Janek Rubeš prochází noční Prahou: Tady si můžete dělat, co chcete

2 154
75
 
Komentáře
Hybinette
Hybinette - Před 5 dny
Dobry den! I watched your video even though I don't understand Czech, and I immediately recognized the place "Wine & Food Store" that you are walking past at @20:50. I went in there to buy some cigarettes, and the very same Asian guy (yellow shirt, behind the counter) tried to charge me double the legal price! And when I told him it was against Czech law, he just told me to get lost
Zingel Shuher
Zingel Shuher - Před 5 dny
Млувите помалейи я неразумим вубец
MackFury321
MackFury321 - Před 5 dny
To s tou plachtou na bankomaty by mohli udělat i občani, když se magistrátu nechce ne? To, že se tam prodává voda za 100 a předražený bonbóny mě netankuje, ale nelegální bankomaty, který ničí památky, je fakt vrchol..
Kaizy
Kaizy - Před 5 dny
Vidím dobře, že ten pán v košili je celou dobu doprovází jako ochranka? Tak to je hnus.
Lukas Cermak
Lukas Cermak - Před 5 dny
Super video doufám ze bude ještě podobný díl diky
Tomáš Havránek
Tomáš Havránek - Před 5 dny
8:00 Ten Uber tam nemá kabel od lucerničky, protože je taxikář, ale ve většině případů proto, protože má pronajaté auto, které bylo / je registrováno jako taxi.
Kantys3
Kantys3 - Před 6 dny
Přemrštěný ceny v centru jsou strašný, na druhou stranu, pokud to někdo bude kupovat, tak proč by to ten obchodník nedělal. Chápu taky, že ceny nájmů těchto prostor jsou stejně tak přemrštěný a voda na Václaváku nemůže stát stejně jako v Horní Dolní. Je to možná okrádání turistů ale legální a oni mají na výběr. Co mě štve víc je okrádání turistů Bulhary, Rumuny, naháněči, taxikáři, nelegálními bankomaty, atd... s tim by magistrát měl něco dělat. Firma na bankomaty poslat dopis, jestli je neodstraní do 2 měsíců, odstraní je město a pošle fakturu za jejich odstranění, sešrotování... Ale je to přesně jak říká Janek, každej hledá důvody, proč něco nejde, místo toho, aby hledal řešení, jak to půjde. Pak je otázka, kdo za tim všim stojí, kdo má kde známosti, kontakty... hnus.
saip04
saip04 - Před 6 dny
Kdyz to jde v Reporyjich (hint: Pavel Novotny), proc to nejde i ve zbytku Prahy? Asi nikdo/nekdo doopravdy nechce :(
Suchej Pes
Suchej Pes - Před 6 dny
Sem ràd ze bydlim v malem mêstecku v Nemecku!
Luky Ernst
Luky Ernst - Před 6 dny
Hrozne me to jako Prazaka sere, proc ty bankomaty aspon nepolepej, nebo kdyz mi rekne nekdo které to presne jsou vyribim nalepky a polepim je snad sám. Proc mesto Praha nemá npř mobilní aplikaci pro turisty kde radej co a jak, na co si dát pozor, jake jsou kurzy správne ve smenárnách atd...bojoval bych tímto zpusobem proti smejdum...i blbe letáky na letištích a turistických centrech by mohly pomoci....ten blikající hnus pred tema masazema, proc na to nekdo nenasende a neodjede stím do šrotu, kdyz to není jejích tak jim to nebude vadit ne?...obdivuju Janka za ty nervy, me jen tohle video naplnnilo tolika negativníma pocitama, bezmocí a on to dává už několik let...
otakar zdebski
otakar zdebski - Před 6 dny
K obědu kafe a zapít Colou?
jirka palan
jirka palan - Před 6 dny
Standa se diví nad nedodržováním zákonů a vyhlášek a sám používá službu která nedodržuje zákony této země a stát z jejího podnikání nic nemá!! Jedná se o společnost UBER. Hezký den všem!
jaromir janovsky
jaromir janovsky - Před 6 dny
mel jsem Prahu rad, ale to uz je davno ,tet me nahani strach
Radomir Stec
Radomir Stec - Před 6 dny
Ty vole , to tam máte takový bordel v té vaší zemi.
policajti všude na každém rohu a přitom tolik nelegální činnosti a Porušování zákonů.
je to úplný Kocourkov .
to asi opravdu musí být švejkovský národ.
To by se nikdy nestalo kdyby nás měli rakušáci nebo němci na povel a vypadá to tak, že se to zase jednou stane.
počkejte až si vás mu slimáci spolu s Vietnamci rozeberou to bude zase tricolor v ulicích a protestu
Dubis
Dubis - Před 6 dny
Janku Janku, pirátský primátor Hřib má důležitější věci na práci než starost o metropoli. Třeba hrotit vztahy s Ruskem a Čínou a nebo vyvěšovat vlajku těch správných sexuálních orientací. Poté není divu, že to v Praze vypadá ještě hůře než hraniční přechody plné trpaslíků.
Mr Mango
Mr Mango - Před 7 dny
Chudák .. :/ vypadá jako by cítil nebezpeči za zády... :-/
Sadprince298
Sadprince298 - Před 7 dny
Stando,stačilo vzít turban a to bys viděl:D
Ales Komurka
Ales Komurka - Před 7 dny
Natáčeno kalkulačkou? Hrozná kvalita jinak fajn.
Ladislav
Ladislav - Před 7 dny
Nejhorší na tom je, že Janek na tom udělal tolik práce a v realitě k prdu. Osobně si myslím, že jedine řešení ze strany města je brutální represe.
Swáča
Swáča - Před 7 dny
U těch bonbónů, je to odporné a nehygienické i v Benátkách jsme platili míň XD.
bikros
bikros - Před 7 dny
Co se týče házení lidí do Vltavy, je to sice trochu brutální a a barbarský, ale fungovalo by to asi líp, než nic nedělání. Myslim to v tom smyslu, že například přesperejovat display pár nelegálně umístených bankomatů v zásadě není problém. Lidi to spíš nedělaj protože jim to prostě příjde jako blbej nápad, ale fungalo by to asi líp, než nic nedělání. Jasně, nejsme jako oni, ale... město je to naše
Šimon Špaček
Šimon Špaček - Před 6 dny
Házení lidí do Vltavy není barbarství, ale starý zvyk. Takhle se běžně trestali nepoctví obchodníci v Praze.
bikros
bikros - Před 7 dny
Odkoukáno 5min a jen chci říct, že pro mě jako pro místnáka vidim hlavní rozdíl mezi re-kolama a vším možným na baterky v tom, že rekola se zamykají vždycky k něčemu jako je plot, zábradlí apod., zatím co ty elektrický jsou obvykle rozprostřený po chodníku atp. Osobně už jsem jich v afektu pár shodil na zem a nedávám tomu moc času, než nějaká z nich skončí ve Vlatvě
Dubis
Dubis - Před 7 dny
Janku Janku, pirátský primátor Hřib má důležitější věci na práci než starost o metropoli. Třeba hrotit vztahy s Ruskem a Čínou a nebo vyvěšovat vlajku těch správných sexuálních orientací. Poté není divu, že to v Praze vypadá ještě hůře než hraniční přechody plné trpaslíků. Naštěstí si se o primátora ani slůvkem neopřel a tím si nenaštval soudruhy z Pirátské strany.
Jerry V
Jerry V - Před 7 dny
Skoda ,ze jsem tam take na Vaclavaku nebyl ...,bych to Jankovi vypalil :-))
Jan Pomaz
Jan Pomaz - Před 7 dny
Policajti budou raději kasírovat a šikanovat čechy, než se snažit mluvit anglicky a došlápnout si na ty východní gaunery. :( Až se někdo nasere a ty zloděje pobodá, tak bude policie řešit napadení a né to, co tomu předcházelo.
Jakub Earl
Jakub Earl - Před 8 dny
7,5 minuty. Víc jsem nedal. Jako stát mezi Muzeem a Můstkem a tvrdit, že nejlevnější vodu mají v Máji za 150 Kč...
Chvíli jsem Pze nebyl ale na Můstku je Albert určitě. S úplně stejnými cenami jako všude jinde.
I v Tescu v My mají stejný ceny, jako v ostatních.
Takže pánové buď záměrně lžete, nebo Prahu vůbec neznáte.
V obou případech nevidím důvod Vás sledovat dál.
A pak jste přidali koloběžky a koše....a já dostal takovou chuť Vás fyzicky napadnout, ale šílenou!!!
forgetme nots
forgetme nots - Před 8 dny
rozumnej clovek ten vas host
DejfR
DejfR - Před 8 dny
Super rozhovor, Janek je borec! 😊
Jakub Sladek
Jakub Sladek - Před 8 dny
Ahoj, dobrý díl sleduji Janka dlouho a chtěl bych se zeptat jestli mi napíšete název bankomatu a kde je napsané že je tady “načerno” ? Moc díky :)
LittleLightCZ
LittleLightCZ - Před 8 dny
Uz jak vyslovil "Vaclavske namesti", tak jsem si rekl: Oh, shit! :-))
HOLY SHIT!
HOLY SHIT! - Před 8 dny
A jak jinak může fungovat společnost, která má kohokoli, kdo se chová trochu uvědoměle okamžitě za aktivistu? Strašně se mi líbil tento neformální vlog/rozhovor. Jen tak dál.
Filip Křížek
Filip Křížek - Před 8 dny
Zainvestoval bych do kameramana, nebo si dej pozor,co natáčíš, tenhle záběr je třeba fakt otřesnej. 32:00
Pan Karel
Pan Karel - Před 9 dny
Na konci té úzké uličky za Václavákem sem si dal jako správnej turista hnusnej Staropramen za 80 korun. A ten černoch tam mluvil o fotbale taky :D
Kari Kari
Kari Kari - Před 9 dny
Velmi hezký rozhovor. A je to celkem smutné, že toto vše se děje v přímo v hlavním městě, které by nás mělo reprezentovat. Musím uznat, že Janek dělá opravdu hodně a že v poslední části rozhovoru byla trošku vidět takový ten povzdech, možná bezmoc určité věci, které nemůže sám změnit, ještě když o nich ví a je s nimi tak často v kontaktu. To pak naprosto chápu, že se na věci dívá jinak. Myslím, že něco takového bylo potřeba, potřeba ukázat, co nechutného se pod tou ''krásnou'' historickou Prahou skrývá a že to není tak růžové. Takže za mě máš velký palec nahoru za to co děláš, že tomu věnuješ tolik svého času a že se snažíš tohle město dělat lepším! Víc takových lidí...
Ondřej Máca
Ondřej Máca - Před 9 dny
Stačí sejít pár schodů do vestbulu metra a můžete nakoupit v Albertu vodu i jiné věci za standardní ceny jako všude jinde.
Zdeněk Stojan
Zdeněk Stojan - Před 9 dny
Jak to tak vidím, hodil by se Vám tam Novotnej :D
Mira Ricka
Mira Ricka - Před 9 dny
Janek ma koule, ne ze ne!
MIISHEL
MIISHEL - Před 9 dny
Neznášam keď niekto niekoho presviedča o tom, kto je. Keď raz povie, že aktivista nie je, tak ním nieje. Keď ti poviem, že nie som katolík, tak proste nie som a bolo mi nad mieru nesympatické ako si niekoľko-krát vo videu agresívnejšie donucoval Janka aby povedal niečo, čo nechce. To, že niečo robí preto, aby sa mal vo svojom meste lepšie, tak je aktivista? Krásne to Janek povedal. Keď vidím zločin na ulici a niečo na to poviem, tak som aktivista? Robí to, čo by mal robiť každý občan svojho mesta a svojej krajiny, zaujímať sa! Robiť niečo pre svoje mesto a krajinu, byť všímavý, keď vidím ležať kolobežku, tak ju zdvihnem a dám na miesto, keď vidím odpadky rozhádzané po zemi, tak ich zdvihnem a zahodím. Toto nie je aktivizmus, to je inteligencia a zdravý rozum! To je všímavosť a pokora. Preto si Janeka nesmierne vážim. Budme všímavejší, nenechávajme robotu a veci na druhých. Keď môžeme pomôcť alebo niečo spraviť, tak to spravme. Ak máme niečoho nazvyš, tak sa rozdeľme. Starajme sa o miesta kde žijeme a nenechávajme to na druhých (veď odpad majú zdvihnúť smetiari – zdvihnime si prdel a tie odpadky zahoďme my! tiež máme ruky!). Na všetko si sťažujeme, ale nehľadáme riešenia. Treba hľadať riešenia a menej si sťažovať :)
Pražský Hecíř
Pražský Hecíř - Před 9 dny
Strašně depresivní jak vedení Prahy úplně sere na normální lidi..
General Augusto Pepechet
General Augusto Pepechet - Před 6 dny
Co bys cekal od progresivni levice jako jsou pirati?
Vojtěch Knor
Vojtěch Knor - Před 9 dny
10:38 dž reklama... A mě se doopravdy ukazala:)
Prt El
Prt El - Před 9 dny
mně*
Mateo feels
Mateo feels - Před 9 dny
A.K.A. dva degeši co chodí po Praze s ochrankou a odhalují zločiny, ty píčo Colombo byl oproti Vám malá rybka.
F F
F F - Před 8 dny
Co to meles blazinku)
Peter Squ
Peter Squ - Před 9 dny
na moravě vás moc nemusíme..v praze jste ale legendy... :D
Ethione
Ethione - Před 9 dny
To je fakt špatný, že Janek může po Praze chodit jenom s ochrankou.
Vero Nika
Vero Nika - Před 9 dny
Nejsem z Prahy, jak funguji ty kolobezky prosim? :)
Tatko Šmolko
Tatko Šmolko - Před 7 dny
To je podobne ako kolo,len sa nesedi a neslape. Len sa chytis kolobezky, stupnes jednou nohou na a druhou sa odrazas. Po dakej dobe je dobre vystriedat nohy lebo sa unavis.
donPIETRO quattroFORMAGGI
9:52 Jedno *malé* kafe za *100 Kč*
Jedno *velké* kafe za *200 Kč* :D
donPIETRO quattroFORMAGGI
9:21 *Malá* cola za 100 kč
*Velká* cola za 200 kč :D
donPIETRO quattroFORMAGGI
1:20 *Nejdelší* náměstí v ČR je *Václavské náměstí*
*Největší* náměstí v ČR je *Karlovo náměstí*
00houmr
00houmr - Před 9 dny
Je akorát vidět že se někdo kdo o těch problémech ví zajímá se o ně a řeší je se baví s člověkem který ví o věcech jen co mu někdo nabulikuje nebo neví vůbec nic a jen se diví. Koloběžky jsou zlo protože téměř po celé Praze se válí na každém rohu a používají je opilý turisté. 200 taxikářu z 8000 kradou a 1000 uberaku z 2000 jsou frajer kteří nevi kde co je a není. No a nakonec tlačení z tvé strany do nějakých odpovědi co by kdyby jen proto že absolutně netušís o čem mluvís. Janek super ale ty si aspoň udělej nějakou resersi
Cosworth Bob
Cosworth Bob - Před 9 dny
tak kdyz praha vyhaze miliony za lavicky grazla havla tak nema na opravy lavicek pro lidi. zakrejt bankomat? to grazl zakreje radeji koneva. ten typek co se pohybuje stale kolem vas je ochranka?
mutemathmancz
mutemathmancz - Před 10 dny
Bohužel se z Prahy za těch třicet let stalo, skorumpované anarchistické prodávající se město všelijakým podnikavcům, dealerům atd., a to vše jen díky lidem, kteří ho měli ty roky monžnost řídit lidem, kteří bohužel pocházejí z českého lidu čili jsou to jedni z nás, je to bohužel vizitka české mentality, povahy ať se to někomu líbí, nebo né což je smutné, ale pořád je naděje, každý musíme začít u sebe, přemýšlet jinak než generace před námi, protože pokuď k tomu nedojde absolutně nic se nezmění a Praha nikdy nedosáhne úrovně Vídně, Mnichova, Curychu atd.., Praha se bude pomalu ale jistě měnit ve skanzén protkaný korupcí, lůzou a kriminálními živly, peace;)..
Tatko Šmolko
Tatko Šmolko - Před 7 dny
Kedy si bol vo viedni, munichu alebo v berline?
Atom
Atom - Před 10 dny
Janek je frajer a přeji mu pevné nervy, btw díky Stando, super díl
TheBarnebyCZ
TheBarnebyCZ - Před 10 dny
Video super ale dávám palec dolů. Ustřihnout video a dát pokračování na placenej patreon mi příjde nevhodné. Chápu, že se mnou nemusí spousta lidí souhlasit ale je to můj názor a pakliže mám možnost ho zde vyjádřit tak ho píšu :).
STANDASHOW
STANDASHOW - Před 9 dny
@VittorioTV Ostatní CHvideosři Patreon nepotřebují, protože dělají spolupráce :) Sponzorovaný videa a tak. Já to tak dělat nechci. Asi jsem moc starý na to být influencer :D Chci být prostě tvůrce obsahu. Žádný reklamní bullshity. A Patreon je win-win pro všechny. Kdo si zaplatí, dostane 5* službu, všechny výhody, záznamy, stáhnutí v MP3... Kdo nechce/nemůže platit, může se podívat zadarmo na to nejlepší tady na CHvideos. A nebo stačí, když si udělá čas a přijde na live-stream každou středu :) Ale chápu, že je to nezvyk. Dneska je všude hromada reklam a nikomu to nevadí, ale když si někdo řekne za svoji práci peníze, je to strašný haló :D Tak třeba budu první, komu se to tady v ČR podaří :)
VittorioTV
VittorioTV - Před 9 dny
Je to to už hodně komerční, asi to bere jako zaměstnání. A i celkem atypické, když si člověk uvědomí, že i ti neznámější youtubeři/streameři žádný Patreon nepotřebují. Jinak skvělý kontent.
BROMBI 75
BROMBI 75 - Před 10 dny
zdá se mi to nebo jsem tenhle stream viděl někdy v půlce sprna?:D
Money Monkey
Money Monkey - Před 10 dny
Podle mě je ta panda v pohodě i že za fotku chce peníze :D Lepší aby tam byla panda a za fotku peníze než aby tam panda nebyla, nikdo by to nedělal zdarma, kdo nesouhlasí, rád si vyslechnu váš názor, přece jen v Praze nebydlím
Kanonýr Kelly
Kanonýr Kelly - Před 10 dny
Ta koloběžka je top a používal bych to na "mikromobilitu" furt, ale ta cena se fakt nedá. +Od nich nedává smysl to advertizovat na krátký vzdálenosti, když 25 Kč stojí jen odemknutí.
Petr Stiblík
Petr Stiblík - Před 10 dny
Jste měli bodyguarda, jo?? Praha snad neni zas tak nebezpečná :D
GOOD111222
GOOD111222 - Před 10 dny
co to máš za placky na tom saku?
STANDASHOW
STANDASHOW - Před 9 dny
Měl jsem placky s nápisem "Miluju Brno". Přišlo mi to jako dobrej troll vzít si je na Václavák :D
pwrlbypajis
pwrlbypajis - Před 10 dny
Janek je super, líbí se mi to co dělá a tenhle rozhovor mi tu Prahu ukázal a spousta toho objasnil, super video díky za něj!
Fajnokelma
Fajnokelma - Před 10 dny
Moje tříletá dcera má nejoblíbenější hračku plyšovou pandu. Když viděla v Praze tuhle, byla úplně radostná. Těžko jí budu moralizovat o nekulturním přínosu :)...
Jewpsy Altprager
Jewpsy Altprager - Před 10 dny
a proč ne?
Ondřej Cizmar
Ondřej Cizmar - Před 10 dny
90kč za 100g? :D V pasáži Světozor je ten levný krámek s bonbony Pedro jak Janek zmiňuje... tam je 1kg za 120kč :D
Další v pořadí