Xaver Live, host: David Rath

284
57
 
Komentáře
Jaromir Bergmann
Jaromir Bergmann - Před 2 dny
tak pátek sobota se jde volit proti Rathovi
Tom Tarmak
Tom Tarmak - Před 2 dny
Ja sem nevinej:-)
MrTommii77
MrTommii77 - Před 3 dny
Původně jsem ani nechtěl tento rozhovor vidět, protože pane Ratha nemám rád. Nakonec nelituji a děkuji Xavere za hosta.
No Name
No Name - Před 3 dny
Netvor
Karel Rouen
Karel Rouen - Před 4 dny
za justiční mafiány protestují havloidi milion chvilek další z nekonečné řady rozsudků justiční mafie
Čtyři obvinění v kauze lihové mafie byli zproštěni obžaloby
16. května 2019
Zdroj: https://eurozpravy.cz/krimi/257859-ctyri-obvineni-v-kauze-lihove-mafie-byli-zprosteni-obzaloby/
Okresní soud ve Zlíně dnes zprostil čtyři lidi obžaloby z praní špinavých peněz. Přes půl miliardy korun pocházelo podle státního zástupce z nelegálního podnikání skupiny kolem Radka Březiny, hlavního organizátora obchodů s nezdaněným lihem. Obžalovaní byli Březinovi blízcí. Jeho otci Vladimírovi, bývalé manželce Stanislavě a asistentkám Kateřině Míčkové a Kristýně Mazurové hrozilo za legalizaci výnosů z trestné činnosti až osmileté vězení. Všichni vinu odmítli.
Roman Kulhanek
Roman Kulhanek - Před 4 dny
Pan Rath je nevinný ,to je jasné !!!
zago
zago - Před 5 dny
Velice zajímavé.
Jiří Veselý
Jiří Veselý - Před 6 dny
Nějak mám problém tomuto pánovi věřit, neustále mám pocit, že se mu práší od huby.
Adam Poštolka
Adam Poštolka - Před 6 dny
Xaver dělá rozhovory s Kajínkem, Rathem... ještě aby přišel Langer, Rittig a další. Žumpa a dno kdysi dobrého antimainstreamového novináře.
Kominikjiri Vaclavrammus
Kominikjiri Vaclavrammus - Před 6 dny
Sedm let a ještě není pravomocně odsouzen? Pak se divíte vy dementi český, že president KLAUS udělil amnestii lidem pronásledovaným více jak 8let neschopnou, všeho schopnou justiční mafii? On totiž to, co řekl v tomto rozhovoru o justici a dalších represivních složkách tohoto dementního státu, řekl naprostou pravdu!!!!
Pavel Novak
Pavel Novak - Před 5 dny
Spis na H-system mel desetisice stran, tisice poskozenych, vite co to je, to vsecko vyslechnout (nektere lidi treba 5x) procesne zpracovat a poslat statnimu zastupci, kterej to vsecko musi nacist napsat navrh na podani obzaloby, poslat k soudu. Soudce to vsecko musi nastudovat..vsecko...po 5 letech umre, musi prijit novej soudce a zacina se znova...neni to opravdu prdel. Klaus je nejvetsi zlocinec, kterej tenhle stat pripravil o spoustu miliard. Neobhajovat.
Peji Peji
Peji Peji - Před 7 dny
Názory nemá špatný, škoda že to je nepravomocně odsouzený korupcnik a zájmy společnosti neuprednostnil na svými osobními zájmy.
Jury
Jury - Před 7 dny
že by prý kradl jinak kdyby věděl jak to dopadne :)
Roman Kirsch
Roman Kirsch - Před 7 dny
Pane Veselý, společně s panem Miroslavem Kalouskem je tohle Váš nejodpornější host, přímo reprezentant toho, že pravda už v tomhle tzv. "právním státě" není to, co se opravdu stalo, ale pouze a pouze to, co se dá dokázat. A to je sakra rozdíl! Když už zvete dokonce i pana Ratha a necháte ho tam hodinu vykládat tu snůšku lží a výtrysků žluči plus obžalob všech okolo, tak už si tam můžete rovnou pozvat teroristy nebo nacistické pohrobky. Odporné!
MystiX
MystiX - Před 7 dny
Pardon, ale jedna věc. Rozporovat věrohodnost policie, státních zástupců a soudců. Pokud bychom jim my obyčejní lidé neměli věřit, tak tím úplně končí systém právního státu a můžeme se vrátit na stromy. A toto už je druhý rozhovor, první byl pan Kájínek, kde se zpochybňuje věrohodnost státních institucí a orgánů. Tady se už skutečně dostáváme na tenký led a vůbec zpochybnění smyslu nějaký stát budovat.
Ven Di
Ven Di - Před 7 dny
Drzý demagog, co je tak ukecaný, že mu lidi věří a soud před nim klekne. Je to můj kůň do voleb PEU. Pokud bude zvolen europoslancem, padne před nim PEU a celá EU bude skákat, jak On pískne! Stačí jen to, aby Vrchní soud zrušil pravomocného rozhodnuti nižší instance. 🙄
On není o nic horší než většina těch, co jsou stále tam, kde byl On a konají jako On avšak nesedí za katrem za stejné věci, jako On, protože v tom umí chodit líp než On. Jeho hrubou chybou je, že ho chytli s krabicí od vína se "7" a ne s "vodou". Jeho předností ale je, že je neúnavný bojovník za svá lidská práva, v souladu se společně sdilenými evropskými hodnotami v tomto moři hnoje liberálně demokratického společensko politického systému.
Být rafinovaným zločincem v Čechách znamená dělat podle zákona. Znamená to dělat neobvyklou korupci za dobré ceny a pak to podle zákona neni korupce. Pak se stanete posledním Mohykánem. A pak i soud ČR je z vás tumpachovej a máte ho tam, kde ho chcete mít. Na lopatě.
Tak milé děti, opět zde máte důkaz toho, jak u nás, po r. 1989, zvitězily pravda a láska nad lží a nenávistí. To máte za ty vaše klíče. Že jste je raději nehodily do kanálu. Na druhou stranu dobře. Otevřely se vám stejně příležitosti jako Jemu. Jen musite umět dobře konat tim, že vás nesmi chytit ve stejné anebo podobné věci. To málo pak stačí, abyste byly v klidu a za vodou. A v trvalém orgasmu! Na věčné časy a soudruzi nikdy jinak!
Xavere, pomoc, pomož mi prosim! Topím se ve sračkách! Už ani 1 + 1 nejsou 2. Kde to skončí? Som z toho voľako zmëtený! 😳
X1500X
X1500X - Před 7 dny
Taková vytrvalost a bojovnost se jen tak nevidí.
Mirek Dvořák
Mirek Dvořák - Před 8 dny
Zklamani z Xavera... toto si pritahnout do studia..
Dana Ondraskova
Dana Ondraskova - Před 8 dny
Pan Rath je borec ja mu ale věřim ,Muže to tak byt, Babis je horší , po čase se taky dovíte jaky je to darebák
Petr J.
Petr J. - Před 8 dny
Tak jsem to dokoukal celé a nastala jedna otázka. Je tento pořad pana Xavera nebo pana Rátha !? Pan Xaver se před panem Rathem nezmohl ani na slovo.Doufám,že se s toho poučí a bude více zvažovat koho pozve nebo bude více průbojný .
Petr J.
Petr J. - Před 8 dny
Pane Xavere Kájinek vám vadil a Ráth vam nevadí ? U kterého je jasné, že spáchal trestní čin. U Kájinka to tak jednoznačné není na rozdíl u pana Rátha, který byl u toho chycen policejnímy orgány a že jich tam bylo 😀. Podle Rátha když mě chytne ochranka v krámě a bude chtít vidět tašku, kterou budu držet a bude v ní drahý parfém za 5 tisíc, tak mohu tvrdit,že mi to tam podstrčila ochranka 😀😀😀
Hold ten člověk ukazuje nato,že naše soudnictví je děravé jako řešeto.Jen dává návod ostatním darebákum, jak to dělat.Jen tak dál budeme na tom hůře než Ukrajina.To neškodím Ukrajině to jsou mé zkušenosti ze správou v Chustu zakarpatská oblast.
Pavel Novak
Pavel Novak - Před 5 dny
Kajinek je drban a za mrize patri :)
Roman Kadeřábek
Roman Kadeřábek - Před 8 dny
Xaver podle mě vždycky páří na kompu tetrys:DDD
Jan Matěcha
Jan Matěcha - Před 8 dny
Jj ,tak takhle funguje tenhle stát ,týpek chycenej s krabicí ....je pěkně vykecanej a osud mu nepřál ,ale tady se z toho dostane .Je tohle normální ? A jejich tady víc ,pohoda a sláva
Veronika Markova
Veronika Markova - Před 9 dny
Jasne, Rath bere krabici vina v domeni, ze v ni lahev, prichazi domu, otvira krabici, podivuje se nad obnosem penez misto vina, v udivu bere krabici a prinasi na policii s tim, ze byl oklaman a netusi, proc mu nejaky bozsky darce tento obnos predal 😁😁...vize toho, jak by to dopadlo, kdyby ho policie neprekvapila na ulici. Chudinka nevinny Rath😀
dub
dub - Před 9 dny
znam teda lepsi pohadky
MATE.
MATE. - Před 9 dny
Xaver neoponuje, nechat je mluvit klidně, ale potřebují protivníka, aby si hosté mohli svůj názor pořádně obhájit.
Radek Kubera
Radek Kubera - Před 9 dny
"Na rohu ulice, vrah o morálce káže....před vraty věznice se procházejí stráže...: )
Pavel Aron
Pavel Aron - Před 9 dny
Naši předkové říkali : Drzé čelo lepší než poplužní dvůr. Jo, jo. Ale hezky v tom rozhovoru občas poodkryje jak funguje politika. Jenže my už tak nějak víme.
PAN ČECH BAND
PAN ČECH BAND - Před 9 dny
V prvním z filmů si žije blaze, v knihovně střeží nejrůznější poklady, když do jeho života vstoupí dobrodružství. Do knihovny se vloupá Hadí bratrstvo a ukradne jednu ze tří částí Kopí osudu. Se spolupracovnicí sledují nepřátele knihovny. Když se spojí tři části Kopí osudu, zmocní se ho vůdce Hadího bratrstva. Flynn je však přemůže a donese kopí do knihovny....Už vím koho bych obsadil do naší knihovny,znalost sítě zločinu Třetí republiky.
Jan Kuranda
Jan Kuranda - Před 9 dny
Nestačím se divit, co leze z úst tohodle pána.... Ale že by na tom nebylo nic pravdy, to si taky nemyslím.
Aleister Crowley
Aleister Crowley - Před 10 dny
V mnoha vecech, ohledne soudu, ma pravdu. Je to v CR katastrofa.
zendo
zendo - Před 10 dny
pozeram ze rath je u vas oblubeny ako u nas dzurinda,,,proste politicka mrtvola
Karel Špirk
Karel Špirk - Před 10 dny
Xaver se zařadil do dlouhé řady těch, co tomu hajzlovi Rathovi dopřávají prostor v médiích. Místo toho, aby ten gangster dřepěl v kobce přikovanej ke zdi. A to se fakt najdou i idioti, co si myslí, že ta krabice s prachama na něj byla narafičená ((-:
Mira Ricka
Mira Ricka - Před 10 dny
perfektni host, z lidi, co odkryvaji zakulisi politiky mam vzdycky radosy. Jasne, ze byl jeden z nich. Oni drzi vsichni spolu, z kola ven jde pouze nehodici/prekazejici kus.
Olga Bezstarostová
Olga Bezstarostová - Před 10 dny
je logické, že se Rath braní, to udělá každý člověk, bohužel má pravdu, tak to opravdu funguje ................kdo si toto neprožil, tak nepochopí...Davide neboj se a mluv!!!
neferzilla
neferzilla - Před 10 dny
Pořád čekám, kdy pan Xaver bude pokládat otázky diváků jako to dělá u jiných hostů, ale bohužel........
ndudman8
ndudman8 - Před 10 dny
Protože pan dr. Rath asi třikrát zmínil problém "populační expoloze v souvislosti s vysokou porodností", je třeba upozornit na hrubou nepřesnost, kdy paušalizuje všechny třetí země: hodně lidí se stále rodí v Africe, ano , to je problém, ale v Asii už se to lepší, pokud jde o porodnost- Bangladéš má politiku malé rodiny, Čína začně stárnout a "vymírat" jako "Západ". Obecně se tam třeba v Bangladéši populace stále zvyšuje jen díky zvýšování průměrného věku, přičemž ten průměr narůstá díky nižší dětské úmrtnosti- víc jich přežije, proto je jich více, ne že se hodně rodí. Viz zábavná přednáška statistika s názvem Nepanikařte: https://www.youtube.com/watch?v=FACK2knC08E&t=3037s
Mikulas Naghulas
Mikulas Naghulas - Před 10 dny
On tenhle lump nesedí? 😒
Jan Vávra
Jan Vávra - Před 10 dny
Dobrý názory,ve volbách máte můj hlas!
Martin
Martin - Před 10 dny
Xavere, ta znělka je hoooodně dobrá.. Gratuluju.. Pecka.
Josef Vystrčil
Josef Vystrčil - Před 11 dny
Obdivuji Vaši trpělivost milý Xavere, s jakým klidem jste vydržel poslouchat ty nehoráznosti. Příště až budete vybírat hosta, přimlouval bych se za Petra Cibulku. To by alespoň byla nevinná sranda.
Olin Plachetka
Olin Plachetka - Před 11 dny
Faleš S.R.O
Arexis Morau
Arexis Morau - Před 11 dny
patří do lochu
Libor Prokop
Libor Prokop - Před 11 dny
Tak Rath chce čelit invazi muslimů tím, že bude sedět v Bruselu? A islám srovnává s komunismem, ale jeho fotr byl estébák a on sám za prachy soudruhů vystudoval . Ožralý Juncker jistě nečeká, až mu český a velmi samolibý Pepík bude do něčeho žvanit
Špátisss
Špátisss - Před 11 dny
Mě příjde strašně psychicky špatnej...a vypadá jak kdyby zestárnul o 20 let...ach jo...
ndudman8
ndudman8 - Před 10 dny
Tak za těch 7 let stresů nemohl omládnout a psychicky se zřejmě drží díky nadhledu a humoru, jak může (nic mu ani jiného nezbývá), ale na to, že je ročník 1965 (54 let) vypadá dobře. Tím se ho nezastávám, jen si nejsem jistá, zda by v jeho situaci nemělo být více osob... Jinak dokud někdo není pravomocně odsouzený, pak je třeba ctít presumpci neviny a ne viny, na což někteří posluchači zapomínají, ale nedivím se jim.
Jiří Skřivan
Jiří Skřivan - Před 11 dny
Uz se tak nesmeje šašek,že jako vždy se vysmímal, jupiiiiiiiii
Mrtvej Králík
Mrtvej Králík - Před 11 dny
Rozhovor na profesionální úrovni i když bylo vidět že Xavier není ve své kůži ale snažil se to na sobě nenechat znát . Pan Rath si evidentně nepřišel pokecat ale udělat kampaň co od něj nebylo úplně korektní ale proč ne .
Jana Nová
Jana Nová - Před 11 dny
Musela jsem to vypnout...tak snad příště
Tomáš Novák
Tomáš Novák - Před 11 dny
Ratha nemam rad, ale s tim islamem mi mluvi z duse.
Vladimír Bártek
Vladimír Bártek - Před 11 dny
Tak už jen Radovana Krejčíře a Anderse Breivika, a máte to komplet!
David Hromas
David Hromas - Před 11 dny
David Rath si vyzadune pozornost Okamury. Uvidite, ze za chvilku budou spolu
opava56
opava56 - Před 11 dny
a o tom kde mluví o miliónech a jak si je rozdělí neříká ani slovo...:):)je a vždy byl jen manipulant
Elen Turkina
Elen Turkina - Před 11 dny
Nejlepší kanál , se smyslem, to už dnes není moc viditelné . Klobuk dole palec hore.
pejvlik
pejvlik - Před 11 dny
Koukam vzdy na vsechny rozhovory na xtv, ale tento z principu vynecham.
Hloupy Honza
Hloupy Honza - Před 11 dny
Doufam ze tohoto blba budu videt co nejdriv brucet.
oldřich kropáč
oldřich kropáč - Před 11 dny
Kdybych si měl vybrat mezi Rathem a Kajínek tak Rath je v pekle napichnuty na vidlech.
MicroGrow Lover
MicroGrow Lover - Před 11 dny
jebat krabici,proste s nim vyjebali no :D
krYptak
krYptak - Před 11 dny
tfuj
Vladimír Pančocha
Vladimír Pančocha - Před 11 dny
Vážení, zdravím všechny, ale co si myslíte o mém názoru, že v politice jsou daleko větší gauneři, ale řádově daleko větší gauneři a nikdo si na ně nedovolí ukázat. To, že chytli Ratha s balíkem peněz, bylo s největší pravděpodobností zinscenováno většíma zvířatama. Z nějakých důvodů se stal nepohodlný, a tak ho prostě zlikvidovali.
ipse001
ipse001 - Před 11 dny
Myslím, že to, že kradou i dělají šmečka i jiní, z něj nedělá nevinného. Že ho do kytek poslali stejní, ne-li větší gauneři, je možné, ale nic to nemění na tom, že je to padouch. A obhajoba, že nikdo neutrpěl škodu, je děsivá. Lidi si neuvědomují, že na ten stát platíme všichni, takže okradl každého jednoho z nás. Smůla je, že je to v politice a nejen tam, běžná praxe.
Karel Bříza
Karel Bříza - Před 11 dny
Zajímavý rozhovor. Pan Rath se strašně rád poslouchá, toho nelze ukočírovat, občas dost ujíždí :) Ale to není trestné a o jeho vině silně pochybuji - minimálně i soud řekl, že nevznikla škoda a že nebylo za co dávat úplatek, prostě ta obžaloba nedává obsahově smysl a soud odporuje sám sobě, z čehož čiší objednávka. A ti lidé kolem od podivných státních zástupců až po toho policistu, co nepokrytě dělal pro ODS, jsou silně kompromitující pro celý případ. Pravdu nevím a asi se ji nikdy nedozvíme - jako politika jsem ho rád neměl, ale myslím, že tady ho někdo zlikvidoval na objednávku.
pawouczech
pawouczech - Před 11 dny
Ještě Paroubek a Jandák a budete mít sbírku hovad téměř komplet (nepočítám pana Kalouska, to byla světlá výjimka)
Petr Stejskal
Petr Stejskal - Před 11 dny
Ta vezeni dnes maji opravdu luxusni koukam. I kdyby byla pravda, ze ty penize v krabici od vina byly sponzorskym darem socialni demokracii, tak forma operovani s temito financemi, je sama o sobe velmi nestandardni a rekl bych ze trestna, bez ohledu na to, jestli je to politicka strana nebo soukroma osoba. Doporucuji knihu pana Kedrone, kde je cely pripad detailne popsan a vyjasnen.
SuperRaketak
SuperRaketak - Před 11 dny
Pan Rath je hodně dobrý řečník. Nebýt vína tak si troufnu říct že by vedl i ČSSD.
Matěj Suchý
Matěj Suchý - Před 11 dny
Ukecanej mlejnek.. :D To bylo peklo co? Mi přišlo že to pro vás teda po delší době, zase nebylo uplně příjemný.. hehe Von mi připomíná jednoho bejvalýho spolužáka kterýmu musela učitelka dávat pohlavky za uši, až pak přestal kecat (na chvíli), ale nic jinýho na něj neplatilo.. :) Možná to příště zkuste, dát mu lehkej pohlavek což? by mu třeba došlo jakou má v tý debatě roli...
David Vandalín
David Vandalín - Před 11 dny
Myslím si že by bylo zajímavé pozvat Miroslava Sládka. Zajímalo by mě jak by živě odpovídal na dotazy.
Lukas Pesl
Lukas Pesl - Před 11 dny
pan rath je profik. kdyz se ho zasahovka zeptala co je v te krabici tak nezavahal a spravne rekl repliku mam za to ze vino.. ja bych byl tak nervozni ze bych tu hereckou repliku poplet a rekl bych mam za to ze penize :D
M- GraficStudio
M- GraficStudio - Před 11 dny
Vadilo mi, jak pan doktor stále skákal panu Xaverovi do řeči. Bylo to docela na facku, ale dokoukal jsem to do konce.
Bounty Villa
Bounty Villa - Před 11 dny
Xavere ty šlapeš Izerovi na paty....ty jsi schopný si pozvat i Putina
Jarda RadioMETACZ
Jarda RadioMETACZ - Před 11 dny
Pozvat Putina? Proč ne?
Pepa z depa
Pepa z depa - Před 11 dny
nepičuj, vidláku!
Mates Barva
Mates Barva - Před 11 dny
Pane Xavere jste borec já bych ho vyhodil po pěti minutách krypla dělat z nás debili z celého národa hajzl bych mu sebral doktorát idiotovi nepozná víno od peněz tak je nesvéprávný ani do tramvaje by nešel bez doprovodu debil
miroslav nesvadba
miroslav nesvadba - Před 11 dny
..po půl. hodině vypínám...to se nedá
Kalina m
Kalina m - Před 11 dny
Děkuji jako vždy za skvělý rozhovor.
Je uplně jedno s kým, je zajímavé sledovat pohledy na věc různých lidí.
Řekl bych, že Vám tato vyváženost (o které se zmiňujete ve videu) je Vám spíš ku cti.
Igor Holler
Igor Holler - Před 12 dny
V Cině by už jeho ledviny a další implantovali bohatým Američanům...a tak by to mělo být!
Igor Holler
Igor Holler - Před 12 dny
Takhle kecat v base holt nebude moci...ve sprše si hi vyberou černí a bude "konvertovat" k jinému pohlaví...
Erik Konečný
Erik Konečný - Před 12 dny
Vězení mu jednoznačně prospělo.Dozrál jako víno. A s těmi vino-krabičáky je vždy otázka zda nešlo o politický komplot. Každopádně vlády nás poškodili o biliony a jejich desítky,zdraví,čas,energii ....
petr koprda
petr koprda - Před 12 dny
To je lhář po 5minutě vypínám
Miroslav Švec
Miroslav Švec - Před 12 dny
Je velice úsměvné, pozorovat neschopnost autorů většiny přīspěvků,pohlédnout pooteřeným okénkem na charakter politiky.Vyčítat Xaverovi umožnění tohoto pohlledu,nepovažuji za moudré.
HanzBourak
HanzBourak - Před 12 dny
pominu ty jeho kecy okolo toho jak je chudák nevinný a že peníze v bedně od vína byl jen špatně předaný balíček. Ale káždému kdo věří těm jeho zkrouceným nebo lživým faktum doporučil bych, aby si přečetli knížku Faktomluva ;-) tam jsou ty fakta ověřena, se zdroji a pravdivé :D to co tady říká tenhle šášula je jen pokus o manipulaci a dělá to jen proto že viděl úspěch SPD kde dělají to samé
Karel Rouen
Karel Rouen - Před 3 dny
+HanzBourak :moc ti nerozumím,jaký důvěryhodný zdroj? všechno vyjmenované jsou novináři a masmedii popsané známé korupční kauzy které jsme všichni prožili ,akteré jsou většinou justiční mafií kryté, a vinci neodsouzení, babiše nevolím ,nepodporuji ,ikdyž musím uznat ,že u moci je mnohem lepší než mafiánský blok ods, topstan,kdu, tu tzv:nezávislou justici k moci dosadili mafiáni ods, kdu, oda (z nich si založili klony top09stan), takže není nezávislá , nejvyšší soud má 3 lidi , jmenované klausem ODS , jeden byl vyměnen po kauze justiční mafie čunek , ústavní soud mafiánů v čr rozhodl že majitel hotelu může vydírat hosty aby podepsali politické prohlášení že Krym byl nezákonně anexí připojenk rusku a že oni s tím nesouhlasí takže mafie ústavního soudu popřela nález evropských právníků kteří jasně prohlásili že Krym sám ze své vůle zcela podle mezinárodního príva se připojil k Rusku ale hlavně ,představte si stát ,kde jdete do hospody majitelem je člen ods , anikomu než ovcím volícím ods neprodá nic, jdete do obchodu majtelem je vietnamec a neprodá nic nikomu kdo není vietnamec, je to chaos ,nesmysl, a politický mafiánský ústavní soud
HanzBourak
HanzBourak - Před 3 dny
+Karel Rouen :D to zní jak babiš :D je to kampaň :D a ani k tomu není třeba žádný důvěryhodný zdroj
Karel Rouen
Karel Rouen - Před 4 dny
mě stačí chování justiční mafie v talárech jak kryje tisíce korupčních zločinů mafiánů ods topstankdu čssd každá pro ČR nevýhodná smlouva=porušení povinností při správě veřejného majetku,viz CASA,církevní tunel,Pandur,Tatra, církevní zlodějina 300 mld, zdvojnásobení ceny výkupu energií fotovoltaiky pravicí 2006 PROMOPRO ,Drobil a 3000 milionů čistička , drábekcard,drábeksystem,IKEM,IZIP,pandur,iveco,dingo,samopaly,minomety, opencard ,kocourkova konta z daňových rájů, babákův strýček, bártovy kapříky, ,john oraprint, nechali 12.2 mld z MUS švýcarsku ,liberecká lyžovačka, 650 mega key investments ,dpp praha, tunel blanka 10 mld,bendl 1 mld ztráta středočeské nemocnice, kalousek padáky ,tunel pražského okruhu 60 mld, LTO 100 mld , tv nova 10 mld , diag human 15 mld , kalouskovy padáky,modernizace tanků za 19 mld, EDS 1,5 mld,
David Bohem
David Bohem - Před 12 dny
Pan Rath ma naprostou pravdu co se tyce muslimu,je to pruser a mozna uz je pozde,meli se hned zacit potapet lode ve Stredomori a dalsi by si to rozmysleli!!!
Petr Hošek
Petr Hošek - Před 10 dny
Věřím, že muslim bude mít pro ČR větší přínos než ty
Nargathron666
Nargathron666 - Před 11 dny
utopit tebe, špíno rasistická
Bounty Villa
Bounty Villa - Před 11 dny
No a právě takové pitomce potřebuje jako jsi ty!!
Vlastimil neubauer
Vlastimil neubauer - Před 12 dny
Tenhle má sedet místo Jiříka Kájínka zmrdi nepatří mezi lidi
Matouš Novotný
Matouš Novotný - Před 12 dny
Nechci se nikoho z pánů kritiků pana Ratha dotknout, ale je velmi jednoduché pronášet soud(y), ale nikdo z vás u toho nebyl a také nikdo z vás nezná pravdu. Vy máte jen indicie. Nechci se nějak zvlášť pana Ratha zastávat, třeba je to opravdu darebák, ale taky být nemusí. Prosím važme slova a buďme opatrní v soudech.
Petr Hasprun
Petr Hasprun - Před 11 dny
přece ho chytili přímo se 7 000000kč.a doma našli další miliony.....to je přece jasný...
Josef Dubišár
Josef Dubišár - Před 12 dny
Samozřejmě vy si můžete pozvat koho chcete a já se můžu nedívat, což jsem udělal. Nicméně doporučuji přečíst knihu "Hadi v oblecích aneb Psychopat jde do práce". A nevěřit čemukoliv co tento či jiní psychopaté vypustí z úst.
Roman Všetečka
Roman Všetečka - Před 12 dny
nechci být kritický,ale bohužel musím, úplně žalostný výkon pseudo redaktora,novináře, nebo co jste, být tak hrubě nepřipraven na rozhovor s panem doktorem, který je výborný rétor,demagog, říká hrubé nepravdy, zkresluje jasně doložitelné věci..odposlechy, rozsudky atd., a redaktor na to nereaguje, nijak neargumentuje. Novinář tak žalostně, chabě není připraven, takže by se ten pořad měl jmenovat, přijďte si říct svoji pravdu a názor, nikdo Vám ho nebude vyvracet, takže redaktor je tam úplně zbytečný . Pane redaktore, vůbec by jste si neměl dovolit kritizovat práci ostatních novinářů, protože jste asi jen línej se připravit, nechci si myslet, žen jste tak neschopný....nechci nikoho urážet, ale každý vidí, že když pan doktor pochválí redaktora, tak jen z jasného důvodu, aby si ho udržel omotaného kolem prstu a on mu na to jde...no drůza a děs
Josef Stepanek
Josef Stepanek - Před 12 dny
39:10 Zmiňovaný díl ČTTV Petra Čtvrtníčka https://video.aktualne.cz/petr-ctvrtnicek-tv/ctvrtnicek-rika-rathovi-vy-byste-mel-bejt-prezident-kazdej-s/r~ad595c3e574811e5b605002590604f2e/
ghorazd
ghorazd - Před 12 dny
zivy stream s zivym hostem, budu aj s mrtvymi?
PAVEL CINGROS
PAVEL CINGROS - Před 12 dny
DAVIDE TY SE BĚZ LECIT JAKO VICE POLITIKU ,JE MIÁ ZTEBE ZLE .
Bellator Rex
Bellator Rex - Před 12 dny
jsem rád, že Xaver dává prostor všem, ale nejsem rád, že pan Rath je stále na svobodě
Michal Švarc
Michal Švarc - Před 12 dny
Můžete si o Rathovi myslet, co chcete, ale minimálně kus pravdy na tom, co říká, prostě je.
Petr J.
Petr J. - Před 8 dny
+Dr. Dick přesně tak 😀 Bych chtěl vidět pána kdyby mu někdo ublížil s rodiny ,příklad děti by mu zmlátili.Ještě by poděkoval .Znám tento tip lidí pokud se to nedotkne jeho, tak je to rozumbrada.😀
Dr. Dick
Dr. Dick - Před 10 dny
Tobě ať nadělá na hlavu kdokoliv, tak mu za to ještě poděkuješ.
Frantisek Chlubna
Frantisek Chlubna - Před 12 dny
Zase jednou supr host,díky Xavere.
Rasam3
Rasam3 - Před 12 dny
Reálie odvrácené strany politiky u nás, a nejen u nás, popisuje David Rath docela věrohodně. Xaver někdy poněkud nesměleji chápe jisté skutečnosti. Příklad : 24:52, "vždyť tu žádní imigranti nejsou..." Lidé vidí jen mluvící hlavy ve sdělovacích prostředcích, ale skutečná politika se odehrává mimo světla kamer a blesky fotoaparátů. Naivové si můžou myslet co chtějí.
Oto Fait
Oto Fait - Před 6 dny
Naprostý souhlas!
ptak
ptak - Před 12 dny
Jak je mozny ze nesedi v lochu?
Dr. Dick
Dr. Dick - Před 11 dny
ČR
Dr. Dick
Dr. Dick - Před 12 dny
Ten servilní tlustý pán je zřejmě kvůli odběru a lajku schopný úplně všeho.Tolerovat a všem ukázat že zločin a politika jsou naprosto slučitelné tím, že si pozve na kafe mimořádně odporné, prolhané stvoření, jakým je trestně stíhaný Mudr.Rath a všechno mu odkývat, je to nejmenší.
iFender Leuchter
iFender Leuchter - Před 12 dny
Koho si pan Xaver zve do studia je jeho vec.Je to jeho porad ,kdyz se vam to nelibi tak se divejte na Drtinovou...Basta!!!
Lukáš Vojtek
Lukáš Vojtek - Před 9 dny
Dobře pan Leuchter :D. opravdu trefná odpověd. (y).
Oukili Doukili Production
Oukili Doukili Production - Před 11 dny
Přesně tak, mě se to náhodou líbí slyšet i verze lidí jako je Rath, Kajínek atd... Ať si o tom můžu myslet cokoliv.
Drahomir Havlicek
Drahomir Havlicek - Před 12 dny
Když kradete miliony, a jste chycen a potrestán, tak je to "nepřízeň osudu"? Tyhle lidé už jsou úplně jiný level.
Vaclav Horkel
Vaclav Horkel - Před 12 dny
"Chateau Rath" 🍾🍷
Marcel Ka
Marcel Ka - Před 12 dny
Myslel jsem, že Xaver je inteligentní člověk s přehledem. Imigranti nejsou problém? Najděte si projev z parlamentu - potoky krve, pozvěte Tomyho Robinsona, nebo se podívejte na - natočili jsme odvrácenu tvár Bruselu. Pak mluvte.
Vaclav Horkel
Vaclav Horkel - Před 12 dny
Clovek nemuze litovat toho co udelal ?!!! Nemuze to zmenit, ale litovat muze...P. Rath !!!
Pavel Cerny
Pavel Cerny - Před 12 dny
Xavere, s těmi uprchlíky provokujete... že sem teď nechtějí, to je díky fungujícím sociálním systémům na západ od ČR, především v Německu. Ale přeci nejste tak naivní, abyste věřil, že německý národ unese miliony příchozích čistých konzumentů sociálních dávek. A tak není vyloučeno, že v dohledné době bude český sociální systém bohatší než německý. Co bude potom, je zřejmé.
Vasja Vasja
Vasja Vasja - Před 11 dny
Na naivního si jenom hraje.
Vojta Hrabánek
Vojta Hrabánek - Před 12 dny
Další zločinec?
czechmademan
czechmademan - Před 12 dny
*Primárně měl u Xavera jeden cíl, hrát na strach, strašit Islámem a získat si náklonnost.. tu ale nejsou podprůměrně inteligentní občané ;)*
Tomas Janosec
Tomas Janosec - Před 12 dny
Buzerant si dovolí srovnávat jeho situaci s těžkou nemocí. On si za to mohl sám ..... nemoc si člověk nevybere
— takže odposlechy které dokazují, že se dopustil trestného činu, když jsou nezákoné tak vlastně on nic neudělal? Chápu prošetření nezákonným odposkechů, ale co udělal je nad slunce jasné.
Multidimenzionalni pleja
Multidimenzionalni pleja - Před 12 dny
skvělej člověk
Další v pořadí