JdemeŽrát
JdemeŽrát
  • 478
  • 54 437 524
  • 100
  • Registrace 22. 02. 2015
Zdravím všechny milovníky dobrého jídla a pití!
Vítejte na kanálu, kde uvidíte spoustu recenzí jídla, fast foodů, pizzy, burgerů, dovozů a taky nějaký jednoduchý vaření).
A to všechno doplněné o moje kecy.
Když máte tip na zajímavé jídlo či restauraci, tak mi napište, a něco z toho určitě sežereme ;)
E-mail pro obchodní nabídky - jdemezrat@gmail.com

Video
NEJVĚTŠÍ SÝROVÁ SEZÓNA V MCDONALD'S!
NEJVĚTŠÍ SÝROVÁ SEZÓNA V MCDONALD'S!
Před 3 dny
Dnes tu zase po roce ochutnáme sýrovou sezónu od McDonald's a ochutnáme jejich nové burgery! Tak se podívejte, jak to dopadlo a pěkně se spolu se mnou najezte! Obchodní spolupráce: jdemezrat@gmail.com Nová kolekce merche je tady! bit.ly/JdemeMerch Líbí se ti moje videa a chceš mě podpořit? Staň se členem kanálu JdemeŽrát! - bit.ly/JdemeClenstvi ► INSTAGRAM: instagram.com/jdemezrat ► TWITCH: twitch.tv/jdemezrat ► FACEBOOK: facebook.com/JdemeZrat ► TWITTER: twitter.com/jdemezrat ► Předchozí díl: chvideos.net/JbOJIE8Yy8E-video.html ► Všechny díly JdemeŽrát: chvideos.net/JbOJIE8Yy8E-video.html&list=PLmClRRrcbHZrAHWR032VcbIYIY_Wmozch ► Klikni pro odběr goo.gl/9XFHTm ► SDÍLEJ VIDEO NA FACEBOOKU, UDĚLÁŠ MI RADOST! :) Díky za podporu kanálu: Jana Krausová. Pokud se ti video líbilo, tak nezapomeň dát like!)
Stavíme LEGO Vlak do Bradavic!
Stavíme LEGO Vlak do Bradavic!
Před 24 dny
Zprávu s donatem můžete poslat tady: streamlabs.com/jdemezrat Staň se členem kanálu JdemeŽrát! - bit.ly/JdemeClenstvi
CHAČAPURI - Nejsýrovější věc na světě!
CHAČAPURI - Nejsýrovější věc na světě!
Před 4 dny
Instagram JdemeŽrát: instagram.com/jdemezrat Instagram Káti: instagram.com/jdemekatka Dnes tu pro vás mám konečně další video ze série Vaření s Katkou, ve kterém si upečeme gruzínský sýrový koláč Chačapuri! Tak se podívejte, jak to dopadlo a pěkně se spolu se mnou najezte! Obchodní spolupráce: jdemezrat@gmail.com Nová kolekce merche je tady! bit.ly/JdemeMerch Líbí se ti moje videa a chceš mě podpořit? Staň se členem kanálu JdemeŽrát! - bit.ly/JdemeClenstvi ► INSTAGRAM: instagram.com/jdemezrat ► TWITCH: twitch.tv/jdemezrat ► FACEBOOK: facebook.com/JdemeZrat ► TWITTER: twitter.com/jdemezrat ► Předchozí díl: chvideos.net/nS4PjxCvDH8-video.html ► Všechny díly JdemeŽrát: chvideos.net/nS4PjxCvDH8-video.html&list=PLmClRRrcbHZrAHWR032VcbIYIY_Wmozch ► Klikni pro odběr goo.gl/9XFHTm ► SDÍLEJ VIDEO NA FACEBOOKU, UDĚLÁŠ MI RADOST! :) Díky za podporu kanálu: Jana Krausová. Pokud se ti video líbilo, tak nezapomeň dát like!)
ZKLAMÁNÍ Z RESTAURACE S 98% HODNOCENÍM!
ZKLAMÁNÍ Z RESTAURACE S 98% HODNOCENÍM!
Před 8 dny
Nová kolekce merche🍔: bit.ly/JdemeMerch Dnes se spolu podíváme na restauraci ABC a ochutnáme jejich burger, steak, těstoviny a dezert! Tak se podívejte, jak to dopadlo a pěkně se spolu se mnou najezte! Obchodní spolupráce: jdemezrat@gmail.com Líbí se ti moje videa a chceš mě podpořit? Staň se členem kanálu JdemeŽrát! - bit.ly/JdemeClenstvi ► INSTAGRAM: instagram.com/jdemezrat ► TWITCH: twitch.tv/jdemezrat ► FACEBOOK: facebook.com/JdemeZrat ► TWITTER: twitter.com/jdemezrat ► Předchozí díl: chvideos.net/J0ANKwqMIR4-video.html ► Všechny díly JdemeŽrát: chvideos.net/J0ANKwqMIR4-video.html&list=PLmClRRrcbHZrAHWR032VcbIYIY_Wmozch ► Klikni pro odběr goo.gl/9XFHTm ► SDÍLEJ VIDEO NA FACEBOOKU, UDĚLÁŠ MI RADOST! :) Díky za podporu kanálu: Jana Krausová. Pokud se ti video líbilo, tak nezapomeň dát like!)
VELKÉ SROVNÁNÍ B-SMARTŮ Z KFC!
VELKÉ SROVNÁNÍ B-SMARTŮ Z KFC!
Před 10 dny
Dnes spolu ochutnáme všechny B-smarty z KFC a zjistíme, který z nich je nejlepší! Tak se podívejte, jak to dopadlo a pěkně se spolu se mnou najezte! Obchodní spolupráce: jdemezrat@gmail.com Nová kolekce merche je tady! bit.ly/JdemeMerch Líbí se ti moje videa a chceš mě podpořit? Staň se členem kanálu JdemeŽrát! - bit.ly/JdemeClenstvi ► INSTAGRAM: instagram.com/jdemezrat ► TWITCH: twitch.tv/jdemezrat ► FACEBOOK: facebook.com/JdemeZrat ► TWITTER: twitter.com/jdemezrat ► Předchozí díl: chvideos.net/SdKi3ZdgLiQ-video.html ► Všechny díly JdemeŽrát: chvideos.net/SdKi3ZdgLiQ-video.html&list=PLmClRRrcbHZrAHWR032VcbIYIY_Wmozch ► Klikni pro odběr goo.gl/9XFHTm ► SDÍLEJ VIDEO NA FACEBOOKU, UDĚLÁŠ MI RADOST! :) Díky za podporu kanálu: Jana Krausová. Pokud se ti video líbilo, tak nezapomeň dát like!)
HALAL MRE Z AFGHÁNISTÁNU!
HALAL MRE Z AFGHÁNISTÁNU!
Před 11 dny
Dnes se spolu podíváme na Halal MRE, které mi přivezl divák přímo z Afghánistánu! Tak se podívejte, jak to dopadlo a pěkně se spolu se mnou najezte! Obchodní spolupráce: jdemezrat@gmail.com Nová kolekce merche je tady! bit.ly/JdemeMerch Líbí se ti moje videa a chceš mě podpořit? Staň se členem kanálu JdemeŽrát! - bit.ly/JdemeClenstvi ► INSTAGRAM: instagram.com/jdemezrat ► TWITCH: twitch.tv/jdemezrat ► FACEBOOK: facebook.com/JdemeZrat ► TWITTER: twitter.com/jdemezrat ► Předchozí díl: chvideos.net/IbNtuwA1SNQ-video.html ► Všechny díly JdemeŽrát: chvideos.net/IbNtuwA1SNQ-video.html&list=PLmClRRrcbHZrAHWR032VcbIYIY_Wmozch ► Klikni pro odběr goo.gl/9XFHTm ► SDÍLEJ VIDEO NA FACEBOOKU, UDĚLÁŠ MI RADOST! :) Díky za podporu kanálu: Jana Krausová. Pokud se ti video líbilo, tak nezapomeň dát like!)
SPOUSTA KEBABU v Kausar Kebab!
SPOUSTA KEBABU v Kausar Kebab!
Před 14 dny
Dnes tu máme po delší době zase recenzi kebabu, tentokrát z podniku Kausar Kebab (bit.ly/2KYPqaV). Tak se podívejte, jak to dopadlo a pěkně se spolu se mnou najezte! Obchodní spolupráce: jdemezrat@gmail.com Líbí se ti moje videa a chceš mě podpořit? Staň se členem kanálu JdemeŽrát! - bit.ly/JdemeClenstvi ► INSTAGRAM: instagram.com/jdemezrat ► TWITCH: twitch.tv/jdemezrat ► FACEBOOK: facebook.com/JdemeZrat ► TWITTER: twitter.com/jdemezrat ► Předchozí díl: chvideos.net/xROeKc97ljQ-video.html ► Všechny díly JdemeŽrát: chvideos.net/xROeKc97ljQ-video.html&list=PLmClRRrcbHZrAHWR032VcbIYIY_Wmozch ► Klikni pro odběr goo.gl/9XFHTm ► SDÍLEJ VIDEO NA FACEBOOKU, UDĚLÁŠ MI RADOST! :) Díky za podporu kanálu: Jana Krausová. Pokud se ti video líbilo, tak nezapomeň dát like!)
Noční Novinky od BURGER KINGU!
Noční Novinky od BURGER KINGU!
Před 17 dny
Dnes se spolu podíváme na novinky od Burger Kingu! Tak se podívejte, jak to dopadlo a pěkně se spolu se mnou najezte! Obchodní spolupráce: jdemezrat@gmail.com Líbí se ti moje videa a chceš mě podpořit? Staň se členem kanálu JdemeŽrát! - bit.ly/JdemeClenstvi ► INSTAGRAM: instagram.com/jdemezrat ► TWITCH: twitch.tv/jdemezrat ► FACEBOOK: facebook.com/JdemeZrat ► TWITTER: twitter.com/jdemezrat ► Předchozí díl: chvideos.net/Km7o-65leCw-video.html ► Všechny díly JdemeŽrát: chvideos.net/Km7o-65leCw-video.html&list=PLmClRRrcbHZrAHWR032VcbIYIY_Wmozch ► Klikni pro odběr goo.gl/9XFHTm ► SDÍLEJ VIDEO NA FACEBOOKU, UDĚLÁŠ MI RADOST! :) Díky za podporu kanálu: Jana Krausová. Pokud se ti video líbilo, tak nezapomeň dát like!)
TOHLE SE MOHLO USKUTEČNIT JEN DÍKY VÁM!
TOHLE SE MOHLO USKUTEČNIT JEN DÍKY VÁM!
Před 19 dny
Dnes tu pro vás mám konečně video, na které čekáme už 3 měsíce! Ještě jednou obrovské díky všem, kdo se zapojil do sbírky! #ŽracíRodina Obchodní spolupráce: jdemezrat@gmail.com Líbí se ti moje videa a chceš mě podpořit? Staň se členem kanálu JdemeŽrát! - bit.ly/JdemeClenstvi ► INSTAGRAM: instagram.com/jdemezrat ► TWITCH: twitch.tv/jdemezrat ► FACEBOOK: facebook.com/JdemeZrat ► TWITTER: twitter.com/jdemezrat ► Předchozí díl: chvideos.net/iZCgPwYOw9Q-video.html ► Všechny díly JdemeŽrát: chvideos.net/iZCgPwYOw9Q-video.html&list=PLmClRRrcbHZrAHWR032VcbIYIY_Wmozch ► Klikni pro odběr goo.gl/9XFHTm ► SDÍLEJ VIDEO NA FACEBOOKU, UDĚLÁŠ MI RADOST! :) Díky za podporu kanálu: Jana Krausová. Pokud se ti video líbilo, tak nezapomeň dát like!)
AMICI - RETEST Brněnské Legendy!
AMICI - RETEST Brněnské Legendy!
Před 21 dnem
Franšíza Amici: www.amici.cz/fransizing/ Dnes se spolu po roce podíváme na brněnskou restauraci Amici a ochutnáme jejich burgery, pizzu a dezert! Tak se podívejte, jak to dopadlo a pěkně se spolu se mnou najezte! Obchodní spolupráce: jdemezrat@gmail.com Líbí se ti moje videa a chceš mě podpořit? Staň se členem kanálu JdemeŽrát! - bit.ly/JdemeClenstvi ► INSTAGRAM: instagram.com/jdemezrat ► TWITCH: twitch.tv/jdemezrat ► FACEBOOK: facebook.com/JdemeZrat ► TWITTER: twitter.com/jdemezrat ► Předchozí díl: chvideos.net/XZqNjQuAXO0-video.html ► Všechny díly JdemeŽrát: chvideos.net/XZqNjQuAXO0-video.html&list=PLmClRRrcbHZrAHWR032VcbIYIY_Wmozch ► Klikni pro odběr goo.gl/9XFHTm ► SDÍLEJ VIDEO NA FACEBOOKU, UDĚLÁŠ MI RADOST! :) Díky za podporu kanálu: Jana Krausová. Pokud se ti video líbilo, tak nezapomeň dát like!)
VELKÝ ŠUNKOVÝ SOUBOJ s Pepisem!
VELKÝ ŠUNKOVÝ SOUBOJ s Pepisem!
Před 24 dny
Sety z videa: Menší šunka (Paleta): bit.ly/JdemeSunka Větší šunka (Jamon): bit.ly/JdemeJamon !!! KÓD NA 7% SLEVU: JDEMEZRAT Facebook Iberská šunka: facebook.com/iberskasunka.cz/ Dnes spolu s Pepisem ochutnáme španělskou šunku a porovnáme Paletu a Jamon! Tak se podívejte, jak to dopadlo a pěkně se spolu se mnou najezte! Obchodní spolupráce: jdemezrat@gmail.com Líbí se ti moje videa a chceš mě podpořit? Staň se členem kanálu JdemeŽrát! - bit.ly/JdemeClenstvi ► INSTAGRAM: instagram.com/jdemezrat ► TWITCH: twitch.tv/jdemezrat ► FACEBOOK: facebook.com/JdemeZrat ► TWITTER: twitter.com/jdemezrat ► Předchozí díl: chvideos.net/DNxuWR3D-2s-video.html ► Všechny díly JdemeŽrát: chvideos.net/5evfOkw2sNs-video.html ► Klikni pro odběr goo.gl/9XFHTm ► SDÍLEJ VIDEO NA FACEBOOKU, UDĚLÁŠ MI RADOST! :) Díky za podporu kanálu: Jana Krausová. Pokud se ti video líbilo, tak nezapomeň dát like!)
JdemeStream - pokec, zážitky z Brna a další...
JdemeStream - pokec, zážitky z Brna a další...
Před měsícem
Zprávu s donatem můžete poslat tady: streamlabs.com/jdemezrat Staň se členem kanálu JdemeŽrát! - bit.ly/JdemeClenstvi
NEJVĚTŠÍ OCHUTNÁVKA V HISTORII PIZZA HUT!
NEJVĚTŠÍ OCHUTNÁVKA V HISTORII PIZZA HUT!
Před 29 dny
Konečně je tu video z obrovského srazu s diváky v Pizza Hut, ve kterém jsme spolu ochutnali 100 pizz! Tak se podívejte, jak to dopadlo a pěkně se spolu se mnou najezte! Obchodní spolupráce: jdemezrat@gmail.com Líbí se ti moje videa a chceš mě podpořit? Staň se členem kanálu JdemeŽrát! - bit.ly/JdemeClenstvi ► INSTAGRAM: instagram.com/jdemezrat ► TWITCH: twitch.tv/jdemezrat ► FACEBOOK: facebook.com/JdemeZrat ► TWITTER: twitter.com/jdemezrat ► Předchozí díl: chvideos.net/G5N_P1bBvA4-video.html ► Všechny díly JdemeŽrát: chvideos.net/G5N_P1bBvA4-video.html&list=PLmClRRrcbHZrAHWR032VcbIYIY_Wmozch ► Klikni pro odběr goo.gl/9XFHTm ► SDÍLEJ VIDEO NA FACEBOOKU, UDĚLÁŠ MI RADOST! :) Díky za podporu kanálu: Jana Krausová. Pokud se ti video líbilo, tak nezapomeň dát like!)
REBEL WHOPPER - Jak chutná bezmasý burger od Burger Kingu?!
REBEL WHOPPER - Jak chutná bezmasý burger od Burger Kingu?!
Před 28 dny
Dnes spolu ochutnáme novinku od Burger Kingu - bezmasý Rebel Whopper! Tak se podívejte, jak to dopadlo a pěkně se spolu se mnou najezte! Obchodní spolupráce: jdemezrat@gmail.com Líbí se ti moje videa a chceš mě podpořit? Staň se členem kanálu JdemeŽrát! - bit.ly/JdemeClenstvi ► INSTAGRAM: instagram.com/jdemezrat ► TWITCH: twitch.tv/jdemezrat ► FACEBOOK: facebook.com/JdemeZrat ► TWITTER: twitter.com/jdemezrat ► Předchozí díl: chvideos.net/G5N_P1bBvA4-video.html ► Všechny díly JdemeŽrát: chvideos.net/G5N_P1bBvA4-video.html&list=PLmClRRrcbHZrAHWR032VcbIYIY_Wmozch ► Klikni pro odběr goo.gl/9XFHTm ► SDÍLEJ VIDEO NA FACEBOOKU, UDĚLÁŠ MI RADOST! :) Díky za podporu kanálu: Jana Krausová. Pokud se ti video líbilo, tak nezapomeň dát like!)
MAC ‘N’ CHEESE - Tohle se jí v Americe?!
MAC ‘N’ CHEESE - Tohle se jí v Americe?!
Před měsícem
Dnes se spolu podíváme na dovoz amerických specialit z podniku MAC ‘N’ CHEESE (bit.ly/32AvgtC). Tak se podívejte, jak to dopadlo a pěkně se spolu se mnou najezte! Obchodní spolupráce: jdemezrat@gmail.com Líbí se ti moje videa a chceš mě podpořit? Staň se členem kanálu JdemeŽrát! - bit.ly/JdemeClenstvi ► INSTAGRAM: instagram.com/jdemezrat ► TWITCH: twitch.tv/jdemezrat ► FACEBOOK: facebook.com/JdemeZrat ► TWITTER: twitter.com/jdemezrat ► Předchozí díl: chvideos.net/FZMxSeYtYbE-video.html ► Všechny díly JdemeŽrát: chvideos.net/FZMxSeYtYbE-video.html&list=PLmClRRrcbHZrAHWR032VcbIYIY_Wmozch ► Klikni pro odběr goo.gl/9XFHTm ► SDÍLEJ VIDEO NA FACEBOOKU, UDĚLÁŠ MI RADOST! :) Díky za podporu kanálu: Jana Krausová. Pokud se ti video líbilo, tak nezapomeň dát like!)
SKLENÍK - EPICKÝ LIVE RETEST!
SKLENÍK - EPICKÝ LIVE RETEST!
Před 2 měsíci
Zprávu s donatem můžete poslat tady: streamlabs.com/jdemezrat Staň se členem kanálu JdemeŽrát! - bit.ly/JdemeClenstvi
NEJAGRESIVNĚJŠÍ MAJITEL PENZIONU NA SVĚTĚ!
NEJAGRESIVNĚJŠÍ MAJITEL PENZIONU NA SVĚTĚ!
Před měsícem
Dnes se spolu podíváme na další vtipné reakce majitele penzionu! Tak se podívejte, jak to dopadlo a pěkně se spolu se mnou najezte! Obchodní spolupráce: jdemezrat@gmail.com Líbí se ti moje videa a chceš mě podpořit? Staň se členem kanálu JdemeŽrát! - bit.ly/JdemeClenstvi ► INSTAGRAM: instagram.com/jdemezrat ► TWITCH: twitch.tv/jdemezrat ► FACEBOOK: facebook.com/JdemeZrat ► TWITTER: twitter.com/jdemezrat ► Předchozí díl: chvideos.net/LQhrnMiqMPQ-video.html ► Všechny díly JdemeŽrát: chvideos.net/LQhrnMiqMPQ-video.html&list=PLmClRRrcbHZrAHWR032VcbIYIY_Wmozch ► Klikni pro odběr goo.gl/9XFHTm ► SDÍLEJ VIDEO NA FACEBOOKU, UDĚLÁŠ MI RADOST! :) Díky za podporu kanálu: Jana Krausová. Pokud se ti video líbilo, tak nezapomeň dát like!)
ITÁLIE PO ČESKU v restauraci Na Dolinách!
ITÁLIE PO ČESKU v restauraci Na Dolinách!
Před měsícem
Dnes se spolu podíváme na restauraci Na Dolinách (bit.ly/2oRmklU) a ochutnáme jejich pizzu, těstoviny a další dobroty! Tak se podívejte, jak to dopadlo a pěkně se spolu se mnou najezte! Obchodní spolupráce: jdemezrat@gmail.com Líbí se ti moje videa a chceš mě podpořit? Staň se členem kanálu JdemeŽrát! - bit.ly/JdemeClenstvi ► INSTAGRAM: instagram.com/jdemezrat ► TWITCH: twitch.tv/jdemezrat ► FACEBOOK: facebook.com/JdemeZrat ► TWITTER: twitter.com/jdemezrat ► Předchozí díl: chvideos.net/BePehGkVVUs-video.html ► Všechny díly JdemeŽrát: chvideos.net/BePehGkVVUs-video.html&list=PLmClRRrcbHZrAHWR032VcbIYIY_Wmozch ► Klikni pro odběr goo.gl/9XFHTm ► SDÍLEJ VIDEO NA FACEBOOKU, UDĚLÁŠ MI RADOST! :) Díky za podporu kanálu: Jana Krausová. Pokud se ti video líbilo, tak nezapomeň dát like!)
Velice smutné NIZOZEMSKÉ MRE! (+ SRAZ V PRAZE!)
Velice smutné NIZOZEMSKÉ MRE! (+ SRAZ V PRAZE!)
Před měsícem
Dnes spolu ochutnáme další vojenskou potravinovou dávku (MRE), tentokrát nizozemskou! Tak se podívejte, jak to dopadlo a pěkně se spolu se mnou najezte! Obchodní spolupráce: jdemezrat@gmail.com Líbí se ti moje videa a chceš mě podpořit? Staň se členem kanálu JdemeŽrát! - bit.ly/JdemeClenstvi ► INSTAGRAM: instagram.com/jdemezrat ► TWITCH: twitch.tv/jdemezrat ► FACEBOOK: facebook.com/JdemeZrat ► TWITTER: twitter.com/jdemezrat ► Předchozí díl: chvideos.net/XfHMsJO07pg-video.html ► Všechny díly JdemeŽrát: chvideos.net/XfHMsJO07pg-video.html&list=PLmClRRrcbHZrAHWR032VcbIYIY_Wmozch ► Klikni pro odběr goo.gl/9XFHTm ► SDÍLEJ VIDEO NA FACEBOOKU, UDĚLÁŠ MI RADOST! :) Díky za podporu kanálu: Jana Krausová. Pokud se ti video líbilo, tak nezapomeň dát like!)
KOMENTÁŘE MCDONALD'S - VÁLKA O PAPÍROVÁ BRČKA!
KOMENTÁŘE MCDONALD'S - VÁLKA O PAPÍROVÁ BRČKA!
Před měsícem
Dnes se spolu zase po delší době podíváme na komentáře na Facebookovém profilu McDonald's! Tak se podívejte, jak to dopadlo a pěkně se spolu se mnou najezte! Obchodní spolupráce: jdemezrat@gmail.com Líbí se ti moje videa a chceš mě podpořit? Staň se členem kanálu JdemeŽrát! - bit.ly/JdemeClenstvi ► INSTAGRAM: instagram.com/jdemezrat ► TWITCH: twitch.tv/jdemezrat ► FACEBOOK: facebook.com/JdemeZrat ► TWITTER: twitter.com/jdemezrat ► Předchozí díl: chvideos.net/Rp8pNDy-tlc-video.html ► Všechny díly JdemeŽrát: chvideos.net/Rp8pNDy-tlc-video.html&list=PLmClRRrcbHZrAHWR032VcbIYIY_Wmozch ► Klikni pro odběr goo.gl/9XFHTm ► SDÍLEJ VIDEO NA FACEBOOKU, UDĚLÁŠ MI RADOST! :) Díky za podporu kanálu: Jana Krausová. Pokud se ti video líbilo, tak nezapomeň dát like!)
Bistro Louskáček - NEJLEPŠÍ RUSKÁ RESTAURACE V PRAZE?!
Bistro Louskáček - NEJLEPŠÍ RUSKÁ RESTAURACE V PRAZE?!
Před měsícem
Dnes spolu ochutnáme bistro Louskáček, které se zaměřuje na ruskou a ukrajinskou kuchyni! Tak se podívejte, jak to dopadlo a pěkně se spolu se mnou najezte! Obchodní spolupráce: jdemezrat@gmail.com Líbí se ti moje videa a chceš mě podpořit? Staň se členem kanálu JdemeŽrát! - bit.ly/JdemeClenstvi ► INSTAGRAM: instagram.com/jdemezrat ► TWITCH: twitch.tv/jdemezrat ► FACEBOOK: facebook.com/JdemeZrat ► TWITTER: twitter.com/jdemezrat ► Předchozí díl: chvideos.net/kRsz5YTwIC4-video.html ► Všechny díly JdemeŽrát: chvideos.net/kRsz5YTwIC4-video.html&list=PLmClRRrcbHZrAHWR032VcbIYIY_Wmozch ► Klikni pro odběr goo.gl/9XFHTm ► SDÍLEJ VIDEO NA FACEBOOKU, UDĚLÁŠ MI RADOST! :) Díky za podporu kanálu: Jana Krausová. Pokud se ti video líbilo, tak nezapomeň dát like!)
ŽEBRA, GULÁŠ A RYBA z Pivnice Na Rychtě!
ŽEBRA, GULÁŠ A RYBA z Pivnice Na Rychtě!
Před měsícem
Dnes spolu ochutnáme žebírka, guláš, tresku a spoustu dalších dobrot z Pivnice Na Rychtě! Tak se podívejte, jak to dopadlo a pěkně se spolu se mnou najezte! Figurky: www.xzone.cz/katalog.php?fid=535 Obchodní spolupráce: jdemezrat@gmail.com Líbí se ti moje videa a chceš mě podpořit? Staň se členem kanálu JdemeŽrát! - bit.ly/JdemeClenstvi ► INSTAGRAM: instagram.com/jdemezrat ► TWITCH: twitch.tv/jdemezrat ► FACEBOOK: facebook.com/JdemeZrat ► TWITTER: twitter.com/jdemezrat ► Předchozí díl: chvideos.net/I-ybc79wJpo-video.html ► Všechny díly JdemeŽrát: chvideos.net/U2kbyAXTxog-video.html ► Klikni pro odběr goo.gl/9XFHTm ► SDÍLEJ VIDEO NA FACEBOOKU, UDĚLÁŠ MI RADOST! :) Díky za podporu kanálu: Jana Krausová. Pokud se ti video líbilo, tak nezapomeň dát like!)
MODRÁ PEPSI!😱
MODRÁ PEPSI!😱
Před měsícem
Dnes spolu ochutnáme limitovanou Pepsi Blue a spoustu dalších limonád! Tak se podívejte, jak to dopadlo a pěkně se spolu se mnou najezte! Obchodní spolupráce: jdemezrat@gmail.com Líbí se ti moje videa a chceš mě podpořit? Staň se členem kanálu JdemeŽrát! - bit.ly/JdemeClenstvi ► INSTAGRAM: instagram.com/jdemezrat ► TWITCH: twitch.tv/jdemezrat ► FACEBOOK: facebook.com/JdemeZrat ► TWITTER: twitter.com/jdemezrat ► Předchozí díl: chvideos.net/I-ybc79wJpo-video.html ► Všechny díly JdemeŽrát: chvideos.net/I-ybc79wJpo-video.html&list=PLmClRRrcbHZrAHWR032VcbIYIY_Wmozch ► Klikni pro odběr goo.gl/9XFHTm ► SDÍLEJ VIDEO NA FACEBOOKU, UDĚLÁŠ MI RADOST! :) Díky za podporu kanálu: Jana Krausová, PalečekStanislav Pokud se ti video líbilo, tak nezapomeň dát like!)
Style Fries - 110 KČ ZA MALÉ HRANOLKY S MAJONÉZOU?!
Style Fries - 110 KČ ZA MALÉ HRANOLKY S MAJONÉZOU?!
Před měsícem
Dnes spolu ochutnáme burgery, hranolky a salát z restaurace Style Fries! Tak se podívejte, jak to dopadlo a pěkně se spolu se mnou najezte! Obchodní spolupráce: jdemezrat@gmail.com Líbí se ti moje videa a chceš mě podpořit? Staň se členem kanálu JdemeŽrát! - bit.ly/JdemeClenstvi ► INSTAGRAM: instagram.com/jdemezrat ► TWITCH: twitch.tv/jdemezrat ► FACEBOOK: facebook.com/JdemeZrat ► TWITTER: twitter.com/jdemezrat ► Předchozí díl: chvideos.net/EsaQjPJJnHM-video.html ► Všechny díly JdemeŽrát: chvideos.net/EsaQjPJJnHM-video.html&list=PLmClRRrcbHZrAHWR032VcbIYIY_Wmozch ► Klikni pro odběr goo.gl/9XFHTm ► SDÍLEJ VIDEO NA FACEBOOKU, UDĚLÁŠ MI RADOST! :) Díky za podporu kanálu: Jana Krausová. Pokud se ti video líbilo, tak nezapomeň dát like!)
Řízkátor - JAK USUŠIT ŘÍZEK K SMRTI?!
Řízkátor - JAK USUŠIT ŘÍZEK K SMRTI?!
Před měsícem
Dnes se spolu podíváme na řízky a další speciality z restaurace Řízkátor! Tak se podívejte, jak to dopadlo a pěkně se spolu se mnou najezte! Obchodní spolupráce: jdemezrat@gmail.com Líbí se ti moje videa a chceš mě podpořit? Staň se členem kanálu JdemeŽrát! - bit.ly/JdemeClenstvi ► INSTAGRAM: instagram.com/jdemezrat ► TWITCH: twitch.tv/jdemezrat ► FACEBOOK: facebook.com/JdemeZrat ► TWITTER: twitter.com/jdemezrat ► Předchozí díl: chvideos.net/f6GBovAm7oE-video.html ► Všechny díly JdemeŽrát: chvideos.net/f6GBovAm7oE-video.html&list=PLmClRRrcbHZrAHWR032VcbIYIY_Wmozch ► Klikni pro odběr goo.gl/9XFHTm ► SDÍLEJ VIDEO NA FACEBOOKU, UDĚLÁŠ MI RADOST! :) Díky za podporu kanálu: Jana Krausová Pokud se ti video líbilo, tak nezapomeň dát like!)
Zábavné Google komentáře - PENZION V ČESKÉM ŠVÝCARSKU!
Zábavné Google komentáře - PENZION V ČESKÉM ŠVÝCARSKU!
Před měsícem
Dnes se spolu podíváme na Google recenze dalšího podniku! Tak se podívejte, jak to dopadlo a pěkně se spolu se mnou najezte! Obchodní spolupráce: jdemezrat@gmail.com Líbí se ti moje videa a chceš mě podpořit? Staň se členem kanálu JdemeŽrát! - bit.ly/JdemeClenstvi ► INSTAGRAM: instagram.com/jdemezrat ► TWITCH: twitch.tv/jdemezrat ► FACEBOOK: facebook.com/JdemeZrat ► TWITTER: twitter.com/jdemezrat ► Předchozí díl: chvideos.net/dtcwzGdM9aw-video.html ► Všechny díly JdemeŽrát: chvideos.net/dtcwzGdM9aw-video.html&list=PLmClRRrcbHZrAHWR032VcbIYIY_Wmozch ► Klikni pro odběr goo.gl/9XFHTm ► SDÍLEJ VIDEO NA FACEBOOKU, UDĚLÁŠ MI RADOST! :) Díky za podporu kanálu: Jana Krausová, PalečekStanislav Pokud se ti video líbilo, tak nezapomeň dát like!)
Restaurace na Ztracené Vartě - NIKDY NEVÍŠ, CO DOSTANEŠ!
Restaurace na Ztracené Vartě - NIKDY NEVÍŠ, CO DOSTANEŠ!
Před měsícem
Dnes se spolu podíváme na recenzi restaurace na Ztracené Vartě a ochutnáme českou klasiku! Tak se podívejte, jak to dopadlo a pěkně se spolu se mnou najezte! Obchodní spolupráce: jdemezrat@gmail.com Líbí se ti moje videa a chceš mě podpořit? Staň se členem kanálu JdemeŽrát! - bit.ly/JdemeClenstvi ► INSTAGRAM: instagram.com/jdemezrat ► TWITCH: twitch.tv/jdemezrat ► FACEBOOK: facebook.com/JdemeZrat ► TWITTER: twitter.com/jdemezrat ► Předchozí díl: chvideos.net/4IG0ZKClj8A-video.html ► Všechny díly JdemeŽrát: chvideos.net/4IG0ZKClj8A-video.html&list=PLmClRRrcbHZrAHWR032VcbIYIY_Wmozch ► Klikni pro odběr goo.gl/9XFHTm ► SDÍLEJ VIDEO NA FACEBOOKU, UDĚLÁŠ MI RADOST! :) Díky za podporu kanálu: Jana Krausová, PalečekStanislav Pokud se ti video líbilo, tak nezapomeň dát like!)
EPICKÝ RETEST Gido's Pizzy - 4KG PIZZOVÉHO ŠTĚSTÍ?!
EPICKÝ RETEST Gido's Pizzy - 4KG PIZZOVÉHO ŠTĚSTÍ?!
Před měsícem
Dnes se po 2 letech podíváme na Gido's Pizza a ochutnáme jejich 5 různých pizz! Tak se podívejte, jak to dopadlo a pěkně se spolu se mnou najezte! Obchodní spolupráce: jdemezrat@gmail.com Líbí se ti moje videa a chceš mě podpořit? Staň se členem kanálu JdemeŽrát! - bit.ly/JdemeClenstvi ► INSTAGRAM: instagram.com/jdemezrat ► TWITCH: twitch.tv/jdemezrat ► FACEBOOK: facebook.com/JdemeZrat ► TWITTER: twitter.com/jdemezrat ► Předchozí díl: chvideos.net/8jNtZzhAs0o-video.html ► Všechny díly JdemeŽrát: chvideos.net/8jNtZzhAs0o-video.html&list=PLmClRRrcbHZrAHWR032VcbIYIY_Wmozch ► Klikni pro odběr goo.gl/9XFHTm ► SDÍLEJ VIDEO NA FACEBOOKU, UDĚLÁŠ MI RADOST! :) Díky za podporu kanálu: Jana Krausová, PalečekStanislav Pokud se ti video líbilo, tak nezapomeň dát like!)
AROGANTNÍ MAJITEL HORSKÉ CHATY!
AROGANTNÍ MAJITEL HORSKÉ CHATY!
Před 2 měsíci
Dnes se spolu podíváme na další vtipné reakce majitele restaurace! Tak se podívejte, jak to dopadlo a pěkně se spolu se mnou najezte! Obchodní spolupráce: jdemezrat@gmail.com Líbí se ti moje videa a chceš mě podpořit? Staň se členem kanálu JdemeŽrát! - bit.ly/JdemeClenstvi ► INSTAGRAM: instagram.com/jdemezrat ► TWITCH: twitch.tv/jdemezrat ► FACEBOOK: facebook.com/JdemeZrat ► TWITTER: twitter.com/jdemezrat ► Předchozí díl: chvideos.net/WWcxX30QgOQ-video.html ► Všechny díly JdemeŽrát: chvideos.net/WWcxX30QgOQ-video.html&list=PLmClRRrcbHZrAHWR032VcbIYIY_Wmozch ► Klikni pro odběr goo.gl/9XFHTm ► SDÍLEJ VIDEO NA FACEBOOKU, UDĚLÁŠ MI RADOST! :) Díky za podporu kanálu: Jana Krausová, PalečekStanislav Pokud se ti video líbilo, tak nezapomeň dát like!)
AMERICKÉ NOVINKY V KFC!
AMERICKÉ NOVINKY V KFC!
Před 2 měsíci
Dnes se spolu podíváme na americké novinky v KFC! Tak se podívejte, jak to dopadlo a pěkně se spolu se mnou najezte! Obchodní spolupráce: jdemezrat@gmail.com Líbí se ti moje videa a chceš mě podpořit? Staň se členem kanálu JdemeŽrát! - bit.ly/JdemeClenstvi ► INSTAGRAM: instagram.com/jdemezrat ► TWITCH: twitch.tv/jdemezrat ► FACEBOOK: facebook.com/JdemeZrat ► TWITTER: twitter.com/jdemezrat ► Předchozí díl: chvideos.net/Apgqlx3GQlU-video.html ► Všechny díly JdemeŽrát: chvideos.net/Apgqlx3GQlU-video.html&list=PLmClRRrcbHZrAHWR032VcbIYIY_Wmozch ► Klikni pro odběr goo.gl/9XFHTm ► SDÍLEJ VIDEO NA FACEBOOKU, UDĚLÁŠ MI RADOST! :) Díky za podporu kanálu: Jana Krausová, PalečekStanislav Pokud se ti video líbilo, tak nezapomeň dát like!)
LUXUSNÍ HOTOVKY Z ROHLÍKU?!
LUXUSNÍ HOTOVKY Z ROHLÍKU?!
Před 2 měsíci
Dnes se spolu podíváme na hotovky z online supermarketu Rohlík! Tak se podívejte, jak to dopadlo a pěkně se spolu se mnou najezte! Obchodní spolupráce: jdemezrat@gmail.com Líbí se ti moje videa a chceš mě podpořit? Staň se členem kanálu JdemeŽrát! - bit.ly/JdemeClenstvi ► INSTAGRAM: instagram.com/jdemezrat ► TWITCH: twitch.tv/jdemezrat ► FACEBOOK: facebook.com/JdemeZrat ► TWITTER: twitter.com/jdemezrat ► Předchozí díl: chvideos.net/muMhY6G73VM-video.html ► Všechny díly JdemeŽrát: chvideos.net/muMhY6G73VM-video.html&list=PLmClRRrcbHZrAHWR032VcbIYIY_Wmozch ► Klikni pro odběr goo.gl/9XFHTm ► SDÍLEJ VIDEO NA FACEBOOKU, UDĚLÁŠ MI RADOST! :) Díky za podporu kanálu: Jana Krausová, PalečekStanislav Pokud se ti video líbilo, tak nezapomeň dát like!)
JAK CHUTNÁ PIZZA PRO VOJÁKY?
JAK CHUTNÁ PIZZA PRO VOJÁKY?
Před 2 měsíci
Hodně lidí psalo, že nestihli ten stream a samotnou recenzi, tak jsem vám na dnešní Random Sobotu připravil sestřih live ochutnávky amerického MRE s pizzou! Tak se podívejte, jak to dopadlo a pěkně se spolu se mnou najezte! Obchodní spolupráce: jdemezrat@gmail.com Líbí se ti moje videa a chceš mě podpořit? Staň se členem kanálu JdemeŽrát! - bit.ly/JdemeClenstvi ► INSTAGRAM: instagram.com/jdemezrat ► TWITCH: twitch.tv/jdemezrat ► FACEBOOK: facebook.com/JdemeZrat ► TWITTER: twitter.com/jdemezrat ► Předchozí díl: chvideos.net/b9dxR1BmlX8-video.html ► Všechny díly JdemeŽrát: chvideos.net/b9dxR1BmlX8-video.html&list=PLmClRRrcbHZrAHWR032VcbIYIY_Wmozch ► Klikni pro odběr goo.gl/9XFHTm ► SDÍLEJ VIDEO NA FACEBOOKU, UDĚLÁŠ MI RADOST! :) Díky za podporu kanálu: Jana Krausová Pokud se ti video líbilo, tak nezapomeň dát like!)
Pizza Želivárna - JDE TO LEVNĚ A ZÁROVEŇ DOBŘE?!
Pizza Želivárna - JDE TO LEVNĚ A ZÁROVEŇ DOBŘE?!
Před 2 měsíci
Hrnky a trička JdemeŽrát najdeš tady: www.jdemeshop.cz Dnes se spolu podíváme na restauraci Pizza Želivárna. Tak se podívejte, jak to dopadlo a pěkně se spolu se mnou najezte! Obchodní spolupráce: jdemezrat@gmail.com Líbí se ti moje videa a chceš mě podpořit? Staň se členem kanálu JdemeŽrát! - bit.ly/JdemeClenstvi ► INSTAGRAM: instagram.com/jdemezrat ► TWITCH: twitch.tv/jdemezrat ► FACEBOOK: facebook.com/JdemeZrat ► TWITTER: twitter.com/jdemezrat ► Předchozí díl: chvideos.net/b9dxR1BmlX8-video.html ► Všechny díly JdemeŽrát: chvideos.net/b9dxR1BmlX8-video.html&list=PLmClRRrcbHZrAHWR032VcbIYIY_Wmozch ► Klikni pro odběr goo.gl/9XFHTm ► SDÍLEJ VIDEO NA FACEBOOKU, UDĚLÁŠ MI RADOST! :) Díky za podporu kanálu: Jana Krausová Pokud se ti video líbilo, tak nezapomeň dát like!)
BURGEROVO-SVÍČKOVÉ PEKLO z restaurace Rebellion!
BURGEROVO-SVÍČKOVÉ PEKLO z restaurace Rebellion!
Před 2 měsíci
Dnes se spolu podíváme na restauraci Rebellion a ochutnáme jejich burger, svíčkovou a další dobroty! Tak se podívejte, jak to dopadlo a pěkně se spolu se mnou najezte! Obchodní spolupráce: jdemezrat@gmail.com Líbí se ti moje videa a chceš mě podpořit? Staň se členem kanálu JdemeŽrát! - bit.ly/JdemeClenstvi ► INSTAGRAM: instagram.com/jdemezrat ► TWITCH: twitch.tv/jdemezrat ► FACEBOOK: facebook.com/JdemeZrat ► TWITTER: twitter.com/jdemezrat ► Předchozí díl: chvideos.net/bfaUvVTSyLU-video.html ► Všechny díly JdemeŽrát: chvideos.net/bfaUvVTSyLU-video.html&list=PLmClRRrcbHZrAHWR032VcbIYIY_Wmozch ► Klikni pro odběr goo.gl/9XFHTm ► SDÍLEJ VIDEO NA FACEBOOKU, UDĚLÁŠ MI RADOST! :) Díky za podporu kanálu: Jana Krausová Pokud se ti video líbilo, tak nezapomeň dát like!)
NAŠE NOVÉ STUDIO!
NAŠE NOVÉ STUDIO!
Před 2 měsíci
Díky za pomoc při rekonstrukci: luckyprojekt.cz/ instagram.com/romanrybacek/ SOUTĚŽ O FIGURKU NA XZONE: instagram.com/xzonecz/ www.xzone.cz/ Dnes jsem pro vás připravil ukázku našeho nového studia! Tak se podívejte, jak to dopadlo a pěkně se spolu se mnou najezte! Obchodní spolupráce: jdemezrat@gmail.com Líbí se ti moje videa a chceš mě podpořit? Staň se členem kanálu JdemeŽrát! - bit.ly/JdemeClenstvi ► INSTAGRAM: instagram.com/jdemezrat ► TWITCH: twitch.tv/jdemezrat ► FACEBOOK: facebook.com/JdemeZrat ► TWITTER: twitter.com/jdemezrat ► Předchozí díl: chvideos.net/hKR3fxRUBdQ-video.html ► Všechny díly JdemeŽrát: chvideos.net/hKR3fxRUBdQ-video.html&list=PLmClRRrcbHZrAHWR032VcbIYIY_Wmozch ► Klikni pro odběr goo.gl/9XFHTm ► SDÍLEJ VIDEO NA FACEBOOKU, UDĚLÁŠ MI RADOST! :) Díky za podporu kanálu: Jana Krausová Pokud se ti video líbilo, tak nezapomeň dát like!)
NEJPÁLIVĚJŠÍ KŘIDÉLKA CHUCKA NORRISE a neuvěřitelný food market v Moskvě!
NEJPÁLIVĚJŠÍ KŘIDÉLKA CHUCKA NORRISE a neuvěřitelný food market v Moskvě!
Před 2 měsíci
Dnes se spolu podíváme na moskveský food market Depo a ochutnáme burgery, křidélka a spoustu dalších dobrot! Tak se podívejte, jak to dopadlo a pěkně se spolu se mnou najezte! Obchodní spolupráce: jdemezrat@gmail.com Hrnky a trička JdemeŽrát🍔 ➡️ www.jdemeshop.cz Líbí se ti moje videa a chceš mě podpořit? Staň se členem kanálu JdemeŽrát! - bit.ly/JdemeClenstvi ► INSTAGRAM: instagram.com/jdemezrat ► TWITCH: twitch.tv/jdemezrat ► FACEBOOK: facebook.com/JdemeZrat ► TWITTER: twitter.com/jdemezrat ► Předchozí díl: chvideos.net/5hPPBipkPpg-video.html ► Všechny díly JdemeŽrát: chvideos.net/5hPPBipkPpg-video.html&list=PLmClRRrcbHZrAHWR032VcbIYIY_Wmozch ► Klikni pro odběr goo.gl/9XFHTm ► SDÍLEJ VIDEO NA FACEBOOKU, UDĚLÁŠ MI RADOST! :) Díky za podporu kanálu: Jana Krausová Pokud se ti video líbilo, tak nezapomeň dát like!)
PHO BO, PIZZA A NÁKUPY V RUSKU!
PHO BO, PIZZA A NÁKUPY V RUSKU!
Před 2 měsíci
Hrnky a trička JdemeŽrát🍔 ➡️ www.jdemeshop.cz/ Dnes se s vámi podělím o spoustu jídla, nákupů a zajímavých zážitků, které jsem měl při své nedávné cestě do Moskvy! Tak se podívejte, jak to dopadlo a pěkně se spolu se mnou najezte! Obchodní spolupráce: jdemezrat@gmail.com Líbí se ti moje videa a chceš mě podpořit? Staň se členem kanálu JdemeŽrát! - bit.ly/JdemeClenstvi ► INSTAGRAM: instagram.com/jdemezrat ► TWITCH: twitch.tv/jdemezrat ► FACEBOOK: facebook.com/JdemeZrat ► TWITTER: twitter.com/jdemezrat ► Předchozí díl: chvideos.net/heDElOSW1PA-video.html ► Všechny díly JdemeŽrát: chvideos.net/heDElOSW1PA-video.html ► Klikni pro odběr goo.gl/9XFHTm ► SDÍLEJ VIDEO NA FACEBOOKU, UDĚLÁŠ MI RADOST! :) Díky za podporu kanálu: Jana Krausová Pokud se ti video líbilo, tak nezapomeň dát like!)
LIVE RECENZE RUSKÉHO KFC!
LIVE RECENZE RUSKÉHO KFC!
Před 2 měsíci
Dnes tu pro vás mám sestřih z live streamu v Moskvě, ve kterém jsme živě ochutnali ruské KFC! Tak se podívejte, jak to dopadlo a pěkně se spolu se mnou najezte! Hrnky a trička JdemeŽrát najdeš tady: www.jdemeshop.cz Obchodní spolupráce: jdemezrat@gmail.com Líbí se ti moje videa a chceš mě podpořit? Staň se členem kanálu JdemeŽrát! - bit.ly/JdemeClenstvi ► INSTAGRAM: instagram.com/jdemezrat ► TWITCH: twitch.tv/jdemezrat ► FACEBOOK: facebook.com/JdemeZrat ► TWITTER: twitter.com/jdemezrat ► Předchozí díl: chvideos.net/R81-7zdI-Tc-video.html ► Všechny díly JdemeŽrát: chvideos.net/R81-7zdI-Tc-video.html&list=PLmClRRrcbHZrAHWR032VcbIYIY_Wmozch ► Klikni pro odběr goo.gl/9XFHTm ► SDÍLEJ VIDEO NA FACEBOOKU, UDĚLÁŠ MI RADOST! :) Díky za podporu kanálu: Jana Krausová Pokud se ti video líbilo, tak nezapomeň dát like!)
Curry House - TOPOVÁ INDIE V PRAZE?!
Curry House - TOPOVÁ INDIE V PRAZE?!
Před 2 měsíci
Hrnky a trička JdemeŽrát najdeš tady: www.jdemeshop.cz Dnes se spolu podíváme na indickou restauraci Curry House a ochutnáme spoustu indických specialit! Tak se podívejte, jak to dopadlo a pěkně se spolu se mnou najezte! Obchodní spolupráce: jdemezrat@gmail.com Líbí se ti moje videa a chceš mě podpořit? Staň se členem kanálu JdemeŽrát! - bit.ly/JdemeClenstvi ► INSTAGRAM: instagram.com/jdemezrat ► TWITCH: twitch.tv/jdemezrat ► FACEBOOK: facebook.com/JdemeZrat ► TWITTER: twitter.com/jdemezrat ► Předchozí díl: chvideos.net/R81-7zdI-Tc-video.html ► Všechny díly JdemeŽrát: chvideos.net/R81-7zdI-Tc-video.html&list=PLmClRRrcbHZrAHWR032VcbIYIY_Wmozch ► Klikni pro odběr goo.gl/9XFHTm ► SDÍLEJ VIDEO NA FACEBOOKU, UDĚLÁŠ MI RADOST! :) Díky za podporu kanálu: Jana Krausová Pokud se ti video líbilo, tak nezapomeň dát like!)
Litevské MRE - ZA TU CENU JSEM TO OPRAVDU NEČEKAL!
Litevské MRE - ZA TU CENU JSEM TO OPRAVDU NEČEKAL!
Před 3 měsíci
Dnes se spolu podíváme na litevskou vojenskou potravinovou dávku (MRE)! Tak se podívejte, jak to dopadlo a pěkně se spolu se mnou najezte! Obchodní spolupráce: jdemezrat@gmail.com Líbí se ti moje videa a chceš mě podpořit? Staň se členem kanálu JdemeŽrát! - bit.ly/JdemeClenstvi ► INSTAGRAM: instagram.com/jdemezrat ► TWITCH: twitch.tv/jdemezrat ► FACEBOOK: facebook.com/JdemeZrat ► TWITTER: twitter.com/jdemezrat ► Předchozí díl: chvideos.net/oosW9l5tLGk-video.html ► Všechny díly JdemeŽrát: chvideos.net/oosW9l5tLGk-video.html&list=PLmClRRrcbHZrAHWR032VcbIYIY_Wmozch ► Klikni pro odběr goo.gl/9XFHTm ► SDÍLEJ VIDEO NA FACEBOOKU, UDĚLÁŠ MI RADOST! :) Díky za podporu kanálu: Jana Krausová Pokud se ti video líbilo, tak nezapomeň dát like!)
UKRADLA MU ÚČTENKU?! KOMENTÁŘE z Facebooku KFC!
UKRADLA MU ÚČTENKU?! KOMENTÁŘE z Facebooku KFC!
Před 3 měsíci
Tak se podívejte, jak to dopadlo a pěkně se spolu se mnou najezte! Obchodní spolupráce: jdemezrat@gmail.com Líbí se ti moje videa a chceš mě podpořit? Staň se členem kanálu JdemeŽrát! - bit.ly/JdemeClenstvi ► INSTAGRAM: instagram.com/jdemezrat ► TWITCH: twitch.tv/jdemezrat ► FACEBOOK: facebook.com/JdemeZrat ► TWITTER: twitter.com/jdemezrat ► Žrací merch najdeš tady: www.jdemeshop.cz ► Předchozí díl: chvideos.net/oosW9l5tLGk-video.html ► Všechny díly JdemeŽrát: chvideos.net/oosW9l5tLGk-video.html&list=PLmClRRrcbHZrAHWR032VcbIYIY_Wmozch ► Klikni pro odběr goo.gl/9XFHTm ► SDÍLEJ VIDEO NA FACEBOOKU, UDĚLÁŠ MI RADOST! :) Díky za podporu kanálu: Jana Krausová Pokud se ti video líbilo, tak nezapomeň dát like!)
RUNNING SUSHI - KDO SNÍ VÍC?! JDEMEŽRÁT VS. KAMFIT!
RUNNING SUSHI - KDO SNÍ VÍC?! JDEMEŽRÁT VS. KAMFIT!
Před 3 měsíci
Žrací merch najdeš tady: www.jdemeshop.cz Dnes tu máme konečně video z running sushi a zároveň i souboj dvou největších žroutů! Tak se podívejte, jak to dopadlo a pěkně se spolu se mnou najezte! Kanál KamFit: chvideos.net/c/UCQj58lsgfXN66Dpj22p0b4A Instagram Katky: instagram.com/jdemezratkatka/ Instagram Kamila: instagram.com/kamfit/ Instagram Amie: instagram.com/amielynn_fit/ Obchodní spolupráce: jdemezrat@gmail.com Líbí se ti moje videa a chceš mě podpořit? Staň se členem kanálu JdemeŽrát! - bit.ly/JdemeClenstvi ► INSTAGRAM: instagram.com/jdemezrat ► TWITCH: twitch.tv/jdemezrat ► FACEBOOK: facebook.com/JdemeZrat ► TWITTER: twitter.com/jdemezrat ► Předchozí díl: chvideos.net/0wyA3d1cFp0-video.html ► Všechny díly JdemeŽrát: chvideos.net/0wyA3d1cFp0-video.html&list=PLmClRRrcbHZrAHWR032VcbIYIY_Wmozch ► Klikni pro odběr goo.gl/9XFHTm ► SDÍLEJ VIDEO NA FACEBOOKU, UDĚLÁŠ MI RADOST! :) Díky za podporu kanálu: Jana Krausová Pokud se ti video líbilo, tak nezapomeň dát like!)
Tikka Masala a BURGER BEZ BULKY od MCDONALD'S!
Tikka Masala a BURGER BEZ BULKY od MCDONALD'S!
Před 3 měsíci
Žrací merch najdeš tady: www.jdemeshop.cz Dnes se spolu podíváme na novinky od McDonald's - Clubhouse burgery a nové indické Tikka Massala burgery! Tak se podívejte, jak to dopadlo a pěkně se spolu se mnou najezte! Obchodní spolupráce: jdemezrat@gmail.com Líbí se ti moje videa a chceš mě podpořit? Staň se členem kanálu JdemeŽrát! - bit.ly/JdemeClenstvi ► INSTAGRAM: instagram.com/jdemezrat ► TWITCH: twitch.tv/jdemezrat ► FACEBOOK: facebook.com/JdemeZrat ► TWITTER: twitter.com/jdemezrat ► Předchozí díl: chvideos.net/LFCoAuqvS7U-video.html ► Všechny díly JdemeŽrát: chvideos.net/LFCoAuqvS7U-video.html&list=PLmClRRrcbHZrAHWR032VcbIYIY_Wmozch ► Klikni pro odběr goo.gl/9XFHTm ► SDÍLEJ VIDEO NA FACEBOOKU, UDĚLÁŠ MI RADOST! :) Díky za podporu kanálu: Jana Krausová Pokud se ti video líbilo, tak nezapomeň dát like!)
DALŠÍ STALKUJÍCÍ MAJITEL RESTAURACE A ŠÍLENÉ KOMENTÁŘE!
DALŠÍ STALKUJÍCÍ MAJITEL RESTAURACE A ŠÍLENÉ KOMENTÁŘE!
Před 3 měsíci
Máme tu další díl šílených komentářů z restaurace! Tak se podívejte, jak to dopadlo a pěkně se spolu se mnou najezte! Obchodní spolupráce: jdemezrat@gmail.com Líbí se ti moje videa a chceš mě podpořit? Staň se členem kanálu JdemeŽrát! - bit.ly/JdemeClenstvi ► INSTAGRAM: instagram.com/jdemezrat ► TWITCH: twitch.tv/jdemezrat ► FACEBOOK: facebook.com/JdemeZrat ► TWITTER: twitter.com/jdemezrat ► Předchozí díl: chvideos.net/LFCoAuqvS7U-video.html ► Všechny díly JdemeŽrát: chvideos.net/LFCoAuqvS7U-video.html&list=PLmClRRrcbHZrAHWR032VcbIYIY_Wmozch ► Klikni pro odběr goo.gl/9XFHTm ► SDÍLEJ VIDEO NA FACEBOOKU, UDĚLÁŠ MI RADOST! :) Díky za podporu kanálu: Jana Krausová Pokud se ti video líbilo, tak nezapomeň dát like!)
Frankie's Lunch - FALEŠNÁ RESTAURACE S VÝBORNÝM JÍDLEM?!
Frankie's Lunch - FALEŠNÁ RESTAURACE S VÝBORNÝM JÍDLEM?!
Před 3 měsíci
Dnes se spolu podíváme na restauraci Frankie's Lunch a ochutnáme jejich burger, řízek a další dobroty! Tak se podívejte, jak to dopadlo a pěkně se spolu se mnou najezte! Obchodní spolupráce: jdemezrat@gmail.com Líbí se ti moje videa a chceš mě podpořit? Staň se členem kanálu JdemeŽrát! - bit.ly/JdemeClenstvi ► INSTAGRAM: instagram.com/jdemezrat ► TWITCH: twitch.tv/jdemezrat ► FACEBOOK: facebook.com/JdemeZrat ► TWITTER: twitter.com/jdemezrat ► Předchozí díl: chvideos.net/h1j6xXu-U1c-video.html ► Všechny díly JdemeŽrát: chvideos.net/h1j6xXu-U1c-video.html&list=PLmClRRrcbHZrAHWR032VcbIYIY_Wmozch ► Klikni pro odběr goo.gl/9XFHTm ► SDÍLEJ VIDEO NA FACEBOOKU, UDĚLÁŠ MI RADOST! :) Díky za podporu kanálu: Jana Krausová Pokud se ti video líbilo, tak nezapomeň dát like!)
SAPA - OCHUTNÁVÁME PRAVÝ VIETNAM V PRAZE!
SAPA - OCHUTNÁVÁME PRAVÝ VIETNAM V PRAZE!
Před 3 měsíci
Dnes jsme se konečně po 4 letech dostali s kamerou do Sapy, což je asijské obchodní a kulturní centrum v Praze a ochutnali jsme tam grilovanou kachnu a spoustu dalších dobrot v místní restauraci! Tak se podívejte, jak to dopadlo a pěkně se spolu se mnou najezte! Obchodní spolupráce: jdemezrat@gmail.com Líbí se ti moje videa a chceš mě podpořit? Staň se členem kanálu JdemeŽrát! - bit.ly/JdemeClenstvi ► INSTAGRAM: instagram.com/jdemezrat ► TWITCH: twitch.tv/jdemezrat ► FACEBOOK: facebook.com/JdemeZrat ► TWITTER: twitter.com/jdemezrat ► Předchozí díl: chvideos.net/4x9fIf9q_2w-video.html ► Všechny díly JdemeŽrát: chvideos.net/4x9fIf9q_2w-video.html&list=PLmClRRrcbHZrAHWR032VcbIYIY_Wmozch ► Klikni pro odběr goo.gl/9XFHTm ► SDÍLEJ VIDEO NA FACEBOOKU, UDĚLÁŠ MI RADOST! :) Díky za podporu kanálu: Jana Krausová Pokud se ti video líbilo, tak nezapomeň dát like!)
ŠÍLENÉ KOMENTÁŘE Z PIZZERIE KLATOVY!
ŠÍLENÉ KOMENTÁŘE Z PIZZERIE KLATOVY!
Před 3 měsíci
Dnes se spolu podíváme na další neuvěřitelné reakce majitele restaurace na recenze zákazníků! Tak se podívejte, jak to dopadlo a pěkně se spolu se mnou najezte! Obchodní spolupráce: jdemezrat@gmail.com Líbí se ti moje videa a chceš mě podpořit? Staň se členem kanálu JdemeŽrát! - bit.ly/JdemeClenstvi ► INSTAGRAM: instagram.com/jdemezrat ► TWITCH: twitch.tv/jdemezrat ► FACEBOOK: facebook.com/JdemeZrat ► TWITTER: twitter.com/jdemezrat ► Předchozí díl: chvideos.net/4x9fIf9q_2w-video.html ► Všechny díly JdemeŽrát: chvideos.net/4x9fIf9q_2w-video.html&list=PLmClRRrcbHZrAHWR032VcbIYIY_Wmozch ► Klikni pro odběr goo.gl/9XFHTm ► SDÍLEJ VIDEO NA FACEBOOKU, UDĚLÁŠ MI RADOST! :) Díky za podporu kanálu: Jana Krausová Pokud se ti video líbilo, tak nezapomeň dát like!)
Ochutnávka HASIČSKÉHO MRE - Ostatní můžou závidět!
Ochutnávka HASIČSKÉHO MRE - Ostatní můžou závidět!
Před 3 měsíci
Dnes se spolu podíváme na potravinovou dávku pro hasiče! Tak se podívejte, jak to dopadlo a pěkně se spolu se mnou najezte! Obchodní spolupráce: jdemezrat@gmail.com Líbí se ti moje videa a chceš mě podpořit? Staň se členem kanálu JdemeŽrát! - bit.ly/JdemeClenstvi ► INSTAGRAM: instagram.com/jdemezrat ► TWITCH: twitch.tv/jdemezrat ► FACEBOOK: facebook.com/JdemeZrat ► TWITTER: twitter.com/jdemezrat ► Předchozí díl: chvideos.net/Kfzntc8n34A-video.html ► Všechny díly JdemeŽrát: chvideos.net/Kfzntc8n34A-video.html&list=PLmClRRrcbHZrAHWR032VcbIYIY_Wmozch ► Klikni pro odběr goo.gl/9XFHTm ► SDÍLEJ VIDEO NA FACEBOOKU, UDĚLÁŠ MI RADOST! :) Díky za podporu kanálu: Jana Krausová Pokud se ti video líbilo, tak nezapomeň dát like!)
EXTRA DIETNÍ GULÁŠ z restaurace U Králů?!
EXTRA DIETNÍ GULÁŠ z restaurace U Králů?!
Před 3 měsíci
Dnes spolu ochutnáme gulášek, srbské rizoto, vepřové medailonky a další dobroty z restaurace U Králů! Tak se podívejte, jak to dopadlo a pěkně se spolu se mnou najezte! Obchodní spolupráce: jdemezrat@gmail.com Líbí se ti moje videa a chceš mě podpořit? Staň se členem kanálu JdemeŽrát! - bit.ly/JdemeClenstvi ► INSTAGRAM: instagram.com/jdemezrat ► TWITCH: twitch.tv/jdemezrat ► FACEBOOK: facebook.com/JdemeZrat ► TWITTER: twitter.com/jdemezrat ► Předchozí díl: chvideos.net/ePbWvaIsC2k-video.html ► Všechny díly JdemeŽrát: chvideos.net/ePbWvaIsC2k-video.html&list=PLmClRRrcbHZrAHWR032VcbIYIY_Wmozch ► Klikni pro odběr goo.gl/9XFHTm ► SDÍLEJ VIDEO NA FACEBOOKU, UDĚLÁŠ MI RADOST! :) Díky za podporu kanálu: Jana Krausová Pokud se ti video líbilo, tak nezapomeň dát like!)
VODNÍ ŠÍLENSTVÍ v dánském Legolandu!
VODNÍ ŠÍLENSTVÍ v dánském Legolandu!
Před 3 měsíci
Máme tu druhý díl vlogu z naší cesto do dánského Legolandu! Tak se podívejte, jak to dopadlo a pěkně se spolu se mnou najezte! Obchodní spolupráce: jdemezrat@gmail.com Líbí se ti moje videa a chceš mě podpořit? Staň se členem kanálu JdemeŽrát! - bit.ly/JdemeClenstvi ► INSTAGRAM: instagram.com/jdemezrat ► TWITCH: twitch.tv/jdemezrat ► FACEBOOK: facebook.com/JdemeZrat ► TWITTER: twitter.com/jdemezrat ► Předchozí díl: chvideos.net/mXwxiozDQ1I-video.html ► Všechny díly JdemeŽrát: chvideos.net/mXwxiozDQ1I-video.html&list=PLmClRRrcbHZrAHWR032VcbIYIY_Wmozch ► Klikni pro odběr goo.gl/9XFHTm ► SDÍLEJ VIDEO NA FACEBOOKU, UDĚLÁŠ MI RADOST! :) Díky za podporu kanálu: Jana Krausová Pokud se ti video líbilo, tak nezapomeň dát like!)
TROCHU ZVLÁŠTNÍ ČESKÁ KLASIKA v Pivovaru Cobolis!
TROCHU ZVLÁŠTNÍ ČESKÁ KLASIKA v Pivovaru Cobolis!
Před 3 měsíci
Dnes se spolu podíváme na polední menu z restaurace Cobolis! Tak se podívejte, jak to dopadlo a pěkně se spolu se mnou najezte! Obchodní spolupráce: jdemezrat@gmail.com Líbí se ti moje videa a chceš mě podpořit? Staň se členem kanálu JdemeŽrát! - bit.ly/JdemeClenstvi ► INSTAGRAM: instagram.com/jdemezrat ► TWITCH: twitch.tv/jdemezrat ► FACEBOOK: facebook.com/JdemeZrat ► TWITTER: twitter.com/jdemezrat ► Předchozí díl: chvideos.net/92xYqaJR6is-video.html ► Všechny díly JdemeŽrát: chvideos.net/92xYqaJR6is-video.html&list=PLmClRRrcbHZrAHWR032VcbIYIY_Wmozch ► Klikni pro odběr goo.gl/9XFHTm ► SDÍLEJ VIDEO NA FACEBOOKU, UDĚLÁŠ MI RADOST! :) Díky za podporu kanálu: Jana Krausová Pokud se ti video líbilo, tak nezapomeň dát like!)
LUXUSNÍ NEOMEZENÝ BUFET V LEGOLANDU!
LUXUSNÍ NEOMEZENÝ BUFET V LEGOLANDU!
Před 3 měsíci
Dnes si konečně ukážeme i nějaké jídlo z dánského Legolandu - konkrétně All you can eat bufet! Tak se podívejte, jak to dopadlo a pěkně se spolu se mnou najezte! Obchodní spolupráce: jdemezrat@gmail.com ► INSTAGRAM: instagram.com/jdemezrat ► TWITCH: twitch.tv/jdemezrat ► FACEBOOK: facebook.com/JdemeZrat ► TWITTER: twitter.com/jdemezrat ► Předchozí díl: chvideos.net/gKFXj45rUc4-video.html ► Všechny díly JdemeŽrát: chvideos.net/gKFXj45rUc4-video.html&list=PLmClRRrcbHZrAHWR032VcbIYIY_Wmozch ► Klikni pro odběr goo.gl/9XFHTm ► SDÍLEJ VIDEO NA FACEBOOKU, UDĚLÁŠ MI RADOST! :) Díky za podporu kanálu: Jana Krausová Pokud se ti video líbilo, tak nezapomeň dát like!)
BURGER ZA 600 KČ a další dobrodružství v dánském LEGOLANDU!
BURGER ZA 600 KČ a další dobrodružství v dánském LEGOLANDU!
Před 3 měsíci
Dnes pro vás mám první díl z našeho vlogu, který jsme natáčeli v dánském Legolandu ve městě Billund! Tak se podívejte, jak to dopadlo a pěkně se spolu se mnou najezte! Obchodní spolupráce: jdemezrat@gmail.com ► INSTAGRAM: instagram.com/jdemezrat ► TWITCH: twitch.tv/jdemezrat ► FACEBOOK: facebook.com/JdemeZrat ► TWITTER: twitter.com/jdemezrat ► Předchozí díl: chvideos.net/15i1Gjtr6as-video.html ► Všechny díly JdemeŽrát: chvideos.net/15i1Gjtr6as-video.html&list=PLmClRRrcbHZrAHWR032VcbIYIY_Wmozch ► Klikni pro odběr goo.gl/9XFHTm ► SDÍLEJ VIDEO NA FACEBOOKU, UDĚLÁŠ MI RADOST! :) Pokud se ti video líbilo, tak nezapomeň dát like!)
MASO, GRIL A EPICKÝ RETEST PO 2 LETECH!
MASO, GRIL A EPICKÝ RETEST PO 2 LETECH!
Před 4 měsíci
Dnes se spolu skoro dvou letech podíváme na restauraci Čas na jídlo a ochutnáme spoustu jejich grilovaných a dalších specialit! Tak se podívejte, jak to dopadlo a pěkně se spolu se mnou najezte! Obchodní spolupráce: jdemezrat@gmail.com ► INSTAGRAM: instagram.com/jdemezrat ► TWITCH: twitch.tv/jdemezrat ► FACEBOOK: facebook.com/JdemeZrat ► TWITTER: twitter.com/jdemezrat ► Předchozí díl: chvideos.net/J20edXYawSM-video.html ► Všechny díly JdemeŽrát: chvideos.net/J20edXYawSM-video.html&list=PLmClRRrcbHZrAHWR032VcbIYIY_Wmozch ► Klikni pro odběr goo.gl/9XFHTm ► SDÍLEJ VIDEO NA FACEBOOKU, UDĚLÁŠ MI RADOST! :) Pokud se ti video líbilo, tak nezapomeň dát like!)
Matsuko - 4 JÍDLA V JEDNOM BOXU?!
Matsuko - 4 JÍDLA V JEDNOM BOXU?!
Před 4 měsíci
Dnes se spolu podíváme na asijskou restauraci Matsuko a ochutnáme tam sushi, nudle a spoustu dalších asijských specialit! Tak se podívejte, jak to dopadlo a pěkně se spolu se mnou najezte! Obchodní spolupráce: jdemezrat@gmail.com ► INSTAGRAM: instagram.com/jdemezrat ► TWITCH: twitch.tv/jdemezrat ► FACEBOOK: facebook.com/JdemeZrat ► TWITTER: twitter.com/jdemezrat ► Předchozí díl: chvideos.net/a5kc-HbjeNE-video.html ► Všechny díly JdemeŽrát: chvideos.net/a5kc-HbjeNE-video.html&list=PLmClRRrcbHZrAHWR032VcbIYIY_Wmozch ► Klikni pro odběr goo.gl/9XFHTm ► SDÍLEJ VIDEO NA FACEBOOKU, UDĚLÁŠ MI RADOST! :) Pokud se ti video líbilo, tak nezapomeň dát like!)
ZÁBAVNÉ KOMENTÁŘE ZE STARBUCKS!
ZÁBAVNÉ KOMENTÁŘE ZE STARBUCKS!
Před 4 měsíci
Líbí se ti moje videa a chceš mě podpořit? Staň se členem kanálu JdemeŽrát! - bit.ly/JdemeClenstvi Dnes se spolu podíváme na další zábavné komentáře na Facebooku, tentokrát na stránce Starbucks! Tak se podívejte, jak to dopadlo a pěkně se spolu se mnou najezte! Obchodní spolupráce: jdemezrat@gmail.com ► INSTAGRAM: instagram.com/jdemezrat ► TWITCH: twitch.tv/jdemezrat ► FACEBOOK: facebook.com/JdemeZrat ► TWITTER: twitter.com/jdemezrat ► Předchozí díl: chvideos.net/FgaGGASm_2g-video.html ► Všechny díly JdemeŽrát: chvideos.net/FgaGGASm_2g-video.html&list=PLmClRRrcbHZrAHWR032VcbIYIY_Wmozch ► Klikni pro odběr goo.gl/9XFHTm ► SDÍLEJ VIDEO NA FACEBOOKU, UDĚLÁŠ MI RADOST! :) Pokud se ti video líbilo, tak nezapomeň dát like!)
NAPROSTÉ KEBABOVÉ ŠÍLENSTVÍ!
NAPROSTÉ KEBABOVÉ ŠÍLENSTVÍ!
Před 4 měsíci
Líbí se ti moje videa a chceš mě podpořit? - bit.ly/JdemeClenstvi Dnes se spolu podíváme na různé podivné pokrmy od restaurace Tropical Antalya Kebab House! Tak se podívejte, jak to dopadlo a pěkně se spolu se mnou najezte! Obchodní spolupráce: jdemezrat@gmail.com ► INSTAGRAM: instagram.com/jdemezrat ► TWITCH: twitch.tv/jdemezrat ► FACEBOOK: facebook.com/JdemeZrat ► TWITTER: twitter.com/jdemezrat ► Předchozí díl: chvideos.net/KSOmXNwSncM-video.html ► Všechny díly JdemeŽrát: chvideos.net/KSOmXNwSncM-video.html&list=PLmClRRrcbHZrAHWR032VcbIYIY_Wmozch ► Klikni pro odběr goo.gl/9XFHTm ► SDÍLEJ VIDEO NA FACEBOOKU, UDĚLÁŠ MI RADOST! :) Pokud se ti video líbilo, tak nezapomeň dát like!)
Ochutnávka UKRAJINSKÉHO MRE!
Ochutnávka UKRAJINSKÉHO MRE!
Před 4 měsíci
Dnes tu máme konečně ochutnávku ukrajinského vojenského jídla! Tak se podívejte, jak to dopadlo a pěkně se spolu se mnou najezte! Obchodní spolupráce: jdemezrat@gmail.com ► INSTAGRAM: instagram.com/jdemezrat ► TWITCH: twitch.tv/jdemezrat ► FACEBOOK: facebook.com/JdemeZrat ► TWITTER: twitter.com/jdemezrat ► Předchozí díl: chvideos.net/5WmEqJ4kuS0-video.html ► Všechny díly JdemeŽrát: chvideos.net/dapDh31jJVw-video.html ► Klikni pro odběr goo.gl/9XFHTm ► SDÍLEJ VIDEO NA FACEBOOKU, UDĚLÁŠ MI RADOST! :) Kameraman: chvideos.net/u/SuperWhitebullet Pokud se ti video líbilo, tak nezapomeň dát like!)
Nedělní pokec s diváky 😊🍔
Nedělní pokec s diváky 😊🍔
Před 4 měsíci
Příspěvek a zprávu můžete poslat tady: streamlabs.com/jdemezrat
Ochutnávka DIVNÝCH KOREJSKÝCH SNACKŮ!
Ochutnávka DIVNÝCH KOREJSKÝCH SNACKŮ!
Před 4 měsíci
Dnes tu pro vás mám velkou ochutnávka korejských snacků, které mi poslal Pepis ( www.pepis.shop )! Tak se podívejte, jak to dopadlo a pěkně se spolu se mnou najezte! Obchodní spolupráce: jdemezrat@gmail.com ► INSTAGRAM: instagram.com/jdemezrat ► TWITCH: twitch.tv/jdemezrat ► FACEBOOK: facebook.com/JdemeZrat ► TWITTER: twitter.com/jdemezrat ► Předchozí díl: chvideos.net/dapDh31jJVw-video.html ► Všechny díly JdemeŽrát: chvideos.net/dapDh31jJVw-video.html&list=PLmClRRrcbHZrAHWR032VcbIYIY_Wmozch ► Klikni pro odběr goo.gl/9XFHTm ► SDÍLEJ VIDEO NA FACEBOOKU, UDĚLÁŠ MI RADOST! :) Pokud se ti video líbilo, tak nezapomeň dát like!) Video vzniklo v rámci přátelské spolupráce s Pepisem a jeho Pepis shopem :)
OCHUTNÁVÁME PÁLIVÉ INDICKÉ JÍDLO S MENTEM!
OCHUTNÁVÁME PÁLIVÉ INDICKÉ JÍDLO S MENTEM!
Před 4 měsíci
Dnes se spolu s Káťou, Mentem a Sárou podíváme do nepálské restaurace Gurkha v Pardubicích ( www.nepalskarestaurace.cz )! Tak se podívejte, jak to dopadlo a pěkně se spolu se mnou najezte! Mentův kanál: chvideos.net/u/mentoss97 Instagram Káti: instagram.com/jdemezratkatka/ Instagram Menta: instagram.com/ment97/ Instagram Sáry: instagram.com/sarahhamiollava/ Obchodní spolupráce: jdemezrat@gmail.com ► INSTAGRAM: instagram.com/jdemezrat ► TWITCH: twitch.tv/jdemezrat ► FACEBOOK: facebook.com/JdemeZrat ► TWITTER: twitter.com/jdemezrat ► Předchozí díl: chvideos.net/ILAqXYGO4GI-video.html ► Všechny díly JdemeŽrát: chvideos.net/ILAqXYGO4GI-video.html&list=PLmClRRrcbHZrAHWR032VcbIYIY_Wmozch ► Klikni pro odběr goo.gl/9XFHTm ► SDÍLEJ VIDEO NA FACEBOOKU, UDĚLÁŠ MI RADOST! :) Pokud se ti video líbilo, tak nezapomeň dát like!)
NEJLEPŠÍ BURGRÁRNA V PARDUBICÍCH?!
NEJLEPŠÍ BURGRÁRNA V PARDUBICÍCH?!
Před 4 měsíci
Dnes se spolu podíváme do Pardubic a do jejich Burgrárny! Tak se podívejte, jak to dopadlo a pěkně se spolu se mnou najezte! Obchodní spolupráce: jdemezrat@gmail.com ► INSTAGRAM: instagram.com/jdemezrat ► TWITCH: twitch.tv/jdemezrat ► FACEBOOK: facebook.com/JdemeZrat ► TWITTER: twitter.com/jdemezrat ► Předchozí díl: chvideos.net/ys18nz0IdOs-video.html ► Všechny díly JdemeŽrát: chvideos.net/ys18nz0IdOs-video.html&list=PLmClRRrcbHZrAHWR032VcbIYIY_Wmozch ► Klikni pro odběr goo.gl/9XFHTm ► SDÍLEJ VIDEO NA FACEBOOKU, UDĚLÁŠ MI RADOST! :) Pokud se ti video líbilo, tak nezapomeň dát like!)
Shrnutí streamu - Sbírka, odhalení a CO BUDE DÁL S KANÁLEM?
Shrnutí streamu - Sbírka, odhalení a CO BUDE DÁL S KANÁLEM?
Před 4 měsíci
Krátký informační sestřih z našeho charitativního streamu, ve kterém zjistíte, jaké změny přijdou na kanál a co se bude dít dál. Tak se podívejte, jak to dopadlo a pěkně se spolu se mnou najezte! Obchodní spolupráce: jdemezrat@gmail.com ► INSTAGRAM: instagram.com/jdemezrat ► TWITCH: twitch.tv/jdemezrat ► FACEBOOK: facebook.com/JdemeZrat ► TWITTER: twitter.com/jdemezrat ► Předchozí díl: chvideos.net/kr0sJikEwzc-video.html ► Všechny díly JdemeŽrát: chvideos.net/kr0sJikEwzc-video.html ► Klikni pro odběr goo.gl/9XFHTm ► SDÍLEJ VIDEO NA FACEBOOKU, UDĚLÁŠ MI RADOST! :) Pokud se ti video líbilo, tak nezapomeň dát like!)
Vršovická Kozlovna - JAK VYPADÁ RESTAURACE S ŠÍLENÝM MAJITELEM?!
Vršovická Kozlovna - JAK VYPADÁ RESTAURACE S ŠÍLENÝM MAJITELEM?!
Před 4 měsíci
Video s komentáři majitele: chvideos.net/uFs3qmqa4iM-video.html Dnes se spolu konečně podíváme do restaurace Vršovická Kozlovna a zjistíme, jak to tam ve skutečnosti vypadá! Tak se podívejte, jak to dopadlo a pěkně se spolu se mnou najezte! Kanál Kamfit: chvideos.net/c/UCQj58lsgfXN66Dpj22p0b4A Instagram Káti: instagram.com/jdemezratkatka/ Instagram Kamila: instagram.com/kamfit/ Instagram Amie: instagram.com/amielynn_fit/ Obchodní spolupráce: jdemezrat@gmail.com ► INSTAGRAM: instagram.com/jdemezrat ► TWITCH: twitch.tv/jdemezrat ► FACEBOOK: facebook.com/JdemeZrat ► TWITTER: twitter.com/jdemezrat ► Předchozí díl: chvideos.net/0nCs2h5gV8M-video.html ► Všechny díly JdemeŽrát: chvideos.net/EtCWlZB7MN0-video.html ► Klikni pro odběr goo.gl/9XFHTm ► SDÍLEJ VIDEO NA FACEBOOKU, UDĚLÁŠ MI RADOST! :) Pokud se ti video líbilo, tak nezapomeň dát like!)
Bistro Tobiko - POŘÁDNÁ DÁVKA ASIE!
Bistro Tobiko - POŘÁDNÁ DÁVKA ASIE!
Před 4 měsíci
Tak se podívejte, jak to dopadlo a pěkně se spolu se mnou najezte! Obchodní spolupráce: jdemezrat@gmail.com ► INSTAGRAM: instagram.com/jdemezrat ► TWITCH: twitch.tv/jdemezrat ► FACEBOOK: facebook.com/JdemeZrat ► TWITTER: twitter.com/jdemezrat ► Předchozí díl: chvideos.net/XjoxcQZ4_Cs-video.html ► Všechny díly JdemeŽrát: chvideos.net/XjoxcQZ4_Cs-video.html&list=PLmClRRrcbHZrAHWR032VcbIYIY_Wmozch ► Klikni pro odběr goo.gl/9XFHTm ► SDÍLEJ VIDEO NA FACEBOOKU, UDĚLÁŠ MI RADOST! :) Pokud se ti video líbilo, tak nezapomeň dát like!)
Naše dovolená a PEKELNÝ HOTEL v Tunisku!
Naše dovolená a PEKELNÝ HOTEL v Tunisku!
Před 4 měsíci
Dnes tu pro vás mám Žrací vlog z naší poslední dovolené v Tunisku! Tak se podívejte, jak to dopadlo a pěkně se spolu se mnou najezte! Obchodní spolupráce: jdemezrat@gmail.com ► INSTAGRAM: instagram.com/jdemezrat ► TWITCH: twitch.tv/jdemezrat ► FACEBOOK: facebook.com/JdemeZrat ► TWITTER: twitter.com/jdemezrat ► Předchozí díl: chvideos.net/3_CTV8Tnlhk-video.html ► Všechny díly JdemeŽrát: chvideos.net/3_CTV8Tnlhk-video.html&list=PLmClRRrcbHZrAHWR032VcbIYIY_Wmozch ► Klikni pro odběr goo.gl/9XFHTm ► SDÍLEJ VIDEO NA FACEBOOKU, UDĚLÁŠ MI RADOST! :) Pokud se ti video líbilo, tak nezapomeň dát like!)
Zanzibar - RETEST NESKUTEČNÉ RESTAURACE!
Zanzibar - RETEST NESKUTEČNÉ RESTAURACE!
Před 4 měsíci
Původní recenze: chvideos.net/ttBOWcaGAX0-video.html Dnes se spolu skoro po roce podíváme na epickou restauraci Zanzibar ( bar-zanzibar.cz ), která nás minule překvapila cenou a kvalitou jídla! Tak se podívejte, jak to dopadlo a pěkně se spolu se mnou najezte! Obchodní spolupráce: jdemezrat@gmail.com ► INSTAGRAM: instagram.com/jdemezrat ► TWITCH: twitch.tv/jdemezrat ► FACEBOOK: facebook.com/JdemeZrat ► TWITTER: twitter.com/jdemezrat ► Předchozí díl: chvideos.net/RKLpcRNX22k-video.html ► Všechny díly JdemeŽrát: chvideos.net/RKLpcRNX22k-video.html&list=PLmClRRrcbHZrAHWR032VcbIYIY_Wmozch ► Klikni pro odběr goo.gl/9XFHTm ► SDÍLEJ VIDEO NA FACEBOOKU, UDĚLÁŠ MI RADOST! :) Pokud se ti video líbilo, tak nezapomeň dát like!)
OCHUTNÁVKA KANADSKÉHO MRE - Máme se co učit!
OCHUTNÁVKA KANADSKÉHO MRE - Máme se co učit!
Před 5 měsíci
Dnes spolu rozbalíme a ochutnáme vojenskou potravinovou dávku Kanady! Tak se podívejte, jak to dopadlo a pěkně se spolu se mnou najezte! Obchodní spolupráce: jdemezrat@gmail.com ► INSTAGRAM: instagram.com/jdemezrat ► TWITCH: twitch.tv/jdemezrat ► FACEBOOK: facebook.com/JdemeZrat ► TWITTER: twitter.com/jdemezrat ► Předchozí díl: chvideos.net/4Acb2GS2rI8-video.html ► Všechny díly JdemeŽrát: chvideos.net/4Acb2GS2rI8-video.html&list=PLmClRRrcbHZrAHWR032VcbIYIY_Wmozch ► Klikni pro odběr goo.gl/9XFHTm ► SDÍLEJ VIDEO NA FACEBOOKU, UDĚLÁŠ MI RADOST! :) Pokud se ti video líbilo, tak nezapomeň dát like!)
ŠÍLENÉ REAKCE MAJITELE RESTAURACE!
ŠÍLENÉ REAKCE MAJITELE RESTAURACE!
Před 5 měsíci
Dnes se spolu podíváme na další neuvěřitelné reakce majitele restaurace na recenze zákazníků! Tak se podívejte, jak to dopadlo a pěkně se spolu se mnou najezte! Obchodní spolupráce: jdemezrat@gmail.com ► INSTAGRAM: instagram.com/jdemezrat ► TWITCH: twitch.tv/jdemezrat ► FACEBOOK: facebook.com/JdemeZrat ► TWITTER: twitter.com/jdemezrat ► Předchozí díl: chvideos.net/4Acb2GS2rI8-video.html ► Všechny díly JdemeŽrát: chvideos.net/4Acb2GS2rI8-video.html&list=PLmClRRrcbHZrAHWR032VcbIYIY_Wmozch ► Klikni pro odběr goo.gl/9XFHTm ► SDÍLEJ VIDEO NA FACEBOOKU, UDĚLÁŠ MI RADOST! :) Pokud se ti video líbilo, tak nezapomeň dát like!)
Bratan Burger - KARBOŠ V HOUSCE ZA 2 KILA?!
Bratan Burger - KARBOŠ V HOUSCE ZA 2 KILA?!
Před 5 měsíci
Dnes se spolu podíváme na dovoz jídla z restaurace Bratan Burger! Tak se podívejte, jak to dopadlo a pěkně se spolu se mnou najezte! Obchodní spolupráce: jdemezrat@gmail.com ► FACEBOOK: facebook.com/JdemeZrat ► INSTAGRAM: instagram.com/jdemezrat ► Předchozí díl: chvideos.net/4Acb2GS2rI8-video.html ► Klikni pro odběr goo.gl/9XFHTm ► Všechny díly JdemeŽrát: chvideos.net/4Acb2GS2rI8-video.html&list=PLmClRRrcbHZrAHWR032VcbIYIY_Wmozch ► TWITTER: twitter.com/jdemezrat ► TWITCH: twitch.tv/jdemezrat ► SDÍLEJ VIDEO NA FACEBOOKU, UDĚLÁŠ MI RADOST! :) Pokud se ti video líbilo, tak nezapomeň dát like!)
JAK CHUTNÁ VEGANSKÝ PÁREK, SÝR A BURGER? Ochutnávka veganských náhražek!
JAK CHUTNÁ VEGANSKÝ PÁREK, SÝR A BURGER? Ochutnávka veganských náhražek!
Před 5 měsíci
Dnes spolu ochutnáme spoustu veganských a vegetariánských jídel a zjistíme, jak moc se jejich chuť podobá jídlům z masa. Tak se podívejte, jak to dopadlo a pěkně se spolu se mnou najezte! Obchodní spolupráce: jdemezrat@gmail.com ► FACEBOOK: facebook.com/JdemeZrat ► INSTAGRAM: instagram.com/jdemezrat ► Předchozí díl: chvideos.net/4Acb2GS2rI8-video.html ► Klikni pro odběr goo.gl/9XFHTm ► Všechny díly JdemeŽrát: chvideos.net/4Acb2GS2rI8-video.html&list=PLmClRRrcbHZrAHWR032VcbIYIY_Wmozch ► TWITTER: twitter.com/jdemezrat ► TWITCH: twitch.tv/jdemezrat ► SDÍLEJ VIDEO NA FACEBOOKU, UDĚLÁŠ MI RADOST! :) Pokud se ti video líbilo, tak nezapomeň dát like!)
Žrací vlog - LOW BUDGET DOVOLENÁ V ITÁLII?!
Žrací vlog - LOW BUDGET DOVOLENÁ V ITÁLII?!
Před 5 měsíci
Dnes jsem si pro vás připravil vlog z naší dovolené v italském městě Pescara! Tak se podívejte, jak to dopadlo a pěkně se spolu se mnou najezte! Obchodní spolupráce: jdemezrat@gmail.com ► FACEBOOK: facebook.com/JdemeZrat ► INSTAGRAM: instagram.com/jdemezrat ► Předchozí díl: chvideos.net/IQlba9nwSC4-video.html ► Klikni pro odběr goo.gl/9XFHTm ► Všechny díly JdemeŽrát: chvideos.net/IQlba9nwSC4-video.html&list=PLmClRRrcbHZrAHWR032VcbIYIY_Wmozch ► TWITTER: twitter.com/jdemezrat ► TWITCH: twitch.tv/jdemezrat ► SDÍLEJ VIDEO NA FACEBOOKU, UDĚLÁŠ MI RADOST! :) Pokud se ti video líbilo, tak nezapomeň dát like!)
OBROVSKÁ RECENZE ITALSKÉHO MCDONALD'S!
OBROVSKÁ RECENZE ITALSKÉHO MCDONALD'S!
Před 5 měsíci
Dnes se spolu podíváme na exkluzivní burgery v italském McDonald's! Tak se podívejte, jak to dopadlo a pěkně se spolu se mnou najezte! Obchodní spolupráce: jdemezrat@gmail.com ► FACEBOOK: facebook.com/JdemeZrat ► INSTAGRAM: instagram.com/jdemezrat ► Předchozí díl: chvideos.net/Ee6pM7xPHDM-video.html ► Klikni pro odběr goo.gl/9XFHTm ► Všechny díly JdemeŽrát: chvideos.net/Ee6pM7xPHDM-video.html&list=PLmClRRrcbHZrAHWR032VcbIYIY_Wmozch ► TWITTER: twitter.com/jdemezrat ► TWITCH: twitch.tv/jdemezrat ► SDÍLEJ VIDEO NA FACEBOOKU, UDĚLÁŠ MI RADOST! :) Pokud se ti video líbilo, tak nezapomeň dát like!)
NEJHORŠÍ PIZZA V ITÁLII!
NEJHORŠÍ PIZZA V ITÁLII!
Před 5 měsíci
Dnes spolu ochutnáme asi nejhorší pizzu v celé Itálii! Tak se podívejte, jak to dopadlo a pěkně se spolu se mnou najezte! Obchodní spolupráce: jdemezrat@gmail.com ► FACEBOOK: facebook.com/JdemeZrat ► INSTAGRAM: instagram.com/jdemezrat ► Předchozí díl: chvideos.net/QyKDNAjc8Bg-video.html ► Klikni pro odběr goo.gl/9XFHTm ► Všechny díly JdemeŽrát: chvideos.net/QyKDNAjc8Bg-video.html&list=PLmClRRrcbHZrAHWR032VcbIYIY_Wmozch ► TWITTER: twitter.com/jdemezrat ► TWITCH: twitch.tv/jdemezrat ► SDÍLEJ VIDEO NA FACEBOOKU, UDĚLÁŠ MI RADOST! :) Pokud se ti video líbilo, tak nezapomeň dát like!)
VELKÁ ASIJSKÁ OCHUTNÁVKA w/ Pepis
VELKÁ ASIJSKÁ OCHUTNÁVKA w/ Pepis
Před 5 měsíci
Video u Pepise: chvideos.net/Ep7-RBchyhU-video.html Editoval: chvideos.net/u/SuperWhitebullet Dnes tu máme společné video s Pepisem, ve kterém ochutnáme spoustu asijských sladkosti a dobrůtek! (Odkaz na Pepisův obchod: www.pepis.shop/). Tak se podívejte, jak to dopadlo a pěkně se spolu se mnou najezte! Obchodní spolupráce: jdemezrat@gmail.com ► FACEBOOK: facebook.com/JdemeZrat ► INSTAGRAM: instagram.com/jdemezrat ► Předchozí díl: chvideos.net/cMcJlvKptHc-video.html ► Klikni pro odběr goo.gl/9XFHTm ► Všechny díly JdemeŽrát: chvideos.net/cMcJlvKptHc-video.html&list=PLmClRRrcbHZrAHWR032VcbIYIY_Wmozch ► TWITTER: twitter.com/jdemezrat ► TWITCH: twitch.tv/jdemezrat ► SDÍLEJ VIDEO NA FACEBOOKU, UDĚLÁŠ MI RADOST! :) Pokud se ti video líbilo, tak nezapomeň dát like!)
OCHUTNÁVKA VZÁCNÉHO NĚMECKÉHO MRE!
OCHUTNÁVKA VZÁCNÉHO NĚMECKÉHO MRE!
Před 5 měsíci
Dnes spolu ochutnáme německé vojenské jídlo MRE! Tak se podívejte, jak to dopadlo a pěkně se spolu se mnou najezte! Obchodní spolupráce: jdemezrat@gmail.com ► FACEBOOK: facebook.com/JdemeZrat ► INSTAGRAM: instagram.com/jdemezrat ► Předchozí díl: chvideos.net/cMcJlvKptHc-video.html ► Klikni pro odběr goo.gl/9XFHTm ► Všechny díly JdemeŽrát: chvideos.net/cMcJlvKptHc-video.html&list=PLmClRRrcbHZrAHWR032VcbIYIY_Wmozch ► TWITTER: twitter.com/jdemezrat ► TWITCH: twitch.tv/jdemezrat ► SDÍLEJ VIDEO NA FACEBOOKU, UDĚLÁŠ MI RADOST! :) Pokud se ti video líbilo, tak nezapomeň dát like!)
AMERICKÁ RESTAURACE v USA vs. v ČR! TGI FRIDAYS w/ KamFIT!
AMERICKÁ RESTAURACE v USA vs. v ČR! TGI FRIDAYS w/ KamFIT!
Před 5 měsíci
Video u Kamila: chvideos.net/_xU99Iaz5ds-video.html Můj instagram instagram.com/jdemezrat/ Katka instagram.com/jdemezratkatka/ Kamil instagram.com/kamfit/ Amie instagram.com/amielynn_fit/ Dnes spolu ochutnáme spoustu jídla z restaurace TGI Fridays spolu s KamFITem, Katkou a Amie! Tak se podívejte, jak to dopadlo a pěkně se spolu se mnou najezte! Obchodní spolupráce: jdemezrat@gmail.com ► FACEBOOK: facebook.com/JdemeZrat ► INSTAGRAM: instagram.com/jdemezrat ► Předchozí díl: chvideos.net/cMcJlvKptHc-video.html ► Klikni pro odběr goo.gl/9XFHTm ► Všechny díly JdemeŽrát: chvideos.net/cMcJlvKptHc-video.html&list=PLmClRRrcbHZrAHWR032VcbIYIY_Wmozch ► TWITTER: twitter.com/jdemezrat ► TWITCH: twitch.tv/jdemezrat ► SDÍLEJ VIDEO NA FACEBOOKU, UDĚLÁŠ MI RADOST! :) Pokud se ti video líbilo, tak nezapomeň dát like!)
MEKÁČ NÁM UKRADL BIG TASTY?!
MEKÁČ NÁM UKRADL BIG TASTY?!
Před 5 měsíci
Dnes se spolu podíváme na reakce zákazníků McDonald's na nový burger Big Tasty Bacon! Tak se podívejte, jak to dopadlo a pěkně se spolu se mnou najezte! Obchodní spolupráce: jdemezrat@gmail.com ► FACEBOOK: facebook.com/JdemeZrat ► INSTAGRAM: instagram.com/jdemezrat ► Předchozí díl: chvideos.net/o5QBByaUJNM-video.html ► Klikni pro odběr goo.gl/9XFHTm ► Všechny díly JdemeŽrát: chvideos.net/o5QBByaUJNM-video.html&list=PLmClRRrcbHZrAHWR032VcbIYIY_Wmozch ► TWITTER: twitter.com/jdemezrat ► TWITCH: twitch.tv/jdemezrat ► SDÍLEJ VIDEO NA FACEBOOKU, UDĚLÁŠ MI RADOST! :) Pokud se ti video líbilo, tak nezapomeň dát like!)
KŘUPAVÉ NOVINKY OD BANH-MI-BA!
KŘUPAVÉ NOVINKY OD BANH-MI-BA!
Před 5 měsíci
Pro získání dezertu zdarma napiš do poznámky k objednávce "JDEMEŽRÁT" (platí pro objednávky na Uber Eats, Dámejídlo a Wolt do konce června)! Video vzniklo v rámci placené spolupráce s banh-mi-ba ( banhmiba.cz ) Dnes se spolu podíváme na novinky v banh-mi-ba a ochutnáme jejich nové bagety, vepřovou kotletu a dezert! Tak se podívejte, jak to dopadlo a pěkně se spolu se mnou najezte! Obchodní spolupráce: jdemezrat@gmail.com ► FACEBOOK: facebook.com/JdemeZrat ► INSTAGRAM: instagram.com/jdemezrat ► Předchozí díl: chvideos.net/E046yUrzuFo-video.html ► Klikni pro odběr goo.gl/9XFHTm ► Všechny díly JdemeŽrát: chvideos.net/E046yUrzuFo-video.html&list=PLmClRRrcbHZrAHWR032VcbIYIY_Wmozch ► TWITTER: twitter.com/jdemezrat ► TWITCH: twitch.tv/jdemezrat ► SDÍLEJ VIDEO NA FACEBOOKU, UDĚLÁŠ MI RADOST! :) Pokud se ti video líbilo, tak nezapomeň dát like!)
BURGEROVÉ MONSTRUM OD EL CHAPO! #Retest
BURGEROVÉ MONSTRUM OD EL CHAPO! #Retest
Před 5 měsíci
První recenze: chvideos.net/2H2CGysgfXc-video.html První retest: chvideos.net/A747sGiw5kM-video.html Dnes se spolu podíváme na retest restaurace El Chapo ( www.elchapo.cz )! Tak se podívejte, jak to dopadlo a pěkně se spolu se mnou najezte! Obchodní spolupráce: jdemezrat@gmail.com ► FACEBOOK: facebook.com/JdemeZrat ► INSTAGRAM: instagram.com/jdemezrat ► Předchozí díl: chvideos.net/tMhzHkDa9S8-video.html ► Klikni pro odběr goo.gl/9XFHTm ► Všechny díly JdemeŽrát: chvideos.net/tMhzHkDa9S8-video.html&list=PLmClRRrcbHZrAHWR032VcbIYIY_Wmozch ► TWITTER: twitter.com/jdemezrat ► TWITCH: twitch.tv/jdemezrat ► SDÍLEJ VIDEO NA FACEBOOKU, UDĚLÁŠ MI RADOST! :) Pokud se ti video líbilo, tak nezapomeň dát like!)
NEBEZPEČNÁ OCHRANKA A DRZÁ PRODAVAČKA V BILLE?!
NEBEZPEČNÁ OCHRANKA A DRZÁ PRODAVAČKA V BILLE?!
Před 6 měsíci
Dnes tu máme další díl ze série JdemeReagovat a podíváme se spolu na komentáře na Facebookové stránce Billa! Tak se podívejte, jak to dopadlo a pěkně se spolu se mnou najezte! Obchodní spolupráce: jdemezrat@gmail.com ► FACEBOOK: facebook.com/JdemeZrat ► INSTAGRAM: instagram.com/jdemezrat ► Předchozí díl: chvideos.net/CKlGnaE9OeQ-video.html ► Klikni pro odběr goo.gl/9XFHTm ► Všechny díly JdemeŽrát: chvideos.net/CKlGnaE9OeQ-video.html&list=PLmClRRrcbHZrAHWR032VcbIYIY_Wmozch ► TWITTER: twitter.com/jdemezrat ► TWITCH: twitch.tv/jdemezrat ► SDÍLEJ VIDEO NA FACEBOOKU, UDĚLÁŠ MI RADOST! :) Pokud se ti video líbilo, tak nezapomeň dát like!)
Grils - LUXUSNÍ FASTFOOD PRO GURMÁNY?!
Grils - LUXUSNÍ FASTFOOD PRO GURMÁNY?!
Před 6 měsíci
Dnes se podíváme na karlínské bistro Grils (www.grilskarlin.cz) a ochutnáme jejich burgery s trhaným masem a další dobroty! Tak se podívejte, jak to dopadlo a pěkně se spolu se mnou najezte! Obchodní spolupráce: jdemezrat@gmail.com ► FACEBOOK: facebook.com/JdemeZrat ► INSTAGRAM: instagram.com/jdemezrat ► Předchozí díl: chvideos.net/x9TVlGednlU-video.html ► Klikni pro odběr goo.gl/9XFHTm ► Všechny díly JdemeŽrát: chvideos.net/x9TVlGednlU-video.html&list=PLmClRRrcbHZrAHWR032VcbIYIY_Wmozch ► TWITTER: twitter.com/jdemezrat ► TWITCH: twitch.tv/jdemezrat ► SDÍLEJ VIDEO NA FACEBOOKU, UDĚLÁŠ MI RADOST! :) Pokud se ti video líbilo, tak nezapomeň dát like!)
NEJDIVNĚJŠÍ BURGER V MCDONALD'S!
NEJDIVNĚJŠÍ BURGER V MCDONALD'S!
Před 6 měsíci
Dnes se spolu podíváme na černý burger a další asijské novinky v McDonald's! Tak se podívejte, jak to dopadlo a pěkně se spolu se mnou najezte! Obchodní spolupráce: jdemezrat@gmail.com ► FACEBOOK: facebook.com/JdemeZrat ► INSTAGRAM: instagram.com/jdemezrat ► Předchozí díl: chvideos.net/ErhB7caVHNc-video.html ► Klikni pro odběr goo.gl/9XFHTm ► Všechny díly JdemeŽrát: chvideos.net/WDJgfSYwP1U-video.html ► TWITTER: twitter.com/jdemezrat ► TWITCH: twitch.tv/jdemezrat ► SDÍLEJ VIDEO NA FACEBOOKU, UDĚLÁŠ MI RADOST! :) Pokud se ti video líbilo, tak nezapomeň dát like!)
VELKÁ RECENZE JÍDLA V KINĚ!
VELKÁ RECENZE JÍDLA V KINĚ!
Před 6 měsíci
Dnes tu konečně máme velkou recenzi jídla z kina! Tak se podívejte, jak to dopadlo a pěkně se spolu se mnou najezte! Trička, mikiny a hrnky JdemeŽrát: bit.ly/JdemeZratMerch Obchodní spolupráce: jdemezrat@gmail.com ► FACEBOOK: facebook.com/JdemeZrat ► INSTAGRAM: instagram.com/jdemezrat ► Předchozí díl: chvideos.net/TuUF3kiDDAY-video.html ► Klikni pro odběr goo.gl/9XFHTm ► Všechny díly JdemeŽrát: chvideos.net/WDJgfSYwP1U-video.html ► TWITTER: twitter.com/jdemezrat ► TWITCH: twitch.tv/jdemezrat ► SDÍLEJ VIDEO NA FACEBOOKU, UDĚLÁŠ MI RADOST! :) Video vzniklo v rámci spolupráce se Cinestar. Recenze je naprosto objektivní a ničím neovlivněná. Pokud se ti video líbilo, tak nezapomeň dát like!)
Ochutnávka Kazachstánského MRE - NEJBRUTÁLNĚJŠÍ VOJENSKÁ DÁVKA?!
Ochutnávka Kazachstánského MRE - NEJBRUTÁLNĚJŠÍ VOJENSKÁ DÁVKA?!
Před 6 měsíci
Dnes spolu ochutnáme vojenskou potravinovou dávku Kazachstánu! Tak se podívejte, jak to dopadlo a pěkně se spolu se mnou najezte! Obchodní spolupráce: jdemezrat@gmail.com ► FACEBOOK: facebook.com/JdemeZrat ► INSTAGRAM: instagram.com/jdemezrat ► Předchozí díl: chvideos.net/TuUF3kiDDAY-video.html ► Klikni pro odběr goo.gl/9XFHTm ► Všechny díly JdemeŽrát: chvideos.net/TuUF3kiDDAY-video.html&list=PLmClRRrcbHZrAHWR032VcbIYIY_Wmozch ► TWITTER: twitter.com/jdemezrat ► TWITCH: twitch.tv/jdemezrat ► SDÍLEJ VIDEO NA FACEBOOKU, UDĚLÁŠ MI RADOST! :) Pokud se ti video líbilo, tak nezapomeň dát like!)
SALÁT OD MASTERCHEFA a další novinky z Bageterie Boulevard!
SALÁT OD MASTERCHEFA a další novinky z Bageterie Boulevard!
Před 6 měsíci
Dnes spolu ochutnáme salát od Petra Březiny a další novinky z Bageterie Boulevard! Tak se podívejte, jak to dopadlo a pěkně se spolu se mnou najezte! Obchodní spolupráce: jdemezrat@gmail.com ► FACEBOOK: facebook.com/JdemeZrat ► INSTAGRAM: instagram.com/jdemezrat ► Předchozí díl: chvideos.net/RxGmgTzgL5g-video.html ► Klikni pro odběr goo.gl/9XFHTm ► Všechny díly JdemeŽrát: chvideos.net/CnjBSTEiIzY-video.html ► TWITTER: twitter.com/jdemezrat ► TWITCH: twitch.tv/jdemezrat ► SDÍLEJ VIDEO NA FACEBOOKU, UDĚLÁŠ MI RADOST! :) Pokud se ti video líbilo, tak nezapomeň dát like!)
ŠÍLENÉ REAKCE RESTAURACÍ NA KRITIKU!
ŠÍLENÉ REAKCE RESTAURACÍ NA KRITIKU!
Před 6 měsíci
Dnes se spolu podíváme na reakce některých restaurací na kritiku nespokojených zákazníků! Tak se podívejte, jak to dopadlo a pěkně se spolu se mnou najezte! Obchodní spolupráce: jdemezrat@gmail.com ► FACEBOOK: facebook.com/JdemeZrat ► INSTAGRAM: instagram.com/jdemezrat ► Předchozí díl: chvideos.net/805358XcnCg-video.html ► Klikni pro odběr goo.gl/9XFHTm ► Všechny díly JdemeŽrát: chvideos.net/805358XcnCg-video.html&list=PLmClRRrcbHZrAHWR032VcbIYIY_Wmozch ► TWITTER: twitter.com/jdemezrat ► TWITCH: twitch.tv/jdemezrat ► SDÍLEJ VIDEO NA FACEBOOKU, UDĚLÁŠ MI RADOST! :) Pokud se ti video líbilo, tak nezapomeň dát like!)
Kebab Atlas Montes - KDYŽ SE MASEM NEŠETŘÍ!
Kebab Atlas Montes - KDYŽ SE MASEM NEŠETŘÍ!
Před 6 měsíci
Dnes spolu ochutnáme burger, pizzu a spoustu kebabu z Kebab Atlas Montes ( bit.ly/2VVnpDP )! Tak se podívejte, jak to dopadlo a pěkně se spolu se mnou najezte! Obchodní spolupráce: jdemezrat@gmail.com ► FACEBOOK: facebook.com/JdemeZrat ► INSTAGRAM: instagram.com/jdemezrat ► Předchozí díl: chvideos.net/805358XcnCg-video.html ► Klikni pro odběr goo.gl/9XFHTm ► Všechny díly JdemeŽrát: chvideos.net/805358XcnCg-video.html&list=PLmClRRrcbHZrAHWR032VcbIYIY_Wmozch ► TWITTER: twitter.com/jdemezrat ► TWITCH: twitch.tv/jdemezrat ► SDÍLEJ VIDEO NA FACEBOOKU, UDĚLÁŠ MI RADOST! :) Pokud se ti video líbilo, tak nezapomeň dát like!)
Pizza Fresco - LEVNĚ A CHUTNĚ?!
Pizza Fresco - LEVNĚ A CHUTNĚ?!
Před 6 měsíci
Dnes spolu ochutnáme 4 různé pizzy z restaurace Pizza Fresco (bit.ly/2QqAHqE)! Tak se podívejte, jak to dopadlo a pěkně se spolu se mnou najezte! Obchodní spolupráce: jdemezrat@gmail.com ► FACEBOOK: facebook.com/JdemeZrat ► INSTAGRAM: instagram.com/jdemezrat ► Předchozí díl: chvideos.net/A-Ptj2qjPs0-video.html ► Klikni pro odběr goo.gl/9XFHTm ► Všechny díly JdemeŽrát: chvideos.net/fwaSpTiu7qU-video.html ► TWITTER: twitter.com/jdemezrat ► TWITCH: twitch.tv/jdemezrat ► SDÍLEJ VIDEO NA FACEBOOKU, UDĚLÁŠ MI RADOST! :) Pokud se ti video líbilo, tak nezapomeň dát like!)
JdemeReagovat - ZTRATIL 1000 KČ V BURGER KINGU!
JdemeReagovat - ZTRATIL 1000 KČ V BURGER KINGU!
Před 6 měsíci
Dnes tu máme další díl ze série JdemeReagovat, ve kterém se podíváme na komentáře na Facebookové stránce Burger Kingu! Tak se podívejte, jak to dopadlo a pěkně se spolu se mnou najezte! Obchodní spolupráce: jdemezrat@gmail.com ► FACEBOOK: facebook.com/JdemeZrat ► INSTAGRAM: instagram.com/jdemezrat ► Předchozí díl: chvideos.net/fwaSpTiu7qU-video.html ► Klikni pro odběr goo.gl/9XFHTm ► Všechny díly JdemeŽrát: chvideos.net/fwaSpTiu7qU-video.html&list=PLmClRRrcbHZrAHWR032VcbIYIY_Wmozch ► TWITTER: twitter.com/jdemezrat ► TWITCH: twitch.tv/jdemezrat ► SDÍLEJ VIDEO NA FACEBOOKU, UDĚLÁŠ MI RADOST! :) Pokud se ti video líbilo, tak nezapomeň dát like!)
Dilli 6 - VELKÉ INDICKÉ PŘEKVAPENÍ!
Dilli 6 - VELKÉ INDICKÉ PŘEKVAPENÍ!
Před 6 měsíci
Dnes se spolu podíváme na jídlo z restaurace Dilli 6 (bit.ly/2W0Jkys) a ochutnáme spoustu indických specialit! Tak se podívejte, jak to dopadlo a pěkně se spolu se mnou najezte! Obchodní spolupráce: jdemezrat@gmail.com ► FACEBOOK: facebook.com/JdemeZrat ► INSTAGRAM: instagram.com/jdemezrat ► Předchozí díl: chvideos.net/hF7Cj1r69Vc-video.html ► Klikni pro odběr goo.gl/9XFHTm ► Všechny díly JdemeŽrát: chvideos.net/hF7Cj1r69Vc-video.html&list=PLmClRRrcbHZrAHWR032VcbIYIY_Wmozch ► TWITTER: twitter.com/jdemezrat ► TWITCH: twitch.tv/jdemezrat ► SDÍLEJ VIDEO NA FACEBOOKU, UDĚLÁŠ MI RADOST! :) Pokud se ti video líbilo, tak nezapomeň dát like!)
KACHNÍ BURGER v asijském fast foodu!
KACHNÍ BURGER v asijském fast foodu!
Před 6 měsíci
Dnes se spolu podíváme na trochu netradiční podnik Asian Fast Food Střížkov a ochutnáme jejich burgery, křidélka a další jídlo! Tak se podívejte, jak to dopadlo a pěkně se spolu se mnou najezte! Obchodní spolupráce: jdemezrat@gmail.com ► FACEBOOK: facebook.com/JdemeZrat ► INSTAGRAM: instagram.com/jdemezrat ► Předchozí díl: chvideos.net/cL1Ljufgvdo-video.html ► Klikni pro odběr goo.gl/9XFHTm ► Všechny díly JdemeŽrát: chvideos.net/cL1Ljufgvdo-video.html&list=PLmClRRrcbHZrAHWR032VcbIYIY_Wmozch ► TWITTER: twitter.com/jdemezrat ► TWITCH: twitch.tv/jdemezrat ► SDÍLEJ VIDEO NA FACEBOOKU, UDĚLÁŠ MI RADOST! :) Pokud se ti video líbilo, tak nezapomeň dát like!)
VELKÉ SROVNÁNÍ LEDOVÝCH KÁV!
VELKÉ SROVNÁNÍ LEDOVÝCH KÁV!
Před 6 měsíci
Dnes tu máme další obrovskou recenzi ze série Drahý vs. Levný, ve které spolu ochutnáme 12 různých ledových káv a porovnáme je mezi sebou! Tak se podívejte, jak to dopadlo a pěkně se spolu se mnou najezte! Obchodní spolupráce: jdemezrat@gmail.com ► FACEBOOK: facebook.com/JdemeZrat ► INSTAGRAM: instagram.com/jdemezrat ► Předchozí díl: chvideos.net/QXESb9BSnMA-video.html ► Klikni pro odběr goo.gl/9XFHTm ► Všechny díly JdemeŽrát: chvideos.net/QXESb9BSnMA-video.html&list=PLmClRRrcbHZrAHWR032VcbIYIY_Wmozch ► TWITTER: twitter.com/jdemezrat ► TWITCH: twitch.tv/jdemezrat ► SDÍLEJ VIDEO NA FACEBOOKU, UDĚLÁŠ MI RADOST! :) Pokud se ti video líbilo, tak nezapomeň dát like!)
Ochutnávka ČÍNSKÉHO VOJENSKÉHO JÍDLA (MRE) - 2. DÍL!
Ochutnávka ČÍNSKÉHO VOJENSKÉHO JÍDLA (MRE) - 2. DÍL!
Před 7 měsíci
Pro získání NordVPN se 75 % slevou použij kupón "jdemezrat" na nordvpn.org/jdemezrat (3letý plán za $2.99/měsíc) + měsíc zdarma navíc. Sleva platí při platbě za 3 roky dopředu. Dnes spolu ochutnáme další čínskou vojenskou potravinovou dávku, tentokrát menu 4! Tak se podívejte, jak to dopadlo a pěkně se spolu se mnou najezte! Obchodní spolupráce: jdemezrat@gmail.com ► FACEBOOK: facebook.com/JdemeZrat ► INSTAGRAM: instagram.com/jdemezrat ► Předchozí díl: chvideos.net/EtCWlZB7MN0-video.html ► Klikni pro odběr goo.gl/9XFHTm ► Všechny díly JdemeŽrát: chvideos.net/EtCWlZB7MN0-video.html&list=PLmClRRrcbHZrAHWR032VcbIYIY_Wmozch ► TWITTER: twitter.com/jdemezrat ► TWITCH: twitch.tv/jdemezrat ► SDÍLEJ VIDEO NA FACEBOOKU, UDĚLÁŠ MI RADOST! :) Video vzniklo v rámci placené spolupráce s NordVPN. Pokud se ti video líbilo, tak nezapomeň dát like!)
Kozlovna Na ráně - VELKÝ RETEST PO ROCE!
Kozlovna Na ráně - VELKÝ RETEST PO ROCE!
Před 7 měsíci
První recenze: chvideos.net/XCB11DEDB_0-video.html Dnes se spolu po 9 měsících podíváme na restauraci Kozlovna Na ráně a ochutnáme jejich polévky, svíčkovou, kachnu a další jídlo! Tak se podívejte, jak to dopadlo a pěkně se spolu se mnou najezte! Obchodní spolupráce: jdemezrat@gmail.com ► FACEBOOK: facebook.com/JdemeZrat ► INSTAGRAM: instagram.com/jdemezrat ► Předchozí díl: chvideos.net/EtCWlZB7MN0-video.html ► Klikni pro odběr goo.gl/9XFHTm ► Všechny díly JdemeŽrát: chvideos.net/EtCWlZB7MN0-video.html&list=PLmClRRrcbHZrAHWR032VcbIYIY_Wmozch ► TWITTER: twitter.com/jdemezrat ► TWITCH: twitch.tv/jdemezrat ► SDÍLEJ VIDEO NA FACEBOOKU, UDĚLÁŠ MI RADOST! :) Pokud se ti video líbilo, tak nezapomeň dát like!)
JdemeVařit - LUXUSNÍ DOMÁCÍ CLUB SANDWICH!
JdemeVařit - LUXUSNÍ DOMÁCÍ CLUB SANDWICH!
Před 7 měsíci
Za poskytnuté nádobí děkujeme www.chefshop.cz Po několika letech jsem se rozhodl obnovit oblíbenou sérii JdemeVařit a dnes spolu připravíme Club sandwich! Tak se podívejte, jak to dopadlo a pěkně se spolu se mnou najezte! Obchodní spolupráce: jdemezrat@gmail.com ► FACEBOOK: facebook.com/JdemeZrat ► INSTAGRAM: instagram.com/jdemezrat ► Předchozí díl: chvideos.net/uwJ6SarTFIA-video.html ► Klikni pro odběr goo.gl/9XFHTm ► Všechny díly JdemeŽrát: chvideos.net/uwJ6SarTFIA-video.html&list=PLmClRRrcbHZrAHWR032VcbIYIY_Wmozch ► TWITTER: twitter.com/jdemezrat ► TWITCH: twitch.tv/jdemezrat ► SDÍLEJ VIDEO NA FACEBOOKU, UDĚLÁŠ MI RADOST! :) Pokud se ti video líbilo, tak nezapomeň dát like!)
NOČNÍ ROZVOZ a novinky od Burger Kingu!
NOČNÍ ROZVOZ a novinky od Burger Kingu!
Před 7 měsíci
Dnes spolu vyzkoušíme noční dovoz a nové burgery, hranolky a dezert od Burger Kingu! Tak se podívejte, jak to dopadlo a pěkně se spolu se mnou najezte! Obchodní spolupráce: jdemezrat@gmail.com ► FACEBOOK: facebook.com/JdemeZrat ► INSTAGRAM: instagram.com/jdemezrat ► Předchozí díl: chvideos.net/uwJ6SarTFIA-video.html ► Klikni pro odběr goo.gl/9XFHTm ► Všechny díly JdemeŽrát: chvideos.net/uwJ6SarTFIA-video.html&list=PLmClRRrcbHZrAHWR032VcbIYIY_Wmozch ► TWITTER: twitter.com/jdemezrat ► TWITCH: twitch.tv/jdemezrat ► SDÍLEJ VIDEO NA FACEBOOKU, UDĚLÁŠ MI RADOST! :) Pokud se ti video líbilo, tak nezapomeň dát like!)
Ochutnávka ČÍNSKÉHO VOJENSKÉHO JÍDLA (MRE)!
Ochutnávka ČÍNSKÉHO VOJENSKÉHO JÍDLA (MRE)!
Před 7 měsíci
JdemeŽrát do kina!: bit.ly/JdemeZratDoKina Dnes spolu ochutnáme čínskou vojenskou potravinovou dávku! Tak se podívejte, jak to dopadlo a pěkně se spolu se mnou najezte! Obchodní spolupráce: jdemezrat@gmail.com ► FACEBOOK: facebook.com/JdemeZrat ► INSTAGRAM: instagram.com/jdemezrat ► Předchozí díl: chvideos.net/JYK3QzrloJs-video.html ► Klikni pro odběr goo.gl/9XFHTm ► Všechny díly JdemeŽrát: chvideos.net/JYK3QzrloJs-video.html&list=PLmClRRrcbHZrAHWR032VcbIYIY_Wmozch ► TWITTER: twitter.com/jdemezrat ► TWITCH: twitch.tv/jdemezrat ► SDÍLEJ VIDEO NA FACEBOOKU, UDĚLÁŠ MI RADOST! :) Pokud se ti video líbilo, tak nezapomeň dát like!)
Minit - SPOUSTA TĚSTA A KAPKA FANTAZIE?!
Minit - SPOUSTA TĚSTA A KAPKA FANTAZIE?!
Před 7 měsíci
Dnes spolu ochutnáme Minit (dříve Fornetti)! Tak se podívejte, jak to dopadlo a pěkně se spolu se mnou najezte! Obchodní spolupráce: jdemezrat@gmail.com ► FACEBOOK: facebook.com/JdemeZrat ► INSTAGRAM: instagram.com/jdemezrat ► Předchozí díl: chvideos.net/Pm7YDi-aFmo-video.html ► Klikni pro odběr goo.gl/9XFHTm ► Všechny díly JdemeŽrát: chvideos.net/Pm7YDi-aFmo-video.html&list=PLmClRRrcbHZrAHWR032VcbIYIY_Wmozch ► TWITTER: twitter.com/jdemezrat ► TWITCH: twitch.tv/jdemezrat ► SDÍLEJ VIDEO NA FACEBOOKU, UDĚLÁŠ MI RADOST! :) Pokud se ti video líbilo, tak nezapomeň dát like!)
Tasty Food - KONEČNĚ NĚCO NOVÉHO?!
Tasty Food - KONEČNĚ NĚCO NOVÉHO?!
Před 7 měsíci
Dnes se spolu podíváme na dovoz jídla z restaurace Tasty Food (bit.ly/2IUTUjc) a ochutnáme jejich šašlik, pizzu a chinkali! Tak se podívejte, jak to dopadlo a pěkně se spolu se mnou najezte! Obchodní spolupráce: jdemezrat@gmail.com ► FACEBOOK: facebook.com/JdemeZrat ► INSTAGRAM: instagram.com/jdemezrat ► Předchozí díl: chvideos.net/9QO50NE9G68-video.html ► Klikni pro odběr goo.gl/9XFHTm ► Všechny díly JdemeŽrát: chvideos.net/9QO50NE9G68-video.html&list=PLmClRRrcbHZrAHWR032VcbIYIY_Wmozch ► TWITTER: twitter.com/jdemezrat ► TWITCH: twitch.tv/jdemezrat ► SDÍLEJ VIDEO NA FACEBOOKU, UDĚLÁŠ MI RADOST! :) Pokud se ti video líbilo, tak nezapomeň dát like!)
Sushi Rybná - UKRADENÁ POLÉVKA, SUSHI DONUT A JAPONSKÉ PIVO!
Sushi Rybná - UKRADENÁ POLÉVKA, SUSHI DONUT A JAPONSKÉ PIVO!
Před 7 měsíci
Dnes se spolu podíváme na dovoz z restaurace Sushi Rybná ( bit.ly/2vtk9og ) a ochutnáme jejich speciality! Tak se podívejte, jak to dopadlo a pěkně se spolu se mnou najezte! Obchodní spolupráce: jdemezrat@gmail.com ► FACEBOOK: facebook.com/JdemeZrat ► INSTAGRAM: instagram.com/jdemezrat ► Předchozí díl: chvideos.net/jfY3ks94FW0-video.html ► Klikni pro odběr goo.gl/9XFHTm ► Všechny díly JdemeŽrát: chvideos.net/jfY3ks94FW0-video.html&list=PLmClRRrcbHZrAHWR032VcbIYIY_Wmozch ► TWITTER: twitter.com/jdemezrat ► TWITCH: twitch.tv/jdemezrat ► SDÍLEJ VIDEO NA FACEBOOKU, UDĚLÁŠ MI RADOST! :) Pokud se ti video líbilo, tak nezapomeň dát like!)
OSTRAVAKvPRAZE
OSTRAVAKvPRAZE - Před 2 hodinami
Ty hermeliny za 50 jsou k smichu nedavno jsem je mel.... za 39 z chalapenos chedar z KFC TOP
KOCOURvBOTÁCH
KOCOURvBOTÁCH - Před 2 hodinami
Vždycky když dojím v půlce videa tak trpím :DD
FANDA 013
FANDA 013 - Před 2 hodinami
fuj
yxnqwz
yxnqwz - Před 3 hodinami
Doporučíte mi jídlo z Mekáče? Já jak jsem tam začal makat tak nemám čas si někam zajít 😂 A cheeseburger už mě taky moc nebaví.
Kříva
Kříva - Před 3 hodinami
Mé malé poznatky: - Prostřihy by se mi líbily více z pohledu zezhora - Rozpis receptu (alespoň ingredience) bych poprosila dát do poznámek pod video - třeba kvůli nákupu nebo právě když si chystám věci, ať to nemusim složitě dohledávat ve videu Díky a jdu to zkusit upéct 😋
red . dot
red . dot - Před 3 hodinami
Jsem hodně paranoidní, když to jídlo při přiblížení ke kameře i cítím?😅😂
• xlion_kuba •
• xlion_kuba • - Před 4 hodinami
Za chvilku 200 000 odběratelů 😁
Justynka K
Justynka K - Před 4 hodinami
Strašně mě štve jak první ten burger celej rozebereš a až pak ho sníš 😬😂
David Jami
David Jami - Před 6 hodinami
Já bych ho rád věnoval manželce. Máme malé mimčo a ona pro něj (i pro mě) hrozně ráda peče, ale má zdravotní problémy co se rukou týče a tak jí každé hnětení těsta bolí. Na robota aktuálně nemáme moc financí a chtěl bych jí nějak ulevit.
Simona Burešová
Simona Burešová - Před 6 hodinami
Darovala bych ho samozřejmě sobě 😆 našel by u nás široké využití 🧐
Pavel Tichý
Pavel Tichý - Před 7 hodinami
Dal bych ho mámě.
Laky Lak
Laky Lak - Před 8 hodinami
Rád bych viděl něco jako babiččin guláš nebo svíčkovou nějak jak se vařilo vždy na neděli pořádná hostina trochu nostalgie holt máme těžká jídla ale moc chutná lepší než fastfood zkuste se najíst v Holandsku naprostá katastrofa...
Jel En
Jel En - Před 9 hodinami
Ahoj, chci ti jen říct, že tě sleduju uz od začátku. V tvých začátcích jsem te hrozně "zhejtila", doufám, že si to bral trochu konstruktivně. Během času se z tebe stal supr člověk, youtuber, strašně se mi líbí tva tvorba, strašně se mi libi tva pozitivni energie, tvuj projev, jak se chovas k blizkym ve videu, jsi opravdu super osobnost. Přeju hodně úspěchů, protože jich dosahnes svym stylem opravdu lehce. Mej se
Deniska Říhová
Deniska Říhová - Před 10 hodinami
Darovala bych mamince. Za ty roky nervů se mnou si zaslouží něco pěkného a zároveň užitečného a taky může častěji péct a obalit si nervy sladkým. :D
Middle PJ6440
Middle PJ6440 - Před 11 hodinami
Dobry den, žiju mimo republiku a nahodou sem byl dva dny v Praze a mohl sem ochutnat ty naše klasiky v par restauracích. Samozřejmne jsem byl i na Paradnim pivu, ktere miluju. Jenom jsem vám chtěl říct, že to co děláte !!!děláte dobře !!! a pořád vás sleduju je to parada. Ale ty co to neumí!!! by jste neměl veřejně ponižovat. ale jim rovnou napsat mail nebo je jinak kontaktovat čem by se moli zlepšit a co se vam nelibi. Potom jim dát třeba 2-3 Mesice na zlepseni a potop az z toho udelat zaver. Internet je velka zbran a tou zbrani je muzete i docela dost poskodit i kdyz je to vase zivobyti. Opravdu vam fandim a omlouvam se za totalni chyby v pravopise. Mluvim vetsinou uz jenom svicarskou nemcinou.
Konf2FURY
Konf2FURY - Před 11 hodinami
sice MAC ‘N’ CHEESE je US ale žeru ho pořad v UK u nás na hotelu už ho nemám rád ale když je zapečenej i s rajčaty je užasnej i po 100x :D
Nicola Vošická
Nicola Vošická - Před 11 hodinami
Darovala bych ho sobe k Vanocum 🤠
Aramax 18
Aramax 18 - Před 12 hodinami
Totálně mě sere jak do toho kecas 😀😀
lord of de nation dn
lord of de nation dn - Před 13 hodinami
Mě osobně to přijde celkem vtipné to označení wc😂
Jan Podstata
Jan Podstata - Před 13 hodinami
Pro maminku
Aethain
Aethain - Před 14 hodinami
Koukat na to na noční po dni bez jediného sousta jídla je utrpení 🤤😆
Vít Repka
Vít Repka - Před 14 hodinami
Chtělo by to ještě poladit mikrofon a bude to pecka
nikolka c
nikolka c - Před 15 hodinami
Darovala bych ho své mamince, protože velice ráda a výborně vaří a peče. Po takovémto robotu sní už léta a já bych jí ráda udělala radost. <3
Qeekly
Qeekly - Před 15 hodinami
Daroval bych babičce, protože v ruce už se toho nadělala dost🙈
Šárka Maxová
Šárka Maxová - Před 15 hodinami
Tohoto robota si přeji již dlouho a proto bych odbarovala sebe. A měla bych pro něj opravdu využití 😊
Smarty Games
Smarty Games - Před 15 hodinami
Daroval bych ho své mamince protože peče dorty na zákazky a vše míchá ručně hrozně moc by se jí hodil
Tonda Komínek
Tonda Komínek - Před 15 hodinami
Daroval bych ho sestře
Kláruška Veselá
Kláruška Veselá - Před 15 hodinami
Ahoj, robota bych darovala mamince 😍 Ona sice dárky do domácnosti moc nemusí, ale berme to tak, že ty dobroty s robotem budu péct já pro ní 😄
Katarína Čierňavová
Katarína Čierňavová - Před 16 hodinami
Darovala by som ho sebe 🙂
Fire Fane
Fire Fane - Před 16 hodinami
600 korun za tohle jídlo bych nikdy nedal. Radši bych si zašel do vyhlášeného Sokolovskeho steak hausu kde je jídlo levnější,kvalitnější a jsou zde větší porce 😤
m Kacerys
m Kacerys - Před 16 hodinami
moji mamě bo má starý mixér a chce novej
Prostě Kuba
Prostě Kuba - Před 16 hodinami
Dal by jsem ho mámně za to že se o nás tak stará a za druhé pro ni nic nemám...
Michal Döme
Michal Döme - Před 16 hodinami
Sám sobě bych ho věnoval😂😂
Jaroslav Kučera
Jaroslav Kučera - Před 16 hodinami
Tyhle recenze komerčních podniků mě nebaví a stojí za prd.... Lepší jsou klasické restaurace....
sterak dary2
sterak dary2 - Před 16 hodinami
Já nich ho dal mamince
MySPuLiNkA
MySPuLiNkA - Před 17 hodinami
Robota bych věnovala babičce velmi ráda peče a vím že o něm povídala že by se jí hodil takový pomocník takže si myslím že by to byl výborný dáreček ☺️
samsung galaxy
samsung galaxy - Před 17 hodinami
Natoc pepe burger má to i rozvoz
Tamara Miskova
Tamara Miskova - Před 17 hodinami
Darovala by som ho mamke ❤️
David Kormunda
David Kormunda - Před 17 hodinami
dal bych ho mamce protože nemám peníze na dárky :D
Veader 77
Veader 77 - Před 17 hodinami
Proč nemáš talíře nebo sem je nenašel
Zeton CZ
Zeton CZ - Před 17 hodinami
Daroval bych ho mamince protoze jsme byli v gruzini a tam jsme ho meli s tim jejich sýrem a chutnal ji tak si hi nekdy dela doma a toto by ji to usnadnilo
Lord Tachanka!
Lord Tachanka! - Před 18 hodinami
Ahoj :)
Mia Barnes
Mia Barnes - Před 18 hodinami
Tak v tomhle tě, kamaráde, nechám :D :D koukám, že lidi dole taky tyhle sýrové jakoženovinky moc nenadchly a já se k nim přidávám, ani jeden z těch burgerů mě nijak nenamlsal, přijdou mi hrozně mastné a vizuálně absolutně nezajímavé...
EVA M
EVA M - Před 18 hodinami
Maminku :)
Ondřej Nosek
Ondřej Nosek - Před 18 hodinami
Daroval bych ho rodičům ❤️
Natálie  Koukalová
Natálie Koukalová - Před 18 hodinami
Svojí rodině ♥️
mavo pyro sk
mavo pyro sk - Před 18 hodinami
Ja by som ho dal mojej babke pretože mi už od maliča vari dobrôtky a to by jej na ozaj pomohlo a bol by to skvely darček takže by som bol rad ak by som ho vyhral ináč skvele video ako vždy ♥️♥️♥️
Ajule
Ajule - Před 18 hodinami
Chačapuri vypadá skvěle, miluji sýr, ale tento recept jsem neznala, takže děkuji za tip! Kuchyňský robot by byl cestovní a půjčovaly bychom si ho s mamčou, protože je to neskutečný pomocník;-)
Pooky Man
Pooky Man - Před 18 hodinami
Mamku
hUnt3r Dave
hUnt3r Dave - Před 18 hodinami
Ženě, aby mi udělala něco dobrého :D
thomas thaak
thomas thaak - Před 18 hodinami
K tvojmu merchu budú aj servítky ?
Danik
Danik - Před 18 hodinami
#chcisirky
Bobo Trops
Bobo Trops - Před 19 hodinami
Trochu mě mrzí, že zrovna někdo jako ty si o těch věcech v KFC nezjistí víc. Když už recenzuješ, tak pořádně. Trochu ti objasním, jak to je, protože já sama o tom vím hodně- dělám tam brigádnici. Rozeberu ti teď všechny B-smarty, abys věděl jak to chodí. S iTwistem- k tomu s normálním stripsem asi nemám co říct, k němu si neřekl nic špatně. Ale bohužel grilované maso je mnohem menší než strips. My zaměstnanci to nijak neovlivníme, vyhodit je nemůžeme a tak jak nám to přiveze dovozce to musíme zpracovat a prodat, jinak by byla restaurace v mínusu- snad chápeš. Proto je iTwist tak málo plný. Se stripsama- jestli si myslíš, že to tam dávají zaměstnanci podle nálady, mýlíš se a to hodně. Opět tu nejde o nás, ale o dovozce. A pokud jsou malé, nemůžeme jich dát do b-smartu víc, i když si asi někdo myslí že ano. A nejhorší na tom je, že ty říkáš že pokud někdo není se stripsama spokojený, má je jít reklamovat. Reklamace se uznávají jedině v případě, že s tím masem něco je. Jenže pak tu je někdo, kdo si to asi představoval jinak a přijde zpět s tim, že chce výměnu. Umíš si představit situaci, kdy je plná restaurace lidí, zaměstnanci nestíhají a pak přijde někdo takový? Ke kentucky také nemám co říct, b-smarty jsou prostě výhodná krabička, VÝHODNÁ protože normalně stojí víc ;) S longerem- pleteš se s tím, že se má strips rozříznout. To se dělá jen u cheesu, protože je kulatý. A mimochodem, nic jako “rádoby salsa omáčku” v KFC nemáme, je to kečup stejný jako je v cheesu. Cheeseburger- okurky tam patří, budu se opakovat, ale to jak chutnají my neovlivníme. Navíc není problém si ho objednat bez okurky. Pokud chceš říkat, že se bulka okopírovala, tak mi řekni, jak by měla vypadat, aby nebyla stejná 😀 Snad ti to stačilo k objasnění a příště by to chtělo, aby sis zjistil nejdříve trochu víc, díky😁
John Simpson
John Simpson - Před 19 hodinami
Samozřejmě že mamince ❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤
Rokoun Official
Rokoun Official - Před 19 hodinami
Sobě, abych udělal pořádnej chleba.
Kuba 14
Kuba 14 - Před 19 hodinami
3:30 to nám dělali ve školní jídelně
Tereza Jindráková
Tereza Jindráková - Před 19 hodinami
Dala bych ho přítelovy mamince, která moc ráda péče a tohle by ji usnadnilo práci. Se všemi dortíky a sladkostmi které pro nás dělá. ♥️ Hlavně by to už nemusela dělat ručně. Byl by to skvělý dáreček pro ni. 🥰
aneta musilova
aneta musilova - Před 19 hodinami
Kamarádce
Honza Šťáva
Honza Šťáva - Před 19 hodinami
Dal bych ho přítelkyni Katce :)
Paul Hoffy
Paul Hoffy - Před 19 hodinami
U normálního Granderu máš Grander housku a u Kentucky Gold Granderu máš Zinger housku jen vsuvka
Matěj Bohdálek
Matěj Bohdálek - Před 19 hodinami
dal bych ho rodičům, podle mě si ho zaslouží
DavidHodan
DavidHodan - Před 19 hodinami
Do hajzlu se salátkem a rajčátkem :D Swiss King RULEZ!
Matěj Wezdenko
Matěj Wezdenko - Před 19 hodinami
Děláš jakoby KFC pálilo
Tereza Tvardková
Tereza Tvardková - Před 19 hodinami
Ahoj ta slanina, kterou komentuješ je dlouhá slanina v McDonald's mají dva typy slaniny krátkou a dlouhou já jsem tam dělala rok a půl tak o tom něco vím. Jinak super video ☺️
Honzik Brazdil
Honzik Brazdil - Před 19 hodinami
Moje milovaná maminka 💜🍔
Bohumír Halamíček
Bohumír Halamíček - Před 19 hodinami
chačapuri-pizza i to těsto je stejné ;)
venys 7
venys 7 - Před 19 hodinami
Katko pojď se na to prosimtě podívat
Kladenská zpropadená
Kladenská zpropadená - Před 20 hodinami
Každá prasárnička má něco do sebe..ale sakra většinou to chutná..😂😂
Eliška Částková
Eliška Částková - Před 20 hodinami
"Doufám že jíte něco lepšího." *potichu srkám svojí čínskou polívku*
KING YT
KING YT - Před 20 hodinami
Já při sledování videa jim kebab
Jiří Šťastný
Jiří Šťastný - Před 20 hodinami
08:21 Jsi to vyměnil za uhlí nebo něco takového
Milada Kudova
Milada Kudova - Před 20 hodinami
Darovala by jsem ho rodičům, jelikož si ho už hrozně dlouho přejí. A udělalo by jim to velkou radost ❤️
Jiří Šťastný
Jiří Šťastný - Před 20 hodinami
02:02 To mě štavalo celej úvod
Ben hraje brawl stars
Ben hraje brawl stars - Před 20 hodinami
Demežrát
scipio
scipio - Před 20 hodinami
Ode mě by to dostala asi babička...:D
Michal
Michal - Před 20 hodinami
Rodiče :)
Standa Petrik
Standa Petrik - Před 20 hodinami
To studio už vypadá konečně vařitelně :-) Ale máte tam už ten přívod vody? Abyste si během vaření mohli umýt ruce teplou vodou a mýdlem?
Matúš Lauro
Matúš Lauro - Před 20 hodinami
Prečo musí lidl všetko kopírovať?! McDonald's je určite lepší! A Burger king je najlepší
Speedyx
Speedyx - Před 21 hodinou
Dal bych ho své manželce..Pro ní je kuchyň domovem...:-)
Matin Ovec
Matin Ovec - Před 21 hodinou
Syrovou sezonu mam rad ale muj favorit je stale mc country
TheGhostKillz
TheGhostKillz - Před 21 hodinou
K těm stripsům, standardní váha (od stripsového experta, mě, jím je zhruba 8 let) je 50g obecně. 30g ve městech a 60g na dálnicích.
Vojtěch ŠEBELA
Vojtěch ŠEBELA - Před 21 hodinou
Daroval bych ho taťkovi, je to zapálený kuchař amatér...
3327riders
3327riders - Před 21 hodinou
swiss king moc dobrééééé
Tereza Pavlíčková
Tereza Pavlíčková - Před 21 hodinou
Mamce a taky sobě, protože spolu s mamkou často pečeme❤️
Hanka DrAgOn
Hanka DrAgOn - Před 21 hodinou
Jo ten fit wrap jsem měla a chutnal mi
Martin Veselý
Martin Veselý - Před 21 hodinou
Sýrová sezóna je podle mě nejlepší.
Lucie Rýdlová
Lucie Rýdlová - Před 21 hodinou
Mamce
rendoska 7
rendoska 7 - Před 22 hodinami
Chtěla bych ho věnovat mamce. 💞 Protože si ho rozhodně zaslouží.
Honza Butora
Honza Butora - Před 22 hodinami
Měls postavit ňáké Lego pro dospělé.
Jakub Junek
Jakub Junek - Před 22 hodinami
dal bych ho mamce :) už dlouho by ho chtěla
Adela Maderova
Adela Maderova - Před 22 hodinami
Darovala bych ji sobě 😊❤️❤️ Protože se učím na cukrařku a hodně mi doma chybí protože už máme starý a už to moc nezvládá když dělám krém 😑❤️❤️
fAUxYK
fAUxYK - Před 22 hodinami
Babču, jelikož má hodně ráda vaření
Dominik Svorad
Dominik Svorad - Před 22 hodinami
Mame by som ho daroval aby mohla viac kuchtiť 👀
Tereza Krátká
Tereza Krátká - Před 23 hodinami
Nejspíš bych si ho nechala, protože jsem jediná, kdo doma peče :D
Hasky Blyat
Hasky Blyat - Před 23 hodinami
0:06 Nic ve zlém ale příšt v tom intru nechej jen tu intro hudbu a nemíchej ji s background hudbou
Kateřina Hammrlová
Kateřina Hammrlová - Před 23 hodinami
Divné kombinace, ani jeden mně neláká. 😁
Otto Cisar
Otto Cisar - Před 23 hodinami
dostala by ho má mamka
LowBudget
LowBudget - Před 23 hodinami
Záhadné zmiznutie kúskov šalátu na 11:44
Kryštof Drawing Things Easy
Kryštof Drawing Things Easy - Před 23 hodinami
Pamatuju si jak jsem ti jednou pod video psal ať už máš 100k subs a teď máš skoro 200k
Martin Krejčík
Martin Krejčík - Před 23 hodinami
Daroval by jsem ho mamce