Samsung Galaxy S10+ Unboxing [4K]

528
12
 
Komentáře
Martin Louis
Martin Louis - Před 4 dny
Petře 😲 už třetí generace sluchátek 😊 jinak super video 👌🔝👍
EZ
EZ - Před měsícem
s10 nebo s10 plus?
Jakub Šoška
Jakub Šoška - Před měsícem
Daroval by jste mi prosím kód na ikonik skin? Moc vás prosím 😉
AdamekM 122
AdamekM 122 - Před měsícem
Dobrý den darujte mi IKONIK SKIN do fortnitu ?
Martin Šamko
Martin Šamko - Před měsícem
Pan Petr je otrokem značky nic víc neni to dobry protoze to neni od applu kdyby bylo tak je to uzasny a buh vi co zeee androidi neumi dotahnout veci do konce vsichni cekaji az to zakomponuje apple a to uz to bude uzasny neni totiz lepsiho vyrobce😂 apple omezuje ale vetsine je to ukradeny a koupi si to jen protoze je na zadni strane jablko a je to moda 🙄 (taky mam apple ale jen proto ze mam 3x mensi porizovaci cenu nic vic v tom nevidim )
Teomino
Teomino - Před měsícem
Unboxing? Tak i ta recenze by mela byt po anglicky!
Aleš Holinský
Aleš Holinský - Před 2 měsíci
Hodně "opatrné" video kolem lehce kontroverzního výrobce a zcela jiné filozofie (ať už Android nebo OneUI). Důsledek PR zaměření samozřejmě. Nicméně na kvalitě videa to nic neubralo😊
Marek Töpfer
Marek Töpfer - Před 2 měsíci
Pokud Vám nevyhovují špuntová sluchátka, možná bych od Vás jedny ty bezdrátová odkoupil🤣
Robert Prokes
Robert Prokes - Před 2 měsíci
prebarvene atd....zustavam u Apple ;-)
iSen
iSen - Před 2 měsíci
To co mělo být s tím otiskem ... Sám mám S10+ a otisk prstu mě jde pokaždé na ťuknuti. Pokud je display čistý. Jestliže je hodně umazaný nebo máte mokré prsty stačí podržet 1sec .... Nikdy se mě nestalo, že by se neodemčel na poprvé.... natož na druhý pokus.
IPAXI
IPAXI - Před 2 měsíci
Do teď jsem Petra nebral vážně ( nemám rád ovce jedné značky ) ale teď vidím kvalitu 🙂
IPAXI
IPAXI - Před 2 měsíci
Proč tu selfie kameru neodstraní?? Tu věc jsem od roku 2014 ( kdy jsem ji měl poprvé) použil 2x...
Richard Kališ
Richard Kališ - Před 2 měsíci
Ahoj za kolik by si my prodal prosím ikonik skin do fortnite?
Lubka Meškova
Lubka Meškova - Před 2 měsíci
Richard Kališ 😂
Marek Pchalek
Marek Pchalek - Před 2 měsíci
Spousta chyb.
taxibarak
taxibarak - Před 2 měsíci
Jsem mile překvapen o tvé objektivní hodnoceni
Václav Návara
Václav Návara - Před 2 měsíci
Bude srovnání máte 20 pro vs S10+
Vash Stampede
Vash Stampede - Před 2 měsíci
Největší problém iPhonu je nesvoboda. Vysvětlím, kupujete si telefon, který už někdo nastavil tak, jak uznal za vhodné. Mám Xiaomi, dá se tam nastavit cokoliv i to co neznám, ale dá. Pochopitelně Apple, tímto krokem udržuje systém rychlý, aby to uživatel nepodělal jiným nastavením a to je další věc. Já si kupuji mobil, můj mobil a už mě někdo říká jak ho používat. Já si chci nastavit co chci i když si to pokazím, bude pomalejší, ale je to moje volba. Jinak iPhone super telefon líbí se mi, jen tohle nedávám. A co vy být tak trochu ovce 🐑 jen když je to módní. Když vám někdo říká, nastavil jsem to jak já myslím a ty se musíš přizpůsobit. A vy ANO, protože to už tak vnímáte. Jednoduchost, ale za jakou cenu. Nechci dokonalou techniku za cenu tuposti a bez volby.
Vash Stampede
Vash Stampede - Před 2 měsíci
+Petr Mára A ještě dodatek, kdo potřebuje nabušený mobil, kromě dětí co na tom hrají hry 😀 a někdo, nevím v mém okolí nikoho neznám. Je to jen mít něco peckovního. Taky bych chtěl mít třeba Samsung S10. Ale na co, na Instagram, CHvideos, neznám já osobně aplikaci, kterou normální člověk nerozjede. Taky chci nové elektronické hračky, jsem chlap. 😂
Vash Stampede
Vash Stampede - Před 2 měsíci
+Petr Mára Dobrý den, začal bych hezky 😀. iPhone se mi moc líbí, jak zpracování tak výkon a rychlost mají to hezky udělané. Před rokem jsem si koupil svůj první iPhone SE. Chtěl jsem ho vyzkoušet a mít taky ten iPhone. No a tím to začalo. První věc kterou jsem nemohl překousnout byl budík, nenašel jsem samostatné nastavení zvuku. To v roce 2018 když jsem ho koupil by snad tato funkce měla být automaticky. Nechci každé ráno nastavovat zvuk nahoru a pak dolů večer. Opravdu jsem to tam nenašel. Koupil jsem si Xiaomi pro mě pecka. Ten budík v pohodě, když ho chci na ten den vypnout, zeptá se mi to, jestli jen ten den, řeknu ano a druhý den se mi to automaticky zapne. Taková vychytávka pro někoho hloupost mě to hrozně potěšilo mám výběr hurá 😀. To nastavení. Nechci tu popisovat vše, jen tak obecně. Nastavení zvuků, vypnutí všeho možného, mazání čehokoliv. Spíš se podívejte na to sám. Mám Redmi 5 plus naprostá spokojenosti. Obyč telefon pro někoho pro mě dostačující zatím jsem nepoznal omezení. Foťák neberu v potaz mám opravdový foťák upravuji si fotky. I PUBG zvládnul 😁. Nastavení tam je mrak ke všemu něco. Chápu, že by vás zajímal přesný rozpis. Mě šlo pouze o tu svobodu výběru. Kde mám výběr si nastavit i to co nepotřebuji. Velké mínus itunes co to je. Dodnes nechápu. Chceš si nahrát knížku do mobilu, připoj si telefon k mému počítači aha ty máš iPhone tak nic no. 😀 Úvaha byla o tom, že chci si můj telefon nastavit nebo zpomalit sám. Nechci, aby mi někdo říkal naše nastavení je to pravé. Vaše videa mám rád sleduji je, jen propagovat něco co mi někdo nastaví a řekne tak to je, je pro mě divné. Dokonalost systému. My lidé nejsme dokonalý jak můžeme udělat systém který je dokonalý pro všechny. Je to módní věc, nikoliv kreativní nástroj v tom smyslu se v tom povrtat 🙂. iPhone se mi pořád líbí, ale radši android zatím tam je ta aspoň trochu svoboda. Tak nějak, to by bylo spíše na filozofický rozhovor 😀 o hodnotám, potřebách a systému. Jinak vám přeji hodně štěstí a hlavně hodně zdraví.
Petr Mára
Petr Mára - Před 2 měsíci
Dobrý den, díky za komentář. Jaké možnosti nastavení považujete za hlavní výhody androidu oproti iOS?
Jan Sádecký
Jan Sádecký - Před 2 měsíci
Pěkné hodinky, název nebo výrobce ,? @Petr Mára :)
Adam Vošalík
Adam Vošalík - Před 2 měsíci
hrůza
Hristy Atanasova
Hristy Atanasova - Před 2 měsíci
Čtečka funguje skvěle jen se musíte trefit...
All mobile
All mobile - Před 2 měsíci
S10 se letos velmi povedla.Jen doplním, že má Gorila glass 6 takže by displej měl vydržet 15 pádů na tvrdý povrch z výšky 1m.Jinak S10+ právě také testuji a je to skutečně elegantní telefon, který nabizí naprostý vrchol technologií. *A hraje opravdu úžasně!*
Dan Novák
Dan Novák - Před 2 měsíci
Nechápu že jsis koupil tři skoro stejné telefony a dohromady tě to stálo 84 tisíc
Dan Novák
Dan Novák - Před 2 měsíci
Dva a 65 tisíc
Vladan Huc
Vladan Huc - Před 2 měsíci
S10 se mi líbí více než S10+. Ale vůbec nejvíce se mi líbí S10E.
2ORD
2ORD - Před 2 měsíci
Děkuji za recenzi.
Tip na další recenzi Samsung A50.
Ondřej Marek
Ondřej Marek - Před 2 měsíci
Mám pocit, že s10+ má jen jednu přední kameru..?
All mobile
All mobile - Před 2 měsíci
*Vpředu jsou skutečně 2 fotoaparáty.* Píšou to i přímo na oficiálních stránkách SAMSUNGU. Je tam 10 Mpx a 8 Mpx.Světlo dopadá do obou foto snímačů, veškeré informace se vyhodnotí a použijí k výsledné vinikající fotografii s lepším bokeh efektem.
Oaekimu
Oaekimu - Před 2 měsíci
11:11 😂
Oaekimu
Oaekimu - Před 2 měsíci
Dostal jsem reklamu na S10 😂🙏
Janči TV
Janči TV - Před 2 měsíci
Dobry den , prosim vas aky to mate stolík alebo podlozku 5:19
its.Patrik
its.Patrik - Před 2 měsíci
1:12 prečo ste dali dole foliu z mobilu (ved ta folia ma chranit displej) je nalepena od vyrobcu
Ondřej Urban
Ondřej Urban - Před 2 měsíci
8:09 ten ořez kvůli přední kameře je fakt vtip. Chtějí mít největší užitnou plochu a pak neumí udělat adaptaci displeje k aplikacím... apple tohle zvládl už u iPhone X a Samsung to nezvládá ani u S10 :D
Andreas Lassak
Andreas Lassak - Před 2 měsíci
Dobry no :) , radeji mam Fony.sk :)
Ondřej Kulhavý
Ondřej Kulhavý - Před 2 měsíci
Proč se i zdá že Petr se snažil schválně zesměšnit s10 (ta čtečka otisků)
Ondřej Kulhavý
Ondřej Kulhavý - Před 2 měsíci
Proč se i zdá že Petr se snažil schválně zesměšnit s10 (ta čtečka otisků)
Andreas Deutscher
Andreas Deutscher - Před 2 měsíci
Uděláte, Petře, test bezdrátových sluchátek dodaných k předobjednávce Galaxy S 10 ? Děkuji
Ondřej Tureček
Ondřej Tureček - Před 2 měsíci
Mě by zajímaly dojmy po delší době ohledně intuitivity One UI versus iOS, jak běží typické aplikace (Twitter, Intagram...), plynulost skrolování, gesta a ovládání...jestli zkrátka je Samsung už dnes v tomto ohledu stejně uspokojivý jako Apple, protože tohle žádné tabulky nepostihnou.
Na druhou stranu to vyžaduje se do systému aktivně na delší dobu ponořit. Když jsem kdysi přecházel z Windows Phone na Android, trvalo, než jsem začal místo vyrábění WP na Androidu používat systém tak, jak bylo zamýšleno, objevil zkratky, jinou filosofii multitaskingu, notifikací, widgetů atd. To samé pak u přechodu Android-iOS.
Martin Hruška
Martin Hruška - Před 2 měsíci
Je zajímavé, že člověk dlouho používající jednu platformu, má pak problémy používat jinou. Měl jsem první iPhone, pak přechod na Android. Když jsem po 8 letech dostal do ruky iPad, nebyl jsem se 5 minut schopný připojit k wifi. Princip ovládání je velmi podobný, ale detaily a návyky, dělají velký rozdíl v rychlosti ovládání.
Chilly Production s.r.o.
Chilly Production s.r.o. - Před 2 měsíci
Strašnej Samsunsg hater :)))) ale tak hezky podprahovej
Koleje tt
Koleje tt - Před 2 měsíci
Už se těším na ten Apple event co bude 25. března. Jsem zvědav na nový iOS
Andreas Deutscher
Andreas Deutscher - Před 2 měsíci
Ad odemykání obličejem, myslím, že nebylo použito korektně, protože Samsung, resp. můj Note 8 dělá to, že pokud zamknu displej a hned jej odemknu , chová se jako odemčený , proto ta rychlost ve videu.
fana kun.y
fana kun.y - Před 2 měsíci
Konečně máte v ruce pořádnou mašinu 😁
Ivan Polonyi
Ivan Polonyi - Před 2 měsíci
Petr, tvoje videa pozerám už od začiatku ako si s tým začal. Páči sa mi ako si podal svoj názor androidí zariadenie aj napriek tomu, že si fanda Apple produktov, tvoja "mikrorecenzia" mala hlavu a pätu a bolo cítiť, že si profesionál ohľadne používania moderných technológií. Čo sa mi páči asi najviac, že si iba nechválil, ale, že si aj zdravo a inteligentne kritizoval nedostatky. Určite aj naďalej pokračuj v tom, čo robíš a v tom ako to robíš. Teším sa na ďalšie video. Pozdrav a palec hore zo Slovenska.
Tomíí Tomík
Tomíí Tomík - Před 2 měsíci
Vyplatí se přestoupit s9+ na s10?
David 96
David 96 - Před 2 měsíci
+Brave R.O.G Začínala cca na 25, myslím. Dnes ji seženeš i za 16k. (novou)
Brave R.O.G
Brave R.O.G - Před 2 měsíci
+David 96 Mně se povedlo prodat svojí S9+ za 15k, což si myslím, že není špatný.
David 96
David 96 - Před 2 měsíci
Tomíí Tomík: No dobře, pokud na to máš peníze.. Ale já osobně bych ho nejvíc vyždímal. U Applu to má větší smysl. iPhona prodáš za slušnou cenu (po roce). Android neprodáš po roce ani za polovinu :)
Tomíí Tomík
Tomíí Tomík - Před 2 měsíci
David 96 ja to u applu takle delal ...
David 96
David 96 - Před 2 měsíci
Tomíí Tomík: Zdravím, hele, nic proti, ale to u Androidu přemýšlíte přechod z ROK starého zařízení??? Chápu že Apple komunita je zvyklá na něco jinýho, ale do haaaaaje :D To mi přijde trošku extrém, ne?
Miiro8
Miiro8 - Před 2 měsíci
Škoda, že jste nepoukázal na ten detail, když zapnete přední selfie kameru, to jak se to kolem té čočky rozsvítí, je to taková malá věc, ale hodně povedené.
Tomas Konopac
Tomas Konopac - Před 2 měsíci
Sice mě trochu překvapilo že pravověrný iPhone man otestoval i věc od zlého Androida :) , ale paráda video :)
Arpád Rubint
Arpád Rubint - Před 2 měsíci
Petr máš stále výborné videá a si vlastne jediný koho proste pozriem bez potreby komentovať, hľadať nedostatky....mne proste veľmi sedí Tvoja mluva a to čo popíšeš dáva zmysel, je to absolútne pochopiteľné....ak by si recenzoval reč nášho predsedu parlamentu Danka, ešte aj to by si asi zvládol tak, žeby sme všetci vedeli čo je to za....."človek" a nepoužil by si zrejme ani jedno hanlivé slovo! Ja som pred rokom prešiel na iPhone SE ( kvôli tomu, že som kúpil pred rokom Ford Focus ST line Edition a Sync3 v aute nedokázal ešte s Android autom spustiť navigáciu Sygic, ktorá mne vyhovuje - dnes po upgrade Sync3 už aj ide, ale Apple car je istota ). A kúpil som nevládnemu synovi Apple TV, ktorý je oproti ostatným Android prehrávačom - máme starší Asus a teraz nový Xiaomi MI Box3 (4K) - na úplne inej úrovni....! Aj preto kupujem zajtra Mac mini ( bude ako server aj pre filmotéku syna s možnosťou kdekoľvek prakticky si pozrieť obsah vlastného obsahu videí, fotografií,....a prechádzame teda na Apple platformu, kde do budúcna plánujeme riešiť zabezpečenie domu, spotrebičov, nastavenie klimatizácie a kúrenia na diaľku, sprístupnenie domácnosti ak by bolo treba tretej osobe ....proste inteligentnú domácnosť. Viem, že to nie je lacné riešenie, ale som presvedčený, že Apple je to najlepšie riešenie zrejme. Všetko akosi tak prirodzene spolupracuje bez komplikácií!
Dejví
Dejví - Před 2 měsíci
Skvělý video!
Jan Pavlovský
Jan Pavlovský - Před 2 měsíci
Poprve co mam nejake zarizeni driv nez jste ho vy ukazal :-D
IPAXI
IPAXI - Před 2 měsíci
Závist 😂
Tomáš Gryc
Tomáš Gryc - Před 2 měsíci
Super video Petře like
vlastimil Vašíček
vlastimil Vašíček - Před 2 měsíci
Ahoj Petře, teď trošku odbočím. Mohl by si udělat video o apple produktech koupených v USA vs koupených v evropě. Který produkty lze koupit v USA a budou/ nebudou fungovat v EU nebo ČR a na co si dát pozor. Proč u nás nepodporujou iwatche LTE a EKG atd.?
Lukáš Holásek
Lukáš Holásek - Před 2 měsíci
Zaujalo me jak malo byla akcentovana nefunkcnost otisku prstu v tomto videu. Ano, slo o ten "moc velky stisk", nicmene to ocividne Petr v tu chvili nevedel, a 3 chybne pokusy presel jakoby nic. Nebyt to placena reklama a jit o prime porovnani s iPhone, tak to roznese na kopytech 😀
Lukáš Holásek
Lukáš Holásek - Před 2 měsíci
+Petr Mára Rozumim Petre, diky za odpoved. Jinak pravidelne koukam a super tvorba. Dekuju
Petr Mára
Petr Mára - Před 2 měsíci
Tohle není placená reklama, kdyby ano, bylo by video označené. Vzhledem k zaměření tohoto kanálu z velké části na Apple se snažím neakcentovat některé detaily u konkurenčních produktů, aby to nebylo vnímáno jako útok. Ať si divák udělá sám názor.
Roman Kadeřábek
Roman Kadeřábek - Před 2 měsíci
Těžce chladný popis, to sis to mohl raději odpustit. :DDDD úplně bez emocí
Radek 1313
Radek 1313 - Před 2 měsíci
Pěkné video těším se na plánované videa chválím video.
Marek Banditos
Marek Banditos - Před 2 měsíci
Telefón pekný, len škoda že Samsung nedomyslel to, že telefón odomkneš aj pomocou fotky alebo videa daného majiteľa 🙌🏼
Sebastian Alvarez
Sebastian Alvarez - Před 2 měsíci
Len ak používaš odomykanie tvárou čo nieje predvolený spôsob odomykania. Je to len jedna menej bezpečná možnosť.
Jára Studnička
Jára Studnička - Před 2 měsíci
Ahoj Petře, skvělé video, krásně vidět objektivita tebe jakožto recenzenta jablečných produktů. Ale praštila mě do oči jedna věc. Nový monitor. O jaký jde, smím-li se zeptat? 🙏🏻
lil flow
lil flow - Před 2 měsíci
Bude recenze i na samsung buds?
Hanz
Hanz - Před 2 měsíci
V tom mi příjde rozdíl mezi Samsungem a Applem, i když Apple vypadá že je pozadu, ale když vydá novinku má to dotažené do konce. Např. kryt udělají u samsungu s diodami ale už to nevyužívají jako notifikace, nebo čtečka v displeji funguje, ale rozpoznání trvá podstatně déle, tak proč nedají dotadu jako vždy když to fungovalo
ExtraTerminal
ExtraTerminal - Před 2 měsíci
Prosim vas ja by som chcel alebo bol by som rad keby ste urobili video ako su kompatibilné Samsung watch 46mm z iphonom , take za a proti dakujem pekne .
Jakub 72
Jakub 72 - Před 2 měsíci
Dobrý den, nevíte náhodou jestli vyjdou AIRPODS druhé generace? Pokud ano, odpověděl by jste mi na tento komentář?Děkuji
Kevin Jurenka
Kevin Jurenka - Před 2 měsíci
Sorry že odpovedám za neho,ale áno vyjdu. Tento rok by mali ešte
Z Neuman
Z Neuman - Před 2 měsíci
No musím uznat, že Samsungu se ta S10 povedla 👍🏻 (čtečka v displeji, přední kamera, bezdrátové dobíjení příslušenství, obsah příslušenství, led kryty atd........) Ale mi uživatele Applu nemusím zoufat 😉 věřím že Apple třeba vydá nějaký úžasný balík emoji 😮 a nebo Jobs půjde v čele nějakého průvodu gayů nebo leseb a Appel se k tomu bude hrdě hlásit nebo ať příští iPhony ještě víc zdraží 😂
Tadeáš Zýka
Tadeáš Zýka - Před 2 měsíci
Recenze pixelu jsme se nedočkali, tak snad tentokrát to dopadne 😁
SD H5N1
SD H5N1 - Před 2 měsíci
Krásný stroj Samsungu se moc povedl 👍 , Petrovi díky za jeho pohled 😀 snad si ho čerti z Applu zato neodnesou. 🙉
dragula
dragula - Před 2 měsíci
apple je apple.
Jirka Abrla
Jirka Abrla - Před 2 měsíci
Dalsi super video. Jde videt ze nejsi jenom u Apple
pařmenWOT
pařmenWOT - Před 2 měsíci
Galaxy Buds jsou prakticky 3 generace bezdratových špuntů od Samsungu.
Frisky Fox
Frisky Fox - Před 2 měsíci
Aj tak na to nebude recenzia podľa mňa, pretože ešte ani na Google Pixel 3 nie je :) A to Peter slúľbil, že urobí, len že ho potrebuje pár rýždňov testovať :) Zbytočné unboxingy. Ale inak robíš skvelé video. Klobúk dolu
Jogino222
Jogino222 - Před 2 měsíci
Ako povedal jeden youtuber, ak by mal Samsung také jednoduchšie/uhladenejšie menu tak za rok nemá čo Apple predávať :D
Machy
Machy - Před 2 měsíci
To mu ten mobil už někdo aktivoval 😂
karbec01
karbec01 - Před 2 měsíci
Co to je prosím za hodinky? Díky
Robert Gluon
Robert Gluon - Před 2 měsíci
Tudor
Evžen Lopatka
Evžen Lopatka - Před 2 měsíci
Super video, ale stále dávám přednost iPhonu
Jakub Nikdo
Jakub Nikdo - Před 2 měsíci
Dobrý den, chtěl bych se prosím zeptat kde se dá sehnat ta hezká deska stolu? Děkuji.
David Grohman
David Grohman - Před 2 měsíci
myslim,ze displej je oled ne amoled
Kevin Jurenka
Kevin Jurenka - Před 2 měsíci
Nie,je to amoled 🤗
Czech Video
Czech Video - Před 2 měsíci
To nechceš 🙈
Dominik PATAKY
Dominik PATAKY - Před 2 měsíci
Moc pekne hodinky 🙂
Marek Lecián
Marek Lecián - Před 2 měsíci
Samsung má bezpečnostní problem s odemykáním přes kameru, stačí na druhém mobilu pustit video s obličejem, třeba z tohoto YT kanálu a mobil se otevře. Viz: Unbox therapy.
martin vrabel
martin vrabel - Před 2 měsíci
tak schválne ...veľa ľudí si myslí že : ooooo veď on je rychlejší ,má malú selfie kameru cez ktorú funguje face id ale len málo ľudí vie že otlačok prstov funguje naprd a hlavne STAČÍ PRILOŽIŤ VAŠU FOTKU TVÁRE A ODOMKNE VÁM HO -pozri si unbox theraphy tam to ukazoval a tiež - samsung buds sú super a za menej peňazí než apple airpods lenže to ,že s apple airpods môžete ísť 70 metrov od mobilu (s samsung buds len 20m)
Kevin Jurenka
Kevin Jurenka - Před 2 měsíci
Otlačok prstov na hovno? Že funfuje aj z kokrými prstami? Vážne? A že buds 20m a pody 70 je blbosť
Radim Sedlacek
Radim Sedlacek - Před 2 měsíci
Zajímalo by mě i posouzení android hodinek.. popř. jiné značky fungující jak na ios, tak na androidu, např. nějaké od Garmin, Suunto. Super videa, jen tak dál. Sám jsem fanoušek Applu, ale rád sleduju i ostatní značky a vůbec se nebojím uznat, že něco i dělá konkurence lépe. Je dost důležité být celkově v obrazu. :)
Filip Kadlec
Filip Kadlec - Před 2 měsíci
Skvělý ?
Josef Marek
Josef Marek - Před 2 měsíci
Chtěl bych se zeptat. Jestliže Samsung zapůjčil zařízení, jedná se tedy o sponzorovanou recenzi?
Petr Mára
Petr Mára - Před 2 měsíci
Nejedná. Je to standardní postup z hlediska recenzí.
bigpaul711
bigpaul711 - Před 2 měsíci
Jak už bylo psáno....není třeba tlačit na čtečku otisku prstu.Stačí fakt přiložit a je to spolehlivé a rychlé.Je třeba si zafixovat místo a nebo jde v nastavení i zviditelnit trvale místo kam se má přiložit prst!
jiri cermoch
jiri cermoch - Před 2 měsíci
Video dobrý .Telefon hroznej prostě android nééééééé
Kevin Jurenka
Kevin Jurenka - Před 2 měsíci
+jiri cermoch android je nefunkčný a spomaluje? Je vidieť že sa o tom hovno rozumieš. Android už nie je to čo v roku 2012 alebo neviem kolko. Ako vravím. Samé blbosti každý píše.
budaman 888
budaman 888 - Před 2 měsíci
Jsi jen předpojatý. Telefon je špičkový
Adrian
Adrian - Před 2 měsíci
+jiri cermoch Android už dávno nebyl to co býval a čistý android je dokonce i lepší (plynulost, možnosti, funkce) než IOS (viz.Google Pixel)
jiri cermoch
jiri cermoch - Před 2 měsíci
+Kevin Jurenka je vidět že budeš nervní jako prase a asi i nemocný duševně.Já nic přeci neřekl.Prostě android v jakém koliv stroji je špatný a nefunkční.Android po delší době zařízení zpomaluje.A kdyby to byl Čech řeknu mu to samé...První kdo mi začal nadávat do debilů jsi ty...což vypovídá o všem.Čus
Kevin Jurenka
Kevin Jurenka - Před 2 měsíci
+jiri cermoch takisto sa vyjadrujú aj v iných krajinách. Ale inteligentný človek by to mal vedieťm čo už. Radšej sa vyjadri k tomu mobilu
David 96
David 96 - Před 2 měsíci
Zdravím Petře. Prosím, natočil by jsi srovnávací video mezi AirPody a Samsung Galaxy Buds? Bylo by to velice zajímavé :) Pak by mě ještě zajímalo, jestli AirPody stále používáš a jaký máš názor na to, že AirPods jsou na trhu skoro tři roky a stále to jsou jedny z nejlepších sluchátek :D Díky moc předem, za zpětnou vazbu!
David 96
David 96 - Před 2 měsíci
+Adrian Zvukově rozhodně nejsou špatné :) Ale u Androidu nemají místo zkrátka.. Využití je zkrátka jen u iOS.
Adrian
Adrian - Před 2 měsíci
+David 96 tak logicky si asi nebudeš kupovat airpods kdyz máš android a naopak, tady jde ale o funkce a kvalitu zvuku a tam airpody prohrávají, prodavají se tolik jen kvůli IPhonům
David 96
David 96 - Před 2 měsíci
+Adrian Pro Androiďáka určitě :D Pro Android nemají AirPods smysl :D
Adrian
Adrian - Před 2 měsíci
Už gear iconx 2018 byly lepší
Lubos Hladky
Lubos Hladky - Před 2 měsíci
Kamarat konecne mas v rukach tu spravnu znacku :-)
Miroslav Kohout
Miroslav Kohout - Před 2 měsíci
Jako majitel Xs Max musím závidět display a fotoaparát na to iPhone nemá...🤨
Kevin Jurenka
Kevin Jurenka - Před 2 měsíci
+David 96 presne. A ako sú nové xiashit a iné sračky za par eur tak ludia jebú na apple. Aj moj nazor je že ked používaš iné veci od applu tak sa to oplatí. Ale inak nevidím dovod prečo kupovať iphone
David 96
David 96 - Před 2 měsíci
Kevin Jurenka: Se vší upřimnosti, iPhone drží pouze iOS, protože Apple neinovuje. Největší revoluce v disegnu je rozhodně S10. Dříve to tak bylo, že Apple inovoval. Teď jde těžce skopce a půjde, pokud něco neudělá..
Kevin Jurenka
Kevin Jurenka - Před 2 měsíci
+Radek Matyáš to nemá ani cenu sa hádať s jabĺčkarmi. Jablko sa už neoplatí kupovať
Radek Matyáš
Radek Matyáš - Před 2 měsíci
+David 96 jen s10 i note 9 natáči podobne
David 96
David 96 - Před 2 měsíci
Radek Matyáš: Wow, žebyprpto, že je nejnovější? :D I tak iPhone v kvalitě nahrávání zatím nikdo nepřekonal :)
TVIN
TVIN - Před 2 měsíci
Čo som pozeral tak ten odtlačok prsta by sa mal používať iba jemným dotknutím na displej a nie tam ten prst držať inak super video
Peter ppeetteerr
Peter ppeetteerr - Před 2 měsíci
Ahoj, vyjadril by si sa k situacii, akej teraz celi Apple? Ako iste vies, poslednu dobu nemaju moc dobre predaje a zaujimalo by ma, ci si myslis, ze Apple pride s niecim co na trhu spravi wow efekt, aspon aky ma momentalne s10.
Forest Punk
Forest Punk - Před 2 měsíci
Zezadu to vypadá jak kalkulačka z 80'tek.
Tom 7
Tom 7 - Před 2 měsíci
Samsung ma teď moc pěkný darmode tak se na něj taky podívej
BLADE RUNNER
BLADE RUNNER - Před 2 měsíci
Super video je fajn dělat i videa na jiné značky 🤘🏻😌😌
BLADE RUNNER
BLADE RUNNER - Před 2 měsíci
vyvo lený a proč ? Protože to je tvůj názor ? 🤣;)
vyvo lený
vyvo lený - Před 2 měsíci
pri vsi ucte krom google pixel a samsungu S nebo řady NOTE nemá cenu testovat kdejakou jinou značku
This is Funny
This is Funny - Před 2 měsíci
jsem rád že jako človek co je majitel značky apple a preferuje jí udelá recenzi i na telefon od androidu je to za prvé zajímavé a za druhé zjistíte jaé to je když to užívá nekdo z jiného "prostředí" dekuji
Tomáš Vébr
Tomáš Vébr - Před 2 měsíci
Který Android telefon by jste si dnes koupil? Stále Pixel nebo S10?
Milan Novotný
Milan Novotný - Před 2 měsíci
Čtečka otisků prstů funguje sqele ale to o cviku 😀 a funguje i s mokrejma prstama👍
Milan Novotný
Milan Novotný - Před 2 měsíci
Jo a nestlačit tohle není apple 😀😀😀 jsem koncertoval k jablkům asi pozdě no 6 let nestačí 😀😀😀😜
Mark Gordon
Mark Gordon - Před 2 měsíci
Ahoj Petře super video jako vždy :), chci se zeptat neudělal bys video třeba o tom jaký funkce od androidu bys viděl na iosu? A naopak?
Bohumil Malý
Bohumil Malý - Před 2 měsíci
Obal a bezdrátové nabíjení?
Tobi H
Tobi H - Před 2 měsíci
Petře, díky moc za video! Před vašim názorem na Android, nebo telefony s tímto OS smekám. Je vidět, ze někteří lidé si mysli, ze jste Applem placený, což není pravda. Za mě nejlepší recenze/ první dojmy z S10 na CZ/SK YouTube scéně! 🙏🏻
Matej Janas
Matej Janas - Před 2 měsíci
Pekne vydea bavia ma pozerat aj ked mam iphone
Marek M.
Marek M. - Před 2 měsíci
Kto si všimol? Unboxing Samsungu = absencia Apple Watch ;-).
Jakub
Jakub - Před 2 měsíci
Nemáš těch telefonů doma už nějak moc :) Jinak S10+ je už všude požehnaně a když už máš S10. Škoda že ti spíš teda nepůjčili S10e nebo ceramic.
David Pellar
David Pellar - Před 2 měsíci
Ono zkoumat technologii je zaměřeno i k jeho profesi, takže proto jich má tolik👀 Snaží se porozumět technologiím a svoje znalosti předat dál. Samozřejmě velmi velmi zjednodušeně napsáno.
Petr Kratochvíl
Petr Kratochvíl - Před 2 měsíci
Imho Samsung už mnoho let "opisuje" od Apple, ale neumí to, takže většina okopírovaných funkcí a vlastností nepochopitelně mají nějakou dost zásadní újmu na dokonalosti. Jsem hodně zvědav na recenzi Petra Máry, nebude to mít snadné.
btw: A to se také snažím být co nejvíc objektivní, aktuálně ani nepoužívám nic od Apple.
Petr Kratochvíl
Petr Kratochvíl - Před 2 měsíci
​+Jaksemas _ Ohledně některých funkcí či vlastností to platí určitě, ne? (proč vůbec odpovídám anonymovi...)
Jaksemas _
Jaksemas _ - Před 2 měsíci
Jasny vsichni kopiruji od applu. Se prober prosimte..
Radek Matyáš
Radek Matyáš - Před 2 měsíci
+Petr Kratochvíl to je jedno, protože jde o tu myšlenku že ty body na ksichte má každý jiné.
Petr Kratochvíl
Petr Kratochvíl - Před 2 měsíci
​+Radek Matyáš Děkuji. Akorát to odemykání obličejem mi přijde u Face ID natolik technologicky a z hlediska zabezpečení odlišné, že se mi to skoro ani nechce nazývat okopírováním. Řekněte (a dokažte) prosím někdo, že Samsung Galaxy S10 nelze odemknout videem (což v případě Face ID nejde už z principu 3D snímání): www.letemsvetemapplem.eu/2019/03/12/nove-samsungy-galaxy-s10-odemknete-pouhym-videem/
Radek Matyáš
Radek Matyáš - Před 2 měsíci
+Petr Kratochvíl okopíroval bezrameckovy design, bezdrátové dobijení, odemykání obličejem a nebo třeba to že pro zapnutí mobilních dat apod. jsi na Applu musel chodit do nastavení.
Alexandr dinter
Alexandr dinter - Před 2 měsíci
Ahoj, u S10 jde o ultrasoniclou čtečku, ne o optickou, u které je lepší rozpoznání při zatlaceni. Už o tom dělal video MKBHD a osvědčilo se,že S10 rozpozná prst okamžitě bez tlačeni 😉. Jinak strašně fajn video.
Woodwis
Woodwis - Před 2 měsíci
Ten kryt je super ✌️To chci na Iphone
Další v pořadí