop.cz Po několika letech jsem se rozhodl obnovit oblíbenou sérii JdemeVařit a dnes spolu připravíme Club sandwich! Tak se podívejte, jak to dopadlo a pěkně se spolu se mnou najezte! Obchodní spolupráce: jdemezrat@gmail.com ► FACEBOOK: facebook.com/JdemeZrat ► INSTAGRAM: instagram.com/jdemezrat ► Předchozí díl: chvideos.net/uwJ6SarTFIA-video.html ► Klikni pro odběr goo.gl/9XFHTm ► Všechny díly JdemeŽrát: chvideos.net/uwJ6SarTFIA-video.html&list=PLmClRRrcbHZrAHWR032VcbIYIY_Wmozch ► TWITTER: twitter.com/jdemezrat ► TWITCH: twitch.tv/jdemezrat ► SDÍLEJ VIDEO NA FACEBOOKU, UDĚLÁŠ MI RADOST! :) Pokud se ti video líbilo, tak nezapomeň dát like!)
NOČNÍ ROZVOZ a novinky od Burger Kingu!
NOČNÍ ROZVOZ a novinky od Burger Kingu!
Před 4 měsíci
Dnes spolu vyzkoušíme noční dovoz a nové burgery, hranolky a dezert od Burger Kingu! Tak se podívejte, jak to dopadlo a pěkně se spolu se mnou najezte! Obchodní spolupráce: jdemezrat@gmail.com ► FACEBOOK: facebook.com/JdemeZrat ► INSTAGRAM: instagram.com/jdemezrat ► Předchozí díl: chvideos.net/uwJ6SarTFIA-video.html ► Klikni pro odběr goo.gl/9XFHTm ► Všechny díly JdemeŽrát: chvideos.net/uwJ6SarTFIA-video.html&list=PLmClRRrcbHZrAHWR032VcbIYIY_Wmozch ► TWITTER: twitter.com/jdemezrat ► TWITCH: twitch.tv/jdemezrat ► SDÍLEJ VIDEO NA FACEBOOKU, UDĚLÁŠ MI RADOST! :) Pokud se ti video líbilo, tak nezapomeň dát like!)
Ochutnávka ČÍNSKÉHO VOJENSKÉHO JÍDLA (MRE)!
Ochutnávka ČÍNSKÉHO VOJENSKÉHO JÍDLA (MRE)!
Před 4 měsíci
JdemeŽrát do kina!: bit.ly/JdemeZratDoKina Dnes spolu ochutnáme čínskou vojenskou potravinovou dávku! Tak se podívejte, jak to dopadlo a pěkně se spolu se mnou najezte! Obchodní spolupráce: jdemezrat@gmail.com ► FACEBOOK: facebook.com/JdemeZrat ► INSTAGRAM: instagram.com/jdemezrat ► Předchozí díl: chvideos.net/JYK3QzrloJs-video.html ► Klikni pro odběr goo.gl/9XFHTm ► Všechny díly JdemeŽrát: chvideos.net/JYK3QzrloJs-video.html&list=PLmClRRrcbHZrAHWR032VcbIYIY_Wmozch ► TWITTER: twitter.com/jdemezrat ► TWITCH: twitch.tv/jdemezrat ► SDÍLEJ VIDEO NA FACEBOOKU, UDĚLÁŠ MI RADOST! :) Pokud se ti video líbilo, tak nezapomeň dát like!)
Minit - SPOUSTA TĚSTA A KAPKA FANTAZIE?!
Minit - SPOUSTA TĚSTA A KAPKA FANTAZIE?!
Před 4 měsíci
Dnes spolu ochutnáme Minit (dříve Fornetti)! Tak se podívejte, jak to dopadlo a pěkně se spolu se mnou najezte! Obchodní spolupráce: jdemezrat@gmail.com ► FACEBOOK: facebook.com/JdemeZrat ► INSTAGRAM: instagram.com/jdemezrat ► Předchozí díl: chvideos.net/Pm7YDi-aFmo-video.html ► Klikni pro odběr goo.gl/9XFHTm ► Všechny díly JdemeŽrát: chvideos.net/Pm7YDi-aFmo-video.html&list=PLmClRRrcbHZrAHWR032VcbIYIY_Wmozch ► TWITTER: twitter.com/jdemezrat ► TWITCH: twitch.tv/jdemezrat ► SDÍLEJ VIDEO NA FACEBOOKU, UDĚLÁŠ MI RADOST! :) Pokud se ti video líbilo, tak nezapomeň dát like!)
Tasty Food - KONEČNĚ NĚCO NOVÉHO?!
Tasty Food - KONEČNĚ NĚCO NOVÉHO?!
Před 4 měsíci
Dnes se spolu podíváme na dovoz jídla z restaurace Tasty Food (bit.ly/2IUTUjc) a ochutnáme jejich šašlik, pizzu a chinkali! Tak se podívejte, jak to dopadlo a pěkně se spolu se mnou najezte! Obchodní spolupráce: jdemezrat@gmail.com ► FACEBOOK: facebook.com/JdemeZrat ► INSTAGRAM: instagram.com/jdemezrat ► Předchozí díl: chvideos.net/9QO50NE9G68-video.html ► Klikni pro odběr goo.gl/9XFHTm ► Všechny díly JdemeŽrát: chvideos.net/9QO50NE9G68-video.html&list=PLmClRRrcbHZrAHWR032VcbIYIY_Wmozch ► TWITTER: twitter.com/jdemezrat ► TWITCH: twitch.tv/jdemezrat ► SDÍLEJ VIDEO NA FACEBOOKU, UDĚLÁŠ MI RADOST! :) Pokud se ti video líbilo, tak nezapomeň dát like!)
Sushi Rybná - UKRADENÁ POLÉVKA, SUSHI DONUT A JAPONSKÉ PIVO!
Sushi Rybná - UKRADENÁ POLÉVKA, SUSHI DONUT A JAPONSKÉ PIVO!
Před 4 měsíci
Dnes se spolu podíváme na dovoz z restaurace Sushi Rybná ( bit.ly/2vtk9og ) a ochutnáme jejich speciality! Tak se podívejte, jak to dopadlo a pěkně se spolu se mnou najezte! Obchodní spolupráce: jdemezrat@gmail.com ► FACEBOOK: facebook.com/JdemeZrat ► INSTAGRAM: instagram.com/jdemezrat ► Předchozí díl: chvideos.net/jfY3ks94FW0-video.html ► Klikni pro odběr goo.gl/9XFHTm ► Všechny díly JdemeŽrát: chvideos.net/jfY3ks94FW0-video.html&list=PLmClRRrcbHZrAHWR032VcbIYIY_Wmozch ► TWITTER: twitter.com/jdemezrat ► TWITCH: twitch.tv/jdemezrat ► SDÍLEJ VIDEO NA FACEBOOKU, UDĚLÁŠ MI RADOST! :) Pokud se ti video líbilo, tak nezapomeň dát like!)
STEAKOVÝ SPECIÁL s PEKELNÝM ŠÉFKUCHAŘEM!
STEAKOVÝ SPECIÁL s PEKELNÝM ŠÉFKUCHAŘEM!
Před 4 měsíci
Dnes jsem si pro vás připravil menší steakový speciál s hostem! Tak se podívejte, jak to dopadlo a pěkně se spolu se mnou najezte! Instagram Šéfa: instagram.com/hells_chef Obchodní spolupráce: jdemezrat@gmail.com ► FACEBOOK: facebook.com/JdemeZrat ► INSTAGRAM: instagram.com/jdemezrat ► Předchozí díl: chvideos.net/4F7iG2rtt7c-video.html ► Klikni pro odběr goo.gl/9XFHTm ► Všechny díly JdemeŽrát: chvideos.net/4F7iG2rtt7c-video.html&list=PLmClRRrcbHZrAHWR032VcbIYIY_Wmozch ► TWITTER: twitter.com/jdemezrat ► TWITCH: twitch.tv/jdemezrat ► SDÍLEJ VIDEO NA FACEBOOKU, UDĚLÁŠ MI RADOST! :) Pokud se ti video líbilo, tak nezapomeň dát like!)
Nové BOURBON a TRUFFLE BURGERY od KFC!
Nové BOURBON a TRUFFLE BURGERY od KFC!
Před 5 měsíci
Dnes se spolu podíváme na novinky od KFC - ZINGER TRUFFLE a BOURBON BBQ GRANDER a porovnáme je se starými verzemi těchto burgerů, Tak se podívejte, jak to dopadlo a pěkně se spolu se mnou najezte! Obchodní spolupráce: jdemezrat@gmail.com ► FACEBOOK: facebook.com/JdemeZrat ► INSTAGRAM: instagram.com/jdemezrat ► Předchozí díl: chvideos.net/ILQFnhyFL5Q-video.html ► Klikni pro odběr goo.gl/9XFHTm ► Všechny díly JdemeŽrát: chvideos.net/ILQFnhyFL5Q-video.html&list=PLmClRRrcbHZrAHWR032VcbIYIY_Wmozch ► TWITTER: twitter.com/jdemezrat ► TWITCH: twitch.tv/jdemezrat ► SDÍLEJ VIDEO NA FACEBOOKU, UDĚLÁŠ MI RADOST! :) Pokud se ti video líbilo, tak nezapomeň dát like!)
Restaurace Sunflower - POŘÁDNÁ PORCE VIETNAMU!
Restaurace Sunflower - POŘÁDNÁ PORCE VIETNAMU!
Před 5 měsíci
Dnes se spolu podíváme na vietnamskou restauraci Sunflower (bit.ly/2ITcDex ) a ochutnáme jejich polévku, jarní závitky, voňavou kachnu a spoustu dalšího! Tak se podívejte, jak to dopadlo a pěkně se spolu se mnou najezte! Obchodní spolupráce: jdemezrat@gmail.com ► FACEBOOK: facebook.com/JdemeZrat ► INSTAGRAM: instagram.com/jdemezrat ► Předchozí díl: chvideos.net/0stRTRa8cBI-video.html ► Klikni pro odběr goo.gl/9XFHTm ► Všechny díly JdemeŽrát: chvideos.net/bdpaTy2fF6w-video.html ► TWITTER: twitter.com/jdemezrat ► TWITCH: twitch.tv/jdemezrat ► SDÍLEJ VIDEO NA FACEBOOKU, UDĚLÁŠ MI RADOST! :) Pokud se ti video líbilo, tak nezapomeň dát like!)
Čtu vaše HATE KOMENTÁŘE!
Čtu vaše HATE KOMENTÁŘE!
Před 5 měsíci
Dnes tu pro vás mám záznam ze streamu, ve kterém jsme se dívali na komentáře diváků pod mým videem. Tak se podívejte, jak to dopadlo a pěkně se spolu se mnou najezte! Obchodní spolupráce: jdemezrat@gmail.com ► FACEBOOK: facebook.com/JdemeZrat ► INSTAGRAM: instagram.com/jdemezrat ► Předchozí díl: chvideos.net/bdpaTy2fF6w-video.html ► Klikni pro odběr goo.gl/9XFHTm ► Všechny díly JdemeŽrát: chvideos.net/bdpaTy2fF6w-video.html&list=PLmClRRrcbHZrAHWR032VcbIYIY_Wmozch ► TWITTER: twitter.com/jdemezrat ► TWITCH: twitch.tv/jdemezrat ► SDÍLEJ VIDEO NA FACEBOOKU, UDĚLÁŠ MI RADOST! :) Pokud se ti video líbilo, tak nezapomeň dát like!)
Ciao pizza a TAJEMSTVÍ ZVADLÉHO SALÁTU!
Ciao pizza a TAJEMSTVÍ ZVADLÉHO SALÁTU!
Před 5 měsíci
Dnes se spolu podíváme na novou restauraci Ciao Pizza a ochutnáme jejich pizzu, těstoviny a salát! Tak se podívejte, jak to dopadlo a pěkně se spolu se mnou najezte! Obchodní spolupráce: jdemezrat@gmail.com ► FACEBOOK: facebook.com/JdemeZrat ► INSTAGRAM: instagram.com/jdemezrat ► Předchozí díl: chvideos.net/TmLggXbhL8E-video.html ► Klikni pro odběr goo.gl/9XFHTm ► Všechny díly JdemeŽrát: bit.ly/2ZfGtzn ► TWITTER: twitter.com/jdemezrat ► TWITCH: twitch.tv/jdemezrat ► SDÍLEJ VIDEO NA FACEBOOKU, UDĚLÁŠ MI RADOST! :) Pokud se ti video líbilo, tak nezapomeň dát like!)
OCHUTNÁVKA ŠPANĚLSKÉHO MRE!
OCHUTNÁVKA ŠPANĚLSKÉHO MRE!
Před 5 měsíci
Dnes spolu ochutnáme španělské vojenské jídlo! Tak se podívejte, jak to dopadlo a pěkně se spolu se mnou najezte! Obchodní spolupráce: jdemezrat@gmail.com ► FACEBOOK: facebook.com/JdemeZrat ► INSTAGRAM: instagram.com/jdemezrat ► Předchozí díl: chvideos.net/wfluiwtKrlY-video.html ► Klikni pro odběr goo.gl/9XFHTm ► Všechny díly JdemeŽrát: bit.ly/2UWYNOB ► TWITTER: twitter.com/jdemezrat ► TWITCH: twitch.tv/jdemezrat ► SDÍLEJ VIDEO NA FACEBOOKU, UDĚLÁŠ MI RADOST! :) Pokud se ti video líbilo, tak nezapomeň dát like!)
JdemeReagovat - KOMENTÁŘE ZE SUPERMARKETU ALBERT!
JdemeReagovat - KOMENTÁŘE ZE SUPERMARKETU ALBERT!
Před 5 měsíci
Dnes se spolu podíváme na komentáře na Facebookové stránce Albert! Tak se podívejte, jak to dopadlo a pěkně se spolu se mnou najezte! Obchodní spolupráce: jdemezrat@gmail.com ► FACEBOOK: facebook.com/JdemeZrat ► INSTAGRAM: instagram.com/jdemezrat ► Předchozí díl: chvideos.net/JboSWpT2rIs-video.html ► Klikni pro odběr goo.gl/9XFHTm ► Všechny díly JdemeŽrát: chvideos.net/JboSWpT2rIs-video.html&list=PLmClRRrcbHZrAHWR032VcbIYIY_Wmozch ► TWITTER: twitter.com/jdemezrat ► TWITCH: twitch.tv/jdemezrat ► SDÍLEJ VIDEO NA FACEBOOKU, UDĚLÁŠ MI RADOST! :) Pokud se ti video líbilo, tak nezapomeň dát like!)
King Kebab & Pizza - JAK DŮLEŽITÁ JE OMÁČKA?!
King Kebab & Pizza - JAK DŮLEŽITÁ JE OMÁČKA?!
Před 5 měsíci
Tak se podívejte, jak to dopadlo a pěkně se spolu se mnou najezte! Trička, mikiny a hrnky JdemeŽrát: bit.ly/JdemeZratMerch Obchodní spolupráce: jdemezrat@gmail.com ► FACEBOOK: facebook.com/JdemeZrat ► INSTAGRAM: instagram.com/jdemezrat ► Předchozí díl: chvideos.net/nWhzpykEYjk-video.html ► Klikni pro odběr goo.gl/9XFHTm ► Všechny díly JdemeŽrát: goo.gl/z7JJyB ► TWITTER: twitter.com/jdemezrat ► TWITCH: twitch.tv/jdemezrat ► SDÍLEJ VIDEO NA FACEBOOKU, UDĚLÁŠ MI RADOST! :) Pokud se ti video líbilo, tak nezapomeň dát like!)
VELKÁ RECENZE RUSKÉHO MCDONALD'S!
VELKÁ RECENZE RUSKÉHO MCDONALD'S!
Před 5 měsíci
Dnes se spolu podíváme na McDonald's v Rusku a ochutnáme jejich exkluzivní burgery! Tak se podívejte, jak to dopadlo a pěkně se spolu se mnou najezte! Obchodní spolupráce: jdemezrat@gmail.com ► FACEBOOK: facebook.com/JdemeZrat ► INSTAGRAM: instagram.com/jdemezrat ► Předchozí díl: chvideos.net/imG4hVBCUT4-video.html ► Klikni pro odběr goo.gl/9XFHTm ► Všechny díly JdemeŽrát: chvideos.net/imG4hVBCUT4-video.html&list=PLmClRRrcbHZrAHWR032VcbIYIY_Wmozch ► TWITTER: twitter.com/jdemezrat ► TWITCH: twitch.tv/jdemezrat ► SDÍLEJ VIDEO NA FACEBOOKU, UDĚLÁŠ MI RADOST! :) Pokud se ti video líbilo, tak nezapomeň dát like!)
6,5 KG BALÍK OD DIVÁKA!
6,5 KG BALÍK OD DIVÁKA!
Před 5 měsíci
Dnes tu pro vás mám záznam ze streamu, ve kterém rozbaluju balík, který mi poslal DerakCZE. Tak se podívejte, jak to dopadlo a pěkně se spolu se mnou najezte! Obchodní spolupráce: jdemezrat@gmail.com ► FACEBOOK: facebook.com/JdemeZrat ► INSTAGRAM: instagram.com/jdemezrat ► Předchozí díl: chvideos.net/iTVPzOkTrz4-video.html ► Klikni pro odběr goo.gl/9XFHTm ► Všechny díly JdemeŽrát: goo.gl/spWTrR ► TWITTER: twitter.com/jdemezrat ► TWITCH: twitch.tv/jdemezrat ► SDÍLEJ VIDEO NA FACEBOOKU, UDĚLÁŠ MI RADOST! :) Pokud se ti video líbilo, tak nezapomeň dát like!)
POLÉVKY ZE SUPERMARKETU ALBERT!
POLÉVKY ZE SUPERMARKETU ALBERT!
Před 5 měsíci
Dnes se spolu podíváme na polévky ze supermarketu Albert! Tak se podívejte, jak to dopadlo a pěkně se spolu se mnou najezte! Obchodní spolupráce: jdemezrat@gmail.com ► FACEBOOK: facebook.com/JdemeZrat ► INSTAGRAM: instagram.com/jdemezrat ► Předchozí díl: chvideos.net/DRqtC7mUkXk-video.html ► Klikni pro odběr goo.gl/9XFHTm ► Všechny díly JdemeŽrát: bit.ly/2YHwSBm ► TWITTER: twitter.com/jdemezrat ► TWITCH: twitch.tv/jdemezrat ► SDÍLEJ VIDEO NA FACEBOOKU, UDĚLÁŠ MI RADOST! :) Pokud se ti video líbilo, tak nezapomeň dát like!)
KUŘE V ROZKLADU a další šmakulády z restaurace U Karla IV.!
KUŘE V ROZKLADU a další šmakulády z restaurace U Karla IV.!
Před 5 měsíci
Dnes se spolu podíváme na restauraci U Karla IV. a ochutnáme jejich krokety, bramboráky a steaky! Tak se podívejte, jak to dopadlo a pěkně se spolu se mnou najezte! Obchodní spolupráce: jdemezrat@gmail.com ► FACEBOOK: facebook.com/JdemeZrat ► INSTAGRAM: instagram.com/jdemezrat ► Předchozí díl: chvideos.net/iTVPzOkTrz4-video.html ► Klikni pro odběr goo.gl/9XFHTm ► Všechny díly JdemeŽrát: goo.gl/spWTrR ► TWITTER: twitter.com/jdemezrat ► TWITCH: twitch.tv/jdemezrat ► SDÍLEJ VIDEO NA FACEBOOKU, UDĚLÁŠ MI RADOST! :) Pokud se ti video líbilo, tak nezapomeň dát like!)
JdemeReagovat - NEUVĚŘITELNÉ KOMENTÁŘE KAUFLAND!
JdemeReagovat - NEUVĚŘITELNÉ KOMENTÁŘE KAUFLAND!
Před 5 měsíci
Dnes se spolu podíváme na komentáře na Facebookové stránce Kauflandu! Tak se podívejte, jak to dopadlo a pěkně se spolu se mnou najezte! Obchodní spolupráce: jdemezrat@gmail.com ► FACEBOOK: facebook.com/JdemeZrat ► INSTAGRAM: instagram.com/jdemezrat ► Předchozí díl: chvideos.net/777_xccB8UY-video.html ► Klikni pro odběr goo.gl/9XFHTm ► Všechny díly JdemeŽrát: goo.gl/Wwu4ZZ ► TWITTER: twitter.com/jdemezrat ► TWITCH: twitch.tv/jdemezrat ► SDÍLEJ VIDEO NA FACEBOOKU, UDĚLÁŠ MI RADOST! :) Pokud se ti video líbilo, tak nezapomeň dát like!)
ČESKÁ KLASIKA ze supermarketu ALBERT!
ČESKÁ KLASIKA ze supermarketu ALBERT!
Před 6 měsíci
Dnes spolu konečně ochutnáme klasické české hotovky ze supermarketu Albert! Tak se podívejte, jak to dopadlo a pěkně se spolu se mnou najezte! Obchodní spolupráce: jdemezrat@gmail.com ► FACEBOOK: facebook.com/JdemeZrat ► INSTAGRAM: instagram.com/jdemezrat ► Předchozí díl: chvideos.net/OHV6hzW9sqY-video.html ► Klikni pro odběr goo.gl/9XFHTm ► Všechny díly JdemeŽrát: goo.gl/ekGHDn ► TWITTER: twitter.com/jdemezrat ► TWITCH: twitch.tv/jdemezrat ► SDÍLEJ VIDEO NA FACEBOOKU, UDĚLÁŠ MI RADOST! :) Pokud se ti video líbilo, tak nezapomeň dát like!)
Frankie’s Burger - CO DĚLÁ DOBRÝ BURGER?
Frankie’s Burger - CO DĚLÁ DOBRÝ BURGER?
Před 6 měsíci
Dnes se podíváme na novou burgrárnu Frankie's Burger a ochutnáme jejich burgery, hranolky a salát Coleslaw! Tak se podívejte, jak to dopadlo a pěkně se spolu se mnou najezte! Obchodní spolupráce: jdemezrat@gmail.com ► FACEBOOK: facebook.com/JdemeZrat ► INSTAGRAM: instagram.com/jdemezrat ► Předchozí díl: chvideos.net/UTwSo46pT_c-video.html ► Klikni pro odběr goo.gl/9XFHTm ► Všechny díly JdemeŽrát: goo.gl/eyGWMc ► TWITTER: twitter.com/jdemezrat ► TWITCH: twitch.tv/jdemezrat ► SDÍLEJ VIDEO NA FACEBOOKU, UDĚLÁŠ MI RADOST! :) Pokud se ti video líbilo, tak nezapomeň dát like!)
SUŠENÉ ANTILOPÍ MASO a další dobrůtky z AFRIKY!
SUŠENÉ ANTILOPÍ MASO a další dobrůtky z AFRIKY!
Před 6 měsíci
Dnes spolu ochutnáme jídlo z Jihoafrické republiky! Tak se podívejte, jak to dopadlo a pěkně se spolu se mnou najezte! Obchodní spolupráce: jdemezrat@gmail.com ► FACEBOOK: facebook.com/JdemeZrat ► INSTAGRAM: instagram.com/jdemezrat ► Předchozí díl: chvideos.net/1_ZIGdbAjn4-video.html ► Klikni pro odběr goo.gl/9XFHTm ► Všechny díly JdemeŽrát: goo.gl/mYJRDb ► TWITTER: twitter.com/jdemezrat ► TWITCH: twitch.tv/jdemezrat ► SDÍLEJ VIDEO NA FACEBOOKU, UDĚLÁŠ MI RADOST! :) Pokud se ti video líbilo, tak nezapomeň dát like!)
RETEST Pizza U Pekaře - ŽE BY MĚ ZASE ODHALILI?!
RETEST Pizza U Pekaře - ŽE BY MĚ ZASE ODHALILI?!
Před 6 měsíci
Dnes se po necelém roce znovu podíváme na podnik Pizza u Pekaře (pizzaupekare.cz) a ochutnáme jejich pizzu! Tak se podívejte, jak to dopadlo a pěkně se spolu se mnou najezte! Obchodní spolupráce: jdemezrat@gmail.com ► FACEBOOK: facebook.com/JdemeZrat ► INSTAGRAM: instagram.com/jdemezrat ► Předchozí díl: chvideos.net/VYIIVwgYMyo-video.html ► Klikni pro odběr goo.gl/9XFHTm ► Všechny díly JdemeŽrát: goo.gl/KPCa29 ► TWITTER: twitter.com/jdemezrat ► TWITCH: twitch.tv/jdemezrat ► SDÍLEJ VIDEO NA FACEBOOKU, UDĚLÁŠ MI RADOST! :) Pokud se ti video líbilo, tak nezapomeň dát like!)
SLOVENSKÉ VOJENSKÉ JÍDLO (PODAP)!
SLOVENSKÉ VOJENSKÉ JÍDLO (PODAP)!
Před 6 měsíci
Konečně se nám podařilo sehnat slovenské vojenské jídlo PODAP a dnes ho ochutnáme! Tak se podívejte, jak to dopadlo a pěkně se spolu se mnou najezte! Obchodní spolupráce: jdemezrat@gmail.com ► FACEBOOK: facebook.com/JdemeZrat ► INSTAGRAM: instagram.com/jdemezrat ► Předchozí díl: chvideos.net/Zxtb_StaEcU-video.html ► Klikni pro odběr goo.gl/9XFHTm ► Všechny díly JdemeŽrát: goo.gl/oJr6wS ► TWITTER: twitter.com/jdemezrat ► TWITCH: twitch.tv/jdemezrat ► SDÍLEJ VIDEO NA FACEBOOKU, UDĚLÁŠ MI RADOST! :) Pokud se ti video líbilo, tak nezapomeň dát like!)
JdemeReagovat - NEUVĚŘITELNÉ KOMENTÁŘE na Facebooku TESCO!
JdemeReagovat - NEUVĚŘITELNÉ KOMENTÁŘE na Facebooku TESCO!
Před 6 měsíci
Dnes se spolu podíváme na komentáře na Facebookové stránce Tesco Česko! Tak se podívejte, jak to dopadlo a pěkně se spolu se mnou najezte! Obchodní spolupráce: jdemezrat@gmail.com ► FACEBOOK: facebook.com/JdemeZrat ► INSTAGRAM: instagram.com/jdemezrat ► Předchozí díl: chvideos.net/kkNpnCxvxM8-video.html ► Klikni pro odběr goo.gl/9XFHTm ► Všechny díly JdemeŽrát: goo.gl/NbdsSU ► TWITTER: twitter.com/jdemezrat ► TWITCH: twitch.tv/jdemezrat ► SDÍLEJ VIDEO NA FACEBOOKU, UDĚLÁŠ MI RADOST! :) Pokud se ti video líbilo, tak nezapomeň dát like!)
Banh-mi-ba a BAGETOVÝ ORGASMUS!
Banh-mi-ba a BAGETOVÝ ORGASMUS!
Před 6 měsíci
Checkuj Uber Eats: bit.ly/UberEatsPraha SLEVOVÝ KÓD: JDEME19 (50% sleva na prvních 5 objednávek! max. 150 Kč, platí do 31.03.2019) Odkaz na restauraci: bit.ly/banhmiba Dnes se spolu podíváme na restauraci Banh-mi-ba a ochutnáme jejich bagety, nudle a limonády! Tak se podívejte, jak to dopadlo a pěkně se spolu se mnou najezte! Obchodní spolupráce: jdemezrat@gmail.com ► FACEBOOK: facebook.com/JdemeZrat ► INSTAGRAM: instagram.com/jdemezrat ► Předchozí díl: chvideos.net/P6cUYYS-CW8-video.html ► Klikni pro odběr goo.gl/9XFHTm ► Všechny díly JdemeŽrát: goo.gl/YbTS8B ► TWITTER: twitter.com/jdemezrat ► TWITCH: twitch.tv/jdemezrat ► SDÍLEJ VIDEO NA FACEBOOKU, UDĚLÁŠ MI RADOST! :) Video vzniklo v rámci placené spolupráce s Uber Eats. Recenze restaurace je naprosto objektivní a ničím neovlivněná. Pokud se ti video líbilo, tak nezapomeň dát like!)
PEKELNÉ INDICKÉ HOTOVKY ZE SUPERMARKETU!
PEKELNÉ INDICKÉ HOTOVKY ZE SUPERMARKETU!
Před 6 měsíci
Dnes spolu ochutnáme indické hotovky ze supermarketu Iceland! Tak se podívejte, jak to dopadlo a pěkně se spolu se mnou najezte! Obchodní spolupráce: jdemezrat@gmail.com ► FACEBOOK: facebook.com/JdemeZrat ► INSTAGRAM: instagram.com/jdemezrat ► Předchozí díl: chvideos.net/dKzTyFQKAW8-video.html ► Klikni pro odběr goo.gl/9XFHTm ► Všechny díly JdemeŽrát: goo.gl/gYc2qW ► TWITTER: twitter.com/jdemezrat ► TWITCH: twitch.tv/jdemezrat ► SDÍLEJ VIDEO NA FACEBOOKU, UDĚLÁŠ MI RADOST! :) Pokud se ti video líbilo, tak nezapomeň dát like!)
VELKÁ RECENZE KOFOL!
VELKÁ RECENZE KOFOL!
Před 6 měsíci
Dnes spolu ochutnáme 12 různých druhů Kofoly! Tak se podívejte, jak to dopadlo a pěkně se spolu se mnou najezte! Obchodní spolupráce: jdemezrat@gmail.com ► FACEBOOK: facebook.com/JdemeZrat ► INSTAGRAM: instagram.com/jdemezrat ► Předchozí díl: chvideos.net/1j1Nxma4lFc-video.html ► Klikni pro odběr goo.gl/9XFHTm ► Všechny díly JdemeŽrát: goo.gl/BezYGQ ► TWITTER: twitter.com/jdemezrat ► TWITCH: twitch.tv/jdemezrat ► SDÍLEJ VIDEO NA FACEBOOKU, UDĚLÁŠ MI RADOST! :) Pokud se ti video líbilo, tak nezapomeň dát like!)
Street Kebab - AŽ MOC MASA V KEBABU?!
Street Kebab - AŽ MOC MASA V KEBABU?!
Před 6 měsíci
Dnes se spolu podíváme na Street Kebab (streetkebab.cz) a ochutnáme jejich duru, falafel a lahmacun! Tak se podívejte, jak to dopadlo a pěkně se spolu se mnou najezte! Obchodní spolupráce: jdemezrat@gmail.com ► FACEBOOK: facebook.com/JdemeZrat ► INSTAGRAM: instagram.com/jdemezrat ► Předchozí díl: chvideos.net/d_iM8AaqDaU-video.html ► Klikni pro odběr goo.gl/9XFHTm ► Všechny díly JdemeŽrát: goo.gl/1tDh9g ► TWITTER: twitter.com/jdemezrat ► TWITCH: twitch.tv/jdemezrat ► SDÍLEJ VIDEO NA FACEBOOKU, UDĚLÁŠ MI RADOST! :) Pokud se ti video líbilo, tak nezapomeň dát like!)
MRE RUSKÉ TAJNÉ SLUŽBY!
MRE RUSKÉ TAJNÉ SLUŽBY!
Před 6 měsíci
Dnes spolu ochutnáme vojenskou potravinovou dávku pro ruskou tajnou službu FSB! Tak se podívejte, jak to dopadlo a pěkně se spolu se mnou najezte! Obchodní spolupráce: jdemezrat@gmail.com ► FACEBOOK: facebook.com/JdemeZrat ► INSTAGRAM: instagram.com/jdemezrat ► Předchozí díl: chvideos.net/5CCe0N3V6Lk-video.html ► Klikni pro odběr goo.gl/9XFHTm ► Všechny díly JdemeŽrát: goo.gl/7V9uxs ► TWITTER: twitter.com/jdemezrat ► TWITCH: twitch.tv/jdemezrat ► SDÍLEJ VIDEO NA FACEBOOKU, UDĚLÁŠ MI RADOST! :) Pokud se ti video líbilo, tak nezapomeň dát like!)
JdemeReagovat - NEUVĚŘITELNÉ KOMENTÁŘE U MCDONALD'S 2!
JdemeReagovat - NEUVĚŘITELNÉ KOMENTÁŘE U MCDONALD'S 2!
Před 6 měsíci
Vítejte u dalšího dílu JdemeReagovat, ve kterém se zase podíváme na Facebookovou stránku McDonald's! Tak se podívejte, jak to dopadlo a pěkně se spolu se mnou najezte! Obchodní spolupráce: jdemezrat@gmail.com ► FACEBOOK: facebook.com/JdemeZrat ► INSTAGRAM: instagram.com/jdemezrat ► Předchozí díl: chvideos.net/wYa5L3cHDlI-video.html ► Klikni pro odběr goo.gl/9XFHTm ► Všechny díly JdemeŽrát: goo.gl/5PCndf ► TWITTER: twitter.com/jdemezrat ► TWITCH: twitch.tv/jdemezrat ► SDÍLEJ VIDEO NA FACEBOOKU, UDĚLÁŠ MI RADOST! :) Pokud se ti video líbilo, tak nezapomeň dát like!)
Cartel Wings - PROKLATĚ SPÁLENÉ KUŘE!
Cartel Wings - PROKLATĚ SPÁLENÉ KUŘE!
Před 6 měsíci
Dnes se podíváme na novou restauraci Cartel Wings a ochutnáme jejich křídla, hranolky a omáčky! Tak se podívejte, jak to dopadlo a pěkně se spolu se mnou najezte! Obchodní spolupráce: jdemezrat@gmail.com ► FACEBOOK: facebook.com/JdemeZrat ► INSTAGRAM: instagram.com/jdemezrat ► Předchozí díl: chvideos.net/3qD6bAG7qP0-video.html ► Klikni pro odběr goo.gl/9XFHTm ► Všechny díly JdemeŽrát: goo.gl/S8Ez7j ► TWITTER: twitter.com/jdemezrat ► TWITCH: twitch.tv/jdemezrat ► SDÍLEJ VIDEO NA FACEBOOKU, UDĚLÁŠ MI RADOST! :) Pokud se ti video líbilo, tak nezapomeň dát like!)
It's a Burger - VELKÉ BURGEROVÉ ZKLAMÁNÍ!
It's a Burger - VELKÉ BURGEROVÉ ZKLAMÁNÍ!
Před 7 měsíci
Dnes ochutnáme 4 burgery a hranolky z restaurace It's A Burger! Tak se podívejte, jak to dopadlo a pěkně se spolu se mnou najezte! Obchodní spolupráce: jdemezrat@gmail.com ► FACEBOOK: facebook.com/JdemeZrat ► INSTAGRAM: instagram.com/jdemezrat ► Předchozí díl: chvideos.net/UE0a3wxybiY-video.html ► Klikni pro odběr goo.gl/9XFHTm ► Všechny díly JdemeŽrát: goo.gl/rjQ66D ► TWITTER: twitter.com/jdemezrat ► TWITCH: twitch.tv/jdemezrat ► SDÍLEJ VIDEO NA FACEBOOKU, UDĚLÁŠ MI RADOST! :) Pokud se ti video líbilo, tak nezapomeň dát like!)
O PENĚZÍCH NA YOUTUBE. Kolik se dá vydělat? Co se vyplatí natáčet?
O PENĚZÍCH NA YOUTUBE. Kolik se dá vydělat? Co se vyplatí natáčet?
Před 7 měsíci
Sleduj náš Twitch: bit.ly/JdemeTwitch Dnes si spolu popovídáme o CHvideos, kolik se tady dá vydělat a co se vyplatí natáčet! Tak se podívejte, jak to dopadlo a pěkně se spolu se mnou najezte! Obchodní spolupráce: jdemezrat@gmail.com ► FACEBOOK: facebook.com/JdemeZrat ► INSTAGRAM: instagram.com/jdemezrat ► Předchozí díl: chvideos.net/UE0a3wxybiY-video.html ► Klikni pro odběr goo.gl/9XFHTm ► Všechny díly JdemeŽrát: goo.gl/rjQ66D ► TWITTER: twitter.com/jdemezrat ► TWITCH: twitch.tv/jdemezrat ► SDÍLEJ VIDEO NA FACEBOOKU, UDĚLÁŠ MI RADOST! :) Pokud se ti video líbilo, tak nezapomeň dát like!)
Restaurace U Šebestiána - KDE JSOU MOJE ŽEBRA?!
Restaurace U Šebestiána - KDE JSOU MOJE ŽEBRA?!
Před 7 měsíci
Dnes se spolu podíváme na restauraci U Šebestiána (www.usebestiana.cz) a ochutnáme jejich kulajdu, řízek, svíčkovou a vepřová žebra! Tak se podívejte, jak to dopadlo a pěkně se spolu se mnou najezte! Obchodní spolupráce: jdemezrat@gmail.com ► FACEBOOK: facebook.com/JdemeZrat ► INSTAGRAM: instagram.com/jdemezrat ► Předchozí díl: chvideos.net/1zLoO-lCd80-video.html ► Klikni pro odběr goo.gl/9XFHTm ► Všechny díly JdemeŽrát: goo.gl/PrXMTE ► TWITTER: twitter.com/jdemezrat ► TWITCH: twitch.tv/jdemezrat ► SDÍLEJ VIDEO NA FACEBOOKU, UDĚLÁŠ MI RADOST! :) Pokud se ti video líbilo, tak nezapomeň dát like!)
Restaurace Moc Quán - VELKÝ ASIJSKÝ MIX!
Restaurace Moc Quán - VELKÝ ASIJSKÝ MIX!
Před 7 měsíci
Dnes se podíváme na asijskou restauraci Moc Quán ( goo.gl/f92PA5 ) a ochutnáme jejich sushi, polévky, kung pao a další zajímavé věci! Tak se podívejte, jak to dopadlo a pěkně se spolu se mnou najezte! Obchodní spolupráce: jdemezrat@gmail.com ► FACEBOOK: facebook.com/JdemeZrat ► INSTAGRAM: instagram.com/jdemezrat ► Předchozí díl: chvideos.net/65TBSyjprpY-video.html ► Klikni pro odběr goo.gl/9XFHTm ► Všechny díly JdemeŽrát: goo.gl/yHxW6V ► TWITTER: twitter.com/jdemezrat ► TWITCH: twitch.tv/jdemezrat ► SDÍLEJ VIDEO NA FACEBOOKU, UDĚLÁŠ MI RADOST! :) Pokud se ti video líbilo, tak nezapomeň dát like!)
YOUTUBE MÁ DALŠÍ PROBLÉM!
YOUTUBE MÁ DALŠÍ PROBLÉM!
Před 7 měsíci
Dnes tu pro vás mám zajímavé povídání o problému CHvideos, na který jsem náhodou natrefil. Jedná se o záznam ze streamu, tak prosím omluvte obrazovou stránku videa. Tak se podívejte, jak to dopadlo a pěkně se spolu se mnou najezte! Obchodní spolupráce: jdemezrat@gmail.com ► FACEBOOK: facebook.com/JdemeZrat ► INSTAGRAM: instagram.com/jdemezrat ► Předchozí díl: chvideos.net/oaxdHEUj7J8-video.html ► Klikni pro odběr goo.gl/9XFHTm ► Všechny díly JdemeŽrát: goo.gl/Qq3Rhz ► TWITTER: twitter.com/jdemezrat ► TWITCH: twitch.tv/jdemezrat ► SDÍLEJ VIDEO NA FACEBOOKU, UDĚLÁŠ MI RADOST! :) Pokud se ti video líbilo, tak nezapomeň dát like!)
Restaurace Pod Hájem - ČESKÁ KLASIKA NA VALENTÝNA!
Restaurace Pod Hájem - ČESKÁ KLASIKA NA VALENTÝNA!
Před 7 měsíci
Dnes se spolu podíváme na českou restauraci Pod Hájem (bit.ly/2IcaBYb) a ochutnáme jejich Segedínský guláš, smažené žampiony a játra s rýží! Tak se podívejte, jak to dopadlo a pěkně se spolu se mnou najezte! Obchodní spolupráce: jdemezrat@gmail.com ► FACEBOOK: facebook.com/JdemeZrat ► INSTAGRAM: instagram.com/jdemezrat ► Předchozí díl: chvideos.net/sFbkLHyn0iQ-video.html ► Klikni pro odběr goo.gl/9XFHTm ► Všechny díly JdemeŽrát: goo.gl/Qq3Rhz ► TWITTER: twitter.com/jdemezrat ► TWITCH: twitch.tv/jdemezrat ► SDÍLEJ VIDEO NA FACEBOOKU, UDĚLÁŠ MI RADOST! :) Pokud se ti video líbilo, tak nezapomeň dát like!)
Ochutnávka ČESKÉHO VOJENSKÉHO JÍDLA (BDP) 2!
Ochutnávka ČESKÉHO VOJENSKÉHO JÍDLA (BDP) 2!
Před 7 měsíci
Dnes se spolu podíváme na další české MRE neboli českou bojovou dávku potravin (BDP) a ochutnáme Menu č. 4! Tak se podívejte, jak to dopadlo a pěkně se spolu se mnou najezte! Obchodní spolupráce: jdemezrat@gmail.com ► FACEBOOK: facebook.com/JdemeZrat ► INSTAGRAM: instagram.com/jdemezrat ► Předchozí díl: chvideos.net/GcHUJtq2btU-video.html ► Klikni pro odběr goo.gl/9XFHTm ► Všechny díly JdemeŽrát: goo.gl/Qq3Rhz ► TWITTER: twitter.com/jdemezrat ► TWITCH: twitch.tv/jdemezrat ► SDÍLEJ VIDEO NA FACEBOOKU, UDĚLÁŠ MI RADOST! :) Pokud se ti video líbilo, tak nezapomeň dát like!)
JdemeReagovat - NEJHORŠÍ RESTAURACE V PRAZE!
JdemeReagovat - NEJHORŠÍ RESTAURACE V PRAZE!
Před 7 měsíci
Vítejte u dalšího dílu ze série JdemeReagovat, ve které se podíváme na nejhorší restaurace v Praze! Tak se podívejte, jak to dopadlo a pěkně se spolu se mnou najezte! Obchodní spolupráce: jdemezrat@gmail.com ► FACEBOOK: facebook.com/JdemeZrat ► INSTAGRAM: instagram.com/jdemezrat ► Předchozí díl: chvideos.net/0__9ULaAElA-video.html ► Klikni pro odběr goo.gl/9XFHTm ► Všechny díly JdemeŽrát: goo.gl/dWUNyo ► TWITTER: twitter.com/jdemezrat ► TWITCH: twitch.tv/jdemezrat ► SDÍLEJ VIDEO NA FACEBOOKU, UDĚLÁŠ MI RADOST! :) Pokud se ti video líbilo, tak nezapomeň dát like!)
POLSKÝ MCDONALD'S!
POLSKÝ MCDONALD'S!
Před 7 měsíci
Dnes spolu ochutnáme polský McDonald's! Tak se podívejte, jak to dopadlo a pěkně se spolu se mnou najezte! Obchodní spolupráce: jdemezrat@gmail.com ► FACEBOOK: facebook.com/JdemeZrat ► INSTAGRAM: instagram.com/jdemezrat ► Předchozí díl: chvideos.net/pV-Du6HBNXs-video.html ► Klikni pro odběr goo.gl/9XFHTm ► Všechny díly JdemeŽrát: goo.gl/AMVYT2 ► TWITTER: twitter.com/jdemezrat ► TWITCH: twitch.tv/jdemezrat ► SDÍLEJ VIDEO NA FACEBOOKU, UDĚLÁŠ MI RADOST! :) Pokud se ti video líbilo, tak nezapomeň dát like!)
KONEČNĚ IDEÁLNÍ DOVOZ?! Ostatní restaurace by se mohly učit!
KONEČNĚ IDEÁLNÍ DOVOZ?! Ostatní restaurace by se mohly učit!
Před 7 měsíci
Dnes se podíváme na restauraci Prostě Veget ( goo.gl/KsT22f ), která se zaměřuje na dovoz veganských a vegetariánských jídel! Tak se podívejte, jak to dopadlo a pěkně se spolu se mnou najezte! Obchodní spolupráce: jdemezrat@gmail.com ► FACEBOOK: facebook.com/JdemeZrat ► INSTAGRAM: instagram.com/jdemezrat ► Předchozí díl: chvideos.net/nWhzpykEYjk-video.html ► Klikni pro odběr goo.gl/9XFHTm ► Všechny díly JdemeŽrát: goo.gl/d2x9PE ► TWITTER: twitter.com/jdemezrat ► TWITCH: twitch.tv/jdemezrat ► SDÍLEJ VIDEO NA FACEBOOKU, UDĚLÁŠ MI RADOST! :) Pokud se ti video líbilo, tak nezapomeň dát like!)
tomáš
tomáš - Před 3 vteřinami
Rusko zem pekných báb a škaredých penazí...Ruble su proste husne😂😂
Proky
Proky - Před 8 minutami
My máme u nás ve městě pizzerii Pizza House a tam se dá koupit za 30kč čtvrtka pizzy. Paní jí vždycky vezme, hodí na chvíli do pece takže jí máš vždycky teplou 😂
Dejviiik
Dejviiik - Před 9 minutami
Hlavni město Vilnius
Ivo rambousek
Ivo rambousek - Před 12 minutami
my v Jihlavě máme pravé italy kteří dělají dobrou pizzu jak svina s prominutím
Tom Zostromu
Tom Zostromu - Před 14 minutami
fyi: nevyslovuje sa to FO BO ...
Jakub
Jakub - Před 22 minutami
Vy jste bratři? :D
Bořivoj Křiž
Bořivoj Křiž - Před 23 minutami
Nevim proč ale z toho teroristy nešel dobry pocit 🤣takovej tvrdej ten by asi dokazal zmlatit ženskou 🤣
Jakub Vohralík
Jakub Vohralík - Před 23 minutami
Ano ty komiksy u nás vychází také v češtině ;)
Vlastimil Krooner
Vlastimil Krooner - Před 36 minutami
Kecy že kámoš! Normálně jste bratři 😂😂😂 Jj více takových videí, fakt mě to baví 🤣🤣🤣
Patrik Havrlant
Patrik Havrlant - Před 36 minutami
Všichni češi chodí na Pho Bo... Neber prosím v podtaz trendy rozmazlených pražáčků co nemají hubu ani na zelovou vodu že "všichni chodí na Pho Bo". Co vím tak od Prahy na východ z toho zas tak odvaření nejsou. A to neber jako názor naprostého laika, rád si dobře pochutnám a vyšší cena za kus dobrýho jídla mi nevadí, ale na obyčejnou polívku z Asijský frenčízy mě asi neužije. 😅 Jinak fajn video 😉
Flashingo
Flashingo - Před 44 minutami
Prosím až někdy budeš v Táboře tak ochutnej jídlo v restauraci la torta
JdemeŽrát
JdemeŽrát - Před 47 minutami
Sledujte taky náš Instagram: instagram.com/jdemezrat Facebook: facebook.com/jdemezrat
Jan Urban
Jan Urban - Před 51 minutou
30 korun za kousek?vazne? u nas poridim celou picu od 120 do 200 korun
AgroFoto Chřiby
AgroFoto Chřiby - Před 53 minutami
Vypadá jak tvůj brácha 😃
x000000001x
x000000001x - Před 53 minutami
Akej národnosti je tvoj priateľ?
PIČUS MEN كس
PIČUS MEN كس - Před 54 minutami
Agraelus by si mňel koupit Metro Exodus knížku
MrTheKubikula
MrTheKubikula - Před 56 minutami
Skvělé video....JInak David je strašnej sympaťák... :D
Nexiras •
Nexiras • - Před 56 minutami
Prý koupim ti lego ale žádný dráhy Takže vesměs žádný
Sarah Štrejbarová
Sarah Štrejbarová - Před 58 minutami
Ohol se už :) vypadáte jak bráchove 😂😂
Adams 13
Adams 13 - Před 59 minutami
V Čechách je taky oficiální lego obchod
Ondřej Dvořák
Ondřej Dvořák - Před hodinou
5:52 - Ta stuha na logu pod tím obličejem vypadá jako malinký tělíčko s nohama a rukama. 😀
Adam Lexa
Adam Lexa - Před hodinou
však se tomu neříká phobo ale F pokud se nemýlím
tunerking1
tunerking1 - Před hodinou
DAVID příjemný 😀
Ment Mentos
Ment Mentos - Před hodinou
Další mega video🥓🍔🍟🍕
Tomáš Horváth
Tomáš Horváth - Před hodinou
Vypadáte jak dva Čečenci :-) v Rusku bych si na to dával pozor :-)
Lukas Cerny
Lukas Cerny - Před hodinou
Kde jsou ty časy kdy sem chodil do KFC a Mekáč, ale ta jejich čím dál větší zlodějna a chuť na pytel mě donutila si dělat jejich jídla doma a mnohem lépe a za mnohem méně 😂
Fedor Perminov
Fedor Perminov - Před hodinou
Офигенное видео, даёшь больше видео из Москвы)
Jan Nezhyba
Jan Nezhyba - Před hodinou
Reklama na barbie na nábytek ale na jídlo ne
Kuba Doubek
Kuba Doubek - Před hodinou
Jdemežrát takový táta 😁
Andreas pi
Andreas pi - Před hodinou
super chlapik ten David
Destroyer Royale
Destroyer Royale - Před hodinou
Tak to tě miluju zrovna jsem si dovařil😍😎😄
Lukas CZ
Lukas CZ - Před hodinou
Máš chybu v popisku nedavní Ale jinak super video
Šéf Šéfů
Šéf Šéfů - Před hodinou
#jdemefešák
DAGGER CZ
DAGGER CZ - Před hodinou
1:48 to beru!😁
lava hound prince
lava hound prince - Před hodinou
Africké MRE prosím
DAGGER CZ
DAGGER CZ - Před hodinou
Ty jseš svině 😂 Měl jsem k večeři úplný hovno.
69Dominik69
69Dominik69 - Před hodinou
ok
Daniel Pecen
Daniel Pecen - Před hodinou
Prvý
jeefi jeay
jeefi jeay - Před hodinou
Prvni 😂😂
RoberTT
RoberTT - Před hodinou
Ta textura toho ubrusu taky vám to něco připomíná? ( ͡° ͜ʖ ͡°) :DD
Miniik
Miniik - Před hodinou
0:01 😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂
Gally _
Gally _ - Před 2 hodinami
Sakra, tys našel svýho klona?
Matas Cz
Matas Cz - Před 2 hodinami
sladká snídaně od jdeme žrát 👏👏
Klárinka pivečko
Klárinka pivečko - Před 2 hodinami
KFC- Kuře Fláknuté Cihlou
FOX Ivett
FOX Ivett - Před 2 hodinami
‘Jeden malej debilní plátek okurky...’ 🤣
Bari Kindja
Bari Kindja - Před 2 hodinami
Odkedy si ukazal face, uz to nema vyznam, dalsi vloger
MaTY
MaTY - Před 2 hodinami
3:46 tam je napsáno není plátcem DPH, takže se to asi celé vysvětluje....
Michaela Vopálková
Michaela Vopálková - Před 3 hodinami
Proč... Do všeho chceš srát rajčata?
Jaromír
Jaromír - Před 4 hodinami
Dřív to byl normální kanál,od doby co jsi se odhalil si hraješ na nějakou superstar,škoda,každopádně rušim odběr
Medovník
Medovník - Před 4 hodinami
Nejvíc jste mi připomínali nějaký arabáše:D žádná offense
Rex Xero
Rex Xero - Před 5 hodinami
U tebe a vegetariáni 😂😂😂😂😂😂
MarKy
MarKy - Před 5 hodinami
tak mě napadlo co uchutnávka věcí z pekárny polívky sladké,slané pečivo,polévky a tak :)
Jakub Novotny
Jakub Novotny - Před 5 hodinami
Omg prej David a pritom takovej Habibi LuL...
cashinmyrarri
cashinmyrarri - Před 6 hodinami
Hlavní město Litvy je Vilnius
Sarah Jánská
Sarah Jánská - Před 7 hodinami
Já tě vážně "sežeru"..😁🤪☺
Doomslayer
Doomslayer - Před 8 hodinami
11:07 minimálně je to teplý 😃😅😂
Ondrej Slepcik
Ondrej Slepcik - Před 8 hodinami
Bež do prostřena:))
Dominik Pekař
Dominik Pekař - Před 9 hodinami
Vilnius , balíček MRE bych měl poprvé, chci ho strašně moc vyzkoušet a začátek tím balíčkem by byl luxusní,chci konečně vyhrát ! 🙂
tom navratil
tom navratil - Před 10 hodinami
Zdravím chtěl bych se zeptat kde jsi to koupil děkuji za odpověď
HO DOR
HO DOR - Před 11 hodinami
Hej ty ses jako nejakej imigrant jo?
Anetka Žáčková
Anetka Žáčková - Před 12 hodinami
Je to Vilnius
theMP133
theMP133 - Před 12 hodinami
Doporucujem pouzivat lakeť🤣😆😀otvorenie flasiek
Deadpool Go
Deadpool Go - Před 19 hodinami
Salam aleikum 🕌😂🤣
Kristyna CBR RR
Kristyna CBR RR - Před 20 hodinami
Více podobných videi o potravinách dostupných po čr. 😻
Václav Houba
Václav Houba - Před 20 hodinami
Děkujeme za skvělý tip! S přítelkyní Tvá videa pravidelně sledujeme a rádi se řídíme Tvými radami. A i tentokrát jsi měl pravdu! Právě se vracíme z Curry House kde jsme si objednali Butter Chicken a kuřecí polévku. Oboje naprosto dokonalé! Krom toho bych k Tvé recenzi rád doplnil, že nejenom jídlo je skvělé, ale obsluha je milá, rychlá a hlavně velice pozorna! 🙂 Skvělý kulinářský zážitek, který určitě zopakujeme.
Jakub Šemoda
Jakub Šemoda - Před 21 hodinou
Halvné mesto Litvy je Vilňus (Vilnius).
Martin Suchý
Martin Suchý - Před 21 hodinou
Bun Xha s knedlíkem :D
Atlantis Armando
Atlantis Armando - Před 21 hodinou
0:01 jako kočka
Luky 2.0
Luky 2.0 - Před 21 hodinou
Za mě jsou nejlepší bohemia chips originál
Matko 1551
Matko 1551 - Před 21 hodinou
Vilnius
Aditixka
Aditixka - Před 22 hodinami
Vilnius 😊
Jirka Hrad
Jirka Hrad - Před 22 hodinami
Curry House otevřeli i u nás v Teplicích, nejlepší Indická široko daleko, myslím si, že majitel je synem majitelů z Prahy. Obsluha na úrovni, vynikající čerstvé jídlo, ceny vzhledem ke kvalitě odpovídající. Dovoz dělají i u nás a vypadá to stejně, takže si drží standard i jinde než v Praze :-)
avatar 554
avatar 554 - Před 22 hodinami
Hmm asi jaký město litvus
Štěpán Jan Majzner
Štěpán Jan Majzner - Před 22 hodinami
Ahoj moje nejoblíbenější série je mre
plejboj Fousek
plejboj Fousek - Před 22 hodinami
Kachna se zelím a knedlíkem...je v Globusu velice dobrá. Za ty peníze 👍
Amy Kratova
Amy Kratova - Před 22 hodinami
Jdeme zrat
Honza Dunovský
Honza Dunovský - Před 23 hodinami
12:08 trosku mutace hlasu :D
Jiří Hamřík
Jiří Hamřík - Před 23 hodinami
ve španělsku si to mažou na kozy
Sonn sobek
Sonn sobek - Před 23 hodinami
wow c"!!! ja jsme tak zvedavý !! :)
fonax
fonax - Před 23 hodinami
myslíš že by šlo dát burger do obalu (ne papírobého) a dolů dáš ubrousek stačí to?
KomekoGaming
KomekoGaming - Před dnem
Ahoj! Pro lidi co neradi pálivé nebo pro děti je tu možnost dát si kentucky porci ( to jsou ty stehýnka atd :) ) a nebo Bites ( jsou to takové malé kousíčky podobné stripsům), ty by taky neměli pálit :) Nebo popřípadě v dětškém menu občas mají "popcorn" což jsou malé kousky nepálivého kuřete :)
Josef Korytář
Josef Korytář - Před dnem
U nás na vesnici máme Mac-káč :D
Gay Lord
Gay Lord - Před dnem
Tvé uši vypadají jak stripsy ❤️❤️
Mari Kari
Mari Kari - Před dnem
Rozhodně 3 díl❤️🤩💛💛💛💛💛
jan kubicek
jan kubicek - Před dnem
super zraci trip
Milan Hrebík
Milan Hrebík - Před dnem
Recenze KFC a na začátku a uprostřed byla reklama na Mc donald :D
guny
guny - Před dnem
0:29 to je jdeme žrát xd
pejvlik
pejvlik - Před dnem
Lowcost tip pro tuhle restauraci: dejte si tu jejich kureci polivku (je fakt top), nechte si opalit na jednu papricku a k tomu naan. Jste v tom za kilko a fakt je dobre najite.
inspirativni kurzy vareni
inspirativni kurzy vareni - Před dnem
Jdeme sraz mimo Prahu bude ?? urcite by to spoustu lidi uvitalo. dejte 100 lajku at to jdemezrat udela. diky
MegaTill2
MegaTill2 - Před dnem
musí obsahovat třeba zlomky kuliček pepře
Filip Kuthan
Filip Kuthan - Před dnem
Tak vyzkoušejte Restauraci Glóbus v Plzni a po***ete se.
Petr Paulů
Petr Paulů - Před dnem
Hlavní město je Vilnius
Kristynka Svachova
Kristynka Svachova - Před dnem
Mre
Gamers LP
Gamers LP - Před dnem
Hlavní město Litvy je Vilnius
Pentagramka
Pentagramka - Před dnem
co se týče doby přípravy, opravdu se to pripravi za 5-7min ale pouze na plynovem sporaku :D
Štefan Vaško
Štefan Vaško - Před dnem
Super recenzia Indicka kuchyna je super 👍👌😊
Feenixx
Feenixx - Před dnem
nedávno jsem měl v Mc nugetky a dopadlo to tak že jsem skončil v nemocnici. :)
Montrose
Montrose - Před dnem
Ten pocit, když jedeš v noci po kalbě do KFC a chceš se u toho natočit 😂😂