Marketa Frank
Marketa Frank
  • 178
  • 15 373 235
  • 100
  • Registrace 19. 02. 2016
Pro spolupráce či osobní maily pište na frankmarketa@gmail.com
Pro každodenní update sledujte můj blog a Instagram:
www.marketafrank.com
instagram.com/marketafrank/
---
22 yo blogger and singer from the Czech Republic
follow me on my blog and Instagram:
www.marketafrank.com
instagram.com/marketafrank/

Video
VLOGMAS 10 | Tipy na štědrovečerní outfity
VLOGMAS 10 | Tipy na štědrovečerní outfity
Před dnem
Speciální díl mých outfitových videí! :) Rozklikněte popisek pro všechny odkazy: Rtěnka - bit.ly/3566vb0 OUTFIT 1: Zlaté šaty - bit.ly/2LE3jvh Sandálky - bit.ly/2PbU9IZ OUTFIT 2: Svetr - bit.ly/2RwPtPm další podobné: bit.ly/36k93Cs bit.ly/36qZuBB bit.ly/2rmtz6N bit.ly/2RDr8az Kalhoty - bit.ly/2Nx9JOn Pantofle (podobné) - bit.ly/2RFYtSa OUTFIT 3: Černý top - bit.ly/38gFTWE další podobné - bit.ly/2RP1xM7 bit.ly/2PALP4t Černé kalhoty (podobné) - bit.ly/2PAdsdB nebo bit.ly/2PwH8Zh Lodičky (podobné) - bit.ly/359insx nebo bit.ly/2LFwxdx OUTFIT 4: Černá sukně - bit.ly/2YEQerc Rolák (podobný) - bit.ly/2RGsFfR nebo bit.ly/35ap2TB Lodičky - bit.ly/359insx nebo bit.ly/2LFwxdx OUTFIT 5: Sukně - bit.ly/342WwSv Tílko (podobné) - bit.ly/344RbKh Sandálky - bit.ly/2PbU9IZ OUTFIT 6: Šaty - bit.ly/38tW6Im Sandálky - bit.ly/2PbU9IZ ----------- Sledujte mě na sociálních sítích: INSTAGRAM: instagram.com/marketafrank/ BLOG: marketafrank.com/ FACEBOOK: facebook.com/marketafrankofficial/ ---------- Video není sponzorované. Popisek obsahuje affiliate odkazy.
VLOGMAS 9 | Produktivní neděle & začínáme vybalovat!
VLOGMAS 9 | Produktivní neděle & začínáme vybalovat!
Před 2 dny
Devátý vlog v rámci letošních vlogmas! :) Olejíček do vlasů: Wella Oil Reflections - Luminous Smoothening Oil Nejbližší salon Wella ve vašem okolí - wellasalonfinder.cz/ (spolupráce) Sledujte mě na sociálních sítích: INSTAGRAM: instagram.com/marketafrank/ BLOG: marketafrank.com/ FACEBOOK: facebook.com/marketafrankofficial/ ---------- Rtěnka - bit.ly/3566vb0 ---------- Video obsahuje product placement.
VLOGMAS 8 | Santa Baby (cover)
VLOGMAS 8 | Santa Baby (cover)
Před 3 dny
Mockrát děkuju úžasné fotografce Lucce Kroupové za poskytnutí ateliéru k natáčení! ❤️ instagram.com/fotolucie/ fotolucie.com/ A za pomoc s natáčením děkuju svému nejlepšímu manželovi! Druhá vánoční písnička, tentokrát trochu veselejší! :) Snad se vám líbí. Co nejdřív by všechny písničky měly být i na Spotify a dalších platformách, čekáme jen na schválení a nějak jim to trvá :( ---------- OUTFITY: Bílý svetr - bit.ly/2RwPtPm Černý top - bit.ly/38gFTWE Sukně - bit.ly/342WwSv ---------- Sledujte mě i jinde: INSTAGRAM: instagram.com/marketafrank/ BLOG: marketafrank.com/ FACEBOOK: facebook.com/marketafrankofficial/ ---------- Video není sponzorované.
VLOGMAS 7 | Loučíme se s bytem!
VLOGMAS 7 | Loučíme se s bytem!
Před 4 dny
Dnešní stěhování :) Sledujte mě i jinde: INSTAGRAM: instagram.com/marketafrank/ BLOG: marketafrank.com/ FACEBOOK: facebook.com/marketafrankofficial/ ---------- Video není sponzorované.
VLOGMAS 6 | Budeme se stěhovat!
VLOGMAS 6 | Budeme se stěhovat!
Před 5 dny
V dnešním vlogu vám prozradím pár důležitých novinek 🙊 Sledujte mě i jinde: INSTAGRAM: instagram.com/marketafrank/ BLOG: marketafrank.com/ FACEBOOK: facebook.com/marketafrankofficial/ ---------- Instagram Nicol - instagram.com/nicolkulic/ www.nicolkulic.com/ Teplákový set mám ze Zary, bundu taky (2 roky stará) ---------- Video není sponzorované.
VLOGMAS 5 | Vánoční sraz s holkama!
VLOGMAS 5 | Vánoční sraz s holkama!
Před 6 dny
Vlogmas číslo 5! Ukážu vám recept na moje momentálně nejoblíbenější smoothie a vezmu vás s sebou na náš holčičí vánoční sraz :) Sledujte mě i jinde: INSTAGRAM: instagram.com/marketafrank/ BLOG: marketafrank.com/ FACEBOOK: facebook.com/marketafrankofficial/ ---------- Video není sponzorované.
VLOGMAS 4 | Nahrávám písničku & vařím pho!
VLOGMAS 4 | Nahrávám písničku & vařím pho!
Před 7 dny
4. den vlogmas! Vezmu vás s sebou do studia na nahrávání písničky a uvaříme spolu pho :) Rozklikněte popisek pro všechny informace: DANIEL WELLINGTON: dw.social/zYZCFYPBV - sleva 20 % při nákupu dvou a více produktů - dárkové balení zdarma - dodatečná 15% sleva s kódem marketa Poslední den objednání pro doručení do Štědrého dne - 20. 12. 2019 (*spolupráce) ---------- Recept na pho - www.acotedajis.cz/pho/ Černý svetr - bit.ly/333AJdl ---------- Sledujte mě i jinde: INSTAGRAM: instagram.com/marketafrank/ BLOG: marketafrank.com/ FACEBOOK: facebook.com/marketafrankofficial/ ---------- Video obsahuje reklamu pro Daniel Wellington.
VLOGMAS 3 | Dramatický den plný zajímavých událostí a luxusního jídla (a nebo ne 🙄😂)
VLOGMAS 3 | Dramatický den plný zajímavých událostí a luxusního jídla (a nebo ne 🙄😂)
Před 8 dny
Jak vypadalo naše první prosincové pondělí! Nezapomeňte dát like, odebírat a těším se na vás zase zítra. (název je samozřejmě myšlen jako vtip😄) Sledujte mě i jinde: INSTAGRAM: instagram.com/marketafrank/ BLOG: marketafrank.com/ FACEBOOK: facebook.com/marketafrankofficial/ ---------- Černý lak na nehty - LÓreal (koupíte např. v DM) Balzám na nehty - bit.ly/2YW3IP5 Vrchní lak - bit.ly/2P6CFLq --------- Video není sponzorované.
VLOGMAS 2 | Náš pohodový adventní víkend!
VLOGMAS 2 | Náš pohodový adventní víkend!
Před 9 dny
Dnes mám pro vás vlog z našeho klidného víkendu :) Roklikněte popisek pro víc informací: Produkty z videa: Manikúra: Balzám na nehty - bit.ly/2YW3IP5 Vrchní lak - bit.ly/2P6CFLq Lak na nehty - Berlin there, done that Šedý svetr (Topshop, vyprodaný), podobný tady: bit.ly/2Q6V5iz bit.ly/2rOz7GM bit.ly/2LgIF4e Bunda (2 roky stará ze Zary), podobná tady: bit.ly/34Hb0sp ---------- Sledujte mě i jinde: INSTAGRAM: instagram.com/marketafrank/ BLOG: marketafrank.com/ FACEBOOK: facebook.com/marketafrankofficial/ ---------- Video není sponzorované.
VLOGMAS 1 | O Holy Night (cover)
VLOGMAS 1 | O Holy Night (cover)
Před 10 dny
VÍTEJTE U VLOGMAS 2019! Letos začínáme trochu netradičně :) Snad se vám písnička líbí ❤️ Zítra se můžete těšit na první vlog! x Sledujte mě i jinde: INSTAGRAM: instagram.com/marketafrank/ BLOG: marketafrank.com/ FACEBOOK: facebook.com/marketafrankofficial/ ---------- O Holy Night (acoustic cover) Sing2Guittar (acoustic guittar karaoke) Recorded, mixed & mastered by Unbeatable Records ---------- Video není sponzorované.
OBJEMNÉ VLNY - TUTORIAL
OBJEMNÉ VLNY - TUTORIAL
Před 19 dny
V dnešním videu vám ukážu, jak si dělám svoje klasické velké vlnky :) Nezapomeňte rozkliknout popisek pro víc informací: Produkty z videa: Kulma - Paul Mitchell (kupovala jsem si ji přes svoji kadeřnici) Hřeben - bit.ly/2LXuvrR Ochranný sprej - bit.ly/37t4Xt9 Olejíček - bit.ly/35iTdYm Na sobě mám tílko Zara, kalhoty COS, zlaté zrcadlo je starožitné. ---------- Sledujte mě i jinde: INSTAGRAM: instagram.com/marketafrank/ BLOG: marketafrank.com/ FACEBOOK: facebook.com/marketafrankofficial/ ---------- Video není sponzorované.
10 VĚCÍ, KTERÉ JSTE O MNĚ NEVĚDĚLI!
10 VĚCÍ, KTERÉ JSTE O MNĚ NEVĚDĚLI!
Před 22 dny
V dnešním videu vám prozradím 10 věcí, které jste o mně nejspíš nevěděli! Nezapomeňte dát like, odběr a sledujte mě na sociálních sítích: INSTAGRAM: instagram.com/marketafrank/ BLOG: marketafrank.com/ FACEBOOK: facebook.com/marketafrankofficial/ ---------- Video není sponzorované.
VLOG | Párové focení & vánoční sušenky!
VLOG | Párové focení & vánoční sušenky!
Před 24 dny
V dnešním pohodovém vlogu vás s námi vezmu na naše ateliérové focení, na představení nové kolekce H&M a upeču s vámi perníkové sušenky! :) Rozklikněte popisek pro všechny odkazy a informace: Sportovní oblečení: Nike legíny - bit.ly/2qZAYIF Calvin Klein podprsenka - bit.ly/2rSeB8o Bílá podprsenka Champion - bit.ly/37cl1iP Nike mikina - bit.ly/2r2gxuo - všechno mám ve velikosti S :) (*gifted) Kód MARKETAFRANK vám na stránkách Footshopu dá 10% slevu, platí do 20.11.2019! (neplatí na již zlevněné zboží a limitované edice). Fotografka Lucka - instagram.com/fotolucie/ fotolucie.com/ Recept na perníkové sušenky - marketafrank.com/2018/12/gingerbread-cookies/ (dala jsem jiný poměr mouky a místo lněného "vajíčka" jsem dala normální) ---------- Sledujte mě i jinde: BLOG: marketafrank.com/ INSTAGRAM: instagram.com/marketafrank/ FACEBOOK: facebook.com/marketafrankofficial/ ---------- Video není sponzorované. Popisek obsahuje affiliate odkazy.
MOJE VEČERNÍ RUTINA | podzim 2019
MOJE VEČERNÍ RUTINA | podzim 2019
Před 27 dny
Dnes mám pro vás jedno z nejžádanějších videí ze všech, mojí večerní rutinu! :) Rozklikněte popisek pro víc informací: Zmíněné produkty: Svíčka - bit.ly/32JubzJ Sprchový Gel - bit.ly/2mRvr4X Krém na obličej - bit.ly/32VHMVS Balzám na rty - bit.ly/2OZnM1V Knížka Zázračný úklid - bit.ly/2KnLdxf Župan - starý z H&M, podobné varianty: bit.ly/2CLdXeV bit.ly/2XfSVyD bit.ly/2pk5vjV bit.ly/2NOFmTu bit.ly/32MrvS7 ---------- Sledujte mě i jinde: BLOG: marketafrank.com/ INSTAGRAM: instagram.com/marketafrank/ FACEBOOK: facebook.com/marketafrankofficial/ ---------- Video není sponzorované. Popisek obsahuje affiliate odkazy.
Naučte se říkat NE!
Naučte se říkat NE!
Před měsícem
V dnešním krátkém povídacím videu vám řeknu o tom, proč je důležité říkat ne a pár tipů na to, jak se to naučit. Nezapomeňte dát odběr & like a sledujte mě na sociálních sítích: INSTAGRAM: instagram.com/marketafrank/ BLOG: marketafrank.com/ FACEBOOK: facebook.com/marketafrankofficial/ ---------- Svetr - Mango (z loňska), podobný tady - bit.ly/2PFek2i (taky kašmírový) levnější varianty: bit.ly/2NYCen2 bit.ly/2NAUG65 bit.ly/2Q6V5iz Rtěnka - bit.ly/353FXr4 Lesk - bit.ly/2H8ouEr ---------- Video není sponzorované.
Z MÉHO ŠATNÍKU | 3 kabáty, 6 outfitů
Z MÉHO ŠATNÍKU | 3 kabáty, 6 outfitů
Před měsícem
Třetí díl ze série "Z mého šatníku" :) Tentokrát vám ukážu 6 jednoduchých outfitů se 3 různými kabáty. Nezapomeňte rozkliknout popisek pro všechny informace ❤️ OUTFIT 1: Kabát (podobný): bit.ly/2C5cQ9x bit.ly/2pIMqaE bit.ly/2PHns6M bit.ly/2N8MsSB Džíny (podobné) - bit.ly/2PectCX Tričko - bit.ly/2CvNVfD Svetr - bit.ly/2PUx53B Tenisky - bit.ly/2mixNtb Kabelka - Yves Saint Laurent podobná - bit.ly/2JIMpuQ bit.ly/32bf1TF ----- OUTFIT 2: Kabát (podobný): bit.ly/2C5cQ9x bit.ly/2pIMqaE bit.ly/2PHns6M bit.ly/2N8MsSB Džíny (podobné) - bit.ly/2PectCX Tričko (podobné) - bit.ly/36Rs1Bt Svetr - bit.ly/333AJdl Kotníkové boty (podobné): bit.ly/2C6iWGR bit.ly/2oHqr41 Šála: bit.ly/2OjzVN1 Kabelka - Yves Saint Laurent podobná - bit.ly/2JIMpuQ bit.ly/32bf1TF ----- OUTFIT 3: Tričko - bit.ly/2CvNVfD Rolák - go.zara/2Q5enEN Džíny (podobné) - bit.ly/2PectCX Kabát - bit.ly/2Iilsx8 Tenisky - bit.ly/2mixNtb Kabelka - Louis Vuitton Pochette ----- OUTFIT 4: Rolák (podobný) - bit.ly/34oeLCk Kalhoty (podobné): bit.ly/2K7zLpg bit.ly/2X1ISNn Mokasíny - Gucci, podobné levnější - bit.ly/2NXnN2v Kabelka - Prada, podobná: bit.ly/2Q0BRuZ bit.ly/36TypIk Kabát - bit.ly/2Iilsx8 ----- OUTFIT 5: Kabát (podobný): bit.ly/2Q47K5N bit.ly/2K2DpRl bit.ly/2O1Lrv3 Kalhoty - bit.ly/2Nx9JOn Tričko (podobné) - bit.ly/36Rs1Bt Svetr - bit.ly/333AJdl Mokasíny - Gucci, podobné levnější - bit.ly/2NXnN2v Kabelka - Prada, podobná: bit.ly/2Q0BRuZ bit.ly/36TypIk ----- OUTFIT 6: Kabát (podobný): bit.ly/2Q47K5N bit.ly/2K2DpRl bit.ly/2O1Lrv3 Džíny (podobné) - bit.ly/2PectCX Tričko - bit.ly/2CvNVfD Svetr - bit.ly/2PUx53B Tenisky - bit.ly/2mixNtb Kabelka - Yves Saint Laurent podobná - bit.ly/2JIMpuQ bit.ly/32bf1TF ---------- Sledujte mě i jinde: BLOG: marketafrank.com/ INSTAGRAM: instagram.com/marketafrank/ FACEBOOK: facebook.com/marketafrankofficial/ ---------- Video není sponzorované. Popisek obsahuje affiliate odkazy.
VLOG | Nové dekorace & manžel VAŘÍ?!
VLOG | Nové dekorace & manžel VAŘÍ?!
Před měsícem
V dnešním vlogu vám ukážu pár novinek v našem bytě, vezmu vás s sebou na vybírání večerních šatů a uvidíte, jak Vildovi šlo jeho první vaření! Nezapomeňte rozkliknout popisek pro víc informací: PLAKÁTY DESENIO: S kódem MARKETAFRANK budete mít 30% slevu na plakáty, platí do 7. 11. 2019 Odkaz na web: desenio.cz/? *neplatí na kategorii handpicked, collaborations, personalizované objednávky a rámy (omlouvám se, ve videu jsem řekla 25, ale je to 30! :)) ---------- Produkty z videa: Šedý svetr - bit.ly/2oj1Ode Růžová mikina - bit.ly/2pCjcdV Šedé tepláky - bit.ly/2WQFPHR Černý svetr - bit.ly/333AJdl ---------- Sledujte mě i jinde: BLOG: marketafrank.com/ INSTAGRAM: instagram.com/marketafrank/ FACEBOOK: facebook.com/marketafrankofficial/ ---------- ! Část videa je sponzorovaná značkou DESENIO :)
OBLÍBENCI ŘÍJEN 2019 | Svetr, rtěnka, knížky a podzimní vůně do bytu
OBLÍBENCI ŘÍJEN 2019 | Svetr, rtěnka, knížky a podzimní vůně do bytu
Před měsícem
Další měsíc u konce = další Oblíbenci! Omlouvám se za měnící se světlo ve videu, sluníčko se mnou nechtělo moc spolupracovat :) Nezapomeňte dát like & odběr, všechny odkazy máte v popisku ❤️ Svetr - bit.ly/2oj1Ode Rtěnka - bit.ly/353FXr4 Lak na nehty - bit.ly/2JAwzCe Vůně do bytu - Glade Electric Spiced Apple Kiss (koupila jsem v DM) Kavárna v Kodani - bit.ly/2pylDhw Tiché roky - bit.ly/2o6obTC ---------- Sledujte mě na sociálních sítích: INSTAGRAM: instagram.com/marketafrank/ BLOG: marketafrank.com/ FACEBOOK: facebook.com/marketafrankofficial/ ---------- Video není sponzorované. Popisek obsahuje affiliate odkazy.
VLOG | Akční týden & setkávání s vámi
VLOG | Akční týden & setkávání s vámi
Před měsícem
V dnešním vlogu vás vezmu s sebou na dvě větší akce, na kterých jsem měla možnost potkat spoustu z vás ❤️ Ještě jednou mockrát děkuji všem partnerům meetupu. Genesys Medical genesysmedical.cz/ instagram.com/genesysmedical/ CG foods - velkoobchod čaje a kávy www.cgfoods.cz/ instagram.com/cgfoodscz/ Nobilis Tilia - přírodní & bio kosmetika eshop.nobilis.cz/ instagram.com/nobilistiliacz/ Impact Hub Brno www.hubbrno.cz/ instagram.com/impacthubbrno/ Mockrát děkuju všem, co za námi dorazili a můj největší dík patří mojí skvělé kamarádce a kolegyni Anetce, která měla vělkou část meetupu na starosti, a mému úžasnému manželovi za to, jak moc mě podporuje ve všem, co dělám ❤️ ---------- Sledujte mě na sociálních sítích: INSTAGRAM: instagram.com/marketafrank/ BLOG: marketafrank.com/ FACEBOOK: facebook.com/marketafrankofficial/ ---------- Video není sponzorované.
MOJE NEJOBLÍBENĚJŠÍ KOSMETIKA | Péče o pleť, make-up, parfémy..
MOJE NEJOBLÍBENĚJŠÍ KOSMETIKA | Péče o pleť, make-up, parfémy..
Před měsícem
V dnešním videu vám ukážu moje nejoblíbenější kosmetické produkty! Všechny linky najdete v popisku videa 👇🏼 (video jsem musela stáhnout znovu nahrávat kvůli špatnému zvuku, omlouvám se za komplikace 🙈) Čistící gel na obličej - bit.ly/342kopE Peeling - bit.ly/2Dsd5NN Krém - bit.ly/32VHMVS Maska na obličej - bit.ly/2u5vaLT Balzám na rty - bit.ly/2OZnM1V Make-up - bit.ly/2rgtUUJ (1W2) Korektor - bit.ly/2UTKmIk (Vanilla) Pudr - bit.ly/2We1Z6E Gel na obočí - bit.ly/2RmigUE (Dark brown) Fixační gel - bit.ly/2DGDXvq (5) Rtěnka hydratační - bit.ly/31TxoMX Rtěnka matná - bit.ly/353FXr4 Lesk na rty - bit.ly/2H8ouEr (odstín 267 už asi není dostupný, podobný bude 363) Top coat na nehty - bit.ly/2P6CFLq Balzám na nehty - bit.ly/2YW3IP5 Deodorant - bit.ly/345AxKU Chloé parfém - bit.ly/2V3gtET Jo Malone parfém - bit.ly/36ay03Q ---------- Sledujte mě na sociálních sítích: INSTAGRAM: instagram.com/marketafrank/ BLOG: marketafrank.com/ FACEBOOK: facebook.com/marketafrankofficial/ ---------- Video není sponzorované. Popisek videa obsahuje affiliate odkazy.
CO MILUJU NA PODZIMU | Hygge video
CO MILUJU NA PODZIMU | Hygge video
Před měsícem
Útulné video o tom, co mám na podzimu nejradši ❤️ Nezapomeňte dát like & odběr a rozklikněte popisek pro víc informací: Produkty z videa: Knížka Hygge - bit.ly/2zfZoxR Maska na obličej - bit.ly/2u5vaLT Maska na nohy - bit.ly/2MHEXSC Oblíbené knížky - chvideos.net/uSrubks-vUs-video.html Recept na brownies - www.foodfaithfitness.com/easy-gluten-free-dairy-free-brownies/ ---------- Sledujte mě na sociálních sítích: INSTAGRAM: instagram.com/marketafrank/ BLOG: marketafrank.com/ FACEBOOK: facebook.com/marketafrankofficial/ ---------- Video není sponzorované.
VLOG | Třídění šatníku & jak ve skutečnosti nahráváme podcast?!
VLOG | Třídění šatníku & jak ve skutečnosti nahráváme podcast?!
Před měsícem
V dnešním vlogu uvidíte pár mých obyčejných dní, ukážu vám zákulisí nahrávání našeho podcastu, protřídíme spolu můj šatník a užijeme si pohodový víkend. Nezapomeňte dát odběr, like a rozklikněte popisek pro všechny informace a odkazy :) x Produkty z videa: Černý kašmírový svetr - bit.ly/333AJdl podobný levnější - bit.ly/354Ulzm rtěnka - bit.ly/353FXr4 lesk - už jsem ho nenašla online, skoro stejný bude nejspíš v odstínu Nuda bit.ly/2H8ouEr sluneční brýle - bit.ly/2MzSMT3 knížky: Kavárna v Kodani - bit.ly/2pylDhw Hygge a polibky - bit.ly/2J6K6RE Tiché roky - bit.ly/2o6obTC Náš podcast: Spotify - spoti.fi/2MSwyKQ Apple Podcasts - apple.co/2MyzU6N ---------- Sledujte mě na sociálních sítích: INSTAGRAM: instagram.com/marketafrank/ BLOG: marketafrank.com/ FACEBOOK: facebook.com/marketafrankofficial/ ---------- Video není sponzorované. Popisek obsahuje affiliate odkazy.
PŘESTAŇTE ŘEŠIT, CO SI O VÁS MYSLÍ OSTATNÍ
PŘESTAŇTE ŘEŠIT, CO SI O VÁS MYSLÍ OSTATNÍ
Před 2 měsíci
V dnešním povídacím videu se budu věnovat tomu, co řeší asi většina z nás - jak se přestat neustále starat o to, co si o nás myslí ostatní a jak skoncovat s potřebou zavděčit se každému. Nezapomeňte dát like & odběr a těším se na vás u dalšího videa! xx Knížky na tohle téma: bit.ly/2pgXzPW bit.ly/2SeC2UX bit.ly/2IMdiNM Moje další videa o seberozvoji: Sebevědomí - chvideos.net/A3WatmGTDPA-video.html Negativita - chvideos.net/hK3n96CLsvM-video.html Vděčnost - chvideos.net/gC854tp7zeM-video.html Jak mít ráda svoje tělo - chvideos.net/-m18SHb7dIQ-video.html ---------- Sledujte mě i jinde: BLOG: marketafrank.com/ INSTAGRAM: instagram.com/marketafrank/ FACEBOOK: facebook.com/marketafrankofficial/ ---------- Pletený top je z Topshopu (vyprodaný), podobný: bit.ly/2Md13fi bit.ly/32f3ZNX bit.ly/31ftddY Rtěnka - bit.ly/353FXr4 ---------- Video není sponzorované.
VLOG | Nákupy, jídlo a kamarádky! Berlín 2019
VLOG | Nákupy, jídlo a kamarádky! Berlín 2019
Před 2 měsíci
Naše dámská jízda v Berlíně! :) Nezapomeňte dát like & odběr, všechny linky najdete v popisku ❤️ Topshop: Šedý svetr - bit.ly/2oj1Ode Džíny - bit.ly/2mauC7c & other stories: Černý kašmírový svetr - bit.ly/333AJdl podobný levnější - bit.ly/354Ulzm Černá sála - bit.ly/2OjzVN1 Rtěnka - bit.ly/353FXr4 Šedé kalhoty COS - bit.ly/32Zm9Dy Edited: Bílý svetr - bit.ly/2nffGVT Kalhoty - bit.ly/2MaBUAJ Tričko - bit.ly/31VOXMU Kabát - bit.ly/2Iilsx8 Příbory a obracečka DEPOT (v Berlíně je spousta poboček) www.depot-online.com/home Bydlely jsme v Boarding House Berlin. ---------- Sledujte mě i jinde: BLOG: marketafrank.com/ INSTAGRAM: instagram.com/marketafrank/ FACEBOOK: facebook.com/marketafrankofficial/ ---------- Video není sponzorované. Některé z odkazů jsou affiliate.
OBLÍBENCI ZÁŘÍ 2019 | Svetry, vůně do bytu & #GIRLBOSS
OBLÍBENCI ZÁŘÍ 2019 | Svetry, vůně do bytu & #GIRLBOSS
Před 2 měsíci
Další měsíc (skoro) za námi, takže mám pro vás další Oblíbence! :) Nezapomeňte dát odběr & like, moc tím podpoříte můj kanál ❤️ Linky na všechny zmíněné produkty najdete v popisku. Bílý svetr - bit.ly/2PUx53B další podobné: bit.ly/2mPOcG4 bit.ly/2mPu6f5 bit.ly/2mRAO47 Šedý cardigan, skoro stejné kousky: bit.ly/2mRI9kd bit.ly/2mGQtDB bit.ly/2HSOBir bit.ly/2HTOuTv bit.ly/315ukO8 Sprchový gel - bit.ly/2mRvr4X Vůně do bytu - bit.ly/2oo4NBj Knížka (našla jsem ji jen v AJ :() - bit.ly/2JbY5VV ---------- Sledujte mě i jinde: BLOG: marketafrank.com/ INSTAGRAM: instagram.com/marketafrank/ FACEBOOK: facebook.com/marketafrankofficial/ ---------- Video není sponzorované. Popisek obsahuje affiliate odkazy.
VLOG | Sama v Paříži & ŘÍDÍM?!
VLOG | Sama v Paříži & ŘÍDÍM?!
Před 2 měsíci
V dnešním vlogu vás vezmu s sebou do Paříže, upeču s vámi koláč a po několika letech si sednu za volant! Nezapomeňte dát odběr & like a v popisku máte všechny odkazy a informace :) x DANIEL WELLINGTON: www.danielwellington.com/cz/ (speciální odkaz přidám později) 15% sleva s kódem marketa *spolupráce! ---------- Zmíněné produkty: Peeling - bit.ly/2Dsd5NN Maska na obličej - bit.ly/2mvPaH0 Krém - bit.ly/2Ck0LOB Balzám na rty - bit.ly/2OZnM1V Bunda - bit.ly/2HU5A3Y Konvice - bit.ly/2kWg8XO Náš PODCAST Spotify: open.spotify.com/show/7iZixtSI7hzrhy0oIPBIEr?si=qz4WotSQQRGmIy4pQODWug Apple Podcasts: podcasts.apple.com/cz/podcast/%C5%BEen%C3%A1m-my-a-%C5%BEenstv%C3%AD/id1480894598?i=1000450540906&l=cs Recept na koláč - marketafrank.com/2019/09/apple-carrot-cake/ ---------- Sledujte mě i jinde: BLOG: marketafrank.com/ INSTAGRAM: instagram.com/marketafrank/ FACEBOOK: facebook.com/marketafrankofficial/ ---------- Část videa JE sponzorovaná. Popisek obsahuje affiliate odkazy.
VLOG | Jak bojuju se špatnou náladou & nejlepší dýňová polévka
VLOG | Jak bojuju se špatnou náladou & nejlepší dýňová polévka
Před 2 měsíci
V dnešním vlogu uvidíte, jak bojuju se špatnou náladou v přímém přenosu, ukážu vám recept na výbornou dýňovou polívku, vezmu vás s námi na svatbu a užiju si s vámi domácí wellness večer. Nezapomeňte dát odběr & like, moc tím podpoříte můj kanál ❤️ Produkty z videa: Bílý svetr - bit.ly/2PUx53B Růžové šaty - bit.ly/31yOznr podobné: bit.ly/30jf4QI bit.ly/304qEyZ bit.ly/31zm7BP Recept na polévku - marketafrank.com/2019/09/pumpkin-soup/ ---------- Sledujte mě na sociálních sítích: INSTAGRAM: instagram.com/marketafrank/ BLOG: marketafrank.com/ FACEBOOK: facebook.com/marketafrankofficial/ ---------- Video není sponzorované.
Z MÉHO ŠATNÍKU | Outfity na začátek podzimu
Z MÉHO ŠATNÍKU | Outfity na začátek podzimu
Před 2 měsíci
Dnes mám pro vás další outfitové video, tentokrát zaměřené na přechodové období mezi létem a podzimem. V popisku najdete všechny odkazy, nezapomeňte dát odběr & like a budu se na vás moc těšit u dalšího videa! OUTFIT #1: Džíny - bit.ly/2ztq4vu téměř vyprodané, hodně podobné tady - bit.ly/2PectCX Šedé sako - staré, podobné tady: bit.ly/31vhnxq Bílé tílko - vyprodané, podobné tady: bit.ly/2ZXZcCH Tenisky - bit.ly/2mixNtb Kabelka - Furla Metropolis Mini podobná - bit.ly/2ZUUIwV OUTFIT #2: Béžové kalhoty - bit.ly/2Pqjy3u Bílý svetr - bit.ly/2PUx53B Kabelka - Prada Galleria (zakoupíte v butiku), podobná levnější varianta: bit.ly/315EgqV (Topshop) bit.ly/2lY0j2W (Calvin Klein) bit.ly/2m5Vg0B (Coccinelle) bit.ly/2HRdPxz (Asos) bit.ly/316ORSn (Asos) Mokasíny - Gucci (zakoupíte v butiku), podobná levnější varianta: bit.ly/2PCoVwN bit.ly/2zKK4du bit.ly/2zIdEAj OUTFIT #3: Černé tričko - bit.ly/31p9Jo7 Černé kalhoty - Bikbok (nedoručují do ČR), podobné z Topshopu - bit.ly/31t1ibm (mají petite i tall variatny!) Vesta - stará, podobná tady: bit.ly/2ZXquJr nebo tady bit.ly/2ZZLsYg Kabelka - YSL podobné: bit.ly/31nX98t nebo bit.ly/31rsw2e nebo bit.ly/304HNIA Mokasíny - Gucci podobné: bit.ly/2PCoVwN bit.ly/2zKK4du bit.ly/2zIdEAj OUTFIT #4: Šedý cardigan - vyprodaný, skoro stejné kousky: bit.ly/2HSOBir bit.ly/2HTOuTv bit.ly/315ukO8 OUTFIT #5: Džíny - staré, podobné - bit.ly/305Q3Ii Košile - bit.ly/2YLZ4GA (doporučuju koupit minimálně o 1 číslo menší) Boty - Gucci (podobné odkazy u outfitu #2) Kabelka - Prada (podobné odkazy u outfitu #2) OUTFIT #6: Sako - bit.ly/315ueGg Kalhoty - staré, podobné - bit.ly/2ZT4TSH nebo bit.ly/2ZXqIjL Tenisky - bit.ly/2mixNtb Bílé tílko - vyprodané, podobné tady: bit.ly/2ZXZcCH Kabelka - Furla Metropolis Mini podobná - bit.ly/2ZUUIwV --------- Sledujte mě i jinde: BLOG: marketafrank.com/ INSTAGRAM: instagram.com/marketafrank/ FACEBOOK: facebook.com/marketafrankofficial/ --------- ! Video není sponzorované. ! Popisek obsahuje affiliate odkazy.
VLOG | Božská Ariana & nejlepší burgery!
VLOG | Božská Ariana & nejlepší burgery!
Před 3 měsíci
Další obyčejný týdenní vlog! Uvidíte v něm koncert úžasné Ariany Grande, tip na nejlepší burgery v Praze, moje nové brýle, nějaké domácí práce a naší pohodovou neděli. Nezapomeňte dát odběr & like, moc tím podpoříte můj kanál ❤️ Šedý cardigan - vyprodaný, skoro stejné kousky: bit.ly/2HSOBir bit.ly/2HTOuTv bit.ly/315ukO8 Slečna, která nám namalovala obraz - instagram.com/artworksueshil/ ---------- Sledujte mě i jinde: BLOG: marketafrank.com/ INSTAGRAM: instagram.com/marketafrank/ FACEBOOK: facebook.com/marketafrank... --------- Video není sponzorované.
PODZIMNÍ HAUL 2019 | Topshop, Asos, Zara, Prada
PODZIMNÍ HAUL 2019 | Topshop, Asos, Zara, Prada
Před 3 měsíci
V dnešním videu vám ukážu pár kousků, které jsem si objednala na podzim! Nezapomeňte dát odběr, like a v popisku najdete všechny odkazy ❤️ Topshop: Růžový top (vyprodaný, podobné kousky) : bit.ly/2I8KMWz bit.ly/311uohM Béžový lehký svetr - bit.ly/2HVKd29 (S) Bílý svetr - bit.ly/2PUx53B (S) Kalhoty - bit.ly/2Pqjy3u (8, Petite) Černá kabelka (podobné levnější varianty) : bit.ly/315EgqV (Topshop) bit.ly/2lY0j2W (Calvin Klein) bit.ly/2m5Vg0B (Coccinelle) bit.ly/2HRdPxz (Asos) bit.ly/316ORSn (Asos) Asos: Sako (kabát) - bit.ly/315ueGg (34) Šedý cardigan - vyprodaný, skoro stejné kousky: bit.ly/2HSOBir bit.ly/2HTOuTv bit.ly/315ukO8 Bomber jacket - bit.ly/2HU5A3Y (S) Zara rolák - go.zara/2kaI75S (S) Na sobě mám svetr ze Zary (z loňska!), lak na nehty je Sally Hensen Red Zin ---------- Sledujte mě i jinde: BLOG: marketafrank.com/ INSTAGRAM: instagram.com/marketafrank/ FACEBOOK: facebook.com/marketafrankofficial/ --------- Video není sponzorované. Popisek obsahuje affiliate odkazy.
Q&A | Plastické operace, anorexie a fotky z mládí
Q&A | Plastické operace, anorexie a fotky z mládí
Před 3 měsíci
V dnešním povídacím videu zodpovím vaše nejrůznější otázky - od miminka (zase🙄😄), přes cestování, finance až po plastické operace. Nezapomeňte dát like, odběr a sledujte mě na sociálních sítích (na otázky se vás vždy ptám na Instagramu a plánuju občas dělat Q&A i na blogu) ❤️ Můj růžový top - bit.ly/2zQlKGW Na rtech mám jen balzám - bit.ly/2OZnM1V Předchozí Q&A: chvideos.net/KP_T-XMs5Js-video.html marketafrank.com/2019/05/answers-part-1-2/ ---------- Sledujte mě i jinde: BLOG: marketafrank.com/ INSTAGRAM: instagram.com/marketafrank/ FACEBOOK: facebook.com/marketafrankofficial/ --------- Video není sponzorované.
OBLÍBENCI SRPEN 2019 | Dokonalý červený lak na nehty & knížka, kterou si musíte přečíst!
OBLÍBENCI SRPEN 2019 | Dokonalý červený lak na nehty & knížka, kterou si musíte přečíst!
Před 3 měsíci
V dnešním videu se s vámi podělím o pár svých oblíbených produktů ze srpna. Všechny odkazy najdete v popisku! :) x Lak na nehty - Sally Hensen 610 Red Zin (koupila jsem v D&M) vínový (černý) lak, o kterém jsem mluvila - Rimmel (Rita Ora) v odstínu Darkest Desire Perličky do prádla - bit.ly/2lOBVkf Bílá košile - bit.ly/2PLyidk Mokasíny (podobné): bit.ly/2PAXmUm bit.ly/2zLwgzm černé: bit.ly/2PCoVwN bit.ly/2zKK4du bit.ly/2zIdEAj Seriál - Money Heist (Netflix) Knížka - bit.ly/2kebWm9 (doporučuju objednat online, v běžných knihkupectvích nebývá moc dostupná) --------- Sledujte mě i jinde: BLOG: marketafrank.com/ INSTAGRAM: instagram.com/marketafrank/ FACEBOOK: facebook.com/marketafrankofficial/ --------- Video není sponzorované.
VLOG | Obyčejné dny v Praze & nosím brýle?!
VLOG | Obyčejné dny v Praze & nosím brýle?!
Před 3 měsíci
Po letním cestování jsem zpátky s klasickými pražskými týdenními vlogy! :) V tomhle vás s sebou vezmu do fitka, do kanceláře, na vybírání dioptrických brýlí, uvidíte taky spoustu jídla a po dlouhé době i Sofinku ❤️ Nezapomeňte dát odběr a rozklikněte popisek pro víc informací: Produkty z videa: Černá saka: Levnější - bit.ly/2Pm9ZTa Dražší - bit.ly/2zuglVX Džíny - bit.ly/2ztq4vu (skoro vyprodané) hodně podobné tady - bit.ly/2PectCX Mixér - bit.ly/2MHgpu0 (bílý) černý v novější verzi - bit.ly/2HvBQKn Wifey hrníček jsem dostala jako dárek Župan - H&M (starý) Parfém - Jo Malone Jasmin Sambac & Marigold miniaturka parfému - bit.ly/2MHgzBC --------- Sledujte mě i jinde: BLOG: marketafrank.com/ INSTAGRAM: instagram.com/marketafrank/ FACEBOOK: facebook.com/marketafrankofficial/ --------- Video není sponzorované.
VLOG | Co jsme dělali v Toskánsku? 2. část (Pisa)
VLOG | Co jsme dělali v Toskánsku? 2. část (Pisa)
Před 3 měsíci
Druhá část našeho Toskánského dobrodružství! Posledních pár dní jsme teda tolik zajímavých věcí nedělali a navštívili jsme spíš malá městečka, kde toho nebylo moc k vidění, ale snad se vám naše letní cestování líbilo! V příštím vlogu už se na vás budu těšit zase v Praze :) Sledujte mě i jinde: BLOG: marketafrank.com/ INSTAGRAM: instagram.com/marketafrank/ FACEBOOK: facebook.com/marketafrankofficial/ ---------- Moc děkujeme Mercedesu za zapůjčení auta na cestu! :) www.mercedes-benz.cz instagram.com/mercedesbenz_cz/?hl=cs --------- Video není sponzorované.
LEHKÝ LETNÍ MAKE-UP & VYSOKÝ CULÍK
LEHKÝ LETNÍ MAKE-UP & VYSOKÝ CULÍK
Před 3 měsíci
Dneska pro vás mám hodně speciální video :D Můj první (a nejspíš i poslední) pokus o "tutorial", ukážu vám, jak se líčím během léta, jaké produkty používám a uvidíte, jak si dělám obočí. V popisku najdete odkazy na všechny použité produkty :) Nezapomeňte dát odběr & like! PRODUKTY Z VIDEA: Balzám na rty - bit.ly/2OZnM1V Korektor - bit.ly/2UTKmIk Pudr - bit.ly/2VO7CXi Gel na obočí - bit.ly/2RmigUE Štětec na obočí - bit.ly/2Hc0H5W Fixační (objemový) gel na obočí - bit.ly/2DGDXvq Řasenka - bit.ly/2HZpFXl Lak na vlasy - Wella (EIMI) Hřeben - bit.ly/2LXuvrR Malý kartáč na uhlazení vlasů - bit.ly/2TTIVJT Fixační sprej - Mac FIX+ matte Na sobě mám tílko Zara. ---------- Sledujte mě i jinde: BLOG: marketafrank.com/ INSTAGRAM: instagram.com/marketafrank/ FACEBOOK: facebook.com/marketafrankofficial/ ---------- Video není sponzorované. Popisek obsahuje affiliate odkazy.
VLOG | Co jsme dělali v Toskánsku? - 1. část (Florencie & Siena)
VLOG | Co jsme dělali v Toskánsku? - 1. část (Florencie & Siena)
Před 3 měsíci
První část vlogu z našeho roadtripu po krásném Toskánsku! :) Nezapomeňte dát like & odběr a těším se na vás u dalšího videa! Moc děkujeme Mercedesu za zapůjčení auta na cestu! :) www.mercedes-benz.cz instagram.com/mercedesbenz_cz/?hl=cs ---------- Sledujte mě i jinde: BLOG: marketafrank.com/ INSTAGRAM: instagram.com/marketafrank/ FACEBOOK: facebook.com/marketafrankofficial/ ---------- Video není sponzorované.
Z MÉHO ŠATNÍKU | Outfity z Toskánska - letní lookbook
Z MÉHO ŠATNÍKU | Outfity z Toskánska - letní lookbook
Před 4 měsíci
Vítám vás u nové série videí o módě! Doufám, že tu načerpáte inspiraci na jednoduché a elegantní outfity. Už mám v rámci této série naplánovanou spoustu videí, ale pokud byste měli konkrétní přání, určitě mi ho napište do komentářů :) Nezapomeňte dát odběr a těším se na vás přístě! Rozklikněte popisek pro víc informací: OUTFIT #1: Košile - bit.ly/2YLZ4GA (mám vel. XS) Kraťasy - Levi's, podobné (a levnější) tady - bit.ly/2YHDEdX Sandálky Prada - bit.ly/2lozS6e levnější varianta - bit.ly/2YH1Pcm Kabelka YSL, podobná levnější varianta tady - bit.ly/2N1do7o nebo tady bit.ly/2N12MoI Brýle Prada - levnější varianta tady - bit.ly/2MYXLwV nebo tady bit.ly/2YFw7w2 --- OUTFIT #2: Šedé šaty Madewell, podobné tady - bit.ly/2YLNCLi nebo tady bit.ly/2YL7SMV nebo tady bit.ly/2N0GTGo Brýle Ray-Ban - bit.ly/2yt6SNW levnější varianta brýlí - bit.ly/2MYWOVy Sandálky Prada - bit.ly/2lozS6e levnější varianta - bit.ly/2YH1Pcm Kabelka YSL, podobná levnější varianta tady - bit.ly/2N1do7o nebo tady bit.ly/2N12MoI --- OUTFIT #3: Bílé šaty s volánem - Zara, podobné tady - bit.ly/2YL956V nebo tady bit.ly/2YHdTdI Brýle Ray-Ban - bit.ly/2yt6SNW levnější varianta brýlí - bit.ly/2MYWOVy Sandálky Prada - bit.ly/2lozS6e levnější varianta - bit.ly/2YH1Pcm Psaníčko Louis Vuitton Pochette podobné tady - bit.ly/2YN2w3Z nebo tady bit.ly/2YLOQGo --- OUTFIT #4: Béžové kraťasy - H&M, podobné tady - bit.ly/2MeYb2Q nebo tady bit.ly/2N0PoRN Tílko Zara - go.zara/2YMkaEO Sandálky Zara, podobné tady - bit.ly/2YPTIKQ Brýle Ray-Ban - bit.ly/2yt6SNW levnější varianta brýlí - bit.ly/2MYWOVy Kabelka YSL, podobná levnější varianta tady - bit.ly/2N1do7o nebo tady bit.ly/2N12MoI --- OUTFIT #5: Modré šaty H&M - bit.ly/2Z1Bhlo (mám vel. 34) Kulaté Ray-Ban brýle - bit.ly/2YN3JIz levnější varianta - bit.ly/2YJOEHR Kabelka Furla, podobná tady - bit.ly/2YL2M3h (překlikněte na šedou barvu) Sandálky Prada - bit.ly/2lozS6e levnější varianta - bit.ly/2YH1Pcm --- OUTFIT #6: Top s rozparkem na zádech - bit.ly/2YLH8MC (mám vel. XS) Kraťasy - Levi's, podobné (a levnější) tady - bit.ly/2YHDEdX Bílé tenisky - bit.ly/2YK31Mj Kabelka - Furla Metropolis Mini, podobná levnější varianta tady - bit.ly/2MZeK29 Brýle Ray-Ban - bit.ly/2yt6SNW levnější varianta brýlí - bit.ly/2MYWOVy --- OUTFIT #7: Overal (podobný) - bit.ly/2N2l3Ce Proutěná kabelka (podobná) - bit.ly/2MuBfM8 Sandálky Prada - bit.ly/2lozS6e levnější varianta - bit.ly/2YH1Pcm Brýle Prada - levnější varianta tady - bit.ly/2MYXLwV nebo tady bit.ly/2YFw7w2 ---------- Sledujte mě i jinde: BLOG: marketafrank.com/ INSTAGRAM: instagram.com/marketafrank/ FACEBOOK: facebook.com/marketafrankofficial/ ---------- Video není sponzorované. Některé odkazy v popisku jsou affiliate.
VLOG | Sjíždění řeky na raftu & poprvé v Chorvatsku!
VLOG | Sjíždění řeky na raftu & poprvé v Chorvatsku!
Před 4 měsíci
Druhá část vlogu z našeho letního roadtripu! Uvidíte to nejkrásnější z přírody v Černé Hoře, natočili jsme vám i něco z raftování a vzali jsme vás s sebou i do Chorvatska, kde jsme strávili pár posledních dní. Nezapomeňte dát like & odběr a těším se na vás brzy u dalšího videa! x Pokud jste neviděli první část vlogu - bit.ly/MF_vlog59 Ještě jednou děkujeme Mercedesu za zapůjčení auta na cestu! :) www.mercedes-benz.cz instagram.com/mercedesbenz_cz/?hl=cs ---------- Sledujte mě i jinde: BLOG: marketafrank.com/ Všechny články z našeho cestování najdete v sekci "travel" :) INSTAGRAM: instagram.com/marketafrank/ FACEBOOK: facebook.com/marketafrankofficial/ ---------- Video není sponzorované.
OBLÍBENCI ČERVENEC 2019 | Opalovací krém, proutěná kabelka, Hana
OBLÍBENCI ČERVENEC 2019 | Opalovací krém, proutěná kabelka, Hana
Před 4 měsíci
V dnešním videu se s vámi podělím o svoje nejoblíbenější produkty za měsíc červenec - od kosmetiky přes módu až po čtení. Všechny odkazy najdete v popisku :) x Clinique krém na obličej SPF 30 - bit.ly/2YwU4le mají i SPF 50 - bit.ly/2Jay6z7 četla jsem chválu i na tenhle proti vráskám - bit.ly/3347Leb Opalovací krém na tělo SPF 15 - bit.ly/2XMj6j0 SPF 30 - bit.ly/2XMj6j0 Nuxe krém po opalování - bit.ly/2YCxIBS Podobné proutěné kabelky: varianta 1 - bit.ly/2MqkQIN varianta 2 - bit.ly/2yskhWM varianta 3 - bit.ly/2MuBfM8 varianta 4 - bit.ly/2yowBr3 Brýle - bit.ly/2yt6SNW nebo tady bit.ly/2yow6x0 podobná levnější varianta - bit.ly/2MpWD5c Knížka Hana - bit.ly/2KwuglF Košile, kterou mám na sobě - bit.ly/2yoOeGX ---------- Sledujte mě i jinde: BLOG: marketafrank.com/ INSTAGRAM: instagram.com/marketafrank/ FACEBOOK: facebook.com/marketafrankofficial/ ---------- Video není sponzorované. Popisek obsahuje affiliate odkazy.
VLOG | Letní roadtrip s kamarády - Černá Hora
VLOG | Letní roadtrip s kamarády - Černá Hora
Před 4 měsíci
První vlog z našeho letního dobrodružství! Uvidíte v něm celý týden, který jsme strávili v Černé Hoře, do které jsme se naprosto zamilovali. Snad se vám vlog líbí, nezapomeňte dát like & odběr a těším se na vás u dalšího videa :) x Moc děkujeme Mercedesu za zapůjčení krásného auta na cestu! instagram.com/mercedesbenz_cz/?hl=cswww.mercedes-benz.cz ---------- Sledujte mě i jinde: BLOG: marketafrank.com/ INSTAGRAM: instagram.com/marketafrank/ FACEBOOK: facebook.com/marketafrankofficial/ ---------- Video není sponzorované.
CO JSEM DNES JEDLA NA DOVOLENÉ | Rychlá a jednoduchá jídla
CO JSEM DNES JEDLA NA DOVOLENÉ | Rychlá a jednoduchá jídla
Před 4 měsíci
Ahoj! Dnes mám pro vás rychlé video Co jsem dnes jedla, tentokrát to bude taková letní dovolenková edice. Brzy se můžete těšit na vlogy z našeho cestování, takže nezapomeňte dát odběr! Do té doby sledujte můj blog a sociální sítě: BLOG: marketafrank.com/ INSTAGRAM: instagram.com/marketafrank/ FACEBOOK: facebook.com/marketafrankofficial/ ---------- Video není sponzorované.
VLOG | Přípravy na letní dovolenou
VLOG | Přípravy na letní dovolenou
Před 5 měsíci
Dnešní vlog bude plný příprav na letní dovolenou, od kosmetiky až po balení! Nezapomeňte dát odběr & like a rozklikněte popisek pro všechny odkazy a informace! 👇🏼 Vlasová kosmetika: Řada INVIGO SUN - bit.ly/Wella_sun seženete v salonech Wella, ten nejbližší najdete tady - bit.ly/Wella_salonfinder (v salonech máte 100% jistotu, že kosmetika bude originální a v tom nejlepším stavu) *část videa je sponzorovaná značkou Wella, se kterou dlouhodobě spolupracuji! :) -------- Zmíněné produkty: opalovací krém SPF 30 - bit.ly/2XMj6j0 opalovací krém SPF 15 - bit.ly/2XMj6j0 mají i SPF 50 - bit.ly/2RUS57V Clinique opalovací krém na obličej - bit.ly/2YwU4le (SPF 30) mají i SPF 50 - bit.ly/2Jay6z7 maska na nohy - bit.ly/2LymTdr manikúra: balzám na nehty - bit.ly/2YW3IP5 zastřihovač nehtové kůžičky - bit.ly/2RS3FjU vrchní lak na nehty - bit.ly/2P6CFLq bit.ly/2VUW3Tf bílé šaty - bit.ly/2VUW3Tf Na kosmetiku chodím do Genesys Medical Na řasy jsem si nechala dát LVL + botox na řasy Oba kufry jsou značka Samsonite ---------- Sledujte mě i jinde: BLOG: marketafrank.com/ INSTAGRAM: instagram.com/marketafrank/ FACEBOOK: facebook.com/marketafrankofficial/ ---------- ! Toto video obsahuje product placement.
JAK SI UŽÍT LÉTO | Sebevědomí & zdravé tipy
JAK SI UŽÍT LÉTO | Sebevědomí & zdravé tipy
Před 5 měsíci
Léto je oficiálně tady, a tak jsem si pro vás připravila video s několika tipy, díky kterým byste si ho mohli užít ještě o něco víc. Nezapomeňte dát like, odběr a sledujte mě i jinde: BLOG: marketafrank.com/ INSTAGRAM: instagram.com/marketafrank/ FACEBOOK: facebook.com/marketafrankofficial/ ---------- Šaty - Zara Na rtech mám NYX BLS v odstínu 16 Křeslo - Westwing Svíčka - Williams & Sonoma Zrcadlo je starožitné ---------- Video není sponzorované.
VLOG | Tajné projekty & víkend v Rakousku
VLOG | Tajné projekty & víkend v Rakousku
Před 5 měsíci
V dnešním vlogu uvidíte pár mých běžných dní v Praze a prodloužený víkend v Rakousku. Nezapomeňte dát like & odběr a rozklikněte popisek pro víc informací: bílé šaty - bit.ly/2RcYISG šedý top - bit.ly/2FCUhvJ (kupovala jsem ho v balení po 3) ---------- BLOG: marketafrank.com/ INSTAGRAM: instagram.com/marketafrank/ FACEBOOK: facebook.com/marketafrankofficial/ ---------- Video není sponzorované.
MOJE OBLÍBENÉ KNÍŽKY | Tipy na letní čtení | Seberozvoj & motivace
MOJE OBLÍBENÉ KNÍŽKY | Tipy na letní čtení | Seberozvoj & motivace
Před 5 měsíci
V dnešním videu se s vámi podělím o pár svých oblíbených knížek, které vám mohou posloužit jako inspirace na (nejen) letní čtení :) Všechny odkazy najdete v popisku 👇🏼 (PS: omlouvám se za to "neuvěřitelně" :D) Jak si správně přát - bit.ly/2HW3b9A Čtyři dohody - bit.ly/2XqQkV5 Kouzlo - bit.ly/2MVv8kY You're a badass - bit.ly/2HBRPJp ČJ verze (Jsi prostě borec) - bit.ly/2SeC2UX Miluj svůj život - bit.ly/2UiW1CI (neilustrovaná verze) - bit.ly/2RpG0au Moc přítomného okamžiku - bit.ly/2NyGoR0 Becoming - bit.ly/2K2sPdU ČJ verze - bit.ly/2JJNWlF Cyklická žena - kupovala jsem v obchodě "U Džoudyho" na I.P. Pavlova :) Hana - bit.ly/2KwuglF (měkká vazba), bit.ly/2N2BtMx (pevná vazba) Girlboss - bit.ly/2JbY5VV Jednoduše buďte úspěšní - bit.ly/31PFW8S ---------- Nezapomeňte dát odběr & like a sledujte mě i jinde: BLOG: marketafrank.com/ INSTAGRAM: instagram.com/marketafrank/ FACEBOOK: facebook.com/marketafrankofficial/ ---------- Video není sponzorované. Popisek videa obsahuje affiliate odkazy.
VLOG | Uvízli jsme ve výtahu & výlet v Kutné Hoře
VLOG | Uvízli jsme ve výtahu & výlet v Kutné Hoře
Před 5 měsíci
Ahoj! :) V dnešním vlogu vás vezmu na střechu Lucerny (kde jsme uvízli v páternoster, haha), na výlet do Kutné Hory, uvidíte mojí novou kancelář, trochu jídla a cvičení a spoustu dalšího :) červené šaty - bit.ly/2InSGeV podobné perlové sponky - bit.ly/2IqjX0A Ray-Ban brýle - bit.ly/2IsjomZ ---------- Nezapomeňte dát odběr & like a sledujte mě i jinde: BLOG: marketafrank.com/ INSTAGRAM: instagram.com/marketafrank/ FACEBOOK: facebook.com/marketafrankofficial/ ---------- Video není sponzorované.
CO JSEM DNES JEDLA | Zdravé a jednoduché recepty
CO JSEM DNES JEDLA | Zdravé a jednoduché recepty
Před 6 měsíci
Dnes mám pro vás další video o jídle a podělím se s vámi o pár svých oblíbených (jako vždy jednoduchých a zdravých) receptů :) Nezapomeňte odebírat můj kanál a sledujte mě i jinde: BLOG: marketafrank.com/ INSTAGRAM: instagram.com/marketafrank/ FACEBOOK: facebook.com/marketafrankofficial/ ---------- Video není sponzorované.
VLOG | Velkolepý galavečer & relax na statku
VLOG | Velkolepý galavečer & relax na statku
Před 6 měsíci
V dnešním vlogu vás vezmu s sebou na galavečer Global Social Awards nebo na odpočinkový jógový víkend na statku. Nezapomeňte dát odběr a rozklikněte popisek pro víc informací: Vizážistka - instagram.com/the.power.of.makeup.by.nikola/ Šaty - Hermine Khalaf Pogosyan Vlasy - Wella (Petr Novák & Dan Ninh) Článek - marketafrank.com/2019/05/fairy/ ---------- BLOG: marketafrank.com/ INSTAGRAM: instagram.com/marketafrank/ FACEBOOK: facebook.com/marketafrankofficial/ ---------- Video není sponzorované.
VLOG | Víkend bez manžela & návštěva módní návrhářky
VLOG | Víkend bez manžela & návštěva módní návrhářky
Před 6 měsíci
Další klasický týdenní vlog :) Nezapomeňte dát odběr & like a sledujte mě na sociálních sítích: BLOG: marketafrank.com/ INSTAGRAM: instagram.com/marketafrank/ FACEBOOK: facebook.com/marketafrankofficial/ ---------- Video není sponzorované.
OBLÍBENCI KVĚTEN 2019 | Nový make-up a dokonalé šaty na léto
OBLÍBENCI KVĚTEN 2019 | Nový make-up a dokonalé šaty na léto
Před 6 měsíci
*omlouvám se za to měnící se světlo, sluníčko se mnou nechtělo moc spolupracovat :) Nezapomeňte dát like & odběr a v popisku najdete odkazy na všechny zmíněné produkty. Make-up - bit.ly/2M9NIGH (mám odstín 1W2) Pudr - bit.ly/2VO7CXi Sprchový gel - bit.ly/2W9MXlt Šaty - bit.ly/2VUW3Tf Knížka - bit.ly/2JJNWlF (ČJ) bit.ly/2K2sPdU (AJ) outfit se šaty - marketafrank.com/2019/05/white-dress-denim/ ---------- Sledujte mě i jinde: BLOG: marketafrank.com/ INSTAGRAM: instagram.com/marketafrank/ FACEBOOK: facebook.com/marketafrankofficial/ ---------- Video není sponzorované. Popisek videa obsahuje affiliate odkazy.
VLOG | Splnění dětského snu a další novinka v bytě!
VLOG | Splnění dětského snu a další novinka v bytě!
Před 6 měsíci
Po menší pauze s natáčením vlogů jsem se do toho zase pustila a mám pro vás vlog z minulého týdne. Vezmu vás s sebou třeba na koncert Leoše Mareše :) Nezapomeňte dát odběr a like, moc tím podpoříte můj kanál ❤️ Top z koncertu - bit.ly/2W56fZb (mám vel. 34) ---------- Sledujte mě i jinde: BLOG: marketafrank.com/ INSTAGRAM: instagram.com/marketafrank/ FACEBOOK: facebook.com/marketafrankofficial/ ---------- Video není sponzorované.
HORMONÁLNÍ ANTIKONCEPCE | Moje zkušenost
HORMONÁLNÍ ANTIKONCEPCE | Moje zkušenost
Před 6 měsíci
Dnešní video bude zase trochu vážnější a osobnější. Povím vám o své zkušenosti s hormonální antikoncepcí, především to, co se stalo, když jsem se rozhodla ji vysadit. Prosím, rozklikněte popisek pro víc informací a odkazů. Skvělý rozhovor s lékařkou na téma mladé ženy a hormonální antikoncepce (všem doporučuji si pustit) - video.aktualne.cz/dvtv/maslova-zeny-casto-potrebuji-koucink-k-vysazeni-antikoncepce/r~6348e5b4f46e11e6b0800025900fea04/ "Menstruace" při užívání antikoncepce - www.kalisek.cz/menstruace-HA-antikoncepce.php Co se týče ochrany před otěhotněním, existuje spousta spolehlivých nehormonálních metod, které nezatěžují tělo. Užívání HA může přinést mimo jiné hematologické a neurologické komplikace, neplodnost, ale má i karcinogenní účinky. Než se rozhodnete pro hormonální antikoncepci, udělejte si důkladný průzkum a popřemýšlejte, zda by pro vás a vaše zdraví nebylo vhodnější něco jiného. --------- Nezapomeňte odebírat můj kanál a sledujte mě i jinde: BLOG: marketafrank.com/ INSTAGRAM: instagram.com/marketafrank/ FACEBOOK: facebook.com/marketafrankofficial/ ---------- Video není sponzorované.
VLOG | Velký jarní úklid a přestavba bytu!
VLOG | Velký jarní úklid a přestavba bytu!
Před 6 měsíci
Krásný víkend! V dnešním vlogu uvidíte pár novinek v našem bytě a uděláme spolu takový velký jarní úklid! Já osobně miluju sledování uklízecích videí, vždycky mě to motivuje, abych šla taky uklízet, haha. Snad se vám vlog líbí! Nezapomeňte dát odběr a rozklikněte popisek pro víc informací: Vysavač na okna (to je fakt oficiální název, haha) - bit.ly/2WOtq6o bez tyče - bit.ly/2WPRSo4 (já ale doporučuju s tyčí) celá sada (s tyčí a mopem) - bit.ly/2Hzhqzu Univerzální čistící prostředek - bit.ly/2IQXFGE Na okna - Bio-D glass & window cleaner Skříň i ramínka - Ikea Zlaté zrcadlo máme starožitné ---------- Sledujte mě i jinde: BLOG: marketafrank.com/ INSTAGRAM: instagram.com/marketafrank/ FACEBOOK: facebook.com/marketafrankofficial/ ---------- Video není sponzorované. Popisek videa obsahuje affiliate odkazy.
MOJE PÉČE O VLASY 2019
MOJE PÉČE O VLASY 2019
Před 7 měsíci
V tomto videu se s vámi podělím o svou aktuální péči o vlasy, ukážu vám produkty, které používám a snad zodpovím i vaše dotazy, které jste mi ohledně vlasů psali. Nezapomeňte dát like & odběr a rozklikněte popisek pro všechny informace: WELLA: wellaprofessionals.cz instagram.com/wellaczsk/ Vyhledávač salonů: salonfinder.cz Řada NUTRI-ENRICH, kterou používám já: wellaprofessionals.cz/nutri-enrich/ Konkrétně mám: šampon, kondicioner, masku, Wonder Balm, a Frizz Control Cream Sprej s tepelnou ochranou: Wella EIMI Thermal Image Lak na vlasy: Wella EIMI Mistify Me Light Suchý šampon: bit.ly/2w1hbHY Hřeben: bit.ly/2LXuvrR Kulma: bit.ly/2W7cTNP Fén: bit.ly/2VAFN9A ---------- Můj top: Zara Na rtech mám NYX BLS16 ---------- Sledujte mě i jinde: BLOG: marketafrank.com/ INSTAGRAM: instagram.com/marketafrank/ FACEBOOK: facebook.com/marketafrankofficial/ ---------- ! Toto video vzniklo ve spolupráci se značkou Wella, jíž jsem hrdou ambasadorkou :) Popisek videa obsahuje affiliate odkazy.
VLOG | Cvičení, nové rutiny a seberozvoj
VLOG | Cvičení, nové rutiny a seberozvoj
Před 7 měsíci
Moc se omlouvám za zpoždění s vlogem, měla jsem nějaké technické potíže :( V tomhle videu vám víc dopodrobna povím o svém cvičení, práci na seberozvoji a tak podobně. Nezapomeňte dát like & odběr a rozklikněte popisek pro všechny informace: TIMELINE: 2:17 Povídání o cvičení 18:38 Povídání o podcastech 24:11 Ranní rutina Chlorella, spirulina a ječmen - bit.ly/2ZNi7x9 Aplikace na cvičení - SWEAT (Kayla Itsines Fitness) Podcast - Mindset & Motivation (najdete na spotify) ---------- Sledujte mě i jinde: BLOG: marketafrank.com/ INSTAGRAM: instagram.com/marketafrank/ FACEBOOK: facebook.com/marketafrankofficial/ ---------- Video není sponzorované.
VLOG | Můj první charitativní meetup!
VLOG | Můj první charitativní meetup!
Před 7 měsíci
V dnešním (trochu netradičním a dlouhém) vlogu vás vezmu na můj první meetup! Snažila jsem se do něj dát co nejvíc to šlo, abyste si to s námi mohli zpětně užít alespoň takhle skrze video. Každopádně jsem vám sepsala takový malý timeline: 00:00 - 5:13 Přípravy a začátek 5:14 - 21:00 Moje povídání 21:00 - 49:35 Q&A Meetup se konal v krásných prostorech Villy Seven Hills: instagram.com/villa7hills/ Děkujeme všem partnerům akce: Genesys Medical instagram.com/genesysmedical/ genesysmedical.cz Nobilis Tilia instagram.com/nobilistiliacz/ eshop.nobilis.cz MoMo Café instagram.com/momovegcafe/ www.momocafe.cz CG foods instagram.com/cgfoodscz/ www.cgfoods.cz Fotografka Daniela Severová - instagram.com/dancita_/ (mimochodem, Danča fotí i svatby!) O:-) Výtěžek z akce jsme darovali neziskové organizaci Na počátku: napocatku.cz ---------- Články z meetupu: marketafrank.com/2019/04/my-very-first-meetup/ marketafrank.com/2019/04/you/ ---------- Sledujte mě i jinde: BLOG: marketafrank.com/ INSTAGRAM: instagram.com/marketafrank/ FACEBOOK: facebook.com/marketafrankofficial/ ---------- Video není sponzorované.
OBLÍBENCI DUBEN 2019 | Doplňky stravy, zdravá kuchařka, tužka na obočí
OBLÍBENCI DUBEN 2019 | Doplňky stravy, zdravá kuchařka, tužka na obočí
Před 7 měsíci
Další měsíc za námi, další várka Oblíbenců! Rozklikněte popisek pro všechny informace a odkazy: Chlorella, spirulina a ječmen - bit.ly/2ZNi7x9 Tužka na obočí - bit.ly/2GNUqfr Svíčka: velká - bit.ly/2vsM5J1 střední - bit.ly/2IRDGHD malá - bit.ly/2DIss49 bez skla - bit.ly/2USktYd vosk do aromalampy - bit.ly/2UPTFYj Univerzální čistící prostředek - bit.ly/2IQXFGE Kuchařka - bit.ly/2GJ96MT ---------- Na sobě mám top ze Zary, na rtech lesk Dior - bit.ly/2H8ouEr (odstín 267), svíčka za mnou je Williams & Sonoma a vůně ze Zary ---------- Sledujte mě i jinde: BLOG: marketafrank.com/ INSTAGRAM: instagram.com/marketafrank/ FACEBOOK: facebook.com/marketafrankofficial/ ---------- Video není sponzorované. Popisek videa obsahuje affiliate odkazy.
VLOG | Přípravy vrcholí!
VLOG | Přípravy vrcholí!
Před 7 měsíci
V dnešním vlogu uvidíte, co se dělo pár dní před meetupem včetně samotných příprav na místě! Nezapomeňte dát like & odběr a rozklikněte popisek pro víc informací: Sledujte mě i jinde: BLOG: marketafrank.com/ INSTAGRAM: instagram.com/marketafrank/ FACEBOOK: facebook.com/marketafrankofficial/ ---------- Video není sponzorované.
JAK SE VYROVNAT S NEGATIVITOU
JAK SE VYROVNAT S NEGATIVITOU
Před 7 měsíci
V dnešním povídacím videu se zaměřím na negativitu, hatery, na to, jak se vyrovnat s lidmi, kteří působí negativně na váš život, odrazují vás od věcí, co děláte, nepřejí vám úspěch a berou vám energii. Nezapomeňte dát like & odběr a těším se na vás u dalšího videa! Sledujte mě i jinde: BLOG: marketafrank.com/ INSTAGRAM: instagram.com/marketafrank/ FACEBOOK: facebook.com/marketafrankofficial/ ---------- Top - Zara Na rtech mám trend it up ultra wear nude pen matte 010 a Dior less na rty - bit.ly/2H8ouEr (odstín 267) ---------- Video není sponzorované.
VLOG | Pohádkový víkend v Paříži!
VLOG | Pohádkový víkend v Paříži!
Před 7 měsíci
Vítejte u dalšího cestovatelského vlogu! Tentokrát vás vezmu s námi do mojí oblíbené Paříže ❤️ Nezapomeňte dát odběr & like a rozklikněte popisek pro všechny informace: Pro spoustu fotek z Paříže & outfity mrkněte na můj blog - marketafrank.com/ Sledujte mě na sociálních sítích: INSTAGRAM: instagram.com/marketafrank/ FACEBOOK: facebook.com/marketafrankofficial/ ---------- Hotel, ve kterém jsme bydleli - Le Derby Alma Písnička La vie en rose - chvideos.net/nyaLIgXm5l0-video.html ---------- Video není sponzorované.
VLOG | Jak jsem oslavila narozeniny?
VLOG | Jak jsem oslavila narozeniny?
Před 8 měsíci
V dnešním vlogu uvidíte, jak a s kým jsem oslavila svoje 23. narozeniny :) Nezapomeňte dát odběr & like a rozklikněte popisek pro víc informací: Co teď cvičím - BBG sweat app of Kayly Itsines (budu o tom mluvit víc v nějakém nadcházejícím videu) Sledujte mě na sociálních sítích: INSTAGRAM: instagram.com/marketafrank/ BLOG: marketafrank.com/ FACEBOOK: facebook.com/marketafrankofficial/ ---------- Video není sponzorované.
JAK SI DĚLÁM NEHTY? | Moje domácí manikúra (tutorial)
JAK SI DĚLÁM NEHTY? | Moje domácí manikúra (tutorial)
Před 8 měsíci
V dnešním videu se s vámi podělím o to, jak se starám o své nehty a jak vypadá moje domácí manikúra. Samozřejmě nejsem žádný profesionál, ale mně osobně tenhle postup už několik let vyhovuje :) Nezapomeňte dát like & odběr a rozklikněte popisek pro více informací: PRODUKTY Z VIDEA: pilníky - konkrétní značky si bohužel nevzpomínám, ale tady jsou hodně podobné: hrubý pilník - bit.ly/2UhDXd8 jemný pilník & leštička - bit.ly/2Ig8zo4 kleštičky - Sally Hensen odstraňovač nehtové kůžičky - Douglas, stejný tady - bit.ly/2WOT5f2 Balzám na nehty - bit.ly/2YW3IP5 Lak na nehty - Sally Hensen 150, původní lak (světle šedý) 112 Vrchní lak - bit.ly/2P6CFLq ---------- Sledujte mě na sociálních sítích: INSTAGRAM: instagram.com/marketafrank/ BLOG: marketafrank.com/ FACEBOOK: facebook.com/marketafrankofficial/ ---------- Video není sponzorované.
VLOG | Co jsme dělali ve Švédsku?!
VLOG | Co jsme dělali ve Švédsku?!
Před 8 měsíci
V dnešním vlogu uvidíte, proč jsme jeli do Stockholmu a co všechno jsme tam dělali! :) Nezapomeňte dát like & odběr a těším se na vás u dalšího videa! Bílé tenisky - bit.ly/2EMN5vH Sledujte mě na sociálních sítích: INSTAGRAM: instagram.com/marketafrank/ BLOG: marketafrank.com/ FACEBOOK: facebook.com/marketafrankofficial/ ---------- Video není sponzorované.
OBLÍBENCI BŘEZEN 2019 | Jarní parfémy, pleťová kosmetika a román!
OBLÍBENCI BŘEZEN 2019 | Jarní parfémy, pleťová kosmetika a román!
Před 8 měsíci
Konec března je oficiálně tady, a tak se s vámi klasicky podělím o pár produktů, které jsem si oblíbila! :) Všechny odkazy máte v popisku, nezapomeňte dát odběr & like a těším se na vás u dalšího videa! x Parfém Chloé - bit.ly/2V3gtET nebo bit.ly/2RL5WNk Parfém Jo Malone Nettle & Wild Achillea - online jsem nikde nenašla, jsou dostupné buď v prodejně na Chodově nebo v každém Douglasu, ale prý se hoodně rychle vyprodávají. Maska na obličej - bit.ly/2HtRlmW Krém - bit.ly/2Ck0LOB Řasenka - bit.ly/2HZpFXl (mini verze - bit.ly/2HM1GeN) Knížka - bit.ly/2TG81yL 1. díl - bit.ly/2uwYzim 2. díl - bit.ly/2YyvGjw ---------- Sledujte mě na sociálních sítích: INSTAGRAM: instagram.com/marketafrank/ BLOG: marketafrank.com/ FACEBOOK: facebook.com/marketafrankofficial/ ---------- Video není sponzorované. Popisek videa obsahuje affiliate odkazy.
JAK ŽÍT ŽIVOT SVÝCH SNŮ | Zákon přitažlivosti - tipy & moje zkušenost
JAK ŽÍT ŽIVOT SVÝCH SNŮ | Zákon přitažlivosti - tipy & moje zkušenost
Před 8 měsíci
V dnešním videu vám povím pár základních informací o zákonu přitažlivosti a zmíním principy, kterými se já sama řídím. Je to věc, která mi naprosto zásadním způsobem změnila život a doufám, že bude mít stejně pozitivní vliv i na vás. Nezapomeňte odebírat můj kanál a rozklikněte popisek pro včechny informace: KNÍŽKY: Tajemství - bit.ly/2OsjdJu (naprostý základ a úvod do zákonu přitažlivosti, podle mě must-read :)) hodně podobná je ještě Jak mi tajemství změnilo život - bit.ly/2HYz0yv Jak si správně přát - bit.ly/2HW3b9A (překrásná motivační knížka, která se lehce čte a najdete v ní spoustu konkrétních příběhů autora o tom, jaké věci si díky zákonu přitažlivosti přitáhl do života. Jedna z mých nejoblíbenějších knížek celkově! :)) Miluj svůj život - bit.ly/2UiW1CI (jedna z knížek, která mi změnila život a pomohla mi v těžkém období. Je hlavně o sebelásce, ale zákonu přitažlivosti se také dotýká) Dokument Tajemství - chvideos.net/BTH894zZ9Hg-video.html ---------- Sledujte mě na sociálních sítích: INSTAGRAM: instagram.com/marketafrank/ BLOG: marketafrank.com/ FACEBOOK: facebook.com/marketafrankofficial/ ---------- Svetřík mám z H&M, kratší náhrdelník z Eppi, delší mám po babičce. Na rtech mám NYX BLS16. ---------- Video není sponzorované.
CO SI O NÁS MYSLÍTE?! S manželem reagujeme na vaše domněnky!
CO SI O NÁS MYSLÍTE?! S manželem reagujeme na vaše domněnky!
Před 8 měsíci
Podařilo se mi znovu dostat manžela před kameru a natočili jsme pro vás tohle momentálně dost oblíbené video! :) Nezapomeňte dát like & odběr a napište mi do komentářů, jestli chcete nějaká další společná videa! V popisku najdete všechny odkazy: Sledujte mě na sociálních sítích: INSTAGRAM: instagram.com/marketafrank/ Vildy Instagram - instagram.com/vildafranek/ BLOG: marketafrank.com/ FACEBOOK: facebook.com/marketafrankofficial/ ---------- Můj top je ze Zary, kratší náhrdelník z Eppi, delší mám po babičce. Na rtech mám NYX BLS16 a vlnky jsou dělané kulmou Paul Mitchell. :) ---------- Video není sponzorované.
VLOG | Výlet do Brna a pohodová neděle
VLOG | Výlet do Brna a pohodová neděle
Před 8 měsíci
Vítám vás u dalšího (tentokrát víkendového) vlogu! :) Vezmu vás s sebou na krátký výlet do Brna a ukážu vám, jak vypadá naše obyčejná pohodová neděle. Nezapomeňte dát like & odběr a rozklikněte popisek pro všechny informace: DANIEL WELLINGTON INFO: - do 10. 4. máte při nákupu hodinek řemínek zdarma - slevový kód na 15% slevu - marketa www.danielwellington.com/cz/ *část videa je sponzorovaná značkou Daniel Wellington! :) ---------- Sledujte mě na sociálních sítích: INSTAGRAM: instagram.com/marketafrank/ BLOG: marketafrank.com/ FACEBOOK: facebook.com/marketafrankofficial/ ---------- Video obsahuje placenou propagaci.
VLOG | Náš nový špatný zlozvyk & premiéra oscarového filmu
VLOG | Náš nový špatný zlozvyk & premiéra oscarového filmu
Před 9 měsíci
Vítám vás u dalšího vlogu z obyčejného týdne :) Nezapomeňte dát like & odběr a rozklikněte popisek pro všechny informace: Produkty z videa: Origins černá maska - bit.ly/2HtRlmW Růžová maska - bit.ly/2u5vaLT Origins krém - bit.ly/2Ck0LOB Film - Zelená Kniha Knížka - bit.ly/2TG81yL Žehlička na prádlo - bit.ly/2FaQzd2 ---------- Sledujte mě na sociálních sítích: INSTAGRAM: instagram.com/marketafrank/ BLOG: marketafrank.com/ FACEBOOK: facebook.com/marketafrankofficial/ ---------- Video není sponzorované. Popisek obsahuje affiliate odkazy.
VELKÝ JARNÍ TRY-ON HAUL | Zara, Topshop, Asos, Aldo, Högl
VELKÝ JARNÍ TRY-ON HAUL | Zara, Topshop, Asos, Aldo, Högl
Před 9 měsíci
Jaro už je vážně za rohem - a jestli se těšíte stejně jako já i kvůli módě, připravila jsem si pro vás další haul, ve kterém vám ukážu svoje úlovky na novou sezónu. Linky na jednotlivé kousky najdete v popisku: ASOS: Adidas boty - bit.ly/2EMN5vH Bílé body tílko - bit.ly/2TtjTEj (mám vel. 36) Černé tílko - bit.ly/2TtzmUZ (36) TOPSHOP: Černé džíny - bit.ly/2EObNMl (W26L28) Bílý top s volánky - bit.ly/2TvhpVS (8) MANGO: Bílý trenčkot - bit.ly/2NVowkn (xs) MOKASÍNY: Černé Aldo - bit.ly/2EOcxkB Tělové Hogl - bit.ly/2TyUfhC ZARA: Bílý top - go.zara/2O0NOhj (xs) Modrý top na ramínka - go.zara/2TwNQDl (s) Bílé tílko se širokými ramínky - go.zara/2HcgkMf (s) Béžové tílko se širokými ramínky - go.zara/2HcgkMf (s) Bílé tílko s úzkými ramínky - go.zara/2JdcgNI (s) Šedé tričko - go.zara/2Cds64C (s) Bílý top se spadlými rameny - go.zara/2EMGl0Y (s) Modrá košile - go.zara/2F0sYLY (s) Bílá košile se spadlými rameny - go.zara/2Cg409I (s) Béžové "sako" - go.zara/2SVh2yP (S) Bílé sako - nenašla jsem, podobné - bit.ly/2Ts1LKN nebo bit.ly/2TqvVhR Česné kalhoty - go.zara/2VNe6WL (xs) Kabelka - go.zara/2SSkc6l ---------- Sledujte mě na sociálních sítích: INSTAGRAM: instagram.com/marketafrank/ BLOG: marketafrank.com/ FACEBOOK: facebook.com/marketafrankofficial/ ---------- Video není sponzorované. Některé odkazy jsou affiliate.
VLOG | Sousedi nás vytopili?!
VLOG | Sousedi nás vytopili?!
Před 9 měsíci
Ahoj! :) Dnes mám pro vás další obyčejný vlog z pár mých dní. Nezapomeňte dát like a odběr :) Všechny informace najdete v popisku: Recept na granolu - joyfoodsunshine.com/healthy-peanut-butter-granola/ sepsala jsem ho i k sobě na blog - marketafrank.com/2019/02/peanut-butter-granola/ Jojobový olej na pleť - bit.ly/2C1yMTB Vrchní lak na nehty - bit.ly/2P6CFLq ---------- Sledujte mě na sociálních sítích: INSTAGRAM: instagram.com/marketafrank/ BLOG: marketafrank.com/ FACEBOOK: facebook.com/marketafrankofficial/ Video není sponzorované.
PRÁCE & PENÍZE | Brigády, práce z domova, moje kariéra
PRÁCE & PENÍZE | Brigády, práce z domova, moje kariéra
Před 9 měsíci
Vítám vás u dnešního (trochu netradičního) videa :) Podělím se s vámi o svoje zkušenosti v oblasti práce a peněz, řeknu vám o všech různých brigádách, které jsem měla v minulosti, ale i třeba o tom, jak jsem se dostala k podnikání na sociálních sítích a co plánuji do budoucna. Nezapomeňte dát like & odběr a sledujte mě na sociálních sítích: INSTAGRAM: instagram.com/marketafrank/ BLOG: marketafrank.com/ FACEBOOK: facebook.com/marketafrankofficial/ ---------- Top mám ze Zary, na rtech mám rtěnku NYX BLS16, vlnky jsem dělala kulmou Paul Mitchell. Video není sponzorované.
OBLÍBENCI ÚNOR 2019 | Vlasové produkty, Dior lesk na rty a oddechová knížka
OBLÍBENCI ÚNOR 2019 | Vlasové produkty, Dior lesk na rty a oddechová knížka
Před 9 měsíci
Konec února znamená jediné - nový díl Oblíbenců! Nezapomeňte dát like & odběr a rozklikněte popisek pro všechny informace: Lak na nehty - Sally Hensen Color Therapy 210 (koupila jsem v DM) Lesk na rty - bit.ly/2H8ouEr (odstín 267) - je docela těžké ho sehnat v kamenném obchodě, v Douglasech byl vyprodaný a v Sephoře jsem ulovila úplně poslední, takže doporučuju objednat spíš online :) Vlasová kosmetika: šampon - bit.ly/2T0v2eT kondicioner - bit.ly/2Xg60aH maska - bit.ly/2VbWTpw Svíčka - bit.ly/2H6hTKU mini balení - bit.ly/2SvsIrJ vosk do aroma lampy - bit.ly/2IDePYZ Knížka - bit.ly/2SvP6RZ Tužka na rty, o které jsem mluvila - trend it up ultra wear nude pen matte 010 ---------- Sledujte mě na sociálních sítích: INSTAGRAM: instagram.com/marketafrank/ BLOG: marketafrank.com/ FACEBOOK: facebook.com/marketafrankofficial/ ---------- Video není sponzorované. Popisek obsahuje affiliate odkazy.
VLOG | Další svatba?! + novinky v bytě
VLOG | Další svatba?! + novinky v bytě
Před 9 měsíci
Vítám vás u dalšího vlogu! Nezapomeňte dát odběr & like a rozklikněte popisek pro všechny informace: Produkty Kerastase: šampon - bit.ly/2T0v2eT kondicioner - bit.ly/2Xg60aH maska - bit.ly/2VbWTpw ---------- Zmíněná videa: Co jsem dnes jedla - chvideos.net/BQ1sPo7ypgc-video.html Jak se zbavit akné - chvideos.net/NXeDC07Tmks-video.html ---------- Sledujte mě na sociálních sítích: INSTAGRAM: instagram.com/marketafrank/ BLOG: marketafrank.com/ FACEBOOK: facebook.com/marketafrankofficial/ --------- Focení probíhalo na statku Všetice. Růžové křeslo - Westwing Obraz s hvězdami - The Night Sky ---------- Video není sponzorované.
CO JSEM DNES JEDLA | Zdravé a jednoduché recepty
CO JSEM DNES JEDLA | Zdravé a jednoduché recepty
Před 9 měsíci
Další díl ze série o jídle a zdravých receptech! Snad se líbí :) Nezapomeňte dát odběr & like a sledujte mě na sociálních sítích: INSTAGRAM: instagram.com/marketafrank/ BLOG: marketafrank.com/ FACEBOOK: facebook.com/marketafrankofficial/ --------- Video není sponzorované.
JAK SE ZBAVIT AKNÉ | Moje zkušenost & co mi pomohlo
JAK SE ZBAVIT AKNÉ | Moje zkušenost & co mi pomohlo
Před 10 měsíci
V dnešním videu vám povím o mém trápení s akné a podělím se s vámi o pár rad, které mně osobně v boji o hezkou pleť pomohly. Doufám, že alespoň pro někoho z vás bude tohle video nápomocné a pupínků se zbavíte jednou provždy! Nezapomeňte dát like a odběr a rozklikněte popisek pro víc informací: ZÁSADY: - !! najít příčinu a vyléčit ji (pozorovat, co dalšího se v těle děje, není od věci si nechat udělat hormonální testy - pozor na PCOS, krevní testy a podobně) Mně na moje hormonální problémy, které mimo jiné způsobovaly akné, nejvíc pomohla akupunktura v kombinaci s bylinným přípravkem Femigard. - zdravý životní styl : zdravá a vyvážená strava, omezit nebo úplně vyřadit zpracované potraviny, mléčné produkty a cukr, pít hodně vody, vyhýbat se stresu (vím, že se tomu člověk často prostě nemůže vyhnout, ale snažte se to vyvažovat třeba meditací, časem pro sebe, četbou, čímkoli, co vám dělá radost), pravidelně cvičit - pravidelná a kvalitní péče o pleť, mně osobně se osvědčilo, že méně je více, osobně používám čistící gel Soskin a krém Cetaphil - bit.ly/2SunNfF - pár zásad - pupínky mačkat jen tehdy, kdy jsou "zralé", vždy mačkat po vyčištění pleti a s papírovým kapesníčkem. Nesahat si na pleť, pravidelně měnit povlak na polštáři a tak podobně :) - doplňky stravy, které mohou pomoci - zinek, vit. A, E, C, pupalka dvouletá, maca, probiotika (prebiotika), omega-3, skvělý článek o tomhle tématu - www.wellandgood.com/good-looks/best-supplements-for-clear-glowing-skin/ Já sama dlouhodobě beru pupalku - bit.ly/2NaWlOh a zinek - bit.ly/2N8iiNW Léčbu akné a dermapen (mikrojehličkování) jsem podstoupila v Genesys Medical :) -------- Pár zajímavých článků a videí: chvideos.net/_m0Zs2vrybs-video.html chvideos.net/TIPXGsDnrLE-video.html www.healthline.com/health/anti-acne-diet#bottom-line www.medicalnewstoday.com/articles/322639.php www.self.com/story/adult-acne-causes-and-treatments ---------- Sledujte mě na sociálních sítích: INSTAGRAM: instagram.com/marketafrank/ BLOG: marketafrank.com/ FACEBOOK: facebook.com/marketafrankofficial/ --------- Video není sponzorované.
VLOG | Dubaj nás už asi ničím nepřekvapí! Den 3&4
VLOG | Dubaj nás už asi ničím nepřekvapí! Den 3&4
Před 10 měsíci
Dnes mám pro vás druhou část vlogu z Dubaje! Uvidíte, jak se nám moc nepovedla návštěva nejvyšší budovy světa, jak nás uháněli prodejci na trhu a spoustu dalšího. Nezapomeňte dát odběr a budu se na vás těšit u dalšího videa! :) Sledujte mě na sociálních sítích: INSTAGRAM: instagram.com/marketafrank/ BLOG: marketafrank.com/ FACEBOOK: facebook.com/marketafrankofficial/ --------- Video vzniklo ve spolupráci s Dubai Tourism. Není finančně sponzorované.
VLOG | Dobrodružství uprostřed pouště! Dubaj - den 1&2
VLOG | Dobrodružství uprostřed pouště! Dubaj - den 1&2
Před 10 měsíci
Dnes mám pro vás další cestovatelský vlog, tentokrát z Dubaje, kam jsem před týdnem vyrazila s Terkou :) Nezapomeňte dát odběr, ať vám neunikne žádné nové video a rozklikněte popisek pro víc informací: OUTFITY: Z letadla: mikina - bit.ly/2SeooC1 tepláky - bit.ly/2DsNF1h boty Puma, kabelka LV neverfull GM Den 1. : košilové šaty - bit.ly/2Sl8w0N plavky - Asos (vyprodané, dostupné v červené verzi - bit.ly/2SjmVu2 ) / podobné - bit.ly/2DsGnKX brýle - bit.ly/2SfEFqi bílé šaty s volánky - bit.ly/2Dh3wQh šedý top - bit.ly/2Sjv0PE čeré kalhoty (Zara, staré) podobné - bit.ly/2Sg0BS2 sako (Mango, staré) podobné - bit.ly/2Gs4NHp sandálky - Zara (staré) Den 2 : bílý top - bit.ly/2Sjv0PE kraťasy - HM (staré), podobné - bit.ly/2Sisj0s sako - Mango (outlet), podobné - bit.ly/2Dl3uqD čeré kalhoty (Zara, staré) podobné - bit.ly/2Sg0BS2 Obsahuje affiliate odkazy. ---------- Sledujte mě na sociálních sítích: INSTAGRAM: instagram.com/marketafrank/ BLOG: marketafrank.com/ FACEBOOK: facebook.com/marketafrankofficial/ --------- Video vzniklo ve spolupráci s Dubai Tourism. Není finančně sponzorované.
VLOG | Běžné dny & letní haul v únoru?
VLOG | Běžné dny & letní haul v únoru?
Před 10 měsíci
Ahoj! Dnes mám pro vás takový pohodový vlog z několika dní v Praze. Nezapomeňte dát like, odběr a rozklikněte popisek pro všechny informace! :) DANIEL WELLINGTON - 10 % sleva na exkluzivní sety - 15 % sleva s kódem marketa - dárkové balení zdarma - charm (připínací srdíčko) ke koženým řemínkům zdarma www.danielwellington.com/cz/ ! Část videa je sponzorovaná značkou Daniel Wellington, se kterou dlouhodobě spolupracuji :) ---------- ASOS: Květovaný top - bit.ly/2UFxDbj Top ke krku (balení po 3) - bit.ly/2S7DoS4 Bílý top - bit.ly/2S6K5DO Bílý top s úzkými ramínky (balení po 2 i s černým topem) - bit.ly/2S93LHz // samotný bílý - bit.ly/2Savckg Bílé šaty - bit.ly/2S2L9IU Květovaný overal - bit.ly/2UFyQiR Plavky - bit.ly/2S4aqm5 Tepláky - bit.ly/2UzWsoL Mikina - bit.ly/2UDPWO1 Všechno jsem si objednávala ve velikosti 36 :) Pro případné dotazy - z Asosu neplatíte ani clo, ani poštovné, balíček mi vždycky přišel během pár dní a vrácení je taky zdarma :) Obsahuje affiliate odkazy. ---------- Sledujte mě na sociálních sítích: INSTAGRAM: instagram.com/marketafrank/ BLOG: marketafrank.com/ FACEBOOK: facebook.com/marketafrankofficial/ ---------- Recept na banánový chlebíček - marketafrank.com/2017/09/banana-bread-recipe/
OBLÍBENCI LEDEN 2019 | Korektor, sluchátka, seberozvojová knížka
OBLÍBENCI LEDEN 2019 | Korektor, sluchátka, seberozvojová knížka
Před 10 měsíci
První měsíční Oblíbenci tohohle roku! Nezapomeňte dát odběr & like a rozklikněte popisek pro víc informací: Balzám - bit.ly/2Uq4fFI (jinde jsem ho bohužel nakonec nenašla, v Evropě ho podle všeho nikdo neprodává a nejsem si jistá, jak je to s objednávkami mimo USA, jestli to vůbec jde.. Nemáte někdo zkušenosti?) NARS korektor - bit.ly/2UTKmIk Sephora nabízí i levnější mini verzi ve dvou odstínech - bit.ly/2Wl1LKu Hřeben na vlasy - bit.ly/2CTf4Ks Lak na nehty - Rimmel 500 Caramel Cupcake Sluchátka - bit.ly/2FV45mH nebo - bit.ly/2SgdCGS Knížka v ČJ - bit.ly/2SeC2UX Kniha v AJ - bit.ly/2HBRPJp Seriál - You Mám na sobě: Top: Asos - bit.ly/2Utf5e5 Řetízek s medailonkem je po babičce :) ---------- Sledujte mě na sociálních sítích: INSTAGRAM: instagram.com/marketafrank/ BLOG: marketafrank.com/ FACEBOOK: facebook.com/marketafrankofficial/ ---------- Video není sponzorované. Popisek obsahuje affiliate odkazy.
10 TIPŮ PRO ZDRAVĚJŠÍ A ŠŤASTNĚJŠÍ ŽIVOT
10 TIPŮ PRO ZDRAVĚJŠÍ A ŠŤASTNĚJŠÍ ŽIVOT
Před 10 měsíci
V dnešním povídacím videu vám povím něco o zdravých návycích, které mají, alespoň podle mě, velký vliv na celkovou kvalitu života, na vaše zdraví i psychickou pohodu. Nezapomeňte dát odběr & like a rozklikněte popisek pro víc informací: Bílý top - bit.ly/2DzxZuo Sledujte mě na sociálních sítích: INSTAGRAM: instagram.com/marketafrank/ BLOG: marketafrank.com/ FACEBOOK: facebook.com/marketafrankofficial/ ---------- Video není sponzorované.
VLOG | Barcelona - 2. část
VLOG | Barcelona - 2. část
Před 10 měsíci
Nezapomeňte dát odběr, ať vám neunikne žádné nové video! :) 1. část vlogu z Barcelony - bit.ly/2MqGlHj Sledujte mě na sociálních sítích: INSTAGRAM: instagram.com/marketafrank/ BLOG: marketafrank.com/ FACEBOOK: facebook.com/marketafrankofficial/ ---------- Video není sponzorované.
VLOG | Barcelona - 1. část
VLOG | Barcelona - 1. část
Před 10 měsíci
Ahoj! V dnešním vlogu vás vezmu s sebou do krásné Barcelony :) Nezapomeňte dát like a odběr, moc tím podpoříte můj kanál! Druhá část vlogu bude už brzy, do té doby mě můžete sledovat na sociálních sítích: INSTAGRAM: instagram.com/marketafrank/ BLOG: marketafrank.com/ FACEBOOK: facebook.com/marketafrankofficial/ ---------- Video není sponzorované.
VLOG | Poprvé na kosmetice!
VLOG | Poprvé na kosmetice!
Před 10 měsíci
V dnešním vlogu uvidíte pár záběrů z minulého týdne, mimo jiné třeba mojí první kosmetiku technikou HydraFacial! :) Nezapomeňte dát odběr a like, video z Barcelony vyjde snad co nejdřív, tak ať vám neuteče :) Sledujte mě na sociálních sítích: INSTAGRAM: instagram.com/marketafrank/ BLOG: marketafrank.com/ FACEBOOK: facebook.com/marketafrankofficial/ ---------- Hydrafacial: Procedura HydraFacial pečuje o Vaši pleť od základu. Je napouštěna glukosaminy, antioxidanty, peptidy, kyselinou hyaluronovou. Zároveň je prováděno čištění, odstraňují se odumřelé kožní buňky a vysávají se rozpuštěné mazové zátky. Pleť je po ošetření hydratovaná, vypnutá a stimulovaná k obnově. Rejuvenační efekt je dle lékařských studií větší než po ošetření intenzivním pulzním světlem. Dlouhodobě dochází k ozdravění kožních procesů. - Mám v plánu chodit každý měsíc, takže vám za čas dám určitě vědět, jaké to má výsledky! :) --------- Video není sponzorované.
VLOG | Náš typický víkend!
VLOG | Náš typický víkend!
Před 11 měsíci
Dnes mám pro vás tak trochu jiný vlog - víkendový! :) Uvidíte, jak vypadá taková naše typická/netypická sobota a neděle. Nezapomeňte dát odběr a sledujte mě na sociálních sítích: INSTAGRAM: instagram.com/marketafrank/ BLOG: marketafrank.com/ FACEBOOK: facebook.com/marketafrankofficial/ ---------- Video není sponzorované.
VLOG | Nový rok, nové cíle!
VLOG | Nový rok, nové cíle!
Před 11 měsíci
Ahoj! V dnešním vlogu uvidíte pár mých obyčejných dní a povím vám něco o svých cílech na rok 2019 :) Nezapomeňte dát like a odběr, moc tím podpoříte můj kanál! Můj nový hřeben - bit.ly/2CTf4Ks --------- Sledujte mě na sociálních sítích: INSTAGRAM: instagram.com/marketafrank/ BLOG: marketafrank.com/ FACEBOOK: facebook.com/marketafrankofficial/ ---------- Video není sponzorované.
OBLÍBENCI ROKU 2018 | Péče o pleť, knížky, make-up
OBLÍBENCI ROKU 2018 | Péče o pleť, knížky, make-up
Před 11 měsíci
Vítám vás u prvního videa v roce 2019! Už mi to chybělo :) Dnes vám ukážu produkty, které jsem si za celý uplynulý rok oblíbila úplně nejvíc. Nezapomeňte dát odběr a sledujte mě na sociálních sítích! x // Odkazy na produkty: Make-up - bit.ly/2rgtUUJ Rozjasňovač - MAC Oh Darling Krém na obličej Cetaphil - bit.ly/2G5SjXA Peeling - bit.ly/2Dsd5NN Maska - bit.ly/2EzNN2y Svetr - Mango (nedostupný) - podobný tady - bit.ly/2CNbJww Jednoduchá trička: Dlouhý rukáv - bit.ly/2TnISnV (balení po 3 za výhodnější cenu!) :) Krátký rukáv: Bílé - bit.ly/2TnYRlT Černé - bit.ly/2To1nbO Balení po 3 - bit.ly/2COvZ0V Knížky: Moc přítomného okamžiku - bit.ly/2NyGoR0 Hygge - bit.ly/2zfZoxR diář - Doller Zmrzlina - Rawito Arašídové máslo - Albert ---------- Sledujte mě: INSTAGRAM: instagram.com/marketafrank/ BLOG: marketafrank.com/ FACEBOOK: facebook.com/marketafrankofficial/ ---------- Video není sponzorované.
VLOGMAS 24 | Poslední video! Veselé Vánoce!
VLOGMAS 24 | Poslední video! Veselé Vánoce!
Před 11 měsíci
Poslední video v rámci Vlogmas! Do konce roku budu aktivní jen na blogu a Instagramu, tak mě nezapomeňte sledovat tam: INSTAGRAM: instagram.com/marketafrank/ BLOG: marketafrank.com/ FACEBOOK: facebook.com/marketafrankofficial/ Děkuju vám za všechnu podporu během Vlogmas i během celého roku. Užijte si nejkrásnější Vánoce! :) Pusu! x ---------- Video není sponzorované.
VLOGMAS 23 | Stavíme nábytek!
VLOGMAS 23 | Stavíme nábytek!
Před 11 měsíci
V dnešním (předposledním!) vlogu vám ukážu pár novinek v našem bytě a vezmu vás s sebou na vánoční Manifesto Market! :) Nezapomeňte dár odběr a like! Sledujte mě na sociálních sítích: INSTAGRAM: instagram.com/marketafrank/ BLOG: marketafrank.com/ FACEBOOK: facebook.com/marketafrankofficial/ --------- Projekt Skutečný dárek, o kterém mluvím na konci videa - www.skutecnydarek.cz ---------- Video není sponzorované.
VLOGMAS 22 | Tip na zdravé cukroví & vánoční trhy
VLOGMAS 22 | Tip na zdravé cukroví & vánoční trhy
Před 11 měsíci
Dnešní vlog je hodně vánoční! :) Uvidíte naše pečení s Terkou a vánoční trhy na Staroměstském náměstí. Nezapomeňte dát odběr a like a těším se na vás zase zítra! x INSTAGRAM: instagram.com/marketafrank/ BLOG: marketafrank.com/ FACEBOOK: facebook.com/marketafrankofficial/ ---------- Recept na perníkové sušenky - marketafrank.com/2018/12/gingerbread-cookies/ ---------- Video není sponzorované.
VLOGMAS 21 | Nové vlasy a vánoční večírek!
VLOGMAS 21 | Nové vlasy a vánoční večírek!
Před 11 měsíci
V dnešním vlogu vás vezmu s sebou ke kadeřnici! :) Nezapomeňte dát odběr a těším se na vás zítra! Sledujte mě na sociálních sítích: INSTAGRAM: instagram.com/marketafrank/ BLOG: marketafrank.com/ FACEBOOK: facebook.com/marketafrankofficial/ ---------- Video není sponzorované.
VLOGMAS 20 | Ikea a první vánoční dárečky!
VLOGMAS 20 | Ikea a první vánoční dárečky!
Před 11 měsíci
V dnešním vlogu vás vezmu na nákup do Ikey! Nezapomeňte dát odběr a těším se na vás zase zítra. Sledujte mě na sociálních sítích: INSTAGRAM: instagram.com/marketafrank/ BLOG: marketafrank.com/ FACEBOOK: facebook.com/marketafrankofficial/ ---------- Video není sponzorované.
VLOGMAS 19 | Focení pro Cosmopolitan!
VLOGMAS 19 | Focení pro Cosmopolitan!
Před 11 měsíci
V dnešním kratším vlogu vám ukážu pár záběrů z našeho focení do Cosmopolitanu! :) Nezapomeňte dát odběr a těším se na vás zítra. Sledujte mě na sociálních sítích: INSTAGRAM: instagram.com/marketafrank/ BLOG: marketafrank.com/ FACEBOOK: facebook.com/marketafrankofficial/ ---------- Video není sponzorované.
VLOGMAS 18 | New York haul + unboxing oblečení
VLOGMAS 18 | New York haul + unboxing oblečení
Před 11 měsíci
V dnešním vlogu vám ukážu, co jsem si koupila v New Yorku a zároveň uvidíte unboxing oblečení, které mi přišlo. Nezapomeňte dát odběr a vidíme se zítra! :) ---------- Odkazy na věci, které jsem našla online: Maska na obličej - bit.ly/2SWTWbs Balzám (maska) na rty - bit.ly/2SXWar7 Korektor - bit.ly/2UTKmIk Pudr - bit.ly/2SWD98i Lak na nehty - bit.ly/2MZYOgI Top coat - bit.ly/2P6CFLq (nehty díky němu drží dlouho a vypadají "gelově") Pyžamo mám z Asosu, ale je vyprodané. Knížky: You Are a Badass - Jen Sincere What I Know For Sure - Oprah Winfrey The Untethered Soul - Michael A. Singer ---------- Sledujte mě: INSTAGRAM: instagram.com/marketafrank/ BLOG: marketafrank.com/ FACEBOOK: facebook.com/marketafrankofficial/ ---------- Video není sponzorované.
VLOGMAS 17 | Zdobení vánočního stromečku!
VLOGMAS 17 | Zdobení vánočního stromečku!
Před 11 měsíci
V dnešním vlogu s vámi ozdobím náš maličký vánoční stromeček a ukážu vám i zbytek dekorací! :) Nezapomeňte dát odběr a těším se na vás zítra. Sledujte mě na sociálních sítích: INSTAGRAM: instagram.com/marketafrank/ BLOG: marketafrank.com/ FACEBOOK: facebook.com/marketafrankofficial/ ---------- Video není sponzorované
VLOGMAS 16 | Konečně zpátky v Praze!
VLOGMAS 16 | Konečně zpátky v Praze!
Před rokem
Hurá! Konečně jsme zpátky doma :) Nezapomeňte dát odběr a těším se na vás zítra :) / Vlog jsem musela stáhnout a nahrát znovu kvůli pár nepovedeným záběrům, omlouvám se! :) 🙈 Sledujte mě na sociálních sítích: INSTAGRAM: instagram.com/marketafrank/ BLOG: marketafrank.com/ FACEBOOK: facebook.com/marketafrankofficial/ ---------- Video není sponzorované.
VLOGMAS 15 | Ještě pořád nejsme doma?! + odpovědi na vaše otázky
VLOGMAS 15 | Ještě pořád nejsme doma?! + odpovědi na vaše otázky
Před rokem
Vítejte u 15. dílu Vlogmas! ❤️ Dnes se dozvíte, jak to nakonec dopadlo s naším letem domů a s Vildou odpovíme na vaše nejčastější otázky o New Yorku. Nezapomeňte dát odběr a těším se na vás zase zítra! Sledujte mě na sociálních sítích: INSTAGRAM: instagram.com/marketafrank/ BLOG: marketafrank.com/ FACEBOOK: facebook.com/marketafrankofficial/ ---------- Video není sponzorované.
VLOGMAS 14 | Komplikace! Zůstaneme v New Yorku?
VLOGMAS 14 | Komplikace! Zůstaneme v New Yorku?
Před rokem
V dnešním vlogu vám povím něco o našich starostech s letem - a rovnou vám prozradím, že na pokračování se můžete těšit zítra :D Nezapomeňte dát odběr a sledujte mě na sociálních sítích: INSTAGRAM: instagram.com/marketafrank/ BLOG: marketafrank.com/ FACEBOOK: facebook.com/marketafrankofficial/ ---------- Video není sponzorované.
VLOGMAS 13 | Bruslení uprostřed mrakodrapů & NHL
VLOGMAS 13 | Bruslení uprostřed mrakodrapů & NHL
Před rokem
V dnešním vlogu vás s sebou vezmeme na bruslení do Cnetral Parku a na zápas NHL! Nezapomeňte dát odběr a sledujte mě na sociálních sítích: INSTAGRAM: instagram.com/marketafrank/ BLOG: marketafrank.com/ FACEBOOK: facebook.com/marketafrankofficial/ ----- Video není sponzorované.
VLOGMAS 12 | Nejsilnější zážitek z New Yorku
VLOGMAS 12 | Nejsilnější zážitek z New Yorku
Před rokem
V dnešním vlogu vás vezmeme s sebou do Brooklynu, na památník 11. září a na neskutečný západ slunce na Top of The Rock! Nezapomeňte dát odběr a těším se na vás zase zítra! Sledujte mě na sociálních sítích: INSTAGRAM: instagram.com/marketafrank/ BLOG: marketafrank.com/ FACEBOOK: facebook.com/marketafrankofficial/ ---------- Video není sponzorované.
VLOGMAS 11 | Byt našich snů, Broadway & dům Carrie Bradshaw
VLOGMAS 11 | Byt našich snů, Broadway & dům Carrie Bradshaw
Před rokem
V dnešním vlogu uvidíte náš 3. den v New Yorku! Nezapomeňte dát odběr a sledujte mě na sociálních sítích: INSTAGRAM: instagram.com/marketafrank/ BLOG: marketafrank.com/ FACEBOOK: facebook.com/marketafrankofficial/ ---------- Video není sponzorované.
VLOGMAS 10 | Central Park, nákupy & Gossip Girl
VLOGMAS 10 | Central Park, nákupy & Gossip Girl
Před rokem
Vlogmas #10! Nějak rychle to utíká, co? :) V dnešním videu uvidíte náš druhý den v New Yorku, procházku po Central Parku, moje malé nákupy a hledání míst z Gossip Girl. Nezapomeňte dát odběr a sledujte mě na sociálních sítích: INSTAGRAM: instagram.com/marketafrank/ BLOG: marketafrank.com/ FACEBOOK: facebook.com/marketafrankofficial/ ---------- Oblečení - Zara Kabelka - Furla ---------- Video není sponzorované.
123 456
123 456 - Před 16 minutami
Ahoj Markétko, asi jsem jedna z mála, ale mně se prostě asi nejvíc líbil ten druhej outfit, byl jinej než ostatní a i když nebyl tak ,,sváteční", je to prostě přesně můj styl, ale tobě stejně sluší úplně všechno :D a i ty ostatní byly nádherný, opět senzační video - jsi skvělá a mám tě ráda ❤❤
Lucie Kuželová
Lucie Kuželová - Před 21 minutou
Markétko Tobě snad sluší všechno 😮😊
vladimira vavrincova
vladimira vavrincova - Před 25 minutami
Dobrý deň, ten priestor je nádherný..kde ste to natáčali prosím?
dominika kovacova
dominika kovacova - Před hodinou
Na Tobě to Markétko vypadá všechno dobře <3 krásné outfity a hlavně výborný vkus!!! :)
Kristyna Michalová
Kristyna Michalová - Před 2 hodinami
Tvé vlogmasy mají fakt styl! a nestačím se divit, co všechno vymyslíš! Není to otřepané a stále stejné a moc mě baví/ bavíš! Paráda a moc ti Markét fandím!
Simona Čankyová
Simona Čankyová - Před 3 hodinami
najviac ma zaujal outfit č. 3 - tie nohavice, to je ozaj krásne, elegantné.....pozdravuje Slovensko Markétka
aYa
aYa - Před 3 hodinami
beautiful and love how u made it ur own!! I've got a few covers on my channel would love for u to check them out and give ur honest opinion?💙💙
Alena Polakovičová
Alena Polakovičová - Před 3 hodinami
Takže!! Nádherná jsi ve všem, bože můůj! Ale outfit č. 3, ten m u s í m m í t! :) :-*
Denisa Vejmelkova
Denisa Vejmelkova - Před 3 hodinami
Neskutečný! Krásná píseň a velmi příjemný zpěv 😊
Denisa Vejmelkova
Denisa Vejmelkova - Před 3 hodinami
Všechno ti moc slušelo 🙂 jsi ten typ co si na sebe může vzít i pytel a i tak mu to šílené sluší 👍🏼 paráda! Za mě nejlepší outfit 5 😊
330gagarin
330gagarin - Před 3 hodinami
Wau! Dokonalé😍 Nejvíce se mi líbil první outfit a pak ten, který by sis nikdy na sebe nevzala😎Slušel ti. Jinak Top byly vsechny vánoční outfity👍
Nikča Bukovcova
Nikča Bukovcova - Před 4 hodinami
Tobě pasuje úplně všechno skvělý makeup jako vždy rtěnka boží... Ty první šaty jsou překrásné a moc ti seknou, noa rifle se svetrikem a ty papucky no úžasný 👌❤️ krásná žena moc
Eliska kuzelova
Eliska kuzelova - Před 5 hodinami
Za me nejlepsi outfit prvni a posledni👌🤗
Veronika Francová
Veronika Francová - Před 5 hodinami
Tobě sluší všechno 😍
Gablable Čouková
Gablable Čouková - Před 5 hodinami
To je boží 😍😍
Zuzana Pouzarová
Zuzana Pouzarová - Před 6 hodinami
Černý outfit s podpatky je úžasný 😱 jenom tě obdivuji že v tom dokážeš chodit, já bych se na podpatcích zabila 😁 jinak máš nádherný hlas, ani jsem nemohla dospat jak jsem se těšila na video ❤️ Vilda nemá chybu 😀
Klára Divisova
Klára Divisova - Před 6 hodinami
no tak Markétko takhle :-D ty jsi tak krásná žena ,že tobě by slušel i pytel od brambor to je jasná věc :-) seš tu nádherně nalíčená a ta rtěnka je úžasná já sama výrazné rtěnky miluju a nosím je téměř denně několik let :-) sukně ti opravdu sluší máš na to krásnou postavu opravdu :-) ale za mě nejlepší outfit je ten předposlední .Ta dlouhá sukně ti tak hrozně sluší :-) na nějakou příležitost nebo jak začne to nádherné teplé jaro ideální oblečení :)
Ilona Náhlovská
Ilona Náhlovská - Před 6 hodinami
Teda Markét, krásné outfity, všechny Ti moc sluší! Pro sebe bych vybrala ten druhý se svetrem :)
Real Talk
Real Talk - Před 7 hodinami
Na to, že razíš pozitivismus si pořád na něco stěžuješ 😊
Katka Timkova
Katka Timkova - Před 7 hodinami
Úžasné 💞 tvoje videa hneď zlepšia deň a náladu 🙏❤️ ďakujem
Jana Balharová
Jana Balharová - Před 8 hodinami
Krása
Veronika Csorgo
Veronika Csorgo - Před 8 hodinami
Plisovaná sukně je top!!!😍
Lucie Břicháčková
Lucie Břicháčková - Před 9 hodinami
Markét, tenhle klip je fakt úžasný. Nádherně zpíváte. Udělala jste mi krásné ráno a v práci jsem si ho musela pustit znovu. Přeji Vám krásné Vánoce.
jindriska zahorska
jindriska zahorska - Před 10 hodinami
Ahoj Markétko, stihla jsem až teď, zatím můj favorit krása, moc ti fandím.
Petra Lednická
Petra Lednická - Před 12 hodinami
Wow ako si sa naučila tak dobre anglicky? 😍
Marie Peskova
Marie Peskova - Před 16 hodinami
Opět super❤
Zuzana Večerková
Zuzana Večerková - Před 16 hodinami
Pane bože tobě vše tak strašně moc sluší 🤩 ale nejvíc top jsou za mě ty zlaté šaty 👍🥰
Hanulinka
Hanulinka - Před 17 hodinami
Sluselo ti vse!!!💝 A strasne moc ocenuji snahu obzvlastnit vlogmas!!..me by ani nevadila videa z bezneho dne,protoze jsem rada za kazde video,motivacni,povidaci nebo podcat...ale tohleto je vazne pecka,moc dik..fakt se rada divam😍..
Hana Cvaková
Hana Cvaková - Před 17 hodinami
No ty bláho 🤩🤩 ty jsi fakt kočka Markét 😍😍😍😍 Za mě úplně top černé kousky, tzn černé kalhoty s body, poslední černé šaty a ta černá sukně se svetříkem 😍😍❤️❤️ A jinak, sukně bys měla nosit častěji 😍 neskutečně ti sluší 😍😍❤️❤️
Kristýna V.
Kristýna V. - Před 17 hodinami
Já jsem typ spíš na ten druhej outfit, ale tobě by snad slušelo i kdyby sis vzala pytel 😅 a sukně ti moc sluší! 😊
Natálie Zemánková
Natálie Zemánková - Před 17 hodinami
Outfit 2- 24. přes den a outfit 5 ke stromečku 😍😍😍 Tyto videa mě od tebe baví nejvíc. Všechny outfity jsou krásné 😍
erik sh
erik sh - Před 17 hodinami
Začal jsem odpovídat na ten komentář o autotune a zrazu zmizel :O. Jakože cože? Nekdo ti napiše, že to auto-tune je moc a ty to smazeš? To jako vážně? Jinak měl/a pravdu, auto-tune a hall tam použitý je a na víc stop to ani jinak nejde. Nemusíš to brát hned jako hejt a mazat komenty, to je prostě naše běžná studiová praxe i pro sebelepší zpěváky....
Mona Lisa
Mona Lisa - Před 17 hodinami
Velká škoda, že nenosíš sukně😉 mně se líbilo všechno👍 já nosím ráda šaty 💜
Natalie Dzurbanova
Natalie Dzurbanova - Před 17 hodinami
Inspirovala jsi mě tou sukní ale místo bílého roláku mám růžoví super video ❤️
Veru life
Veru life - Před 17 hodinami
Za mě outfit číslo 5 top top ❤️ ❤️ ❤️ každopádně vypadáš perfektně ve všem Markétko
Kači L
Kači L - Před 17 hodinami
Vůbec nevím co napsat . Prostě bomba. ❤️
bara vandrovcova
bara vandrovcova - Před 18 hodinami
ahoj market moc ti sluši hneda sukne a černy šaty
Lada
Lada - Před 18 hodinami
Ten 5. outfit (růžová delší sukně) je top!!! Vypadáš v ní skvěle! :)
Andrej Pítrová
Andrej Pítrová - Před 18 hodinami
Sluší ti to všechno. Vypádáš nádherně. Moc se mi libila ta dlouhá sukně s bílým tílkem😊
Veronika Šírová
Veronika Šírová - Před 18 hodinami
Tak já se uplne vidim v tech backorach, akorat k tomu dolazuju vanocni pyzamo :D Slavime s pritelem sami, takze to mame hezky na volno a pohodicku :))
Paulina Beskova
Paulina Beskova - Před 18 hodinami
Tie čierne šaty sú krásne :) Všetko čo si mala na sebe ti sluší ... Markétka, ty by si sa hodila do nejakej rozprávky, si krásna a zároveň pôsobíš tak tajomne :) :)
Soňa Kluková
Soňa Kluková - Před 18 hodinami
Opäť krásne videjko ❤️❤️
Nikuž & Horses
Nikuž & Horses - Před 18 hodinami
Teda, ta dlouhá, rozevlátá sukně ti nehorázně sluší 😍
Bajulina
Bajulina - Před 18 hodinami
5 TOP!
Lucy Mayer
Lucy Mayer - Před 18 hodinami
A já asi vystoupím z davu :D Mně se na tobě strašně líbil outfit s culottes (a to jsem šatovej a sukňovej typ!), přijde mi, že to k tobě prostě pasuje :) Je vidět, že se v tom cítíš snad nejlépe ze všeho...
Šárka Popplová
Šárka Popplová - Před 19 hodinami
Ahojky Markétko variace se mi líbily všechny ale já bych šla do domáckých kalhot se svetříkem 😉. A té rtěnky jsem si opravdu hned všimla 😂
Martina Morong
Martina Morong - Před 19 hodinami
Ty máš tak dobru postavu 👌👍😊 tie zlaté šaty a ta bledo ružová sukňa sú za mňa top. Inak už som ti písala, že zimné outfity tiež môžeš oživiť šatami alebo suknami. Veľmi ti to svedčí 🤗♥️😉viem viem nosíš ich iba v lete ale aj zima je super obdovie na vlnené šaty 👗.
Bejbyna
Bejbyna - Před 19 hodinami
Jsi tak nádherná ❤️
Jiří Pumprla
Jiří Pumprla - Před 19 hodinami
Nice ❤️😍
D. Špicarová
D. Špicarová - Před 19 hodinami
Tak to jsou krásné outfity. A hrozně moc ti sluší! ❤️🎄
Sabush O'rlling
Sabush O'rlling - Před 19 hodinami
Najviac sa mi páči prvý a tretí outfit, už viem čo si asi oblečiem na Štedrý večer <3
Veronika Přidalova
Veronika Přidalova - Před 19 hodinami
Ta měděná sukně s tilkem za mě TOP👏😍sukně má nádhernou barvu😊takovy sukně by jsi měla nosit a nebo i tylove by ti moc slušely😉jinak super video
Sára
Sára - Před 19 hodinami
Nemyslím to nijak zle, ale ja mám napr. presne také nohy, ako Markét a tiež krátke sukne a šaty nenosím, pretože mi pripadá, že nemajú na ne pekný tvar a sú na ne príliš mohutné, aj keď vysoké podpätky urobia veľa. Za mňa vypadá krásne v 3. a 5. outfite, prvý ju podľa mňa zbytočne príliš rozširuje 🙂 Každopádne krásne videjko s krásnym pozadím, aj keď už sa neviem dočkať ďalšieho zo série sťahovacích vlogov 😊
Barbora Malátová
Barbora Malátová - Před 19 hodinami
Body je úplně dokonalé 😊 když jsem ho viděla ve Vánočním videoklipu, tak se mi hned na první pohled líbilo 😍
Žaneta Zelená
Žaneta Zelená - Před 19 hodinami
Na zabydlovaci vlogy se mooooc těším 😊😉
Žaneta Zelená
Žaneta Zelená - Před 19 hodinami
Nemám slov...naprostá vkusná dokonalost ve všech outfitech....dokonalý je třpytivýtop s kalhotami, zlaté šaty.No a ta rozevlátá sukně je naprosto top 😍😍😍
Mavluda Sapaeva
Mavluda Sapaeva - Před 19 hodinami
Moč krasná napište prosim vaš velikost
Michaela Babicová
Michaela Babicová - Před 19 hodinami
Krásné outfity! 😘😍💖💝💋
Lednova Jana
Lednova Jana - Před 19 hodinami
Všechny outfity Vám nesmírně sluší! Pro mě jsou top zlaté šaty a černé body s kalhotami. 👍❤
ponponpon
ponponpon - Před 19 hodinami
Markétko, co se mi na tobě líbí je ta barevná rozmanitost. A v červené rtěnce jsi hotová rebelka, haha!
Barbora Ta
Barbora Ta - Před 19 hodinami
Neni to uplne tak zvane salek meho kafe,ale prvni a posledni saty se mi libi👌💃👠
Va Ambond
Va Ambond - Před 20 hodinami
Máš krásné nohy! Vlastně jsi celá krásná😀😊❤
Ver ča
Ver ča - Před 20 hodinami
Podle me ti ty sukne hodne slušní. Jinak jsi super
Ingrid Piskorova
Ingrid Piskorova - Před 20 hodinami
No tak ta je super🥰
Kristina Nihao
Kristina Nihao - Před 20 hodinami
To je těžký napsat, který outfit byl nejhezčí. Až na ty boty na podpatku, které obecně nesnáším (ničí se tím nohy a ještě to bolí) to byla dokonalost sama! A ta rtěnka s těma bačkorama! :D
Kristyna Cupalova
Kristyna Cupalova - Před 20 hodinami
Nádherné outfity a moc ti sluší.❤️😍😘
Petra 99
Petra 99 - Před 20 hodinami
Mně se třeba hrozně líbil ten poslední jednoduchý outfit🖤 dost mě zaujala i ta sukně s rolákem! Ale všechny outfity byly krásné😍 na Vánoce jak dělané👌🏻
Katarina Cvancigerova
Katarina Cvancigerova - Před 20 hodinami
Top outfit: medená sukňa...veľmi ti to pristane :)
Veronika Machackova
Veronika Machackova - Před 20 hodinami
Jsi moc hezká
Veronika Machackova
Veronika Machackova - Před 20 hodinami
Za mě outfit 1. , outfit 6.
kristyna postulková
kristyna postulková - Před 20 hodinami
Parádní video 👍 a skvělá inspirace! Outfity ti slusely všechny a ve všem si vypadala krásně! Nejvíc se mi líbily zlaté šaty a potom černá sukně s rolákem. Už se nemůžu dočkat dalšího videa. Krásné svátky a hodně zdravíčka posílám 😘
Simonna Lenhart
Simonna Lenhart - Před 20 hodinami
Wauu! 😍Tie zlaté šaty a dlhšia sukňa (medená) sa ti hodia, určite by si mala porozmýšlať a zaradiť tento typ sukne do svojho šatníka :)
SimpleCrazyBOCs
SimpleCrazyBOCs - Před 20 hodinami
nejvíc se mi líbí sukně a rolák :)
Tesa
Tesa - Před 20 hodinami
krasna v ty cerny sukni a rolaku 😍 na zimu k tomu cerny pevny silonky, kabat a hura tak ven ☺️
Anežka R.
Anežka R. - Před 20 hodinami
Ten Vilda😅
Jana Bieligová
Jana Bieligová - Před 20 hodinami
Ta světlá plisovaná sukně se divně lepí na tělo, ostatní oblečení moc hezké 😊
Jiřina Malíková
Jiřina Malíková - Před 20 hodinami
Market vsechno je moc krasne libi se mi zlate saty,i ty kalhoty a sukne s tilkem,ale Vse ti slusi....Nejvic se mi libil Vilda je to komik,moc Vam to slusi ....kdy bude dalsi video ohledne bytu....
Romana Kramářová
Romana Kramářová - Před 20 hodinami
Wauu! 😍Ty zlaté šaty a delší sukně jsou pecka! Outfit s delší sukní ti neskutečně sluší, byl by hřích ji nenosit 😍
Eva Kroutilová
Eva Kroutilová - Před 20 hodinami
Markétko zlaté šaty na prvním místě. Možná by jste mohla se více stylizovat do šatů a sukýnek. Myslím, že se k Vám více hodí a řekla bych,že také více patří. Noblesnost je Vaše značka.
Markéta Lešikarová
Markéta Lešikarová - Před 20 hodinami
Párádní video. Moc ti to tam sluší a to, jakým způsobem je to natočeno je super :-) <3
Hanka Neuralová
Hanka Neuralová - Před 20 hodinami
Ahoj Market, vsechny outfity jsou super. Libi se mi bily vanocni svetrik a body plus cerne siroke kalhoty a pak ta pekna telova/medena plyzovana sukne. Tesim se na zitrek H.
Veronika Studničková
Veronika Studničková - Před 20 hodinami
Sukně Ti strašně sluší 👍🏻😍
Andri G
Andri G - Před 20 hodinami
Krásné outfity Markétko :) nejvíc se mi na tobě líbí měděná sukně s tilkem 😊❤️
Tereza Vaňharová
Tereza Vaňharová - Před 20 hodinami
Tobě sluší všechno ale spíše úplně ty první šaty
Alena Krňávková
Alena Krňávková - Před 20 hodinami
Líbí se mi všechny, ale naprosto vedou ty zlaté šaty :-)
Ilona Karaskova
Ilona Karaskova - Před 20 hodinami
Ta dlouhá sukně ti moc sluší a všechno ti asi vlastně slušelo.
Tereza Ruckova
Tereza Ruckova - Před 20 hodinami
Krásné video jako vždy 🤩 chtěla jsem se optat jakou podprsenku máš ve videu na sobě, protože ti dělá krásné poprsí 🤣 jsi nádherná ženská a vše, co jsi měla na sobě, ti ohromně sluší a určo se sukní neboj, dělají ti super nožky 🤓 A já osobně bych si vzala první šaty, černý komplet s kalhoty a lodičkami a ta dlouhá sukně s topem 🥰
Karolína Beranová
Karolína Beranová - Před 20 hodinami
Určitě první a poslední.
Sára Holasová
Sára Holasová - Před 20 hodinami
Si strašne krásna 😀😅🤗
nela kyselakova
nela kyselakova - Před 20 hodinami
Krásný outfity, tobě Markét sluší fakt všechno 🥰 nejvíce se mi líbily zlaté šaty 👏🏼 Chci se zeptat proč vlastně nenosíš sukně? Je ti to nepohodlné nelíbí se ti to..? 👀 Vilda zpestří každé video 😁😁😁
Kateřina Vajglova
Kateřina Vajglova - Před 20 hodinami
Tobě sluší všechno 😍jsi krásná Markét 🙂 Mě osobně se nejvíc líbil outfit s delší sukní a pak černé šaty ☺️
Dita Vavroušková
Dita Vavroušková - Před 20 hodinami
Mně se líbily všechny💞
Anna Jenšovská
Anna Jenšovská - Před 20 hodinami
Tak jako ty sukně.. Jak je nemůžeš nosit?.. Mas tak hezky nohy, to bych se vůbec nebála a šla do nich ❤️
Veronika Slámová
Veronika Slámová - Před 20 hodinami
Outfit 5
Klarus Caletkova
Klarus Caletkova - Před 20 hodinami
Sukně je přímo nádherná.. 💋💋❤️Proč nenosíš sukně moc ti sluší a máš nádherné nožky 😊😊
Terezie Najserová
Terezie Najserová - Před 20 hodinami
Teda Marketko, tobě tohle oblečení tak strašně sluší ❤️ Měla bys nosit sukni i někdy jindy, je to skoda nevynosit
Mária Rumanová
Mária Rumanová - Před 20 hodinami
Krásny nápad 😘
Sofia Kovalíčková
Sofia Kovalíčková - Před 22 hodinami
až mi slzy tiekli,fakt krásne ❤️
Marcela Jezilova
Marcela Jezilova - Před 23 hodinami
Marketko rtenka ma krasny odstin. Jste sikulkove. Kuchyn je super. :-)
Jan Michalek
Jan Michalek - Před 23 hodinami
jak to muze neko ho davit