V síti: Fotky penisů, nabídka trojky, holky jako masturbační prostředek, říká Klusák

3 011
56
 
Komentáře
OtakuBoi_21
OtakuBoi_21 - Před 2 dny
Já bych to vyřešil tak, že bych Instagram apod. rovnou smazal...


Stejně to je na hovno.
Kryštof Svoboda
Kryštof Svoboda - Před 2 dny
Určitě tam bude Ondra Vlček v tom dokumentu :D
jakubmosner BaryonixCZE
jakubmosner BaryonixCZE - Před 2 dny
Vážně? To už je out netahej to zpátky
Jirka Hill
Jirka Hill - Před 3 dny
No super, teď kvůli tomuhle debilnímu dokumentu nedokumentu bude mít cenzura zelenou. No na internetu jsou úchyláci no, to je překvapivé zjištění 😂 a všichni mají doma retardovanou 12 letou holku která se vybavuje s úchylem kterej jí mává bimbasem přes celej monitor a ještě je tak debilní že si s ním dá randevů 😂. Tohle ti naši zmrdi ve vládě přesně potřebovali a tenhle šašek přesně ví co bude na lidi platit
Santus Vagus
Santus Vagus - Před 3 dny
Jedna věc je existence uchylů, další věc je, že to celé zavání nabádáním k trestnému činu ;)

Dle § 24/1 písm. a) a b) trestního zákoníku je účastníkem na dokonaném trestném činu nebo jeho pokusu ten, kdo úmyslně:
- spáchání trestného činu zosnoval nebo řídil (organizátor),
- vzbudil v jiném rozhodnutí spáchat trestný čin (návodce).
V této souvislosti je nutné si uvědomit, že pro kvalifikaci určitého úmyslného jednání jako organizování trestného činu či navádění k trestnému činu, je zapotřebí určitá intenzita společenské škodlivosti takového jednání, tzn. že nikoli každá zmínka v běžné komunikaci o možnosti spáchat trestný čin je organizováním či návodem k trestnému činu (trestní zákoník v zásadě neomezuje témata komunikace).
Organizátorem trestného činu je ten, kdo spáchání trestného činu zosnoval nebo řídil, tzn. že se jedná o osobu, která byla „mozkem“ spáchání trestného činu, např. ukládala pachateli trestného činu úkoly, řídila a kontrolovala jeho činnost, zařizovala související záležitosti apod. (organizování trestného činu tedy obecně vyžaduje vyšší míru aktivity organizátora). Pakliže v e-mailové komunikaci zmíníte, že trestný čin může být spáchán, ovšem konečné rozhodnutí ponecháte na adresátovi e-mailu, nelze takové počínání kvalifikovat jako organizování trestného činu.
Návodcem ke spáchání trestného činu je ten, kdo v jiném vzbudil rozhodnutí spáchat trestný čin. Aby mohlo být určité jednání kvalifikováno jako návod k trestnému činu, musí být určitý podnět rozhodujícím hybatelem při rozhodování jiné osoby, zda trestný čin spáchat či nikoli, přičemž mezi návodem a spácháním trestného činu musí existovat vztah příčinné souvislosti (tzn. že návod byl převažující příčinou pro rozhodnutí spáchat trestný čin). Pakliže tedy v e-mailu možnost spáchání trestného činu pouze zmíníte (např. jako jednu z variant řešení dané situace), nebude se jednat o návod k trestnému činu, pokud bude tento e-mail koncipován neutrálním způsobem. Návodem k trestnému činu je jednání, kdy návodce jinou osobu instruuje, jak spáchat trestný čin, přesvědčuje či přemlouvá jí ke spáchání trestného činu nebo jí spáchání trestného činu doporučuje apod.
Návod k trestnému činu je samozřejmě možné spáchat i prostředky komunikace na dálku, k čemuž ve svém usnesení ze dne 16. 7. 2014, sp. zn. 7 Tdo 708/2014, dospěl Nejvyšší soud, když konstatoval, že: „Také použitím prostředků elektronické komunikace lze vzbudit v jiném rozhodnutí spáchat trestný čin.“.
Pakliže budete e-mail koncipovat tak, že spáchání trestného činu uvedete jako jednu z možností řešení dané situace, přičemž adresáta e-mailu zároveň upozorníte na skutečnost, že se jedná o trestný čin a doporučíte mu, aby si rozmyslel, zda zvolí právě tuto variantu řešení (a konečné rozhodnutí ponecháte samozřejmě na něm), nemusel by být takový e-mail považován za návod k trestnému činu. Kvalifikace Vašeho počínání jako případného návodu k trestnému činu však bude záviset především na konkrétních okolnostech případu (které z dotazu nevyplývají).
_______________________
Právní předpisy zmiňované v odpovědi:
zákon č. 40/2009 Sb., trestní zákoník
Scrufyn
Scrufyn - Před 3 dny
V dnešní době se loví na hadry, nebo V-Bucks
Blayzr Parody
Blayzr Parody - Před 3 dny
Snad to bude #1 v trendech aby to vidělo co nejvíce lidí
H4nZ _44
H4nZ _44 - Před 2 dny
To víš že jo :D :D :D
Scor
Scor - Před 4 dny
Na takovéhlé téma udělal jeden český horrorcore rapper Desade track lidé.cz který se určitě nemusí líbit moc lidem protože, je to horrorcore a ten fakt normální lidé moc neposlouchají ale taky tam je zobrazeno úchyly na takovýhlech portálech
Josef Novák
Josef Novák - Před 4 dny
Celej ten dokument je fake, tak doufam ze nejste takovy blbci a neskocili jim na lep :D Predpokladam ze za tim stoji nejaka feministicka organizace a chce jen poskodit reputaci muzum, kteri jsou, jak znamo, ta lepsi cast lidstva ! Kazdej prece vi, ze zeny jsou mnohem nadrzenejsi nez muzi a skutecnost na seznamkach je presne opacna, nez je zde uvadeno, muzi nestaci odrazet utoky sexuchtivych zen !!!
Martin Koval
Martin Koval - Před 4 dny
Doufám, že všichni zdejší strááášlivavánsky tvrdí diskutéři, kteří jsou z Klusákova fejkového honu na čarodějnice najednou úplně per-plex, neztratí svou tvrdost, až houstnoucí kohorty jino-kulturních a jinorasových muslimů začnou v naší zemi provozovat na našich bílých dětech pedofilii nikoliv virtuální, ale skutečnou a tvrdou, jako v mnoha britských městech (Rotherham, Oxford, Rochdale....)
Josef Novák
Josef Novák - Před 4 dny
To cekej :D
Martin Koval
Martin Koval - Před 4 dny
Pedofilové existovali i v době před internetem, sám jsem je jako kluk potkal, ale od rodičů jsem věděl, co ne/mám dělat.
Na rande ve 12 bez svolení rodičů s virtuální osobou? To je v reálu jako možný? Pro dceru?
Vysedávání u internetu? Já se jako nezletilý kluk musel učit, chodit do kroužků, číst si, sportovat, pomáhat doma - na randění nebyl čas.
Holky neviděly nahého chlapa při těch tunách porna a aktů všude na webu? Vždyť pohlavní orgány jsou i v učebnicích. To zhrození je směšný.
Fotit se nahý a posílat někomu svoje fotky? Co ty děti mají za výchovu? Moji rodiče by mě přetrhli!
Myslím, že výdělečný mystifikátor Klusák zase nafoukl prd do gigantických rozměrů, aby dostal od jistých kruhů pochvalu a prachy. Co pedofilové ještě nevěděli, to se z jeho dílka naučí. Bravo!
Hlavně, že desetkrát zdůraznil, že v tom nějak jedou Rusáci (jejich servery), fakt v tom není "politický bias". Dívím se, že tomuto šmejdovi ještě někdo věří, po všech těch jeho efektních podvůdcích.
Men X
Men X - Před 4 dny
Kde to bude
Lucanus
Lucanus - Před 4 dny
Renne Dang - Vaše děti feat. Protiva, Schyzo (prod. Leryk)
https://www.youtube.com/watch?v=bR7c94QtR50
Blue Pot
Blue Pot - Před 4 dny
Super dokument, jen je škoda že pořád poukazují jen na holky. Týká se to i některých kluků, bruh.
Mimochodem tresty za zneužití jsou neskutečně nízký, až se stydím za naše zákony.
Qwertzs Slayer
Qwertzs Slayer - Před 4 dny
Bohužel takové uchylačky jsou i ženy a není jich málo
Filip Malát
Filip Malát - Před 4 dny
Skype snad už ani neexistuje, ne?😂
Roman ????
Roman ???? - Před 4 dny
Ještě existuje NAŠTĚSTÍ
Ann Mil
Ann Mil - Před 5 dny
Také kamarádka začala volat s chlápkem na discordu, teda my s ním taky kecali, ale jen jsme hráli hry asi s dalšími osmi lidmi, ale ona si s ním začala dál volat, byl na ní milej a ona mu věřila víc, jak svým rodičům, sice se její rodiče nedávno rozvedli a stále se hádají, rozbíjej věci jeden druhýmu a předháněj se v tom, kdo jí koupí dražší věc, ale furt je zná v reálnym životě, ale tejpek ví všechno o jejim životě, rodičích a informace jako adresu, školu, věk, vzhled atd. On jí říká zlatko a brání jí před urážkama jiných lidí, ale asi bych řekla, že se chová jako "náhradní otec" , ale možná si jen cce získat důvěru.
Navier-Stokes Equation
Navier-Stokes Equation - Před 3 dny
"...a ona mu věřila víc, jak svým rodičům, sice se její rodiče nedávno rozvedli a stále se hádají, rozbíjej věci jeden druhýmu a předháněj se v tom, kdo jí koupí dražší věc..." A pak děcko hledá duševní oporu v lidech na netu a rodiče pak nevěřícně koukají s otevřenou pusou. SMH
Ann Mil
Ann Mil - Před 4 dny
+Josef Novák No spíš mi serou, oba dva. Ona je teď hrozně arogantní. Kámo, jí je 14 a jemu asi 35.
Josef Novák
Josef Novák - Před 4 dny
Chapu ty ji ho zavidis, rozesli par nudes a treba se taky nejakej chudak chytne
Ter Spungen
Ter Spungen - Před 5 dny
V životě mi fotka péra na obrazovce nepřistála, za což jsem i vděčná. I když jsem byla spíš ten typ, co si psal s lidmi, co opravdu znal, a příliš jsem po seznamování na dálku neprahla. Takhle je mi špatně už jen, když to slyším, je mi líto těch dětí nebo mladých, co se s tím setkají.
Ter Spungen
Ter Spungen - Před 4 dny
Josef Novák tak to ma prece bejt, a ne jinak.
Josef Novák
Josef Novák - Před 4 dny
Chapu, ty ses ten typ co ma radsi pero v sobe nez na obrazovce :D
L K
L K - Před 5 dny
To zas bude sebevražd, až ty zmrdy pozná jejich okolí 😂😂😂😂👍🏻
Dirty Street
Dirty Street - Před 5 dny
To mám na tohle jít do kina ne?!!NO čest
Radegastov
Radegastov - Před 5 dny
Teď by jeden z těch týpků byl Ondra Vlček 😂😂😂
jan novak
jan novak - Před 6 dny
Obávám se, že tahle masírka je hlavně příprava na další plošnou cenzuru a šmírování. Asistence neomarxisty Klusáka mi ten dojem jen posiluje.
Pokud někdo něco spáchá má být potrestán, ale myslím že to není důvod cenzurovat a šmírovat ostatní.
Mineik
Mineik - Před dnem
Upřímně, je mi zle. Z vás. Doporučím vám, pokusit se replikovat postup autorů tohoto dokumentu (založit falešný. autenticky vypadajicí profil 12-13 leté dívky na lidé, zajít do nějaké větší místnosti a napsat, že se nudíte.) a poté se vás otáži, jak má toto svinstvo pokládat základy pro cenzuru, když je chování těchto predátorů proti chápání i zdravému rozumu. Poté se zeptám na "pár debilních kravek, které se vybavují s kdejakým úchylem a nestydí se ani svléknout", což je věta, kterou by člověk, který strávil alespoň dvě minuty studiem problematiky, v životě nenapsal, protože jak je známo, děti (i ve 12,13,14 letech) jsou mnohem snáže ovlivnitelné, tudíž i zneužitelné, než dospělí, což v podstatě i vysvětluje to, že skrze falešně vybudovanou důvěru, svoji fotku pošlou (i když zde si myslím, že je třeba být důslednější ve výchově). Samozřejmě "fiktivní dokument", cože je velmí ironické s ohledem na to, že tento dokument ještě ani nevyšel, ale vy, strop intelektu, už víte, že je fiktivní a žádná z popsaných událostí se nikdy nestala a je pouze nástrojem *neo*marxistické propagandy a důvodem pro zavedení cenzury v našich luzích a hájích, i přesto, že v jisté formě samozřejmě funguje ze strany společností, jako je facebook a google (což je přístup, který samozřejmě neschvaluji), kterých by se stejně přibližně týkala v rozsahu, který je již nasazen. A nyní se optám komentujicích zde: zákázali byste tento dokument, protože slouží jako nástroj k zavedení cenzury, nebo ho nechali být, protože jste zastánci svobody slova, koneckonců jako většina z nás?
Jirka Hill
Jirka Hill - Před 3 dny
přesně zase na to doplatí jen obyčejný lidi, kvůli pár debilním kravkám který se vybavují po netu s kdejakým úchylem a nestydí se ani svlíknout. Takže kvůli fiktivnímu dokumentu ted mají na to páku o což asi v tomhle případě běží,takže se máme na co těšit
Multidimenzionalni pleja
Multidimenzionalni pleja - Před 6 dny
13-15 chci to pořád , naštěstí jsem tak krásnej že mi píšou samy
Multidimenzionalni pleja
+Holoslaw jsou hloupý ale šukat chtěj
Holoslaw
Holoslaw - Před dnem
Dítě hloupé
Dan Bulant
Dan Bulant - Před 6 dny
Nic proti filmu, naopak je super, ale nechápu proč si lidé spojují hack a ruské servery.
Jasně, spousta hackerů jsou Rusové, ale to rozšíření do Skype jak o něm mluví (mimochodem není to rozšíření) pochází původně z Ameriky kde se místo USB kamery jde dát obrázek / smyčka. Tyto věci poskytují i programy jako je xsplit, což je čistě americká značka
Martin Koval
Martin Koval - Před 4 dny
Já myslím, že je zcela jasné, odkud vítr vane, tedy proč Klusák natočil další emotivní mystifikaci a háže ji na Rusy. Na tendenční blábolení o Rusech-pedofilech jste upozornil zcela správně.
Libeer
Libeer - Před 5 dny
XD
Jakub Grossmann
Jakub Grossmann - Před 6 dny
Jedno kolik dokumentu se natoci oni si zase najdou jinou cestu podle me hovada byly a budou bohuzel dokud nebude trest dozivoti nebo neceho takoveho bude to furt
Tomas Williams
Tomas Williams - Před 7 dny
Prej mužové.....Teb borec taky nebude moc chytrej....
Mischa Kurfiřtová
Mischa Kurfiřtová - Před 7 dny
Blby je , že se tohle stává i dospelym ženám. Na to , jaká je teďka doba by mely rodiče víc komunikovat s dětmi a kontrolovat jim , na jake sociální sítě chodí , s kým se baví a s kým si chatují a různé stránky jim blokovat ...
JuHraj
JuHraj - Před 7 dny
Ty jo! Teď jsem si uvědomil, že jsem před hromadou let viděl dokonce i na YouTubu video, ve kterém si jakýsi starý úchyl hrál s pindíkem. Tihle lidi rozhodně existují.
La Ys
La Ys - Před 7 dny
V pražských kavárnách?
Peep Boy
Peep Boy - Před 7 dny
A v příštím díle i Ondra Vlček😂
Ondrus21
Ondrus21 - Před 7 dny
Něco se zase chystá. Další účelové odvádění pozornosti.
Tomas Konopac
Tomas Konopac - Před 7 dny
Chlapci jste úplně mimo to slunce zhasněte právo šaría říká zcela jasně 6 letá holčička je dospělá tak že si rozmyslete co ve svých pořadech chcete propagovat jestli multi kulti pak je to v pořádku nebo jste rasisté a zakazujete Muslimům prznit děti byl bych rád za stažení videa nebo za odůvodnění proč je jiný metr na bílé Evropany a snědé Muslimy jinak řečeno chováte se rasisticky k původním obyvatelům kontinentu a protěžujete na zadání EU migranty tak jak to je platí pedofilie jen pro původní obyvatelé a Muslim může být pedo nebo jak to tedy myslíte jste pořad pro pedofily ? Rozmyslete odpověď protože za obojí budete postiženi pokud odsoudíte Šaría jste rasisti pokud neodsoudíte pedo jste úchylové co tedy jste ? Rasisté nebo úchyláci ? !!! Já si myslí že jste jen pitomci co chtějí dělat senzace a morálka vám nic neříká ! Za komunistů jsem zažil více takových lumpů a vy si s nimi podejte ruce … PS rád bych pana komentátora viděl dělat diskuse bez chytrého mikrofonu čtecího zařízení a týmu našeptávačů , asi by se ukázalo že to není takoví chytrák jak se tváří možná by se stalo to nejhorší a všichni by v přímém přenosu viděli cvičenou opičku bez nápovědy :) Tak se hoši zamyslete co děláte možná za pár let se budete muset národu zpovídat proč jste kolaborovali ( spolupracovali ) s lidmi co ČR škodí ? Je to můj osobní názor vysledovaný s vašich pořadů a nezlobte se , ale jste z mého pohledu úplně stejně prodejní jako za komunistů jiní borci nic proti vám , ale to bylo keců pravda láska svoboda a realita jste otroci jako já ! Takže přeji hodně peněz za tu sviňárnu co lidem děláte děkuji !
Kal
Kal - Před 7 dny
Na tvrdo jako v Americe. Žádný utajovaní identity... Když tam pedofila zavřou tak popraskaný koutky jsou nejmenší problém. Když už se dostane náhodou ven je ocejchovanej ve veřejný databázi se zákazem přibližování k místům, kde je hodně dětí. A bylo by mi úplně fuk jestli se ten člověk pak zabije.
Navier-Stokes Equation
Navier-Stokes Equation - Před 6 dny
+Kal *kripl Přeji pěkný den.
Kal
Kal - Před 6 dny
+Navier-Stokes Equation Ty si slušnej krypl tak doufám že se ti někdo vyřadí na těch tvých sluníčkářských potratech. A jsem zvědavej jestli budeš dal slovíčkařit nad pedofilama.
Navier-Stokes Equation
Navier-Stokes Equation - Před 6 dny
+Kal Špatně položený dotaz. Měl by znít: A kdo jiný než pedofil si honí před 13-kou. A odpověď by byla, že někdo s velmi nízkým sebevědomím a těžkou sexuální frustrací nebo člověk, co je sexuálně pozadu.
Kal
Kal - Před 6 dny
+Navier-Stokes Equation A kdo normální si honí před 13tkou?
Navier-Stokes Equation
Navier-Stokes Equation - Před 6 dny
Jak víš, že to je pedofil?
peters cz
peters cz - Před 7 dny
Úchylný? Pedofilní? Arabáči, za nepřímé podpory sluníček celýho světa, by vám předvedli věci, že by se vám pak tohle všechno zdálo úplně v pohodě. Dvanáctiletý jsou už pro ně starý.Taková osmiletá manželka, to je teprv ten pravej požitek pro správného muslimského muže, který ctí korán a zákon šaría. Když se bude nudit, může ji kdykoli dle potřeby zmlátit a až ho omrzí úplně, tak ji ukamenuje, nechá shnít s odpadem a koupí si jinou.
Low elo bělohlávek
Low elo bělohlávek - Před 7 dny
4:25
Zuzana Čapková
Zuzana Čapková - Před 8 dny
Hnus tohle je všude i po mě chtěli na seznamkách fotky čunata ale byla jsem dospělá a nic jim neposílala ale, že je tolik pedofilů. Jak tu bylo psané mělo by se to pouštět i ve školách.
Zuzana Čapková
Zuzana Čapková - Před 4 dny
+Josef Novák ano manželovi :D
Josef Novák
Josef Novák - Před 4 dny
Chcapu ty ukazujes jen osobne
prevleceny it
prevleceny it - Před 8 dny
A vsadim se, ze frajeri za kamerou byli nekteri i nasazeni, aby to sokovalo na sichr .. dvtv=fakenews
prevleceny it
prevleceny it - Před 8 dny
Proto DVTV bojuje za Czechistan, aby to bylo legalko..
martin4lyn
martin4lyn - Před 8 dny
to není možne , proč se něco takového nedělá policie , a rovnout na tvrdo je zavřít .
H4nZ _44
H4nZ _44 - Před 2 dny
+martin4lyn Ukaž mi tam 12ti letou holku? Já teda ve videu žádnou neviděl O_o
martin4lyn
martin4lyn - Před 2 dny
+H4nZ _44 no KDYŽ SI ZAČNE PSAT S 12TI LETOU ? TAKY V POHODĚ?
H4nZ _44
H4nZ _44 - Před 2 dny
A za co jako? Že si píše děděk s 20ti letou holkou? Ukaž mi jednoho soudce co by toto trestal.. ??
Ondro Mlynarčík
Ondro Mlynarčík - Před 8 dny
Tak na tento film som zvedavý. Myslím že by bolo vhodné premietať ho v kine školákom. Ale hlavne by bolo fajn všetkých tých pedofilov ktorý kontaktovali figurantky, odovzdať rukám zákona. A dúfam že nebudú mať rozmazané ksichty a tak...
Ondro Mlynarčík
Ondro Mlynarčík - Před 3 dny
+Josef Novák Neviem čo ty robíš pri takých filmoch, ale keď to robíš ty, neznamená to že to robia automaticky aj ostatný. A vôbec, nechápem prečo má tu napádaš. Alebo je to tým že by si sa mal vyskytnúť medzi tými pedofilmi a cítiš sa trápne??? Tak choď za odborníkom. Vraj už vám z úchylkamy vedia celkom slušne pomôcť.
Josef Novák
Josef Novák - Před 4 dny
No jo to zas budes lesit bambus cely dokument vid ty prasaku !!
Michael Ransdorf
Michael Ransdorf - Před 8 dny
Můžete, prosím, dávat do popisku odkaz na celej rozhovor?
Djawys
Djawys - Před 8 dny
Kdo dal dislajk je PEDOFIL!!!
Djawys
Djawys - Před 8 dny
Tyhle uhyláky bych pověsil za nohy a uřízl jim jejich hračkya a dal jim je sežrat!!! žádná lečba žádný soud !Prostě radikálně.A nepište sem že jsou nemocní a že za to nemůžou!Jsou dospělí mají OP a nejsou nesvéprávní .
Josef Novák
Josef Novák - Před 4 dny
Nuda napis radsi na cem ujizdis ty
Navier-Stokes Equation
Navier-Stokes Equation - Před 6 dny
Jde vidět, že o tom nic nevíš.
Anna Pelichová
Anna Pelichová - Před 8 dny
Víte, že je celkem hodně pedofilů, kteří se dobrovolně nechají vykastrovat, aby nikdy žádnému dítěti neublížili? To zase cením, zvlášť, když to porovnám s tím, co dělá ten zbytek.
Navier-Stokes Equation
Navier-Stokes Equation - Před 6 dny
+Anna Pelichová Neodpověděl jsem na tvou otázku, máš pravdu. A to jsem měl na Sciu 99 percentil v OSP :D Píšeš, že tenhle pud je v nerovnovaze, zatímco většina ostatních věcí v přírodě je v rovnováze. Proč to tak je? Nevím. Třeba antropologie zná odpověď. Třeba v životech předků těchto násilníků hrál sex životně důležitou roli, a tak jsou tito jedinci mnohem "dravější". Další věc je i to, že mně tohle chování nepřekvapuje. Frustrovaní jedinci mají tendenci někde upustit páru. Typický v pátek v hospodě u piva. Někdo to ale může řešit i jinak, třeba sexuálním zneužíváním děti, sebepoškozováním apod.
Anna Pelichová
Anna Pelichová - Před 6 dny
+Navier-Stokes Equation Když tykání, tak jak prosimtě to, co si napsal, souvisí s tím, na co jsem se ptala? :D Já mluvila o důvodu, PROČ to příroda nastavila tak, že to je (narozdíl od většiny jinejch věcí v přírodě) v nerovnováze. Že je žene tenhle pud je mi jasný, i proč to zkouší na děti, případně i zvířata. Ale to na tuhle otázku přece neodpovídá..
Navier-Stokes Equation
Navier-Stokes Equation - Před 6 dny
+Anna Pelichová Sis odpověděla sama, ne? Když nejsou schopni získat pozornost u opačného pohlaví stejného věku, zkouší to na starší/mladší holky hnáni právě těmi sexuálními pudy. A u většiny chlapů tenhle pud je v pořádku a mají zájem o holky ve svém věku, ale někde je tenhle pud příliš silný a v kombinaci s frustraci vede ke zneužívání dětí. Aspoň takový je můj laicky pohled na věc.
Anna Pelichová
Anna Pelichová - Před 6 dny
+Navier-Stokes Equation Jo no, to jsem taky někde četla. Je to strašný. Celkově nechápu a celkem často promýšlím, proč příroda ten sexuální pud nastavila tak přehnaně, že místo aby zajišťoval jen to, co má, tedy rozmnožování, je u některých lidí tak silnej, že např. znásilňují.
Navier-Stokes Equation
Navier-Stokes Equation - Před 6 dny
+Anna Pelichová Já jsem už před lety někde viděl či četl, že většina sexuálních útoků na děti nemají na svědomí pedofilové, ale sexuálně frustrovaní muži, kteří jsou hetero, ale nedokáží si najít sobě rovnou ženu, tak se uspokojují na malých holkách/klucích. Tuším, že tito sexuálně neuspokojení muži stojí až za 90 % všech zneužití. Proto mě zajímal ten zdroj tvé informace a díky za něj :) PS: Zdroj www.sancedetem.cz/srv/www/content/pub/cs/clanky/myty-a-fakta-o-sexualnim-zneuzivani-deti-63.html
Milan Horváth
Milan Horváth - Před 8 dny
Mám dojem, že tohle je jen předehra pro nějakou totalitní prasárnu co se omezení internetu týče. Aby to lidé lépe strávili. Snad se mýlím.
John.Mystic77
John.Mystic77 - Před 8 dny
Popravit ty pedofilní hovada a hned!
Jan Pan
Jan Pan - Před 8 dny
To je emocii..a ze vraj pedofili!!Ved tie dievcata /herecky maju evidentne aspon 16 /v reali 18 a viac/.Mnohym muzom sa paci tip "lolitka".A pedofil ktory ma zaujem o 10-12 rocne dievca sa s 16kou ani bavit nebude..Nas vkus/sexualna pritazlivost sa vekom moc nemeni.Manzelky milujeme lebo s nimy zdielame zivot,deti..Ale ciste sexualne..nebudme pokrytci.Mozno by ste nevystartovali po 16ke,ale po 18ke co vyzera mladsie..Nepremietajte do toho vlastne deti,ale budte uprimny k sebe.Alebo tie vsetky statistiky muzov,co usli od zeny za mladsou klamu?
PS:
Navyse je to zadanie O2..Neprekvapuje ma ta kaviarenska ,proti ruska retorika..Slovenske O2 ma zoznam "pro ruských" vebov,ktore nesmiete pocuvat a nemozete podporit financne.O2 dlhodobo blokuje - Info Vojnu,Slobodny vysielac..
Weigel
Weigel - Před 2 dny
Jedna nezletilá dívka něco nesla na chatu jednomu českému herci a pak byla v šoku když ho tam viděla jak před chatou sedí nahý . A on ji jen odvětil : Copak jsi ještě ve 14 neviděla nahého chlapa ? A tehdy by nikoho ani nenapadlo považovat pana Wericha za pedofila.
Vydlovsky
Vydlovsky - Před 3 dny
A mame tu hned prveho pedofila
AdamKo
AdamKo - Před 8 dny
Jsem jediný koho to tak moc šokovalo ? je mi 13 a nikdy,.. nikdy v životě jsem se nesetkal s něčím podobným.. ani moji kamarádi ne ...za to je to ale horší v něčem jiném.. Jsem v 8 třídě. Naše třída se kdysi dost kamarádila s 8.B ( máme spolu i spojené tělocviky ) vždycky jsme věděli,že oni jsou něják tak neposlušní,že dělají problémy ve škole,nebo kouří..my jsme byli taky neposlušní,ale né až tak a kouření jsme se vyvarovali.. ale to bylo v 7 třídě.Když jsme přestoupili do 8 třídy,tak celá naše třída se polepšila . nejen na chování ( ted opřestávkách hrajeme prší s mými karty,zatím co minulý rok jsme běhali po škole a provokovali učitelky..) i průměr třídy si zlepšil.. minulý rok jsem měl šest čtyřek na vysvědčení. Tenhle rok nemám ani jednu trojku..a v 8.B řeší přes polovinu dětí,že mají čtyřky a pořád dělají bordel... Byl jsem první kdo se snimi přestal bavit.. asi to bylo tím,že jsem byl na ně moc slušný a jako prvnímu mě začalo docházet,že už se musím snažit,protože mi jde o mojí budoucnost... postupně to došlo naštěstí celé naší třídě a nikdo z naší třdy se už s 8.B tak moc nebaví.. dozvěděl jsem se,že 8.B od té doby co jsem se od nich "odřízl" se *brutálně* pohoršili.... prý už nekouří jen cigarety,ale i drogy. Nespí do 5 hodin ráno a dají instastories na instagram typu : Dneska spánek asi nic a obrázek 4 koly 5 balení chipsú apod. to ale není vše... prý i dost souloží .. všem je myslím 14... sice jsem se nikdy nepotkal se 60 letými pedofily,ale potkal jsem se stím jak se z dobrých lidí,se kterými jsme se vyvaroval stát se člověkem co užívá drogy,nespí a souloží,stali lidi co to dělají .... Dnešní doba je v kritickém stavu... milion problému ...
Martin Čech
Martin Čech - Před 8 dny
Co má pro pána tento dezolát proti Rusům??? Dětské porno je od rusů, světoznámé programy jako WebcamMax či ManyCam jdou "tajně" zaplatit z ruského serveru... Kdyby takhle mluvil třeba o Muslimech, to by bylo keců... Jakmile ale řekne takový totální bobek proti Rusům, tak si toho ani nikdo nevšimne. No alespoň se prokecl že veškerou tu šaškárnu dělal jen kvůli penězům od O2, chudáček. Vypadá sám jako nějaký zneužívač. Mimochodem, ve SPOUSTĚ zemí je normálně legální sex od 14 let. Jestli teda použije "13ti letou" figurantku, tzn. že třeba za týden bude mít 14. narozeniny, tak je to pouze 7 dní od legálního prcání v Německu, Rakousku či Itálii. U nás už 12ctileté holky stojí v pátek v noci před diskotékama, potetované, s vystrčeným piercengem z pupku a kouří. Tohle opravdu nejsou děti. Ta hranice by měla být posunutá, nejméně na 14, ale spíš na těch 13 let. V těch 13 to už opravdu žádné děti nejsou. Oblíkají se i chovají podle toho, člověk, kterému se tohle líbí, není žádný pedofil, nejsou to žádné děťátka.
R- -G
R- -G - Před 8 dny
se nato těším bude dobrej dokument povinně v každé škole promítat
Asheran100
Asheran100 - Před 8 dny
Koukám,že pan režisér toho asi moc v životě nezažil.Ze všeho je tak trochu vyjevenej a některé věci zažil poprvé.Hmmm.Takže si zvykejte.juuu.
Altherot
Altherot - Před 8 dny
Ondro Vlčku, jdou si pro tebe >:)
WERTEX
WERTEX - Před 8 dny
Dislike = pedofil
Nanut 120
Nanut 120 - Před 8 dny
Tak tyhle praktiky by měla používat BIS k odhalování pedofilů, kteří obtěžují děti online.
Mystic BST
Mystic BST - Před 8 dny
Primitové a dobytci... nicméně jsou i 12ky, 13ky, co se samy a rády nabízejí jako housky v krámě.. Tak jako tak, humus z obou stran...
Milan Horváth
Milan Horváth - Před 8 dny
Vypadá to, že z dokumentaristu dělníků bulváru se nám stal sám dělník bulváru. Nic nového pod sluncem, problém se tím nijak nevyřeši akorát budou lidi zase víc paranoidní, možná přibyde pár debilních(horkou jehlou šitých) zákonů, které převážně zasáhnou normální lidi.
Ač rozhodně nepovažuji takovéto chování za akceptovatelné, požadavky lynčujícího davu mě děsí mnohem víc. Bohužel mám dojem, že nás čeká podobný scenář jako v USA,UK-nic se nevyřeší zato budou trpět především všichni ostatní.
Petr Tomczyski
Petr Tomczyski - Před 8 dny
Pan Klusák je velmi věrohodný matroš xD
Pavel Justich
Pavel Justich - Před 8 dny
I jedna z mých dcer měla podobný případ, nic se s tím dobytkem neděje. Uříznout jim vohony i s koulema a dát jim je sežrat. Díky tvůrci filmu by se s nad nad tím mohl zákon zamyslet. Už se těším na premiéru.
Josef Novák
Josef Novák - Před 4 dny
Ze ty se tesis jestli si to triko sunda :D
Karolína
Karolína - Před 8 dny
Na projekt proti úchylákům můžete přispět tady: www.hithit.com/cs/project/6099/v-siti
Lucie Ivaničová
Lucie Ivaničová - Před 8 dny
Strašně mně vadí jak říká ,, mužové"😶
Lucie Ivaničová
Lucie Ivaničová - Před 4 dny
+Josef Novák Tak alespoň umím pravopis ,ale zajímalo by mě proč?
Josef Novák
Josef Novák - Před 4 dny
Ses trapna
Lucie Ivaničová
Lucie Ivaničová - Před 6 dny
+Šídlo ??😂
Šídlo
Šídlo - Před 6 dny
Hezky...
Tagy cz
Tagy cz - Před 8 dny
těch 70 dissliku jsou pedofilové
Berl Frums
Berl Frums - Před 8 dny
No tpč Klusák + DVTV takové kombo dementů. A ještě k tomu zakládá falešné profily což je zakázáno.
jantar obecný 1
jantar obecný 1 - Před 8 dny
Doufám,že v tom dokumentu budou ksichty těch zasranejch pedofilů.
jantar obecný 1
jantar obecný 1 - Před 8 dny
+Claire Ann přesně
Claire Ann
Claire Ann - Před 8 dny
+jantar obecný 1 Ale i tak mi to přijde nespravedlivý. Oni taky hrubě porušujou zákon...
jantar obecný 1
jantar obecný 1 - Před 8 dny
+Claire Ann vím
Claire Ann
Claire Ann - Před 8 dny
Nemůžou. Páč by je mohli ty pedofilové zažalovat a bylo by to k ničemu.
Petr Perníkovec
Petr Perníkovec - Před 8 dny
Tomuhle nerozumím. K čemu je takový dokument? Když budu malá píča bez morálky tak mi nepomůže dokument o tom jak je špatné fotit nahé fotky, psát si s cizími lidmi o sexu nebo čemkoliv osobním. Ve škole sám neposlouchám a neberu učitelé jako vzor, jen je pouze respektuji pokud respektují oni mě jako člověka ne jako číslo ve třídní knize. Když si kreslím a učitelka mě začne ponižovat před třídou jen protože si kreslím a neposlouchám jí, tak jak takového člověka mám brát vážně a věřit mu že mi říká pravdu? U mě ve třídě už jsou u nás jsou tací co pravidelně kouří nebo už jsou závislí na nikotinu. Nebo pravidelně chodí chlastat do klubů už v 13-15 letech. Co zmůže takovýhle film když doma selže vzor a výchova, ve škole si to autority poserou jen svojí vinnou protože se cpou do věcí jako kreslení si o hodinu, které nikoho neruší a neobtěžují na rozdíl od pachu tabáku nebo alkoholu ve třídě. Moji vrstevníci vyrostou jako dřevo v lese, chvilku budou znepříjemňovat životy ostatním a nakonec za dvě dekády zhebnou na tuhá játra nebo dehydrataci z extáze.
Stanislav Hruban
Stanislav Hruban - Před 8 dny
Dobrej pocin a byt otec tech deti, tak si ty humusaky najdu a necham je uriznout si varlata pod strachem, ze jinak to zverejnim... tohle je totalni odpornost
ScaryLobster
ScaryLobster - Před 8 dny
Už se těším doufám že to tady bude třeba za dva měsíce.
Maria Trenčanska
Maria Trenčanska - Před 8 dny
Tu je jasne vidieť, kolko pedofilov tu žije-a nie len na slovensku. Chova sa ako príkladny otec a manžel a v skutočnosti je to odporná, zvrátena špina!! Bolo by dobré ukázať ich xichty svetu-znemožniť ich nech vidia v rodine- v práci-čo je to za človeka a nie len to ale tvrdo aj potrestať aby ostatnych prešla chuť!!!
Josef Novák
Josef Novák - Před 4 dny
No ja radsi ani nechci vedet tvoje uchylky ...
Gambit
Gambit - Před 8 dny
omegle? vazne? a čo tak chatroullete? tam by bimbasa videli kazdých 30 sekund :D to už rovno ste im to mohli na pornhub zriadit :D niektore stranky sú nebezpečné samo o sebe a to že sa tam nejaké decko zaregistuje tak to uz je jeho chyba a chyba rodíčov. na tieto stranky chodia len jebnute osoby, tam by bezny clovek len tak nevkročil.
Libor Vacek
Libor Vacek - Před 8 dny
Je to hrozný co dnes číhá za nástrahy musím a budu své děti chránit! A otevřeně s nima mluvit o těchto věcech až budou ve věku kdy to pochopí
Weigel
Weigel - Před 2 dny
Jeden si četl v parku když k jeho lavičce přistoupila 5letá holčička a řekla dobrý den. On ji tedy taky odpověděl dobrý den a ta holčička začala křičet : Ono to mluví mamï pomooc , beee mámí on na mě promluvil beee pomooc. A chlapa začali maminky po parku honit. Na takovou poučenou holčičku si žádný úchyl nepřijde.
Jiří Pěnkava
Jiří Pěnkava - Před 9 dny
Vít Klusák je výrazně levicově, protinárodně, multikulturně vstřícně orientovaný člověk, jako umělec pro mě naprosto nedůvěryhodný. Vzpomeňme jen nedávno natočený silně manipulativní dokument Svět podle Daliborka. Pozor na tuto figuru !!
pepa koko
pepa koko - Před 7 dny
pozor na toho pěnkavu to bude nějakej senochrupkokotkoňomrt
The Marinade
The Marinade - Před 9 dny
https://video.aktualne.cz/dvtv/v-siti-fotky-penisu-nabidka-trojky-divky-jako-masturbacni-pr/r~0b4c1310758e11e998d70cc47ab5f122/ thank me later, realita je humus
Hemeroid
Hemeroid - Před 9 dny
4:39 prislo mu zle tak prehltol zvratku
Tom
Tom - Před 9 dny
Všechno je to jenom o rodičích. Já když byl malý, tak už tyhle stránky existovaly, ale já měl přístup k internetu zakázaný. Mohl jsem hrát počítačové hry pouze o víkendu a to maximálně 30 min. denně. Komplexy z toho fakt nemám a je mi líto všech těch dětí co kvůli svým rodičům nemají život a tráví celé dny na počítači.
Tom
Tom - Před hodinou
+Mineik Já byl taky v dětství "odstřižen" od internetu a i tak teď nemám žádný problém s používáním počítače pro studium. Kámoši co hráli běžně na kompu už v 5 letech jsou na tom momentálně úplně stejně jako já.
Mineik
Mineik - Před dnem
+Pew Umři Koláč Podepíši a doplním, že dnes je internet hodnotný jako podklad ke vzdělání, i často důležitý ke studiu, odstřižení dítěte od něj, by mu tedy pouze uškodilo.
Pew Umři Koláč
Pew Umři Koláč - Před 5 dny
To není kvůli rodičům. Rodiče můžou sice své dítě odpojit od internetu, ale když to dítě vážně chce tyhle věci používat, tak si k nim vždy najde jinou cestu.
Radek Vyhnal
Radek Vyhnal - Před 9 dny
Konečně jsem se dozvěděl co se děje v ,,Pražských kavárnách ".😂
pepa koko
pepa koko - Před 7 dny
+Martin Gajdošík co gajdošík to semeno vprdeli :-)
Martin Gajdošík
Martin Gajdošík - Před 8 dny
Co havloid to pedofil nebo koprofil a sem tam některý I obojí 😁
AutoSpecial
AutoSpecial - Před 9 dny
Ja si dobu ked som mal 12-14 velmi dobre pamatám. Hlavne spolužiačky, začínali nosit podprdy a machliť sa, o sexe sa v triede bavilo dosť často, robili sa vtípky, chytali sme baby za zadky atd. Nepamatám si ale že by bola nejaká taká BLBÁ a NAIVNÁ aby šla s nejakým cudzím chlapíkom z netu, alebo že by mu posielala holé fotky alebo by pristúpila na sex. Proste sme boli vychovaní inak a nebolo to normálne. Na pokeci sme fungovali normálne, ak písal debil proste stačilo neodpísať. Ako problém by som skôr videl dnešných benevolentných rodičov, ktorí nevedia čo ich deti robia. Už vtedy sme sa čudovali ked o niekolko tried mladšie chodili zmachlené jak britney spears.. pomaly prváčky / druháčky na základke. Tie majú ešte ťahať káčera, miesto toho mali rúže, očné linky a minisukne, to nemali ani naše deviatačky. Už nejaké tretiačky/štvrtáčky nebol problém stretnúť fajčiť cigarety za školou, alebo vidieť ich s flašou vodky. Neviem ako to riešili ich rodičia, ja by som už mal asi také zaucho a prednášku žeby som si to sakra rozmyslel. Dalšia vec, spomente si na aféru z nemecka, detské knižky ktoré rozpitvávajú tému sexu a vysvetlujú ju deťom čo ledvia vedia čítať, preto sú tam nevhodné vysvetlujúce obrázky. Podla mna treba bojovať hlavne proti tomuto a dávať vačší dôraz na prísnu morálnu výchovu ako loviť nadržaných trtkov po nete, lebo tých sú kvantá a ked im nejaká blbka vlezie do postele, tak je vážne blbka inak to neviem nazvať.
Peter Vaňušanik
Peter Vaňušanik - Před 9 dny
Boze to jsou kecy, ruske servery s fake kamerou, ten sw je normalne dostupny jmenuje se manycam...
Peter Vaňušanik
Peter Vaňušanik - Před 9 dny
Omegle nema ucty
Vlastimil Krooner
Vlastimil Krooner - Před 9 dny
Ono týhle internetové sítě jsou lehce zneužitelné!
Úchyl co hledá holky, ale i chlapce! Jenže ono se stává že dívenky si dělají opačný profil a záměrně hledají starší může! Takže 11ti léta je svoboda matka a hledá přítele na.....
Neexistuje možnost jak těmto věcem zabránit!!! Rodičovské zámky nejsou překážkou!
Viděl jsem dokument jak se děti samí prodavaji za účelem sexu! Dětem bylo mezi 9-14 let! Jednalo se převážně o chlapeckou prostituci! Sakra co je tohle za dobu!!!!!
Petra Sasínová
Petra Sasínová - Před 9 dny
Těším se na dokument, bude to zajímavé. Ale jedno mě zaráží, já měla Facebook od 13, v životě bych si nepsala s cizím člověkem a už vůbec nechodila na Omegle s web kamerou anebo na seznamku v takovém věku. A taky mě nikdo nikdy takhle sexuálně neobtěžoval. Teď už mám i o dost víc let, ale ani teď, bych si s cizím člověkem nevolala přes web kameru. Takže záleží na lidech.
karel barel
karel barel - Před 9 dny
A pan Klusák, pan Veselovský atd na neštěstí těch mladých zase jen parazitují ...konstruují zde nějakou show ...navíc pomocí řízené provokace, což je metoda vlastní na nacistům nebo třeba komoušům. Je vidět, že jim jde prostě o prachy. Kdyby jim šlo o dobro těch potenciálních obětí, řešili byto, proč se o ty oběti nestarají pořádně jejich rodiče, těch je to totiž zodpovědnost. Na tohle se budou převážně zase koukat ti, co si u toho zaslimpou pi pohledu na ty provokatérky. Pan KLusák má vůbec vyvedené aktivity, konec konců DVTV taky, jakmile to jednou projde veřejnoprávními médii, mělo by být člověku jasné, o koho asi tak jde. Podle mne opravdu slušný člověk do věřejnoprávních médií ani nejde pracovat a pokud ano, tak musí ihned utéct a stydět se , že takhle naletěl.
Robert Szkerhak
Robert Szkerhak - Před 2 dny
a hele ho, potrefena husa
Jany
Jany - Před 9 dny
Bože byť Slovákom je veľmi ťažké... 🇸🇰 Tak dobre hráme hokej po 10tich rokoch, a mame proste smolu 🙄🙄
Weigel
Weigel - Před 2 dny
Výte jak Švýcary štve hlavně to že nevyhrali žádné mistrovství v hokeji. Co by za to dali kdyby mohli hrát jako Slováci.
Josef Novák
Josef Novák - Před 4 dny
Nic si z toho nedelej, proste jdi podrtit barana a uvidis jak se ti hned zlepsi nalada
Mytus
Mytus - Před 7 dny
?
martin paulen
martin paulen - Před 9 dny
Mňa fascinuje aky ste vy Česi inteligentný a mravný. Ale aj tak stojíte za hovno
martin paulen
martin paulen - Před 2 dny
No co njaky dedo obtezuje mladou buchtu cez internet no . Se nedivte kdyz mate kazdy druhy film o sukani 🤣🤣🤣
2.světová válka
2.světová válka - Před 2 dny
Jestli napíšeš nějaké důkazy ty ubohý rasisticky blbe, tak mě fascinuje jak nám tady nadáváš že jsme inteligentní a mravní a při tom ty sám si začal bezdůvodně nadávat v komentářích!
martin paulen
martin paulen - Před 4 dny
Tak uz evidentne nemaji 🤣🤣🤣
mandelinka bez brambor
mandelinka bez brambor - Před 4 dny
martin paulen Ty dva smajlíky.. To teda nevím, nevím, co za bratrství naše dvě země mají :-D
martin paulen
martin paulen - Před 4 dny
+mandelinka bez brambor sak sme ja bratia ☝️☝️
Larry Chatanuggs
Larry Chatanuggs - Před 9 dny
🧿🧿🧿💦💦💦🎫🎫🎫💎💎💎 🌀🌀🌀💧💧💧 🌊🌊🌊 *Ježíš Kristus je jedinou cestou k Bohu*
*Zemřel a vstal z mrtvých*
*On slibuje věčný život*
*Bude také léčit své tělo!* 🧿🧿🧿💦💦💦🎫🎫🎫💎💎💎 🌀🌀🌀💧💧💧 🌊🌊🌊
Tomáš Bělský
Tomáš Bělský - Před 8 dny
Tak se začni léčit ty psychopate
Vojtěch Tlačil
Vojtěch Tlačil - Před 9 dny
Rád bych si to pustil celý na vašem webu jenže na telefonu to dělá strašný bordel a zasekává se to u jiných přehrávačů na webu mi to nedělá ...
Josef Novák
Josef Novák - Před 4 dny
Tak si pust neco na pornhubu
AJEM
AJEM - Před 9 dny
Skvělý rozhovor.
Opravdu by mě zajímalo nad čím ti pedofilové přemýšlejí😠 Tohle neni normálí.
Josef Novák
Josef Novák - Před 4 dny
A kdo rekl tobe ze ses normalni ??
winning sperm
winning sperm - Před 9 dny
Přijde mi, že tento dokument je trochu vedle. To, že nejde o novinku, pominu. Za svůj život, který je minimálně z poloviny spojen s internetem, jsem navštívila už různé stránky, většinou proto, že je člověk zvídavý nebo proto, že si chce udělat vlastní "průzkum". Musím ale říct, že z velké části jsem se setkala s dětmi ve věku 12 - 15 let, které dobrovolně, zcela záměrně dělaly či se podbízely k tomu, před čím je zákon chrání. Vedle toho tu byli samozřejmě i tací, kteří internetové úchyly prostě "trollili" - protože dospělý chlap, co se veřejně vystavuje nahatý na stránkách jako je chatroulette, omegle aj. je prostě ubohý a i těm patnáctiletým to dojde.
Problém není ani tak v úchylech samotných - problém je v přístupu rodičů a dětí. Myslím, že to, co dokument popisuje, se týká jen té části dětí a mladistvých, kteří si zachovali onu "dětskou nevinnost". Takové dítě ale nemá na internetu co dělat nebo má být alespoň pod dohledem. Těm, kteří do toho jdou se záměrem nebo jen ze srandy, hrozí to, že něco nedomyslí nebo že narazí na ten druh pedofila, který si je vyhledá a nepustí.
Jan Mayer
Jan Mayer - Před 9 dny
Před 11 lety jsme si s kamarádem dělali z těchto úchyláků srandu a tak nějak využívali my je. Když jsme se nudili, založili jsme si fake holčičí profily na lide.cz. Profil stačil úplně holý. Bez jakékoli fotografie nebo soukromých informací. Tak jako tak, vždycky se jich ozvalo hodně. Chodili jsme do tenkrát nejnavštěvovanější chatovací mísnosti. Myslím, že se to jmenovalo abnormálně nejlepší pokec. Stačilo se jen přihlásit. Nemuseli jsme psát nic, ono se do půl minuty ozvalo těch hovad až nad hlavu a to bez jakéhokoli podnětu z naší strany. Většinou ještě dřív než něco napsali do chatu, už jsme měli v e-mailové schránce fotky jejich přirození. Konverzace byla vždy vesměs stejná. Vždy chtěli jen vědět jestli není někdo okolo nás, co máme na sobě a dožadovali se nahých fotek, sexu po chatu či telefonu a videohovorů na skype. S chatováním jsme většinou souhlasili a psali jsme si sním tak dlouho dokud nám nezačal vyprávět jak by se před námi vysvlékl a ptal se co bychom udělali my. Pak jsme na něj vyrukovali s tím, že jsme kluci, vysmáli jsme se mu a přeposílali jsme konverzaci do veřejného chatu, aby každý viděl co je to za prasáka. Těm co se hodně dožadovali sexu po telefonu jsme dali podmínku, že nám nejdřív musí dobít kredit (vždycky dobili) a nebo poslat sms v nějakém tvaru na nějaké číslo. (Dobíjeli nám rubíny do hry gladiuatus a také nám to vždycky zaplatili). Poté co nám dobili kredit a nebo zaplatili rubíny do hry, jsme jim řekli, že nám musí zavolat na jiné číslo. Odůvodnili jsme to tím, že to číslo na kterém nám dobil kredit používají i naši rodiče a že jenom kvůli němu jsme si pořídili jiné. Pokaždé tomu věřili a my jim místo našeho čísla poslali číslo dalšího prasáka co nám psal a požadoval se taky sexu po telefonu. Naše přání bylo, aby nás hned jak to zvedneme začal zdravit ,,Ahoj kočičko, cukrátko" atd. A jen jsme se pak bavili při představě co se jim pak honí hlavou. Sranda byla, že několikrát to těm debilům ani nedošlo a psali, že to zvedl asi náš bratr a prosili, abychom jim pak zavolali zpátky.
maTyyp
maTyyp - Před 51 minutou
rubiny do gladiatusu :DDDDDD nejlepsi zpusob na nich jeste vydelat
weediSs vans
weediSs vans - Před dnem
+Martin Pokorný kámo taky borec 😂 na Omegle je taky dost tyhle verbeze, a jeste boti kteří jsou neúnavní
Martin Pokorný
Martin Pokorný - Před dnem
Něco podobného jsem.zkoušel na Omegle...oni mi dali jméno, adresu, odkaz na instagram...vždy jsem si s nimi domluvil schůzku a pak jim řekl ať se těší...oni že ano(dost často méně slušnou řečí) a pak jsem jim řekl ať se těší na návštěvu od Policie ČR...to jak vyváděli ani nejde popsat😂
weediSs vans
weediSs vans - Před dnem
Kámo tak vy jste byli třeba největší borci :D já bych se bál že si mě najdou omrdaji
ItzMatyX
ItzMatyX - Před 3 dny
Dík za ez tutorial jak získat nějakou hru nebo nějakou herní měnu :D nice.. hezky vy.
Nicole Wallton
Nicole Wallton - Před 9 dny
55 hovádkům se nelíbí projekt? Nedivím se.. co kdyby je tam našel někdo z okolí nebo manželka či děti 😉 Nebylo by to poprvé 😊
Před pár lety, tak našla kamarádka svého milovaného tatínka 👍
Anna Pelichová
Anna Pelichová - Před 8 dny
Můžu se zeptat, jak to řešila?
city spirit 89
city spirit 89 - Před 9 dny
rodiče , chraňte svý děcka před sociálníma sítěma.
city spirit 89
city spirit 89 - Před 9 dny
škoda měl sem se líp učit, a taky sem mohl točit takové zajímavé dokumenty.
city spirit 89
city spirit 89 - Před 4 dny
+Josef Novák myslis jo?
Josef Novák
Josef Novák - Před 4 dny
Ty mas na vic, ty muzes byt klidne i hvezdou gay porna
Lubos Mares
Lubos Mares - Před 9 dny
ČT,Seznam a DV tv je dezinformační fake news..Nesledovatelné :-D Jinak ke společné masturbaci hlavně vyzýval ve svých pornovideích deviační úchyl Jakub Janda teploponoherec dnes neziskovskář Evropské hodnoty..Na tyto ůchyláky šířící lež,dezinformace a kanalizační pornohnus by se měli novináři především zaměřit :-D
Lukáš Tomíček
Lukáš Tomíček - Před 9 dny
kde se tadle debilita deti bere ? co vim tak kdyz ja byl kolem veku 12 zadny z mich vrstevniku ani nikdo koho jsem znal zadny pedofil nepsal a meli jsme ledatak z toho prdel...
Karolína
Karolína - Před 8 dny
To bereš z dost malého vzorku. :)
Lukač Kukilač
Lukač Kukilač - Před 9 dny
cca 7:20 - " Dá se to koupit na ruských serverech " - myslím roozšíření plugin pro skype na podvrh videa do kamery ... hlavně že nezapoměl na ruské servery. Jiné jsou čisté jak lilie ... ale jinak dobrá práce, nic proti němu.
Martin Gajdošík
Martin Gajdošík - Před 8 dny
Vidí rusy I na hazlu, ten čurák.
T M
T M - Před 9 dny
výborná práca..teším sa na film
Jiří Karban
Jiří Karban - Před 9 dny
Věc je prostá: dokud nebude toto jednání citelně trestáno, budou si dovolovat čím dál víc.
Jirka Štěch
Jirka Štěch - Před 3 dny
Trestat to jen tak nejde, protože většina z nich má fake profil
tonda sedlák
tonda sedlák - Před 9 dny
podle mě je každý kdo dal palec dolu tomuhle videu je ten internetový úchil a neříkejte že ne
Josef Novák
Josef Novák - Před 4 dny
Never na duchy...jinak radsi bych prznil mlady holky nez pravopis
Tomyho parťák
Tomyho parťák - Před 9 dny
Myslel jsem, že toto téma je už za vodou
antonín havlíček
antonín havlíček - Před 9 dny
Mužové xD
Karel Logr
Karel Logr - Před 9 dny
Je vidět jak jednoduše a efektivně mohla(kdyby chtěla..) odlovit policie podobné nadržené úchylaky...
Publius Cornelius Tacitus
No ono by to mělo negativní dopady. V Americe se to používá běžně (falešný profil náctileté dívky a nalákat peďáka do pasti), ale u nás vzhledem k současné legislativě by policie mohla postupovat protizákonně a nemuselo to projít. U nás policie nemá tak velké pravomoce (a národ jim větší pravomoce ani dávat nechce).
Recept na vztahy
Recept na vztahy - Před 9 dny
Jste skvělí, že jste do natočení dokumentu šli, i když to i pro vás muselo být velmi náročné. Nemluvě o herečkách. Klobouk dolů. V druhé minutě jsem to stopla a běžela přispět na Hithit.cz. Doufám, že se dokument dostane k co nejvíce lidem! Držím palce.
Mulder XXcom
Mulder XXcom - Před 9 dny
my chceme ruskou propagamdu, nebo nějakou jinou propagandu tohle to nás nezajímá.
Martin Gajdošík
Martin Gajdošík - Před 8 dny
Tak!
Tim Klaasman
Tim Klaasman - Před 9 dny
No jo Cesi tvl. Furt, ze migranti jsou pedofilove. Pak jich par tisic za dva tydne posle pero 13tkam. :-D
p - xylene
p - xylene - Před 3 dny
Ale tihle lidé nereprezentují převládající názor, takže je stupidní kvůli tomu osočovat celý národ.
Ter Spungen
Ter Spungen - Před 3 dny
To nad 70 je podstatny. Clovek to slysi denne, ze migranti jsou uchylove.
p - xylene
p - xylene - Před 3 dny
Nikdy jsem neslyšel nikoho s IQ nad 70, že migranti jsou pedofilové, tak co to tady povídáš? Tihle lidi jsou všude.
Ter Spungen
Ter Spungen - Před 5 dny
to nevis, ze znasilnujou jen cerny opicky z dzungle a islamisti? :))) no jo, ocividne tady mame svejch uchylacku vice nez dost, snad si film najde co nejvic mistnich divaku
Další v pořadí