AVENGERS ENDGAME: Cestování časem (pořádně) VYSVĚTLENO! + Vynález Profesora Hulka

545
6
 
Komentáře
Kuba Horvath
Kuba Horvath - Před 3 dny
Ahoj. Nemohu si vzpomenout ale jak se dostal Thanos z minulosti do budoucnosti?
faryy 77
faryy 77 - Před 3 dny
Mělbych takový menší dotaz co se týče těch filmů a seriálů jak jdou chronologicky. At hledám jak hledám nemužu se dopracotat k tomu tak aby to šlo přesně ja kto má jít,vždy najdu nějaké odlišnosti.... třeba ped Iron Mana 2 Se řadí Hulk nebo jiné seriály.... KDe se to dá najít přesně ? Předem děkuji.
PEPAS CZ GAMING
PEPAS CZ GAMING - Před 3 dny
podle mě stroj času z end game není stroj času ale jen přenašeč do jiných dimenzí ve kterých začal tok času v jinou dobu
Krafťák sk
Krafťák sk - Před 4 dny
Bol by som radšej keby tam bol grandfather paradox.
Samuel-son 00
Samuel-son 00 - Před 4 dny
To že byl ant-man 5 let v kvantum rel (nebo jak se to píše) a nezestárl (ani trochu) tak tonedává smysl protože máma Houp tam byla 20 let a zestárla nemělo to pro ni být jen 20 hodin? A udělej o tom video pls už mi to vrtá hlavou od doby co jsem viděl avengers endgame poprvé
Knight Industries KITTKARR
Neviem či to je pravda ale chcel som vysvetliť.
Samuel-son 00
Samuel-son 00 - Před 4 dny
Dík já to nechápal :D
Knight Industries KITTKARR
Niekde som čítal že ona bola v úplnom jadre quantum realm a tam čas funguje rovnako ako na zemi.
Alexandra Hefnerová
Alexandra Hefnerová - Před 5 dny
Nejmenoval se ten film (filmová trilogie) zmíněný po Terminatorovi náhodou "Návrat do budoucnosti" (v originále Back to the Future)? Já jen, že jsem zaslechla cosi jako "Zpátky do minulosti". Nevybavuju si žádný film tohoto názvu, o co tam šlo? Stačí jen stručně zápletka.
A i Avengers používají "stroj času" víceméně. Ono ten portal pad, na kterém všichni stojí, než se vrátí časem do minulosti, by se za něco jako stroj času nazvat dal. Ostatně princip žádného stroje času ze slavných scifáčů nebyl nikdy vysvětlen, takže netušíme, na jakém základě funguje ta časová bublina z Terminatora, na jakém funguje DeLorean z BttF, na jakém funguje Doctorova T.A.R.D.I.S (co přesně je ten Časový vír?), atd. Jak můžeme s jistotou tvrdit, že některá z těch mašin nevyužívá právě kvantovou mechaniku? Jak můžeme vědět s jistotou, že DeLorean neprolétá minivesmírem, aby se dostal do jiné časové linie? Jen pár věcí k zamyšlení.
Peter Jambrich
Peter Jambrich - Před 6 dny
mna by zaujímalo co sa stalo s thanosom ked luskol iron man ? ci zomrel alebo ho to prenieslo len na ine miesto ako ostatnych v infinity war ?
Pert Štorch
Pert Štorch - Před 7 dny
Proč je Scot Lang mladý, ale máma wasp je stará jako Michael Douglas?
Marek Ešus
Marek Ešus - Před 6 dny
Protože v různých částech quantum realm plyne čas různě, což Wasp starší označila jako time vortexes. V některých částech quantum realm dokonce plyne čas opačným směrem, cehož se v MCU využívá k cestování časem...
Takovej makovej Electroman
Až teď jsem to pochopil. xD
Bubysek
Bubysek - Před 7 dny
Vědci by se od těch rádoby inženýrů naučily hovno.. Je to pořád jeden velkej paskvil co nedává smysl... A pokud by platilo jejich cestování časem, kterýmu nerozumím.. Těžko by thanos v minulém díle zpátky oživil toho cervenaka a vzal mu pak kámen z čela.. Najednou kazdej umí ovládnout kameny.. Thanos je silnější bez kamenů a thorova ultimatni zbraň je směšná najednou...
Robo Jancovic
Robo Jancovic - Před 8 dny
Diki, vdaka tomuto videu uz mi všetko jasne... A klobuk dole pred panmi Russových 😉
Tomas Konopac
Tomas Konopac - Před 8 dny
Hezké trochu mi to připomíná Járu Cimrmana :)
Peter Bernát
Peter Bernát - Před 8 dny
Ja nechcem capitana američana ja chcem späť Tony starka Ironman
Vladimír Rapčan
Vladimír Rapčan - Před 8 dny
Mali sa vrátiť v čase tam kde začal Thanos pestovať tú svoju vesmírnu kukuricu zbiť ho a vziať mu všetkých 5 kameňov ako to chceli urobiť na začiatku...
Magicduo CZ
Magicduo CZ - Před 8 dny
Oba filmy Strážců Galaxie ale můžou být chronologicky po sobě tak, jak byly v kinech, ne?
Jitka Spackova
Jitka Spackova - Před 8 dny
A thorovo kladivo taky vytvoří alternativní realitu?
Martin Stárek
Martin Stárek - Před 8 dny
Myslím že ho Cap vrátil
Player Petráček
Player Petráček - Před 8 dny
Takže když Thanos z minulosti přicestoval do hl. příběhové linky Endgame, kde se nakonec rozplynul... co jeho alternativní svět? Ano, vznikne víc časový toků jakoby se nic nestalo, ale tam, kam on patří, se nevrátil, protože jak jsem psal, skapal v Endgame. To znamená, že jeho realita je bez Thanose a tím pádem se tam nic dít nebude? :D Nebo jsem jenom blbec a nechápu to.. :D :D
Pavla Kratochvilova
Pavla Kratochvilova - Před 8 dny
Chápeš to naprosto správně, tím, že Thanos odcestoval ze své reality a už se nebyl schopen vrátit (neb se rozsypal na prášek), vytvořila se větev reality, kde on i celá jeho banda najednou zmizeli. To taky znamená, že v téhle realitě chybí Gamora a tím pádem se nedají dohromady Guardinas - přinejmenším ne ve složení a způsobem, který jsme viděli v GoTG 1.
Randomizer
Randomizer - Před 9 dny
nice spoiler v nadpisu
Janko Kral
Janko Kral - Před 9 dny
strašná blbosť teda jedine čo som pochopil je že všetci "odišli " z reality a vytvorili si vlastnú realitu v alternatívnej čiže nezmenili nič len si stvorili vlastnú alternatívu .... lebo ak nie tak potom už fakt neviem strašná picovina
SpartanXG
SpartanXG - Před 9 dny
Tak to co bratři Russoové přetvořili do End Game je standardní teorie strun. Resp to, že není žádná jednotná časová linie, ale při každém našem rozhodnutí, činu atd se vytvoří laicky řečeno samostatná časová struna a proto nemůže dojít k časovému paradoxu. To že v Terminátorovi a nebo návratu do budoucnosti bylo cestování jiné, je důsledek toho, že je teorie strun a jí podobné teorie, něco úplně nového a stále se tyto definice mění. Každopádně i tak kvalitní video jako vždy díky ;) .Mimochodem, podle mě bylo nejlepší cestování časem v Interstellar, je to ta část, kdy je kosmonaut uvězněn v časoprostoru, kde se všechny reality, struny protínají je podle mě, pro laika to nejlepší vysvětlení.
Barbora Machova
Barbora Machova - Před 9 dny
Doufám že nejsem úplně blbá a chápu dobře že kapitán amerika nemůže zestárnout. To znamená že pokud odcestoval do minulosti se sérem pro supervojáky v sobě, jak mohl zestárnout?
Marek Ešus
Marek Ešus - Před 6 dny
Nikde v MCU nezaznělo, že by sérum ovlivňovalo stárnutí. Mezi lety 1943 a 2011 takřka nezestárl, protože byl zmražený. Pokud čas v ledu nebudeme počítat a budeme předpokládat, že Peggy se v alternativní realitě dožila stejného věku a Cap se vrátil po její smrti, je mu úctyhodných 110 let a ani na to nevypadá. Podtrženo, sečteno, díky séru očividně stárne pomaleji. P.S.: I s časem v ledu je mu neuvěřitelných 178 let.
Jakub Adamec
Jakub Adamec - Před 9 dny
Když nemůžeš změnit budoucnost tim ze zmenis minulost tak jaktoze se v deadpool 2 ten typek vratil z budoucnosti aby změnil minulost a tim i budoucnost podle hulka by to byl nesmysl ne? (Chtěl zabít toho ohnivyho kluka)
VTŠ TV
VTŠ TV - Před 9 dny
A divný je že jsem slišel že thanos použil jen vždy jeden šutr konečn na ") ale prí jen jednou použil dva = ne ještě u mučení nebuli atd.
VTŠ TV
VTŠ TV - Před 9 dny
Víte co solidně nechápu , Když Ant man byl 5 let v quantum realm ( u něj 5 hodin) tak proč (stará) Wasp byla 50 let ty=50 hodin = proč je tak stará? WUT?
Ľubomír Drinka
Ľubomír Drinka - Před 9 dny
ono celkovo asi nikto nepochopil návrat do budúcnosti, pretože profesor vysvetľoval martymu tiež vznik alternatívneho vesmíru, keď biff sa vrátil a dal svojmu mladšiemu ja almanach. Ale existuje mnoho kritikov, že je tam viacej zádrhelov.
mates mikal
mates mikal - Před 9 dny
Kdyby na to přišli před smrtí thanose
Jobholder 88
Jobholder 88 - Před 9 dny
Kdyby nebylo Ant Mana tak by nebylo Lusknutí od Hulka
_christenn_
_christenn_ - Před 10 dny
my brain just exploded
vysoká vyžle
vysoká vyžle - Před 10 dny
Ahoj mám dotaz. Šlo by při tom cestování časem se vrátit do momentu než black widow skočí a vzít ji do reality ze které by přišel nějaký ten zachránce?
History chanel 1866
History chanel 1866 - Před 10 dny
Měl bych dotaz. Když tedy v Endgame Loki zmizel tak se vlastne v prvních Avangerech nevrátil na Asgard? Takze se utvořila nová v Endgame nová realita, když Loki zmizel? A jak to je teda s druhým filmem Thorem?
GALAXY
GALAXY - Před 10 dny
Nemáš nový mikrofon?
Pyro ManTV
Pyro ManTV - Před 10 dny
Počúvaj chcem sa spytať ze ako je mozne ze Thanos zdvihol stormbreaker ..
Či stormbreaker nebol ako mjolnir ??
Pyro ManTV
Pyro ManTV - Před 9 dny
+Pavla Kratochvilova akoze aj ja si to tak myslim ale itak by som rad vedel ci to tak je naozaj 😂
Pavla Kratochvilova
Pavla Kratochvilova - Před 9 dny
Nejsem expert, ale už dřív se v nějaké diskuzi řešilo, že Stormbreaker je zkrátka jen mocná sekera bez "morálních" podmínek. Že jí zkrátka může použít každý, kdo má dostatek fyzické síly.
Fargy
Fargy - Před 10 dny
super video diky moc :)
Michal Tencer
Michal Tencer - Před 10 dny
Dúfam že sa vráti captain america 😉
Stanislav Hula
Stanislav Hula - Před 10 dny
Tak jsem to shledl a myslim, ze to co mi tam nejvic vadi, nedava smysl a dokonce ty jsi to pobral jinak, je to co rekl Hulk..Hulk rekl VASE minulost se stane VASI budoucnosti.. takze tohle pravidlo plati pouze pro dane cestovatele.. jinymi slovy prestanou existovat ve 2023 a budou soucasne existovat v minulosti.. nicmene, okolni svet jede v te casove linii, takze butterfly efekt sice pro avengers neplati, ale plati pro to, co zmeni v casove linii okolniho sveta.. rikas ze thanos z "paralelniho sveta roku 2014"... to ale neni pravda.. Thanos byl z nasi casove linie... takze z logiky veci a toho, co rikal Hulk, by se avengers vratili v case, vzali kameny... a? Thanos by nelusknul.. oni by zustali v te minulosti, jelikoz je to jejich pritomnost.. ale nemeli by se kam vratit.. jelikoz bez Thanosova lusknuti by neexistovalo time-vortex machine... chapu, ze se z toho vybruslilo, ale uplne to ten film dojebalo.. ale o paralelnich svetech tam nepadlo ani slovo... a Toni vynalezl time/space GPS.. takze casoprostorovou.. takze souvisejici s bodem v case a v prostoru.. ne alternativnim casoprostorem...
Valak Jacket
Valak Jacket - Před 10 dny
Vůbec jsem to nepochopil sorry lidi a i Super Trendy :(
CTB
CTB - Před 10 dny
quantum realm vnímam ako akési fluidum z ktorého je tvorené multiverzum, a myslím si že nakoľko pojem alternatívna realita nerezonovalo, tak sa bavíme o jednom kontinuu, ktoré bolo rozvlnené tým, že sa presúvala hmota v čase... moja otázka znie... bude napr. v línii, kde loki ukradol tesseract, thanos cestovať časom v roku 2014? (áno budúcnosť sa už nedá cestovaním do minulosti zmeniť, ale čo budúcnosť ktorá sa ešte nestala v ich čase?
Daniel Stárek
Daniel Stárek - Před 10 dny
K tomu Hulkovi a prameni věčného mládí. On neumí určit kolik mu bude takže by mohl třeba kapitána vrátit tak na 2 roky například.
Ledaže by vynalezl to jak určit kolik dotyčnému bude ale pochybuji o tom že to tam Russoovè dají.
Med Art
Med Art - Před 10 dny
to znamena, ze aj ked niektory clenovia umreli, nie je problem sa po nich vratit, lebo sa tym nic neposerie :D
Lux Lucernae
Lux Lucernae - Před 10 dny
Nechtěl bys to přeložit a natočit o tom video? Jsem moc líný.
https://www.youtube.com/watch?v=Pe0veDrgO1g
Co se vlastně stalo se soul stonem. :-)))
Štěpánek Jakub
Štěpánek Jakub - Před 10 dny
Pecka video ale cap uz se nevrati minimalne ten herec co ho hral do ted uz ho ta role pry nebavila
Matěj Walek
Matěj Walek - Před 10 dny
v ant man and the wasp jde cas stejne jak v quantum realm tak i v normalnim svete proc je to teda jinak v endgame
Saphir Topaper
Saphir Topaper - Před 10 dny
Jakto ze se Prof. Hulk nevyléčil po lusknuti ?
puliverius
puliverius - Před 10 dny
Sice Kang nemoze zmenit svoju minulost, ale vie si upravit nejaku alternativnu na svoj obraz. Co je prenho podla mna akceptovatelne.
fantomas
fantomas - Před 10 dny
Já mám k tomu vrácení kamenů teorii, která by minimálně u kamene reality mohla fungovat. Jednoduše na ně použil kámen času jako doktor strange na jablko. U teseraktu by to možná nějak šlo, ale u Lokiho žezla to asi nepůjde.
Strejda LP
Strejda LP - Před 10 dny
Je prý potvrzeno že se do black panthera vrátí killmonger ;)
Mety5onlineCZE
Mety5onlineCZE - Před 10 dny
Díky všechno teď chápu
Radek Kubera
Radek Kubera - Před 11 dny
Kapitán Amerika na tu lavičku mohl přijet klidně autobusem......Věděl přesně kdy odcestoval do minulosti.
Michal Májka :D
Michal Májka :D - Před 11 dny
Spíš mě zajímá jak vrátil kámen duší když, strážcem kamene duší byl Redskull a když se za něj obětovala Nataša tak se RedSkull stal volným nebo snad ne? Takže jak Kapitán Našel RedSkulla a jak ho přesvědčil aby se stal znovu strážcem??
Michal Májka :D
Michal Májka :D - Před 10 dny
+Karolína dobrá myšlenka, ale je to jen myšlenka. Podle mě to není tak jednoduché:) aano je to jakási entita, jak už zmínil ve videu. Lze o tomto jenom spekulovat. Ale ta moje verze se mi líbí více. A je to dost dobrá záminka na další film
Karolína
Karolína - Před 10 dny
+Michal Májka :D Red Skull už není osoba, ale jakási entita. Může být provázaný s Kamenem duši navěky. Takže když se vrátí Kámen, vrátí se i Red Skull. :)
Michal Májka :D
Michal Májka :D - Před 10 dny
+Karolína byl k tomu určen nebo snad ne?? A když teď nic nestráží je to pořád Red Skull. Nikdo by nechtěl strážit kámen přez 70 let Takže se podle mě zdejchnul.
Karolína
Karolína - Před 10 dny
Kdo kdy řekl, že je Red Skull volný po získání Kamene duší? :)
Michala Trnková
Michala Trnková - Před 11 dny
Tvl. Dostala me ta tvoje věta "Tak a tet se to trochu zkomplikuje" 😂👌. Pro me je to uz tet dost zkomplikovaný
Zjenem 000
Zjenem 000 - Před 11 dny
Tajný manžel Pegie nebo jak se to píše je kapitán Amerika mezitím druhý kapitán Amerika je ještě v ledu. Je to dost pravděpodobné protože se ten manžel nechtěl ukázat .
Karolína
Karolína - Před 10 dny
*Peggy
Anezka Antoniova
Anezka Antoniova - Před 11 dny
Řekla bych, že hodně lidí zmátli to, jak Prastará ukazovala to časovou linku. Když vzala jeden kámen, tak se tam objevila ta temná realita a když ho vrátili, tak zase zmizela, to asi mělo znamenat, že už tam nebude žádná temná realita, a ne že tam nebude žádná alternativní netemná realita, ne? Nebo pokud to beru nějak úplně špatně, tak mě opravte prosím:)
Jarmkolu Kluk
Jarmkolu Kluk - Před 11 dny
Ježiš kvantová fyzika je mnohem složitějši třeba jen čast kvantové mechaniky dokáže pochopit je zlomek lidí co kdy bylo nebo bude
Patrik Harca
Patrik Harca - Před 11 dny
Rád bych dostal nějaký link nebo něco na to jak bratři Russoové uvedli ten seznam jak jdou filmy postupně. Hledal jsem na netu, ale nikde jsem se nedočetl, že to tak oficiálně udělali bratři, jak je zmíňěno ve videu. Díky
Pavel H
Pavel H - Před 11 dny
No a kdyz teda nejde změnit to co se uz stalo, tak vlastne Avengers nic nezměnili. Jen vytvorili nejake alternativní reality, které ovsem vracením kamenů zase zmizeli. Která realita ale potom je ta hlavní ? Ta ve které se vrátili kameny ? A kdyz ano, tak vlastne nikdo z avengers neumrel a souboj s Thanosem je teprve čeká. Jsem z toho jelen...
Dušan Krnáč
Dušan Krnáč - Před 11 dny
Objevení Cpt. America na konci jakožto starce odporuje tomu, co je řečeno v tomto videu a tedy i tomu, jak zamýšleli Rusoové cestování časem. V zásadě bych tedy souhlasil prakticky se vším až na toho Cpt. Aby se totiž mohl na konci objevit jako stařec, musel by buď umět cestovat realitami/dimenzemi a časem, nebo by museli existovat vždy dva. Tanec s Peggy totiž mohl prožít jen v jiné realitě, než v té hlavní, nebo mohl být v hlavní realitě přítomen dvakrát - jednou u ledu, jednou jako tanečník, který zestárnul. Ve filmu vzal 4 lahvičky s Pimovými částicemi. Dvě použil na návrat sebe a Iron Mana zpět do hlavní reality v roce 2023, jednu na cestování zpět v čase aby vrátil kameny nekonečna a jednu by teoreticky použil na objevení se v hlavní realitě jako stařec; problém je, že k tomu krom navigace (kterou měl) a částic (které měl taky) potřeboval i zařízení pro cestování časem, a to tedy rozhodně neměl - existovalo jen jedno v roce 2023.
Filip Polcar
Filip Polcar - Před 11 dny
Když sem se nad Endgame pořádně zamyslel tak mě napadlo že Avengers vytvořili časovou smyčku. Protože když se Tanos z roku 2014 dostal do roku 2023 mohl zvítězit vrátit se do roku 2014 a uskutečnit Infinity War. Potom by se zopakovalo Endgame a Tanos zaae vyhrál. Ri se zopakovalo celkem 2 000 604x. Když se to opakovalo po 2 000 605 tak to Avengers nezvorali a Tanose zničili tak jak jsme viděli v Endgame. PS: Pokut je to sem teď napsal kravina tak o tomhle udělej video a vysvětli proč je to blbost. Díky.
Martin Kazda
Martin Kazda - Před 11 dny
A jak se Thanos dostal do roku 2023? ze Nebula neco nacvakala.. Fajn.. ale Avengers potrebovali ty hodinky plus tu cervenou latku.. on s celou lodi nemel nic nebo to nebylo zmineno.. Jde o to ze s tou casovou GPSkou prosle Nebula 2014.. a ne ta 2023.. By musel thanos udelat kopii tej GPSky pro celou lod.. ..? nebo jak to je?
Radek Řehoř
Radek Řehoř - Před 11 dny
tak samozřejmě že je cestování časem možné, všechno je možné
MOVIE HOLE
MOVIE HOLE - Před 11 dny
Nechtěl by si někdy udělat stream?
MOVIE HOLE
MOVIE HOLE - Před 11 dny
Super video. A ty si myslíš že se Captain america vrátí. Za mě spíš asi ne...
Viki Kúnová
Viki Kúnová - Před 11 dny
A čo ak sa z minulosti nevrátia a ostanú tam. Naopak tý z minulosti pôjdu do budúcnosti.Neznamenalo by to
to,že sa budúcnosť vymaže???😌😫😁
Viki Kúnová
Viki Kúnová - Před 11 dny
Ja som len čakala na to, keď sa odhalí, že Thanos je v skutočnosti Loki😂😂😂
Eškeree more
Eškeree more - Před 11 dny
To že by Kapitána omladli nedávno smysl protoze dál štít Falconovi. Takže teoreticky bude podle mě další série filmů Falcon apd...
Matyáš Vykoupil
Matyáš Vykoupil - Před 11 dny
WTF respekt tobě (super trendy) je možné byt tak moc inteligentní jako ty.
Karolína
Karolína - Před 10 dny
To nemá s inteligencí nic moc společného. :)
Eškeree more
Eškeree more - Před 11 dny
Co myslíte že je tedy s Lokim ? Zemřel nebo ne ?
kubajs xd
kubajs xd - Před 11 dny
Vim že to pod tady to video nepatří.... Není možné teoreticky oživit Iron mana pomocí kree krve stejně jako agenta coulsona v agentech shieldu ?
Studio Big Familly
Studio Big Familly - Před 11 dny
Oni avengers mohli do minulosti společně jen do newyourku v roce 2012 a tam by se rozdělili do týmů: Tony,Steve a Scott by šli pro kámen mysli a prostoru, profesor hulk by šel pro kámen času, Clint,Nebula,War machine a Natasha by odešli kousek od new yourku a letěli by na Morag, kde by zůstali War machine a Nebula a Clint s Natašou by letěli na Vormir, thor s rocketem by se dostali do roku 2014 kde by ukradli kámen reality sběrately. Podle mě kdyby to udělaly takhle tak přežije aspoň tony
Matej Hrdonka
Matej Hrdonka - Před 11 dny
A proc se proste nevratili v case jen o par dni a nevzali thanosovi plne osazenou rukavici nekonecna kdyz byl oslabeny a odpocival na sve oblibene planete. Podle me by to v pohode zvladli.
Miroslav Kanalik
Miroslav Kanalik - Před 11 dny
Ahoj, tvoje videá sledujem viac-menej pravidelne, občas súhlasím, občas krútim hlavou. Čo mi ale najviac vŕta hlavou po zhliadnutí Endgame nie je cestovanie časom, rôzne paradoxy, čo paradoxmi nie sú, ani čo s alternatívnymi svetmi / dimenziami. Je to Black Widow. Čo mi uniká, je princíp získania kameňa duší (v podstate paradox, ktorý vznikol práve tu a bol, aj keď nie v rovnakej podobe, videný napríklad vo filme Constantine). V Infinity War to bolo jasné, Thanos obetuje, čo miluje (presnejšie nie čo, ale koho - duša za dušu, nie vec za dušu), tu ale ani jeden z hlavných aktérov nikoho neobetuje. Hawkeye aj Black Widow sa snažia obetovať samý seba. Ak sa obetujem, a milujem sa, tak ako získam ten kameň? Veď ho mám získať ja, nie ten, čo je na blízku. Ale ako ho získam ak sa obetujem? Tak, že predsa prežijem! Ako a prečo teda kameň získava Hawkeye? Nikoho neobetoval. Áno, Natashu miloval, ale neobetoval. Ona sa obetúva sama... Takže, bol by som rád, ak by sa niekto niekde k odpovedi na túto otázku dostal. Alebo aspoň vyjadril svoj názor. Možno sa k tomu raz vyjadria aj bratia R. ...

Veľa zdaru a nech to točí ;)
Geralt of Rivia
Geralt of Rivia - Před 11 dny
Jak jako jestli Gamora přežije? Však se ke konci "znovu seznámila" se Start Lordem a už to jelo tak jak to známe ne? Doufám že mi nic neuniká :D
Michal Hájek
Michal Hájek - Před 11 dny
Proč se všichni Avengers nevrátili v čase do doby, kdy byl Thanos na své zahradě oslabenej po prvnim lusknutí. Byl docela oslabenej a všichni hrdinové do hromady by ho podle mě dokázali porazit. A získali by všechny kameny nekonečna na jednou.
kormikk75
kormikk75 - Před 11 dny
len jedna vec ktomu vynalezu profesora Hulka, Ant man si nebol isty ci sa pos*al ako decko abo ako dedo ak si spravne pamätám
Ondřej Čereba
Ondřej Čereba - Před 11 dny
captan america must be back
Jan Falát
Jan Falát - Před 11 dny
Klip ze spidermana far from home 😱😀
https://youtu.be/L4kDvN6zedU
Michelle Beast
Michelle Beast - Před 11 dny
Bylo by jednodušší kdyby se vrátili v čase jen pro kámen času a pak si pomoci něj stvořili znovu i ty ostatní 😅
VTŠ TV
VTŠ TV - Před 9 dny
To asi jo no XD
kasel12
kasel12 - Před 11 dny
Mě by zajímalo jak je možný že když Scott (Ant-Man) tam byl tedy 5 let ale pro něj to bylo jako 5 hodin, tak jak je možný že máma Hope tolik ze stárla ? Vždyť jak tam byla dlouho ? Tak cca 30 let, takže by to pro ní mělo být jako 30 hodin ne ?
Aydam0n #mŻ
Aydam0n #mŻ - Před 11 dny
V Spiderman:Homecoming sa sťahovala základňa Avengers a Peter Parker mal nový oblek ale v Civil War sa s Tonym stretol 1. krát a dostal 1. oblek ale základňa Avengers už bola presťahovaná🤔🤔
Jan Kopecký
Jan Kopecký - Před 11 dny
Kde najdu to jak jdou ty filmy po sobě od těch russoů
Kikin
Kikin - Před 11 dny
Ale není to od russou ale všechny už od iron mana příběhově
Kikin
Kikin - Před 11 dny
Jdi na kanál Super Trendy a jdi do komunita, tam dával příspěvek kde to je
David Dittrich
David Dittrich - Před 11 dny
Iron Man zabil thanosovu armádu už 2 krát
František Fuchs
František Fuchs - Před 11 dny
Můj názor na captaina americu je, že se prostě vrátil do minulosti, nic nezměnil, a že jeho stárnoucí verze, která žila s Peggy bylo v klasický MCU ose od začátku a provázel nás celou dobu od Iron Mana 1.
dement show
dement show - Před 11 dny
Tohle si měl udělat dávno :)))
M Kříž
M Kříž - Před 11 dny
mě zajímá jak to že thanosovi stačila jedna z poloviny prázdná lahvička pym particles k přesunutí celé armády v čase když každy avengers potřeboval jednu na skok časem tam a zpět
Kikin
Kikin - Před 11 dny
Protože on přesunul celou loď a tím pádem i všechno co bylo v ní, a v ní byla armáda a thanos
Marten Soonik
Marten Soonik - Před 11 dny
Spiderman Far from home: Je otevřena brána do alternativních realit. Loki is comming??
Playerus 888
Playerus 888 - Před 11 dny
Díky za vysvětlení !!!
Adam Traceur Trávník
Adam Traceur Trávník - Před 11 dny
jeslti může být kapitán zase mladý (pomocí cestování časem) můžou vzít zpět Tonyho před jeho lusknutím vytvoří se tak alternativní realita a Tony bude s Avengers v jejich realitě
Michael Tašek
Michael Tašek - Před 11 dny
Já si přeju aby se vrátil kapitan Amerika
Togedemaru
Togedemaru - Před 11 dny
teoreticky to jde, protoze ho hulk muze zase omladnout, jako to udelal se scotem
Aligator Aligator
Aligator Aligator - Před 11 dny
Složitý
Vítek Špatny
Vítek Špatny - Před 11 dny
Mohlo by jít do minulosti pro Toniho a Natašu a jít s nima splátky do přítomnosti
Damian Kadlec
Damian Kadlec - Před 11 dny
Štve mě že iron man zemřel
😭😭😞
Matěj Štross
Matěj Štross - Před 11 dny
Ty budeš ty Avengers s MCU milkovat ještě hodně dlouho, co? 😁
Kubiik129
Kubiik129 - Před 11 dny
díky profesorovi hulkovi a jeho vynálezu tedy plyne nová otázka... nemohl by díky svému vynálezu poslat čas skrz iron mana tak aby omládl a oživil ho tím? 🤔
Alpha CZ
Alpha CZ - Před 11 dny
Skvěle zpracovaný videjko😉 palec hore... Bylo by zajímavé, kdyby se staly ty věci, o kterých jsi na konci mluvil.
Je pravda, že toto cestování časem dává velký smysl, zajímavé by bylo sledovat partu z Teorie velkého třesku... To by byla komedie
Jen si myslím, že by asi nebylo úplně ono, kdyby se Cap nechal omladit nepřijde mi to fér vůči Black Widow a Tonymu.
Imrich Kavčák
Imrich Kavčák - Před 11 dny
Rozbor dobrý. Vlastně vysvětlil cestování v čase ve filmu. Problém je ale v tom, že aby tohle fungovalo muselo by se počítat s nekonečnými alternativami vesmíru. V podstatě jde o to že existují všechny alternativy které jsou možné. Tanos kde vyhraje v jiném alternativní realitě kde prohraje. V podstatě je jedno kdo luskne kdo přežije či zemře. Dalo by se říci, že jsem viděli jen jednu z alternativ. Sice se tím elegantně vyhnete logickým chybám jako je příčina a následek, ale mě osobně se tato myšlenka multiverza nelíbí. Problém nevyřešíte když ho do nekonečna nafouknete .
Imrich Kavčák
Imrich Kavčák - Před 11 dny
+Feedjo no ono když bychom používali jiné reality nemohli bychom říci která je ta hlavní. Všechny jsou si navzájem rovnocenné
Imrich Kavčák
Imrich Kavčák - Před 11 dny
Teď mě tak napadlo. Existuje teorie. (teď už to myslím vážně) že žijeme v holografickem vesmíru že je vesmír dvojrozmerny třetí dimenze je jakoby promítání na pozadí. Jestli není možné aby byly tyto dvojrozmerne dimenze na sebe vrstveny jak palačinky a kvantové dimenze by je mohli mezi sebou propojovat. To zmenšování je taky hloupost. Ono kdyby se Avengers zmenšili na podatomové rozměrný by se jejich atomy v těle zcvrkli a nahustili natolik že by z nich byli jen miniaturní černé díry co by se okamžitě vypařili. Lepší by bylo tyto propojené dimenze zvětšit natolik aby bylo možné skrz ně projít
Feedjo
Feedjo - Před 11 dny
+Imrich Kavčák No alternatívne časové línie sú len taká barlička pre sci-fi autorov. Ale máš pravdu, keď kápo vrátil kamene do momentov kde ich vzali, tak vlastne vymazali celých šesť alternatívnych realít, čiže Avengers sú väčší záporáci ako Thanos, ktorý vymazal len polovicu bytostí z hlavnej časovej osi :)
Imrich Kavčák
Imrich Kavčák - Před 11 dny
+Feedjo jo máš pravdu celá myšlenka cestování v čase je už z principu nesmysl. A nezmění to ani kvantová teorie. Ale multiverzum se mě zdá ještě větší blbost. Nekonečno vesmíru by se muselo mezi sebou překrývá a oni by vlastně v čase necestovali jen by preskakovali z jednoho vesmíru do druhého. Tím by se vlastně vysvětlil proč se nezmění přítomnost zásahem v minulosti.
Matěj Tichý
Matěj Tichý - Před 11 dny
@Super Trendy jakože mohl thanos cestovat se svojí celou armádou z roku 2014 bez Pim particles?
Togedemaru
Togedemaru - Před 11 dny
+Roman Novak wait what, asi sem nedaval v kine pozor, ale vzdyt ten pim particles pouzila nebula z roku 2014, tak kde vzal thanos dalsi
Tadeáš Karkut
Tadeáš Karkut - Před 11 dny
Bez do kina ještě jednou 😁
Roman Novak
Roman Novak - Před 11 dny
Matěj Tichý protože měl Pim particles
Sara Sarkoziova
Sara Sarkoziova - Před 11 dny
Ja na tom byla
Qavaxe 563
Qavaxe 563 - Před 11 dny
ku*va tak co dela ten Mysterio ve spidermenovi kdyz nick fury rekl ze je alternativniho sveta (nevidel jsem video do konce ok)
_ Miky_šefis
_ Miky_šefis - Před 11 dny
Otázka kdyby vzali tělo tonyho poslali čas krz něj ozivily by ho
Patrik Šangala
Patrik Šangala - Před 11 dny
Stačilo použiť soul stone. Ten má moc oživiť všetkých, okrem duše ktorá bola vymenená pre získanie kameňa.
_ Miky_šefis
_ Miky_šefis - Před 11 dny
Otázka kdyby vzali tělo tóny a poslali čas krz něj ozivily by ho
Geimo27 Betmen
Geimo27 Betmen - Před 11 dny
Keby sa vrátil captain America tak som hrozne rád 👌👌👌👌
Další v pořadí