Agresivní Řidič
Agresivní Řidič
  • 59
  • 4 683 018
  • 100
  • Registrace 5. 02. 2018
Agresivní Řidič je youtube kanál, který bude plný akčních dash cam videí ze silnic a dálnic nejen v ČR.
Moje jízda je agresivní, rychlá ale předvídatelná a relativně bezpečná.
Chci upozornit na chyby, zlozvyky a dopravní přestupky ostatních řidičů nebo i na moje.
Pokud chceš samonálepky, přispěj minimálně 100Kč na streamlabs.com/agresivniridic a dostaneš 3 samonálepky. Nezapomeň napsat do "Tip message" jméno a adresu. Nebo napiš na agresivniridic@gmail.com. Osobní předání je možné po domluvě :)
Pokud byste měli jakýkoliv dotaz, neváhejte mě kontaktovat na: agresivniridic@gmail.com
Instagram: instagram.com/agresivniridic/

Video
Peklo v zúžení na dálnici, Blokování, Předjíždění zprava, Dashcam
Peklo v zúžení na dálnici, Blokování, Předjíždění zprava, Dashcam
Před 11 dny
Dnes uvidíte: Peklo v zúžení na dálnici, Blokování, Předjíždění zprava, Bránění v předjíždění, Dálnice v Maďarsku, Dashcam, Dálnice D1, Díra, Jak předjet auto, které blokuje levý pruh v zúžení, Domluva levoproudařům, Vytlačení, Ženy za volantem ✦ Instagram: instagram.com/agresivniridic ✦ Facebook: facebook.com/agresivniridic ✦ Auto: Škoda Rapid ✦ Dashcam: Niceboy PILOT X, Vantrue, Gopro ✦ Chceš samonálepky? Přispěj minimálně 100Kč na streamlabs.com/agresivniridic a dostaneš 3 kusy. Nezapomeň napsat do "Tip message" jméno a adresu. Při osobním předání jsou samonálepky zdarma :) ✦ Pokud máš zajímavé záběry, pošly je nebo sdílej s agresivniridic@gmail.com ✦ Střih: Sony Vegas ✦ Music: HE3Dless - Sold, So What Ft. Jay Boogie #dashcam #agresivniridic #dalnice Všechny záznamy jsou digitálně upraveny. Nelze je použít ve správním řízení. Video je určeno pouze pro CHvideos.
Močí uprostřed silnice, Ležící opilec na ulici, Nastoupil mi do auta, Dashcam
Močí uprostřed silnice, Ležící opilec na ulici, Nastoupil mi do auta, Dashcam
Před 25 dny
Dnes uvidíte: Práskání bublinkové fólie Rapidem, ASMR, Autobusák mi nastoupil do auta, Řezání kolejí, Kruhový objezd zleva, Kachny dělají prasárny na ulici, Roura, Trubka, Zúžení, Bažant, Blesky, 6AY, Trojský kůň, Pečivo chleba 4 rohlíky, V pátek závin, Stříkej, Ležící opilec na silnici, Nejchytřejší paní na celém Slovensku, Slečna močí na silnici a kozy ven, ✦ Instagram: instagram.com/agresivniridic ✦ Facebook: facebook.com/agresivniridic ✦ Auto: Škoda Rapid ✦ Dashcam: Niceboy PILOT X, Vantrue, Gopro ✦ Chceš samonálepky? Přispěj minimálně 100Kč na streamlabs.com/agresivniridic a dostaneš 3 kusy. Nezapomeň napsat do "Tip message" jméno a adresu. Při osobním předání jsou samonálepky zdarma :) ✦ Pokud máš zajímavé záběry, pošly je nebo sdílej s agresivniridic@gmail.com ✦ Střih: Sony Vegas #dashcam #agresivniridic #opilec Všechny záznamy jsou digitálně upraveny. Nelze je použít ve správním řízení. Video je určeno pouze pro CHvideos.
Blokování pruhu, Motorkáři, Nehoda na dálnici D1, Zúžení, Niceboy PILOT X
Blokování pruhu, Motorkáři, Nehoda na dálnici D1, Zúžení, Niceboy PILOT X
Před měsícem
Pravidla soutěže o dashcam Niceboy PILOT X najdeš ve videu Dnes uvidíte: cyklista vedle cyklisty a jejich ostřik, omezení na dálnici D1 a D11, bezdůvodná jízda v levém pruhu, levoproudaři, debilní cyklisté, předjíždění zprava, paní v apexu, agresivní jízda na magistrále, riskatní předjíždění, budu tramvaj, nehoda na dálnici D1, předjíždění přes přejezd, předjíždění na přechodu pro chodce, jízda stoupacím pruhem, málem crash, bránění v předjíždění na dálnici, blokování pruhu, kripl v akci, motorkáři, jízda po zadním kole, skútr sraz, nejhorší křižovatka v Praze, 6AY, řidič v MINI, slepec na přechodu, nebezpečné předjíždění, pravidla soutěže ✦ Instagram: instagram.com/agresivniridic instagram.com/niceboy.cz/ ✦ Facebook: facebook.com/agresivniridic ✦ Auto: Škoda Rapid ✦ Dashcam: Niceboy PILOT X, Canon ✦ Chceš samonálepky? Přispěj minimálně 100Kč na streamlabs.com/agresivniridic a dostaneš 3 kusy. Nezapomeň napsat do "Tip message" jméno a adresu. Při osobním předání jsou samonálepky zdarma :) ✦ Pokud máš zajímavé záběry, pošly je nebo sdílej s agresivniridic@gmail.com ✦ Střih: Sony Vegas ✦ Hudba: Yoppa - Falside #motorkari #agresivniridic #niceboy Všechny záznamy jsou digitálně upraveny. Nelze je použít ve správním řízení. Video je určeno pouze pro CHvideos.
MINI JCW přes ruční brzdu, Zbraslav Točná, Zbytky, Dashcam
MINI JCW přes ruční brzdu, Zbraslav Točná, Zbytky, Dashcam
Před měsícem
Zbyly mi nějaké záběry z minula, tak jsem je jen naházel za sebe. Příště už bude klasikcý Dashcam s Rapidem! Dnes uvidíte předjíždění zprava, smyky přes ruční brzdu, předjíždění test na známé trati dovrchu Zbraslav Točná, závod na semaforech ✦ Instagram: instagram.com/agresivniridic ✦ Facebook: facebook.com/agresivniridic ✦ Auto: MINI JCW John Cooper Works Cabrio Convertible ✦ Dashcam: GoPro ✦ Chceš samonálepky? Přispěj minimálně 100Kč na streamlabs.com/agresivniridic a dostaneš 3 kusy. Nezapomeň napsat do "Tip message" jméno a adresu. Při osobním předání jsou samonálepky zdarma :) ✦ Pokud máš zajímavé záběry, pošly je nebo sdílej s agresivniridic@gmail.com ✦ Střih: Sony Vegas #mini #agresivniridic #dashcam Všechny záznamy jsou digitálně upraveny. Nelze je použít ve správním řízení. Video je určeno pouze pro CHvideos.
Agresivní Řidič v kabriu pro holky, MINI JCW přes ruční brzdu
Agresivní Řidič v kabriu pro holky, MINI JCW přes ruční brzdu
Před měsícem
Agresivní Řidič usedl do kabrioletu pro holky a velmi si to užil! MINI Cooper ve verzi John Cooper Works JCW je podle mě ideální auto pro správný holky. Dnes uvidíte předjíždění zprava, smyky přes ruční brzdu, předjíždění přes plnou čáru, černoch v tunelu bez světel, agrese za volantem, Initial D, prasárny, pískání pneumatik, zrychlení z 0 - 100, další MINI Cooper, levoproudaři, středoproudaři, tanečník a další ✦ Instagram: instagram.com/agresivniridic ✦ Facebook: facebook.com/agresivniridic ✦ Auto: MINI John Cooper Works Cabrio Convertible ✦ Dashcam: GoPro, Canon ✦ Chceš samonálepky? Přispěj minimálně 100Kč na streamlabs.com/agresivniridic a dostaneš 3 kusy. Nezapomeň napsat do "Tip message" jméno a adresu. Při osobním předání jsou samonálepky zdarma :) ✦ Pokud máš zajímavé záběry, pošly je nebo sdílej s agresivniridic@gmail.com ✦ Střih: Sony Vegas ✦ Hudba: #mini #agresivniridic #dashcam Všechny záznamy jsou digitálně upraveny. Nelze je použít ve správním řízení. Video je určeno pouze pro CHvideos.
Agresivní řidič na kole v Barceloně | Telefon dashcam
Agresivní řidič na kole v Barceloně | Telefon dashcam
Před 2 měsíci
Agresivní řidič se jel projet na kole v Barceloně a pár záběrů natočil na mobil. Protože většina z Vás chtěla sestříhat video, tady je. Já Vám říkal, že to bude píčovinka :D Snad se alespoň někdo bavil ✦ Instagram: instagram.com/agresivniridic ✦ Facebook: facebook.com/agresivniridic ✦ Dashcam: Telefon ✦ Chceš samonálepky? Přispěj minimálně 100Kč na streamlabs.com/agresivniridic a dostaneš 3 kusy. Nezapomeň napsat do "Tip message" jméno a adresu. Při osobním předání jsou samonálepky zdarma :) ✦ Pokud máš zajímavé záběry, pošly je nebo sdílej s agresivniridic@gmail.com ✦ Střih: Sony Vegas ✦ Hudba: maxzwell - oye soundcloud.com/maxzwell #cyklista #agresivniridic #policie
Crash kamionu, Tesla, Agresivní řidiči, Dashcam kompilace
Crash kamionu, Tesla, Agresivní řidiči, Dashcam kompilace
Před 2 měsíci
Dnes uvidíte: Tesla má detekci agresivních řidičů, předjíždění zprava na dálnici, auta nesvítí, lehokolo vleže, kombajn, nedání přednosti, fake taxi, agresivní řidiči, předjíždění přes plnou čáru, teslička, popeláři, skútr v Praze, Ford, hořící pneumatiky, agresivní řidiči kamionu, couvání v protisměru, Octavia tuning, předjíždění na okreskách, Škoda Rapid 1.4 TDI versus 1.0 TSI, agresivní řidič, předjíždění odstavným pruhem, málem crash, nehoda dvou kamionů, důchodci za volantem ✦ Instagram: instagram.com/agresivniridic ✦ Facebook: facebook.com/agresivniridic ✦ Dashcam: GoPro, Junsun, Lamax ✦ Chceš samonálepky? Přispěj minimálně 100Kč na streamlabs.com/agresivniridic a dostaneš 3 kusy. Nezapomeň napsat do "Tip message" jméno a adresu. Při osobním předání jsou samonálepky zdarma :) ✦ Pokud máš zajímavé záběry, pošly je nebo sdílej s agresivniridic@gmail.com ✦ Střih: Sony Vegas ✦ Hudba: BAUWZ & Find The Rose - Renegade, frequency.lnk.to/odysseyID Track: Introspection - Mona Wonderlick [Audio Library Release] Music provided by Audio Library Plus Watch: chvideos.net/UZzuVt7nKOA-video.html Free Download / Stream: alplus.io/Introspection #tesla #agresivniridic #crash Všechny záznamy jsou digitálně upraveny. Nelze je použít ve správním řízení. Video je určeno pouze pro CHvideos.
Chodci, Romové, Policie v akci, Závody na semaforech, Dashcam
Chodci, Romové, Policie v akci, Závody na semaforech, Dashcam
Před 3 měsíci
Dnes uvidíte: Auto na bok v příkopu, pouštím chodce přes přechod, (hlavně ty pěkné), závody na semaforech, předjíždění, zvláštní holka v Brandýse nad Labem, polský Fiat maluch, policie v akci, chodci sebevrazi, bužírkář, romové na přechodu, málem nehoda dvou kamionů, předjíždění na přechodu, málem přejeté dítě ✦ Instagram: instagram.com/agresivniridic ✦ Facebook: facebook.com/agresivniridic ✦ Dashcam: GoPro, Junsun, Lamax ✦ Chceš samonálepky? Přispěj minimálně 100Kč na streamlabs.com/agresivniridic a dostaneš 3 kusy. Nezapomeň napsat do "Tip message" jméno a adresu. Při osobním předání jsou samonálepky zdarma :) ✦ Pokud máš zajímavé záběry, pošly je nebo sdílej s agresivniridic@gmail.com ✦ Střih: Sony Vegas ✦ Hudba: BAUWZ - Odyssey frequency.lnk.to/odysseyID #dashcam #agresivniridic #policie Všechny záznamy jsou digitálně upraveny. Nelze je použít ve správním řízení. Video je určeno pouze pro CHvideos.
Rapid je mrtev, ať žije Škoda Rapid 1.0 TSI! Agresivní Řidič
Rapid je mrtev, ať žije Škoda Rapid 1.0 TSI! Agresivní Řidič
Před 3 měsíci
Rapid je mrtev, ať žije Škoda Rapid 1.0 TSI! Únik chladící kapaliny na Škoda Rapid 1.4 TDI způsobil, že jsem musel zajet na autochirurgii a pacienta tam pár dní nechat. Jako dočasné vozidlo jsem si ukradl Rapid 1.0 TSI 81kW. S ním jsem zažil závody dovrchu, test zrychlení z 0-100, předjíždění na okreskách, blokování, bránění předjíždění, omezování při předjíždění, ne bezpečná vzdálenost, ostřik cyklisty, pískání pneumatik, Initial D, předjíždění zprava, připojovací pruh, řezání zatáček, ideální stopa, nehoda, crash, jízda na limitu auta, agresivní jízda, podjíždění, předjíždění přes přechod, kruhové objezdy, pistáciová Fabie, porušování pravidel silničního provozu, Škoda servis, agresivní řidič ✦ Instagram: instagram.com/agresivniridic ✦ Facebook: facebook.com/agresivniridic ✦ Dashcam: GoPro HERO3 ✦ Chceš samonálepky? Přispěj minimálně 100Kč na streamlabs.com/agresivniridic a dostaneš 3 kusy. Nezapomeň napsat do "Tip message" jméno a adresu. Při osobním předání jsou samonálepky zdarma :) ✦ Pokud máš zajímavé záběry, pošly je nebo sdílej s agresivniridic@gmail.com ✦ Střih: Sony Vegas ✦ Hudba: Professor Kliq soundcloud.com/professorkliq NGK999 soundcloud.com/nkgdope #dashcam #agresivniridic #rapid TSI Rapid Škoda řidič Všechny záznamy jsou digitálně upraveny. Nelze je použít ve správním řízení. Video je určeno pouze pro CHvideos.
Jak dopadl KRIPL, Brzdění, Dálnice D1, Dash Cam kompilace
Jak dopadl KRIPL, Brzdění, Dálnice D1, Dash Cam kompilace
Před 4 měsíci
Dnešní kompilace: Jak dopadl kripl v akci, stříkej, levoproudař, dálnice D1, předjíždění zprava, podjíždění, nebezpečné předjíždění na okresce, bezdůvodná jízda v levém pruhu, autobus a maxmální výška mostu, blikání, blinkry, uhýbání sanitce IZS, svícení, pytle na dálnici, předjetí kolony, konflikt levoproudařů, couvající BMW do protisměru, zúžení na dálnici, VIP pruh, Putin Corvette, ťuknul mi do zrcátka, máma s dítětem a kočárkem v cestě, bad parking, policie v akci, Svatý Kryštof, Brňák v Praze, málem nehoda na D1, záběry od fanoušků, troubení, jízda v protisměru, plné brzdění, málem crash, agresivní řidič, bezpečná vzdálenost, pirát silnic, krizové situace ✦ Instagram: instagram.com/agresivniridic ✦ Facebook: facebook.com/agresivniridic ✦ Junsun S590: www.gearbest.com/car-dvr-c_11249/?lkid=36517832 ✦ Chceš samonálepky? Přispěj minimálně 100Kč na streamlabs.com/agresivniridic a dostaneš 3 kusy. Nezapomeň napsat do "Tip message" jméno a adresu. Při osobním předání jsou samonálepky zdarma :) ✦ Pokud máš zajímavé záběry, pošly je nebo sdílej s agresivniridic@gmail.com ✦ Střih: Sony Vegas ✦ Hudba: Professor Kliq - Sacreligious soundcloud.com/professorkliq #dashcam #agresivniridic #kripl Všechny záznamy jsou digitálně upraveny. Nelze je použít ve správním řízení. Video je určeno pouze pro CHvideos.
Bránění v předjíždění, Policie, Pervitin, Junsun Dash Cam
Bránění v předjíždění, Policie, Pervitin, Junsun Dash Cam
Před 4 měsíci
V dnešním díle se objeví: Profesionální unboxing a test kamery Junsun S590 4K Ultra HD GPS Car Dash Cam, Dodge Challenger, předjíždění zprava, podjíždění, blbci za volantem, levoproudaři, bezdůvodná jízda v levém pruhu, policie v akci, porovnání kamery do auta Junsun S590, AZDOME M06, Alfawise G70 a Mio MiVue 788, menší závod s MX-5, Fanoušek Ortelu, Radical s SPZ na silnici, Rolls Royce, Hummer, telefon za volantem, parkování v Praze, účastníci zájezdu, VIP pruh, dálnice D1, nasranej cyklista, kruhový objezd o více pruzích, připojovací pruh, smažka fetka feťák pervitin, cyklisté v Praze, zatroubil jsem na dva idioty, Golf nakřivo, bránění v předjíždění ✦ Instagram: instagram.com/agresivniridic ✦ Facebook: facebook.com/agresivniridic ✦ Junsun S590: www.gearbest.com/car-dvr-c_11249/?lkid=36517832 ✦ Chceš samonálepky? Přispěj minimálně 100Kč na streamlabs.com/agresivniridic a dostaneš 3 kusy. Nezapomeň napsat do "Tip message" jméno a adresu. Při osobním předání jsou samonálepky zdarma :) ✦ Pokud máš zajímavé záběry, pošly je nebo sdílej s agresivniridic@gmail.com ✦ Střih: Sony Vegas ✦ Hudba: Professor Kliq - Flip soundcloud.com/professorkliq #dashcam #agresivniridic #junsun Všechny záznamy jsou digitálně upraveny. Nelze je použít ve správním řízení. Video je určeno pouze pro CHvideos.
Škoda VS Nascar | Autodrom Most | Agresivní Řidič | Dashcam
Škoda VS Nascar | Autodrom Most | Agresivní Řidič | Dashcam
Před 4 měsíci
Na Instagramu jste rozhodli, že bude souboj Škoda VS Nascar, pokud dosáheneme 20000 odběratelů. Vyrazil jsem na Autodrom Most a půjčil si Škoda Octavia Cup, dnešní OC Benet Cup. Stálo to hodně peněz a pokud by se s autem něco stalo, končím. Proto jsem jel opatrně a dával pozor. Povrch okruhu byl úplně nový a před jízdou lehce pršelo. Jestli se mi povedlo Nascar předjet, uvidíte ve videu ;) ✦ Instagram: instagram.com/agresivniridic ✦ Facebook: facebook.com/agresivniridic ✦ Chceš samonálepky? Přispěj minimálně 100Kč na streamlabs.com/agresivniridic a dostaneš 3 kusy. Nezapomeň napsat do "Tip message" jméno a adresu. Při osobním předání jsou samonálepky zdarma :) ✦ Pokud máš zajímavé záběry, pošly je nebo sdílej s agresivniridic@gmail.com ✦ Auto: Škoda Octavia Cup (OC Benet Cup) ✦ Dashcam: GoPro HERO 3 a 5 ✦ Střih: Sony Vegas ✦ Hudba: Maxzwell - Lutha soundcloud.com/maxzwell #skodavsnascar #dashcam #nascar Všechny záznamy jsou digitálně upraveny. Nelze je použít ve správním řízení. Video je určeno pouze pro CHvideos.
KRIPL V AKCI Vybržďování, Volání Policie, Odhalení, Agresivní řidič
KRIPL V AKCI Vybržďování, Volání Policie, Odhalení, Agresivní řidič
Před 5 měsíci
Kripl opět v akci! Roman mi poslal záběry, jak se pacient snaží objet kolonu na dálnici D1 odstavným pruhem. Jelikož si to nenechal líbit, kripl ho začal vybržďovat a blokovat. Vybržďování Romana už nasralo. Nelenil a zavolal Policii. Volání policie ale nedopadlo podle představ, proto jel Roman za Rakušákem a nakonec přišlo i jeho odhalení. Agresivní řidič děkuje Romanovi za záběry ;) ✦ Instagram: instagram.com/agresivniridic ✦ Facebook: facebook.com/agresivniridic ✦ Chceš samonálepky? Přispěj minimálně 100Kč na streamlabs.com/agresivniridic a dostaneš 3 kusy. Nezapomeň napsat do "Tip message" jméno a adresu. Při osobním předání jsou samonálepky zdarma :) ✦ Pokud máš zajímavé záběry, pošly je nebo sdílej s agresivniridic@gmail.com ✦ Střih: Sony Vegas ✦ Hudba: Anton Aus Tirol #dashcam #agresivniridic #vybrzdovani Všechny záznamy jsou digitálně upraveny. Nelze je použít ve správním řízení. Video je určeno pouze pro CHvideos.
Čelní střet s autobusem, Vytlačování, Bránění v předjíždění, Petardy z auta
Čelní střet s autobusem, Vytlačování, Bránění v předjíždění, Petardy z auta
Před 5 měsíci
Dnes uvidíte: čelní střet auta s autobusem, petardy z auta pod autobus, předjíždění, vytlačování ze silnice, blokování, bránění v předjíždění, předjíždění přes plnou čáru, tuningář tuner, dělat kolony je moderní, autobus vs Subaru, autobus vs kamion, Lime koloběžka, nedání přednosti, auto se málem nevešlo pod most, předjíždění kamionů, nastartované auto na odtahovce, agrese za volantem ✦ Instagram: instagram.com/agresivniridic ✦ Facebook: facebook.com/agresivniridic ✦ Chceš samonálepky? Přispěj minimálně 100Kč na streamlabs.com/agresivniridic a dostaneš 3 kusy. Nezapomeň napsat do "Tip message" jméno a adresu. Při osobním předání jsou samonálepky zdarma :) ✦ Pokud máš zajímavé záběry, pošly je nebo sdílej s agresivniridic@gmail.com ✦ Auto: Škoda Rapid 1.4 TDI ✦ Dashcam: GoPro ✦ Střih: Sony Vegas ✦ Hudba: Song "Dimension" by Creo chvideos.net/MrD05HVGVIQ-video.html licensed under creativecommons.org/licenses/by/4.0/ #crash #dashcam #agresivniridic Všechny záznamy jsou digitálně upraveny. Nelze je použít ve správním řízení. Video je určeno pouze pro CHvideos.
Rozhodnuto! MUSÍM PŘEDJET ŠKODOVKOU NASCAR | Agresivní Řidič
Rozhodnuto! MUSÍM PŘEDJET ŠKODOVKOU NASCAR | Agresivní Řidič
Před 5 měsíci
Je rozhodnuto! 20k sub challenge. Z aprílového vtipu stává challenge - musím předjet Škodovkou Nascar. Agresivní Řidič už pracuje na provedení, na Vás jsou odběry ;) Pokud máš tipy, jak předjet škodovkou nascar, určitě je napiš do komentáře. ✦ Instagram: instagram.com/agresivniridic ✦ Chceš samonálepky? Přispěj minimálně 100Kč na streamlabs.com/agresivniridic a dostaneš 3 kusy. Nezapomeň napsat do "Tip message" jméno a adresu. Při osobním předání jsou samonálepky zdarma :) ✦ Pokud máš zajímavé záběry, pošly je nebo sdílej s agresivniridic@gmail.com ✦ Auto: Škoda Rapid 1.4 TDI ✦ Střih: Sony Vegas #skoda #nascar #agresivniridic Všechny záznamy jsou digitálně upraveny. Nelze je použít ve správním řízení. Video je určeno pouze pro CHvideos. Použitá videa: foodwaste = money waste, autor: Monaghan County Council
Zajíc sebevrah, Policie v akci, Honička, Dashcam Mivue 788
Zajíc sebevrah, Policie v akci, Honička, Dashcam Mivue 788
Před 5 měsíci
Dnes uvidíte: Zajíc sebevrah, policie v akci, agresivita za volantem, předjíždění, podjíždění, předjíždění zprava, pustil jsem trolejbus, předjel jsem traktor, usměvavá Dacie, PČR, Idiot v Porsche Caynne, uhýbání sanitce, bezpečná vzdálenost, kámen na silnici, předjíždění kamionů, přes plnou čáru, řidič BMW, honička s Mercedesem, autoškola v prostředním pruhu, voňavé Porsche 911 ✦ Kamera do auta Mio mivue 788: www.mio.com/cs_cz/mivue-788-connect ✦ Instagram: instagram.com/agresivniridic ✦ Chceš samonálepky? Přispěj minimálně 100Kč na streamlabs.com/agresivniridic a dostaneš 3 kusy. Nezapomeň napsat do "Tip message" jméno a adresu. Při osobním předání jsou samonálepky zdarma :) ✦ Pokud máš zajímavé záběry, pošly je nebo sdílej s agresivniridic@gmail.com ✦ Auto: Škoda Rapid 1.4 TDI ✦ Dashcam: Mio Mivue 788 ✦ Střih: Sony Vegas #mivue788 #dashcam #agresivniridic Všechny záznamy jsou digitálně upraveny. Nelze je použít ve správním řízení. Video je určeno pouze pro CHvideos.
Kalamita v Praze, Sníh na D1, Češi za volantem, AZDOME Dashcam
Kalamita v Praze, Sníh na D1, Češi za volantem, AZDOME Dashcam
Před 6 měsíci
Test kamery do auta - AZDOME M06 Sněhová kalamita v Praze a sníh na dálnici D1, hasiči a policie v akci, (ne) bezpečná vzdálenost, debilní kecy paní agresivní, předjetí hasičů zprava, silničáři, levoproudaři, předjíždění zprava na dálnici, blokování a bránění v předjíždění, agresivní řidič, předjel jsem Porsche, Mercedes ve smyku, machoparking, nehody, díra na dálnici, autoškola, češi za volantem, parkování v Praze ✦ AZDOME M06: amzn.to/2Histzh Pro slevu zadej kód: AZDOME01 Web: www.azdome.hk Facebook:facebook.com/AzdomeGlobal ✦ Instagram: instagram.com/agresivniridic ✦ Chceš samonálepky? Přispěj minimálně 100Kč na streamlabs.com/agresivniridic a dostaneš 3 kusy. Nezapomeň napsat do "Tip message" jméno a adresu. Při osobním předání jsou samonálepky zdarma :) ✦ Pokud máš zajímavé záběry, pošly je nebo sdílej s agresivniridic@gmail.com ✦ Auto: Škoda Rapid 1.4 TDI ✦ Dashcam: AZDOME M06 ✦ Střih: Sony Vegas ✦ Hudba: www.djflux.cz/ #azdome #dashcam #agresivniridic Všechny záznamy jsou digitálně upraveny. Nelze je použít ve správním řízení. Video je určeno pouze pro CHvideos.
Úsporný únor, Agresivní Řidič, Škoda Rapid, Dashcam, POV
Úsporný únor, Agresivní Řidič, Škoda Rapid, Dashcam, POV
Před 6 měsíci
Agresivní Řidič se rozhodl zúčastnit soutěže Úsporný únor, kterou vyhlásila Liberecká palírna. Bylo třeba přefoukat pneumatiky, natankovat kvalitní palivo, vychcat se, umýt auto, sundat anténu a nakoupit noviny a křížovky. Dycky Most v Blesku mě pobavil. POV má na svědomí GoPro 6. Policie moje křížovky neviděla. Úsporná jízda a jízda na spotřebu je nuda! ✦ Instagram: instagram.com/agresivniridic ✦ Chceš samonálepky? Přispěj minimálně 100Kč na streamlabs.com/agresivniridic a dostaneš 3 kusy. Nezapomeň napsat do "Tip message" jméno a adresu. Při osobním předání jsou samonálepky zdarma :) ✦ Pokud máš zajímavé záběry, pošly je nebo sdílej s agresivniridic@gmail.com ✦ Auto: Škoda Rapid 1.4 TDI ✦ Dashcam: GoPro HERO3, HERO6 ✦ Střih: Sony Vegas ✦ Soutěž Úsporný únor: www.libereckapalirna.cz/usporny-unor/ #uspornyunor #dashcam #agresivniridic Všechny záznamy jsou digitálně upraveny. Nelze je použít ve správním řízení. Video je určeno pouze pro CHvideos.
Agresivní Řidič v běžecké stopě, Naštvaní běžkaři, Dashcam
Agresivní Řidič v běžecké stopě, Naštvaní běžkaři, Dashcam
Před 7 měsíci
Agresivní Řidič se vydal hledat ideální zatáčku na driftování na sněhu a skončil v běžecké stopě. Sranda musí být! Běžkování s autem je zábava. Natáčení probíhalo na uzavřené cestě a na vše dohlíželi naštvaní běžkaři. ✦ Instagram: instagram.com/agresivniridic ✦ Chceš samonálepky? Přispěj minimálně 100Kč na streamlabs.com/agresivniridic a dostaneš 3 kusy. Nezapomeň napsat do "Tip message" jméno a adresu. Při osobním předání jsou samonálepky zdarma :) ✦ Pokud máš zajímavé záběry, pošly je nebo sdílej s agresivniridic@gmail.com ✦ Auto: Mercedes Benz W202, Škoda Rapid ✦ Dashcam: GoPro ✦ Střih: Sony Vegas #dashcam #agresivniridic #bezkari Všechny záznamy jsou digitálně upraveny. Nelze je použít ve správním řízení. Video je určeno pouze pro CHvideos.
Policie v akci, Železniční přejezd na červenou, Vytlačování, Levná kamera do auta
Policie v akci, Železniční přejezd na červenou, Vytlačování, Levná kamera do auta
Před 7 měsíci
V dnešním videu: recenze a test autokamery do auta Alfawise G70, agresivní předjíždění, policie pomáhá a chrání, levorpoudaři, agresivní řidič v akci, nedání přednosti v jízdě, přes železniční přejezd na červenou, závody dodávek, přejíždění přes plnou čáru, hořící pneumatika, vytlačování, uhýbání sanitce, Tary v Audi, dostal jsem trubku, smyk na ledovce při předjíždění, zastavila mě policie, pravidlo zip, agresivní napojení na magistrálu a vyžrané parkovací místo. ✦ Testovaná Kamera do auta: www.gearbest.com/car-dvr/pp_009287746255.html?wid=1433363&lkid=19709072 ✦ Instagram: instagram.com/agresivniridic ✦ Chceš samonálepky? Přispěj minimálně 100Kč na streamlabs.com/agresivniridic a dostaneš 3 kusy. Nezapomeň napsat do "Tip message" jméno a adresu. Při osobním předání jsou samonálepky zdarma :) ✦ Pokud máš zajímavé záběry, pošly je nebo sdílej s agresivniridic@gmail.com ✦ Auto: Škoda Rapid ✦ Kamera: Alfawise G70 ✦ Střih: Sony Vegas #dashcam #policie #alfawise Všechny záznamy jsou digitálně upraveny. Nelze je použít ve správním řízení. Video je určeno pouze pro CHvideos.
Agresivní řidiči, Vybržďování, Vytlačování, Jízda v mlze, Dashcam
Agresivní řidiči, Vybržďování, Vytlačování, Jízda v mlze, Dashcam
Před 7 měsíci
V dnešním videu uvidíte ostrý souboj dvou agresivních řidičů, vybržďování, vytlačování, idioty na dálnici D1, menší závod s Mercedesem, vytuněné BMW V8, předjíždění Mustangu zprava, auto opravené izolepou a nakonec jízda v husté mlze. ✦ Instagram: instagram.com/agresivniridic ✦ Chceš samonálepky? Přispěj minimálně 100Kč na streamlabs.com/agresivniridic a dostaneš 3 kusy. Nezapomeň napsat do "Tip message" jméno a adresu. Při osobním předání jsou zdarma, po domluvě :) ✦ Pokud máš zajímavé záběry, pošly je nebo sdílej s agresivniridic@gmail.com ✦ Auto: Mercedes Benz W202, Škoda Rapid ✦ Kamera: GoPro ✦ Střih: Sony Vegas #dashcam #vybrzdovani #roadrage Všechny záznamy jsou digitálně upraveny. Nelze je použít ve správním řízení. Video je určeno pouze pro CHvideos.
Kalamita na dálnici D1, Zákaz předjíždění kamionů, Levoproudaři, Nebezpečné předjíždění
Kalamita na dálnici D1, Zákaz předjíždění kamionů, Levoproudaři, Nebezpečné předjíždění
Před 8 měsíci
Kalamita na dálnici D1 způsobená 5mm sněhu nebo spíš jen hloupými řidiči. Levoproudaři si brání svůj pruh, proto už víte, co přijde. Podjíždění není nebezpečné předjíždění. Dorazily mě kamiony, které se neohleduplně předjíždějí a zůstávají v levém pruhu. Jste pro zákaz předjíždění kamionů nebo ne? To byla zase jízda po dálnici D1 :) ✦ Instagram: instagram.com/agresivniridic ✦ Nálepky: Chceš samonálepky? Přispěj minimálně 100Kč na streamlabs.com/agresivniridic a dostaneš 3 kusy. Nezapomeň napsat do "Tip message" jméno a adresu. Nebo napiš na agresivniridic@gmail.com. Osobní předání je možné po domluvě :) ✦ Pokud máš zajímavé záběry, pošly je nebo sdílej s agresivniridic@gmail.com ✦ Auto: Škoda Rapid 1.4TDI ✦ Kamera: GoPro ✦ Střih: Sony Vegas ✦ Hudba: www.djflux.cz/ #dashcam #kamion #dalniceD1 Všechny záznamy jsou digitálně upraveny. Nelze je použít ve správním řízení. Video je určeno pouze pro CHvideos.
SMYK DO PŘÍKOPU, Sněhová kalamita, Liberecký Dashcam sloupek
SMYK DO PŘÍKOPU, Sněhová kalamita, Liberecký Dashcam sloupek
Před 8 měsíci
Ve videu můžete vidět: Smyky na sněhu přes ruční brzdu, Předjíždění na sněhu, Otočka přes ručku, Sněhová kalamita na Vysočině, Uvíznutý kamión v kopci, Traktor s pluhem, Silničáři, Smyky a drifty na okreskách, Nehody, Náledí, Zasypané chodníky sněhem, kalamitní stav v Jablonci, Freeskiing, Pražáci na horách, školní výlet, Agresivní Řidič na horách, Padající sníh ze stromů na moje auto, Závody do vrchu na Ještěd, Přes ručku z Ještědu, Liberecký dashcam sloupek, Moje nové samolepky, Nepovedený smyk a smyk do příkopu, Vyprošťování a nakonec oprava smyku. *Instagram: instagram.com/agresivniridic *Nálepky: Pokud chceš samonálepky, přispěj 100Kč na streamlabs.com/agresivniridic a dostaneš 3 samonálepky. Nezapomeň napsat jméno a adresu. Nebo napiš na agresivniridic@gmail.com. Osobní předání je možné po domluvě :) *Auto: Škoda Rapid 1.4TDI *Kamera: GoPro *Střih: Sony Vegas #crash #agresivniridic #dashcam Všechny záznamy jsou digitálně upraveny. Nelze je použít ve správním řízení. Video je určeno pouze pro CHvideos.
SMYKY PŘES RUČNÍ BRZDU NA OKRESKÁCH | Agresivní Řidič
SMYKY PŘES RUČNÍ BRZDU NA OKRESKÁCH | Agresivní Řidič
Před 8 měsíci
Dnes uvidíte: Smyky přes ruční brzdu na okreskách, Otočky přes ručku, Předjíždění na sněhu, Smyky na ledu, Drifty na letišti, Náledí, Sněhovou kalamitu, Málem crash s traktorem, Češké řidiče, Bus co projel na červenou, Malou nehodu na kruháči, Sněhové jazyky, Driftování s předním náhonem a také co uvidíte příště. * Instagram: instagram.com/agresivniridic * Pokud se Ti video líbilo, dej lajk a odběr: bit.ly/agresivniridic * Moje auto: Škoda Rapid 1.4 TDI *Pneumatiky: Dunlop SP Winter Response 2 #drift #dashcam #agresivniridic
Vánoce s Agresivním Řidičem #2 | Smyky, Předjíždění zprava, Koledy
Vánoce s Agresivním Řidičem #2 | Smyky, Předjíždění zprava, Koledy
Před 8 měsíci
Ve videu uvidíte: Smyky v zasněženém lese, otočku o 360 stupňů, blbce za volantem, policie která překáží, předjíždění zprava, troubící kamion, jsem tramvaj, babu potmě v tunelu, idioty kteří se neumí připojit nebo napojit, nehody, předjíždění a další umělce na silnicích. * Instagram: instagram.com/agresivniridic * Pokud se Ti video líbilo, dej lajk a odběr: bit.ly/agresivniridic * Moje auto: Škoda Rapid 1.4 TDI #dashcam #vanoce #agresivniridic
Vánoce s Agresivním Řidičem #1 | Přejetá Perníková Chaloupka
Vánoce s Agresivním Řidičem #1 | Přejetá Perníková Chaloupka
Před 9 měsíci
Ve videu uvidíte: Ježíška, Vánoce v Praze, Ohleduplnost řidičů, Zastavení na přechodu, Jak jsem dal jsem dárek pod stromeček, Vánoce s Agresivním Řidičem, Troubení, Předjíždění zprava, Levoproudaře, Závody na parkovišti, Blbce za volantem, Mlhovkáře, Padající led, Zamaskované auto, Nehodu, Policii, Ježíška na skútru, Černého Ježíška a jak jsem přejel perníkovou chaloupku * Instagram: instagram.com/agresivniridic * Pokud se Ti video líbilo, dej lajk a odběr: bit.ly/agresivniridic * Moje auto: Škoda Rapid 1.4 TDI #dashcam #vanoce #agresivniridic
Vybržďování, Vytlačování, Bránění v předjíždění na dálnici | Agresivní řidič
Vybržďování, Vytlačování, Bránění v předjíždění na dálnici | Agresivní řidič
Před 9 měsíci
*Podívejte se na vybržďování, vytlačování, blokování a bránění v předjíždění invalidy z Rakouska, kterému už bylo asi všechno jedno. Ale hlavně, ať ho nikdo nepředjede! *Nemohl jsem jet agresivně, protože jsem vezl zlatíčka. Děkuji za pochopení ;) *Slovo kripl nabylo svého plného významu... *Tentokrát jsem se musel držet zpátky, ale možná to bylo to nejlepší, co jsem mohl udělat. *Instagram: instagram.com/agresivniridic *Pokud se Ti video líbilo, dej lajk a odběr, díky: bit.ly/agresivniridic *Moje auto: Škoda Rapid 1.4 TDI #dalnice #agresivniridic #vybrzdovani
#DASHCAM Hummer v akci, Bez podprsenek, Policie v akci, Agresivní řidič
#DASHCAM Hummer v akci, Bez podprsenek, Policie v akci, Agresivní řidič
Před 9 měsíci
Dnes uvidíte: Agresivní řidič v akci, Agresivní vlak, závody u výdejny parkovacích lístků, předjíždění, holky bez podprsenek, holku s dortíkem, blbce na silnicích, řidiče co nesvítí a možná rozsvítí, kamión co neprojede, předjíždění zprava na D1, levoproudaře, magnety v jízdních pruzích, řidiče přebíhajícího čtyřproudovku, převoz peněz, Hummer, pána který veze dršťkovou polívku, hovno na botě, testujícího motorkáře, motorkáři co zdraví, mrtvého motorkáře, Escape6, souboj v hlouposti, tlačenici v Praze, pískání pneumatik, nervózního taxikáře, fanouška Bez Komprese, blesky, jak vyžeru parkovací místo a upoutávku na video s kabrioletem pro holky. Další dashcam onboard video je tu ;) Instagram: instagram.com/agresivniridic Moje auto: Škoda Rapid 1.4 TDI #dashcam #agresivniridic #agrese
PRAVIDELNÁ AGRESE | Honička v Praze, Předjíždění
PRAVIDELNÁ AGRESE | Honička v Praze, Předjíždění
Před 10 měsíci
V dnešním díle uvidíte předjíždění na okreskách a ve městě, kam se všude nacpu, fanouška z Moravy a fanouška z Prahy, který "pozávodil" v ulicích Prahy. Ano, nedrží volant správně a jedou jako hovada. Jo a taky krátkou upoutávku na video za 8000 odběratelů ;) Instagram: instagram.com/agresivniridic Auto: Škoda Rapid 1.4TDI Kamera: GoPro Střih: Sony Vegas JÁ BYCH TY AGRESIVNÍ ŘIDIČE ZAKÁZALA! #dascam #agresivniridic #streetracing Všechny záznamy jsou digitálně upraveny. Nelze je použít ve správním řízení. Video je určeno pouze pro CHvideos. Tagy: fwd drift fwddrift přes ruční brzdu přes ručku smyk hodiny sníh kluzská silnice přilnavost Agresivní Řidič Agresivni Ridic kompilace ze silnic piráti pirát vybrzdovac dopravní situace kompilace compilation сборник špatné silnice značení Dash Cam crash auto cz autoforum autorevue Dashcam dash-cam agresivní řidiči dálnice D1 vybržďování předjíždění zprava podjíždění BESIP nehoda havárie bouračka řidiči v česku za volantem video z cest sleduj cestu dávej bacha vole pozor deškem onboard kamera gopro záběry silnice silnic tagy Škoda Rapid Octavia Superb videa z cest levoproudaře levoproudaři kteří neuhnou Podjíždění na dálnici jízda stoupacím pruhem vybržďovači čára není zeď mačkáš mi hada Nova, tn.cz Ceska televize shahmen need for drive need for speed street racing Giorgi Tevzadze road cam idioti za volantem na silnicích idiot blbec debil horor vybržďování uhýbání policii zdrogovaná rodinka drogy jízda v protisměru dopravní špička zácpa Praha Bezdůvodná jízda v levém pruhu VIP Ganja Stav silnic v ČR Kašlu na uzavírky Česká vesnice s Ruskou silnicí Idioti v zúžení Dálnice D1 Sibřina Nordschleife dashcamcz dashboard přes ručku ukaž káru amatér za volantem autoškola závody mix ze silnic a dálnic z českých silnic a dálnic z českých cest české dálnice situace na silnicích dashboard kamera v autě czech dashcam peklo na českých silnicích peklo z českých silnic car pčr policie připojováky připojování předjíždění chodci veteráni nehody SDI Fabia au moje auto pouliční závody okresky agrese
UZAVÍRKY a OPRAVY SILNIC | Sibřina, Dálnice D1
UZAVÍRKY a OPRAVY SILNIC | Sibřina, Dálnice D1
Před 10 měsíci
Taky Vás tak štvou nekonečné díry, uzavírky a opravy, které vydrží maximálně půl roku? Sorryjako, musí to opravit... Instagram: instagram.com/agresivniridic Auto: Škoda Rapid 1.4TDI Kamera: GoPro Střih: Sony Vegas #dopravniinfo #agresivniridic #dashcam Všechny záznamy jsou digitálně upraveny. Nelze je použít ve správním řízení. Video je určeno pouze pro CHvideos. Tagy: fwd drift fwddrift přes ruční brzdu přes ručku smyk hodiny sníh kluzská silnice přilnavost Agresivní Řidič Agresivni Ridic kompilace ze silnic piráti pirát vybrzdovac dopravní situace kompilace compilation сборник špatné silnice značení Dash Cam crash auto cz autoforum autorevue Dashcam dash-cam agresivní řidiči dálnice D1 vybržďování předjíždění zprava podjíždění BESIP nehoda havárie bouračka řidiči v česku za volantem video z cest sleduj cestu dávej bacha vole pozor deškem onboard kamera gopro záběry silnice silnic tagy Škoda Rapid Octavia Superb videa z cest levoproudaře levoproudaři kteří neuhnou Podjíždění na dálnici jízda stoupacím pruhem vybržďovači čára není zeď mačkáš mi hada Nova, tn.cz Ceska televize shahmen need for drive need for speed street racing Giorgi Tevzadze road cam idioti za volantem na silnicích idiot blbec debil horor vybržďování uhýbání policii zdrogovaná rodinka drogy jízda v protisměru dopravní špička zácpa Praha Bezdůvodná jízda v levém pruhu VIP Ganja Stav silnic v ČR Kašlu na uzavírky Česká vesnice s Ruskou silnicí Idioti v zúžení Dálnice D1 Sibřina Nordschleife dashcamcz dashboard přes ručku ukaž káru amatér za volantem autoškola závody mix ze silnic a dálnic z českých silnic a dálnic z českých cest české dálnice situace na silnicích dashboard kamera v autě czech dashcam peklo na českých silnicích peklo z českých silnic car pčr policie připojováky připojování předjíždění chodci veteráni nehody SDI Fabia au moje auto
ŠKODA RAPID - Nürburgring GP, Auta na Nordschleife | Quattro
ŠKODA RAPID - Nürburgring GP, Auta na Nordschleife | Quattro
Před 10 měsíci
Po jízdě v Zeleném pekle jsem si ještě odskočil na Nürburgring GP GP okruh, kde jezdí i Formule 1! Zničil jsem totálně své pneumatiky... Natočil jsem Vám super auta kolem Nordschleife, které neustále jezdí kolem okruhu nebo trik, jak se dostat na okruh, když je zavřeno ;) Červené auto je Audi Quattro S1 Extreme od Herold Motorsport Instagram: instagram.com/agresivniridic/ Auto: Škoda Rapid 1.4 TDI Kamera: GoPro Střih: Sony Vegas Všechny záznamy jsou digitálně upraveny. Nelze je použít ve správním řízení. Video je určeno pouze pro CHvideos. #dashcam #nurburgring #pov
PROČ SE JEZDÍ V LEVÉM PRUHU | 230km/h odstavným pruhem | VIP pruh + Soutěž
PROČ SE JEZDÍ V LEVÉM PRUHU | 230km/h odstavným pruhem | VIP pruh + Soutěž
Před 11 měsíci
SOUTĚŽ UKONČENA! VYHRÁVÁ "Prostě Já" Spočítej, kolik aut jsem ve videu předjel zprava a napiš číslo do komentáře. Výherce vyhraje Mini Dron Blaxter X40. Pokud bude více správných tipů, výherce bude vylosován. Výsledky soutěže budou na Instagramu a v dalším videu: instagram.com/agresivniridic/ Auto: Škoda Rapid Kamera: GoPro Střih: Sony Vegas Všechny záznamy jsou digitálně upraveny. Nelze je použít ve správním řízení. Video je určeno pouze pro CHvideos. #dashcam #predjizdeni #idiot
NEJHORŠÍ KŘIŽOVATKA V PRAZE, Jízda v Protisměru, Sebevrah, Na Červenou, Debilní Kecy
NEJHORŠÍ KŘIŽOVATKA V PRAZE, Jízda v Protisměru, Sebevrah, Na Červenou, Debilní Kecy
Před 11 měsíci
Tohle video jsem sestříhal hodně narychlo, protože jsem měl už vážně dost z dopravní situace v Praze INSTAGRAM: instagram.com/agresivniridic Auto: Škoda Rapid Kamera: GoPro Střih: Sony Vegas Email: agresivniridic@gmail.com Všechny záznamy jsou digitálně upraveny. Nelze je použít ve správním řízení. Video je určeno pouze pro CHvideos. #agresivniridic #doprava #praha
ŠKODA RAPID 1.4TDI Nürburgring Nordschleife | GUMY V HAJZLU!
ŠKODA RAPID 1.4TDI Nürburgring Nordschleife | GUMY V HAJZLU!
Před 11 měsíci
Jak jsem slíbil, tak jsem udělal a díky Vám vyrazil na nejlepší okruh na světě - Nürburgring Nordschleife! INSTAGRAM: instagram.com/agresivniridic #agresivniridic #nordschleife #rapid Určitě budete chtít porovnávat můj čas s časemRapidem 1.2TSI, ale pán měl najeto přes 150 kol a já jen 2, měl 77kW a já jen 66kW, měl lehčí auto o 100kg, měl 6 stupňovou převodovku a já jen 5 stupňovou a měl pneu 215/45 R16 a já jen 185/60 R15. Tonez&Re-C - Redskins Flip by @TONEZPRO (OFFICIAL) soundcloud.com/tonez-pro Creative Commons - Attribution 3.0 Unported- CC BY 3.0 creativecommons.org/licenses/b... Music promoted by Audio Library chvideos.net/PQ8Fjx805aY-video.html Tagy: fwd drift fwddrift přes ruční brzdu přes ručku smyk hodiny sníh kluzská silnice přilnavost Agresivní Řidič Agresivni Ridic kompilace ze silnic piráti pirát vybrzdovac dopravní situace kompilace compilation сборник špatné silnice značení Dash Cam CRASH auto cz autoforum autorevue Dashcam dash-cam agresivní řidiči dálnice D1 vybržďování předjíždění zprava podjíždění BESIP nehoda havárie bouračka řidiči v česku za volantem video z cest sleduj cestu dávej bacha vole pozor deškem onboard kamera gopro záběry silnice silnic tagy Škoda Rapid Octavia Superb videa z cest levoproudaře levoproudaři kteří neuhnou Podjíždění na dálnici jízda stoupacím pruhem vybržďovači čára není zeď, mačkáš mi hada, Nova, tn.cz Ceska televize shahmen need for drive need for speed street racing Giorgi Tevzadze road cam idioti za volantem na silnicích idiot blbec debil horor vybržďování uhýbání policii zdrogovaná rodinka drogy jízda v protisměru dopravní špička zácpa Praha Bezdůvodná jízda v levém pruhu VIP Ganja Alfa Romeo Giulia testdrive hořící auto na D1 auto v plamenech chvátám pospíchám Jaguar Superb V6 3.6 umění českých řidičů konflikt where's your head at highway climbing lane slow lane passing lane overtaking Fabia 1.2 TSI utrpení kruháč kruhový objezd okružní křižovatka rondel roundabout kreisverkehr
VYBRŽĎOVAČ V AUDI, USKAKUJÍCÍ DĚLNÍK, SKLOPENÉ ZRCÁTKO O AVII, VYTROUBILI MĚ, PRASÁRNY
VYBRŽĎOVAČ V AUDI, USKAKUJÍCÍ DĚLNÍK, SKLOPENÉ ZRCÁTKO O AVII, VYTROUBILI MĚ, PRASÁRNY
Před 11 měsíci
#agrese #rapid #dashcam Jedu jako hovado, ale vše je pod kontrolou :D Instagram: instagram.com/agresivniridic Kamera: GoPro Střih: Sony Vegas Music: soundcloud.com/aka-dj-quads Všechny záznamy jsou digitálně upraveny. Nelze je použít ve správním řízení. Video je určeno pouze pro CHvideos. Tagy: fwd drift fwddrift přes ruční brzdu přes ručku smyk hodiny sníh kluzská silnice přilnavost Agresivní Řidič Agresivni Ridic kompilace ze silnic piráti pirát vybrzdovac dopravní situace kompilace compilation сборник špatné silnice značení Dash Cam CRASH auto cz autoforum autorevue Dashcam dash-cam agresivní řidiči dálnice D1 vybržďování předjíždění zprava podjíždění BESIP nehoda havárie bouračka řidiči v česku za volantem video z cest sleduj cestu dávej bacha vole pozor deškem onboard kamera gopro záběry silnice silnic tagy Škoda Rapid Octavia Superb videa z cest levoproudaře levoproudaři kteří neuhnou Podjíždění na dálnici jízda stoupacím pruhem vybržďovači čára není zeď, mačkáš mi hada, Nova, tn.cz Ceska televize shahmen need for drive need for speed street racing Giorgi Tevzadze road cam idioti za volantem na silnicích idiot blbec debil horor vybržďování uhýbání policii zdrogovaná rodinka drogy jízda v protisměru dopravní špička zácpa Praha Bezdůvodná jízda v levém pruhu VIP Ganja
ZÁŽITKY Z CEST | Policie v akci, Zvláštní vozy, Zavřený tunel, Požár, Nehoda, Tuning
ZÁŽITKY Z CEST | Policie v akci, Zvláštní vozy, Zavřený tunel, Požár, Nehoda, Tuning
Před rokem
#dashcam #policie #lowrider V tomto videu uvidíte mix různých záběrů z mých cest po ČR Instagram: instagram.com/agresivniridic/ Discord Dashcam CZ: discord.gg/ry38jUt Kamera: GoPro Střih: Sony Vegas Všechny záznamy jsou digitálně upraveny. Nelze je použít ve správním řízení. Video je určeno pouze pro CHvideos. Tagy: fwd drift fwddrift přes ruční brzdu přes ručku smyk hodiny sníh kluzská silnice přilnavost Agresivní Řidič Agresivni Ridic kompilace ze silnic piráti pirát vybrzdovac dopravní situace kompilace compilation сборник špatné silnice značení Dash Cam CRASH auto cz autoforum autorevue Dashcam dash-cam agresivní řidiči dálnice D1 vybržďování předjíždění zprava podjíždění BESIP nehoda havárie bouračka řidiči v česku za volantem video z cest sleduj cestu dávej bacha vole pozor deškem onboard kamera gopro záběry silnice silnic tagy Škoda Rapid Octavia Superb videa z cest levoproudaře levoproudaři kteří neuhnou Podjíždění na dálnici jízda stoupacím pruhem vybržďovači čára není zeď, mačkáš mi hada, Nova, tn.cz Ceska televize shahmen need for drive need for speed street racing Giorgi Tevzadze road cam idioti za volantem na silnicích idiot blbec debil horor vybržďování uhýbání policii zdrogovaná rodinka drogy jízda v protisměru dopravní špička zácpa Praha Bezdůvodná jízda v levém pruhu VIP Ganja Moje auto: Škoda Kamera: GoPro HERO3 Střih: Sony Vegas Všechny záznamy jsou digitálně upraveny. Nelze je použít ve správním řízení. Video je určeno pouze pro CHvideos. Tagy: fwd drift fwddrift přes ruční brzdu přes ručku smyk hodiny sníh kluzská silnice přilnavost Agresivní Řidič Agresivni Ridic kompilace ze silnic piráti pirát vybrzdovac dopravní situace kompilace compilation сборник špatné silnice značení Dash Cam CRASH auto cz autoforum autorevue Dashcam dash-cam agresivní řidiči dálnice D1 vybržďování předjíždění zprava podjíždění BESIP nehoda havárie bouračka řidiči v česku za volantem video z cest sleduj cestu dávej bacha vole pozor deškem onboard kamera gopro záběry silnice silnic tagy Škoda Rapid Octavia Superb videa z cest levoproudaře levoproudaři kteří neuhnou Podjíždění na dálnici jízda stoupacím pruhem vybržďovači čára není zeď, mačkáš mi hada, Nova, tn.cz Ceska televize shahmen need for drive need for speed street racing Giorgi Tevzadze road cam idioti za volantem na silnicích idiot blbec debil horor vybržďování uhýbání policii zdrogovaná rodinka drogy jízda v protisměru dopravní špička zácpa Praha Bezdůvodná jízda v levém pruhu VIP Ganja Alfa Romeo Giulia testdrive hořící auto na D1 auto v plamenech chvátám pospíchám Jaguar Superb V6 3.6 umění českých řidičů konflikt where's your head at highway climbing lane slow lane passing lane overtaking Fabia 1.2 TSI utrpení kruháč kruhový objezd okružní křižovatka rondel roundabout kreisverkehr požár Lowrider zvláštní vozy
JAK (NE)PROJÍŽDĚT KRUHOVÉ OBJEZDY? | agresivní průjezdy, blikání, přednost + VIDEO OD FANOUŠKA
JAK (NE)PROJÍŽDĚT KRUHOVÉ OBJEZDY? | agresivní průjezdy, blikání, přednost + VIDEO OD FANOUŠKA
Před rokem
#kruhovyobjezd #rapid #roundabout Kruhové objezdy a křižovatky mě baví, ale nesmí tam zrovna jet nějaký blbec... Instagram: instagram.com/agresivniridic/ Kamera: GoPro Střih: Sony Vegas Všechny záznamy jsou digitálně upraveny. Nelze je použít ve správním řízení. Video je určeno pouze pro CHvideos. Tagy: fwd drift fwddrift přes ruční brzdu přes ručku smyk hodiny sníh kluzská silnice přilnavost Agresivní Řidič Agresivni Ridic kompilace ze silnic piráti pirát vybrzdovac dopravní situace kompilace compilation сборник špatné silnice značení Dash Cam CRASH auto cz autoforum autorevue Dashcam dash-cam agresivní řidiči dálnice D1 vybržďování předjíždění zprava podjíždění BESIP nehoda havárie bouračka řidiči v česku za volantem video z cest sleduj cestu dávej bacha vole pozor deškem onboard kamera gopro záběry silnice silnic tagy Škoda Rapid Octavia Superb videa z cest levoproudaře levoproudaři kteří neuhnou Podjíždění na dálnici jízda stoupacím pruhem vybržďovači čára není zeď, mačkáš mi hada, Nova, tn.cz Ceska televize shahmen need for drive need for speed street racing Giorgi Tevzadze road cam idioti za volantem na silnicích idiot blbec debil horor vybržďování uhýbání policii zdrogovaná rodinka drogy jízda v protisměru dopravní špička zácpa Praha Bezdůvodná jízda v levém pruhu VIP Ganja Moje auto: Škoda Kamera: GoPro HERO3 Střih: Sony Vegas Všechny záznamy jsou digitálně upraveny. Nelze je použít ve správním řízení. Video je určeno pouze pro CHvideos. Tagy: fwd drift fwddrift přes ruční brzdu přes ručku smyk hodiny sníh kluzská silnice přilnavost Agresivní Řidič Agresivni Ridic kompilace ze silnic piráti pirát vybrzdovac dopravní situace kompilace compilation сборник špatné silnice značení Dash Cam CRASH auto cz autoforum autorevue Dashcam dash-cam agresivní řidiči dálnice D1 vybržďování předjíždění zprava podjíždění BESIP nehoda havárie bouračka řidiči v česku za volantem video z cest sleduj cestu dávej bacha vole pozor deškem onboard kamera gopro záběry silnice silnic tagy Škoda Rapid Octavia Superb videa z cest levoproudaře levoproudaři kteří neuhnou Podjíždění na dálnici jízda stoupacím pruhem vybržďovači čára není zeď, mačkáš mi hada, Nova, tn.cz Ceska televize shahmen need for drive need for speed street racing Giorgi Tevzadze road cam idioti za volantem na silnicích idiot blbec debil horor vybržďování uhýbání policii zdrogovaná rodinka drogy jízda v protisměru dopravní špička zácpa Praha Bezdůvodná jízda v levém pruhu VIP Ganja Alfa Romeo Giulia testdrive hořící auto na D1 auto v plamenech chvátám pospíchám Jaguar Superb V6 3.6 umění českých řidičů konflikt where's your head at highway climbing lane slow lane passing lane overtaking Fabia 1.2 TSI utrpení kruháč kruhový objezd okružní křižovatka rondel roundabout kreisverkehr
Zážitky se Škodou Fabia 1.2 TSI | Zrychlení z 0 na 100, Pokus o předjíždění, Pruhy, Agresivní řidič
Zážitky se Škodou Fabia 1.2 TSI | Zrychlení z 0 na 100, Pokus o předjíždění, Pruhy, Agresivní řidič
Před rokem
#dashcam #fabia #skoda #onboard Moje utrpení ve Škoda Fabia 1.2 TSI. Jak s tím může někdo jezdit? Ne, dělám si srandu, zase tak hrozné to nebylo :) Instagram: instagram.com/agresivniridic/ Kamera: GoPro Střih: Sony Vegas Všechny záznamy jsou digitálně upraveny. Nelze je použít ve správním řízení. Video je určeno pouze pro CHvideos. Tagy: fwd drift fwddrift přes ruční brzdu přes ručku smyk hodiny sníh kluzská silnice přilnavost Agresivní Řidič Agresivni Ridic kompilace ze silnic piráti pirát vybrzdovac dopravní situace kompilace compilation сборник špatné silnice značení Dash Cam CRASH auto cz autoforum autorevue Dashcam dash-cam agresivní řidiči dálnice D1 vybržďování předjíždění zprava podjíždění BESIP nehoda havárie bouračka řidiči v česku za volantem video z cest sleduj cestu dávej bacha vole pozor deškem onboard kamera gopro záběry silnice silnic tagy Škoda Rapid Octavia Superb videa z cest levoproudaře levoproudaři kteří neuhnou Podjíždění na dálnici jízda stoupacím pruhem vybržďovači čára není zeď, mačkáš mi hada, Nova, tn.cz Ceska televize shahmen need for drive need for speed street racing Giorgi Tevzadze road cam idioti za volantem na silnicích idiot blbec debil horor vybržďování uhýbání policii zdrogovaná rodinka drogy jízda v protisměru dopravní špička zácpa Praha Bezdůvodná jízda v levém pruhu VIP Ganja Moje auto: Škoda Kamera: GoPro HERO3 Střih: Sony Vegas Všechny záznamy jsou digitálně upraveny. Nelze je použít ve správním řízení. Video je určeno pouze pro CHvideos. Tagy: fwd drift fwddrift přes ruční brzdu přes ručku smyk hodiny sníh kluzská silnice přilnavost Agresivní Řidič Agresivni Ridic kompilace ze silnic piráti pirát vybrzdovac dopravní situace kompilace compilation сборник špatné silnice značení Dash Cam CRASH auto cz autoforum autorevue Dashcam dash-cam agresivní řidiči dálnice D1 vybržďování předjíždění zprava podjíždění BESIP nehoda havárie bouračka řidiči v česku za volantem video z cest sleduj cestu dávej bacha vole pozor deškem onboard kamera gopro záběry silnice silnic tagy Škoda Rapid Octavia Superb videa z cest levoproudaře levoproudaři kteří neuhnou Podjíždění na dálnici jízda stoupacím pruhem vybržďovači čára není zeď, mačkáš mi hada, Nova, tn.cz Ceska televize shahmen need for drive need for speed street racing Giorgi Tevzadze road cam idioti za volantem na silnicích idiot blbec debil horor vybržďování uhýbání policii zdrogovaná rodinka drogy jízda v protisměru dopravní špička zácpa Praha Bezdůvodná jízda v levém pruhu VIP Ganja Alfa Romeo Giulia testdrive hořící auto na D1 auto v plamenech chvátám pospíchám Jaguar Superb V6 3.6 umění českých řidičů konflikt where's your head at highway climbing lane slow lane passing lane overtaking Fabia 1.2 TSI utrpení
V ČR JSOU NEJLEPŠÍ ŘIDIČI, ŘIDIČKY, CYKLISTÉ A CHODCI
V ČR JSOU NEJLEPŠÍ ŘIDIČI, ŘIDIČKY, CYKLISTÉ A CHODCI
Před rokem
#skoda #rapid #dashcam #angry Sbírka umělců za volantem, na kole i na nohou. Moje auto: Škoda Rapid 1.4 TDI Kamera: GoPro Střih: Sony Vegas Všechny záznamy jsou digitálně upraveny. Nelze je použít ve správním řízení. Video je určeno pouze pro CHvideos. Tagy: fwd drift fwddrift přes ruční brzdu přes ručku smyk hodiny sníh kluzská silnice přilnavost Agresivní Řidič Agresivni Ridic kompilace ze silnic piráti pirát vybrzdovac dopravní situace kompilace compilation сборник špatné silnice značení Dash Cam CRASH auto cz autoforum autorevue Dashcam dash-cam agresivní řidiči dálnice D1 vybržďování předjíždění zprava podjíždění BESIP nehoda havárie bouračka řidiči v česku za volantem video z cest sleduj cestu dávej bacha vole pozor deškem onboard kamera gopro záběry silnice silnic tagy Škoda Rapid Octavia Superb videa z cest levoproudaře levoproudaři kteří neuhnou Podjíždění na dálnici jízda stoupacím pruhem vybržďovači čára není zeď, mačkáš mi hada, Nova, tn.cz Ceska televize shahmen need for drive need for speed street racing Giorgi Tevzadze road cam idioti za volantem na silnicích idiot blbec debil horor vybržďování uhýbání policii zdrogovaná rodinka drogy jízda v protisměru dopravní špička zácpa Praha Bezdůvodná jízda v levém pruhu VIP Ganja Moje auto: Škoda Kamera: GoPro HERO3 Střih: Sony Vegas Všechny záznamy jsou digitálně upraveny. Nelze je použít ve správním řízení. Video je určeno pouze pro CHvideos. Tagy: fwd drift fwddrift přes ruční brzdu přes ručku smyk hodiny sníh kluzská silnice přilnavost Agresivní Řidič Agresivni Ridic kompilace ze silnic piráti pirát vybrzdovac dopravní situace kompilace compilation сборник špatné silnice značení Dash Cam CRASH auto cz autoforum autorevue Dashcam dash-cam agresivní řidiči dálnice D1 vybržďování předjíždění zprava podjíždění BESIP nehoda havárie bouračka řidiči v česku za volantem video z cest sleduj cestu dávej bacha vole pozor deškem onboard kamera gopro záběry silnice silnic tagy Škoda Rapid Octavia Superb videa z cest levoproudaře levoproudaři kteří neuhnou Podjíždění na dálnici jízda stoupacím pruhem vybržďovači čára není zeď, mačkáš mi hada, Nova, tn.cz Ceska televize shahmen need for drive need for speed street racing Giorgi Tevzadze road cam idioti za volantem na silnicích idiot blbec debil horor vybržďování uhýbání policii zdrogovaná rodinka drogy jízda v protisměru dopravní špička zácpa Praha Bezdůvodná jízda v levém pruhu VIP Ganja Alfa Romeo Giulia testdrive hořící auto na D1 auto v plamenech chvátám pospíchám Jaguar Superb V6 3.6 umění českých řidičů konflikt where's your head at highway climbing lane slow lane passing lane overtaking
ZASE JEDU JAKO PRASE | JEL JSEM VE FERRARI | POLICIE V AKCI
ZASE JEDU JAKO PRASE | JEL JSEM VE FERRARI | POLICIE V AKCI
Před rokem
#Ferrari #prase #dashcam #racing ZASE JEDU JAKO PRASE Moje auto: Škoda Rapid 1.4 TDI Kamera: GoPro Střih: Sony Vegas Všechny záznamy jsou digitálně upraveny. Nelze je použít ve správním řízení. Video je určeno pouze pro CHvideos. Tagy: fwd drift fwddrift přes ruční brzdu přes ručku smyk hodiny sníh kluzská silnice přilnavost Agresivní Řidič Agresivni Ridic kompilace ze silnic piráti pirát vybrzdovac dopravní situace kompilace compilation сборник špatné silnice značení Dash Cam CRASH auto cz autoforum autorevue Dashcam dash-cam agresivní řidiči dálnice D1 vybržďování předjíždění zprava podjíždění BESIP nehoda havárie bouračka řidiči v česku za volantem video z cest sleduj cestu dávej bacha vole pozor deškem onboard kamera gopro záběry silnice silnic tagy Škoda Rapid Octavia Superb videa z cest levoproudaře levoproudaři kteří neuhnou Podjíždění na dálnici jízda stoupacím pruhem vybržďovači čára není zeď, mačkáš mi hada, Nova, tn.cz Ceska televize shahmen need for drive need for speed street racing Giorgi Tevzadze road cam idioti za volantem na silnicích idiot blbec debil horor vybržďování uhýbání policii zdrogovaná rodinka drogy jízda v protisměru dopravní špička zácpa Praha Bezdůvodná jízda v levém pruhu VIP Ganja Moje auto: Škoda Kamera: GoPro HERO3 Střih: Sony Vegas Všechny záznamy jsou digitálně upraveny. Nelze je použít ve správním řízení. Video je určeno pouze pro CHvideos. Tagy: fwd drift fwddrift přes ruční brzdu přes ručku smyk hodiny sníh kluzská silnice přilnavost Agresivní Řidič Agresivni Ridic kompilace ze silnic piráti pirát vybrzdovac dopravní situace kompilace compilation сборник špatné silnice značení Dash Cam CRASH auto cz autoforum autorevue Dashcam dash-cam agresivní řidiči dálnice D1 vybržďování předjíždění zprava podjíždění BESIP nehoda havárie bouračka řidiči v česku za volantem video z cest sleduj cestu dávej bacha vole pozor deškem onboard kamera gopro záběry silnice silnic tagy Škoda Rapid Octavia Superb videa z cest levoproudaře levoproudaři kteří neuhnou Podjíždění na dálnici jízda stoupacím pruhem vybržďovači čára není zeď, mačkáš mi hada, Nova, tn.cz Ceska televize shahmen need for drive need for speed street racing Giorgi Tevzadze road cam idioti za volantem na silnicích idiot blbec debil horor vybržďování uhýbání policii zdrogovaná rodinka drogy jízda v protisměru dopravní špička zácpa Praha Bezdůvodná jízda v levém pruhu VIP Ganja Alfa Romeo Giulia testdrive hořící auto na D1 auto v plamenech chvátám pospíchám Jaguar Superb V6 3.6 umění českých řidičů konflikt where's your head at highway climbing lane slow lane passing lane overtaking
Agresivní řidič LIVE | Předjeli jsme Porsche + dotazy diváků
Agresivní řidič LIVE | Předjeli jsme Porsche + dotazy diváků
Před rokem
#rapid #dashcam #porsche První LIVE stream přímo z auta! Chcete další? Moje auto: Škoda Rapid 1.4 TDI Všechny záznamy jsou digitálně upraveny. Nelze je použít ve správním řízení. Video je určeno pouze pro CHvideos. Tagy: fwd drift fwddrift přes ruční brzdu přes ručku smyk hodiny sníh kluzská silnice přilnavost Agresivní Řidič Agresivni Ridic kompilace ze silnic piráti pirát vybrzdovac dopravní situace kompilace compilation сборник špatné silnice značení Dash Cam CRASH auto cz autoforum autorevue Dashcam dash-cam agresivní řidiči dálnice D1 vybržďování předjíždění zprava podjíždění BESIP nehoda havárie bouračka řidiči v česku za volantem video z cest sleduj cestu dávej bacha vole pozor deškem onboard kamera gopro záběry silnice silnic tagy Škoda Rapid Octavia Superb videa z cest levoproudaře levoproudaři kteří neuhnou Podjíždění na dálnici jízda stoupacím pruhem vybržďovači čára není zeď, mačkáš mi hada, Nova, tn.cz Ceska televize shahmen need for drive need for speed street racing Giorgi Tevzadze road cam idioti za volantem na silnicích idiot blbec debil horor vybržďování uhýbání policii zdrogovaná rodinka drogy jízda v protisměru dopravní špička zácpa Praha Bezdůvodná jízda v levém pruhu VIP Ganja Moje auto: Škoda Kamera: GoPro HERO3 Střih: Sony Vegas Všechny záznamy jsou digitálně upraveny. Nelze je použít ve správním řízení. Video je určeno pouze pro CHvideos. Tagy: fwd drift fwddrift přes ruční brzdu přes ručku smyk hodiny sníh kluzská silnice přilnavost Agresivní Řidič Agresivni Ridic kompilace ze silnic piráti pirát vybrzdovac dopravní situace kompilace compilation сборник špatné silnice značení Dash Cam CRASH auto cz autoforum autorevue Dashcam dash-cam agresivní řidiči dálnice D1 vybržďování předjíždění zprava podjíždění BESIP nehoda havárie bouračka řidiči v česku za volantem video z cest sleduj cestu dávej bacha vole pozor deškem onboard kamera gopro záběry silnice silnic tagy Škoda Rapid Octavia Superb videa z cest levoproudaře levoproudaři kteří neuhnou Podjíždění na dálnici jízda stoupacím pruhem vybržďovači čára není zeď, mačkáš mi hada, Nova, tn.cz Ceska televize shahmen need for drive need for speed street racing Giorgi Tevzadze road cam idioti za volantem na silnicích idiot blbec debil horor vybržďování uhýbání policii zdrogovaná rodinka drogy jízda v protisměru dopravní špička zácpa Praha Bezdůvodná jízda v levém pruhu VIP Ganja Alfa Romeo Giulia testdrive hořící auto na D1 auto v plamenech chvátám pospíchám Jaguar Superb V6 3.6 umění českých řidičů konflikt where's your head at highway climbing lane slow lane passing lane overtaking
Bláznivá jízda se LIDL STIKEEZ Tuřínem | Přežije myčku? | Kozy u Tesca
Bláznivá jízda se LIDL STIKEEZ Tuřínem | Přežije myčku? | Kozy u Tesca
Před rokem
#lidl #stikeez #game Nová házecí hra s LIDL Tuřínem! Tohle je taková blbost, že to musíš vidět. Ne, nedělám si kozy... Stikeez Suction Cup! Nejlepší hra se Stikeez. Moje auto: Škoda Rapid 1.4 TDI Kamera: GoPro HERO3 Střih: Sony Vegas Tiřínek: Stikeez Všechny záznamy jsou digitálně upraveny. Nelze je použít ve správním řízení. Video je určeno pouze pro CHvideos. Tagy: fwd drift fwddrift přes ruční brzdu přes ručku smyk hodiny sníh kluzská silnice přilnavost Agresivní Řidič Agresivni Ridic kompilace ze silnic piráti pirát vybrzdovac dopravní situace kompilace compilation сборник špatné silnice značení Dash Cam CRASH auto cz autoforum autorevue Dashcam dash-cam agresivní řidiči dálnice D1 vybržďování předjíždění zprava podjíždění BESIP nehoda havárie bouračka řidiči v česku za volantem video z cest sleduj cestu dávej bacha vole pozor deškem onboard kamera gopro záběry silnice silnic tagy Škoda Rapid Octavia Superb videa z cest levoproudaře levoproudaři kteří neuhnou Podjíždění na dálnici jízda stoupacím pruhem vybržďovači čára není zeď, mačkáš mi hada, Nova, tn.cz Ceska televize shahmen need for drive need for speed street racing Giorgi Tevzadze road cam idioti za volantem na silnicích idiot blbec debil horor vybržďování uhýbání policii zdrogovaná rodinka drogy jízda v protisměru dopravní špička zácpa Praha Bezdůvodná jízda v levém pruhu VIP Ganja Moje auto: Škoda Kamera: GoPro HERO3 Střih: Sony Vegas Všechny záznamy jsou digitálně upraveny. Nelze je použít ve správním řízení. Video je určeno pouze pro CHvideos. Tagy: fwd drift fwddrift přes ruční brzdu přes ručku smyk hodiny sníh kluzská silnice přilnavost Agresivní Řidič Agresivni Ridic kompilace ze silnic piráti pirát vybrzdovac dopravní situace kompilace compilation сборник špatné silnice značení Dash Cam CRASH auto cz autoforum autorevue Dashcam dash-cam agresivní řidiči dálnice D1 vybržďování předjíždění zprava podjíždění BESIP nehoda havárie bouračka řidiči v česku za volantem video z cest sleduj cestu dávej bacha vole pozor deškem onboard kamera gopro záběry silnice silnic tagy Škoda Rapid Octavia Superb videa z cest levoproudaře levoproudaři kteří neuhnou Podjíždění na dálnici jízda stoupacím pruhem vybržďovači čára není zeď, mačkáš mi hada, Nova, tn.cz Ceska televize shahmen need for drive need for speed street racing Giorgi Tevzadze road cam idioti za volantem na silnicích idiot blbec debil horor vybržďování uhýbání policii zdrogovaná rodinka drogy jízda v protisměru dopravní špička zácpa Praha Bezdůvodná jízda v levém pruhu VIP Ganja Alfa Romeo Giulia testdrive hořící auto na D1 auto v plamenech chvátám pospíchám Jaguar Superb V6 3.6 umění českých řidičů konflikt where's your head at highway climbing lane slow lane passing lane overtaking
PRAVÝ PRUH JE VOLNÝ - Všichni jedou vlevo | Předjíždění zprava, blokování, připojovací pruh
PRAVÝ PRUH JE VOLNÝ - Všichni jedou vlevo | Předjíždění zprava, blokování, připojovací pruh
Před rokem
Pravý pruh vyhrává, protože všichni jedou vlevo! Moje auto: Škoda Rapid 1.4 TDI Kamera: GoPro HERO3 Střih: Sony Vegas Všechny záznamy jsou digitálně upraveny. Nelze je použít ve správním řízení. Video je určeno pouze pro CHvideos. Tagy: fwd drift fwddrift přes ruční brzdu přes ručku smyk hodiny sníh kluzská silnice přilnavost Agresivní Řidič Agresivni Ridic kompilace ze silnic piráti pirát vybrzdovac dopravní situace kompilace compilation сборник špatné silnice značení Dash Cam CRASH auto cz autoforum autorevue Dashcam dash-cam agresivní řidiči dálnice D1 vybržďování předjíždění zprava podjíždění BESIP nehoda havárie bouračka řidiči v česku za volantem video z cest sleduj cestu dávej bacha vole pozor deškem onboard kamera gopro záběry silnice silnic tagy Škoda Rapid Octavia Superb videa z cest levoproudaře levoproudaři kteří neuhnou Podjíždění na dálnici jízda stoupacím pruhem vybržďovači čára není zeď, mačkáš mi hada, Nova, tn.cz Ceska televize shahmen need for drive need for speed street racing Giorgi Tevzadze road cam idioti za volantem na silnicích idiot blbec debil horor vybržďování uhýbání policii zdrogovaná rodinka drogy jízda v protisměru dopravní špička zácpa Praha Bezdůvodná jízda v levém pruhu VIP Ganja Moje auto: Škoda Kamera: GoPro HERO3 Střih: Sony Vegas Všechny záznamy jsou digitálně upraveny. Nelze je použít ve správním řízení. Video je určeno pouze pro CHvideos. Tagy: fwd drift fwddrift přes ruční brzdu přes ručku smyk hodiny sníh kluzská silnice přilnavost Agresivní Řidič Agresivni Ridic kompilace ze silnic piráti pirát vybrzdovac dopravní situace kompilace compilation сборник špatné silnice značení Dash Cam CRASH auto cz autoforum autorevue Dashcam dash-cam agresivní řidiči dálnice D1 vybržďování předjíždění zprava podjíždění BESIP nehoda havárie bouračka řidiči v česku za volantem video z cest sleduj cestu dávej bacha vole pozor deškem onboard kamera gopro záběry silnice silnic tagy Škoda Rapid Octavia Superb videa z cest levoproudaře levoproudaři kteří neuhnou Podjíždění na dálnici jízda stoupacím pruhem vybržďovači čára není zeď, mačkáš mi hada, Nova, tn.cz Ceska televize shahmen need for drive need for speed street racing Giorgi Tevzadze road cam idioti za volantem na silnicích idiot blbec debil horor vybržďování uhýbání policii zdrogovaná rodinka drogy jízda v protisměru dopravní špička zácpa Praha Bezdůvodná jízda v levém pruhu VIP Ganja Alfa Romeo Giulia testdrive hořící auto na D1 auto v plamenech chvátám pospíchám Jaguar Superb V6 3.6 umění českých řidičů konflikt where's your head at highway climbing lane slow lane passing lane overtaking
KONFLIKT S PANEM VÁLEČKEM | Pískání pneumatik, předjíždění, song pro Rendl Megič
KONFLIKT S PANEM VÁLEČKEM | Pískání pneumatik, předjíždění, song pro Rendl Megič
Před rokem
Konflikt s panem válečkem, pískání pneumatik, předjíždění, song pro Rendl Megič, rychlá jízda v provozu Moje auto: Škoda Rapid 1.4 TDI Kamera: GoPro HERO3 Střih: Sony Vegas Všechny záznamy jsou digitálně upraveny. Nelze je použít ve správním řízení. Video je určeno pouze pro CHvideos. Tagy: fwd drift fwddrift přes ruční brzdu přes ručku smyk hodiny sníh kluzská silnice přilnavost Agresivní Řidič Agresivni Ridic kompilace ze silnic piráti pirát vybrzdovac dopravní situace kompilace compilation сборник špatné silnice značení Dash Cam CRASH auto cz autoforum autorevue Dashcam dash-cam agresivní řidiči dálnice D1 vybržďování předjíždění zprava podjíždění BESIP nehoda havárie bouračka řidiči v česku za volantem video z cest sleduj cestu dávej bacha vole pozor deškem onboard kamera gopro záběry silnice silnic tagy Škoda Rapid Octavia Superb videa z cest levoproudaře levoproudaři kteří neuhnou Podjíždění na dálnici jízda stoupacím pruhem vybržďovači čára není zeď, mačkáš mi hada, Nova, tn.cz Ceska televize shahmen need for drive need for speed street racing Giorgi Tevzadze road cam idioti za volantem na silnicích idiot blbec debil horor vybržďování uhýbání policii zdrogovaná rodinka drogy jízda v protisměru dopravní špička zácpa Praha Bezdůvodná jízda v levém pruhu VIP Ganja Moje auto: Škoda Kamera: GoPro HERO3 Střih: Sony Vegas Všechny záznamy jsou digitálně upraveny. Nelze je použít ve správním řízení. Video je určeno pouze pro CHvideos. Tagy: fwd drift fwddrift přes ruční brzdu přes ručku smyk hodiny sníh kluzská silnice přilnavost Agresivní Řidič Agresivni Ridic kompilace ze silnic piráti pirát vybrzdovac dopravní situace kompilace compilation сборник špatné silnice značení Dash Cam CRASH auto cz autoforum autorevue Dashcam dash-cam agresivní řidiči dálnice D1 vybržďování předjíždění zprava podjíždění BESIP nehoda havárie bouračka řidiči v česku za volantem video z cest sleduj cestu dávej bacha vole pozor deškem onboard kamera gopro záběry silnice silnic tagy Škoda Rapid Octavia Superb videa z cest levoproudaře levoproudaři kteří neuhnou Podjíždění na dálnici jízda stoupacím pruhem vybržďovači čára není zeď, mačkáš mi hada, Nova, tn.cz Ceska televize shahmen need for drive need for speed street racing Giorgi Tevzadze road cam idioti za volantem na silnicích idiot blbec debil horor vybržďování uhýbání policii zdrogovaná rodinka drogy jízda v protisměru dopravní špička zácpa Praha Bezdůvodná jízda v levém pruhu VIP Ganja Alfa Romeo Giulia testdrive hořící auto na D1 auto v plamenech chvátám pospíchám Jaguar Superb V6 3.6 umění českých řidičů konflikt
UMĚNÍ ČESKÝCH ŘIDIČŮ 2018 | vybržďování, alkohol, ženy a důchodci za volantem, cyklisté + BONUS
UMĚNÍ ČESKÝCH ŘIDIČŮ 2018 | vybržďování, alkohol, ženy a důchodci za volantem, cyklisté + BONUS
Před rokem
Kdo se dodívá až do konce uvidí překvapení! Moje auto: Škoda Rapid 1.4 TDI Kamera: GoPro HERO3 Střih: Sony Vegas Všechny záznamy jsou digitálně upraveny. Nelze je použít ve správním řízení. Video je určeno pouze pro CHvideos. Tagy: fwd drift fwddrift přes ruční brzdu přes ručku smyk hodiny sníh kluzská silnice přilnavost Agresivní Řidič Agresivni Ridic kompilace ze silnic piráti pirát vybrzdovac dopravní situace kompilace compilation сборник špatné silnice značení Dash Cam CRASH auto cz autoforum autorevue Dashcam dash-cam agresivní řidiči dálnice D1 vybržďování předjíždění zprava podjíždění BESIP nehoda havárie bouračka řidiči v česku za volantem video z cest sleduj cestu dávej bacha vole pozor deškem onboard kamera gopro záběry silnice silnic tagy Škoda Rapid Octavia Superb videa z cest levoproudaře levoproudaři kteří neuhnou Podjíždění na dálnici jízda stoupacím pruhem vybržďovači čára není zeď, mačkáš mi hada, Nova, tn.cz Ceska televize shahmen need for drive need for speed street racing Giorgi Tevzadze road cam idioti za volantem na silnicích idiot blbec debil horor vybržďování uhýbání policii zdrogovaná rodinka drogy jízda v protisměru dopravní špička zácpa Praha Bezdůvodná jízda v levém pruhu VIP Ganja Moje auto: Škoda Kamera: GoPro HERO3 Střih: Sony Vegas Všechny záznamy jsou digitálně upraveny. Nelze je použít ve správním řízení. Video je určeno pouze pro CHvideos. Tagy: fwd drift fwddrift přes ruční brzdu přes ručku smyk hodiny sníh kluzská silnice přilnavost Agresivní Řidič Agresivni Ridic kompilace ze silnic piráti pirát vybrzdovac dopravní situace kompilace compilation сборник špatné silnice značení Dash Cam CRASH auto cz autoforum autorevue Dashcam dash-cam agresivní řidiči dálnice D1 vybržďování předjíždění zprava podjíždění BESIP nehoda havárie bouračka řidiči v česku za volantem video z cest sleduj cestu dávej bacha vole pozor deškem onboard kamera gopro záběry silnice silnic tagy Škoda Rapid Octavia Superb videa z cest levoproudaře levoproudaři kteří neuhnou Podjíždění na dálnici jízda stoupacím pruhem vybržďovači čára není zeď, mačkáš mi hada, Nova, tn.cz Ceska televize shahmen need for drive need for speed street racing Giorgi Tevzadze road cam idioti za volantem na silnicích idiot blbec debil horor vybržďování uhýbání policii zdrogovaná rodinka drogy jízda v protisměru dopravní špička zácpa Praha Bezdůvodná jízda v levém pruhu VIP Ganja Alfa Romeo Giulia testdrive hořící auto na D1 auto v plamenech chvátám pospíchám Jaguar Superb V6 3.6 umění českých řidičů
Zážitky se Škodou Superb 3.6 V6 | předjíždění, blokování, pruhy, agresivní řidič, romantika
Zážitky se Škodou Superb 3.6 V6 | předjíždění, blokování, pruhy, agresivní řidič, romantika
Před rokem
Pár dní jsem jezdil se Škodou Superb 3.6 V6 a byla to zábava! Moje auto: Škoda Superb Kamera: GoPro HERO3 Střih: Sony Vegas Všechny záznamy jsou digitálně upraveny. Nelze je použít ve správním řízení. Video je určeno pouze pro CHvideos. Tagy: fwd drift fwddrift přes ruční brzdu přes ručku smyk hodiny sníh kluzská silnice přilnavost Agresivní Řidič Agresivni Ridic kompilace ze silnic piráti pirát vybrzdovac dopravní situace kompilace compilation сборник špatné silnice značení Dash Cam CRASH auto cz autoforum autorevue Dashcam dash-cam agresivní řidiči dálnice D1 vybržďování předjíždění zprava podjíždění BESIP nehoda havárie bouračka řidiči v česku za volantem video z cest sleduj cestu dávej bacha vole pozor deškem onboard kamera gopro záběry silnice silnic tagy Škoda Rapid Octavia Superb videa z cest levoproudaře levoproudaři kteří neuhnou Podjíždění na dálnici jízda stoupacím pruhem vybržďovači čára není zeď, mačkáš mi hada, Nova, tn.cz Ceska televize shahmen need for drive need for speed street racing Giorgi Tevzadze road cam idioti za volantem na silnicích idiot blbec debil horor vybržďování uhýbání policii zdrogovaná rodinka drogy jízda v protisměru dopravní špička zácpa Praha Bezdůvodná jízda v levém pruhu VIP Ganja Moje auto: Škoda Kamera: GoPro HERO3 Střih: Sony Vegas Všechny záznamy jsou digitálně upraveny. Nelze je použít ve správním řízení. Video je určeno pouze pro CHvideos. Tagy: fwd drift fwddrift přes ruční brzdu přes ručku smyk hodiny sníh kluzská silnice přilnavost Agresivní Řidič Agresivni Ridic kompilace ze silnic piráti pirát vybrzdovac dopravní situace kompilace compilation сборник špatné silnice značení Dash Cam CRASH auto cz autoforum autorevue Dashcam dash-cam agresivní řidiči dálnice D1 vybržďování předjíždění zprava podjíždění BESIP nehoda havárie bouračka řidiči v česku za volantem video z cest sleduj cestu dávej bacha vole pozor deškem onboard kamera gopro záběry silnice silnic tagy Škoda Rapid Octavia Superb videa z cest levoproudaře levoproudaři kteří neuhnou Podjíždění na dálnici jízda stoupacím pruhem vybržďovači čára není zeď, mačkáš mi hada, Nova, tn.cz Ceska televize shahmen need for drive need for speed street racing Giorgi Tevzadze road cam idioti za volantem na silnicích idiot blbec debil horor vybržďování uhýbání policii zdrogovaná rodinka drogy jízda v protisměru dopravní špička zácpa Praha Bezdůvodná jízda v levém pruhu VIP Ganja Alfa Romeo Giulia testdrive hořící auto na D1 auto v plamenech chvátám pospíchám Jaguar Superb V6 3.6
POSPÍCHÁM - porušuju předpisy, jedu rychle, předjíždím a nebrzdím | Agresivní Řidič
POSPÍCHÁM - porušuju předpisy, jedu rychle, předjíždím a nebrzdím | Agresivní Řidič
Před rokem
Když chvátám, porušuju předpisy, jedu rychle, předjíždím, nebrzdím a všude se cpu. Sorryjako Moje auto: Škoda Rapid Kamera: GoPro HERO3 Střih: Sony Vegas Všechny záznamy jsou digitálně upraveny. Nelze je použít ve správním řízení. Video je určeno pouze pro CHvideos. Tagy: fwd drift fwddrift přes ruční brzdu přes ručku smyk hodiny sníh kluzská silnice přilnavost Agresivní Řidič Agresivni Ridic kompilace ze silnic piráti pirát vybrzdovac dopravní situace kompilace compilation сборник špatné silnice značení Dash Cam CRASH auto cz autoforum autorevue Dashcam dash-cam agresivní řidiči dálnice D1 vybržďování předjíždění zprava podjíždění BESIP nehoda havárie bouračka řidiči v česku za volantem video z cest sleduj cestu dávej bacha vole pozor deškem onboard kamera gopro záběry silnice silnic tagy Škoda Rapid Octavia Superb videa z cest levoproudaře levoproudaři kteří neuhnou Podjíždění na dálnici jízda stoupacím pruhem vybržďovači čára není zeď, mačkáš mi hada, Nova, tn.cz Ceska televize shahmen need for drive need for speed street racing Giorgi Tevzadze road cam idioti za volantem na silnicích idiot blbec debil horor vybržďování uhýbání policii zdrogovaná rodinka drogy jízda v protisměru dopravní špička zácpa Praha Bezdůvodná jízda v levém pruhu VIP Ganja Moje auto: Škoda Kamera: GoPro HERO3 Střih: Sony Vegas Všechny záznamy jsou digitálně upraveny. Nelze je použít ve správním řízení. Video je určeno pouze pro CHvideos. Tagy: fwd drift fwddrift přes ruční brzdu přes ručku smyk hodiny sníh kluzská silnice přilnavost Agresivní Řidič Agresivni Ridic kompilace ze silnic piráti pirát vybrzdovac dopravní situace kompilace compilation сборник špatné silnice značení Dash Cam CRASH auto cz autoforum autorevue Dashcam dash-cam agresivní řidiči dálnice D1 vybržďování předjíždění zprava podjíždění BESIP nehoda havárie bouračka řidiči v česku za volantem video z cest sleduj cestu dávej bacha vole pozor deškem onboard kamera gopro záběry silnice silnic tagy Škoda Rapid Octavia Superb videa z cest levoproudaře levoproudaři kteří neuhnou Podjíždění na dálnici jízda stoupacím pruhem vybržďovači čára není zeď, mačkáš mi hada, Nova, tn.cz Ceska televize shahmen need for drive need for speed street racing Giorgi Tevzadze road cam idioti za volantem na silnicích idiot blbec debil horor vybržďování uhýbání policii zdrogovaná rodinka drogy jízda v protisměru dopravní špička zácpa Praha Bezdůvodná jízda v levém pruhu VIP Ganja Alfa Romeo Giulia testdrive hořící auto na D1 auto v plamenech chvátám pospíchám Jaguar
HOŘÍCÍ AUTO NA D1 | Reakce řidičů | Zablokovaná sanitka a hasiči
HOŘÍCÍ AUTO NA D1 | Reakce řidičů | Zablokovaná sanitka a hasiči
Před rokem
Auto v plamenech na dálnici D1 směr Praha 1.4.2018 a reakce řidičů čumilů. Sanitka a hasiči se pustili zablokovaným zúžením k požáru. Moje auto: Škoda Rapid Kamera: GoPro HERO3 Střih: Sony Vegas Všechny záznamy jsou digitálně upraveny. Nelze je použít ve správním řízení. Video je určeno pouze pro CHvideos. Tagy: fwd drift fwddrift přes ruční brzdu přes ručku smyk hodiny sníh kluzská silnice přilnavost Agresivní Řidič Agresivni Ridic kompilace ze silnic piráti pirát vybrzdovac dopravní situace kompilace compilation сборник špatné silnice značení Dash Cam CRASH auto cz autoforum autorevue Dashcam dash-cam agresivní řidiči dálnice D1 vybržďování předjíždění zprava podjíždění BESIP nehoda havárie bouračka řidiči v česku za volantem video z cest sleduj cestu dávej bacha vole pozor deškem onboard kamera gopro záběry silnice silnic tagy Škoda Rapid Octavia Superb videa z cest levoproudaře levoproudaři kteří neuhnou Podjíždění na dálnici jízda stoupacím pruhem vybržďovači čára není zeď, mačkáš mi hada, Nova, tn.cz Ceska televize shahmen need for drive need for speed street racing Giorgi Tevzadze road cam idioti za volantem na silnicích idiot blbec debil horor vybržďování uhýbání policii zdrogovaná rodinka drogy jízda v protisměru dopravní špička zácpa Praha Bezdůvodná jízda v levém pruhu VIP Ganja Moje auto: Škoda Kamera: GoPro HERO3 Střih: Sony Vegas Všechny záznamy jsou digitálně upraveny. Nelze je použít ve správním řízení. Video je určeno pouze pro CHvideos. Tagy: fwd drift fwddrift přes ruční brzdu přes ručku smyk hodiny sníh kluzská silnice přilnavost Agresivní Řidič Agresivni Ridic kompilace ze silnic piráti pirát vybrzdovac dopravní situace kompilace compilation сборник špatné silnice značení Dash Cam CRASH auto cz autoforum autorevue Dashcam dash-cam agresivní řidiči dálnice D1 vybržďování předjíždění zprava podjíždění BESIP nehoda havárie bouračka řidiči v česku za volantem video z cest sleduj cestu dávej bacha vole pozor deškem onboard kamera gopro záběry silnice silnic tagy Škoda Rapid Octavia Superb videa z cest levoproudaře levoproudaři kteří neuhnou Podjíždění na dálnici jízda stoupacím pruhem vybržďovači čára není zeď, mačkáš mi hada, Nova, tn.cz Ceska televize shahmen need for drive need for speed street racing Giorgi Tevzadze road cam idioti za volantem na silnicích idiot blbec debil horor vybržďování uhýbání policii zdrogovaná rodinka drogy jízda v protisměru dopravní špička zácpa Praha Bezdůvodná jízda v levém pruhu VIP Ganja Alfa Romeo Giulia testdrive hořící auto na D1 auto v plamenech
BLBCI na SILNICÍCH 2018 | děti, alkohol za volantem, kůň, nákupní střediska
BLBCI na SILNICÍCH 2018 | děti, alkohol za volantem, kůň, nákupní střediska
Před rokem
Druhý díl sbírky idiotů! Děti na silnici, fanoušek, opilec, alkohol za volantem, blinkry, nákupní střediska, nebezpečné manévry, rusák, kůň na silnici Moje auto: Škoda Kamera: GoPro HERO3 Střih: Sony Vegas Všechny záznamy jsou digitálně upraveny. Nelze je použít ve správním řízení. Video je určeno pouze pro CHvideos. Tagy: fwd drift fwddrift přes ruční brzdu přes ručku smyk hodiny sníh kluzská silnice přilnavost Agresivní Řidič Agresivni Ridic kompilace ze silnic piráti pirát vybrzdovac dopravní situace kompilace compilation сборник špatné silnice značení Dash Cam CRASH auto cz autoforum autorevue Dashcam dash-cam agresivní řidiči dálnice D1 vybržďování předjíždění zprava podjíždění BESIP nehoda havárie bouračka řidiči v česku za volantem video z cest sleduj cestu dávej bacha vole pozor deškem onboard kamera gopro záběry silnice silnic tagy Škoda Rapid Octavia Superb videa z cest levoproudaře levoproudaři kteří neuhnou Podjíždění na dálnici jízda stoupacím pruhem vybržďovači čára není zeď, mačkáš mi hada, Nova, tn.cz Ceska televize shahmen need for drive need for speed street racing Giorgi Tevzadze road cam idioti za volantem na silnicích idiot blbec debil horor vybržďování uhýbání policii zdrogovaná rodinka drogy jízda v protisměru dopravní špička zácpa Praha Bezdůvodná jízda v levém pruhu VIP Ganja Moje auto: Škoda Kamera: GoPro HERO3 Střih: Sony Vegas Všechny záznamy jsou digitálně upraveny. Nelze je použít ve správním řízení. Video je určeno pouze pro CHvideos. Tagy: fwd drift fwddrift přes ruční brzdu přes ručku smyk hodiny sníh kluzská silnice přilnavost Agresivní Řidič Agresivni Ridic kompilace ze silnic piráti pirát vybrzdovac dopravní situace kompilace compilation сборник špatné silnice značení Dash Cam CRASH auto cz autoforum autorevue Dashcam dash-cam agresivní řidiči dálnice D1 vybržďování předjíždění zprava podjíždění BESIP nehoda havárie bouračka řidiči v česku za volantem video z cest sleduj cestu dávej bacha vole pozor deškem onboard kamera gopro záběry silnice silnic tagy Škoda Rapid Octavia Superb videa z cest levoproudaře levoproudaři kteří neuhnou Podjíždění na dálnici jízda stoupacím pruhem vybržďovači čára není zeď, mačkáš mi hada, Nova, tn.cz Ceska televize shahmen need for drive need for speed street racing Giorgi Tevzadze road cam idioti za volantem na silnicích idiot blbec debil horor vybržďování uhýbání policii zdrogovaná rodinka drogy jízda v protisměru dopravní špička zácpa Praha Bezdůvodná jízda v levém pruhu VIP Ganja Alfa Romeo Giulia testdrive
Zimní radovánky s Alfa Romeo Giulia Q4 VELOCE | 4WD DRIFT
Zimní radovánky s Alfa Romeo Giulia Q4 VELOCE | 4WD DRIFT
Před rokem
Malý test drive Alfy Romeo Giulia 2.0 Turbo 280k Q4 VELOCE na sněhu. Driftování nešlo, protože byla zapnutá kontrola trakce. Kamera: GoPro HERO3 Střih: Sony Vegas Všechny záznamy jsou digitálně upraveny. Nelze je použít ve správním řízení. Video je určeno pouze pro CHvideos. Tagy: fwd drift fwddrift přes ruční brzdu přes ručku smyk hodiny sníh kluzská silnice přilnavost Agresivní Řidič Agresivni Ridic kompilace ze silnic piráti pirát vybrzdovac dopravní situace kompilace compilation сборник špatné silnice značení Dash Cam CRASH auto cz autoforum autorevue Dashcam dash-cam agresivní řidiči dálnice D1 vybržďování předjíždění zprava podjíždění BESIP nehoda havárie bouračka řidiči v česku za volantem video z cest sleduj cestu dávej bacha vole pozor deškem onboard kamera gopro záběry silnice silnic tagy Škoda Rapid Octavia Superb videa z cest levoproudaře levoproudaři kteří neuhnou Podjíždění na dálnici jízda stoupacím pruhem vybržďovači čára není zeď, mačkáš mi hada, Nova, tn.cz Ceska televize shahmen need for drive need for speed street racing Giorgi Tevzadze road cam idioti za volantem na silnicích idiot blbec debil horor vybržďování uhýbání policii zdrogovaná rodinka drogy jízda v protisměru dopravní špička zácpa Praha Bezdůvodná jízda v levém pruhu VIP Ganja Moje auto: Škoda Kamera: GoPro HERO3 Střih: Sony Vegas Všechny záznamy jsou digitálně upraveny. Nelze je použít ve správním řízení. Video je určeno pouze pro CHvideos. Tagy: fwd drift fwddrift přes ruční brzdu přes ručku smyk hodiny sníh kluzská silnice přilnavost Agresivní Řidič Agresivni Ridic kompilace ze silnic piráti pirát vybrzdovac dopravní situace kompilace compilation сборник špatné silnice značení Dash Cam CRASH auto cz autoforum autorevue Dashcam dash-cam agresivní řidiči dálnice D1 vybržďování předjíždění zprava podjíždění BESIP nehoda havárie bouračka řidiči v česku za volantem video z cest sleduj cestu dávej bacha vole pozor deškem onboard kamera gopro záběry silnice silnic tagy Škoda Rapid Octavia Superb videa z cest levoproudaře levoproudaři kteří neuhnou Podjíždění na dálnici jízda stoupacím pruhem vybržďovači čára není zeď, mačkáš mi hada, Nova, tn.cz Ceska televize shahmen need for drive need for speed street racing Giorgi Tevzadze road cam idioti za volantem na silnicích idiot blbec debil horor vybržďování uhýbání policii zdrogovaná rodinka drogy jízda v protisměru dopravní špička zácpa Praha Bezdůvodná jízda v levém pruhu VIP Ganja Alfa Romeo Giulia testdrive
ŘIDIČI vs JÍZDNÍ PRUHY | Bezdůvodná jízda v levém pruhu | VIP pruh
ŘIDIČI vs JÍZDNÍ PRUHY | Bezdůvodná jízda v levém pruhu | VIP pruh
Před rokem
VIP pruh je ten pravý, kde nikdo nejezdí a je jenom pro mě. Zrychlený souhrn idiotů jezdících jak ovečky v jednom pruhu. Je mi jedno, jestli je to ve městě nebo ne. Levý pruh je pouze na předjíždění! Moje auto: Škoda Kamera: GoPro HERO3 Střih: Sony Vegas Všechny záznamy jsou digitálně upraveny. Nelze je použít ve správním řízení. Video je určeno pouze pro CHvideos. Tagy: fwd drift fwddrift přes ruční brzdu přes ručku smyk hodiny sníh kluzská silnice přilnavost Agresivní Řidič Agresivni Ridic kompilace ze silnic piráti pirát vybrzdovac dopravní situace kompilace compilation сборник špatné silnice značení Dash Cam CRASH auto cz autoforum autorevue Dashcam dash-cam agresivní řidiči dálnice D1 vybržďování předjíždění zprava podjíždění BESIP nehoda havárie bouračka řidiči v česku za volantem video z cest sleduj cestu dávej bacha vole pozor deškem onboard kamera gopro záběry silnice silnic tagy Škoda Rapid Octavia Superb videa z cest levoproudaře levoproudaři kteří neuhnou Podjíždění na dálnici jízda stoupacím pruhem vybržďovači čára není zeď, mačkáš mi hada, Nova, tn.cz Ceska televize shahmen need for drive need for speed street racing Giorgi Tevzadze road cam idioti za volantem na silnicích idiot blbec debil horor vybržďování uhýbání policii zdrogovaná rodinka drogy jízda v protisměru dopravní špička zácpa Praha Bezdůvodná jízda v levém pruhu VIP Ganja
JAK NEJRYCHLEJI PROJET DOPRAVNÍ ŠPIČKU V PRAZE | Pátek odpoledne 9.3.2018
JAK NEJRYCHLEJI PROJET DOPRAVNÍ ŠPIČKU V PRAZE | Pátek odpoledne 9.3.2018
Před rokem
Jak nejrychleji projet dopravní špičku v Praze? Pravý pruh, trpělivost, cpát se všude, být v klidu a pravý pruh! Moje auto: Škoda Kamera: GoPro HERO3 Střih: Sony Vegas Všechny záznamy jsou digitálně upraveny. Nelze je použít ve správním řízení. Video je určeno pouze pro CHvideos. Tagy: fwd drift fwddrift přes ruční brzdu přes ručku smyk hodiny sníh kluzská silnice přilnavost Agresivní Řidič Agresivni Ridic kompilace ze silnic piráti pirát vybrzdovac dopravní situace kompilace compilation сборник špatné silnice značení Dash Cam CRASH auto cz autoforum autorevue Dashcam dash-cam agresivní řidiči dálnice D1 vybržďování předjíždění zprava podjíždění BESIP nehoda havárie bouračka řidiči v česku za volantem video z cest sleduj cestu dávej bacha vole pozor deškem onboard kamera gopro záběry silnice silnic tagy Škoda Rapid Octavia Superb videa z cest levoproudaře levoproudaři kteří neuhnou Podjíždění na dálnici jízda stoupacím pruhem vybržďovači čára není zeď, mačkáš mi hada, Nova, tn.cz Ceska televize shahmen need for drive need for speed street racing Giorgi Tevzadze road cam idioti za volantem na silnicích idiot blbec debil horor vybržďování uhýbání policii zdrogovaná rodinka drogy jízda v protisměru dopravní špička zácpa Praha
DOSTAL JSEM SMYK A HODINY | Škoda Rapid FWD Drift
DOSTAL JSEM SMYK A HODINY | Škoda Rapid FWD Drift
Před rokem
Konečně sníh! Pokusy o drift s předním náhonem, třemi válci a přes ruční brzdu. Pípání znamená zatažená ruční brzda. Moje auto: Škoda Kamera: GoPro HERO3 Střih: Sony Vegas Všechny záznamy jsou digitálně upraveny. Nelze je použít ve správním řízení. Video je určeno pouze pro CHvideos. Tagy: fwd drift fwddrift přes ruční brzdu přes ručku smyk hodiny sníh kluzská silnice přilnavost Agresivní Řidič Agresivni Ridic kompilace ze silnic piráti pirát vybrzdovac dopravní situace kompilace compilation сборник špatné silnice značení Dash Cam CRASH auto cz autoforum autorevue Dashcam dash-cam agresivní řidiči dálnice D1 vybržďování předjíždění zprava podjíždění BESIP nehoda havárie bouračka řidiči v česku za volantem video z cest sleduj cestu dávej bacha vole pozor deškem onboard kamera gopro záběry silnice silnic tagy Škoda Rapid Octavia Superb videa z cest levoproudaře levoproudaři kteří neuhnou Podjíždění na dálnici jízda stoupacím pruhem vybržďovači čára není zeď, mačkáš mi hada, Nova, tn.cz Ceska televize shahmen need for drive need for speed street racing Giorgi Tevzadze road cam idioti za volantem na silnicích idiot blbec debil horor vybržďování uhýbání policii zdrogovaná rodinka drogy jízda v protisměru
IDIOTI ZA VOLANTEM 2018 - blokování, jízda v protisměru, blinkry, zdrogovaná rodinka
IDIOTI ZA VOLANTEM 2018 - blokování, jízda v protisměru, blinkry, zdrogovaná rodinka
Před rokem
Idiotů není nikdy dost a tady je první díl mé sbírky! Moje auto: Škoda Kamera: GoPro HERO3 Střih: Sony Vegas Všechny záznamy jsou digitálně upraveny. Nelze je použít ve správním řízení. Video je určeno pouze pro CHvideos. Tagy: Agresivní Řidič Agresivni Ridic kompilace ze silnic piráti pirát vybrzdovac dopravní situace kompilace compilation сборник špatné silnice značení Dash Cam CRASH auto cz autoforum autorevue Dashcam dash-cam agresivní řidiči dálnice D1 vybržďování předjíždění zprava podjíždění BESIP nehoda havárie bouračka řidiči v česku za volantem video z cest sleduj cestu dávej bacha vole pozor deškem onboard kamera gopro záběry silnice silnic tagy Škoda Rapid Octavia Superb videa z cest levoproudaře levoproudaři kteří neuhnou Podjíždění na dálnici jízda stoupacím pruhem vybržďovači čára není zeď, mačkáš mi hada, Nova, tn.cz Ceska televize shahmen need for drive need for speed street racing Giorgi Tevzadze road cam idioti za volantem na silnicích idiot blbec debil horor vybržďování uhýbání policii zdrogovaná rodinka drogy jízda v protisměru
INSTANT KARMA pro fanouška Daniela Landy alias ŽITO 44
INSTANT KARMA pro fanouška Daniela Landy alias ŽITO 44
Před rokem
Karma je zdarma pro fanouška Daniela Landy Žito 44. Doplatil na předjíždění kolony, což ani já nedělám :D Moje auto: Škoda Kamera: GoPro HERO3 Střih: Sony Vegas Všechny záznamy jsou digitálně upraveny. Nelze je použít ve správním řízení. Video je určeno pouze pro CHvideos. Ze zpěváka Daniela Landy se stal kouzelník Žito 44 a mnozí se ptají, co to má na bundě za podivný znak. Je to odkaz na slovanskou mytologii, nebo znak jednotek SS? Znak, který má kouzelník Žito 44 na bundě i na facebookovém profilu, patří mezi nejstarší spirituální symboly vůbec. Nazývá se HAGAL RUNA - matka všech run. Její tvar znali germánské kmeny i staří Slované. Co značí? Výklady se různí. Znamená konec něčeho starého a začátek něčeho nového (destrukci i zrod). Vykládá se také jako most mezi dvěma světy - mezi starým a novým, mezi světem, který známe a světem mrtvých. Užití symbolu má širokou škálu - pro jedny je to symbol zaklínačů, pro druhé znak čistého štěstí. Někomu připomíná paprsky slunce, točící se kolo života nebo nejvyšší hvězdu - boha. Výklady se různí. Novější význam dali znaku němečtí vojáci za 2. světové války. Symbol užívali jak vojáci Wehrmachtu, tak i severské jednotky SS Waffen. Symbolizoval pro ně spojenectví a věrnost až za hrob. Runa tak po svastice patří mezi další starověké symboly, které do své věrouky zamíchalo Hitlerovo Německo. Tagy: Agresivní Řidič Agresivni Ridic kompilace ze silnic piráti pirát vybrzdovac dopravní situace kompilace compilation сборник špatné silnice značení Dash Cam CRASH auto cz autoforum autorevue Dashcam dash-cam agresivní řidiči dálnice D1 vybržďování předjíždění zprava podjíždění BESIP nehoda havárie bouračka řidiči v česku za volantem video z cest sleduj cestu dávej bacha vole pozor deškem onboard kamera gopro záběry silnice silnic tagy Škoda Rapid Octavia Superb videa z cest levoproudaře levoproudaři kteří neuhnou Podjíždění na dálnici jízda stoupacím pruhem vybržďovači čára není zeď, mačkáš mi hada, Nova, tn.cz Ceska televize shahmen need for drive need for speed street racing Giorgi Tevzadze road cam
ČÁRA NENÍ ZEĎ I Kolik přestupků napočítáš? + Pokus o skok I Agresivní Řidič
ČÁRA NENÍ ZEĎ I Kolik přestupků napočítáš? + Pokus o skok I Agresivní Řidič
Před rokem
Čára není zeď a já si rád jedu svojí ideální stopu. Pak to takhle dopadá. Kolik přestupků jsi napočítal/a? Moje auto: Škoda Kamera: GoPro HERO3 Střih: Sony Vegas Všechny záznamy jsou digitálně upraveny. Nelze je použít ve správním řízení. Video je určeno pouze pro CHvideos. Tagy: Agresivní Řidič Agresivni Ridic kompilace ze silnic piráti pirát vybrzdovac dopravní situace kompilace compilation сборник špatné silnice značení Dash Cam CRASH auto cz autoforum autorevue Dashcam dash-cam agresivní řidiči dálnice D1 vybržďování předjíždění zprava podjíždění BESIP nehoda havárie bouračka řidiči v česku za volantem video z cest sleduj cestu dávej bacha vole pozor deškem onboard kamera gopro záběry silnice silnic tagy Škoda Rapid Octavia Superb videa z cest levoproudaře levoproudaři kteří neuhnou Podjíždění na dálnici jízda stoupacím pruhem vybržďovači čára není zeď, mačkáš mi hada, Nova, tn.cz Ceska televize shahmen need for drive need for speed street racing Giorgi Tevzadze
AGRESIVNÍ ŘIDIČ - Akční Dash Cam Videa | INTRO
AGRESIVNÍ ŘIDIČ - Akční Dash Cam Videa | INTRO
Před rokem
Vítejte na mém youtube kanálu, který bude plný akčních onboard videí z různých dopravních situací nejen v ČR. Moje auto: Škoda Kamera: GoPro HERO3 Střih: Sony Vegas Všechny záznamy jsou digitálně upraveny. Nelze je použít ve správním řízení. Video je určeno pouze pro CHvideos. Tagy: Agresivní Řidič Agresivni Ridic kompilace ze silnic piráti pirát vybrzdovac dopravní situace kompilace compilation сборник špatné silnice značení Dash Cam CRASH auto cz autoforum autorevue Dashcam dash-cam agresivní řidiči dálnice D1 vybržďování předjíždění zprava podjíždění BESIP nehoda havárie bouračka řidiči v česku za volantem video z cest sleduj cestu dávej bacha vole pozor deškem onboard kamera gopro záběry silnice silnic tagy Škoda Rapid Octavia Superb videa z cest levoproudaře levoproudaři kteří neuhnou Podjíždění na dálnici jízda stoupacím pruhem vybržďovači shahmen need for drive need for speed street racing Giorgi Tevzadze
Máma s dítětem a kočárkem v cestě | Co teď?
Máma s dítětem a kočárkem v cestě | Co teď?
Před rokem
Jedu si takhle po okresce 75km/h, když najednou vyrazí zpoza rohu větší auto a vedle něj máma s dítětem a tlačí před sebou kočárek. Co teď? Dejte mi vědět, jak byste situaci řešili Vy. Moje auto: Škoda Kamera: GoPro HERO3 Střih: Sony Vegas Všechny záznamy jsou digitálně upraveny. Nelze je použít ve správním řízení. Video je určeno pouze pro CHvideos. Tagy: Agresivní Řidič Agresivni Ridic kompilace ze silnic piráti pirát vybrzdovac dopravní situace kompilace compilation сборник špatné silnice značení Dash Cam CRASH auto cz autoforum autorevue Dashcam dash-cam agresivní řidiči dálnice D1 vybržďování předjíždění zprava podjíždění BESIP nehoda havárie bouračka řidiči v česku za volantem video z cest sleduj cestu dávej bacha vole pozor deškem onboard kamera gopro záběry silnice silnic tagy Škoda Rapid Octavia Superb videa z cest levoproudaře levoproudaři kteří neuhnou Podjíždění na dálnici jízda stoupacím pruhem vybržďovači máma matka kočárek děti besip bezpečnost safety first emimino cestovani s ditetem mimino
LEVOPROUDAŘI 2018 - Předjíždím zprava | Agresivní Řidič
LEVOPROUDAŘI 2018 - Předjíždím zprava | Agresivní Řidič
Před rokem
Levouproudaři jsou nemoc v celém Česku! Nic jiného, než je předjíždět zprava nebo podjíždět asi nemá cenu. Někdy zůstává volný pouze pravý pruh, někdy dokonce jenom prostřední. Pokud máte připomínky, napište je do komentáře. chvideos.net/c/UCnSRN2wIsIXUs5xlVtElRWA Moje auto: Škoda Kamera: GoPro HERO3 Střih: Sony Vegas Všechny záznamy jsou digitálně upraveny. Nelze je použít ve správním řízení. Video je určeno pouze pro CHvideos. Tagy: Agresivní Řidič Agresivni Ridic kompilace ze silnic piráti pirát vybrzdovac dopravní situace kompilace compilation сборник špatné silnice značení Dash Cam CRASH auto cz autoforum autorevue Dashcam dash-cam agresivní řidiči dálnice D1 vybržďování předjíždění zprava podjíždění BESIP nehoda havárie bouračka řidiči v česku za volantem video z cest sleduj cestu dávej bacha vole pozor deškem onboard kamera gopro záběry silnice silnic tagy Škoda Rapid Octavia Superb videa z cest levoproudaře levoproudaři kteří neuhnou Podjíždění na dálnici jízda stoupacím pruhem vybržďovači shahmen need for drive need for speed street racing Giorgi Tevzadze
BlueLove !
BlueLove ! - Před 23 hodinami
Jako fakt?! To si ten debil musel udělat 600+ účtu? Aby mohl dát dizlikes? (:'D)
Halnik 111
Halnik 111 - Před 23 hodinami
Máš to v rukách.. Ja ako začiatočník s 1 ročným vodicakom len kukam niekedy jak to môžeš tak skvelo načasovať všetko👀🤔😅. Ale Nikoho pri tom neobmedzuješ a to si myslím že je základ. Len škoda ze ťa ľudia s čerstvým vodicakom (napr ten rok ako ja) budú chcieť napodobniť a vieme asi ako to dopadne bez tých skúsenosti. 😐😶
Remix Music - RXN
Remix Music - RXN - Před dnem
7:01 kdyby to slyšel člověk v MP3 :D
Martin Chrástek
Martin Chrástek - Před dnem
0:58 Přece nepůjde z hospody pěšky :-D :-D :-D
Merlin191
Merlin191 - Před 2 dny
Na silnicích přibývá řidičů, jejichž motorické a inteligenční schopnosti stačí na to, aby vzali do ruky kámen a tloukli ořechy na zápraží. Ovšem volantu by se vůbec neměli dotknout, protože to absolutně nezvládají. A tito lidé bývají pak velmi často příčinou toho, že i jinak celkem normální řidič začne na silnici dělat věci, které by dělat neměl, ovšem nic jiného než prasit už mu v nastálé situaci vlastně nezbývá.
thomas przywara
thomas przywara - Před 2 dny
Wie immer gut gemachtes Video und Interessante Musik
kvikvi kralikova
kvikvi kralikova - Před 2 dny
Pane bože
Ragna Rock
Ragna Rock - Před 2 dny
ten střih do rytmu hudby je parádní :D
Ragna Rock
Ragna Rock - Před 2 dny
hm, zdá se že u tebe je počet dislajků úměrný kvalitě videa :) dost dobré
Filip
Filip - Před 2 dny
Ta nalepka Porsche na zadnim skle :D
Patrik Pintér
Patrik Pintér - Před 3 dny
Chci Niceboy PILOT X @_patrik_pinter_
Trmi
Trmi - Před 3 dny
jelikož není nové video, pouštím znovu :D
Resino_The_Fox
Resino_The_Fox - Před 3 dny
9:11 asi mu frajerka napsala že je sama doma a poslala mu fotku :D
Fíkus Fortnite
Fíkus Fortnite - Před 3 dny
Jeli jste okolo mé školy teď je tam dostavba
Petr Vinklarek
Petr Vinklarek - Před 3 dny
Náklaďáky největší mrdky světa
Milos Drabek
Milos Drabek - Před 4 dny
Měl mu rošlapat hubu!!! Takoví vybrždovači by měli být tvrdé a fyzicky trestání!!!A ne nějakou pokutu se kterou si akorát tak vytře zadek.
Toxicat
Toxicat - Před 4 dny
Jak ho protáhl, dědka, hned zezačátku, ne :D
Adam kašík
Adam kašík - Před 4 dny
*Agresivní řidič* jezdíš ještě agresivně? XD
TpJ
TpJ - Před 4 dny
No, když to na tebe přijde tak seš i rád i za smradlavou toiku než přebíhat přes X pruhů a přelízat plot :D
Branislav Narjas
Branislav Narjas - Před 4 dny
premenuj sa na Agresivny Curak (dufam, ze tie videa sa tu niekedy raz a navzdy skoncia.....
WithBB11
WithBB11 - Před 4 dny
A víš proč Ukrajinci ? Protože většina jejich cest nebývá v zimě posolená, krom hlavních tahů... Jsou na to zvyklí :D, tam je auto v příkopě na každém kroku.
Tom B
Tom B - Před 5 dny
Brát řidičáky, v obci 61km/h, kruháč v protisměru, překážka ve směru jízdy a nedání přednosti v jízdě. Hlavně nadávat na ostatní.
Lubor Pešek
Lubor Pešek - Před 5 dny
Hmm tak tady se nechám rád poučit. V čase 5:20 vjíždíš na kruháč. Z vnitřního kruháče chce auto z kruháče vyjet a na vnějším kruháči jede rovně. Jaká jsou v takovém případě pravidla? Kdo má přednost nebo byla někde chyba?
Lubor Pešek
Lubor Pešek - Před 5 dny
Všichni jsou v pořádku, můžeme jet... Čoveče tebe je škoda za volantem, Ty jsi zázračný lékař, ty i ve tmě naprosto s klidem rozeznáš, jestli nemá někdo nějaké problémy. Chápu o co šlo a to už je druhý případ, kdybych tě za takovou laxnost vyliskal. Takoví jako ty vážně nemají mít řidičák. Na jedné straně kritizuješ druhé, ale na můj vkus až moc často sám (když to jde) porušuješ předpisy, nedbáš na to, co máš. To pochopitelně nesnižuje nijak to, že na těch záběrech, co sem dáváš, jsou lidi, kteří sice můžou sedět ve předu v autě, ale výhradně na místě spolujezdce. Ale ty nejsi zas tak o moc lepší. Akorát své mírné přestupky dokážeš hezky zdůvodnit a děláš si z toho srandu.
Občasný Cestovatel - Dashcam
Občasný Cestovatel - Dashcam - Před 5 dny
tak z tohohle mi fakt úzko teda bylo :D
Jan Parolek
Jan Parolek - Před 5 dny
V levém pruhu je nižší spotřeba a vyšší výkon motoru, to je už léta páně známé :)
Vejcovod71
Vejcovod71 - Před 5 dny
Dobrej šílenec a to jsem myslel,že umím řídit :) :)
Ragna Rock
Ragna Rock - Před 5 dny
8:56 dobrej trolling xD
Karel Ventil
Karel Ventil - Před 6 dny
Nejlepší nápisy z dálnice, které jsem potkal: Netelefonuj za jízdy....Jezdi vpravo !
Karel Ventil
Karel Ventil - Před 6 dny
To máš rok starý video, nebo už máš Vánoce? :DDD
Andrea Tomková
Andrea Tomková - Před 6 dny
6:37 KOŠICE !!! 😂😊😅
Lubor Pešek
Lubor Pešek - Před 6 dny
Ty vole ta cesta ve 4 minutě:o Co to je?? Vždyť to je absolutně nelogické, takhle blbě postavit silnici. Nebo tam je jednosměrka?
Lubor Pešek
Lubor Pešek - Před 6 dny
Ty vole za ten kruháč bych ti naliskal. Ok, ušetřils čas (kolik 5 vteřin tvého drahocenného života?) Já neustále hledám v zákoně aspoň nějakou zmínku o tom, že jsou nějaká pravidla, ale za jistých okolností neplatí. Třeba tady tento případ nebo když jedeš večer v neděli přes město a máš červenou, tak to přeci neplatí, když nejede nikde žádné auto. To nemá nic s byrokracií, ale rád bych to viděl. Aspoň zmínku o tom, kdy vlastně pravidla neplatí, za jakých podmínek... Ok, teď to možná zní jako blbost - tak přeci ten kruháč je tak blbě stavěný, tak když je blbě stavěný, tak můžu jet do protisměru. Splnily se dvě podmínky - já chci a nic nejede, tak pak nějaká pravidla na kruháči neplatí. Ale uvědom si, že potom to graduje tak, že idiot, který stojí 2 minuty na přejezdu a nechá se sméct vlakem, tak u soudu vymýšlí teorie typu: když jsou závory nahoře, tak můžu vjet na přejezd, i když blikají červená světla.
HavokGamesCZ
HavokGamesCZ - Před 6 dny
ty řidiče co vybržďujou nesnáším, i když nemám auto :DDD
Lubor Pešek
Lubor Pešek - Před 6 dny
Mám dvě otázky:) 1) ty si nezamykáš auto při jízdě? Jestli ne, asi jsi nikdy nestál ve štrůdlu v Praze či Brně co? Nikdy bych nejel bez zamčeného auta. Kamošovi ve štrůdlu cigoši ukradli ze zadního sedadla noťas. Prostě vlezli mezi auta, zkusili - otevřeli, vzali a zdrhli. No a co uděláš, že jo. Auto tam nenecháš a hlavně než zjistíš, co se děje, tak už jsou dávno prokličkovaní mezi dalšími auty. A zapomeň, že ti někdo bude pomáhat. V tomhle policejním státě se každý stará jen sám o sebe;) Ale ok, pak se nediv, že ti bez dovolení otvírá chlap dveře auta. 2) Když jsi ho vezl.... to co tam pípalo, to byla signalizace, že neměl zaplý pás, nebo špatně slyším?:) (jen takový postřeh, tak se ptám:) )
TheWalkingDAD
TheWalkingDAD - Před 6 dny
Tvle já tyhle vypatlance levoproudařaký fakt nikdy nepochopím... Jen tím nasírají lidi a vytváří nebezpečné situace když je ostatní musí na dálnici podjíždět, protože ty kundy se prostě neuhnou...!!
themacs
themacs - Před 6 dny
Tčko je pro celý MSK :D takže toho Ostraváka si vyprošuju, mohl to být debil z Karviné, tam jezdí jak hovada :D
Michal Civín
Michal Civín - Před 6 dny
Se de jako vychcat? Já to nechci vidět!.. Nebo chci?😀
Döner Kebab
Döner Kebab - Před 6 dny
Jezdíš po blbých silnicích. Asi nesleduješ značky, páč je na nich maximální IQ řidiče (v červeným kruhu).
Tomáš Wachi
Tomáš Wachi - Před 6 dny
8:21 ako jste sa učili chodit
SledujCestu
SledujCestu - Před 6 dny
11:15 podle značky šíře 2,2m. Podle skutečnosti - sotva 2,2m. A vlevo čurák, kterej se tam nevejde. Ano, za tohle bych řidičák s potěšením bral, tohle nemůže řídit normální člověk.
Roman Hasa
Roman Hasa - Před 6 dny
Abyste se nepo... Silnice je džungle a platí to už spoustu let.., Hroutilové všech zemí vyližte si pr...
made in china
made in china - Před 6 dny
Tyto lidi by jsem nechal zavřít
Richard Vaculčiak
Richard Vaculčiak - Před 6 dny
Pozor v Maďarsku majú kamerový a radarový systém! Všade kde sú navestidla okrem spz či máš diaľničnú kontrolujú pásy či netelefonujes a rýchlosť
Ivan Kr
Ivan Kr - Před 6 dny
Brandýs❤️
Speed Dreihundert
Speed Dreihundert - Před 6 dny
Jednoducha odpoved, "nasrano v mozkach" serou se porad v levo a blokujou mozna i schvalne pruh, aby clovek nejel rychlejc, nez je dovoleno. Kravy, co maj SUV nebo VANa s tim neumej jezdit. Jinac maji ty levoproudari reakci jako moje 100 leta babicka. Ja uz radsi jezdim na 99% v noci, to je nejmin debilu na silnicich. To byli casy, kdy jsem lital 300 km/h a vice. chvideos.net/k8qE2-SasSc-video.html
Rudolf jsem
Rudolf jsem - Před 6 dny
inteligence na dovče
Igor Hniezdo
Igor Hniezdo - Před 7 dny
v spomaleni na dialnici je zakazANE PREDBIEHAT
Martin Matko
Martin Matko - Před 7 dny
Uz niekto toho kripla zbil konecne ? :D
Jakub Sklář
Jakub Sklář - Před 7 dny
:-O žádné oddělení pruhů (směrů) v Maďarsku? :-O
Lukáš Kos
Lukáš Kos - Před 7 dny
Tohle je denní chléb - D1 Praha Brno a zpět je fakt o nervy. Já se svým Golfem mám občas se vmáčknout do určitejch úseku, ale když kurva vidím, že je to úzký tak se tam neseru a pak debil v BMW, kterej má minimálně o 15 čísel širší auto než já se rozhodne tam nasrat a najednou zjistí, že překvapivě se tam taky nevejde. Takže ho nenapadlo nic jinýho než tam zůstat a bloknout celej levej jízdní pruh a mě vytlačí pomalu do škarpy tak na něj troubím na troubu a ten mi za odměnu ukáže fakáče a ať mu ho vyhulím. Prostě tohle není normální. Snad ty hovada taky začnu natáčet a nějaký pošlu ať se pokocháte :D
Lubor Pešek
Lubor Pešek - Před 7 dny
:D Zkusíme rozumnou domluvu: Idiote polskej, uhni vole, uhni do hajzlu :D:D:D:D To mě dostalo
azalka 75
azalka 75 - Před 7 dny
Vždy malá dírka a vždy velká sbírka nemehel:-) Nemyslím, že to je o schválnostech, oni neumí jezdit, nemají odhad, jejich tupý mozek nepobere, že se nevejdou, ale zavázet budou. Hohoho, a to já výkon mám, troubením se nezdržuju a jedu jako ten červenej hned! SKvěle sestříhaný, komenty a ta hudba... silná káva tato kompilace...a já vyjíždím k dr. pro prášky na úzkost:DD
Lubor Pešek
Lubor Pešek - Před 7 dny
Možná se to tu řešilo, ale když to dáš na internet, tak to holt sleduje hodně lidí v různý čas... "Pokud máš zajímavé záběry, pošlY je na...." ? Opravdu jsi to napsal s ypsilonem? To tak trošku snižuje vážnost toho videa....
Trmi
Trmi - Před 7 dny
chytal jsem nerva i tady za obrazovkou..achjo fakt banda tupounů
Ld Vrbi
Ld Vrbi - Před 7 dny
Jen bych se maličko zastal řidiče/řidičky z 2:00, kdy podle spz lze usuzovat že jedná o Němce kde je mnohde ve zúžení zákaz předjíždění a auta mají jet cik-cak (tak asi zvyk). Ale samozřejmě netvrdím že se tím ruší povinnost uvolnit cestu rychlejšímu autu.
My life marek
My life marek - Před 7 dny
Ah no neviem prečo sa rozculujes pre pár sekúnd 🤣🤣ale pobavilo vďaka ✌️
Swewsa
Swewsa - Před 7 dny
Jojojo, serou tě úplně stejné jevy, jako mě. Jezdím po dálnici denně a MILUJU kretény, co si nevěří kamion ve zúžení předjet, ale visej v levém pruhu těsně za ním a doufají, že pámbu pruh rozšíří na dvojnásobek, aby si tam stejně nevěřili. Buďto na to mám a jedu, nebo nemám, tak nepřekážím. A z levoproudařů šílím taky. Bezdůvodná jízda vlevo je nejhorší nešvar dálnic. Ať si Porsche jede 200, když na to má koně, řidiče, místo. Ale vždycky se tam zjeví ujo s dýchavičnou Fábií a je po jízdě. Nejhorší je ve videu ten polskej dodávkář, vlevo vůbec nemá co pohledávat s takto širokým autem a ještě bezdůvodně blokuje provoz.
miso777111
miso777111 - Před 7 dny
ogresivní ridic hlada dalsích agresívných vodičov :D
SARUS7
SARUS7 - Před 7 dny
A já mám zúžení zase rád je to sranda. Jezdím ve starém jedničkovém Mégane coach je to taková hbitá užovka co se všude protáhne a ani ten výkon ji nechybí :-) páč je v tem motůrek od Wiliamsů. :-)
Ukrajinec V Praze
Ukrajinec V Praze - Před 7 dny
Určite maš služební avto-ubec ho nešetřiš, celkem chovašse agresivně na silnice, ohrožuješ slušně řidiče, Zázrak že ješče maš ti papíře, anebo že nejisy Ruzyně.
Jan Veteška
Jan Veteška - Před 7 dny
Otec co má profesionální řidičák jezdí s dodávkou v levém v zúžení :D se toho nebojí a je mu přes 60 ... když jsem mu argumentoval ve stylu toho že tam nemá co dělat tak se ohání tím že v techničáku má napsáno pod 2,2m .... to že se tam počítají zrdcátka mu je u prdele.. ale kamiony s tím předjíždí furt a non stop ho sere když to taky někdo blokuje..
Jiří Váňa
Jiří Váňa - Před 8 dny
Co to je za kripla co jezdí takto přes kruháč,na rozkopání držky,ještě si to natočí a pustí do éteru a myslí si jaký není frajer že hlupácky okomentuje každou pičovinu,žasnu co tu jezdí za idiotské vrahy.
Mirrtekk CZ
Mirrtekk CZ - Před 8 dny
Ochcávka v light verzi :D Tomu říkám závodní stroj :D Aneb na vzhledu mi nezáleží :D :D
MrJOlle007
MrJOlle007 - Před 8 dny
Vím že to asi nebude možná úplně platný argument, co se té jízdy v levém týče, ale v únoru jsem jel po D1 směrem na Brno ( od Jihlavy ) a se tvrdým sportovním podvozkem jsem v pravém pruhu opravdu trpěl... Takže jsem se držel vlevo, ale ano, pokud se někdo blížil, uhnul jsem mu.. Ale v pravém jsem se nedržel déle, než-li bylo nezbytně nutné. Nyní jezdím po DE a NL dálnicích a jezdím klidně vpravo... Jen, prostě, na tom úseku D1 od Jihlavy k Brnu to fakt nešlo... Možná s offroadem... Prosím, nekamenovat.
Petr Lanc
Petr Lanc - Před 8 dny
Divím se že máš papiry. Nedodržení bezpečné vzdalenosti, nedodržení rychlosti ve zúžení a mnoho dalsiho. Lidi jako ty na silnici nepatří
jaster-83
jaster-83 - Před 8 dny
za by v madarsku nikde nemerali......
Pepa Z depa
Pepa Z depa - Před 8 dny
Čelní střet Fábky s BUSem se stal zhruba 5 minut po mým průjezdu křižovatkou, díky bohu jsem nemusel trčet v koloně. Největší nehodovost vzniká právě ze směru od Stříteže u Jihlavy, v těsný blízkosti Jipocaru a čerpací stanice MOL. Díky extrémně krátkým intervalům na světelný křižovatce, chytají řidiči jedoucí z vedlejší silnice na hlavní pořádnýho nerva. Kvůli takovým netrpělivým dementům potom vznikne nehoda a provoz se zastaví na "x" desítek minut, v těchhle místech se troubí ve dne v noci.
Super auta Super
Super auta Super - Před 8 dny
Chci NICEBOY PILOTX'' insta Samko Klc
jan hruška
jan hruška - Před 8 dny
Jak se jmenuje ta písnička?
Ondřej Smutný
Ondřej Smutný - Před 8 dny
Ten snih tam? Wut😂😂
swiftjawa
swiftjawa - Před 8 dny
8:00 ty vole a ještě ten pes není na vodítku -_- pak se diví že ti psi skončijou pod autem
Lukáš Marek
Lukáš Marek - Před 8 dny
Název toho songu prosím co hraje v pozadí u kripla??? :D :D
Krodano
Krodano - Před 8 dny
Nechápu proč zbytečně blokují ten levý pruh když mají strach. Kdo nemá odhad jak je auto široké a kde má asi kraj auta je pro sebe i okolí nebezpečný
Speedy GTR
Speedy GTR - Před 8 dny
Ptal ses jestli má někdo pro ježdění v levém pruhu nějaké rozumné vysvětlení. Odpověd: Nevím jak u tebe,ale u nás se nedá jezdit jinak než v levém pruhu protože v pravým jsou vyjeté koleje od náklaďáků.Aby se tam dalo jet tak bys musel jet tak max 20 km/h a nejspíš by sis při tom odrovnal tlumiče a taky nervy. A silničáři na to jako vždy kašlou.
Hájecký Cyklista
Hájecký Cyklista - Před 8 dny
divím se že se v tom levém drží, to já se v zúžení vždy držím v pravém a málo kdy mám odvahu se cpát vedle kamionů do levého... Nevím nechápu to, v levém je to z mého pohledu vždy horší než v pravém v těch zúženích a tak nechápu jak se tam všichni v tvém videu drží.
Lohberger Pavel
Lohberger Pavel - Před 8 dny
Normální škodovkář.
Lochy
Lochy - Před 8 dny
7:45 Hudba v rádiu sedí 😂😂😂
Izák Jidiš
Izák Jidiš - Před 8 dny
Však ty si jednou tu držku nabiješ,jen aby to neodnesl někdo jiný.
Kolby Moj
Kolby Moj - Před 8 dny
7:04 Čím víc km v levém pruhu, tím víc ti stojí
Harakein
Harakein - Před 9 dny
To je z jedné cesty po D1?
Michal xxx
Michal xxx - Před 9 dny
Nemám slov :( leváků a brzd jak na.rano... výborná kompilace
Atrejd Posejdon
Atrejd Posejdon - Před 9 dny
Kamaráde to je nehoráznost... nechápu že máš na ty kokoty takové štěstí xD Bolí mě mozek po shlédnutí videa, snad z toho nebudou nějaké trvalé následky... xDD
HOLY SHIT!
HOLY SHIT! - Před 9 dny
Jako uz jsem treba tak mesic po dalnici nejel, ale myslim, ze vetsina jezdi vlevo kvuli lepsimu povrchu (v tech zuzenich, mimo zuzeni je to sice taky lepsi, ale tam na to clovek aspon muze slapnout). U krajnice je 1) vzdycky vic bordelu 2) se to tam rychleji eroduje. A co se toho pribrzdovani tyce, kdyz treba predjizdi ten kamion - tipnul bych ze krome strachu ze zuzene vozovky hraje podstatnou roli i omezena rychlost, tedy 80 vetsinou. Muze to byt potom pro nektere ridice tezke skloubit tyto 2 limity, ale zaroven nechteji porad brzdit za kamionem. A i kdyz Ti fandim a jsem vdecny, ze nekdo dela takova videa, ktera si treba ti idiotsti ridici vezmou k srdci, ty v tech zuzenich fakt 80 nedodrzujes 😂. Tak zdar a at to jezdi!
xmen x
xmen x - Před 9 dny
Ta trubka se musi drzet priste aspon 30s....Jinak co se tyka leveho pruhu tak na D1 se vnem snazi jet celou dobu protoze ten pravy je proste vymlety od kamionu a jizda v nem moc drnca a skace,jizda v pravym mi prijde vic nebezpecna nez v levem.....ale uhybam rychleji jedoucim autum a dost koukam do zrcatka....mam P206
mad medved
mad medved - Před 9 dny
" Švýcaři zásadně neuhýbaj " :D, svatá pravda. Každý den jezdím po A17 ( Německo ) do práce, vidím švýcara, automaticky jedu do pravýho. A ti blbci na mě ještě zablikaj. Oni jedou 120-130, já jedu v klídku 170. Jo a největší "sranda" je s kamioňákama rumunské národnosti, to je kapitola sama o sobě. :D
Michal Pikulak
Michal Pikulak - Před 9 dny
Ako to riešiš s kamionistama, ktorí jazdia stredom? 😁
Tomáš Lipnický
Tomáš Lipnický - Před 9 dny
"Ty vole! Tohohle jsem předjížděl ty vole. Zprava samozřejmě." :DDD
Martin Burian
Martin Burian - Před 9 dny
Agresivní Řidič když chceš prasit a závodit,kup si raději na to vhodnější auto s vhodnějším motorem...a ne takovou sračku pro důchodce
Ostravská Hornická
Ostravská Hornická - Před 9 dny
Z tvého videa je mi fakt ouzko. Jakoby neexistoval žádný úsek dálnice bez zúžení :( :D Jinak nechápu logiku těch debilů, co se bojí projet kolem náklaďáku (pro to pochopení mám) a musí jet jak koko*i v levém pruhu a blokovat všechny ostatní. Proč, kur*a, proč? To jako "Když nepojedu já, tak nikdo další"?
Petros Patrikiadis
Petros Patrikiadis - Před 9 dny
Great driving man!
necromastercz
necromastercz - Před 9 dny
Pokutičky za rychlou jízdu chodí?
Natalya Stroganova
Natalya Stroganova - Před 9 dny
Rád vidím Video z Maďarska. :)
N3ttX
N3ttX - Před 9 dny
8:14 Krásna Slovenčina :D Velmi dobré, ten dedo na začiatku bol najlepší :D "Tyyy vole, ty jseš větší jezdec jak já hele" :D
na fotku CZ
na fotku CZ - Před 9 dny
skvělé video 1/9 zužení jsem poznal :D
vlastimil Horn
vlastimil Horn - Před 9 dny
divím se že máš ještě papíry
Michal Dosty
Michal Dosty - Před 9 dny
Tak ten posledni klip je nejvic 🤣
Jiří Hoffmann
Jiří Hoffmann - Před 9 dny
Vlevo je menší odpor vzduchu.😄 Případně je blíže zemské ose takže kratší vzdálenost. 😄
Andreas
Andreas - Před 9 dny
7:06 levoprodaři= mr@@y na dálnici rozumné není
Řidič z náklaďáku
Řidič z náklaďáku - Před 9 dny
Tak už vím jak vypadá pro vás všechny jízda v levém pruhu, je tam docela živo a veselo jak na nějakém večírku. Večírky mě už ani nelákají a levý pruh používám jen pro předjíždění, vždy tam jsem jen na chvilku, protože tam je fakt nával. V pravým jsem spokojený, je tam klid, dokud někdo večírek náhle neopustí a nezačne v pravém pruhu zmatkovat, jinak je tam opravdu fajn.